Polub NaszePanstwo.pl na   

Katastrofalny podatek katastralny już za rok! Czemu kandydaci na prezydenta o nim milczą?

Katastrofalny podatek katastralny! Czemu kandydaci na prezydenta o nim milczą? Wyobraźcie sobie, że będziecie musieli rocznie zapłacić 1% wartości Waszego mieszkania, działki, domu. A jeśli macie kredyt na 35 lat to dorzućcie sobie jeszcze 35 % wartości Waszej nieruchomości do zapłacenia na rzecz Państwa w podatkach! Czemu więc kandydaci milczą? Ano właśnie temu.

Nas to nie dziwi, bo kataster to katastrofa, a wypowiadanie się na jego temat przez kandydatów czy urzędującego Prezydenta Komorowskiego to temat tabu, którego wszyscy boja się jak ognia. Wyobraźcie sobie, że będziecie musieli rocznie zapłacić 1% wartości Waszego mieszkania, działki, domu. A jeśli macie kredyt na 35 lat to dorzućcie sobie jeszcze 35 % wartości Waszej nieruchomości do zapłacenia na rzecz Państwa w podatkach! Kataster ma być wprowadzony już w przyszłym roku, a Kandydaci milczą o nim jak zaklęci.


źródło: PressMIX

Komentarze  

 
M@riusz
-1 [3] #1 M@riusz
28 maja 2015, 10:55
Tosz to dopiero będzie jazda jak nam przyjdzie płacić taką daninę. A w temacie wyborów prezydenckich nie było ani razu wzmianki o tym. Zakładając, że ktoś bierze 250 tyś kredytu na mieszkanie to po 30stu latach extra to mieszkanie będzie go kosztować 75 tysia + odsetki.
Podatek od samochodu również + ustawy o wjeździe samochodu do centrum (w zależności od jego "szkodliwości") więc będziesz musiał mieć nowy samochód za sporą kasę by móc wjechać w centrum a za to jeszcze zapłacisz podatek...
 
 
Belfer
+2 [2] #2 Belfer
28 maja 2015, 11:08
Ależ nie ma obawy. W październiku mafia PO zostanie odsunięta od władzy, wreszcie trafią do więzień za swoje przestępstwa, a postara się o to Mariusz Kamiński - nowy/stary szef CBA.
A prezydent Andrzej Duda z premierem Jarosławem Kaczyńskim nigdy nam tego nie zrobią. Wreszcie Polska będzie rządzona przez odpowiedzialnych polityków, wielkich mężów stanu i uczciwych pobożnych ludzi. Niech Bóg będzie z prezesem Jarosławem i niech go wspomaga w dziele tworzenia Wielkiej Katolickiej Polski Chrystusa Króla.

To mówiłem ja Jarząbek.
Co wygrałem?
 
 
Pan Prezes
-3 [3] #3 Pan Prezes
28 maja 2015, 12:26
Cytat:
Co wygrałem?
Winno być "zesrałem się z wrażenia"

PS
Jest w tym łyżka dziegciu. Dlaczego my zmieniamy kraj na lepsze, wybierając odpowiedzialnego prezydenta, otwartego na problemy ludzi, a wszelkiej maści PO-wskie zombie na tym skorzystają.
Bo przecie skwapliwie wykorzystają to dobro, które da nam PiS i prezydent Duda.
Miejcie honor i zrezygnujcie z wyższej kwoty wolnej od podatku.
 
 
Belfer
+2 [2] #4 Belfer
28 maja 2015, 14:10
Jak dostanę te dodatkowych parę tysięcy, to co roku oddam je w ramach darowizny father bossowi. :D
 
 
Taurus
+3 [3] #5 Taurus
28 maja 2015, 15:27
Wreszcie Polska będzie rządzona przez odpowiedzialnych polityków, wielkich mężów stanu i uczciwych pobożnych ludzi.

A jakby nawet coś uciążliwego nas spotkało, to przyjmiemy to z radością, bo przecież "z oćcowej ręki nie boli".
 
 
Simon
+3 [3] #6 Simon
28 maja 2015, 15:41
"Jest w tym łyżka dziegciu. Dlaczego my zmieniamy kraj na lepsze, wybierając odpowiedzialnego prezydenta, otwartego na problemy ludzi, a wszelkiej maści PO-wskie zombie na tym skorzystają."

O, już skóra na niedźwiedziu podzielona? Ale, jak mawiał klasyk: "Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma"

Skąd ja znam to bredzenie? A, prawda.

No, nijak nie może być takiej niesprawiedliwości. Zamknąć i deportować nieprawomyślnych :)
 
 
Belfer
+1 [1] #7 Belfer
28 maja 2015, 15:44
Cytat:
Dlaczego my zmieniamy kraj na lepsze, wybierając odpowiedzialnego prezydenta, otwartego na problemy ludzi, a wszelkiej maści PO-wskie zombie na tym skorzystają.
No jakoś słabo wam główki pracują.
Auschwitz da się uruchomić, a parę innych obozów możecie zbudować.
Sieg Heil Jarosław!
 
 
sunset
+2 [2] #8 sunset
28 maja 2015, 19:58
tak a propos niezadowolenia PiSowców ;-)
nie chcą, aby ktokolwiek związany z PO skorzystał... jest na to metoda :)
gdzie wygrał PiS robimy granicę z obszarem gdzie wygrało PO - zrobimy Polskę PO i Polskę PiS. oczywiście z wydzielonym wolnym miastem Warszawa :)
PiSowcy powinni być zadowoleni, że nie zyskują na nich POwcy...
choć jednak nie. nie byłoby komu pracować na PiSowców :P
 
 
Pan Prezes
-3 [3] #9 Pan Prezes
29 maja 2015, 07:12
Cytat:
nie byłoby komu pracować na PiSowców
Jest akurat odwrotnie. PO-wskie lenie i przekrętasy oderwać od koryta i dobrobyt nastanie z dnia na dzień.
Cytat:
No, nijak nie może być takiej niesprawiedliwości. Zamknąć i deportować nieprawomyślnych
Przecież już jesteście zamknięci i deportowani.
Nie można zbudować społeczności ludzi wolnych wraz z tymi, którzy noszą piętno niewolnictwa. Kto próbuje takiej sztuki – nie tylko nie ocali niewolników, ale zgubi ludzi pragnących wolności.
 
 
sunset
+2 [2] #10 sunset
29 maja 2015, 07:25
[...]Jest akurat odwrotnie. PO-wskie lenie i przekrętasy oderwać od koryta i dobrobyt nastanie z dnia na dzień.[...]
byłbył, FB, śmieszny, gdybyś nie był taki tragiczny.
tragicznie głupi i potwornie zakłamany :(
 
 
Pan Prezes
-3 [3] #11 Pan Prezes
29 maja 2015, 08:27
Cóż poradzę, że tak myślisz. Ale gratuluję dobrej samooceny. W twoim przypadku jest zawyżona, a to daje ci poczucie własnej wyższości i arogancję. Lecz pamiętaj - pycha kroczy przed upadkiem. Czego doświadczył twój były prezydent.
Jeśli chcesz już siebie oceniać, opieraj się na faktach. Nie wmawiaj sobie niczego, co nie jest prawdą. Zachęcam cię do uważnego obserwowania twoich nawyków myślowych. Zwróć uwagę na to, jak myślisz o sobie i jak myślisz o innych ludziach. Jeśli myślenie Ci nie służy – to trudno będzie cię wyleczyc.
 
 
sunset
+2 [2] #12 sunset
29 maja 2015, 08:49
hehe, niestety. masz rację. ale musisz to zastosować do siebie. przelicz sobie dokładnie, ludzi pracujących - jak głosowali. szczególnie inteligencję, która wytwarza najwięcej środków.
co zaś do pychy, która przychodzi przed upadkiem - doświadczył tego Kaczyński. w trakcie przyspieszonych wyborów, które zorganizował.
przegrana Komorowskiego? pycha? może. choć raczej niedocenienie przeciwnika i jego metod. mózgi młodzieży głosującej na Kukiza i Dudę zostały dokładnie wyprane w internecie. ponieważ większość tych nie do końca wykształconych i niekoniecznie pracujących wyborców właśnie w internecie szuka swojego zdania. zamiast poszukać autorytetów. ludzi naprawdę mądrych. doświadczonych. Ty, tak jak i oni, masz autorytety w "głębokim poważaniu" i dlatego tak samo jak i oni jesteś głupi.
ja nie wmawiam sobie nieprawdy. ja bardzo krytycznie podchodzę do tego co obserwuję. i tak samo jak większość zgromadzonych tutaj ludzi, nie jestem za PO. jestem przeciwko PiSowi, bo PiS już dał nam próbkę swoich działań i temu mówię stanowcze: "NIE". że Platforma masz rząd, w którym sporo przekrętów było? - owszem. ale zarzucając to Platformie ciągle zapominacie, aby porównać straty przyniesione przez przekręty z PO stratom poniesionym przez przekręty z PiSu. około 3mld ze SKOKów utraciła Polska z przyczynku działaczy PiS. życie straciłą śp. Blida. złamana zostałą kariera znakomitego lekarza transplantologa przez co pośrednio wiele osób straciło życie. Platforma jakby nie wiem jak się starała - nie dorówna PiSowcom. i błagam. nie pisz znowu, że SKOKi to Komorowski, chyba nawet Ty w to nie wierzysz :) wyobraź sobie, że na pewno można znaleźć Twoje (albo kogokolwiek innego) zdjęcie, na którym jest także jakiś PRLowski milicjant. czy to znaczy, że wszyscy na tym zdjęciu z nim współpracowali? co do Ciebie jeszcze miałbym wątpliwości, bo nikt nie krzyczy głośniej "łapaj złodzieeja" niż właśnie złodziej. ale... ;-)
 
 
Pan Prezes
-3 [3] #13 Pan Prezes
29 maja 2015, 09:31
Dobra
Trasplantolog został skazany i to zrobił sędzia Tuleya, żeby było śmieszniej.
tvn24.pl/.../...
3 mld wyprowadziły SKOKI zarządzane przez WSI, PO i PSL
polska.newsweek.pl/.../
Teraz ty się wypowiedz. Chcę znać źródła na których się opierasz.
 
 
Belfer
+2 [2] #14 Belfer
29 maja 2015, 10:13
Cytat:
wyobraź sobie, że na pewno można znaleźć Twoje (albo kogokolwiek innego) zdjęcie, na którym jest także jakiś PRLowski milicjant
Dobre. Przecież to on był peerelowskim milicjantem. Cały Nowy Targ to wie. :D
 
 
sunset
+2 [2] #15 sunset
29 maja 2015, 17:39
wiesz... Twój przypadek jest kuriozalny :)
można Ci godzinami udowadniać, że SKOKi były zarządzane i wykorzystywane przez PiS, a Ty dalej swoje: "pomidor". Nikt Ci nie udowodni, że czarne jest czarne a białe - białe.
albo jak ten złodziej, który kradnie i oskarża innych. niestety. skoro nie chcesz przyjąć faktów to oznacza, że sam jesteś złodziejem. trudno - sam się przyznajesz swoim zachowaniem.
 
 
Simon
+3 [3] #16 Simon
31 maja 2015, 01:58
"Jest akurat odwrotnie. PO-wskie lenie i przekrętasy oderwać od koryta i dobrobyt nastanie z dnia na dzień."

O, kolejne znajome hasło. Tym razem cusik jak Marks łamany przez Lenin.

Tylko czekać, aż nam filozof obciachu z Podkarpacia zada coś o państwie i kucharce.

Ile trzeba lat, by półmózgi rozumiały coś z naokólnego świata i historii? Nie ma takiej liczby naturalnej.
 
 
Simon
+3 [3] #17 Simon
31 maja 2015, 02:04
Kasę ze SKOK do Luksemburga wyprowadził Bierecki. SENATOR PIS. Próbę kontroli SKOKÓW przez ustawę uwalił Lech K., a pomógł mu w tym formalnie obecny elekt Andrzej D. I nie, nic mi nie wiadomo, by mieli jakieś związki z WSI.
 
 
Baca
+2 [2] #18 Baca
31 maja 2015, 20:31
Pojawiła się nowa formacja. Nie agituję, informuję. Myślę, że są zainteresowani.
nowoczesnapl.org
 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze