Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - luty I_2020

1 lutego. Polska Grupa Lotnicza , wspólnie z bankami PKO i PKO BP oraz PZU kupiła kultową niemiecką firmę CONDOR za 380 milionów euro. Firma ta obsługuje głównie niemiecki rynek czarterowy a w kłopoty finansowe wpędził ją poprzedni właściciel – angielskie Biuro Podróży Thomas Cook, które przed swoim bankructwem wydrenowało do dna finanse Condora.


3 lutego. Andrzej Duda, zwany prezydentem, odważnie stwierdził (wywiad dla WPROST), że nawet gdyby się okazało, że z listami poparcia dla sędziów neo-KRS, jest coś nie tak, że są niezgodne z przepisami, to nie ma to żadnego, najmniejszego znaczenia, ponieważ on ich powołał a to likwiduje wszelkie nieprawidłowości i niedociągnięcia, jakie wydarzyły się po drodze. Znaczy to nie mniej, ni więcej, tylko że nasz Duda  może wszystko, co zechce i nie liczy się tu żadna Konstytucja ani inne prawa, formalne ni moralne, ponieważ jego długopis działa na prawach Wszechmocnego. Może ułaskawić niewinnego, bez prawomocnego wyroku, może powołać na dowolne stanowisko każdego gnojka lub przestępcę, może …..  Ma, wydaje się, większe nawet możliwości niż sam Pan Bóg a hołota może, co najwyżej, bić pokłony a nie chrząkać po kątach z niezadowolenia.


3 i 4 lutego. Pierwsza wizyta prezydenta Macrona w Polsce, pierwsza wizyta prezydenta Francji u nas od ośmiu bodaj lat. Z informacji prasowych wynika, że Francuzi chcieliby wybudować nam elektrownię atomową, włączyć się w proces budowy kolei dużych prędkości i – ogólnie – poprawić stosunki między naszymi krajami, które od wielu lat są fatalne. Mówi się więc o „odkurzeniu” Trójkąta Weimarskiego, który przestał funkcjonować za czasów Lecha Kaczyńskiego, gdy podła prasa zachodnia zaczęła go tytułować KARTOFLEM. Mówi się też o włączeniu Polski w nowy proces łagodzenia konfliktu rosyjsko-ukraińskiego, o wspólnym froncie w zakresie wyciągania pieniędzy unijnych na rolnictwo a nawet – podobno – o próbie włączenia Polski do walki z terroryzmem islamskim w Afryce, przez co miałaby iść w niepamięć obstrukcja, związana z przyjmowaniem uchodźców.
     Spraw do rozwiązania jest całe mnóstwo. Polscy przedsiębiorcy mają we Francji coraz bardziej pod górkę, odwrotnie do sytuacji francuskich przedsiębiorców w Polsce. Współpraca w zakresie wojskowości i przemysłów zbrojeniowych jest kompletnie zamrożona od czasu wycofania się Polski z dogadanego już zakupu Caracali. Wyraźnie też widać, że Macron szuka sojuszników do realizacji swojego planu objęcia przywództwa w Unii, po wyraźnie wycofującej się z niego Kanclerz Niemiec.
     Wszystko to cacy, jednak Macron nie może zamknąć oczu na łamanie praworządności a Polsce, co zresztą wyraźnie i z troską punktował. Podkreślił też, że UE nie można traktować wyłącznie jako kasy, z której czerpie się środki dla swojego kraju.


W sondażu Kantar dotyczącym przynależności (bądź nie) Polski do UE za dalszą przynależnością opowiedziało się aż 89 procent respondentów a jedynie 6 procent miało zdanie przeciwne. Niedawno, w innym sondażu, aż 51 procent respondentów uznało, że po wszystkich zmianach dokonanych przez PiS w wymiarze sprawiedliwości sytuacja jest gorsza, niż była przed rozpoczęciem tych zmian. Czyżby Suwerenowi zaczęły otwierać się oczy?


4 lutego. Na Uniwersytecie Jagiellońskim prezydent Macron wygłosił około 1,5 – godzinny wykład, dotyczący struktury Unii Europejskiej, jej pozycji w świecie i wizji przyszłości. Nawiązał też do polityki historycznej oraz do reformy sądownictwa w Polsce. Zwracając się wprost do studentów i naukowców powiedział: „Europa nie może być wyłącznie jednolitym rynkiem. Europa to blok wartości, wspierających się kultur i historycznych doświadczeń, to blok pokoju i solidarności, to wasza i nasza przyszłość”.


Andrzej Duda, zwany prezydentem podpisał dzisiaj tzw. ustawę przemocową lub kagańcową. No cóż ….. przed kompletną destrukcją może nas już tylko – pewnie – obronić TSUE.


Pisowska Izba Dyscyplinarna w SN, która w myśl orzeczenia trzech izb SN nie jest sądem, zawiesiła dzisiaj Pawła Juszczyszyna w funkcji sędziego. Jego szef w SR w Olsztynie, sędzia Maciej Nawacki oświadczył, że uczyni wszystko, co będzie mógł, żeby uniemożliwić mu prowadzenia rozpraw sądowych. Sędzia ten jest członkiem neo-KRSu i są ogromne wątpliwości, graniczące z pewnością, co do ilości podpisów, które zgromadził w sposób prawidłowy na swojej liście poparcia, czyli że nie ma ich tam 25.


5 lutego. Wydaje się, że PiS przekroczył wczoraj „ową cienką, czerwoną linię” w zakresie sądownictwa. Władza wykonawcza przeszła do samodzielnego rządzenia we wszystkich tego aspektach, czyli przybrała formę dyktatury.
     Kraj, którego władze nie wykonują wyroków sądowych, kontestują je, w którym zamyka się usta sędziom, nie ma nic wspólnego z demokracją. Kraj, w którym uchwala się i wdraża bezprawne prawo, nagminnie łamie się Konstytucję lub zmienia treść jej zapisów pokrętnymi ustawami, którym de facto rządzi z tylnego siedzenia jeden człowiek, jest dyktaturą.


Paweł Juszczyszyn zgłosił się dzisiaj do pracy w sądzie okręgowym w Olsztynie, gdzie miał wokandę w składzie 3 sędziów. Wokanda ta została jednak odwołana, z uwagi na „nagłą i niespodziewaną chorobę jednego z sędziów tego składu”. Poza tym prokuratura krajowa zażądała nagle pełnego sprawozdania dotyczącego słynnej już „sprawy frankowej”, prowadzonej przez Juszczyszyna, kopii wszystkich akt tej sprawy oraz wypożyczenia oryginałów akt na kilka dni. Pewnie więc gdyby nawet nie owa nagła choroba, to i tak wokanda by się nie odbyła, z uwagi na życzenia prokuratorów Ziobry. Zastosowano, po prostu, dwa rozwiązania blokujące.


Do 13 lutego rząd ma przedstawić TSUE swoją opinię na temat pisowskiej Izby Dyscyplinarnej, po czym Izba ta, powołana niezgodnie z Konstytucją, odejdzie w nicość. Szkoda, że wyrok TSUE dotyczący neo-KRS-u zapadnie dopiero   w październiku. Mam nadzieję, że mniej więcej do końca roku zapadnie też wyrok w sprawie ustawy kagańcowej, którą KE niewątpliwie w Trybunale zaskarży.


6 lutego. Julia Wolfgangowa nie wzięła udziału w dzisiejszym posiedzeniu senackiej komisji ustawodawczej, które miało dotyczyć działalności TK w roku 2018 i którego termin był z nią uzgodniony. To podobno pierwszy taki przypadek od 30 lat. W uzasadnieniu swojej nieobecności napisała, że „styl debaty narusza niejednokrotnie nie tylko rudymenty prawa ale także kanon kultury rozmowy”. Czy nie mogła napisać, po prosu, że nie ma czasu, ponieważ musi gotować obiad dla kulawego Kaczora? Mam nadzieję, że ten obiad nie jest pitraszony na bazie „rudymentów” żywnościowych z jej lodówki.
     Myślę, że Julia postąpiła słusznie, chociaż obraziła Senat. O czym ta baba mogłaby mówić z ludźmi na poziomie? Jakie miałaby argumenty na stawiane przez nich, niewygodne pytania?


7 lutego. W sądzie rejonowym w Olsztynie odbyło się Walne Zgromadzenie Sędziów które prowadził prezes tego sądu, „słynny już” Maciej Nawacki. On sam ustalił program Zgromadzenia i nie dopuścił do składania wniosków formalnych. W tej sytuacji sędziowie przekazali mu teksty dwóch przygotowanych Uchwał, które on publicznie podarł. W jednej z nich domagają się zaniechania działań, zmierzających do uniemożliwienia pracy sędziego Pawła Juszczyszyna  a w drugiej wzywają członków neo-KRS-u do dymisji. Jednym z tych członków jest właśnie Maciej Nawacki. W tym przypadku można twierdzić z niemal 100-procentową pewnością, że na jego liście poparcia nie ma wymaganych podpisów 25 sędziów.


Vera Jourova o reformie wymiaru sprawiedliwości w Polsce – „To nie reforma, to zagłada, to przypomina bombowy nalot dywanowy a niektóre sprawy zaszły tak daleko, że zaczynają być nieodwracalne.”
 
 

Komentarze  

 
Simon
+1 [3] #81 Simon
13 lutego 2020, 14:49
Nie, nie, to się zaczęło od Wojen Napoleońskich. A nie, w zasadzie, to od bitwy pod Legnicą. To wtedy zdecydowało się, że Piotrowicz prawy i sprawiedliwy, a Gersdorf przywieziona na ruskich czołgach.
Nie do wiary, w jakie rzeczy każą wam wierzyć w tej sekcie:)
Może, gdybym miał równie ekstrawagancki umysł, jak twój, to byłbym skłonny uwierzyć? Kto wie? Bo przecie twój opis tak pięknie pasuje do PIS:

"Kłamstwo, fałsz, zbrodnia i kurewstwo to norma i codzienność. Złodziejstwo to najlżejsza odmiana zachowań normatywnych przysługujących tejże kaście. Od tamtego czasu rozmnażała się pasożytując na coraz słabszym organizmie Narodu Polskiego. Nadszedł czas, aby wreszcie sobie tę prawdę powiedzieć i nie gadać głupot o rzekomej przyzwoitości jakiejś niezidentyfikowanej części."

Ale kysz mara! Używajmy rozumu, a nie emocji.
(To ostatnie, to już do siebie, spoko, wiem, że nie potrafisz :) )
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #82 Simon
13 lutego 2020, 15:07
A co najzabawniejsze: jeśli potraktować ruskie czołgi, jako metaforę, czyli ruskie pieniądze i wpływy, to ostatnio przywiozły nam co najmniej czterech delikwentów: Rydzyka, Kaczyńskiego, Macierewicza i Leppera. Nie wiem, jak ty, ale w związku z twoją osobą ja tu widzę pewną prawidłowość :)
No, może jedynie Jaro myśli, że z Ruskimi GRA.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
-1 [3] #83 wujek_manfred
13 lutego 2020, 15:27
A jaka tam metafora - takiego Wilhelma Świątkowskiego to ruskie czołgi przywiozły, wywiozły, full serwis. Tylko szkoda że jego krewniaków na Żoliborzu zostawili - ach ten ruski nieporządek. :D
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #84 Simon
13 lutego 2020, 23:51
He, tak sobie słucham debaty o odwołaniu Kamińskiego - no, szczególnie to omdlenie Kropiwnickiego dość dramatyczne.
Ale mnie najbardziej spodobało się to, co padło wcześniej w programie - cytat z Tuska, gdy mówił na temat dofinansowania telewizji zamiast onkologii:

"Te pieniądze mogły iść na onkologię, a poszły na raka"

:D
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #85 Simon
14 lutego 2020, 05:22

i
[

W związku z tymi zdjęciami pojawiło się wiele krytyki pod adresem tej... pani. Jak na to odpowiedziała? Ano, po pisowsku. Kłamiąc, jak z nut, mając nas wszystkich za idiotów i mówiąc, że wszyscy, co widzieli to na własne oczy, kłamią. KWINTESENCJA PISu:

"Szanowni Państwo, gdybym chciała pokazać gest środkowego palca posłom PO, którzy po chamsku zachowywali się na sali plenarnej to bym to zrobiła. Przesuwałam dwukrotnie palcem pod okiem, energicznie bo byłam zdenerwowana. Nic więcej, a politycy PO sądzą po sobie. To ich styl"
mobile.twitter.com/.../...

Napisała też:
"To jest łgarstwo, pojedyncza klatka wyrwana z ruchu ręki. Kłamią jak oddychają"

No. Wiemy, czyj to styl. To kłamstwo, lejące się wiadrami dzień w dzień..
Już aż tak bezczelni! Nie widzimy tego, co widzimy, ciągła zabawa w durnia!
Palcem pod okiem przesuwała...
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #86 Simon
14 lutego 2020, 05:37
Acha, jak na ironię, posłanka Lichocka jest członkinią komisji... kultury.

U nich minister środowiska strzelał do zwierząt i wycinał puszczę, minister sprawiedliwości ma hejt w resorcie i łamie prawo, minister kultury promuje Martyniuka, szefem NIKu jest przekręciarz, tajnej policji przestępca, a posłanka od kultury - no właśnie.

Jakby mieli ministerstwo biegania, to ani chybi ministrem zrobiliby kulawego.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #87 Simon
14 lutego 2020, 06:13
A jakby kto nie pamiętał, dla dopełnienia tego obrazu rozpaczy i nędzy: Lichocka, to była dziennikarka "niepokorna", "niezależna" i "obiektywna", która m.in. moderowała debaty prezydenckie przed wyborami...
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #88 wujek_manfred
14 lutego 2020, 07:31
A ja się po niej niczego lepszego nie spodziewałem. To po prostu jest jej poziom. A jaka to ona była obiektywna, to było widać w pewnym studio wyborczym, gdzie była prowadzącą, w pewnych wyborach średnio udanych dla pisu. Jak jeden ekspert stwierdził że pis przewalił, to mało jej para uszami nie wyszła. Ale spoko, karma wraca, kobieta się jeszcze będzie dziwiła dlaczego jej nikt nie lubi i czemu ją spotyka to, co ją spotyka.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #89 prezes pan
14 lutego 2020, 08:13
Cytat:
W związku z tymi zdjęciami pojawiło się wiele krytyki pod adresem tej... pani.
Jak bym był na miejscu pani Lichockiej, sam bym nie wytrzymał z takimi ..ujami.
Możecie wałkować to tydzień, ludzie i tak swoje myślą o tych gnojkach z POKO.

Pani Lichocka i tak była za delikatna.
To się tak powinno robić
www.youtube.com/.../
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #90 prezes pan
14 lutego 2020, 08:23
Jeszcze w kwestii stopklatek.
Czemu nikt nie pisze o tym co wyprawia Budka?
Toż to skandal.



Nawiasem mówiąc, oni są pojebani.
Dziecinada!




Cioty! :lol:
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #91 Taurus
14 lutego 2020, 09:06
Cytat:
Nawiasem mówiąc, oni są pojebani.
Cytat:
Cioty!
Staram się nie komentować tego, co zamieszcza na portalu cham z Nowego Targu. Ciągle mam w pamięci apele DEREKTORA (pozdrawiam, jeśli czyta), żeby nie karmić trolla.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #92 wujek_manfred
14 lutego 2020, 09:12
Oj-tam oj-tam - mnie najbardziej śmieszy jak debil usiłuje decydować "co ludzie myślą". Ja na co dzień słyszę w autobusie/pociągu/tram waju co ludzie myślą, napisy na murach też nie pozostawiają wątpliwości. W mojej okolicy pisdu ma przechlapane. Może cieszy się jakimś powodzeniem tam, gdzie sra się na dywany - pewnie obiecali jakiś program, "Dywan+" albo coś. :lol:
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #93 prezes pan
14 lutego 2020, 09:18
Cytat:
Oj-tam oj-tam - mnie najbardziej śmieszy jak debil usiłuje decydować "co ludzie myślą". Ja na co dzień słyszę w autobusie/pociągu/tram waju co ludzie myślą,
To, pajacu podziel się tymi swoimi myślami w tramwaju. Boisz się, co?
Dostałbyś w papę, jak ta ruda z KODu.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #94 prezes pan
14 lutego 2020, 09:22
Cytat:
Staram się nie komentować tego, co zamieszcza na portalu cham z Nowego Targu. Ciągle mam w pamięci apele DEREKTORA (pozdrawiam, jeśli czyta), żeby nie karmić trolla.
Myślę, że już zacząłeś zdawać sobie sprawę ze śmieszności tej opozycji.
Stąd te twoje rozpaczliwe apele. Przypominam ci, że ja byłem tu pierwszy. Przed tobą i przed innymi.
To wg. ciebie troll to ten co zagaja dyskusję?
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #95 wujek_manfred
14 lutego 2020, 09:33
prezes pan napisał:

To, pajacu podziel się tymi swoimi myślami w tramwaju. Boisz się, co?
Dostałbyś w papę, jak ta ruda z KODu.
Ale kogo mam się bać? Ludzi którzy mówią że "tych ch** od rydzyka trzeba za***bać"? Albo tych którzy mówią że "te ch** z pisu chcą nam zaj**bać Lotos"? Czy może tych którzy piszą na murach "jeb*** pis i ziobrę"? Ja ich się bać nie muszę. Ty - to co innego. I pewnie dlatego w Nowym Targu nie ma tramwajów. :lol:

P.S. Mój ostatni kontakt z Nowym Targiem miał miejsce w Hali Olivia, podczas meczu "Podhala" ze "Stoczniowcem". Ten krzyk z kilku tysięcy gdański gardeł - "WYPIERDALAĆ" - to było coś pięknego. Tak że spoko - wpadaj do GDN, i zaprezentuj tutaj w tramwaju swoje treści. A potem szybko uciekaj. Może nawet zdążysz. :D
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #96 prezes pan
14 lutego 2020, 09:49
Cytat:
Tak że spoko - wpadaj do GDN, i zaprezentuj tutaj w tramwaju swoje treści. A potem szybko uciekaj. Może nawet zdążysz.
Ja cię rozumiem.
My się musieliśmy dorobić sami. Wy dostajecie od Niemców. Pewnie dlatego w tramwajach i autobusach takie gadki są.
Przestępcom nadajecie nazwy ulic.
Lepiej od razu zmień obywatelstwo. Wszystkie twoje koszmary znikną.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #97 wujek_manfred
14 lutego 2020, 10:18
prezes pan napisał:

Ja cię rozumiem.

Ojej - goralenvolk mnie zrozumiał. :D
I oczywiście - wszystko to wina Niemców. Cóż, mogło być gorzej - zawsze mógł oskarżyć kosmitów. :D
Rzeczywiście, mieliśmy pomnik takiego jednego, którego ojciec zginął walcząc za Rzeszę i Fuehrera pod Stalingradem. Nazywał się Henryk Jankowski. Na szczęście dzielni pisowcy obalili ten pomnik...a nie, czekaj, pisowcy to go bronili. :lol:
To może inaczej - kaczysta by niemieckich pieniędzy w życiu do ust nie wziął. Taki Jamroż, jak wziął łapówkę, to po słowiańsku, zainkasował te ok. 48 tysięcy marek. Czekaj - powiedziałem marek? Nosz qrwa. :D
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #98 Simon
14 lutego 2020, 12:14
No i ładnie wyszło:)

Wszyscy wiedzą, że Budka nie hajluje, tylko do ludzi macha.

Wszyscy widzieli, jak Lichocka dwa razy pokazała faka.

Tym samym wszyscy widzą, kto pokazuje prawdę, a kto manipuluje.

Dzięki, w punkt :)
Wiem, że to jak wołanie na puszczy - ale kogo ty chcesz w ten sposób przekonać do czegokolwiek?!

Bo widzisz, od czternastu lat z każdym tematem robisz to samo. Pogratulować, wyraźniej z siebie głupka robić się nie da :)
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #99 Simon
14 lutego 2020, 12:43
Najlepsze, że Kaczy się zorientował, co ta... pani narobiła i wezwał ją już na sali, żeby zrugać jak... psa, jak kiedyś Jenota.
Za późno, za późno... Już chyba wiem, co będzie częstym motywem na plakatach wyborczych :)
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #100 wujek_manfred
14 lutego 2020, 13:11
Hasło "wyPAD 2020" i fotka lichockiej z fuckiem - medialne to. :D
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #101 Simon
14 lutego 2020, 13:26
Na, hasło też mi się podoba - zwięzłe, zgrabne, dowcipne.
Ma potencjał.

A zatem: wyPAD2020!
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #102 prezes pan
14 lutego 2020, 14:20
Cytat:
Wiem, że to jak wołanie na puszczy - ale kogo ty chcesz w ten sposób przekonać do czegokolwiek?!
Po co przekonywać.
Jednym się fake nie podoba.
Innym to:
twitter.com/.../...
Wybór należy do ciebie.
Ty zdaje się już wybrałeś.
Więc z braterskim pozdrowieniem, pozdrawiam.
Tak jak sędzia Żurek.


Wam przecież wolno więcej.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #103 Simon
14 lutego 2020, 15:15
Nam wolno? Hłe, hłe. Nam? A kto to, ci: my?
To ci, co spalili kukłę Wałęsy? Co tropili niewygodne haki u przeciwników do piątego pokolenia w rodzinie? Co od czasów PC lżyli, kłamali, wyzywali od zdrajców, sprzedawczyków i Targowicy. Ci, którzy pokazali nawet Lepperowi, jak dalece Wersal się skończył? Ci od kreatur animalnych, gorszych sortów, mord zdradzieckich, lewactwa, lemingów? Ci od rac i drzewek wyrywanych na Krakowskim Przedmieściu? Ci, którzy przekształcili dziennikarstwo w szczujnię, a telewizję w propagandową tubę? Ci, co szukają Żydów, ubeków, Ukraińców, zboczeńców i co tam uważają za uwpaczające u każdego, co się z nimi nie zgadza? Ci, co wprowadzili DO KOŚCIOŁA język wykluczenia i nietolerancji? Ci, co z trumien smoleńskich zrobili maczugę i kłamliwe narzędzie zdobycia władzy? Ci którzy zdobywają woadzę nie programem, a szczuciem ludzi na siebie, podsłuchami i publiczną korupcją? Ci, co za polityczne nar,ędzia uważają prowokacje tajnej policji i fabrykowanie dowodów? Ci, co zarzucając innym złodziejstwo ukradli przez cztery lata tyle, że więcej, niż wszystkie rządy przed nimi? Ci, co nie wstydzą się mieć wyroków sądowych za klamstwa? Ci, co z pomówienia i obrzucania bpotem już dwadzieścia lat temu zrobili broń polityczną?! A może ci, ci niszczą femokrację, trójpodział władz, wprowadzają anarchię i wyprowadzajw nas z UE realizując rosyjską rację stanu

Tak, wydaje się, że, póki co, na razie wolno im więcej. Np pokazywać faka ponad połowie narodu.

Zobaczymy, jak długo jeszcze.

wyPAD2020!
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #104 Simon
14 lutego 2020, 15:50
Traf chciał, że ta... pani od faka wysmażyła niedługo wcześniej uchwałę, jak to BEZPRZYKŁADNIE obrażano prezydenta w Pucku i Wejherowie. "Bezprzykładnie", czaicie? To ja tej... pani chętnie dam przykład. Jej pan i władca spalił kukłę Wałęsy publicznie, URZĘDUJĄCEGO PREZYDENTA. A fak pojawił się w izbie, gdzie próbowano odwołać pisiego szefa policji politycznej, Kamińskiego. Który jeżdził za URZĘDUJĄCYM PREZYDENTEM I OBRZUCAŁ GO JAJAMI.

To jest nieprawdopodobne, jak te pisiory nie mają za grosz wyobraźni. Od lat stosują czarny PR, kłamią, insynuują, obrażają kogo się da - i naprawdę sądzili, że to do nich nie wróci?! To samo z instytucjami: zachodzę w głowę, jak Ziobro może być aż tak głupi i pozbawiony wyobraźni robiąc to, co robi. Przecież każda władza, jaka przyjdzie po PISie, a choćby i niechętny mu w PISie odłam wykorzysta wszystkie te jego "reformy", żeby go koncertowo i bezpowrotnie zgnoić. Ci ludzie absolutnie niczego nie nauczyli się z historii, niczego! Tak szalenie zdziwieni faktem, że ZNAJDĄ SIĘ INNI, KTÓRZY BĘDĄ ROBILI TO, CO ONI.

A najśmieszniejsze, że najbardziej oberwie się tym kretynom od tych, którzy ich teraz ślepo popierają.

Kompletny brak wyobraźni, kompletny - może i dobrze, bo za swe łotrostwa skończą marnie, ale kraju po drodze szkoda...

wyPAD2020!
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #105 Simon
14 lutego 2020, 16:01
I jeszcze jedno. Ty się trollu módl, żeby po takim rozhuśtaniu kraju do władzy doszło PO, albo jaka lewica z PSL. Ale tak pisi zaognili emocje, że - czego nawet ja im nie życzę - mogą po nich przyjść jeszcze gorsi, jakieś Konfederacje i tym podobne.

Jak sądzisz, trollu, co wtedy zostanie po twojej ukochanej władzuni? Pewnie nawet nie smród :)
wyPAD2020!
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [3] #106 Taurus
14 lutego 2020, 17:19
Cytat:
wyPAD2020!
wyPAD2020(!) bardzo mi się podoba.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #107 wujek_manfred
14 lutego 2020, 17:22
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #108 prezes pan
14 lutego 2020, 23:32
Teraz rozumiem, dlaczego takiego wścieku dostali.
Jakby tak poprostu im ten palec pokazała, to chamy przyjęły by z pokorą, bo to ich codzienny język. Ale ona zrobiła to z takim wdziękiem.
twitter.com/.../...
Mała manipulacja.
No i prosty lud oburzony.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #109 Simon
15 lutego 2020, 09:11
No, przyjrzałem się. Zwykle nie komentuję czyjegoś wyglądu, bo się w umiarkowanej części za niego odpowiada. Ale ten wdzięk, który u babona zobaczyłeś - wiesz, to fascynujące, jak odbierasz rzeczywistość :) To wiele tłumaczy, tak, być może to, co mówi wódz, dla ciebie faktycznie brzmi atrakcyjnie?

A wścieku? Dla opozycji to prezent, aż z radości święto mają i materiał na plakaty. Wścieku to dostał twój właściciel, który zaraz ją wezwał, żeby zrugać. Ale - po fakcie, ojejejej :)
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #110 Taurus
15 lutego 2020, 11:13
Cytat:
Ale ten wdzięk, który u babona zobaczyłeś
Wiesz, Simon, on ma na codzień barany i "łowiecki" pod Turbaczem. Nie dziw się więc, że go Lichocka urodą swojego palca zachwyciła. Dla niego zapach szamba jest zbliżony do zapachu j'adore, czy innych, francuskich pachnideł. Ten typ - po prostu - tak ma. Jest anomalią występującą w przyrodzie, takim ssakiem o małym móżdżku.
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #112 Taurus
16 lutego 2020, 08:27
Konwencja przedwyborcza Dudy. Zrobiona, trzeba przyznać, z rozmachem, dla kilku tysięcy ludzi, dużej ilości confetti, mnóstwa podniosłych słów (Kaczyński, Szydło, Morawiecki, Duda), z wyreżyserowanym każdym krokiem i dźwiękiem. Czego zabrakło? Programu (!) Nie było żadnego programu i efekt ostateczny przypomina wydmuszkę. Wydano na to z pewnością ogromne pieniądze, które obróciły się w niwecz i zostały skutecznie przykryte przez bilbord postawiony w Warszawie z gestem Lichockiej „odgarniającej włosy”, czy też „pocierającej skórę pod okiem”.
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #113 Taurus
16 lutego 2020, 08:31
Cytat:
Mi się to podoba :lol: :
Przepraszam, Wujek, nie otworzyłem twojego linka i trochę się z tą informacją o Konwencji wciąłem.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
#114 wujek_manfred
17 lutego 2020, 09:10
Taurus napisał:

Przepraszam, Wujek, nie otworzyłem twojego linka i trochę się z tą informacją o Konwencji wciąłem.

Oj tam oj tam - jakie ma znaczenie kto napisze, ważne żeby wyPAD był. ;-)
Zacytuj