Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - czerwiec I_2019.

2 czerwca. Obchody czterdziestej rocznicy pierwszej pielgrzymki JPII w Polsce. Dziwnym zbiegiem okoliczności nie odbywały się one w Warszawie, gdzie padły wówczas owe słynne „Niech zstąpi duch twój i odnowi oblicze ziemi – tej ziemi !”, tylko w Gdańsku, gdzie trwają przygotowania do uroczystych obchodów rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku. Strona rządowa i cały PiS twierdzą, że nie ma to nic wspólnego z próbą przykrycia jednego wydarzenia przez drugie, są jednak i tacy komentatorzy, którzy twierdzą wręcz odwrotnie.


3 czerwca. Dwa lata temu PiS zreformował działalność aptek, przepychając swoją ustawę nazywaną „apteka dla aptekarza”. Aptek miało przybywać, szczególnie w małych miejscowościach. Jaki jest efekt? Według informacji Związku Pracodawców Aptecznych w ciągu niespełna dwóch lat stosowania tej ustawy zamknięto w Polsce 1825 aptek, głównie w małych miejscowościach właśnie, gdzie funkcjonowała tylko jedna apteka. Jest to kolejny przykład działania na niekorzyść ludzi.


4 czerwca. W Gdańsku, na terenach Stoczni i przyległych do niej, obchody trzydziestej rocznicy pierwszych wolnych wyborów do Senatu i częściowo wolnych do Sejmu. Dzień ten uznawany jest za symboliczną datę obalenia komunizmu w Polsce. Przed budynkiem Europejskiego Centrum Solidarności Krystyna Janda odczytała „Deklarację Wolności i Solidarności”, podpisaną przez Wałęsę, Kwaśniewskiego, Komorowskiego, Tuska, Dulkiewicz, …… 
     „Wierni dokonaniom Solidarności pod przywództwem Lecha Wałęsy, nawiązujemy do tego dziedzictwa, by wartości, które nas jednoczyły, były na powrót urzeczywistniane. Nadzieję na odnowę pokładamy w wolności, solidarności i samorządności, które uznajemy za fundamenty nowego początku (…). Chcemy demokracji bez sporów pełnych nienawiści, sfery publicznej wolnej od kłamstwa, budowy przyszłości w duchu dialogu. Chcemy lepszej polityki.”
     Co w tym czasie robił PiS z Morawieckim na czele? Celebrował własne obchody i bawił się w odwoływanie jakichś ministrów i powoływanie na ich miejsce nowych, jednak znowu był to jedynie „zbieg okoliczności” a nie próba przykrywania czegoś tam.
     Osobista refleksja z tych wyborów? – Pragnienie dokopania komuchom było wszechobecne. W wyborach całkowicie wolnych, czyli do Senatu, kandydaci Solidarności, posiadający legitymację w postaci zdjęcia z Wałęsą, zdobyli 99 mandatów na sto. Ten jeden mandat (brakujący) zdobył również człowiek nie kojarzony z poprzednia władzą. Ludzie z mandatami PZPR (65% w Sejmie) nie mogli więc utworzyć skutecznego rządu i musieli oddać tekę premiera opozycji. Tadeusz Mazowiecki, który ten fotel objął, stanął na czele rządu zbankrutowanego kraju. Ceny żywności w ciągu miesiąca wzrosły siedmiokrotnie, na półkach sklepowych stały jedynie butelki z octem, nie było wystarczających ilości towarów, żeby ludzie mogli zrealizować kartki żywnościowe a NBP oświadczył, że nie dodrukuje pieniędzy potrzebnych na wypłatę rent i emerytur. Drakońska reforma Balcerowicza została więc wymuszona istniejącą sytuacją, podobnie jak reforma walutowa Grabskiego w roku 1924.  Krytykantom z PiS-u przypominam, że to ich idol, Lech Kaczyński mówił, iż „droga do naszej wolności zaczęła się od wyborów 4 czerwca”. Przypominam im też, że bracia bliźniacy posiadali również glejty w postaci zdjęcia z Wałęsą, bo bez tego nie zostaliby nigdzie wybrani.


7 czerwca. Marek Falenta ma zostać dzisiaj przewieziony samolotem z Hiszpanii do Polski. Skazany na 2,5 roku więzienia biznesmen związany z PiS, znany bardziej ze zorganizowania afery podsłuchowej (Sowa i Przyjaciele) polityków z poprzedniego rozdania niż z importu rosyjskiego węgla, dosyć długo i skutecznie unikał odsiadki i starał się równocześnie o ułaskawienie Dudy, zwanego prezydentem. Mam nadzieję, że PiS go nie pozwoli skrzywdzić i że zapewni mu godne warunki pobytu w odosobnieniu, żeby – broń Boże – nie wpadł na pomysł ujawnienia zleceniodawcy podsłuchów.


Therese May złożyła rezygnację ze stanowiska lidera partii Torysów. Nowy lider ma być wybrany w ciągu sześciu tygodni.


10 czerwca. Polsat podaje, że Falenta napisał osobisty list do Dudy, w którym domaga się ułaskawienia, twierdzi, że jest wiernym zwolennikiem PiS i straszy, iż w przypadku odrzucenia jego prośby przez Dudę ujawni, kto za nim stał w sprawie słynnych podsłuchów. Mamy więc ciekawą sytuację – i ułaskawienie, i jego brak zagrażają PiS. Był już, pamiętam, taki jeden, który straszył prezesa Kaczora, że coś ujawni. Nazywał się Andrzej Lepper. Pamiętamy, jak to się dla niego skończyło. Sugeruję zamknięcie Falenty w psychiatryku i zlecenie długotrwałych badań, żeby uniknąć katastrofy przed jesiennymi wyborami.
     Stało się ciałem moje przewidywanie, że Falenta tak właśnie się zachowa. Można też teraz pofantazjować, dlaczego jego odnalezienie, po ucieczce z kraju, trwało aż tak długo.

Komentarze  

 
Simon
#41 Simon
16 czerwca 2019, 03:50
"Nie ma powodów, żeby czcić rocznicę zdrady narodowej, czyli wyborów 4 czerwca.
To JPII obudził w Polakach solidarność. Sztuczne wybory stłamsiły solidarność."

Nie ma powodów, żebyś tu był.
A nie, zaraz. Jest jeden.
To ta "zdrada narodowa". Zabawne, że zrobiona też rękami obu kaczek. Bo, przypominam: jeden pił kawę przy Okrągłym Stole, a drugi wódę w Magdalence:)
Otóż dzięki tej "zdradzie" żyjesz w wolnym kraju, możesz lżyć odzyskanie wolności i możesz plugawą gębę teraz wycierać tymi, którzy ci to umożliwili.
No, ja wiem - plugastwo. Ale też cena wolności.

"Gówno prawda.
Zgodnie z nowelą wprowadzono na polski rynek zasadę, że właścicielem apteki może być wyłącznie farmaceuta. Nowa ustawa wprowadziła także kryterium demograficzno-geografi czne."

I toto pobredza o "lewactwie". Toto nie słyszało o konkurencji i wolnym rynku, bo skąd? Od Leppera?
"Prawicą" się nazywają, postbolszewiki:)

"Podobne rozwiązania prawne od dawna funkcjonują w Europie – obecnie blisko 70 proc. europejskich aptek objętych jest szczegółowymi regulacjami (m.in. Niemcy, Francja, Austria, Hiszpania, Włochy, Dania, Belgia)."

Oooo, to, jak już wygodnie, leming szydłowy nie wyprowadza flag UE? Jednak tam dobre rozwiązania są? :D


"Janda to ta, co do dziś nie rozumie, że skończył się program Celebryta+"

Eeee... nie rozkminiasz pojęcia "celebryta", nie? Celebryta to ktoś, kto jest znany z tego, że jest znany. Polscy dziennikarze też nie rozumieją niuansu i nazywają celebrytami a to Trumpa, a to JPII. Głupota.
Ludzi z prawdziwym dorobkiem nie nazywa się celebrytami, bo to nie to zjawisko.

Bo jeśli Janda, ta, która grała jedną z głównych ról w "Człowieku z żelaza" jest celebrytką, to Jarkacz jest co najwyżej panienką z kalendarza. Wtedy robił w bibliotece:)

"Tak, pamiętam."

No, straszne to było. Powiększyliśmy PKB kilkunastokrotnie, jesteśmy członkiem NATO i UE, forsa ponoć się przelewa, układ z Schengen, realna wartość silnej złotówki (choć zaraz ją kaczka zarżnie za pomocą słupa na stanowisku premiera i drugiego na stanowisku ministra finansów) - i wszystko przez tę "zdradę narodową" i Balcerowicza. Ale w sumie rozumiem twój żal. Nie ma już PGR-ów. Ani ty, ani Szydło nie możecie już być oborowymi...
Szkoda.

"Po pierwsze Polacy muszą pozbyć się kompleksu niewolnika. Zrozumieć, że są gospodarzami we własnym kraju."

Tak, tak, a najlepiej pozbyć się kompleksu niewolnika liżąc stopy satrapy. A żeby to chociaż przystojne było. Wysokie, czy chociaż pociągliwy brunet zniewalający panie. Albo, żeby chociaż się po polsku wysławiało bez "bendom". Zabawne, o kompleksie niewolnika mówi to popychadło religijnego bez mała przywódcy pislamskiej sekty.
Przecież twój mały Wódz rządzi twoimi myślami, czynami i małymi podłostkami na tym forum:) Wyjaśnij nam, jacy to my niewolnicy:)

"Zagrywka dla dzieci?
Przecież po takim liście ostatecznie przekreślił swoje szanse na ułaskawienie.
No tylko jakiś frajer może pomyśleć, że teraz Duda go ułaskawi. Taurus pierwszy darłby tu się
wniebogłosy, jak to PiS chroni informatora."

On walczy o życie. Nieważne jak, byle był hałas. Bo jak nie będzie hałasu, to... zejdzie.
A że walczy? Głupi był, to ma. Każdy, kto zada się z PIS, poniewczasie żałuje. Wielu już nie żyje. Wielu nie ma już w polityce. Ta zaraza anihilowała partie, ich przywódców, ludzi, którzy dostali się w jej tryby, własnych akolitów, koalicjantów i całe samoloty. A być może także Polską demokrację.

Nie mają płaszcza i co im zrobimy? Że się nie posuną? A dlaczego niby?
Wydawałoby się, że to wstyd niewyobrażalny, tak iść na rympał - ale ta pełzająca zaraza wstydu nie ma: oto uszkodzone zostały dowody w sprawie przeciwko temu biednemu kierowcy z seicento. Akurat te, które pokazywały, że Szydło kłamie.
KTOŚ ZDZIWIONY?

"Kiedy Pan Czarnecki dostanie zarzut za nielegalne nagrywanie rozmów ?
I kiedy Gerald Birgfellner, biznesmen z Austrii otrzyma zarzuty za nielegalne nagrywanie rozmów?"

To proste. Nigdy. Dlaczego? Bo mogli to robić. TE NAGRANIA NIE SĄ NIELEGALNE, W PRZECIWIEŃSTWIE DO TYCH OD SOWY. Nie wiedziałeś? Och, nie dziwi - tak wiele nie wiesz:)

W polskim prawie, jakby to dziwnie nie brzmiało, nie mogą nagrywać osoby trzecie, których rozmowa nie dotyczy. Jak Falenta. Osoby zaangażowane (jak Birgfellner) nagrywać mogą.

Nie wiedziałeś?! Ha, ha, ha, nie powiedzieli w "Wiadomościach"? Holecka orgazmistycznie nie wysapała?

"Kto był w takim razie prawdziwym zleceniodawcą taśm?
Człowiek z otoczenia Tuska, ważna postać w CBŚ, a potem w CBA. To on i jego ludzie namówili Łukasza N., żeby nagrywać. Przez chwilę zresztą był w kręgu podejrzeń, ale potem robiono wszystko, żeby oddalić od niego podejrzenia, bo gdyby to wyszło, to ani Tusk by do Brukseli nie pojechał, ani PO by nie przetrwała. Trzeba więc było wymyślić scenariusz pisany cyrylicą"

No tak, Tusk chciał obalić rząd PO. A teraz Falenta mówi, że wyjawi zleceniodawców z PIS. A wszystko od początku nagłaśniał Gmyz.
No, czego nie rozumiecie w rozumowaniu kolegi pana prezesa? :D Przecie to dogmat pisiej wiary: WINA TUSKA.
Dżeeez, co za kretyn.


"W 2020 r. płaca minimalna wynosić będzie 2450 zł. To wzrost o 700 zł od początku rządów PiS.
Nie wspomnę o obniżeniu podatku PIT do 17%.

PS
Wynagrodzenie pracownika Biedronki w latach 2010-2015
1700-2000zł
Wynagrodzenie pracownika Biedronki w latach 2015-2018
2650-3250"

Super. Tak różowo i malinowo. No, żyć, nie umierać.
Ale zaraz, zaraz, jest takie małe coś... inflacja się nazywa:)
Powolutku zaczynają do suwerena ceny docierać:) I to bynajmniej nie za lokomotywy.

Można by dać wszystkim i po dziesięć tysięcy i po kolejnych cztery pińcet plusów. Zobaczymy za parę miesięcy, co za to kupią:)
Ot, durny - ponoć żył w PRL, a nic nie pamięta.

"Niedługo z Niemiec kasjerki będą przyjeżdżały do nas do pracy."

No, już pędzą. Sam słyszałem:) Nawet mnie jeden Turek w Stuttgarcie pytał, gdzie można euro na złotówki wymienić:D

"A nie zastanowiło cię, że po tym co powiedział Lepper, nikt z kanalii po sądach go nie ciągał?
Jeszcze z lepszym wynikiem wygrał następne wybory?"

A ciebie nie zdziwiło, że Lepper z tymi sprawami do sądu też nie poszedł? Przecież miałby jeszcze wyższy wynik wyborczy, gdyby to była prawda?
Nie zdziwiło cię, bo jesteś lemingiem, który daje się brać na najprostsze manipulatorstwo. Ja nie mam pamięci złotej rybki i pamiętam, jak Lepper to robił: "Ja nie twierdzę, że minister taki a taki kradnie. Ja się tylko pytam: Czy on kradnie? Bo ludzie mówią, że kradnie!"
Twój obecny guru opanował tę metodę do perfekcji.
Iść z czymś takim do sądu?
Ja nie mówię, że jesteś głupi. To byłoby niewybaczalne. Od tylu ludzi to słyszałem, ale nie wiem, czy dawać wiarę, więc pytam: jesteś głupi?

Trzymaj. Mózg ci wypadł. Już za Leppera zdaje się:)

"No to się porobiło! Okazuje się, że przez 8 lat rządów PO CBA było w rekach PiS."

No widzisz, złota rybko, przywrócę ci pamięć, choć bez większej nadziei na trwałość tego zabiegu.
Kiedy PO wygrało wybory, Tusk ZOSTAWIŁ Kamińskiego na czele CBA. Zostawił pislamskiego prezesa telewizji. Itd., itp. Pewnie chciał, głupi, pokazać klasę.
A z chamami nie ma taktu:)
Więc jedyne, co się porobiło, to z twoim głupim założeniem, że wszyscy robią, jak twój prezes.
Otóż - nie robią:)

"Przemyślałem jeszcze raz.
Podsłuch w którym słyszymy Bieńkowską i Wojtunika był wypuszczony po to aby załatwić Bartłomieja Sienkiewicza."

W sumie... moja sąsiadka, jak chce zawołać kota, to dzwoni na DHL, że dostała niepotrzebną paczkę. Wtedy przyjeżdża kurier. Domofon zepsuty, więc wali w rynnę. Wtedy otwiera okno sąsiadka spod dwójki i go lży. Za nią jej pies. Ujada. I kot wraca do domu:)

TO MA SENS.

Ale że przychodzi gość do twojego wodza, nagrywa go w sprawie korupcji, idzie do sądu i... nic, nawet wodza nie przesłuchają - to się do przemyślenia nie nadaje, no absolutnie.
Fakt. Skup się na zasadzce Bieńkowskiej na Sienkiewicza.
Bo, zdaje się, mózg ci wypadł:)

"O, nadrabiasz humorem. Kiepsko."

Czy ja wiem? On go ma:)

"To była przyjemność gościć dziś w Białym Domu moich przyjaciół, prezydenta Andrzeja Dudę i panią Agatę Kornhauser-Dudę. Stosunki polsko-amerykańskie są na rekordowo wysokim poziomie. Dziękuję, że jesteście takim wzorowym sojusznikiem!"

Ja myślę, że było przyjemnie, bo tym razem pozwolili Adrianowi usiąść:)
A już wzięli od nas wystarczającą ilość kasy za paciorki? Czy jeszcze Trump będzie chciał robić kolejne kawały?

Szczerze?
Uważam, że sojusz z USA jest wart nawet i strat finansowych. Ale nie takich. Nic nie dali, a zarobili.
Dlaczego?

Oni są pragmatykami. Tam stał koleś, co się zna, studiował naszą historię, slawistykę zrobił i ma wpis Brzezińskiego w albumie, trzecie pokolenie po Matce Polce i nawet "[ cenzura ]" potrafi jeszcze powiedzieć bez akcentu. Doradca Trumpa od spraw - eee, chyba teraz wschodnich, jak się z UE kłócimy? I szepnął do uszka: "Dój. Mało rozgarnięci tubylcy. A jak się da, opchnij podwodne śmigłowce. Tam wariat robił za szefa MON."
Czyż nie? :D

Wybaczcie, że tak hurtowo, ale nie chce mi się dla trolla dzielić...
Zacytuj
 
 
Taurus
#42 Taurus
16 czerwca 2019, 08:40
Cytat:
Wybaczcie, że tak hurtowo, ale nie chce mi się dla trolla dzielić...
Fajnie (!) Rób to częściej (!) Tyle wysiłków nowotarskiego trolla poszło na marne właśnie dzięki takiej zbitce tematycznej. Tak w ogóle wydaje mi się, że pisowskie trolle, przynajmniej te internetowe, dostały jakby zadyszki. Wysokie pieniądze skończyły się wraz ze spływaniem wysokiej wody z rzek? To raczej jednak jedynie przegrupowanie, bo JarKacz zapowiedział, że wakacji tym razem nie będą mieli.

Spokojnej niedzieli życzę wszystkim.
Zacytuj
 
 
Simon
-1 [1] #43 Simon
16 czerwca 2019, 09:38
Ja też życzę spokojnej niedzieli.
Co do fb/pp - ja go sobie bardzo cenię, bo naprawdę nie sądzę, żeby mu ktoś za to płacił. Jak się czyta płatne trolle, to to takie od metra, za stawkę, mechaniczne.

On tu pisze z wiary i przekonania, bezinteresownie, od tylu już lat. Trollem jest, bo kieruje nim tylko złośliwość, zła wola, chęć zaszkodzenia "wrogom". I dlatego, moim zdaniem, jest cenny, bo czasem, w swoich kłamstwach - mimowolnie szczery. On wierzy. Oto, jak wygląda wyborca PiS (oczywiście nie każdy, ale wielu!) - i na zasadzie projekcji, do której uprawniają zbliżone wypowiedzi (bo powtarza, jak papuga) - oto, jak wyglądza działacz, radny, poseł PiS.
Zacytuj
 
 
prezes pan
#44 prezes pan
16 czerwca 2019, 19:28
Cytat:
Wybaczcie, że tak hurtowo, ale nie chce mi się dla trolla dzielić...
Doceniam twój wysiłek i tyle poświęconej mi uwagi.
Mimo harówy dla Niemca. Że ci się chce?
Szacun.
Wybacz, że się nie odniosę do wszystkich uwag, bo to gra na przekór.
Taki pinpong. W tym przypadku wszystko poszło na aut.
Jedną piłkę odbiję lewą ręką, tak od niechcenia.
Uśmiałem się z tego.
Cytat:
Bo jeśli Janda, ta, która grała jedną z głównych ról w "Człowieku z żelaza" jest celebrytką, to Jarkacz jest co najwyżej panienką z kalendarza
No to powiedz mi misiu, kto tu się bardziej nadaje do kalendarza?

Zacytuj
 
 
Simon
-1 [1] #45 Simon
16 czerwca 2019, 21:08
"Doceniam twój wysiłek i tyle poświęconej mi uwagi."

Eeee tam, nie doceniasz.

"No to powiedz mi misiu, kto tu się bardziej nadaje do kalendarza?"

Jeszcze pytasz?! Przecie widać:)
No chociaż fakt, pewnie byś wolał z Prezesem...
Zacytuj
 
 
Simon
-1 [1] #46 Simon
16 czerwca 2019, 21:12
Trochę bez sensu się śmiałeś, ale wiele rzeczy tu robisz bez sensu, to spoko, nie zauważyliśmy, rechocz dalej, proszszsz:

cdn.nowiny.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
#47 prezes pan
17 czerwca 2019, 08:48
Ciekawie o aktorce, która twierdzi, że komuna Janda ją cenzurowała. Ale też dzięki tej „komunie” Krystyna Janda miała okazję stać się kultową aktorką i grać u reżysera, który najlepsze filmy, krytyczne wobec ustroju, zrobił za pieniądze PRL-u. I jakoś to wtedy ani jego, ani jej nie raziło.
www.youtube.com/.../
Zacytuj
 
 
prezes pan
#48 prezes pan
17 czerwca 2019, 10:18
Cytat:
Fajnie (!) Rób to częściej (!) Tyle wysiłków nowotarskiego trolla poszło na marne właśnie dzięki takiej zbitce tematycznej.
Zgłupiałeś? To właśnie dzięki moim wysiłkom troll tyle się wypocił.

I jeszcze to:
Cytat:
On tu pisze z wiary i przekonania, bezinteresownie, od tylu już lat. Trollem jest, bo kieruje nim tylko złośliwość, zła wola, chęć zaszkodzenia "wrogom". I dlatego, moim zdaniem, jest cenny, bo czasem, w swoich kłamstwach - mimowolnie szczery.
Nikt tutaj, nigdy nie udowodnił mi jednego kłamstwa.
To raz.

Kiedy ten parszywy kłamca i oślizły troll simon wskaże w której minucie i sekundzie nagranej rozmowy Premier Morawiecki mówi te słowa:
"ludzie są głupi i będą zasuwać za miskę ryżu"
www.youtube.com/.../
To dwa.

PS
Póki ten pseudo-literat nie przeprosi za kłamstwa, można go śmiało wyzywać od trolli i kłamców, bo po prostu na to zasługuje.
Zacytuj
 
 
Simon
-1 [1] #49 Simon
17 czerwca 2019, 15:51
"Nikt tutaj, nigdy nie udowodnił mi jednego kłamstwa.
To raz."


HA HA HA HA HA HA HA HA HA!!!

a co do tego, że Morawiecki nie mówi dokładnie tak. Pewnie, że nie mówi, bo go nie cytowałem. Pisałem o sensie wypowiedzi. Cudzysłów dodałeś teraz, kłamco:)
Zacytuj
 
 
Simon
-1 [1] #50 Simon
17 czerwca 2019, 15:55
A co do Jandy, to nie "dzięki" komunie, a pomimo.

Ja wiem, że wasz guru was zzerojedynkował i nie rozróżniacie niuansów. Tak to w sekcie jest. Ale twoje nieszczęście, że schyłek Prl jeszcze nieco pamiętam - więc tak, o Jandzie KŁAMIESZ
Zacytuj
 
 
Simon
-1 [1] #51 Simon
17 czerwca 2019, 16:10
Ale łatwo stwierdzić tę twoją legendarną "prawdomówność". Odpowiedz po prostu na pytanie, bardzo proste - był LK w Magdalence i pił wódkę, jak twierdzi Tusk, czy nie pił, jak twierdzi mały wódz?

No, dajesz.
Zacytuj
 
 
prezes pan
#52 prezes pan
17 czerwca 2019, 17:29
Cytat:
Ale twoje nieszczęście, że schyłek Prl jeszcze nieco pamiętam - więc tak, o Jandzie KŁAMIESZ
A twoje nieszczęście polega na tym, że ledwie pamiętasz schyłek PRL.
Ja za to ledwie pamiętam początek PRL.
Kiedy Janda kończyła szkołę podstawową, ja ją zaczynałem.
Nie wiem dlaczego niektórzy mają ją za wybitną aktorkę? Złośliwi mówią, że coś z Wajdą ją łączyło i stąd te role w jego filmach.
A tylu było dobrych aktorów. I do dziś grają. Janda nowych ról filmowych nie otrzymuje. Ciekawe dlaczego?
Zacytuj
 
 
prezes pan
#53 prezes pan
17 czerwca 2019, 17:34
Cytat:
Ale łatwo stwierdzić tę twoją legendarną "prawdomówność". Odpowiedz po prostu na pytanie, bardzo proste - był LK w Magdalence i pił wódkę, jak twierdzi Tusk, czy nie pił, jak twierdzi mały wódz?
A mnie to wali, czy pił, czy nie pił.
To ma być dla ciebie dowód mojej prawdomówności?
No to pił. I co? Powiedziałem prawdę?
Jak zawsze zresztą. :D
Zacytuj
 
 
Simon
-1 [1] #54 Simon
17 czerwca 2019, 20:58
"A mnie to wali, czy pił, czy nie pił.
To ma być dla ciebie dowód mojej prawdomówności?
No to pił. I co? Powiedziałem prawdę?
Jak zawsze zresztą. "

I tu cię mam osiołku.

- Przyznajesz, że pił - czy wali cię to, czy nie wali, jak raczyłeś się wyrazić.
I musisz, bo przyłapano was na kłamstwie.
- Twój wódz skłamał, że LK nie pił - bo widzisz, jego to najwyrażiej "nie wali",
- A ty twierdzisz, że Jarosławna ma zawsze rację.

Tadam! Tak czy siak dupa zawsze z tyłu: bo tym razem kłamiesz, że JK się nie myli)

Tak to u was w pislamie jest: w końcu błądzicie w tym gąszczu kłamstw:)

To jest dowód ma twoją prawdomówność, gdy bredzisz, że JK ma zawsze rację.

Proszszsz...

PS: czekaj, znowu spróbuję twojego sposobu "argumentacji", chociaż dla mnie trudne to nieco jest:

"Ja za to ledwie pamiętam początek PRL."(

A mnie to wali, że pamiętasz początek Prl.

Eeee, fajne to jest! Nic nie trzeba się starać:)
Zacytuj
 
 
Simon
-1 [1] #55 Simon
17 czerwca 2019, 21:08
Przy okazji: miło, żeś przyznał rację Tuskowi i raczył potwierdzić, że Jaro kłamie.

Widzisz? Nie bolało.
Chociaż, sorki, ciebie mogło boleć, jak cholera :D Przyznać rację Tuskowi i prawdę powiedzieć razem - uch aleś się krzywić musiał. Jak po ługu :D
Zacytuj
 
 
Simon
-1 [1] #56 Simon
17 czerwca 2019, 21:14
A, i pozwolę sobie przywłaszczyć patent. Jak coś będziesz pisał o czwartym czerwca, zdrajcach, postkomunie czy inne takie wasze religijne kwiatki dla ciemnego luda - to będę dodawał dla spełnienia formalnosci, że mnie to "wali". Bo się okazuje, że to wszystko bredzenie dla picu, jak co światlejsi od lat wiedzą.
Taka pislamska hipokryzja - jak wasz główny święty pije wódę z Kiszczakiem, to was to "wali", a jak to Michnik robi - to zdrada narodowa jest.

Ech, śmieszne pajace...
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać