Polub NaszePanstwo.pl na   

Sejm dopuścił do antypolskiej ustawy! Będziemy płacić renty 50 tysiącom obywateli Izraela za zbrodnie Niemców i Sowietów!

20 milionów złotych miesięcznie, prawie 1/4 miliarda rocznie.
Rząd polski wprowadził ustawę i ci, którzy urodzili się w Polsce i mogą udowodnić, że są ofiarami nazistowskich lub sowieckich represji, otrzymają miesięczną rentę w wysokości 100 euro - przypomina lub raczej donosi „Jerusalem Post” z 14 bm. czyli z 2 Elul 5775.
Colette Avital, szefowa Światowej Organizacji Restytucji Mienia, widzi dwie "poważne" uciążliwości w ubieganiu się o rentę: Po pierwsze trzeba wypełnić wniosek o przyznanie renty. Kolejna przeszkoda, też poważna - wniosek trzeba wypełnić po polsku.


źródło: Gazeta Warszawska

Tematy: ustawa

Komentarze  

 
M@riusz
-1 [1] #1 M@riusz
3 września 2015, 08:07
To już jest lekka przesada...
Zacytuj
 
 
Snia
+1 [1] #2 Snia
13 października 2015, 22:59
Pojeby!!!
Dla Polakow renty I emerytury ciezko placic...Chamstwo I kurestwo rzadzilo I rzadzi
Zacytuj
 
 
opserfator
+1 [1] #3 opserfator
16 października 2015, 23:15
może by tak niemcy albo rosja płacili im renty, z jakiej racji my???
Zacytuj
 
 
Polak
+1 [1] #4 Polak
17 października 2015, 00:50
Zdrajcy. prawdziwi Polacy umierają z braku lekarstw, dzieci głodują, a te żydowskie pachołki wysyłają miliardy do Izraela.
Zacytuj
 
 
Ken
+1 [1] #5 Ken
17 października 2015, 14:24
Jeszcze parę dni i koniec Platformy Oszustów. Wyczyścimy tych złodziei od sejmu po gminy.
Za zdradę Polski zgniją w więzieniach.
Zacytuj
 
 
Taurus
-1 [1] #6 Taurus
17 października 2015, 15:53
Dzisiaj około godziny 18. Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych wydał w całej sprawie oficjalny komunikat. Czytamy w nim m.in.:
Uchwalona w dniu 14 marca br. ustawa o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 496) nie wprowadza żadnych nowych zasad przyznawania uprawnień z tytułu działalności kombatanckiej czy też doznanych represji. Tym samym każda osoba, która w ramach dotychczasowego prawa nie mogła uzyskać uprawnień kombatanckich, nie będzie mogła ich uzyskać również obecnie. Nowelizacja dotyczy natomiast technicznego aspektu wypłaty świadczeń kombatanckich uprawnionym osobom mieszkającym za granicą(…)
- See more at: www.bibula.com/.../

Oprócz tego znalazłem w internecie informację, że Sejm przyjął nowelizację tej Ustawy niemal jednogłośnie (2 głosy sprzeciwu). O co więc tu chodzi? Myślę, że Mariusz i reszta wypowiadających się wyżej to nie są zwolennicy PO. Udają jednak, że nie wiedzą, albo rzeczywiście nie wiedzą, jak duże było poparcie posłów wszystkich ugrupowań dla tej nowelizacji. Jednym słowem wygląda to na burzę w szklance wody albo próbę rozdmuchania histerii wśród moherów.
Zacytuj
 
 
father bosss
+1 [1] #7 father bosss
17 października 2015, 18:34
Bo jesteś starym naiwnym idiotą Taurus. 25 października koniec waszej epoki lemingów. Wszystkie media obejmą nowi uczciwi ludzie. Ujadać będziesz w swoim kiblu.
Zacytuj
 
 
Taurus
-1 [1] #8 Taurus
17 października 2015, 19:58
Bo jesteś starym naiwnym idiotą Taurus. 25 października koniec waszej epoki lemingów. Wszystkie media obejmą nowi uczciwi ludzie. Ujadać będziesz w swoim kiblu.

Jesteś tego aż tak bardzo pewien? Też bym chciał, żeby PIS wygrał te wybory i pokazał, jak realizuje swoje obietnice. Coś mi się jednak zdaje, że staje się to coraz mniej realne. "Wszystkie media obejmą nowi, uczciwi ludzie". A jak to się stanie? Wprowadzicie dyktaturę? Im bardziej Kaczor będzie działał w stylu fuhrera, tym jego ewentualne rządy będą krótsze a definitywny, żałosny koniec szybszy.

A propos. Czy po uświadomieniu wam, że PIS prawie jednogłośnie poparł nowelizację Ustawy o której mowa wyżej, nadal będziecie za nią ordynarnie opluwali PO? Szalenie jestem ciekaw opinii na ten temat Kima, Polaka, opserfatora, Snia, czy Mariusza. Ogromnie jestem ciekaw, czy wyrażacie własną, choć czasem wulgarną opinię, czy też jesteście grupą hejterowców na usługach PIS?
Zacytuj
 
 
M@riusz
#9 M@riusz
17 października 2015, 20:09
Taurus.
Cytat:
O co więc tu chodzi? Myślę, że Mariusz i reszta wypowiadających się wyżej to nie są zwolennicy PO.
. i Cytat:
Szalenie jestem ciekaw opinii na ten temat Kima, Polaka, opserfatora, Snia, czy Mariusza. Ogromnie jestem ciekaw, czy wyrażacie własną, choć czasem wulgarną opinię, czy też jesteście grupą hejterowców na usługach PIS?

Tutaj się w mojej osobie mylisz. Bym napisał, że wielce się mylisz. Żaden zwoleniek PiS, PO a tym bardziej hejterowie PiS. Po prostu ta ustawa nie jest dla mnie akceptowalna!!! Dlaczego my musimy płacić za wywołanie wojny przez niemieckich hitlerowców??? Zastanawia mnie fakt, dlaczego tak jednogłośnie przyjęto tą ustawę???? Kto ma w tym interes i o co tak na prawdę chodzi? Może też wypłaćmy odszkodowania imigrantom z Syrii i ościennych państw za wojnę, która tam się toczy??!! Brak słów...
Zacytuj
 
 
Taurus
#10 Taurus
17 października 2015, 21:45
Tutaj się w mojej osobie mylisz. Bym napisał, że wielce się mylisz.

Jeżeli myślisz tak samo sprawnie, jak piszesz, to już niczemu się nie dziwię. To, co zacytowałem tylko przypomina język polski. Nie słyszałem dotąd o tej Ustawie i dowiedziałem się o niej z waszych prymitywnych i miejscami wulgarnych hejtów. Nie mam zamiaru wgłębiać się w szczegóły. Zwracam jedynie uwagę, że modyfikacja Ustawy zmieniła jedynie sposób wypłacania pieniędzy, czy też ich przelewania. Nic więcej. Z czego wynika sam fakt płacenia? Nie wiem i nie mam zamiaru tego dochodzić. Jeśli chcecie się dowiedzieć, zapytajcie jakiegoś posła, czy kancelarię Sejmu. Może to jakaś umowa międzynarodowa albo inny powód? Tak, czy inaczej nie można w sytuacji, gdy nie wie się o co chodzi, wyzywać i opluwać innych. Świadczy to o prymitywizmie w ten sposób piszących, niczym więcej.
Zacytuj
 
 
sunset
#11 sunset
18 października 2015, 09:22
@Taurus :)
Ty z nimi dyskutujesz? przecież to miejsce straciło rację bytu. właśnie przez takich jak oni. Ty i Baca moglibyście się wybrać na habemus... i nie wracać już tutaj. właściciel tej domeny albo się nie interesuje tym co się tutaj dzieje, albo zachorował na wiarę w PiS.
Zacytuj
 
 
Pan Prezes
-1 [1] #12 Pan Prezes
19 października 2015, 07:26
By zakwalifikować się do emerytury kombatanckiej wystarczy poświadczyć, że dana osoba mieszka w Izraelu (niekoniecznie bezpośrednia ofiara, ale także małżonek ofiary oraz dzieci) i cierpiała represje w czasie II wojny światowej pod okupacją niemiecką i / lub sowiecką. Uposażenie będzie bezpośrednio przelewane przez polskie instytucje na konta uprawnionych do pobierania emerytury kombatanckiej.
Pozostaje zapytać, dlaczego to Polacy, a nie Niemcy i Rosjanie, mają płacić emerytury za zbrodnie doznane ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego?
A gdyby rząd izraelski, podjął decyzję dot. wypłaty emerytur dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie Holokaustu?
Wygląda na to, że rząd realizuje po prostu politykę historyczną prowadzoną przez naszych sąsiadów. Bo skoro to Polacy płacą, to pewnie są winni.
Zacytuj
 
 
Elvis
#13 Elvis
29 stycznia 2020, 04:05
I am continually searching online for tips that
can facilitate me. Thx!

my page - thunderd: biblioray.pusku.com/.../...
Zacytuj
 
 
Wally
#14 Wally
2 lutego 2020, 18:44
You are a very capable person!

my page; Keto Forcera: elitejudoclub.com/.../...
Zacytuj
 
 
Trena
#15 Trena
13 lutego 2020, 09:32
I like this site so much, saved to favorites.

Stop by my blog: Keto Body Fuel: sign7tv.com/.../94038
Zacytuj
 
 
Keenan
#16 Keenan
5 marca 2021, 06:31
Yes! Finally something about 100% pure good skin care: wsgcparkinglot.com/.../ care.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać

Memy o uchodźcach

1443397373_zdaynv_600
0ebe612a157702c398b14373de1a3341
1441976434_gqrdlr_600
1443294843_mnnw0h_600
a3398a7dd2db5003bc051e961a906524