Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - styczeń III_2020.

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
23 stycznia. Dzień ogromnie bogaty w wydarzenia. Najpierw odkrycie towarzyskie ubiegłego roku, Julia Przyłębska  vel Wolfgangowa wydała edykt, zabraniający SN spotkania w sprawie neo-KRS-u. Obrady te jednak przeprowadzono, w najliczniejszym pewnie dotąd składzie, czyli sześćdziesięciu sędziów, z trzech izb SN, nie zapraszając na nie sędziów powołanych wadliwie, czyli na podstawie opinii neo-KRS. Zgromadzenie Ogólne sędziów SN wydało Uchwałę, w której kwestionuje powoływanie przez Prezydenta sędziów zaopiniowanych przez niekonstytucyjną, upolitycznioną przez PiS neo-KRS a do tych sędziów zwraca się o niepodejmowanie funkcji sędziów, ponieważ ogłoszone przez nich wyroki mogą być podważane.


W Sejmie zaś, zgodnie z oczekiwaniami, PiS przegłosował ustawę kagańcową, odrzucając w czambuł opinie Senatu i licznych ekspertów.


24 stycznia, PE skierował do TSUE prośbę o zablokowanie działalności pisowskiej  Izby Nadzwyczajnej w SN, poprzez ustalenie zabezpieczenia finansowego, do czasu wydania przez TSUE ostatecznego wyroku.


Julia Wolfgangowa wypłaciła pracownikom TK premie za rok 2019. Łączna pula wynagrodzeń za ten rok wyniosła tam 20 milionów złotych.  Jest do dyskusji, czy za „ogromny nawał pracy” w tej instytucji jest to dużo, czy mało. Wszyscy normalni zdają sobie sprawę z tego, że nic by się nie stało, gdyby ten organ zawiesił swoją działalność na dłuższy czas.
     Wypowiedział się w tej sprawie właśnie rzecznik KE, który stwierdził mniej więcej (cytuję z pamięci), że „niezależność i prawomocność TK została podważona i nie może on już wydawać wiarygodnych orzeczeń”. W związku z tym MSZ wyraziło oburzenie i wezwało na dywanik Marka Prawdę, szefa przedstawicielstwa KE w Polsce, posiadającego rangę ambasadora.
     Wzywanie na dywanik ambasadora zarezerwowane jest w dyplomacji dla sytuacji kryzysowych. Najwyraźniej więc mamy do czynienia z głębokim kryzysem stosunków między polskim rządem i KE.


Norman Davies jest nie tylko wielkim historykiem i pisarzem ale również humorystą. Ostatnio napisał, że Człowiekiem Roku powinien zostać Marian Banaś. Jak to uzasadnił? – „Jeśli nawet Marian Banaś był zamieszany w wynajem w krakowskim hotelu pokoi na godziny, to co? Pałac Prezydencki był wynajmowany na godziny przez ostatnie pięć lat”.


25 stycznia. We Wrocławiu dokonano wyboru nowego przewodniczącego PO na najbliższe 4 lata. Został nim Borys Budka. Wygrał zdecydowanie, uzyskując poparcie na poziomie około 80 procent (wynik nieoficjalny). Pokonał trzech kontrkandydatów – Tomasza Siemoniaka, Bartłomieja Sienkiewicza i Bogdana Zdrojewskiego. Gratulacje, świętowanie prosimy jednak odłożyć na później a teraz, już od jutra, wziąć się za mocne wsparcie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, pomagając jej wygrać wybory prezydenckie.


Charles Michel, obecny szef Rady Europejskiej, zwołał na 20 lutego nadzwyczajny Szczyt UE, w sprawie unijnego budżetu na lata 2021-2027.


27 stycznia. Poruszająca i świetnie zorganizowana uroczystość w Auschwitz- Birkenau, związana z 75-tą rocznicą wyzwolenia tego obozu. 60 delegacji z całego świata, około 200 żyjących jeszcze osób, ocalałych wtedy z holocaustu, wyrwanych ze szponów śmierci. Pierwsze skrzypce pełnili – oczywiście – ci ocaleni. Ogromne wrażenie robiły ich relacje, świadectwa, przemyślenia i apele. Szalenie interesujące i nie do zapomnienia było wystąpienie pana Mariana Turskiego. Przypomniał on, jak w latach trzydziestych ubiegłego wieku wprowadzano nakazy, zakazy i obostrzenia dla społeczności żydowskiej w Niemczech, jak systematycznie je wyostrzano, zaczynając od zupełnie delikatnych, kosmetycznych wręcz zakazów, które miały na celu przyzwyczajenie społeczeństwa do tego, że jest jakaś grupa ludzi, która może być traktowana odmiennie od reszty, jakiś – mówiąc językiem dzisiejszym – gorszy sort. Potem wszystko poszło już gładko.
     Pan Marian Turski apelował – NIE BĄDŹCIE OBOJĘTNI (!) – Wszystko zaczyna się od wykluczania, stygmatyzowania, odczłowieczania. Auschwitz nie spadł nagle z nieba. On się wziął z całego, wprowadzanego stopniowo systemu wykluczania i odczłowieczania właśnie. „Jeżeli są łamane prawa obywatelskie, jeżeli nie przestrzega się praw mniejszości, jeżeli łamie się prawa, jak to było w Sejmie, ……  to nagle jakiś nowy Auschwitz może nam spaść z nieba”.
     Patrzyłem na minę Dudy w czasie tego wystąpienia, jako że adresaci byli łatwi do odczytania. Myślę, że jego myśli nie były w tym momencie przyjemne a burza braw dla pana Turskiego, po wystąpieniu, dopełniła pewnie czarę goryczy.


28 stycznia. W Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy odbyła się (więcej niż burzliwa) dyskusja na temat praworządności w Polsce. W przyjętej ogromną większością głosów rezolucji (140 za, 32 przeciw) mówi się o „frankenstainizacji” polskiego prawa oraz o tym, że w celu obrony polskich obywateli i polskich sędziów wdrożona zostaje procedura monitorowania działań polskiego rządu w tym zakresie. Jesteśmy jedynym krajem UE, który został objęty takim monitoringiem a spoza Unii towarzystwo też będziemy mieli „godne” – Albania, Armenia, Azerbejdżan, Bośnia i Hercegowina, Gruzja, Mołdawia, Rosja, Serbia, Turcja i Ukraina.


29 stycznia. TK – „Do czasu rozstrzygnięcia wniosku w sprawie sporu kompetencyjnego wstrzymane zostaje stosowanie Uchwały trzech połączonych izb SN z 23 stycznia.
W odpowiedzi rzecznik SN – „Postanowienie TK ma na celu uniemożliwienie wykonania Uchwały trzech izb SN. Jest to sprzeczne z prawem europejskim.”


31 stycznia. Według sondażowni Kantar PiS-owi tąpnęło aż o 6 procent, z 41 do 35 a KO wzrosło do 30 %. To pewnie jednak jakaś wroga propaganda jest, nic innego. Jest jednak i dobra, budująca informacja. W ubiegłym roku otóż złożono w Polsce ponad 3000 wniosków o rejestrację nowych jachtów, w tym ponad 2500 jachtów morskich. Jeszcze trochę i na Bałtyku będzie większy ruch niż na przysłowiowej Marszałkowskiej.


1 kwietnia. O północy Wielka Brytania przestała, oficjalnie, być członkiem Unii Europejskiej. Do końca bieżącego roku obie strony mają czas na uzgodnienie szczegółów współpracy po "rozwodzie". 

Podpisano (oficjalnie, na dętej imprezie) umowę, dotyczącą zakupu 32 samolotów F-35 za 4,5 miliarda USD, czyli za około 18 miliardów złotych. Dostawa na być zrealizowana do roku 2026. W kontrakcie nie ma mowy o żadnym know how, polski przemysł zbrojeniowy nie uzyska więc jakichkolwiek elementów nowoczesnych technologii. Specjaliści twierdzą, że w celu wykorzystania potencjału tych samolotów trzeba wydać jeszcze około 5 miliardów USA na ich oprzyrządowanie, inaczej jedyną ich zaletą będzie to, że będą latać, podobnie jak F-16.

 

Komentarze  

 
Simon
+1 [3] #41 Simon
4 lutego 2020, 14:04
Swoją drogą on jest rzeczywiście cwańszy od tego swojego stada półgłówków: występują po telewizjach, dajw się nagrywać, udają nieistniejące sądy, podpisują jakieś operetkowe dyscyplinarki i wyroki... I na wszystko będzie kiedyś podkładka.
A on nie podpisuje nic i za nic nie odpowiada. Robi z nich "zderzaki".

Ale go ten Wałęsa musiał kiedyś zaboleć :D

A ci patentowani durnie za wszystko odpowiedzą zamiast niego - bo świadectw i nagrań nie zabraknie, sami się o to starają, idioci :)
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #42 wujek_manfred
4 lutego 2020, 15:25
Wisz, tylko przy takiej ilości ktoś prędzej czy później zacznie sypać skąd płynęły rozkazy - i zrobi się niezręcznie. :D
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #43 Simon
4 lutego 2020, 16:23
No, poza tym jest jeszcze coś takiego, jak "sprawstwo kierownicze".
Ale gołym okiem widać, że kombinuje, jak koń pod górę, żeby jak najmniej dokumentów na niego było.
Bo to przecież on zbiera takie " biblioteczki".
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #44 Simon
4 lutego 2020, 17:11
Dobry wpis z forum:

lkolesio 3
Ten kraj nie jest normalny. Tchórzliwa opozycjo miej wreszcie odwagę /jedna Jachira tego nie załatwi/do ataku na złodziei i cwaniaków z pis. Niech afery pis nie znikają . Należy je cały czas przypominać: KNF, SKOK i miliardy wywiezione za granicę , NBP i utrzymanki Glapcia, znikające miliony z CBA, kłamstwa i prowokacje Ziobry, majątek Morawieckiego i kościelne ziemie, nienależne premie, ideowa praca Karczewskiego, willa , prywatny samolot Kuchcińskiego na przeloty do burdelu, Srebrna i łapówa dla Kaczora, SKOK .GetBack , nadużycia w spółkach skarbu państwa, przerost administracyjny , karuzela stanowisk w spółkach dla swoich, Fundusz Narodowy, 2 mld na propagandę tvpis ,oszustwa, pomówienia, preparowanie dowodów, śmierć Koseckiego, Stachowiaka, Blidy, Leppera, nepotyzm niespotykanych rozmiarów, afera hejterska, stanowiska dla wyrokowców ,nagonka na Prof. Grodzkiego itd itd.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #45 Simon
4 lutego 2020, 17:29
O, a to jest koleś, który uzasadniał zawieszenie Juszczyszyna.
Ciekawą ma historię przekrętów, poczytajcie :)

I tacy ludzie tworzą ten nowy pisi ład! Spójrzcie, jacy wyczuleni moralnie:)

Jak ktoś napisał: porobiło się tak, że w zasadzie nie ma ANI JEDNEGO ZNANEGO PISOWCA, który byłby uczciwy i możnaby o nim dobrze napisać. Ani jednego. Już nie ma tam naiwnych, a porządnych, jak Romaszewski kiedyś..

To się porobiło, co? :)

wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #46 Simon
4 lutego 2020, 17:35
Tu jest link do całego artykułu z Tygodnika Powszechnego o tym kolejnym milusim członku pislamskiej kasty, jak to się określili :)

www.tygodnikpowszechny.pl/.../

Patrzcie, tu jakoś CBA nie daje ogłoszeń w prasie do wyd.manych przez kolesia. Ciekawe czemu? Ach, no tak, przecie wzmógł się moralnie i będzie służył wiernie, bo są na niego haki :D
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #47 Taurus
4 lutego 2020, 21:30
Wydaje się, że PiS przekroczył dzisiaj ową cienką, czerwoną linię, rzucając otwarte wyzwanie UE i TSUE. Czyżby sądził, że Unia sobie nie poradzi z nimi po Brexicie? Mam nadzieję, że zaliczą potężnego kopa, który sprowadzi ich na ziemię.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #48 prezes pan
5 lutego 2020, 08:09
Cytat:
Tu jest link do całego artykułu z Tygodnika Powszechnego o tym kolejnym milusim członku pislamskiej kasty, jak to się określili :)
No i po co wrzucasz taki bzdety? Nic tam nie ma na pana Tomczyńskiego.
To, że zdarzyło mu się pracować przez chwilę z jakimś przekrętem to ma świadczyć przeciwko niemu?
Puknij się w łeb.
To jest tylko hejt, który powtarzasz. I to bardzo nieudolny hejt.

Ale co się dziwić.
Sędzia KRS Adam Tomczyński uzasadnił orzeczenie zawieszające Juszczyszyna jasno, logicznie, precyzyjnie i merytorycznie. I na dodatek wszytko to zrobił z głowy. Bez dukania z kartki.
Mistrz.
Wygłosił jedno z lepszych uzasadnień ustnych, jakie słyszałem. Głupi powinien zrozumieć, bo prościej, logiczniej i dobitniej, chyba się nie da.
To piękne uzasadnienie wyroku w sprawie Juszczyszyna, wszyscy Polacy, a w szczególności totalna opozycja powinni tego wysłuchać i wykuć na pamięć.

Dla jednych symbolem walki o wolność jest pani profesor Gersdorf, dla drugich sędzia Adam Tomczyński.
Zresztą przepraszam porównując do Gersdorf obrażam sędziego Adama Tomczyńskiego
Sędzia Tomczyński to wzór dla sędziów do naśladowania.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #49 prezes pan
5 lutego 2020, 08:23
No i już wiadomo skąd ten "świadek" ubek, któremu rzekomo 5 tys. TVP dawała.
To kumpel taty Kopertfielda.
Z akt Instytutu Pamięci Narodowej, jasno wynika, że Stanisław Grodzki, ojciec Tomasza Grodzkiego, został pozyskany przez UB 1 lipca 1951 r. Był wtedy absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu. Wojewódzki Urząd Bezpieczeństwa Publicznego w Poznaniu skierował go do służby w więzieniu w Grodzisku Mazowieckim.
Jak to było?
Tata w ZOMO, dziadek w ORMO, a my są .....za PLATFORMĄ.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #50 prezes pan
5 lutego 2020, 08:31
Cytat:
Wydaje się, że PiS przekroczył dzisiaj ową cienką, czerwoną linię, rzucając otwarte wyzwanie UE i TSUE. Czyżby sądził, że Unia sobie nie poradzi z nimi po Brexicie? Mam nadzieję, że zaliczą potężnego kopa, który sprowadzi ich na ziemię.
Mały dożarty człowieczku.
TSUE może przypieprzyć się tylko i wyłącznie do niektórych zapisów ustawy i na 100% przypieprzy się do przepisów dotyczący postępowań dyscyplinarnych.
Członkowie ID będą dalej uczestniczyć w wyborze prezesa SN na podstawie właśnie podpisanej ustawy. I o to chodzi.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #51 Simon
5 lutego 2020, 08:55
"No i po co wrzucasz taki bzdety? Nic tam nie ma na pana Tomczyńskiego.
To, że zdarzyło mu się pracować przez chwilę z jakimś przekrętem to ma świadczyć przeciwko niemu?"

Świadczyło na tyle, że przestał być sędzią :) Możesz jeszcze dla odmiany przeczytać ten artykuł, to przestaniesz zadawać głupie pytania?
A nieeee, nie przestaniesz :)

No, tak, ale to Grodzki winien, którego jakieś osoby, zapewne przekupione, jak się okazało, na razie anonimowo pomawiają.

To było do przewidzenia, ta hipokryzja jest jak pisiorski afisz.
Co do podpisania kagańca przez Dudę: marionetka właśnie ostatecznie określła swój los i co się z nią w przyszłości stanie.

Ciągle jeszcze mam nadzieję, że ten pacyn nie pogrzebał jeszcze osatecznie przyszłości Polski.

Co do taty Grodzkiego: eeee tam, brat Jakiego jara blanty :D Sporo też nam wiadomo o ojcach Jara i Tadzia - ale oni jakoś się do nich niezbyt ochoczo przyznają. To tylko Grodzki ma odpowiadać za swojego. A na swojego ojca do SB doniósł wasz wicemarszałek Terlecki. NA WŁASNEGO OJCA.

Czyli, jak zwykle: nam wolno, bo my pisi.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #52 wujek_manfred
5 lutego 2020, 09:34
Jak rozmawiamy o ojcach, to nie zapominajmy o podpułkowniku Romanie Kryże - tym samym który w Naczelnym Sądzie Wojskowym przyklepał wyrok śmierci na rotmistrza Pileckiego, ramię w ramię zresztą z podpułkownikiem Wilhelmem Świątkowskim.

Możemy wspomnieć jeszcze o Jerzym Ziobrze - zasłużonym członku PZPR aż do jej rozwiązania.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #53 Simon
5 lutego 2020, 09:35
I jeszcze raz, jak krowie na rowie: nie żądam, żeby Kaczyński odpowiadał za swojego ojca, bo to idiotyzm. TO WY, PISI, ŻĄDACIE.
No, a Terlecki z Piotrowiczem w myśl pislamskiej logiki nie odpowiadają za to, co sami robili.

Mnie jest wszystko jedno, czy za przodków rozliczają brunatni, czy czerwoni. Wszystko mi jedno, czy z powodów rasowych, czy ideologicznych.

Taka sama swołocz.
Miło stanąć w historycznym pochodzie takich indywiduów, co rozliczają za grzechy tatusiów i dziadków?

No, wam, neobolszewikom tylko takie metody znane.

Uwaga! Na ludzi myślących nie działają, więc idź z tym śmierdzieć gdzie indziej.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #54 Simon
5 lutego 2020, 09:37
No, ale przecież Ziobro za ojca nie odpowiada, a Grodzki tak. Pisia logika, nie?
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #55 wujek_manfred
5 lutego 2020, 10:15
Simon napisał:
No, ale przecież Ziobro za ojca nie odpowiada, a Grodzki tak. Pisia logika, nie?

Ale to jest bardzo logicznie - oni duchowo mają tylko jednego ojca, i jest nim Jarosław Kaczyński. A Jarosław jest nieomylny i bez skazy - to jakże za niego odpowiadać? Nie da się. :D
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #56 prezes pan
5 lutego 2020, 10:29
Cytat:
No, ale przecież Ziobro za ojca nie odpowiada, a Grodzki tak.
No ale czy ojciec Ziobro wykorzystuje jakich kolesi, że by synowi pomóc?
Weź się ogarnij cieciu. Nie widzisz, że jeszcze obecnie kolesie z SB czynnie pomagają i murem są za Kopertfieldem.
Nie widzisz różnicy?

Ot PO-wska logika.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #57 wujek_manfred
5 lutego 2020, 10:57
Ojciec Ziobry nie żyje, nie nabijaj się z tego, bo cię pojedzie jak Stonogę i będzie przykrość.

A Pan Marszałek żadnej pomocy nie potrzebuje - pomocy za to potrzebuje CBA, które apeluje by łapówkarze sami się zgłaszali, bo oni ich znaleźć nie umieją, a poza tym to nawet własnej forsy nie umieją upilnować. A co do kolesi z SB to pytaj panią Basię, ona ma takie znajomości, że nawet generał Janicki był dla prokuratury martwy chociaż żył i miał się nienajgorzej.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #58 Simon
5 lutego 2020, 11:18
To ojciec Grodzkiego poszedł do faceta i chciał mu dać pięć tysi, żeby fałszywie oskarżył syna?

Wiesz, to ja jednak wolę każdą logikę, tylko nie pisią :D

Co do ojca Ziobry: nie żyje. I za jego śmierć Ziobro pociągnął prywatną vendettę przeciwko lekarzom, którzy ojca leczyli.
Przegrał.
Taki to człowiek właśnie.

Co do tego, że ten koleś od pięciu tysi był ubekiem.
To metody PISu. Dość logiczne: poszli i powiedzieli: albo będziesz świadczył przeciw, albo narobimy ci smrodu i twoim dzieciom, bo nawet nie wiesz, co tam jeszcze w papierach mamy.

Zgodne z logiką? Aż zanadto.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #59 Simon
5 lutego 2020, 11:31
Bo widzisz, temu facetowi, którego z taką parszywą lubością oczerniasz, wielu ludzi zawdzięcza życie. I to był właśnie taki przypadek. I nawet były ubek wysłał pisich z ich metodami na drzewo.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #60 wujek_manfred
5 lutego 2020, 11:33
Poza tym na ubeka gówno mieli - facet był instruktorem na strzelnicy, więc mogli mu skoczyć z papierami z IPN.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #61 Simon
5 lutego 2020, 11:51
"Poza tym na ubeka gówno mieli - facet był instruktorem na strzelnicy, więc mogli mu skoczyć z papierami z IPN."

I może właśnie dlatego pokazał im środkowy palec, kto wie?
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #62 wujek_manfred
5 lutego 2020, 12:32
Pewnie tak, bo taki był z niego ubol jak z maliniaka prezydęt - instruktor strzelectwa, który do tego sam rzucił tę robotę jeszcze w latach 50-tych. To co to za ubek? Facet wyrzucił legitymację jeszcze zanim Pan Marszałek się w ogóle urodził - takie to głębokie powiązania są. :D
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #63 prezes pan
5 lutego 2020, 12:51
Cytat:
To ojciec Grodzkiego poszedł do faceta i chciał mu dać pięć tysi, żeby fałszywie oskarżył syna?
Tobie, jak dziecku tłumaczyć.
Poszedł do kumpla z SB i wymyślili ściemę z 5 tys.
Typowe UB-eckie metody. Nawet nie musieli wymyślać. Zastosowali stare sprawdzone metody.

Cytat:
Bo widzisz, temu facetowi, którego z taką parszywą lubością oczerniasz, wielu ludzi zawdzięcza życie.
No pewnie. Jeden taki UBek nawet pewnego Przewodniczącego NSZZ wyleczył z alkoholizmu, mieszkanie załatwił, wspomagał 500+. Wielu porządnym ludziom życie uratował. Co z tego miał? Samo dobro, wiedział skąd przyjdzie zło.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #64 prezes pan
5 lutego 2020, 12:55
Cytat:
Poza tym na ubeka gówno mieli - facet był instruktorem na strzelnicy, więc mogli mu skoczyć z papierami z IPN.
He,he,he.. Ty to potrafisz odwrócić kota ogonem.
Działalność w UB rozpoczął w 1950 roku jako referent, zakończył jako oficer szkoleniowy.
Strzelnicy? ha,ha,ha.. I na dodatek oficer. !?
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #65 wujek_manfred
5 lutego 2020, 13:24
A to twierdzisz że na strzelnicy nie ma oficerów szkoleniowych? Nie wspominając, że stanowisko z oficerem w nazwie wcale nie musi być pełnione przez gościa w stopniu oficerskim. Wystarczy się przejechać po jednostkach i zobaczyć kto jest oficerem dyżurnym.

Ale spoko, tak dokładnie go prześwietliliście że aż.... gówno na niego znaleźliście. Ogłoszenia społeczne, całe archiwa akt, szmery-bajery, a wynik jak z toi-toia. Ot przykrość. :D
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #66 Simon
5 lutego 2020, 14:01
"Tobie, jak dziecku tłumaczyć.
Poszedł do kumpla z SB i wymyślili ściemę z 5 tys."

Nieżle pomyślane, tylko mały mankament jest. Z tego, co wiem, musiałby z grobu wstać. Ale próbuj dalej - jest szansa, że napiszesz coś jeszcze głupszego :)

Póki co nieźle "wytłumaczyłeś" ofiaro wątpliwego uroku krótkiego naczelnika :)
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [3] #67 Simon
5 lutego 2020, 14:11
Ależ się o tego Grodzkiego po pachy osrali:) Już wszystkiego próbują: że korupcja, że żyd, ubek i co jeszcze:) Ależ ten kaczysyn nie potrafi niczego przegrać, jak rozkapryszony bachor w przedszkolu. Pół państwa na faceta puścił, wszystkie swoje najemne mendy - i nic :D
Spać pewnie nie może od tego
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #68 prezes pan
6 lutego 2020, 07:53
Cytat:
Nieżle pomyślane, tylko mały mankament jest. Z tego, co wiem, musiałby z grobu wstać.
Do co ty wiesz, to se możesz. W du.. wsadzić.
A z tego co ja wiem to żyje i spotyka się ze swoimi kumplami z SB.
Grodzki ukrywa swoją przeszłość i w jego biografii o rodzicach nic nie znajdziesz.
Za to ludzie wiedzą.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać