Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - wrzesień III_2019.

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
21 września. Na konwencji PiS-u w Katowicach Matoł-uszek stwierdził, że „Polska staje się coraz bardziej Doliną Krzemową UE”. Najwyraźniej Matoł traci coraz bardziej kontakt z rzeczywistością albo się czegoś naćpał.


22 września. Po obejrzeniu wczorajszego SUPERWIZJERA, omawiającego aferę z nowym prezesem NIK, Marianem Banasiem, jestem nieco podłamany. Były minister finansów (wcześniej wiceminister) a od niedawna wybrany przez PiS szef NIK okazuje się być „burdel-tatą”. W jego krakowskim pensjonacie od lat pokoje wynajmowane są „na godziny”, bez rejestracji wynajmujących je osób i bez wystawiania rachunków, bieżący nadzór nad biznesem sprawuje znany bandyta, jeden z braci K. (Janusz lub Wiesław) a w sytuacji kryzysowej dzwoni się po dyspozycje do Banasia. Wokół kręcą się panie lekkich obyczajów a wyposażenie wynajmowanych pokojów składa się z łóżka i luster, jak w typowym burdelu.
     Ktoś mógłby powiedzieć – no cóż …. „business as usual”. Mógłbym się z tym nawet  zgodzić, choć jest to niezgodne z moim morale, że Banaś ma prawo sobie w ten sposób dorabiać, czyli inwestować w burdele, dlaczego jednak stara się równocześnie o najwyższe funkcje w Państwie, wymagające uczciwości i – powszechnie uznawanego za właściwy – kręgosłupa moralnego? Dlaczego, mówiąc prześmiewczo, nie wystawia za swoje usługi rachunków, przyczyniając się do powiększania luki vatowskiej?
     Czytam liczne komentarze dotyczące ostatniego newsa z Banasiem. Prezes Kaczor obsadza coraz więcej stanowisk w Państwie szemranymi osobnikami i udaje, że w Polsce nie działają służby specjalne albo też ich informacje olewa. Jak on ich wynajduje? Kto mu w tym doradza poza kotem, z którym tworzy swoją rodzinę? A może to działanie rozmyślne, celowe? Ludzie, którzy mają takie rzeczy za uszami z pewnością mu nie podskoczą, będą natomiast dokładnie i bez zwłoki realizować jego polecenia.
     Banaś nie wiedział, kto się kręcił w jego kamienicy i co tam robiono, pan Zbyszek nie wiedział, co robiono w jego ministerstwie, prezes Kaczor nic nie wiedział o finansach przeznaczonych na srebrne wieżowce ani o kopertowej łapówce dla pewnego księdza, Kuchciński nie wiedział, „że mu wyrosły skrzydła” i przesadził z lataniem, panna Krysia nie wiedziała jak się zachować w roli posłanki, Glapiński nie wiedział ile i dlaczego zarabiają jego blondyny, Be Szydło nie wiedziała, że pieniądze, „które się należały”, po prostu były kradzione z budżetu, Matoł-uszek ciągle nie wie, za ile kupił od parafii, z błogosławieństwem biskupa, działki pod Wrocławiem i dlaczego przepisał je na żonę, …… itd., itd.. Po prostu mafia goni mafię, szybko się po drodze rozmnażając.


23 września. „Kryształowy” pisowiec, Marian Banaś, zadeklarował w swoim oświadczeniu majątkowym, że na wszystkich swoich nieruchomościach zarabiał 5475 złotych miesięcznie. Tymczasem jedynie opłata za wynajem 450-metrowej kamienicy, takiej jak jego, w starej części krakowskiego Podgórza, wynosi 15 tysięcy złotych/ miesiąc. Komentatorzy zastanawiają się teraz, czy resztę pobierał w naturze, czy też w postaci realnych pieniędzy ale płaconych „pod stołem”?
     Pensjonat został podobno zamknięty a wszelkie informacje o nim wykasowane.
     PiS bardzo natarczywie reklamował swój program „Mieszkanie +” a wyszedł mu „pokój na godziny, wyposażony w duże łóżko +”. Dobre byłoby i to, gdyby chociaż liczba urodzeń w Krakowie i okolicy wzrosła. Nikt jednak nie podaje, czy to odnotowano.
23 września. Pojawiła się informacja, że Banaś się zawiesił i poszedł na urlop. Co na to Dera, który "ma do niego zaufanie", co na to Terlecki, dla którego "to krystaliczny człowiek", co na to Ziobro, który twierdzi, że to nie PiS powołał Banasia na szefa NIK, tylko Sejm?..... A co na to spece od służb - Kamińskie i Wąsiki? A co na to szczujnia Kurskiego, czyli TVP-is
     Co się stało z Polską przez ostatnie 4 lata, że średnio co miesiąc, w partii rządzącej, wybija szambo?
     Mówią nam, że trzeba spokojnie czekać, bo przecież prokuratura prowadzi dochodzenia. Oni wyraźnie kopiują Ruskich, którzy w nieskończoność będą prowadzili śledztwo smoleńskie, podobnie jak różne komisje i podkomisje Antka smoleńskiego. Oni uważają nas, po prostu za durniów i ciemny lud, który wszystko kupuje.


24 września. Londyński Sąd Najwyższy w składzie 11-osobowym stwierdził w swoim wyroku, że decyzja  ich premiera o doradzeniu Królowej zawieszenia Parlamentu była bezprawna. De facto więc Parlament nie został zawieszony a spikerzy Izby Gmin i Lordów mogą w każdej chwili zwołać ich posiedzenia.
     Wyrok ten pokazuje, do czego służy Sąd Najwyższy w krajach demokratycznych, nawet tych, które nie mają Konstytucji. W Polsce obecny Sejm, czyli PiS, wypiął się na prawomocny wyrok NSA, nakazujący publikację list poparcia do KRS i udaje pozory legalizmu, pytając o zgodę Wolfgangową, która „będzie się nad tą sprawą pochylać” w nieskończoność.
      Kaczor rozmontował naszą demokrację doszczętnie w 4 lata (!) Znalazło się wystarczająco dużo chętnych polityków z Ziobrą, Wolfgangową, Dudą i mnóstwem innych, obślizgłych przydupasów, którzy mu w tym pomogli. Połowa nieszczęsnego społeczeństwa dała się przekupić marnym 500+ i tępą propagandą, uprawianą przez rządową TVP  i sowicie opłacaną część mediów, z Rydzykowymi na czele, dając tej mafii prawo do rujnowania ustroju.


25 września. Marek Suski, czołowy specjalista PiS w zakresie carycy Katarzyny a obecnie szef gabinetu politycznego Matoł-uszka – „Odnośnie Mariana Banasia powiem tyle: Nie mam pełnego zaufania do służb. Ani wtedy, ani dzisiaj.  Dlatego, że tam jest jeszcze mnóstwo ludzi z poprzedniej ekipy”.
     Od roku 2016 szefem CBA, sprawdzającego, bardzo już długo, oświadczenia majątkowe Banasia, jest twardy pisowiec, Ernest Brejza. Czyżby był tajnym agentem PO?
 

Komentarze  

 
Simon
#1 Simon
30 września 2019, 21:52
Wygląda na to, że pan Banaś, który jest pisowskim szefem NIKu, jest też, w świetle ujawnionych faktów... przestępcą vatowskim :D
Czyż życie nie pisze najlepszych scenariuszy?
Spójrzcie pod linka:


m.demotywatory.pl/4950257
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #2 prezes pan
1 października 2019, 09:14
Cytat:
Wygląda na to, że pan Banaś, który jest pisowskim szefem NIKu, jest też, w świetle ujawnionych faktów... przestępcą vatowskim
Smuci mnie to, że analfabeci biorą się za ocenę czegoś, czego nie rozumieją.
Stawka dla usług hotelarskich to 8%.
Banaś jest 100 razy mądrzejszy od ciebie. I możesz być pewny, że w papierach ma wszystko w porządku.
rp.pl/.../...
rp.pl/.../...

Więc skoryguję ten ten twój link do rzeczywistości.
216 tys. w tym VAT nie 40 a 16 tys. Bo koleżko nie 23% ma być a 8%. Czyli od 2006 roku uzbierało się nie 520 tys a tylko 208 tys. Czaisz różnicę.
I teraz jeszcze pomyśl ile ci brakuje do geniusza Banasia. Jakby wynajął na cele mieszkaniowe to by płacił 23% VAT, a wynajął na cele hotelarskie więc płaci 8% VAT.
I jeszcze, żeby było śmieszniej, co go ma obchodzić kto do tego hotelu chodzi. Może twoja żonka z kochankiem. Dla mnie to nie burdel, ale dla ciebie pewnie tak. Wszystko zależy od tego za kogo uważasz swoją żonę.
Reasumująć. Banaś zrobił wszystko z prawem, tylko niektórzy robią z tego burdel.

PS
No, ale kto ci zabroni trzepać konia. Zawsze to jakaś przyjemność.
Trzep dalej. Tylko nie urwij.
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #3 Taurus
1 października 2019, 10:15
Cytat:
Reasumująć. Banaś zrobił wszystko z prawem, tylko niektórzy robią z tego burdel.
"Banaś zrobił wszystko z prawem" - czy zamiast "wszystko" nie powinno być "burdel"?
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #4 prezes pan
1 października 2019, 13:20
Cytat:
"Banaś zrobił wszystko z prawem" - czy zamiast "wszystko" nie powinno być "burdel"?
Tak powinno być, ale w stosunku do tego posła
wnp.pl/.../...
tvn24.pl/.../...
Zacytuj
 
 
Simon
#5 Simon
1 października 2019, 19:16
Bardzo ładnie zasłaniasz sobie oczy i zatykasz uszy, z takim dziecięcym wdziękiem:)

Ale to chyba zbyt idiotyczne, nawet jak na ciebie, sądzić, że inni zaglądający tutaj zrobią to samo :)

Acha, co do burdelu Banasia: zadzwoń. Pidobno odbiera telefony od kolesi, których nie zna :D

Przestępca vatowski, oszust podatkowy i burdeltata waszym szefem NIK. Znowu: normalni ludzie sto lat by myśleli, a takiego syfu by nie wymyślili...

Zaczynam myśleć, że Jarosław to robi specjalnie, żeby zobaczyć, ile to ludzie zniosą :)
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #6 prezes pan
2 października 2019, 07:03
Cytat:
Acha, co do burdelu Banasia: zadzwoń. Pidobno odbiera telefony od kolesi, których nie zna
Problem z tym, że on tych telefonów nie odbiera. Chyba, że to widziałeś?
Widziałeś? Pokaż.

Coś przycichło w sprawie Banasia w TVNie.
Marian Banaś złożył pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko telewizji TVN oraz dziennikarzowi Bertoldowi Kittelowi.
Będą przeprosiny i zapłata stosownej kwoty na cel społeczny. Oby TVN już się z tego nie wygrzebał.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #7 prezes pan
2 października 2019, 07:52
Oszust Borys Budka pokazał w debacie drogi lek, który okazał się refundowany!

Faktyczna cena leku po refundacji: 3.20 zł.

Mam nadzieję że PIS pozwie Budkę w Trybie Wyborczym. Dość tych waszych kłamstw i manipulacji.
Jak takim ludziom można ufać?PS
To takie typowe dla platformy.
Wydają 1000zł na coś co kosztuje 3zł.
I to za nasze publiczne pieniądze.
W ten sposób budują drogi, stadiony, oczyszczalnie.
Chodują kozy, które zdychają.
Mistrzowie ekonomii.
Zacytuj
 
 
Haji
#8 Haji
2 października 2019, 08:31
Ten lek nie był refundowany przez prawie 4 lata rządów pisu. Refundacja wróciła przed wyborami. Ciekawe dlaczego.
Zacytuj
 
 
Haji
#9 Haji
2 października 2019, 09:19
W Hongkongu policja strzela do ludzi ostrą amunicją. Drugi plac Tian’anmen się szykuje?
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #10 prezes pan
2 października 2019, 09:20
Cytat:
Ten lek nie był refundowany przez prawie 4 lata rządów pisu. Refundacja wróciła przed wyborami.
Bo w październiku 2015 rząd PO wycofał refundację. Dopiero Dobra Zmiana musiała wszystko odkręcać.
Człowiek, który został złapany na kłamstwie i to w debacie przedwyborczej powinien zrezygnować z kandydowania. Tylko debil może ufać takim ludziom.
Musi być pozew w trybie wyborczym niech Budka publicznie przeprasza!
Więcej debat z takimi pajacami.

PS
W USA polityk, który skłamie jest skończony. No ale w Polsce mamy jeszcze ten gorszy sort.
Zacytuj
 
 
Haji
#11 Haji
2 października 2019, 10:27
next.gazeta.pl/.../...
Piebiak wydaje opinie w swojej sprawie. Dno i metr mułu.
Kłamiesz FB, to pis zmienił refundację. I zrobił to dla dużej grupy leków ratujących życie (np.: wcześniaków).
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #12 prezes pan
2 października 2019, 11:35
Lista leków refundowanych jest dużo dłuższa niż za rządów PO-PSL.
Jesteś niedoinformowana.

Zacytuj
 
 
Haji
#13 Haji
2 października 2019, 11:37
Za to lista była sensowniejsza i minister jej nie zmieniał, bo mu nagadała ambasadorka USA.
Poprzednicy też nie wydawali np: 800tys zł z funduszu onkologicznego Rydzykowi.
Taka to podła zmiana.
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #14 Taurus
2 października 2019, 15:52
Pojawiła się informacja (Frakfurter Algemaine Zeitung), że Donald Tusk może w listopadzie zostać wybrany na przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej, na którym to stanowisku zastąpiłby Josepha Daula. EPL, zrzeszająca centroprawicowe ugrupowania europejskie, jest najsilniejszym ugrupowaniem unijnym i praktycznie rozdaje w UE karty. Decyzja ma zapaść w Zagrzebiu, na najbliższym kongresie tego ugrupowania. Po rezygnacji Manfreda Webera, Donald Tusk może nie mieć, zdaniem FAZ, poważnych konkurentów na to stanowisko.
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #15 Taurus
2 października 2019, 21:52
Cytat:
Pojawiła się informacja (Frakfurter Algemaine Zeitung), że Donald Tusk może w listopadzie zostać wybrany na przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej
Czy Kaczyński byłby w stanie to przeżyć? Taką karierę osobistego wroga? To przecież "taki prymityw" jest a tu się okazuje, że Kaczor nie nadałby się nawet na funkcję jego czyścibuta (!) Koniec świata, po prostu, i gryząca w oczy niesprawiedliwość.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #16 prezes pan
3 października 2019, 10:17
Łachudry! Polskę sprzedadzą za świecidełka.
twitter.com/.../...
Każde wystąpienie przeciwko interesom swojego państwa powinno być karane jak zdrada stanu
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #17 prezes pan
3 października 2019, 11:48
Tyle było szumu o martwą wiewiórkę, czego winien miał być Szyszko bo robił wycinkę.
fakt.pl/.../mnt3bdt#slajd-6
Dzisiaj mamy 12 martwych kóz, 30 na skraju wygłodzenia i emigranta, którzy działał nielegalnie, zatrudnionego przez warszawski ratusz. I w tych samych kręgach, które wtedy najgłośniej krzyczały - cisza.
wiadomosci.wp.pl/.../
Zacytuj
 
 
Simon
#18 Simon
3 października 2019, 12:59
Posuwasz się w swoim trollingu żenująco bezradnie do dna:

"Problem z tym, że on tych telefonów nie odbiera. Chyba, że to widziałeś?
Widziałeś? Pokaż."

No, widziałem, w telewizji. Jak miliony ludzi. To zostało nagrane, ofiaro. A gdybym nawet nie widział, ja to Banaś SAM SIĘ DO TEGO PRZYZNAŁ, tylko powiedział, że... krótko rozmawiał, bo nie chciał :)

Przecież ty nawet kłamać nie potrafisz. A może naprawdę oglądasz tylko TVP i nie masz o niczym pojęcia? O tym, że Banaś sam się do tej rozmowy oficjalnie przyznał też nie?
Możliwe. Jak przerośnięte dziecko we mgle, ale z parszywymi intencjami.
Zacytuj
 
 
Simon
#19 Simon
3 października 2019, 13:11
A, z tą pisowską listą refundacji, to nawet fajnie pomyślane jest. Np. babcia mojego znajomego kupuje kilkanaście lekarstw w różnych cenach. Z tego refundowane ma aż trzy. Tyle, że te najtańsze, np. Z 3,50 na złotówkę. Jest refundacja? Jest.
Albo jest tali lek na mukowiscydozę. A jakże, refundowany! Od 75 roku życia. A z mukowiscydozą się tego wieku nie dożywa.

Typowe działanie obliczone na kretynœw. Jak widać _ tu też się taki znalazł:)
Zacytuj
 
 
Simon
#20 Simon
3 października 2019, 13:19
"Każde wystąpienie przeciwko interesom swojego państwa powinno być karane jak zdrada stanu"
Póki co, Kaczyński to jeszcze nie państwo, a Rydzyk nie Pan Bóg.
Chociaż w pisich móżdżkach może już brakuje rozróżnienia.

To zresztą arcyciekawy przykład hipokryzji: jak to szybko pisiaczki zapomniały Macierewicza z Fotygą jeżdżących do Brukseli z donosami.

Ale nawet najgłupszym zwolennikom poprzedniego rządu nie przyszło do głowy nazywać tego zdradą stanu.

A tu kaczka porządziła cztery lata i idiotyzm stał się racją stanu:)

Zrobili z Polski dom wariatów - a boli, że tak szybko i tak w sumie bez wysiłku.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #21 prezes pan
3 października 2019, 13:22
Cytat:
A gdybym nawet nie widział, ja to Banaś SAM SIĘ DO TEGO PRZYZNAŁ, tylko powiedział, że... krótko rozmawiał, bo nie chciał :)
No tak. Ale skąd o tym wiesz?
Przecież nawet w tym szmatławym naTemat co innego piszą.
"Pan zadzwonił, ale nie rozmawialiśmy".
natemat.pl/.../

Ale już nawet nie o to chodzi.
Chodzi o to co złego zrobił Banaś? No co?
Nie złamał prawa w żadnym wypadku. A że do hotelu czasami chodzą niewierna żony i mężowi, cóż w tym złego?
Zajmij się swoją rodziną, a nie czepiaj się przyzwoitych ludzi.
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [1] #22 Simon
3 października 2019, 14:26
Jak to, nie zrobił nic złego? Kpisz, czy o drogę pytasz? Ma niejasne zeznanie majætkowe, które CBA bada od lutego i przesunęła właśnie koniec badania na "po wyborach". Nie potrafi przekonująco wyjaśnić, skąd wziął kamienicę. Na tę kamienicę wziął pożyczkę na firmę syna (notabene doradzającego w swej firmie, jak unikać podatków), a jednocześnie twierdzi, że chce tę nieruchomość sprzedać (czyli gdzieś kłamie). Zaniża kwotę wynajmu wielokrotnie, twierdząc, że odbierze później w wyższej cenie kamienicy. Czyli oszukuje skarb państwa, albo bierze kasę pod stołem - albo i to i to zapewne. Mówi o tym bez żenady w mediach. Kiedy starał się o dofinansowanie remontu z kasy UE, to wiedział, co tam ma być _ dom pielgrzyma.
I jego PIS zrobił szefem NIK!

Przy tym wszystkim to, że dzwonią do niego gangsterzy i pytają, jak spławić dziennikarza dopytującego się o prowadzony tam burdel - to już w sumie małe piwo.

Nie wiesz o tym? Pewnie, że wiesz, ale udajesz głupiego w nadziei, że zamataczysz, nakłamiesz, a ktoś tutaj to łyknie.
Nie łyknie. Ludzie, którzy tu zaglądają, wiedzą, co zrobił Banaś.

Burdel, jakby to rzec... To taka wisienka na torcie jest.
Zacytuj
 
 
Simon
#23 Simon
3 października 2019, 14:37
Za wiele mniejsze sprawki ministrowie i urzędnicy w wielu poprzednich rządach podawali się do dymisji. A ten? POSZEDŁ NA URLOP! A kaczyński patrzy na słupki i czeka, czy gościa spławić, czy wróci z urlopu po wyborach.

Można narodowi bardziej pluć w twarz?!
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #24 prezes pan
3 października 2019, 20:02
Dlaczego zawsze tam, gdzie angażuje się Platforma jest zawsze jakiś przekręt.
Przypomnę Kijowski z KOD ze zbiórek podpierdzielał kasę.
Zbierający na nowe Cinquecento dla sprawcy wypadku z konwojem Beaty Szydło podpierdzielił kasę.
A teraz Borys Budka pokazał paragon na lek który jest refundowany.
Paragon pochodził od pani, która organizowała zbiórkę na ten lek.
pomagam.pl/.../
W wielkim skrócie wygląda na to że Pani Małgorzata wykorzystuje ludzką empatię takimi zbiórkami pieniędzy na lek refundowany a Budka to politycznie wykorzystał.
Bez serca jest ten, kto wykorzystuje takie sprawy do celów politycznych.
Szkoda dziecka.

Tam gdzie PO to oszustwo i krętactwo

Cytat:
Można narodowi bardziej pluć w twarz?!
Lemingom (nim jesteś, zrozum to wreszcie) plują w twarz, a oni udają, że deszcz pada.

Nic nie znaczą twoje komentarze. Jak komentarze leminga mogą zrobić wrażenie? Na kim?
Chyba tylko na was samych.
Zacytuj
 
 
Simon
#25 Simon
3 października 2019, 22:23
"Dlaczego zawsze tam, gdzie angażuje się Platforma jest zawsze jakiś przekręt.
Przypomnę Kijowski z KOD ze zbiórek podpierdzielał kasę.
Zbierający na nowe Cinquecento dla sprawcy wypadku z konwojem Beaty Szydło podpierdzielił kasę."

Ale się uśmiałem! Jak fretka!:

- przekręt jest zawsze tam, gdzie angażuje się PIS. Zrobiło kilka komisji parlamentarnych, które miały pogrążyć PO, ale na końcu afer zawsze wykwitali ludzie PIS. I co? Nie ma komisji, nie ma problemu, nie ma ani widu, ani słychu.

Przypomnę: Kijowski i KOD nie mają nic wspólnego z PO. Nie, żebym był rzecznikiem PO - partia , jak każda inna. Czyli - każda. Czyli - lepsza od PIS. Ale ja tam PO nie kocham nawet w jednej dziesiątej tak, jak ty PISowi nadstawiasz... no... mniejsza, co tam nadstawiasz. Prezes lubi.

Ten złodziej z internetu, co zrobił zbiórkę na nowe seicento i ukradł kasę to? Przypomnij mi? Wina Tuska? Członek PO albo PSL? MA ciotunię z SLD? Czy może jest wrażym elementem z Brukseli?

"Nic nie znaczą twoje komentarze. Jak komentarze leminga mogą zrobić wrażenie? Na kim?
Chyba tylko na was samych."

Twoje robią wrażenie. Uwierz mi. I modlę się za ciebie, jako chrześcijanin - oby nigdy do ciebie nie dotarło, JAKIE.
Obyś był głupi, nie zły.
Tego ci życzę :)
Zacytuj
 
 
Simon
#26 Simon
3 października 2019, 22:37
A propos leku, który jest refundowany, czego nie zauważył Borys Budka.

Zadanie matematyczne:

Jego refundację przerwano w 2015 roku, kiedy do władzy doszedł PIS.
Przez cztery lata go nie refundowano.
Ze stacji A zwanej kłamstwem pędzi pociąg B, zwany obłudą.
Zaczęto go refundować od września 2019, tuż przed wyborami.
Pytanie: ile lat zajmie suwerenowi odkrycie, że takimi kruczkami "zwykły poseł" robi go w konia?

Podpowiedź: dwa miesiące po wygranych dla PIS wyborach refundacja się skończy. A Banaś znowu będzie szefem PIS. A Macierewicz - komisji.

Oblicz: kiedy suweren skuma, że robią go w konia?

I pytanie na szóstkę: Czy kontrrewolucję będziemy gasić przy koksownikach, czy też może Macierewicz wyśle swoje oddziały obrony terytorialnej latem?
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #27 prezes pan
4 października 2019, 08:04
Cytat:
Jego refundację przerwano w 2015 roku, kiedy do władzy doszedł PIS.
Minister zdrowia z rządu PO wprowadził refundację od września 2015 przed wyborami.
Wcześniej lek nie był refundowany.

Do sprawdzenia
Tu
archiwum.mz.gov.pl/.../...

W obwieszczeniu z dnia 26 sierpnia 2015 r. (Refundacja od września)
Valcyte, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 50 mg/ml - JEST!

W obwieszczeniu z dnia 24 czerwca 2015 r
Valcyte, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 50 mg/ml - NIE MA!

W obwieszczeniu z dnia 23 kwietnia 2015 r.
Valcyte, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 50 mg/ml - NIE MA!

z dnia 19 grudnia 2014 r.
Valcyte, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 50 mg/ml - NIE MA!

I tak dalej przez cały okres rządu PO-PSL lek nie był refundowany! Z wyjątkiem jednego m-ca przed wyborami.

Dalej się módl za mnie, bo wiecznie żył nie będę, a kto ci prawdę w łeb włoży.
Do reszty zgłupiejesz.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #28 prezes pan
4 października 2019, 08:22
Cytat:
Ten złodziej z internetu, co zrobił zbiórkę na nowe seicento i ukradł kasę to? Przypomnij mi? Wina Tuska? Członek PO albo PSL? MA ciotunię z SLD? Czy może jest wrażym elementem z Brukseli?
Dziwnym trafem ci zwolennicy PO to przekręty.
PO przyciąga przekrętów, którzy bogacą się nieuczciwie na elektoracie.
A wiesz dlaczego. Bo ten elektorat jest głupi i naiwny. Daje się golić jak barany.
Można im wmówić, że demokracja jest zagrożona, że to Szydło spowodowała wypadek, choć samochodu nie prowadziła. Nawet jakby ją wieźli w bagażniku to dla was jest winna.
Że Jarosław wyciąga łapówkę 50tys. żeby budować za miliardy.
Jeżeli do hotelu chodzą pary się pokochać, to oznacza, że właściciel domu wynajętego pod ten hotel jest sutenerem.
I.T.D.
Głupcy. To za poważna nazwa dla was. Głupki, jest w sam raz.

PS
Sam Trzaskowski przez rok rządów w Warszawie narobił więcej szkód niż PiS przez całą kadencję.
Zacytuj
 
 
Haji
#29 Haji
4 października 2019, 08:42
wyborcza.pl/.../
Minister rolnictwa przyznaje, że w ARiMR jest burdel na kółkach i praktycznie z niczym sobie pisowcy nie radzą. Tak to jest, jak się wstawia "bmw" zamiast fachowców.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #30 prezes pan
4 października 2019, 08:57
Palił 2 paczki dziennie. Dostał odszkodowanie za oddychanie smogiem.
Teraz śmieje się wam głupkom w twarz.


A było tak:
Niemądrze robiłem, bo w młodości byłem palaczem, pod 2 paczki papierosów dziennie podchodziłem.
medme.pl/.../...

Mąż wypalał blisko 40 papierosów dziennie.
wprost.pl/.../...
Efekt:
20 tys. zł dla Jerzego Stuhra, 5 tys. zł dla Mariusza Szczygła. Wypłacone ze skarbu państwa. Za to, że władze nieskutecznie walczą ze smogiem.
warszawa.wyborcza.pl/.../...

No i co lemingi? Znowu z was robią frajerów. Tylko dlaczego nas w to wciągacie. Porządnych, mądrze myślących obywateli.
Szlag mnie trafia, że ta chucpa też z moich pieniędzy.
Was niech golą, ale dlaczego ja?

PS
Musimy z tym skończyć. Wszyscy na wybory!
Zacytuj
 
 
Haji
#31 Haji
4 października 2019, 09:50
Aferzysta Banaś wstrzymał raport NIK, w którym krytycznie jest opisana jego praca, jako szefa KAS.
100 Afer pis.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #32 prezes pan
4 października 2019, 11:55
Cytat:
100 Afer pis.
No coś ty?
A na PO jest tyle aktów oskarżenia, opanowała je inflacja.
Jest ich tyle, że ludzie nie nadążają za aferami.

Wyciekły taśmy Neumanna.
Gangsterskie słowa, zasady panujące jak w Rosji.
Oj będzie się działo.
Bierzcie i czytajcie to wszyscy!
tvp.info/.../...
Zacytuj
 
 
Simon
#33 Simon
4 października 2019, 18:09
O, kolejny pisi fachowiec :) Przesłuchali w parlamencie UE Wojciechowskiego a propos objęcia teki komisarza rolnictwa. Pisiory twierdziły, że ta posada już w kieszeni. Tym bardziej że popierała go nawet europejska centrolewica, do której należą europosłowie z SLD i Wiosny.

I co? Pisio. Blamaż bał taki, że ludziska osłupieli. Teraz pisi w popłochu kombinują kogo tam dać na to stanowisko, żeby cokolwiek uratować:)

No przecież to takie żałosne jest...
Zacytuj
 
 
Simon
#34 Simon
4 października 2019, 18:12
O, szef NIKu oszukuje państwo na podatkach, ma kłamliwe oświadczenie majątkowe badane przez CBA, nie wiadomo z kim dzieli się pod stołem kasą, zadaje z gangsterami i ma burdel? Eee tam, co za afera...

Neumann klnie? Uch, jaka afera!

Przepiękne to jest - nikt tak nie zrobi z ciebie idioty (nawet ja, mimo starań), jak ty sam :D

PS Zdaje się, że nie masz pojęcia, co oznacza termin "akt oskarżenia". Ale o tylu rzeczach nie masz pojęcia, że jedna w te, jedna wewte...
Zacytuj
 
 
Simon
#35 Simon
6 października 2019, 07:19
A wiecie, czemu nagla pojawiła się ta taśma z nagraniem Neumanna, który przeklina w 2017 roku (teraz pewnie zresztą też :))?

Bo pojawiło się nagranie Ardanowskiego, w którym ten co prawda nie przeklina, ale ujawnia, że przez pozatrudnianie pisich pociotków ARiMR też leży - niczym konie w Janowie:


"Z kolei Jakub Stefaniak, rzecznik PSL i kandydat Koalicji Polskiej z okręgu podwarszawskiego stwierdził, że PiS wcześniej winę za opóźnienia przy wypłacaniu dopłat przerzucał na poprzedników, a teraz już nie może. - Prawda wyszła na jaw. Pozatrudniali Pisiewiczów, partyjnych kolegów w miejsce urzędników, którzy mieli unijne certyfikaty, do tego żeby pomagać rolnikom otrzymywać dopłaty i wszystko padło - stwierdził. Dodał, że: - PiS już był w stanie wszystko obiecać rolnikom: krowa plus, świnia plus - gdzie są te pieniądze? To jest jedna wielka ściema, a pan Ardanowski powiedział prawdę."

I po to bluzgający Sławek:)

Pisi są przewidywalni jak diarrhoea po kwaśnym ogórku z mlekiem :D
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #36 prezes pan
7 października 2019, 10:59
A ty słyszałeś te nagrania Ardanowskiego?
Oto cytaty:
"Sensem agencji płatniczej jest obsługiwanie programów unijnych oraz krajowych i sprawność realizacji polityki państwa. Instytucja niesprawna, instytucja, która nie jest w stanie szybko reagować i realizować oczekiwań rolników, jest instytucją chorą i trzeba się zastanowić nad jej istnieniem" - mówił Ardanowski.
"Skandalem jest to, że tysiące wniosków na modernizację leżą i nie są obrobione. To samo dotyczy przyjmowanych wniosków na rolniczy handel detaliczny. Nieduże. 400 wniosków. Ważne, żeby przekonać ludzi do tego, że warto sprzedawać bezpośrednio z gospodarstw, że państwo to wspiera, że pomaga, że ci najbardziej aktywni dostaną 100 tysięcy zł wsparcia. (...) Przyjęliście wnioski, około czterystu w lutym i żaden nie został rozpatrzony. To jest absolutny skandal" - grzmiał.

To jest najlepszy minister rolnictwa od 1990 roku.
To jest Minister, to jest urzędnik państwowy, widać, że chce żeby jego podlegli urzędnicy służyli Państwu, rolnikom a nie samym sobie i korporacjom prawniczym. Wyraźnie stoi po stronie rolnika i służebnej wobec niego roli urzędników Agencji. Mocne, męskie i uczciwe wystąpienie Pana Ministra świadczące o właściwym nadzorze nad nadzorowaną instytucją, trosce o losy Państwa, rolników i tej instytucji. Walnął Pan pięścią w stół, postawił zadania, po wyborach trzeba rozliczyć kadrę kierowniczą tej instytucji z efektów i tego co Pan nakazał. Sam Pan powiedział - żarty się skończyły. Jestem pod wrażeniem tego wystąpienia!!!

A oto niektóre cytaty które w/w miały przykryć
– Rzygam tym Tczewem, słowo daję. Nie chcę się nim zajmować, bo tam są same p***by.

Platforma wskazuje tego człowieka i nie ma dyskusji o tym, czy on jest dobry, czy nie, tak jak dzisiaj. Czy się nadaje czy nie. (...) Powiem ci tak: jak Mirek będzie w Platformie, to będę się bił o niego zawsze, jak nie będzie, mam go w d***e. Ja się biję tylko o ludzi w Platformie. Mam w d***e tych, co wychodzą, kompletnie" -
"Jak jest dla nas przydatny, to trzeba go wykorzystać. Jak nie jest - niech s***dala" -

"Kampania ogólnopolska, to będzie kampania PiS-u i zjednoczonej opozycji, k***a. Będzie referendum przeciwko PiS-owi, pierwsze referendum i będziemy mówić wszystkim: nie głosujcie na jakieś małe g****a"

"Petru musi robić coś nowego. I będzie robił, bo na niego głosowali. To jest nasz ewentualny koalicjant. Naszym koalicjantem jest Pobłocki ewentualnym. Naszym koalicjantem jest PSL w powiecie, chociaż są oszustami"

Nie ma KOD-u, KOD jest niczym. (…) Ci ludzie z tego KOD-u, bez organizacji, są niczym. Możesz mieć tysiąc ludzi, bez organizacji są niczym. Możesz mieć stu żołnierzy, którzy są, k***a, spartanami i w****ią ten tysiąc w kosmos. Pospolite ruszenia w Polsce kończyły się tym, że się napili na końcu Sejmu, k***a. Jak szło wojsko zaciężne przeciwnika, to wypie****ali do domu. Taki jest KOD (...) Kodziarze to nie jest żadna siła. Oni będą świetni wiesz do czego? Żeby brać komórki i filmować (…). Do tego się nadają, nic innego

O sądach
Sąd to może wypierd**ić w kosmos, może to prowadzić trzy lata – bez znaczenia to jest. (…) Akty oskarżenia będzie miało, moim zdaniem, 60-70 proc. prezydentów miast. Na nikim to nie będzie robiło wrażenia
Tak wyglądała rozmowa na temat sądów Neumanna z lokalnym działaczem.

Sławomir Neumann:… Reszta to są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią ku*a nic. Będą prowadzić sprawy – i chj.

Lokalny polityk PO: Sławek, ale tam jest jeszcze sprawa w tle najgrubsza. Ta działka na Rokickiej. On sprzedał za bezcen… a potem zmienił plan zagospodarowania przestrzennego.

S. Neumann: Więc będzie to miał w prokuraturze, będziesz miał akt oskarżenia przed wyborami.

Lokalny polityk: Jak mu za to postawią, to jest koniec.

S. Neumann: Nic nie jest końcem.

LP: Ja pier***ę. Przecież to jest gruba sprawa, naprawdę.

SN: Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia


Neuman przedstawił całą prawdę o tych wszystkich złodziejach z PO. Czym większy złodziej tym bardziej zasłużony działacz Platformy.
Nie ma najmniejszej wątpliwości, że to struktura mafijna.
Lokalny działacz PO z Tczewa: Z Neumannem rozmawia się jak z gangsterem, a nie z politykiem
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać