Polub NaszePanstwo.pl na   

Wycofanie papierowych paragonów korzystne dla klientów? Może jednak inwigilacja społeczeństwa?

Gubisz często sklepowe paragony? Już niedługo przestanie to być twoim problemem, dlatego że zostaną one zastąpione elektronicznymi. Konsumentom ułatwi to składanie reklamacji i monitorowanie swoich wydatków, państwu pomoże w walce z nieuczciwymi przedsiębiorcami.

Sejm dopuścił do antypolskiej ustawy! Będziemy płacić renty 50 tysiącom obywateli Izraela za zbrodnie Niemców i Sowietów!

  • Kategoria: Przegląd
  • M@riusz
20 milionów złotych miesięcznie, prawie 1/4 miliarda rocznie.
Rząd polski wprowadził ustawę i ci, którzy urodzili się w Polsce i mogą udowodnić, że są ofiarami nazistowskich lub sowieckich represji, otrzymają miesięczną rentę w wysokości 100 euro - przypomina lub raczej donosi "Jerusalem Post" z 14 bm. czyli z 2 Elul 5775.

Podatek katastralny w odsłonie video

  • Kategoria: Przegląd
  • M@riusz
Kolejny przegląd ciekawych informacji dotyczących podatku katastralnego, który prawdopodobnie od roku 2016 zostanie wprowadzony od nieruchomości.
Tym razem możemy zapoznać się w wersji video, w którym są poruszane informacje na przykładach oraz poruszony jest wątek, szybkiego sposobu przejęcie nieruchomości przez podmioty wykupujące długi polegające na niezapłaceniu podatku katastralnego.
Dodam, że firm w prosty (troszkę jałowy) sposób obrazuje działanie owego podatku i sposobu na przejęcie nieruchomości za kilkanaście procent jej wartości...

Katastrofalny podatek katastralny już za rok! Czemu kandydaci na prezydenta o nim milczą?

  • Kategoria: Przegląd
  • M@riusz
Katastrofalny podatek katastralny! Czemu kandydaci na prezydenta o nim milczą? Wyobraźcie sobie, że będziecie musieli rocznie zapłacić 1% wartości Waszego mieszkania, działki, domu. A jeśli macie kredyt na 35 lat to dorzućcie sobie jeszcze 35 % wartości Waszej nieruchomości do zapłacenia na rzecz Państwa w podatkach! Czemu więc kandydaci milczą? Ano właśnie temu.

I to ma być równość wobec prawa? Posłowie piraci wciąż mogą czuć się bezkarni

  • Kategoria: Przegląd
  • M@riusz
Dzisiaj mijają dokładnie dwa lata, kiedy do Sejmu złożono projekt ustawy znoszącej immunitet za wykroczenia drogowe - informuje „Super Express”. Według gazety można jednak odnieść wrażenie, że nikomu w Sejmie, łącznie z marszałkiem Radosławem Sikorskim, nie zależy na jego szybkim przyjęciu.

Funkcjonariusze dostali zakaz zajmowania się aferą taśmową, ponieważ dotyczyła polityków PO i osób z rządu

  • Kategoria: Przegląd
  • M@riusz
Z tego co wiem, wiedza przekazana przeze mnie nie została przekazana dalej. Funkcjonariusze dostali zakaz zajmowania się tą sprawą. Zakaz pochodził z centrali CBA – ujawnił Marek Falenta w programie „Zadanie specjalne”. W rozmowie z Cezarym Gmyzem dodał, że zakaz był związany z faktem, iż sprawa dotyczyła polityków PO, jak również osób zasiadających w rządzie.

Memy o uchodźcach

1441919694_n0tyil_600
615b71517f8d463dee787e3ca6b0adaf
1441312617_g6scmy_600
e17e5dfef0741bf84df5b2b9e2d354d4
3b1b7128cbc926779469d30c7111eb62