Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - lipiec III_2019.

22 lipca. Dwa dni temu, w sobotę, odbył się w Białymstoku, pierwszy w tym mieście Marsz Równości. Samorządowcy z PiS-u i funkcyjni pracownicy marszałka województwa, w tym Sebastian Łukasiewicz, radny wojewódzki i Robert Jabłoński, p.o. gabinetu dyrektora marszałka zorganizowali około 40 kontrmanifestacji, angażując w nie licznych kiboli Jagiellonii i nazioli, od dawna działających na tamtym terenie, blokując legalny Marsz, wulgarnie wyzywając jego uczestników i obrzucając ich jajkami, kamieniami a nawet petardami. Kilka osób pobito, w tym 14-letniego chłopca. Obecność policji nie pomogła, zaatakowano ją butelkami i kostką brukową. Prezydent miasta, Tadeusz Truskolaski, złożył do prokuratury kilka powiadomień, załączając do nich slajdy i dokumentujące zajścia filmy.
     Elżbieta Witek, nowa szefowa MSWiA – „Ci, którzy dopuszczają się ataków na osoby o odmiennych poglądach, to zwyrodnialcy. Tego rodzaju zachowania zasługują na potępienie”. No, no ….., okres wyborczy robi jednak swoje. Do dzisiaj zatrzymano, podobno, 28 chuliganów biorących udział w zajściach.


Morawiecki nie odpoczywa. Podpisał właśnie z Bumarem – Łabędy kontrakt na modernizację starych, kilkudziesięcioletnich już czołgów T-72 do roku 2026, za kwotę niemal 2 miliardów złotych. Czy nie jest ro wyrzucanie naszych wspólnych pieniędzy w błoto? Czy nie pora na zezłomowanie tych ruskich zabawek? To tak, jakby próbowano zrobić z Trabanta albo Syrenki limuzynę, w celu restauracji FSO-Warszawa. T-72 mogą teraz, co najwyżej postrzelać na wiwat w starciu z nowoczesnymi czołgami.


23 lipca. Nie cichnie sprawa rozróby na Marszu Równości w Białymstoku. Rozprawiliśmy się już, w niedługim czasie, z imigrantami, co to brud i zarazki (cytat z Kaczora) roznosili, z genderystami i lewakami (komuniści i złodzieje, też z Kaczora), rozprawiamy się właśnie, przy wsparciu Kościoła, z LGBT-ystami, …..  Jaka grupa następna? – Z braku laku mogą to być leworęczni, bo przecież pisanie lewą ręką normalne nie jest a do tego jest to wypaczenie przypominające Arabów, co to piszą od prawej strony do lewej.
     W Kościele szatan jakby się umacniał a młodych na mszach trudno zobaczyć, naziole/kibole wrzeszczą na ulicach i biją coraz mocniej, pan Zbyszek za to uchwala coraz wyższe potencjalnie kary, które są dla szaraczków, bo sprawcy i organizatorzy burd „a la Białystok” są na wolności. Na wolności są też ci, którzy „symbolicznie” wykonali wyrok śmierci na „zdradzieckich” europosłach z PO a wypadki drogowe Be Szydło i smoleńskiego Antka nie mogą doczekać się wyjaśnienia. Co z tego, że jacyś prokuratorzy przesłuchają kilkadziesiąt nazistów z Białegostoku, skoro, na końcu i tak sprawy umorzą? Nie mogą przecież zrobić inaczej, bo to ludzie PiS a więc nietykalni.
     Trzeba się naprawdę natrudzić, żeby z religii katolickiej, nakazującej miłować bliźniego a nawet wroga, wyprowadzić impuls do rzucania kamieniami, czy butelkami z moczem w ludzi. Dla tych pseudo-katolików po drugiej stronie nie ma jednak ludzi, tylko jakiś bezkształtny gender, lewactwo, postkomuniści, czy LGBT a w taką bezkształtną masę, zdaniem tych bezmózgowców, rzucać już można. Oni przecież, w ten sposób, walczą ze „smokiem, bestią, legionem piekielnym”, jak to napisano w Apokalipsie św. Jana. Dla nich słowa „zło dobrem zwyciężaj” są obce, oni ich nie rozumieją. Wskazywanie rzekomych wrogów i ich odczłowieczanie to jest jednak  jak zabawa zapałkami na stacji benzynowej. Kto tłuszczy tych „wrogów” wskazuje? – Ano kapłan, mówiący o rzekomej seksualizacji dzieci, polityk straszący tym i innymi potwornościami w szczujni Kurskiego albo z mównicy sejmowej, ano publicysta porównujący LGBT do nazizmu, …………


25 lipca. Zabawne stało się śledzenie informacji, dotyczących braku leków w aptekach a konkretnie tłumaczenie przyczyn wystąpienia tego problemu. Najpierw twierdzono, że to nieprawda, iż leków brakuje. Są jedynie przejściowe braki w zaopatrzeniu. „Obca Polakom telewizja” pokazywała jednak uparcie co innego, dokumentując to wywiadami z aptekarzami i posiadaczami recept, którzy odbijali się z rozpaczą od aptecznych lad. Wymyślono więc, jak za Gierka, obok przejściowych braków w zaopatrzeniu twierdzenie, że te leki są, tylko inaczej się nazywają i założono ogólnopolską infolinię, która informowała pytających, gdzie wczoraj taki lek można było kupić. Potem rozszerzono gierkowskie chwyty – przyczyną okazało się kupowanie leków na zapas i ich nielegalny wywóz, przez spekulantów rodem z PO, za granicę. Następnie sięgnięto po chińskich kapitalistów, którzy z niewiadomych względów pozamykali liczne fabryki, wytwarzające substancje aktywne, używane później na całym świecie do produkcji gotowych leków. Wczoraj natomiast wyciągnięto wreszcie prawdziwy powód – winien jest Tusk i jego rządy, które przez 8 lat zajmowały się głównie prywatyzowaniem fabryk leków lub ich zamykaniem.
     Czy jest w tej historii coś nadzwyczajnego? Chyba nie ma, do „sukcesów dobrej zmiany” już się przyzwyczailiśmy. Ten jest kolejny, po prostu. Można co najwyżej, do znanej rymowanki o Tusku dodać kolejny element: „ Kiedy z aptek zieje pustka, wina Tuska (!)”


Pojawiły się informacje o tym, że Glapiński z NBP, bliski kumpel Kaczora i człowiek słynny ostatnio z hojnego wynagradzania dwóch swoich blondynek, przyznał był sobie i wypłacił w roku ubiegłym jakieś setki tysięcy nagród i premii, ponad pół miliona, czy jakoś tak. Ludzie, on niczego z tego banku nie ukradł, ten bank przecież należy do niego a więc bierze ze swojego, jeśli ma taką fantazję akurat. Cytując skromnie Be Szydło, „jemu się to, po prostu, należało (!)”


Czytam, że Ministerstwo Zdrowia zamierza od października uruchomić dwuletni program pilotażowy dotyczący wyżywienia na oddziałach szpitalnych, zwanych porodówkami. Szpitale same będą mogły się do takiego programu zgłaszać. O co tu chodzi? Dlaczego ma to być program pilotażowy i czemu ma służyć? Czyżby ktokolwiek miał wątpliwości co do tego, że wyżywienie w szpitalach jest na skandalicznym poziomie? Czy ten pilotaż dotyczył będzie tylko nielicznych kobiet, które przebywają tam dłużej, z uwagi na jakieś, ciążowe powikłania, czy też wszystkich? Ministerstwo powinno wykazać się roztropnością, taka „nadopiekuńczość” może bowiem skutkować przebywaniem matek na oddziałach dłużej a wiadomo przecież, że każdy dzień pobytu w szpitalu to ….. Pomysł jest tak głupi, że warto go rozreklamować w mediach całego świata. Czy nie chodzi tu przypadkiem o przypudrowanie problemu braku leków, za co Ministerstwo Zdrowia, w jakimś przynajmniej stopniu, odpowiada?


26 lipca. Centrum Informacyjne Sejmu wydało komunikat stwierdzający, że Marek Kuchciński pokryje koszty przelotów członków swojej rodziny samolotem rządowym do Rzeszowa i z powrotem, czyli na weekendy. Dotąd twierdzono, że były to ‘loty specjalne” albo „misje specjalne” a nie loty rodzinne, które internauci nazwali już BLA BLA LOT. Pieniądze mają być przelane na cele charytatywne, czyli raczej do Rydzyka niż do Owsiaka. Decyzję o opłaceniu przelotów rodziny miał podjąć – podobno – sam Kaczor. No, no ….


29 lipca. Kuchciński odpalił podobno całe 15 tysięcy za loty członków swojej rodziny bez biletów. Mówi się już teraz nie o sześciu takich prywatnych lotach, tylko o 23. Ile ich było rzeczywiście? – Może ktoś to kiedyś ujawni. Ludziska, tak przy okazji, znaleźli nową wątpliwość. Ma do dyspozycji służbową limuzynę i obstawę na okrągło, przez 24 godziny na dobę. Równocześnie jednak pobrał 6 tysięcy PLN-ów za tzw. kilometrażówki. A co! Kto mu zabroni? Przecież do ukraińskich przybytków uciech na Podkarpaciu nie będzie jeździł służbowo i z obstawą, ani też latał rządowym samolotem a „pecunia non olet”, jak wiadomo.


Ktoś napisał, że nad Warszawą dzisiaj przez długi czas wisiała intensywna tęcza. Czy Pan Bóg albo jego administratorzy aby nie przesadzili? Czy nie jest to cicha forma poparcia dla przebrzydłych przeciwników PiS-u? Komitet Polityczny tej partii, z prezesem na czele, powinni ten temat przedyskutować na najbliższym swoim posiedzeniu.


30 lipca. NSA wydał pod koniec czerwca wyrok, nakazujący Kancelarii Sejmu opublikowanie w trybie niezwłocznym list osób, popierających ostatni wybór sędziów na członków KRS. Polacy dopominają się tego już od 1,5 roku, bezskutecznie niestety. Dzisiaj mija 30 dni od wyroku a więc jest to ostatni termin wyznaczony przez NSA na publikację. Niestety, rano podano do wiadomości, że wczoraj jakiś prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, czy jakoś tak, wstrzymał tą publikację do czasu, aż on sam sprawdzi, czy jest to zgodne z polskim prawem. Prezes czegoś tam blokuje więc wykonanie prawomocnego wyroku NSA twierdząc, że może być to niezgodne z polskim albo europejskim prawem.
     PiS ze swoim prezesem Kaczorem i z panem Zbyszkiem, prokuratorem na czele, ogromnie, jak widać, boją się publikacji tych list. Efekt jest taki, że ta śmierdząca dotąd sprawa zaczęła cuchnąć. Moim zdanie, niezależnie od smrodu, który wydziela, listy te nie zostaną ujawnione przed wyborami, czyli przekrętów jest na nich zbyt dużo, żeby mógł się nad nimi pochylić nawet pisowski wyborca.

Komentarze  

 
prezes pan
-2 [2] #81 prezes pan
7 sierpnia 2019, 14:02
Ale chętnie poznam twoją wersję braku leków.
Zły Kaczyński chowa przed chorymi leki, żeby szybciej umarli. Dzięki czemu państwo nie będzie musiało wypłacać rent i emerytur. Może prze to?
Zacytuj
 
 
Taurus
#82 Taurus
7 sierpnia 2019, 15:12
Cytat:
Już ci tłumaczyłem. My to ci co byli tam, gdzie wtedy, wy tam, gdzie stało ZOMO. Gadać to se możecie, ale kto was bierze na poważnie?

Odpowiem ci Simonem:
Właściwym szefem „Solidarności”
w stanie wojennym też jej broniono;
Gdy niewłaściwy stał pewnie wtedy,
Gdzie w szpaler stało… eee… wojsko i ZOMO?

Więc niewłaściwy stał po złej stronie…
Nieee… to właściwy w beretach bronił…
Znów dialektyka, aż głowa płonie:
Że nie jest prosta – tu, jak na dłoni.
(Szczęściem reforma jest edukacji,
To się posprząta i w tej narracji).
Zacytuj
 
 
Simon
#83 Simon
7 sierpnia 2019, 16:48
Na jakim ja świecie żyję? A no na takim, w ktorym za Tuska leki były. Choć rozwarstwienie zarobków między Niemcami a nami było większe (dośc oczywiste, bo maleje w czasie).

Otoż żyję na takim świecie, w ktorym brak Kaczynskiego, Ziobry i Kuchcinskiego to sprawne państwo i leki, a ci panowie u rządow, to brak leków i - jak twierdzisz - mafie.

Co lepsze?

QED
Zacytuj
 
 
Haji
#84 Haji
7 sierpnia 2019, 17:24
"W operacji nazwanej kryptonimem „Samum” (potem nakręcono o niej film) uczestniczyło bezpośrednio sześciu polskich oficerów oraz ekipa wspierająca ich z centrali w Warszawie. Grupę sześciu Amerykanów wyposażonych w polskie paszporty przemycili do Turcji w autobusie wiozącym polskich robotników. Czempiński nadzorował akcję na miejscu, płk Maronde kierował ewakuacją z Bagdadu."
"Ich zasługi docenili Amerykanie. Czempiński został odznaczony przez prezydenta George’a Busha, rząd USA zaangażował się też w pomoc przy budowie jednostki GROM, dzisiaj wizytówki polskich sił specjalnych.

Dzięki postawie ludzi wywiadu polskim rządom łatwiej było negocjować nasze wejście do NATO. I najważniejsze: Amerykanie podjęli decyzję o redukcji polskiego zadłużenia o 20 mld dol. – William Webster, szef CIA, gdy przyjechał do Warszawy, powiedział: „Operacja w Iraku przeważyła, w USA uznano, że trzeba mocniej zaangażować się w pomoc dla Polski, w redukcję jej długu”. Zredukowano nasz dług o 50 proc. Mówił mi: „Gromek, proście, o co chcecie, wszystko u nas macie. Wszystko!”. Ta operacja, pierwsza na taką skalę, spowodowała, że od razu byliśmy swoi! Bo nic bardziej nie zespala niż wspólne działanie. I ludzie w wywiadzie o tym wiedzieli. "
Zacytuj
 
 
Simon
#85 Simon
7 sierpnia 2019, 18:29
@Haji

A potem przyszedł Antoni i wszystko koncertowo sp.... :)
Zacytuj
 
 
Simon
#86 Simon
7 sierpnia 2019, 22:27
Z sieci:

"zd46

Panie Kaczyński, panie „dziobaku” Sasin, samoloty, zuchwałków z Sejmu i Senatu, to dopiero czubek góry lodowej a teraz prosimy o wyjaśnienie PEŁNYCH ZASAD działania waszego „PiSancjum” i „KASTY-PiS”:
1/ wykorzystania funkcjonariuszy SOP-u do: ochrony uroczystości kościelno-prymicyjnych syna premier B. Szydło w Bielsku-Białej, ochrony mamusi Szydło w trakcie przewozu na badania do Warszawy, ochrony wesela córki B.Kempy z udziałem A. Dudy i Ziobry, ochrony wesela syna B. Szydło w Alwerni z udziałem marszałka Karczewskiego oraz ochrony przez SOP, konwencji przedwyborczych z Kaczyńskim, Morawieckim oraz całym rządem,
2/prywatnego i bezpłatnego korzystania z limuzyn rządowych w tym przez rodziny rządzących,pani Emilewicz
3/bezpłatnego wykorzystania ośrodków rządowych, zwłaszcza w okresie urlopów, ferii szkolnych i świąt, przez funkcjonariuszy państwa, ich rodziny i znajomych, tak jak wykorzystuje ośrodki w Kołobrzegu Piotr Duda z Kacperkiem,
4/ wykorzystania samolotów i śmigłowców, przez resztę PiS ministrów i ich rodzin,
5/ udostępniania, za darmo, wszystkich środków transportu rządowego do przewozu prezesa PiS-u oraz innych gości na konwencje partyjne i to przedwyborcze a także na Wawel,
6/ zasady pobierania kilometrówek przez posłów i senatorów, którzy nie posiadają środka transportu a nawet prawa jazdy,ale mają limuzyny służbowe,
7/ wykorzystania Policji do ochrony wewnetrznych imprez kościelnych, procesji, odpustów, ingresów i tegesów,
8/ wykorzystania żołnierzy jako niewolników, ministrantów, kościelnych, tacowych a także NADMIERNEGO wykorzystania Kompanii Honorowej Wojska Polskiego dla każdego „pisojszczymurka” oraz każdego zmarłego „wyklętego, przeklętego i wykopanego”.
Prosimy o dalsze prawdziwe sugestie I TO JESZCZE PRZED WYBORAMI aby po nich ZOSTAŁO


earthboundmisfit

Ochranianie prywatnej posiadłości Zielińskiego przez policjantów przebranych za BOR/SOP.
Zacytuj
 
 
Simon
#87 Simon
7 sierpnia 2019, 22:30
I jeszcze:

"zd46
Rozliczamy osobę Kuchcińskiego a ona pod względem uczciwości jest daleko za pospolitymi przestępcami, jednak zapytajmy OSOBY NR 1 w państwie, Andrzeja Dudę, kogo on transportuje za friko samolotami rządowymi:
1/ czy latał w zagraniczne podróże państwowe z córeczką jej chłopakiem, mamusią i tatusiem,
2/ czy za darmo przyjmował na wczasach w ośrodkach rządowych, letnim i zimowym mamusię, tatusia, siostrę i córkę z chłopakiem,
3/ile razy rodzina Andrzeja Dudy leciała samolotami rządowymi do ośrodków rządowych?
4/ ile limyzyn rzaąowych z ochroną SOP-u było wykorzystywanych do posług rodzinnych i nie mających nic wspólnego z piastowanym urzędem?
Taki był zwyczaj dojenia Polski. W czasie prezydentury Lecha Kaczyńskiego,organizow ano w ośrodku rządowym wesele, córki Marty a stałymi goścmi byli Jarosław Kaczyński, mama oraz zona Lecha, Maria. Jak dostawali się co tydzień, latem do Juraty? ŚMIGŁOWCAMI wojskowymi bez Lecha, latali sami z pilotami."
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #88 Taurus
8 sierpnia 2019, 07:08
"Uwłaszczyli się na swoim" - takie syny (!)
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #89 Taurus
8 sierpnia 2019, 07:33
Po wczorajszej, nocnej naradzie na Nowogrodzkiej Kaczyński ma dzisiaj, o 12:30, wygłosić specjalne oświadczenie. Internauci prześcigają się w domysłach, co to będzie i dlaczego będzie dotyczyło Kuchcińskiego. Jeden łobuz podejrzewa, że Kaczyński oświadczy się publicznie Jędraszewskiemu w ramach nowej, przedwyborczej polityki pisu o nazwie "kochajmy się".
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #90 prezes pan
8 sierpnia 2019, 07:34 Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #91 prezes pan
8 sierpnia 2019, 07:36
Cytat:
Odpowiem ci Simonem:
Ty naprawdę to czytasz? :eek:
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #92 Taurus
8 sierpnia 2019, 07:42
Cytat:
Ty naprawdę to czytasz? :eek:
Owszem. Znajduję w tych krótkich strofach większą kwintesencję wydarzeń, niż w całych tomach prozy. Ty, niestety, czytać ze zrozumieniem nie potrafisz nawet prozy, więc trudno się dziwić, że nie trawisz poezji. Ty robisz na tym portalu za szambonurka.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #93 prezes pan
8 sierpnia 2019, 07:57
Cytat:
Amerykanie podjęli decyzję o redukcji polskiego zadłużenia o 20 mld dol
Gwoli ścisłości.
Umorzonych zostało 6,9 mld USD należnych odsetek oraz redukcja o 80 proc. odsetek za lata 1991–1994 t.j. 2,9 mld USD kapitału zadłużenia wobec Klubu Paryskiego.
W efekcie dług zmalał o 30% a nie o 50%.

Cytat:
William Webster, szef CIA, gdy przyjechał do Warszawy, powiedział: „Operacja w Iraku przeważyła, w USA uznano, że trzeba mocniej zaangażować się w pomoc dla Polski, w redukcję jej długu”. Zredukowano nasz dług o 50 proc. Mówił mi: „Gromek, proście, o co chcecie, wszystko u nas macie. Wszystko!”
Nikt takich słów nie słyszał, oprócz samego Czempińskiego.

Należałoby wspomnieć o wspaniałej operacji w której brał udział Czempiński. Mianowicie operacja "Most"
W wyniku akcji „Most” przeszmuglowano w tajemnicy około miliona rosyjskich Żydów, którzy przy okazji wywieźli z Rosji tony złota i kosztowności oraz tysiące tajemnic wojskowych i państwowych. Dzięki tej operacji niesłychanie wzmocnił się (i zhardział) Izrael.
A w wyniku akcji „Samum” amerykańska armia na życzenie Izraela mogła skutecznie zaatakować Saddama Husajna i rozpocząć całą serię takich napaści na suwerenne kraje arabskie. Uratowani (i uradowani!) szpiedzy amerykańscy zdobyli pakiet wszelkich potrzebnych do skutecznych działań wojennych informacji. Te działania zostały podjęte i „dzięki” nim mamy , to co mamy – problem imigrancki oraz ISIS.
Zacytuj
 
 
Haji
#94 Haji
8 sierpnia 2019, 08:09
Komuszy prokurator Piotrowicz bardzo słabo tłumaczy swój lot z Marszałkiem. Ze strony medycznej to się nie trzyma kupy:
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Kłamcy i prawdopodobnie złodzieje leków (w końcu braki nam dokuczają).
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #95 prezes pan
8 sierpnia 2019, 08:10
Cytat:
Z sieci:
"zd46
Dalej nie rozumiesz, dlaczego rządy PiS są lepsze?
Za PO było dużo więcej takich różności, tylko nikt o tym nie wiedział. Wszystkie opiniotwórcze media były w rękach PO.
Dzisiaj jest równowaga. Te wszystkie afery odnośnie wykorzystywania samolotów, śmigłowców są jak na widelcu. Więc mamy PiS pod kontrolą. Nie musimy dowiadywać się o Bizancjum władzy z podsłuchów. Póki stara mafia ma jeszcze pieniądze, to przekupione krety będą dostarczać jakieś rewelacje. Ale jak to się skończy, wtedy PiS będzie mógł se pozwalać. Ale wtedy my suweren zauważymy, że coś jest nie tak i zmienimy władzę. Nie wiem, czy w moim życiu to się stanie, ale w twoim może. O ile wcześniej jakaś maczeta nie skróci cię o głowę.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #96 prezes pan
8 sierpnia 2019, 08:17
Cytat:
Po wczorajszej, nocnej naradzie na Nowogrodzkiej Kaczyński ma dzisiaj, o 12:30, wygłosić specjalne oświadczenie.
Szczęka ci opadnie.
Kuchciński poda się do dymisji, a poparcie PiS skoczy o10%.
Sami kreujecie sytuacje, które was jeszcze bardziej pogrążają.
Sam nie mam nic do marszałka Kuchcińskiego. Po Lepperze był najlepszy.
Pamiętamy takiego np. Niesiołowskiego, czy Komorowskiego. Ech, jakbym tu przytoczył ich występki, ze 4 strony by wyszły. Ale po co? Wszyscy zaraz zobaczymy, jakie standardy wyznacza Jarosław.
I czapki z głów. Większość konstytucyjna coraz bliżej.
Zacytuj
 
 
Simon
#97 Simon
8 sierpnia 2019, 08:41
"Za PO było dużo więcej takich różności, tylko nikt o tym nie wiedział. Wszystkie opiniotwórcze media były w rękach PO.
Dzisiaj jest równowaga"

Stare, dobre kłamstwa pislamu. W ktore pisi zawsze wierzyli, bo nie myślą samodzielnie i powtarzają jak papugi za propagandą.

Otoż za poprzednich rządów PIS miał po swojej stronie:
- radio Rydza i jego wyznawców,
- telewizję Trwam
- Gazetę Polską Sakiewicza
- przerozne antysemickie Gazety Warszawskie,
- Rzeczpospolitą,
- onet,
- rożne periodyki Karnowskich (finansowane, jak się okazało, ze skoków,
- cale stada Semkow, Ziemkiewiczow, Lisickich i Jankowskich, ktorzy wtedy występowali masowo nie tylko w TVP, ale - sic- i w TVN,
- poł internetu,
- i wiele, wiele jeszcze...

Ze wasz mały wodz płakał, że kest nierownosść oznaczało tylko tyle, że on nie ma monopolu. Co jest oczywista oczywistoscią. Jak wyglada rownowaga i pluralizm w pisim wydaniu, to widzimy dziś w TVP.

A za takiego Tuska poprzedni, pisi szef telewizji spokonczył spokojnie swoja kadencję, a taki Kaminski dosc dlugo siedział w CBA.

Za pisich i ich bolszewickiego stylu rządow - NIE DO POMYSLENIA.
Widzisz, ty caly czas zapominasz, że niektorym nie wystarczy pislamski przekaz wiary i słowo wodza na niedzielę, a opieraja się, co dla ciebie nieosiągalne - na faktach, jak wyżej zresztą. .

fb, wszyscy widzą, że klamiesz z ta rownowaga - przecież wystarczy właczyć TVP. Po co ci to?
Bo nie masz nic lepszego ;D
Zacytuj
 
 
Simon
#98 Simon
8 sierpnia 2019, 09:00
No tak, Kuchcinski pojdzie won i PISowi wzrosnie.
Wspaniala metoda! Wiesz fb, jaki PIS bylby swietny, gdyby cały poszedl w cholerę? :D

Ale, w zwiazku z tym, co wrzucił Haji, macie kolejnego kłamce i aferzyste do dymisji. Znowu pisim skoczy )

Rozumiem metodę. Na koncu zostanie tylko prawy i sprawiedliwy wodz z pełnia wladzy, a nieprawe narzedzia zostana odrzucone. Jak w każdej rewolucji.

A nie, czekaj... ten też wziął koperte i wieże budował...

Rozumiesz już teraz, czemu rzady PIS, to rzady bezprawia i niesprawiedliwości? Pewnie, że tak i to od dawna. Problem w tym, że to ci pasuje...

PS: ironia losu! Podobno to Kuchcinski wymyślił kiedyś powiedzonko TKM :) Życie bywa zabawniejsze, niż najbardziej wymyslna fikcja...
Zacytuj
 
 
Haji
#99 Haji
8 sierpnia 2019, 09:08
Ratownictwo medyczne w zapaści. Brakuje obsad karetek. W końcu skoro pis tak bardzo obrzuca gównem lekarzy i ratowników, to odchodzą z zawodu.
wyborcza.pl/.../...
Dzięki pisowi brakuje nauczycieli, lekarzy, pielęgniarek, ratowników.
Wrogiem pisu są wszyscy mający jakiekolwiek wykształcenie.
Zacytuj
 
 
Simon
#100 Simon
8 sierpnia 2019, 09:19
Z tą telewizją, to jest zresztą, jak ze wszystkim co robi PIS. Czyli wszyztko to, o co oskarżał inbych, tylko dziesiec razy bardziej.

Ja wiem, że dla pisiego mozzdzku to nie do pojęcia: ale gdyby juz jutro władzę przejeły partie liberalne i zrobiły z telewizja to samo, tylko tresci obrocili o 180 stopni, to TEŻ BYM TEGO NIE CHCIAŁ. Jesli ktoś psuje państwo, to jest obojetne, czy się nazywa Tusk czy Kaczyński i jaki ma stosunek do Vat-u.

W istocie PIS kreci bat na własną dupę, bo kto po pisie przyjdzie, ochoczo wykorzysta pisie psucie panstwa przeciw pisowi.
I co, myslisz, ze ja np będę mial z tego satysfakcję?! Że juz naprawdę pis zrobil "kamieni kupę "? Co z tego, ze sam szczeżnie predzej czy pożniej od własnej nieprawości - jesli zostanie właśnie "kamieni kupa" ?!

Ja od mokrych snów ludzi w pasiakach wolę normalne panstwo.
Na szczescie na tym portalu gustibus est disputandum :)
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #101 prezes pan
8 sierpnia 2019, 11:42
Cytat:
Otoż za poprzednich rządów PIS miał po swojej stronie
Tak to wyglądała wolność mediów za PO i Tuska. Tych co PiS miał po swojej stronie.
wiadomosci.wp.pl/.../
wolnemedia.net/.../
dorzeczy.pl/.../...
wpolityce.pl/.../...
tvn24.pl/.../...
wprost.pl/.../...

- i wiele, wiele jeszcze...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #102 prezes pan
8 sierpnia 2019, 11:46
Cytat:
Wspaniala metoda! Wiesz fb, jaki PIS bylby swietny, gdyby cały poszedl w cholerę?
Żebyś ty się cieszył, że teraz warto jest tyrać dla faszystów. Nigdy w życiu.
Zacytuj
 
 
Simon
#103 Simon
8 sierpnia 2019, 11:58
No i co te linki miały udowodnić? Że pis nie miał swoich mediow, jak twierdzi? Nie. Bo przecież miał. Czyli to wszystko, na co cię stać - ewidentne klamstwo pizostaje kłamstwem, tylko jakiś Karnowski napusze, że murzunow gdzieś biją.

Ponownie: ludzie pamietają, że Semka jak sapie, tak i wtedy wszedzie sapał.
To sobie mozesz wklejać takich linkow od Karnowskich setki - przecie ludzie umieją właczyć TVP info i ocenić.
Serio, serio :)
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #104 prezes pan
8 sierpnia 2019, 12:49
Cytat:
No i co te linki miały udowodnić?
Jak niszczono niezależne media.
Jakby była równowaga jak teraz, to PO nigdy nie rządziłaby II kadencje.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #105 prezes pan
8 sierpnia 2019, 13:02
Tak jak przewidziałem.
Pan Marszałek Kuchciński złoży dymisję.

Oto co rzekł Jarosław.
"Pan marszałek nie złamał prawa, ani istniejących obyczajów. Ale skoro państwo mają najwyraźniej inne zdanie i poważna część opinii publicznej ma inne zdanie, to w związku z tym mogę powiedzieć, iż decyzja pana marszałka jest dowodem postawy, która jest związana z naszym hasłem - "Słuchać Polaków, służyć Polsce". Skoro budujemy bardzo ważne standardy życia publicznego, to muszą być z tego wyciągane wnioski"
Brawo Jarosław. To są standardy na najwyższym poziomie. Jak się ma takiego wodza to możemy być spokojni.

Teraz czekamy na nowego marszałka. A może panią marszałek?
Nie będę zdradzał, ale gul niektórym skoczy.

W każdym razie, opozycja z deszczu pod rynnę. Jak zwykle zresztą.

PS
Można by się spierać, czemu o byle gówno, PiS ustępuje opozycji.
Stawką jest większość konstytucyjna. Wtedy poważnie zabierzemy się za naprawę państwa.

PS2
Samorządowcy z opozycji będą mieć dylemat. Bo jak wejdzie "rygorystyczna ustawa" to skończą się wycieczki po całym świecie. :lol:
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #106 Taurus
8 sierpnia 2019, 13:23
Cytat:
Jeden łobuz podejrzewa, że Kaczyński oświadczy się publicznie Jędraszewskiemu w ramach nowej, przedwyborczej polityki pisu o nazwie "kochajmy się".
Kaczor, co prawda, nie oświadczył się Jędraszewskiemu, oświadczył jednak Polakom, między wierszami, że są głupi.

Cytat:
Można by się spierać, czemu o byle gówno, PiS ustępuje opozycji. Stawką jest większość konstytucyjna. Wtedy poważnie zabierzemy się za naprawę państwa.
Ty się martw o jakąkolwiek większość PiS-u a nie o konstytucyjną. Sądzę, że w celu utworzenia koalicji rządowej w przyszłym Sejmie będą musieli sięgnąć z "obrotowych" koalicji PSL/Kukiz.
Rozpasanie PiS będzie działać jak przysłowiowe ośmiorniczki w przypadku PO.
Zacytuj
 
 
Haji
#107 Haji
8 sierpnia 2019, 15:16
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Bizancjum-pisancjum
Złodzieje i kłamcy.
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #108 Taurus
8 sierpnia 2019, 18:50
Z internetu:
"Cóż znaczą ośmiorniczki i taśmy kelnera, gdy Kacza ośmiornica Polskę dziś pożera?
Oplotła kraj nasz cały chciwymi mackami, by strawić go jak konia, razem z kopytami".

Robert Gwiazdowski:
2015 - wystarczy nie kraść;
2017 - oni kradli więcej;
2019 - oni też kradli.
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #109 Taurus
8 sierpnia 2019, 22:49
Życie potrafi być bardzo przekorne. Be Szydło została odwołana z funkcji Premiera, chociaż była - podobno - najlepszym premierem III RP, a teraz Kuchcińskiego odwołali ze stołka Marszałka, chociaż nie złamał żadnego prawa.
Czy normalny człowiek jest w stanie zrozumieć zawiłości decyzji Polski-Zbawa? - Zdecydowanie nie jest (!!!)
Zacytuj
 
 
Simon
#110 Simon
9 sierpnia 2019, 00:06
Czy komukolwiek w sekcie przyjdzie do głowy, że wodz nie jest nieśmiertelny?

B. Szydło odwołana, Kuchciński teraz - i noe ma żadnego uszczerbku w religii, bo ich mesjasz nadal żyje.
A jak umrze? A potem jego "jan chrzciciel" macierewicz?

Ta sekta umrze smiercią naturalną. Ale nienawiść nie umrze. Znajdzie nowy nośnik.
Zacytuj
 
 
Simon
#111 Simon
9 sierpnia 2019, 00:18
"Jak niszczono niezależne media. 
Jakby była równowaga jak teraz, to PO nigdy nie rządziłaby II kadencje."

Nie trzeba żadnej rownowagi, żeby PIS dostał, na co zasłużył.

Może wziąć wszystkie media, rzucać pińcet plusy jak confetti Zielińskiemu - ale Polacy, to Polacy :)
Nie Białorusini, Wegrzy, Rosjanie...

Dzień Sądu idzie :D
Jeden człowiek, a tym bardziej tak podły - nigdy nie bedzie nimi rządził. Dużo mowicie, pisi, że znacie historię. Najwyrażniej - nie znacie.
Zobaczysz ty trollu, gdzie stoi wasze zomo :)
Zacytuj
 
 
Simon
#112 Simon
9 sierpnia 2019, 00:32
Ooooo, komuch i kłamca! Skąd? Z PIS! Kogoś to jeszcze dziwi?

wiadomosci.gazeta.pl/.../...

Komuniści, agenci, kłamcy i złodzieje. Kto?

Sami widzicie.

Ten upadek hipokrytow robi się piekniejszy, niż się spodziewałem :)
Taki lotniczo spektakularny :D
Zacytuj
 
 
Simon
#113 Simon
9 sierpnia 2019, 00:45
Ktos ładnie zauważył w sieci: Kuchciński poleciał, ale teraz jest sprawa lotow Karczewskiego i Piotrowicza z mrożonkami...

Jak tam, fb? Od tego ile wam skoczy? Już chyba nie te głupie 10 procent, nie? Bez kozery trzysta. Co najmniej wasz mały wodz po kolejnej naradzie na Nowogrodzkiej 27 do 1 ogłosi.
Oooo, jakis smutne, pis suweren wreszcie was zobaczył, w naturze.

WIĘCEJ ŚWIATŁA!

Już wiecie, niemoty, kto krzyczy "łapać złodzieja"? :)
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #114 prezes pan
9 sierpnia 2019, 07:06
Cytat:
Ta sekta umrze smiercią naturalną. Ale nienawiść nie umrze. Znajdzie nowy nośnik.
Bardzo jestem ciekawy. Gdzie se znajdziesz nowy nośnik? No gdzie?
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #115 prezes pan
9 sierpnia 2019, 07:27
Cytat:
Jak tam, fb? Od tego ile wam skoczy? Już chyba nie te głupie 10 procent, nie?
Pożyjemy, zobaczymy?
Już widzę tych oburzonych wyborców, zwłaszcza jak za dwa miesiące obniżą im podatek dochodowy i podwyższą koszty uzyskania, a PiS przedstawi rygorystyczną ustawę o lotach polityków.
To co się teraz dzieje, to tylko pożywka dla was głuptasy, żebyście zauważyli, że jakaś opozycja istnieje, że was broni. Oni nie walczą o zwycięstwo, oni walczą, żeby mieć choć jeden stołek więcej.
To walka o przetrwanie. Nie ma dla nich innej metody, tylko opluwanie. No bo co? Jaki program tej partii?

Rozmawiam z różnymi ludźmi. Tylko najwięksi wrogowie PiS jeszcze wdają jakieś radosne pomruki na temat Kuchcińskiego. Tyle obiecujących afer spaliło na panewce, tyle kapiszonów.
A to Czarnecki kogoś podsłuchał, a to jakieś wieżowce, jakiś Birgfellner?
I co? Gówno!

PS
W RMF FM stwierdzili w formie komentarza do "faktow", ze Kuchciński jeśli chce być tak rozliczany za loty jak Tusk, czy Borusewicz - to powinien był wstąpić do PO...
Tyz prawda.

PS2
Dla zainteresowanych tematem lotów polityków , lista lotów Donalda Tuska i Ewy Kopacz w czasie, kiedy pełnili oni funkcję premiera.
input.niezalezna.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #116 prezes pan
9 sierpnia 2019, 11:15
W nowej regulacji o podróżach służbowych Jarosław powinien zwrócić uwagę na "samochody służbowe". Przede wszystkim w samorządach, gdzie nagminnie wykorzystuje się je jako środek prywatny w celu zrobienia zakupów, do fryzjera, podwózka dzieci do szkoły itp.
Jakie tu będą oszczędności! Przydał się Kuchciński! Wzrost poparcia o 10% prawie pewny!
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #117 prezes pan
9 sierpnia 2019, 12:48
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #118 prezes pan
9 sierpnia 2019, 12:54
Że też dopiero teraz się o tym dowiaduję.
www.fakt.pl/.../2svtyv5
To się nazywa, mieć dobre geny!
Zacytuj
 
 
Simon
#119 Simon
12 sierpnia 2019, 01:05
No proszę, pisi znowu nałgali i znow trzeba prostować

wiadomosci.gazeta.pl/.../...

Piękne porównanie. Tusk, jako premier tejsowym samolotem ATR w tylnym rzędzie i Kuchcinski, jako marszałek Gulfstreamem z procedurś HEAD.

No to jak Tusk miał isć w pasiaki, to dla ogrodnika chyba fb kara śmierci co nsjmniej? nie? :)

Ach jej, zapomniałem. Przecież jesteście hipokrytami, a pisi robia, co zarzucają innym, ale 10 razy bardziej Ach, ta moja pamięć! :D
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać