Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - kwiecień I_2019.

20 marca. Astana, stolica Kazachstanu, zmieniła właśnie swoją nazwę na NURSUŁTAN, żeby uczcić swojego prezydenta-dyktatora, Nursułtana Nazarbajewa. Tą wspaniałą i jakże słuszną decyzję władze Kazachstanu podjęły i przeprowadziły, "demokratycznie" - jakżeby inaczej, w ciągu kilku godzin. Łza się w oku kręci .... czy nie nadeszła już pora, żeby Polskę nazwać Kaczystanem a Warszawę Jarosławą?!


Therese May wysłała list do Donalda Tuska w którym prosi o przesunięcie terminu rozwodu brexitowego z UE do 30 czerwca. Temat nabrał już takiego poziomu śmieszności, że nie chce się go komentować.


Europejska Partia Ludowa zawiesiła w prawach członka swojej grupy węgierski Fidesz. Stosunek głosów za do przeciw wyniósł 190:3. Cierpliwość do działań Viktora Orbana najwyraźniej się wyczerpała i nie pomogły nawet jego przeprosiny.


22 marca. Heiko MAAS, minister spraw zagranicznych Niemiec oświadczył wczoraj, że UE powinna ograniczyć środki (dotacje) i nałożyć równocześnie sankcje na te kraje Unii, które uchwalają prawo sprzeczne z podstawowymi zasadami Unii, w zakresie takim, jak niezależność sądów czy wolność mediów. Dodał też, że najwyraźniej „to jedyny język, który oni rozumieją”.
     Co za przewrotność historii – faktycznym obrońcą demokracji i wolności w Polsce jest niemiecki minister (!)


Profesor Jan Hartman zaś odniósł się do ostrej kampanii światopoglądowej prowadzonej od wielu dni przez Zjednoczoną Prawicę a zapoczątkowaną, jak wszystkie tego typu akcje, przez prezesa Kaczyńskiego – „Jeśli wciąż można liczyć na masowe poparcie szczując Żydem lub pedałem to znaczy, że w Polsce, w najlepszym razie, są dwie masy – dzika i cywilizowana. Prezes PiS powszechnie uchodzi za osobę homoseksualną i nigdy temu nie zaprzeczył”.
     Kaczyński jest osobą złą i zakłamaną. Jest zarażony wirusem nienawiści, który roznosi, dzieląc Naród. Jest duchowym karłem siejącym spustoszenie, realizującym swoje zachcianki „po trupach”. Jest przestrogą dla potomności, żeby nie podążała za głosem zakompleksionego, samotnego, starego człowieka, targanego wyrzutami sumienia. Na jego zawołanie: „Ręce precz od naszych dzieci” odpowiadam: Ręce precz od moich dzieci i wnucząt, ty bezdzietny, polityczny pierwotniaku (!)


23 marca. W czasie swojego wystąpienia w Strzelinie (Dolny Śląsk) Morawiecki nie tylko przyznał, że realizacja „piątki Kaczyńskiego” będzie wymagała zadłużenia kraju ale dodatkowo zaapelował do zwolenników PiS-u o wyjście do swoich znajomych i przyjaciół z prośbą o poparcie dla tej partii w wyborach, ponieważ PiS nie ma sprzyjających mu mediów. Takie stwierdzenie może budzić zdumienie. Czyżby TVP razem z TVP Info, które dostały dopiero co na swoją propagandę  zastrzyk finansowy w wysokości niemal 1,3 miliarda złotych, TV Trwam, TV Republika, Polskie Radio, radio Maryja, GP i GP Codziennie  z ich klubami, różne „wSieci”, „Do Rzeczy”, „Gazety Warszawskie” i inne brukowce, …..  zajmowały się popieraniem opozycji a nie partii rządzącej? Co więc miał na myśli kłamliwy Pinokio mówiąc „nie mamy mediów”?


Głośno mówi się już o groźbie podania się do dymisji minister finansów, Teresy Czerwińskiej, która nie chce się zgodzić na dodatkowe, ogromne wydatki związane z realizacją „piątki Kaczyńskiego” i domaga się utrzymania „reguły wydatkowej”, obowiązującej od roku 2013, zgodnie z którą wydatków nie można zwiększać bardziej, niż o wskaźnik przyrostu PKB i inflacji. Wszystko po to, żeby nie przekroczyć dopuszczalnych norm deficytu (3% PKB), ponieważ to przekroczenie grozi wdrożeniem przez Brukselę procedury nadmiernego deficytu i przymusowym ograniczaniem wydatków.


W Londynie miała miejsce potężna manifestacja, oceniana na milion uczestników, przeciwko Brexitowi. Pojawiły się też informacje, że 11 ministrów z rządu May domaga się od niej ustąpienia z funkcji premiera, ponieważ stała się dla swojej partii „nieodpowiedzialna i toksyczna”. Równocześnie trwa akcja zbierania podpisów za ponownym referendum. W ciągu 3 dni zebrano ich – podobno – ponad 4,5 miliona. W Zjednoczonym Królestwie sytuacja wygląda coraz mniej ciekawie, za to coraz śmieszniej.


„Wielka draka o ślimaka obojnaka” – tak nazwano przypadek, odnotowany w Szkole Podstawowej nr 13 w Olsztynie, gdzie pani dyrektor usunęła ze szkolnej biblioteki książkę „Kim jest ślimak Sam”, nadając temu odpowiednią oprawę. Dlaczego to zrobiła? – Ponieważ ślimaki nie są heteroseksualne i czytających tą książeczkę dzieci mogłyby wypaczyć. W sumie to nie pani dyrektor narozrabiała, ona starała się jedynie zminimalizować skutki błędu Stwórcy Świata, który powołał do życia takie stwory, jak ślimaki właśnie, czy inne stułbie albo wargacze a także „wypaczoną” odmianę ludzi, których nazywa się homo a które  nie pasują do jedynej, idealnej formy natury, czyli hetero, uznawanej przez PiS.. Biedna pani dyrektor naprawiająca Matkę Naturę (!)


27 marca. W Izbie Gmin odbędzie się dzisiaj seria orientacyjnych głosowań, która ma pokazać, w jakim kierunku może się skłonić ta Izba w sprawie Brexitu. Wyniki tych głosowań nie będą miały skutków prawnych, będą miały jednak konsekwencje polityczne. Najwyższa już pora, żeby Brytyjczycy wreszcie się na coś zdecydowali. Wszyscy są tym zmęczeni i mają ich dywagacji po dziurki w nosie.
     No i zagłosowali. Wybrali do głosowania aż 8 opcji, od łagodnych do zdecydowanych. Żadna z nich nie zdobyła większości. Monty Python przy tym, co się tam dzieje, to mały pikuś. Narobili sobie kupę na chodnik a teraz biegają wkoło niej i nie wiedzą, co zrobić. W sytuacji gdy nikomu w UE nie zależy na rozwodzie wygląda na to, że brexitu po prostu nie będzie.


29 marca. Izba Gmin odrzuciła po raz trzeci umowę brexitową wynegocjowaną przez Therese May. Nie ma więc zgody tej Izby na wyjście z umową (soft) ani na wyjście bez umowy, czyli w wersji hard (odrzucona już dwa razy). Co w tej sytuacji, szczególnie gdy UE nie zależy na brexicie? Donald Tusk zwołał w tej sprawie szczyt Rady Europy na 10 kwietnia.


30 marca. Kolejne konwencje przedwyborcze – PiS, PO i SLD. Łowcy sensacji oczekiwali z niecierpliwością na wystąpienie Kaczyńskiego, który ostatnio, co tydzień, coś obiecuje. Tym razem obiecał wolność i zmienił „piątkę PiS” na Piątkę Plus. Taka zapowiedź wzbudziła mnóstwo prześmiewczych komentarzy, choć i trochę zażenowania. PiS głosił przecież, że Polska pod jego rządami jest wzorcowym przykładem demokracji i wolności a tu nagle program wprowadzania, czy przywracania wolności.
     Jakby odzewem na zapowiedź Kaczyńskiego była decyzja wojewody pomorskiego, zamykająca tereny stoczniowe razem z pomnikami w Gdańsku dla planowanych na 4 czerwca obchodów rocznicy słynnych wyborów parlamentarnych, organizowanych przez samorządy. To jest chamskie pogwałcenie wolności właśnie i pokazanie opozycji kto w Polsce rządzi.


Wojciech Hermeliński, przewodniczący PKW, skończył 70 lat i w związku z tym przestał pełnić swoją funkcję. Decyzją PiS następna PKW ma być wybrana wyłącznie przez polityków, czyli de facto przez partię rządzącą. Jest to kolejna instytucja na której PiS kładzie swoją łapę. Czy to czymś grozi? – Trudno powiedzieć. Poza przeprowadzaniem wyborów PKW zatwierdza również prawidłowość rozliczania wydatków z kampanii przez poszczególne sztaby wyborcze. Szukający dziury w całym dopatrują się tutaj właśnie możliwości manipulacji.

Komentarze  

 
Taurus
#1 Taurus
1 kwietnia 2019, 11:07
No i, po dwóch dniach, artykuł a właściwie jedna z wysłanych wersji, się pojawił. Ciekawe ....

Wojciech Kudelski, były prezydent Siedlec a obecnie radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, został dzisiaj rano, przed swoim domem, zaatakowany nożem w brzuch przez dotąd nieznanego sprawcę, który uciekł samochodem. Jest operowany, jego życie nie jest, podobno, zagrożone. No i po co nam talibowie, czy inni migranci? Kaczor tak podzielił naród, że powoli wydźgamy się sami, jeżeli nie zabraknie noży.

Nową prezydent Słowacji została wybrana Zuzana Czaputova. Słowaccy dziennikarze piszą, że ani Duda (zwany prezydentem), ani Pinokio (zwany premierem), ani minister spraw zagranicznych (bez nicka) nie złożyli dotąd nowej pani Prezydent zwyczajowych gratulacji. Powód? - Ich zdaniem fakt, że jest ona znana jako liberalną feministką.
Zacytuj
 
 
Simon
#2 Simon
1 kwietnia 2019, 11:08
Ja bym jeszcze tylko dodał do tego ostatniego, że następce Hermilelińskiego wskaże... Julia Przyłębska.
Nazwisko już znane, jefen z dublerów.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #3 prezes pan
2 kwietnia 2019, 07:31
Cytat:
nie złożyli dotąd nowej pani Prezydent zwyczajowych gratulacji
Marcon, Merkel gratulowali?

Cytat:
Słowaccy dziennikarze piszą,
Żaden Słowacki dziennikarz o tym nie napisał.
twitter.com/.../...

Następny fake-news w durne pały.

PS
polskieradio24.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #4 prezes pan
2 kwietnia 2019, 07:45
Cytat:
Ja bym jeszcze tylko dodał do tego ostatniego, że następce Hermilelińskiego wskaże... Julia Przyłębska.
A kto wskazał niejakiego Stefana Jaworskiego?
Wtedy to był mocny skład.Zacytuj
 
 
Taurus
#5 Taurus
2 kwietnia 2019, 10:19
Cytat:
Jeżeli wpiszesz hasło "Talibowie w Klewkach" to będziesz mógł przeczytać : "Wieś zyskała sławę w roku 2001 za sprawą Bogdana Gasińskiego, który twierdził, że w Klewkach przebywali Talibowie. Informację taką rozpowszechnił swoim sejmowym wystąpieniem szef Samoobrony, Andrzej Lepper.
Czy sprawę Leppera i jego Talibów już sobie przyswoiłeś, czy nadal uważasz, że jest to tylko wytwór "mojej świadomości" a nie fakt?

Cytat:
nie złożyli dotąd nowej pani Prezydent zwyczajowych gratulacji Marcon, Merkel gratulowali?
Nie wiem, zakładam, że tak, ponieważ są to politycy na wysokim poziomie dyplomatycznym, w odróżnieniu od naszych ćwoków. Z drugiej strony ani Francja, ani Niemcy nie należą do "bratniego" sojuszu Wyszegrackiego.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #6 prezes pan
2 kwietnia 2019, 12:07
Cytat:
Czy sprawę Leppera i jego Talibów już sobie przyswoiłeś, czy nadal uważasz, że jest to tylko wytwór "mojej świadomości" a nie fakt?
Czy zapoznałeś się z materiałami, które dołączyłem.

Bogdan Gasiński informator Leppera który popełnił parę drobnych przestępstw - kradzieże i oszustwa, np. niezapłacone rachunki w hotelach czy kradzieże z nich telewizorów został skazany na 38 lat więzienia.
wiadomosci.dziennik.pl/.../...
Tenże Gasiński pracował w gospodarstwie w Klewkach należącym do multimilionera Rudolfa Skowrońskiego i stąd jego wiedza o Talibach.
Sam Rudolf Skowroński zaginął na progu własnego mieszkania w Warszawie. Do dziś nie wiadomo, co się z nim stało.
Możesz o nim tu poczytać
yelita.pl/.../skowronski

Sam Andrzej Lepper został zamordowany przez seryjnego samobójcę.
Tego samego co załatwił szyfranta Zielonkę, generała Petelickiego, Grzegorza Michniewicza – dyrektora generalnego Kancelarii Tuska, Wiesława Podgórskiego doradcy Andrzeja Leppera ds.kultury i dziedzictwa narodowego, Remigiusza Musia – technika pokładowego JAKa 40, który wylądował w Smoleńsku tuż przed TU i wielu innych.

Jest tyle ciekawych informacji na temat Klewek, Talibów, więzień CIA udokumentowanych.
Sprawa tajnych więzień CIA wywołała duże poruszenie na świecie i w Polsce.
Rada Europy i Parlament Europejski prowadziły śledztwo w tej sprawie. Dwóch torturowanych w Starych Kiejkutach [50 km od Klewek] skierowało pozew do Trybunału w Strasburgu. Uznał on Polskę za winną i nakazał wypłacenie odszkodowań. W międzyczasie w dzienniku "Fakt" ukazało się omówienie wywiadu z Andrzejem Lepperem.
Mówił on, że w Klewkach lądowali "różni talibowie". I ci, którzy współpracowali z amerykańskimi żołnierzami i ci którzy byli więźniami.
www.onet.pl/.../
www.fakt.pl/.../9pc0r6x


Ty oczywiście widzisz tylko brodatych Talibów z białym proszkiem, po tak zadziałał przemysł propagandy. I co ja ci zrobię. Tak potrafisz przyswajać bezrefleksyjnie.
Psycholodzy twierdzą, że jak ktoś ma puste obszary w mózgu, bardzo łatwo tam wtłoczyć odpowiednie informacje. Postęp w dzisiejszym świecie nie dotyczy tylko techniki. Wpływanie na świadomość i podświadomość tez osiągnęło duże postępy.
Zacytuj
 
 
Taurus
#7 Taurus
2 kwietnia 2019, 12:22
Cytat:
Mówił on, że w Klewkach lądowali "różni talibowie". I ci, którzy współpracowali z amerykańskimi żołnierzami i ci którzy byli więźniami.
Mnie nie interesują twoje, skopiowane skądś dywagacje, dotyczące różnych wydarzeń z przeszłości aż do Powstania Listopadowego włącznie. W tym przypadku chciałem jedynie pokazać, że Lepper nie był żadnym politykiem, tylko prostym facetem z chłopską mentalnością. Żaden człowiek na poziomie nie głosiłby takich bredni z sejmowej mównicy. Mógł to zrobić jedynie niewyrobiony prymityw, taki jak on. Bronić tego zaś może jedynie inny prymityw, taki jak ty.
Zacytuj
 
 
Haji
-1 [1] #8 Haji
2 kwietnia 2019, 12:44
Afera związana z ruchaniem nieletniej przez Marszałka Kuchcińskiego raczej nie zamiecie się pod dywan. Są dowody na próby tuszowania sprawy przez CBA.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #9 prezes pan
2 kwietnia 2019, 13:27
Cytat:
Żaden człowiek na poziomie nie głosiłby takich bredni z sejmowej mównicy. Mógł to zrobić jedynie niewyrobiony prymityw, taki jak on. Bronić tego zaś może jedynie inny prymityw, taki jak ty.
Nie wstyd ci być takim gnojkiem?
Mnie będziesz obrażał od prymitywów!

Każdy ma takiego prymitywa na jakiego zasłużył
Ty masz takiego
www.youtube.com/.../
Na innych galaktykach 3 poziomy rozwoju; wyższa cywilizacja przyjeżdża i przygląda się, co tu wyprawiają, jak zagrozimy destabilizacji Putinem, oni nam przeszkodzą,przetną na pół,ziemia się zwinie,wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys lat.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #10 prezes pan
2 kwietnia 2019, 13:29
Cytat:
Afera związana z ruchaniem nieletniej przez Marszałka Kuchcińskiego raczej nie zamiecie się pod dywan.
Haji, zrozum wreszcie.
To było Prima Aprilis.

Jeszcze możesz beknąć za rozgłaszanie takich informacji.
www.msn.com/.../ar-BBVuueA
Zacytuj
 
 
Haji
-1 [1] #11 Haji
2 kwietnia 2019, 14:18
Nadal cię śmieszy ta sprawa? Agent CBA został wyrzucony z pracy i są nagrania, gdy CBA próbowało odzyskać od niego nagrania, przekupić go lub zastraszyć. To jest afera związana z gwałtem (osoba poniżej 15 roku życia) na nieletniej. W tle zmuszanie do prostytucji nieletniej.
Jak pisałem, śmieszą cię gwałty na dzieciach?
Zacytuj
 
 
Haji
-1 [1] #12 Haji
2 kwietnia 2019, 17:41
Członkowie Kościoła Katolickiego spalili na stosie książki i symbole innych wiar.
W kraju, którym okupanci zniszczyli Bibliotekę Narodową, palenie książek może się kojarzyć tylko źle. KK pracuje nad ateizacją społeczeństwa. Brawo.
Podłość tych działań jest niewyobrażalna. Nie ma na to wytłumaczenia.
Zacytuj
 
 
Simon
#13 Simon
2 kwietnia 2019, 19:07
@Haji

Poza haniebnym spaleniem książek spalili także "symbole okultyzmu". W tym... różową parasolkę Hello Kitty.
Szalenie mocna ta ich wiara, jak się zabawek dla trzylatek boi.

A ja pytam: gdzie są ci wszyscy, co to im tak łatwo szwankują uczucia religijne przed kinem, czy teatrem?

Przecież sugestia, że parasolka Hello Kitty czy Harry Potter zagrażają Bogu, to właściwie bluznierstwo?
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #14 prezes pan
3 kwietnia 2019, 07:25
Cytat:
Nadal cię śmieszy ta sprawa?
Ależ wcale mnie nie śmieszy. Przecież jest to afera tzw podkarpacka, w którą są zamieszani posłowie PSL, zwłaszcza Jan Bury, który w czasie popełniania przestępstw był wiceministrem skarbu. Tam byli zamieszani również funkcjonariusze służb specjalnych. Nie dziwię się, że szukają różnych rozwiązań aby się bronić. Kradli miliony. Mają dość kasy by wpływać na prowadzących śledztwo agentów CBA.
Ja mam wierzyć w takie rzeczy, że oficer CBA, w 2018 r. zgłosił w Biurze, że istnieje taśma z nagraniem parlamentarzysty PiS, który w szemranej agencji towarzyskiej miał uprawiać seks z nieletnią Ukrainką. Oficer wkrótce po tym, jak przekazał informację, został usunięty ze służby.
No kto by tak zrobił? Głupi jakiś. Zwolnić kogoś, kto ma informacje, po to żeby ten jak najszybciej poleciał do mediów. Takich ludzi droga pani się awansuje!
Mało tego. Asystent jednego z posłów (w domyśle Kuchcińskiego) zgłosił się do tego oficera z propozycją korupcyjną. Chciał otrzymać kompromitującą płytę i oferował w zamian za nią lukratywną pracę w Biurze Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej. Nasz dzielny oficer trzymał sobie tę taśmę jednak przy sobie i nie chciał oddać.
No to czemuż ten asystent nie poszedł od razu do Mariusza Kamińskiego szefa CBA?
Ech Haji, jakaś ty głupia! Łykasz takie bzdury. Taśma jakby była, to dawno byśmy ją zobaczyli. Ciekawe jak by udowodnili, że to nieletnia. Takich Ukrainek 16, 17, 18 letnich jest w Polskich burdelach na kopy. Wymalowane, wypudrowane wyglądają na 20,25 lat. Jak z nagrania wideo udowodnią, że to nieletnia? A Kuchciński, jakby był w burdelu to co z tego? Każdy chłop powinien choć raz spróbować. Mogę ci opowiedzieć jak to jest. Z prostytutką się współżyje, a zgwałcić nie da rady.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #15 prezes pan
3 kwietnia 2019, 08:02
Cytat:
Członkowie Kościoła Katolickiego spalili na stosie książki i symbole innych wiar.
Przecież to happening. Piszesz tak jakby wszyscy katolicy w Polsce tak robili i myśleli.
Jak widać w kościele katolickim jest pluralizm i poszczególny księża różnie się produkują.
Księża jednego z kościołów postanowili „być posłuszni słowu Bożemu” i przestrzegać zapisów Katechizmu Kościoła Katolickiego, mówiących o zwalczaniu okultyzmu i wróżbiarstwa.
Posągi ich bogów spalisz, nie będziesz pożądał srebra ani złota, jakie jest na nich, i nie weźmiesz go dla siebie, aby cię to nie uwikłało, gdyż Pan, Bóg twój, się tym brzydzi” – tym cytatem z Księgi Powtórzonego Prawa księża uzasadniają ułożenie i spalenie stosu.
Mieli taki kaprys, ich sprawa. Pytanie tylko, kto jest tym ciemnogrodem -ci co spalili, czy ci co się oburzali. Ja też niedawno znalazłem książkę, która źle mi się kojarzy i nie chciałem jej w widzieć ani czytać. Wylądowała więc w piecu. Była to konstytucja z 2.04.1997r.

PS
Kto dzisiaj czyta książki?
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #16 prezes pan
3 kwietnia 2019, 08:12
Cytat:
Przecież sugestia, że parasolka Hello Kitty czy Harry Potter zagrażają Bogu, to właściwie bluznierstwo?
Absolutnie nie ma tu sugestii o zagrożeniu Boga.
Zniszczono to, czym Pan Bóg się po prostu tym się brzydzi.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #17 prezes pan
3 kwietnia 2019, 08:58
Dług publiczny Francji to blisko 100% PKB. UE dopuszcza 60%.Dlaczego KE nie stosuje sankcji? Junkcer: "Bo to Francja"
niewygodne.info.pl/.../...
Zacytuj
 
 
Taurus
#18 Taurus
3 kwietnia 2019, 20:47
KE rozpoczęła kolejne postępowanie przeciwko Polsce za wdrożony przez PiS system odpowiedzialności dyscyplinarnej wobec sędziów. Uważa, że system ten narusza niezawisłość sędziowską i nie daje gwarancji ochrony sędziów przed kontrolą polityczną. KE zarzuca też Polsce, że nowy system nie gwarantuje bezstronności Izby Dyscyplinarnej, która składa się wyłącznie z sędziów wybranych przez nowy KRS, którego członkowie zostali z kolei w całości wybrani przez polityków (PiS + Kukiz).
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #19 prezes pan
4 kwietnia 2019, 10:37
Jak widać, próby zdyskredytowania Marka Kuchcińskiego spaliły na panewce.
wyborcza.pl/.../
Kiedy Haji odszczeka insynuacje?
Zacytuj
 
 
Haji
-1 [1] #20 Haji
5 kwietnia 2019, 06:50
Są zeznania, jest wyczyszczony sejf byłego agenta CBA, jego skarga została ukryta. Marszałek Kuchciński nie zaprzeczył oskarżeniom, tylko zażądał od mediów by o tym nie pisały. Zobaczymy, bo mi to wygląda nadal słabo dla Marszałka.

Przy okazji IPN potwierdził, że oskarżenia Lecha Wałęsy o bycie agentem zostały sfałszowane przez SB.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #21 prezes pan
5 kwietnia 2019, 09:11
Cytat:
Marszałek Kuchciński nie zaprzeczył oskarżeniom, tylko zażądał od mediów by o tym nie pisały.
To dla ciebie
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #22 prezes pan
5 kwietnia 2019, 09:14
Cytat:
Przy okazji IPN potwierdził, że oskarżenia Lecha Wałęsy o bycie agentem zostały sfałszowane przez SB.
Jakiś wiarygodny link można prosić?
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [1] #23 Simon
6 kwietnia 2019, 00:52
@FB

"Jakiś wiarygodny link można prosić?"

Nie. Nie można.
Bo widzisz, wszyscy czekają w blokach startowych.
Giertych i kolega Haji, to lekkie falstarty:)

Za pół roku nie będziesz prosił. Uwierz mi:)

Wybory europejskie nie będą sprawdzianem. Bo jeszcze główne "kapiszony" nie wystrzelą.
Lubię ciepło. Wiosnę, lato. To jest pierwsza jesień, na którą czekam z niecierpliwością...
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [1] #24 Simon
6 kwietnia 2019, 01:06
Acha i jeszcze: wiarygodny link? Od kogo? IPN? Polskiego Kościoła? Premiera Morawieckiego, kłamcy? Wałęsy? Kaczyńskiego? W Sieci? Do Rzeczy? Gazety Polskiej? Polskiej telewizji?!

Tak długo łgaliście, aż kłamstwo przeżarło całe życie społeczne. Nie żartuję: sprzedawczyni powie, że jest masło, gdzie jest olej - bo czemu nie?

SKORO MAMY SĄDOWNIE SKAZANEGO KŁAMCĘ PREMIERA?!

Który kłamie nadal...

Pislam zamienia w gówno wszystko, czego się dotknie. I w imię tego - prawdy nie zamienia w kłamstwo. Co to, to nie - zamienia w półprawdę, insynuacje, obrzucanie błotem.

A więc nie. Nie można prosić.
Zacytuj
 
 
Haji
#25 Haji
6 kwietnia 2019, 09:03
Fakt, trochę wyszedłem przed szereg.

Afera seksualna Marszałka Kuchcińskiego, albo jak niedługo będziemy o nim pisać Marka K. nabiera rumieńców.
crowdmedia.pl/.../
Janik otrzymał specjalne uprawnienia:
"Okazuje się, że ABW wydała mu certyfikat NATO COSMIC TOP Secret czyli najwyższą klauzulę tajności NATO."
Co więcej, rozkazano mu zbadać sprawę nagrań polityków dokonywanych w podkarpackich domach publicznych. Coraz więcej świadczy o tym, że nagranie z Marszałkiem istnieje i jest dobrej jakości.
twitter.com/.../1
Nasuwa mi się pytanie, czy i kto szantażował Marszałka tym nagraniem? O tym, że Marszałek jest pedofilem już nie wspomnę. Jakoś tak wychodzi, że ci prawi, sprawiedliwi i bogobojni okazują się zwykłymi zwyrolami i szujami.

Premier jest skazanym wyrokami kłamcą a jego ojciec zwykłym oszustem. Cudnie!
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #26 prezes pan
6 kwietnia 2019, 11:18
Cytat:
wszyscy czekają w blokach startowych
Nie ma żadnych afer PIS. Jest tylko mieszanie w głowach i psucie wizerunku.
Musi być bardzo źle w prawdziwych sondażach.
Starają się jak mogą. Ale to kiepscy zawodnicy.
Cytat:
wszyscy czekają w blokach startowych.
No i tak to się skończy.
youtu.be/KCbr0GBZmuQ
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać