Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - grudzień I_2019.

Cała afera z Banasiem wyszła całkowicie przypadkowo. Redaktor Kittel z „Superwizjera” chciał jedynie sprawdzić jego oświadczenia majątkowe. Gdyby nie natknął się w „willi na godziny” na mafiosa, który zadzwonił do Banasia właśnie po instrukcje, gdyby nagrany filmik nie był aż tak drastyczny, nie mówilibyśmy dzisiaj o aferze, natomiast Banaś nadal byłby wychwalany pod niebiosa przez Morawieckiego i cały PiS, nadal byłby człowiekiem o kryształowym charakterze, propaństwowcem. Ta afera to nie tylko Banaś przecież. To problem służb specjalnych i nadzoru nad nimi (Kamiński, Morawiecki, ….), to również problem mafii vatowskich, działających w Ministerstwie Finansów. Rodzi się też pytanie, ile takich lub podobnych im grup mafijnych działa na szczytach władzy, w ministerstwach i nie tylko – patrz, dla przykładu, mafia hejterów w Ministerstwie Sprawiedliwości (Piebiak i jego towarzysze).


1 grudnia. W ponad 100 polskich miastach odbywają się od godziny 16:00 protesty przeciwko represjom wobec sędziów i politycznej kontroli nad sądami. Na stronach „Iustitii” zaś pojawiło się „Stanowisko Sędziów RP”, w którym żądają oni:
  • natychmiastowego przywrócenia do orzekania Sędziego Pawła Juszczyszyna, 
  • powołania niepolitycznej Krajowej Rady Sądownictwa, 
  • likwidacji politycznego systemu represji wobec sędziów, tj. rozwiązania Izby Dyscyplinarnej SN i odwołanie rzecznika dyscyplinarnego sędziów sądów powszechnych Piotra Schaba i jego zastępców Michała Lasoty i Przemysława Radzika, 
  • zapewnienia obywatelom prawa do niezależnego sądu w tych sprawach, w których na skutek udziału neo-KRS w procedurach nominacyjnych skład sądu został uznany za wadliwy, 
  • szanowania i wykonywania przez władzę ustawodawczą i wykonawczą orzeczeń polskich i europejskich sądów, w tym wyroku TSUE z 19.11.2019 r.
 
2 grudnia. Policja krakowska (Komenda Miejska) potwierdziła, że w ostatnim czasie musiała interweniować aż trzydzieści razy w „hotelu na godziny”, mieszczącym się w kamienicy, należącej do Mariana Banasia. Można postawić więc pytanie, czy Banaś mógł o tym nie wiedzieć?
     Nie wytężając szczególnie pamięci można postawić tezę, że mafia pisowska ma się dobrze i zatacza coraz szersze kręgi. – Były szef KNF – Chrzanowski, szef NBP – Glapiński ze swoimi blondynami, liczni Misiewicze, machlojki Morawieckiego, zamach smoleński oraz wszystkie na jego temat wygłupy Macierewicza i Kaczyńskiego, z licznymi Komisjami i Podkomisjami, tudzież apelami, liczne premie od Be Szydło, które się po prostu należały, spółka Srebrna, dwie wieże i 50 tysięcy w kopercie od Birgfelnera, różne Kujdy, Piebiaki, Banasie (ojciec i syn), latający Kuchciński, latająca Szydło, rozbite limuzyny rządowe bez wskazania odpowiedzialnych, itd., itp., itp., itd. Czy to już pisowska ośmiornica jest, czy ciągle tylko jakaś niewinna żaba?

 
2 grudnia. Młodszy Banaś (Jakub) został dzisiaj Wyrzucony z Banku Pekao SA, gdzie był dyrektorem i pełnomocnikiem zarządu. Wcześniej robił karierę na wysokich stanowiskach w spółkach SP (PGZ, Maskpol). Taka zdolna to była bestia, dopóki Kaczor błogosławił.
     Kaczyński zmienił nam Polskę w republikę Bananową vel Banasiową. Zrobił z naszego kraju jeden wielki burdel. Jego sekta panoszy się i nas okrada. Banda chamów, nieudaczników, malwersantów, sutenerów i innych buraków już jawnie, na chama, demoluje nasz kraj. Skoro jednak prokuratura, policja i część sądów są w rękach kaczej sekty, niczego innego spodziewać się nie można. Do pełni katastrofy trzeba jeszcze, żeby głupkowaty maliniak zdobył po raz drugi fotel prezydenta.
     Europa już kiedyś zaznała skutków wdrożenia doktryny „źródłem praw jest wola wodza”. Polska doznała tych skutków szczególnie. Wygląda na to, że znowu pojawił się prymityw, który chce posmakować tego specjału barbarzyńców.

 
5 grudnia. Izba Pracy SN w składzie trzyosobowym, opierając się na wytycznych TSUE, uchyliła uchwałę neo-KRSu w sprawie odwołania sędziego NSA i oddaliła wniosek prezesa Izby Dyscyplinarnej SN o przekazanie sprawy do tej Izby. Izba Pracy, w oparciu o wytyczne TSUE orzekła też, że nowa KRS nie daje wystarczających gwarancji niezależności od organów władzy ustawodawczej i władzy wykonawczej oraz że Izba Dyscyplinarna SN nie jest sądem w rozumieniu prawa europejskiego i prawa polskiego.
     Konsekwencją tego orzeczenia jest stwierdzenie, że sędziowie zasiadający w owej Izbie Dyscyplinarnej i w nowym KRS pełnią działalność nie dającą się pogodzić z niezależnością sądów i niezawisłością sędziów a zatem – w świetle Konstytucji – nie mogą tej działalności prowadzić.
 

Komentarze  

 
Simon
+2 [4] #41 Simon
16 grudnia 2019, 14:06
O, minęły już trzy godziny od mojego wpisu. Czyli czas na nową aferę:) Albowiem pisi są tak niesamowici, że nie mają już afer co miesiąc czy co tydzień. Co kilka godzin coś nowego:

"Były poseł i szef wrocławskich struktur Prawa i Sprawiedliwości Piotr B. jest kolejną osobą, której zostały postawione zarzuty w sprawie okradania dolnośląskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. Według ustaleń śledczych pieniądze z PCK zasilały później kampanię wyborczą polityka."

Tacy kryształowi, że mają po parę afer DZIENNIE.
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #42 Simon
16 grudnia 2019, 14:23
"Co do Marcina D., to tylko jeden z 3 mężów pani Marty. Już dla niej nieistotny."

Nie bój, nie bój, wystarczająco istotny, żeby nie beknąć za okradanie funduszu niepełnosprawnych. Kiedy był jeszcze mężem wzmiankowanej. I którą mógłby w tej aferce pociągnąć za sobą:)

Ale też zobacz, jakie łamigłówki życie stawoa przed wami, pisimi lemingami: to teraz wnuczę LK poczęte z dziewicy wielokrotnego użytku i Dubienieckiego, to będzie lepszy sort, czy gorszy? Czy to będzie patriocię wyklęte, czy komuch?

Cięźko zachować rewolucyjną czujność, gdy rzeczywistość skomplikowana, a głowa parę numerów za ciasna...

Co do Banasia - znaleźli u niego na chacie stóg gotówki, z której nie umiał się wytłumaczyć. Stąd prokuratura.

To mówisz, że kto kogo za twarz trzyma? Jarisław partię? Banaś Ziobrę? Ziobro Jarosława? Banas Morawieckiego?

Super strategia. Taka piękna przed wyborami, że aż się Adrian jakiś żółty ze strachu robi.

Młody jest, ciągle się uczy i nie zapamiętał, że wasz wódz i strateg wcześniej czy później rozwala wszystko w drebiezgi :)
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #43 prezes pan
16 grudnia 2019, 14:31
Cytat:
To mówisz, że kto kogo za twarz trzyma? Jarisław partię? Banaś Ziobrę? Ziobro Jarosława? Banas Morawieckiego?
Aleś ty niekumaty.
Cóż poradzę.
Odpowiedz sobie na pytanie, po co jest NIK?
Chyba dla nas lepsza jest kontrola przez Banasia, niż była przez Kwiatkowskiego?

Ale przecież ciebie dobro wspólne nie interesuje. Ważne, tylko to żeby dowalić PiS.
Niech dowalają. Ci przynajmniej będą mądrzej rządzić. I o to nam chodzi.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [5] #44 Taurus
16 grudnia 2019, 14:39
Cytat:
Odpowiedz sobie na pytanie, po co jest NIK?
Chyba dla nas lepsza jest kontrola przez Banasia, niż była przez Kwiatkowskiego?

Ale przecież ciebie dobro wspólne nie interesuje.
Ale jaja(!) Zupełnie się zakarapućkałeś, prostaczku. To w sumie chodzi o "dobro wspólne", czy żeby kontrola była prowadzona przez Banasia, bo jet dla was lepsza?
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #45 Simon
16 grudnia 2019, 15:37
No, ja bym wolał, żeby NIK miał mniej roboty na szczytach władzy. I žeby nie był rządzony przez potencjalnego przestępcę. I żeby nie było policji politycznych. Zarządzanych przez faktycznego przestępcę. I żeby struktura władzy była przejrzysta, a nie, żeby rządził jeden taki z tylnej ławki i bez odpowiedzialności. I żeby był trójpodział władz, a nie prokuratury i sądy zarządzabe przez jakiegoś pana Zbyszka po uważaniu.
Ale czego ja żądam w pisim państwie - normalności!? Prędzej piekło zamarznie, nim PIS będzie normalny. Toteż skończy źle i w hańbie.
Tudzież różne CBA i CBESIE. Ale cóż poradzić, kiedy wreszcie udało się Kaczyńskiemu spowodować, że FAKTYCZNIE rządzi układ.
Tyle, że jego.
Bogu dzięki, że jesteśmy w UE. Bez tego już by ten wasz wódz zrobił tu drugi Turkmestan z Kaczymbaszą. Pomniki już stawiają w masówce.

Naturalną koleją rzeczy będzie chciał wyprowadzić Polskę z UE.

Ale na to naród nie pozwoli nawet i za pińcet plus.

A tu bieży nowy roczek... Nowe akcyziki... Podwyżki cen prądu i gazu... Banaś w charakterze Heroda...

Uuuuu, prawie stąd widzę, jak tam się komuś pod żyrandolem dupa ze strachu zaczyna trząść.

A tu jeszcze genialne strategie wodza:)
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #46 Simon
16 grudnia 2019, 15:50
Nawiasem mówiąc: nawet nie wiesz biedaku, jak bardzo widać, iż ukształtował cię poprzedni ustrój. Pamiętam, jak po 1989 socjolodzy mówili o "homo sovieticusie". Myślałem wtedy, młody idealista, że przesadzają. Nie rozumiałem też, co się wyprawia w tych różnych Turkmenistanach i na Białorusi.
A trzydzieści lat później (sic!) - ty. Jak zwykle - bezcenny przykład :)

:D
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #47 Simon
16 grudnia 2019, 16:02
"Chyba dla nas lepsza jest kontrola przez Banasia, niż była przez Kwiatkowskiego?"

Tego Banasia, co trzymał pod wersalką 200 tysi niewiadomego pochodzenia? On ma bezstronnie kontrolować, czy nie ma przewałów? PIS w pigułce.

Banaś będzie kontrolował pod siebie i dla swojego bezpieczeństwa. A że pisie złodziejaszki i kłamcy wzięli się za łby, to będzie akurat tą szwejkową słomką w dupie... Jarosława.
Jak zwykle - na jego własne, chore życzenie, hi, hi, hi.
Tak złoczyńcom bywa...
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #48 Simon
16 grudnia 2019, 16:29
A czaicie ten nieosiągalny dla normalsów poziom hipokryzji w sekcie? To mistrzostwo świata jest! Nowak miał drogi zegarek, a Sikorski jadł w restauracji ośmiorniczki (z Morawieckim zresztą). Och, jakie larum, jakie zepsucie rządzących i państwa!

Teraz na szefa NIKU wsadzili kolesia, który robi przekręty na kamienicach, gdzie są burdele, a pod łóżkiem trzyma 200 tysi niewiadonego pochodzenia - wsadzili wbrew protestom opozycji, w trakcie badania przez ABW, wyłączając posłom mikrofony.

I to nie jest zepsucie! To jest - słuchajcie, słuchajcie - DOBRE DLA PAŃSTWA.

Poważnie, trzeba by jakieś mistrzostwa w hipokryzji urządzic. W tym kraju liga byłaby nie do pokonania :)
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #49 Simon
16 grudnia 2019, 16:56
O, wpisik na forum:

"def11
PiS to partia słynąca z kryształowości swoich członków.

p.s. Obecnie np prokuratura sprawdza, co się stało z darami dla dzieci w Syrii. Jak ujawniły lokalne media, przybory miesiącami leżały w świetlicy w Sycowie. Później zostały zawiezione do pobliskiej parafii. Akcję "pomocy" prowadziła Kempa.

p.s. w parafii z przyczyny "należenia" się parafianom dary już wsiąkły :)"

PIS to taka partia, której członkowie okradają nawet PCK.
Kosmos :)
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #50 Simon
16 grudnia 2019, 17:01
Była mowa o hipokryzji? Ile to już razy. I ciągle mało:

"Na początku grudnia portale sprzyjające władzy 'ujawniły' listę sędziów, którzy byli mianowani przez Radę Państwa PRL. Dokument sporządziło Ministerstwo Sprawiedliwości. Są na niej nazwiska 746 sędziów, ale próżno tam szukać prezes Julii Przyłębskiej. Sędzią została w 1987 roku. Jej nazwisko wygumkowano?"
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [5] #51 Taurus
16 grudnia 2019, 21:20
Cytat:
Teraz na szefa NIKU wsadzili kolesia, który robi przekręty na kamienicach, gdzie są burdele, a pod łóżkiem trzyma 200 tysi niewiadonego pochodzenia - wsadzili wbrew protestom opozycji, w trakcie badania przez ABW, wyłączając posłom mikrofony.
Swojemu synowi zaś przekazał niedawno parę groszy (podobno 2 miliony) i zapomniał biedaczyna wpisać tego do oświadczenia majątkowego. Mogę to zrozumieć, to od dawna przecież bardzo zapracowany człowiek, czasu na wszystko pewnie mu brakowało a do tego miał przecież prawo nie lubić papierologii, szczególnie gdy chodziło o tak drobne kwoty.
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [4] #52 llortcik
16 grudnia 2019, 22:21
Adrianek nam odleciał, nie tylko w Ardeny, gdzie nie spotkał się z żadnym przywódcą, ale jeszcze dalej.
Przed odlotem zaapelował do zdrowego rozsądku Banasia o podanie się do dymisji. Gorszy nie wie, jakimi ścieżkami porusza się rozsądek /?/ niezłomnego łamacza Konstytucji, ale sądzi, że rozsądek Banasia wybierze inne ścieżynki.
wpolityce.pl/.../...
Mając nadzieję, że podpis Adrianka znajdzie się na samym początku ogólnopolskiej petycji do wyżej wymienionego rozsądku gorszy sort apeluje do mieszkańca pałacu Namiestnikowskiego, by zaapelował również do lewej ręki, moralności, prawego oka, przyzwoitości kolegi Simona /tego od kamienic/
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [4] #53 llortcik
16 grudnia 2019, 22:34
Są pierwsze sukcesy porażającego sukcesu Mateuszka.
Europa zobaczyła, że wstał z kolan i nie rozumie żadnych racjonalnych argumentów, więc razem ze wszystkimi strategicznymi partnerami idzie swoją drogą w trosce o całość Kryształa szeroko omijając jego pomnik.
wnp.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #54 prezes pan
17 grudnia 2019, 07:36
Cytat:
Były poseł i szef wrocławskich struktur Prawa i Sprawiedliwości Piotr B.
Były poseł PiS, oszołomie i onanisto!
Jak tylko padł cień podejrzenia musiał odejść. W PiS obowiązują inne standardy niż w PO. Bo PO to mafia.
Jak to mówił szef klubu PO Sławomir Neumann na ujawnionym nagraniu?
Akty oskarżenia dla samorządowych polityków opozycji są bez znaczenia i mogą być nawet korzystne, ponieważ na wybory "idą głosować ludzie, którzy g... się interesują", a antypisowski elektorat uzna je za atak PiS-u
i
- Pamiętaj: jedna zasada jest dla mnie święta, k.... Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, k..., jak niepodległości.
i jeszcze
- Jak Pobłocki będzie członkiem Platformy i będzie naszym prezydentem, to będę się o niego bił, k..., do końca życia. Jak jest poza, mam go w d.... Jak jest do wykorzystania, to wykorzystamy, jak nie, to nie. Tak samo Adamowicza, tak samo Karnowskiego i wszystkich innych. Tak samo.
Mafia, mafia, mafia...

I co onanisto, samogwałcie!
Dla ciebie afery to byli posłowie PiS i byli mężowie Kaczyńskiej.
Weźże się ty jebnij w czerep.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #55 Haji
17 grudnia 2019, 08:30
Wam pisowcom wystarcza, że czyiś dziadek był siłą wcielony do wermachtu i już sekujecie całą rodzinę do trzech pokoleń naprzód.
A w ziobropartii kontem tweeterowym opiekuje się były współpracownik wojskowego SB :D.
Ciągnie się afera okradania PCK przez pisowców a prokuratura bardzo nie chce przesłuchać destruktorki edukacji Anny Z. (tak będzie niedługo opisywana).
Pis jest organizacją mafijną.
Sakiewicz kolejny prawy i sprawiedliwy ("dziennikarz" popierający pis) nie płaci swoim pracownikom, bo są ważniejsze wydatki. Taka wasza uczciwość i kultura.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #56 prezes pan
17 grudnia 2019, 09:21
Cytat:
Nawiasem mówiąc: nawet nie wiesz biedaku, jak bardzo widać, iż ukształtował cię poprzedni ustrój. Pamiętam, jak po 1989 socjolodzy mówili o "homo sovieticusie". Myślałem wtedy, młody idealista, że przesadzają.
Coś ty mógł słyszeć o homo sovieticus?
Ty jesteś tym nieszczęsnym pokoleniem lat 80. Spadkobiercy PRL.
Mieli błogie dzieciństwo i z wypiekami na gębie oglądali "Zaczarowany Ołówek".
Mały Simon marzył, że jakby miał taki ołówek to narysuje sobie wszystko.
I nastała UE i Simon dostał swój ołówek. Tylko nie potrafi nim rysować.
Dlatego uważa, że ktoś to powinien zrobić za niego.
I powstał nowy człowiek Homo Europejtikus.
I teraz posłużę się interpretacją Tischnera:
„Homo Europejtikus. zniewolony przez UE klient kapitalizmu – żywi się towarami, jakie Unia Europejska mu oferuje. Trzy wartości są dla niego szczególnie ważne: praca, udział we władzy, poczucie własnej godności. Zawdzięczając je UE. Homo Europejtikus uzależnił się od UE, co jednak nie znaczy, by w pewnym momencie nie przyczyni się do jej obalenia. Gdy UE przestanie zaspokajać jego nadzieje i potrzeby, Homo Europejtikus weźmie udział w buncie.

A teraz z PWN
"Dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności i odpowiedzialności, koniunkturalizm, oportunizm, agresja wobec słabszych oraz uniżoność wobec silniejszych; zachowania roszczeniowe połączone z lenistwem, brakiem samodzielnego myślenia i działania, oczekiwaniem, „że ktoś coś załatwi"(Pamiętasz jak chciałeś dzwonić do Buzka).

I teraz znowu Tischner.
"Homo sovieticus wziął udział w buncie. Przyczynił się w mniejszym lub większym stopniu do tego, że miejsce komunistów zajęli inni ludzie – zwolennicy «kapitalizmu» Ale oto powstał paradoks. Homo sovieticus wymaga teraz od nowych «kapitalistów», by zaspokajali te potrzeby, których nie zdołali zaspokoić komuniści. Jest on jak niewolnik, który po wyzwoleniu z jednej niewoli czym prędzej szuka sobie drugiej. Homo sovieticus to postkomunistyczna forma «ucieczki od wolności», którą kiedyś opisał Erich Fromm” (Tischner, 1992).
Homo Sovieticus to samo co Homo Europejtikus.

Podsumowując.
Nawet nie wiesz biedaku, jak bardzo widać iż ukształtował cię obecny ustrój.

Ja nie myślę, że ktoś przesadza. Ja to widzę i nie dziwi mnie nic.
Jesteś po prostu Homo Sovieticus. Sam siebie przywołałeś do tablicy.

Polecam:

Jesteście tym pokoleniem, w którym rodzice ulokowali swoje nadzieje na lepsze jutro.
Edukacja postkomunistów miała zasypać półwieczną wyrwę (he,he,he), skutki widzimy.
Simon, klasyczny przykład.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #57 Haji
17 grudnia 2019, 11:48
Ciekawe o ile procent URE podniesie ceny prądu? Rzeczywistość dogania pis.
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #58 Simon
17 grudnia 2019, 12:32
Już mi się w oczach mieni od tych kryształów:

"Prokuratura Rejonowa w Oleśnicy prowadzi postępowanie w związku z pisemnym zawiadomieniem Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w Warszawie dot. możliwości popełnienia przestępstwa podczas akcji humanitarnej 'Plecak dla Aleppo'" - poinformowała Gazeta.pl rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu Justyna Pilarczyk.

W ramach humanitarnej akcji zebrane przez uczniów dolnośląskiej szkoły tornistry miały trafić do dzieci z ogarniętej wojną Syrii. Tak się jednak nie stało. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych uważa, że odpowiedzialność za to spoczywa na patronującej akcji Beacie Kempie oraz współpracujących z nią księżach."
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #59 Simon
17 grudnia 2019, 12:36
"Dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności i odpowiedzialności, koniunkturalizm, oportunizm, agresja wobec słabszych oraz uniżoność wobec silniejszych; zachowania roszczeniowe połączone z lenistwem, brakiem samodzielnego myślenia i działania, oczekiwaniem, „że ktoś coś załatwi"(Pamiętasz jak chciałeś dzwonić do Buzka)."

Dość wyczerpujący opis wyborcy PIS. Dzięki :)
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #60 Simon
17 grudnia 2019, 12:41
Kuźwa, okradli PCK, nawet bombardowane dzieci z Syrii.
Przy pisowcach to trzeba najwyraźniej przykręcać wszystko do podłogi.

Co za nędza i dno moralne - i oni innym partiom wystawiali swoje parszywe laurki! Oni nazywali innych złodziejami! Oni prawili o moralności!
Łajdaki...

Po raz kolejny widać starą prawdę: jak kto peroruje, jaki to jest uczciwy - trzymaj się za portfel!

Jak kto pieje w natchnieniu, jaki z niego patriota - sprzeda swój kraj za pieniądze i stanowiska.

Nihil novi sub sole.
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #61 Simon
17 grudnia 2019, 16:28
@Haji

Kiedy to wszystko pieprznie - a pieprznie z hukiem - to oni wszyscy będą "byli" pisowcy. Mimowolni tacy. W zasadzie niechcący. I tylko wykonywali rozkazy.

:)
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #62 Simon
17 grudnia 2019, 16:31
"Jak tylko padł cień podejrzenia musiał odejść. W PiS obowiązują inne standardy niż w PO. "

Jak z PO usunęli Drzewieckiego i Chlebowskiego za sto razy mniej, niż ma wierchuszka PISna sumieniu, to jakoś inna gadka była. Wtedy to nie pomogło - jakoś nie było orgazmu, jak to PO się oczyszcza.

Pisia hipokryzja jest legendarna.

Wiesz co? A idźcie w p...u z całym tym złodziejskim pisem, co? Nie trzeba będzie codziennie kraju czyścić. Co ja mówię, cidziennie. To już parę afer dziennie jest.
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [4] #63 Simon
17 grudnia 2019, 17:40
Acha i jeszcze jedno, biedny trollu. Cały twój wykład, jak zwykle idiotyczny i od czapy był dodatkowo o tyle bez sensu, że wcale nie urodziłem się w latach 80tych, a grubo wcześniej.
Czyli, jak zwykle - strzeliłeś, jak łysy o beton :)
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #64 llortcik
17 grudnia 2019, 22:57
Cytat:
Były poseł PiS, oszołomie i onanisto!Jak tylko padł cień podejrzenia musiał odejść.
Zasilił grono bezpartyjnych, by zachować czystość Kryształu. Banaś, Zalewska i Glapiński wytyczyli kierunek.

Adrianek wstał z kolan i w NY pokazał swoje wychowanie: oko.press/.../
Romansował z leśnymi stworkami czy zamawiał pokój u Banasia?


W PE kolejna debata o praworządności w PL, na Węgrzech i Malcie. Eurodeputowani wyśmiali jakiegoś Jakiego, Kempę i Wiśniewską, gdy usiłowali powoływać się na prawo francuskie.
Doceniam ciągłość urzędniczą w KE. Mimo zmiany komisarzy, nie uwierzono dobrozmiennikom zapewniającym, że prezes jeszcze nie zaakceptował ustawy kagańcowej i mimo braku podpisiku jakiegoś Adriana zapowiedzieli kilka wizyt w Warszawie /które mają poprzedzić wniosek do TSUE o zabezpieczenie i wstrzymanie wypłat dopłat unijnych/
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #65 prezes pan
18 grudnia 2019, 09:31
Cytat:
Jak z PO usunęli Drzewieckiego i Chlebowskiego za sto razy mniej, niż ma wierchuszka PISna sumieniu, to jakoś inna gadka była.
Weź mnie nie osłabiaj.
100 razy mniej?
Qrwa.
Drzewiecki i afera hazardowa 2 mld strat.
Chlebowski to samo.
Miro i Zdzicho wszyscy pamiętamy.
Znajdźcie na yotube jak Chlebowski przeciera spoconą twarz..
No nie ma.
Jeszcze zdjęcie znalazłem

Pajacu Simon.
Nie sto razy mniej, tylko sto razy więcej.
Jesteś tylko hejterem pierd...ym.
Zacytuj