Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - październik III_2018

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
15 października. Ujawniono kolejny fragment nagrania z Sowy i Przyjaciół, na którym Morawiecki bardzo się cieszył, że Kubica miał wypadek i złamał sobie rękę, ponieważ „jego” bank nie będzie mu musiał płacić jakichś 50 dych (milionów) w ramach sponsoringu spółki – matki, czyli banku Santander. Robi się coraz ciekawiej.


16 października, Morawiecki spotkał się wczoraj z Kubicą. Jest to efekt ujawnienia fragmentu nagrania z Sowy i Przyjaciół („miał być jeszcze Kubica ale, na szczęście, złamał rękę”), o czym mowa wyżej. Ile to ojawnienie będzie kosztowało? Trudno powiedzieć, pojawiła się jednak równocześnie informacja, że PKN Orlen zasponsoruje Kubicę w F1. Kwotę więc z pewnością poznamy (mówi się o 40 milionach złotych) i jest pewne, że nie wyłoży jej Morawiecki. Jakie to ma jednak znaczenie? Przecież Polska należy do PiS-u, ten więc może wydawać pieniądze Polaków jak chce.
     Afera taśmowa jest jak ropień i trwa już niemiłosiernie długo a ABW i prokurator generalny na ten temat milczą. Czyżby sami rozdawali te karty?


Pojawiają się informacje, że wojewoda Zbigniew Rau zamierza w piątek (za trzy dni) rozpocząć procedurę odwołania prezydent Zdanowskiej. Niech to zrobi! Niech PiS mianuje komisarza dla Łodzi! Nic tak nie jednoczy Polaków, jak walka z wrogiem a temat likwidacji stanowisk wojewodów i urzędów wojewódzkich, po przegraniu przez PiS wyborów parlamentarnych, nabierze nowych rumieńców.


Policjanci kryminalni z Radomia otrzymali zadanie służbowe dotyczące pilnowania banerów i plakatów wyborczych PiS, żeby ktoś ich nie zerwał lub nie zniszczył. Żartują, że jest to „tajna akcja”. Dlaczego dotyczy to tylko PiS? – Widocznie jest to „ulubiona partia” mieszkańców tego miasta.


Prezes Jarek natomiast machnął dzisiaj trzy razy łopatą, żeby wkopać słupek na plaży, który ma symbolizować rozpoczęcie przekopywania Mierzei Wiślanej. Nie ma jeszcze opinii środowiskowej dla tej inwestycji, nie ma żadnej oficjalnej decyzji (zgody na jej rozpoczęcie) ale słupek został wkopany. Podobno nie pierwszy raz zresztą, bo już trzy lata temu, w ramach kampanii wyborczej, PiS symbolicznie łopaty na Mierzei wbijał. Trzeba teraz postawić tam posterunek policji, żeby jakiś żartowniś tego słupka z piachu nie zabrał sobie na pamiątkę.


Duda, zwany prezydentem, udał się wraz ze swoją żoną Agatą na wycieczkę do Watykanu, w związku z 40 rocznicą wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Wzięli udział we mszy, która została odprawiona przy grobie JPII. W homilii abp Jan Romeo Pawłowski, hierarcha watykański, przytoczył fragment encykliki „Centessimus annus” napisanej przez „naszego” Papieża – „W praworządnym państwie najwyższą władzę ma prawo a nie samowola ludzi (…) Nie wolno wolności zamieniać w samowolę (…) Nie wolno lekkomyślnie niszczyć tego, co udało się osiągnąć, bo będzie bardzo trudno to wszystko odbudować”. Arcybiskup powiedział też, że „JPII stał się w Polsce swoistym rekwizytem, nikt go nie czyta i wszyscy przestali go rozumieć”.
     No cóż … Duda mówił niedawno, że przez cały czas się uczy. Może ta wycieczka do Watykanu nauczy go czegoś rzeczywiście?


17 października. Pan Zbyszek skierował do TK zapytanie, czy kierowanie przez polskich sędziów, zgodnie z prawodawstwem unijnym, zapytań prejudycjalnych do TSUE jest zgodne z Konstytucją. Komentatorzy zastanawiają się, o co panu Zbyszkowi chodzi i większość z nich stwierdza, że jest to ruch wyprzedzający przed spodziewanym orzeczeniem TSUE. Podważanie prawodawstwa UE jest sprawą bardzo niebezpieczną w sytuacji, gdy Polska w osobie Lecha Kaczyńskiego, podpisała Traktat Lizboński, w pełni akceptujący to prawodawstwo.
     Jest oczywiste, że Przyłębska z Muszyńskim uprawomocnią wszystko, co im Kaczyński albo jego wysłannik każe. Chętnie dodadzą nawet – od siebie – iż wszystkich sędziów, którzy takie zapytania wysłali lub wyślą należy wsadzać do pierdla. Pytanie polega na tym, czy ma to jeszcze jakiekolwiek znaczenie? I drugie pytanie – jak długo jeszcze to wywrotowe wariactwo w wymiarze sprawiedliwości będzie trwało?


W miejscowości Kercz na Krymie miał miejsce zamach terrorystyczny w szkole średniej (technikum). Z doniesień wynika, że był wybuch bomby domowej roboty i strzelanina. Zginęło podobno 20 osób a kilkadziesiąt jest rannych. Zamachowcem miał być osiemnastolatek. Niewiele o nim wiadomo, bo w tym „wolnym kraju” wszystko jest tajne.


19 października. Pojawiła się informacja, że TSUE zawiesił niektóre przepisy ostatniej ustawy o SN. Wstrzymano obowiązek przechodzenia w stan spoczynku sędziów, którzy ukończyli 65 lat i powoływanie na ich miejsce nowych, nakazano natychmiastowe przywrócenie zwolnionych do pracy. No cóż … każdy PRL musi się kiedyś skończyć i każdy okupant będzie pokonany, nawet gdy się nazywa mafią pisowską, czyli „dobrą zmianą”. Zaczyna się cała seria wyborów i jest to okazja, żeby przestępców o mentalności wschodniej, naśladujących Putina, Łukaszenko, czy Erdogana, skutecznie pogonić i osądzić.


21 października. PiS „wygrał” podobno wybory samorządowe w Polsce i – w związku a tym – będzie rządził co najwyżej w pięciu albo sześciu sejmikach wojewódzkich. Dlaczego? – Ponieważ PiS nie ma żadnych zdolności koalicyjnych, ponieważ wszyscy są mu przeciwni. Już po I turze wyborów widać również, że PiS nie ma żadnych szans na zdobycie stołka prezydenta w żadnym z dużych, polskich miast. Zdanowska w Łodzi zdobyła w I turze ponad 70 procent głosów mimo potężnej, karygodnej nagonki ze strony PiS a Trzaskowski wygrał z Jakim również w I turze mimo tego, że w sondażach dawano mu jedynie 42 procent. Odsądzany od czci i wiary w poprzednich wyborach samorządowych PSL, brutalnie atakowany przez PiS, zdobył niemal 13 procent głosów do sejmików, a przecież sondaże „rządowe” dawały tej partii mniej niż 5 procent i pani rzecznik Mazurek powiedziała, że trzeba ją wyeliminować z życia politycznego. Jeszcze niedawno z badania rządowego CBOS wynikało, że PiS uzyska 49% głosów, KO 16% a PSL jedynie 4%. Czy tak stronnicza sondażownia nie powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej?
     Wynik PiS-u na poziomie 35% przy 55% frekwencji daje około 17% poparcia społecznego, czyli mniej, niż to było w czasie ostatnich wyborów parlamentarnych. W miastach powyżej pół miliona mieszkańców Koalicja Obywatelska wygrała z partią rządzącą w stosunku 46:22. To wręcz przepaść! Czekam teraz na akcję wojewody Rau, który zapowiadał niedopuszczenie Zdanowskiej do urzędowania. Jestem pewien, że niezależny sąd go obśmieje a Łodzianie pogonią tego wojewodę, razem z jego kumplem – Sasinem - kopniakami.
     Po trzech latach rządów, po wypuszczeniu ogromnych świadczeń socjalnych, przy wspaniałej koniunkturze gospodarczej i rekordowo niskim bezrobociu PiS zaczyna dołować. Żaden normalny polityk z tałatajstwem kaczystowskim nie powinien rozmawiać ze względu na higienę psychiczną i moralną, jak również dlatego, że kontakty z nim wychodzą ludziom bokiem (vide: A. Lepper i Samoobrona).


22 października. Opierając się na decyzji TSUE do pracy zaczynają wracać sędziowie SN, wypędzeni ustawą na przymusową emeryturę przez PiS. Jest takich sędziów 22. Razem z tymi, których niedawno podrzucił Duda będzie ich teraz pewnie nadmiar ale tak się kończą działania nazywane prawnym bezhołowiem. Ciekawe, kto obecnie, zdaniem pisowskiego Dudy i jego pożal się Boże ministrów, kieruje SN? Ciekawe też, co miał na myśli prezes Kaczor, zapowiadając przeciwdziałanie decyzji TSUE.


23 października. Pojawiła się informacja, że Piotr Guział nie zdobył mandatu radnego dzielnicowego Warszawy mimo tego, że był jedynką na liście. Mówiąc słowami Szydło „jemu się to należało!”. Pewnie niejeden polityk kolaborujący z PiS skończy podobnie.


Pogłębia się konflikt o warunki płacowe w PLL LOT. Strajk dwóch związków zawodowych trwa tam już szósty dzień. Zawieszono kilkadziesiąt lotów. Wczoraj prezes firmy zwolnił z pracy 67 strajkujących osób, co bardzo zaogniło konflikt.


Duda, zwany prezydentem wraz z żoną Agatą na wycieczce w Niemczech. Były rozmowy ze Steinmeierem i z Merkel, było uczestnictwo w koncercie, były tam też buczenia i okrzyki „Konstytucja”. Nie było łatwo!. Na konferencji prasowej Duda pytał Steinmeiera dlaczego Anglicy wychodzą z Unii, skoro jest w niej tak dobrze? Największą sensację wzbudziło jednak jego pytanie o żarówki – „Dlaczego ludzie w Polsce nie mogą kupić normalnej żarówki, tylko energooszczędną? Dlaczego? – Bo Unia zabroniła!”
     Ten prymityw nie wie pewnie również dlaczego w sklepie nie można już kupić termometrów rtęciowych albo eternitu (sprasowanych płyt azbestowych) na pokrycie dachów, tak popularnego w czasach PRL-u. Duda nie wie wielu rzeczy, pewnie również dlaczego nagminnie łamie Konstytucję. Ma prawo nie wiedzieć przy swoim prymitywizmie. Dlaczego jednak swoje buraczane poglądy prezentuje za granicą, przynosząc Polsce kompromitację?!
     Bogiem a prawdą swoich zagranicznych wojaży, zaliczonych ostatnio, Duduś do udanych zaliczyć nie może. W Australii była wpadka z fregatami, w USA podpisywanie czegoś tam na stojąco, obo0k rozwalonego w fotelu Trumpa, w Watykanie adresowana do niego homilia a w Niemczech głupie żarówki. Tak to jednak jest, gdy próbuje się udawać kogoś, do poziomu kogo się nie dorosło.

Komentarze  

 
ioweyawosex
#161 ioweyawosex
14 września 2019, 20:02
A jfu.edox.naszepanstwo. pl.akw.iy speculum reformed plasma plaquenil generic: hynjoku.com/plaquenil/ torsemide for sale: kelipaan.com/torsemide/ online torsemide order indocin online: hynjoku.com/indocin/ wellbutrin lowest price: iliannloeb.com/wellbutrin/ lasuna: desireecharbonnet.com/lasuna/ quickest plaquenil for sale online torsemide buy indocin online buy wellbutrin online lasuna lowest price nuances popularly wants hynjoku.com/plaquenil/ cheapest plaquenil kelipaan.com/torsemide/ generic torsemide hynjoku.com/indocin/ buy indocin iliannloeb.com/wellbutrin/ wellbutrin lowest price desireecharbonnet.com/lasuna/ lasuna muscular phosphate disc.
Zacytuj
 
 
suiqacamoyo
#162 suiqacamoyo
14 września 2019, 23:00
Look dbn.itwq.naszepanstwo. pl.aog.gh five lowering, number, plaquenil: hynjoku.com/plaquenil/ torsemide no prescription: kelipaan.com/torsemide/ indocin canada: hynjoku.com/indocin/ wellbutrin lowest price: iliannloeb.com/wellbutrin/ wellbutrin canada lasuna: desireecharbonnet.com/lasuna/ rigors, elicits cheapest plaquenil torsemide for sale buy indocin online buy wellbutrin lasuna lasuna lowest price pink-reds phrases hynjoku.com/plaquenil/ plaquenil no prescription kelipaan.com/torsemide/ torsemide hynjoku.com/indocin/ indocin canada iliannloeb.com/wellbutrin/ wellbutrin pills desireecharbonnet.com/lasuna/ lasuna lowest price proliferate, discussions distractions.
Zacytuj
 
 
ioweyawosex
#163 ioweyawosex
15 września 2019, 01:19
A jfu.edox.naszepanstwo. pl.akw.iy perfectly cycloplegia intervals, plaquenil for sale: hynjoku.com/plaquenil/ torsemide for sale: kelipaan.com/torsemide/ torsemide for sale indocin: hynjoku.com/indocin/ order wellbutrin online: iliannloeb.com/wellbutrin/ lasuna lowest price: desireecharbonnet.com/lasuna/ flap plaquenil no prescription torsemide for sale indocin wellbutrin online lasuna online worm porphyria; cascade hynjoku.com/plaquenil/ plaquenil kelipaan.com/torsemide/ torsemide hynjoku.com/indocin/ indocin pills iliannloeb.com/wellbutrin/ wellbutrin lowest price desireecharbonnet.com/lasuna/ order lasuna online laparoscopically dully perioperatively.
Zacytuj
 
 
ibehefeweh
#164 ibehefeweh
15 września 2019, 01:37
If yxh.ordp.naszepanstwo. pl.qbj.kb sickle, worry, price of tofranil: hynjoku.com/tofranil/ cheapest prazosin: cerisefashion.com/prazosin/ pariet online: secretsofthearchmages.net/.../ minomycin online: gasmaskedlestat.com/minomycin/ carafate: desireecharbonnet.com/.../ normalized, generic tofranil price of prazosin pariet lowest price cheap minomycin carafate for sale mechanisms: hynjoku.com/tofranil/ tofranil cerisefashion.com/prazosin/ prazosin no prescription cheapest prazosin secretsofthearchmages.net/.../ pariet online gasmaskedlestat.com/minomycin/ discount minomycin desireecharbonnet.com/.../ online carafate preferably laxity.
Zacytuj
 
 
ezikoxkala
#165 ezikoxkala
15 września 2019, 02:31
Congestion bst.zeqk.naszepanstwo. pl.wsl.sl thoracotomy; buy prednisone online: sallyrjohnson.com/.../ buy claritin: umichicago.com/claritin/ claritin cheapest prednisolone: willowreels.com/prednisolone/ zithromax skin infections: ivapelocal.com/zithromax/ serpina for sale: freemonthlycalender.com/.../ client's prednisone cheap claritin cheapest prednisolone zithromax cost azithromycin price of serpina suddenly purpura sallyrjohnson.com/.../ buy prednisone umichicago.com/claritin/ discount claritin willowreels.com/prednisolone/ prednisolone for sale ivapelocal.com/zithromax/ azithromycin online azithromycin online freemonthlycalender.com/.../ serpina perineum glandular cataract, perioperatively.
Zacytuj
 
 
eduwutuyuak
#166 eduwutuyuak
15 września 2019, 04:41
Benefits fpp.qbbj.naszepanstwo. pl.dri.xj equina domestic alignment zantac: kelipaan.com/zantac/ entocort: biblebaptistny.org/entocort/ metronidazole cipro: ivapelocal.com/cipro/ cheapest diabecon: willowreels.com/diabecon/ decadron: meilanimacdonald.com/decadron/ significance pathway pathophysiology zantac entocort generic cipro 500 mg diabecon for sale buy decadron online termed self-esteem, craving, kelipaan.com/zantac/ zantac online biblebaptistny.org/entocort/ entocort for sale ivapelocal.com/cipro/ cipro for uti cipro guida willowreels.com/diabecon/ diabecon diabecon meilanimacdonald.com/decadron/ decadron lowest price advancing shift worthlessness.
Zacytuj
 
 
Saptill
#167 Saptill
25 września 2019, 04:34 Zacytuj
 
 
WilburnZek
#168 WilburnZek
25 września 2019, 05:13
alt.com: kinky.alt.com
Zacytuj
 
 
esorync
#169 esorync
26 września 2019, 20:45
names of new dating site statusuri.site/.../... best dating profile description examples
Zacytuj
 
 
egotikoq
#170 egotikoq
27 września 2019, 14:22
Amoxicillin 500 Mg Dosage: mewkid.net/buy-xalanta/ Amoxicillin 500mg Capsules tng.tnmo.naszepanstwo. pl.fdo.df mewkid.net/buy-xalanta/
Zacytuj
 
 
preavaJet
#171 preavaJet
28 września 2019, 07:36
gay fuckbook dating meetme-com.onlinedatingadvice. site/.../ 100 free dating sites uk only
Zacytuj
 
 
occantBut
#172 occantBut
2 października 2019, 18:30
best 100 free dating sites in america goverdi.site/.../... aimm dating app
Zacytuj
 
 
RobertMup
#173 RobertMup
3 października 2019, 12:28
natomiast zdecydowała się na szczypiące cięcie... grzywki! W takim zakablowaniu aktorki wciąż nie widzieliśmy, aliści musimy uhonorować, iż oczekuje znakomicie.aloes forever: aloe-forever.pl/
Zacytuj
 
 
LarryMen
#174 LarryMen
8 października 2019, 00:44
outpersonals.com: club.outpersonals.com
Zacytuj
 
 
hydremele
#175 hydremele
14 października 2019, 13:18
hydraruzxpnew4af.onion карабас кидала и петух

купить кокаин у петуха и пидора карабаса.

ебать в очко, кончать в анал, петушить, опускать, обоссать.

президент медведев пидор петух ебать в очко кончать в анал.


i.ibb.co/fp7XfDT/3.jpg: ibb.co/fp7XfDT
i.ibb.co/0ZSBgDF/10.jpg: ibb.co/0ZSBgDF
Zacytuj
 
 
Olivia
#176 Olivia
21 października 2019, 06:53
I am impressed with this internet site, rattling I am a fan.

Also visit my blog; Nature Active
Keto Pills: gtublog.com/.../
Zacytuj
 
 
Eden
#177 Eden
24 października 2019, 06:37
Some really nice and useful information on this internet site, as well I think the design and style has got great features.


my web page Keto GX800 Ketosis Booster: www.triansh.com/.../
Zacytuj
 
 
Lynn
#178 Lynn
26 października 2019, 02:00
Some truly prime articles on this site, saved
to my bookmarks.

Here is my blog; Vasa-Max Reviews: songye.exblog.jp/22948243/
Zacytuj
 
 
Perry
#179 Perry
26 października 2019, 06:42
Hmm is anyone else experiencing problems with the pictures on this
blog loading? I'm trying to figure out if its a problem
on my end or if it's the blog. Any suggestions would be greatly appreciated.


my web blog ... Keto
Fast X2 Advanced Weight Loss: palmsbeachclub.com/.../
Zacytuj
 
 
SolomonHaumn
#180 SolomonHaumn
26 października 2019, 13:25 Zacytuj
 
 
Zacharyaduct
#181 Zacharyaduct
27 października 2019, 18:49
pillsgen.site realizable , destroyed , armaments
Zacytuj
 
 
Quincy
#182 Quincy
27 października 2019, 20:38
bookmarked!!, I really like your website!

My webpage Ultra Max
Testo Enhancer: basscrave.com/.../...
Zacytuj
 
 
Dariopex
#183 Dariopex
27 października 2019, 21:18
Установили домофон без трубки, слышим через слово да ещё собаки лают, очень мешают разговаривать. (Модель UKP-66) Кто знает, чем это лечится
Zacytuj
 
 
DanielNen
#184 DanielNen
1 listopada 2019, 06:50
It's an excellent article. This website has lots of useful things, it helped me in many ways.
Zacytuj
 
 
Zacharyaduct
#185 Zacharyaduct
4 listopada 2019, 07:32
pillsgen.site neurosurgeon , vintage , subjunctive
Zacytuj
 
 
Donaldagero
#186 Donaldagero
4 listopada 2019, 15:24
wholesale herbal products zolpidemes.familybelle.com: zolpidemes.familybelle.com herbal penis enhancement
Zacytuj
 
 
BlumondSach
#187 BlumondSach
11 listopada 2019, 09:34
Сколько раз можно ? - арта: www.youtube.com/.../
Zacytuj
 
 
Donaldagero
#188 Donaldagero
13 listopada 2019, 06:29
toddler teething remedies sibutramine.jcink.net: sibutramine.jcink.net popular prescription glasses
Zacytuj
 
 
Micheline
#189 Micheline
14 listopada 2019, 05:55
I could not refrain from commenting. Exceptionally well written!

Here is my webpage; Natural Organic CBD: www.spielewelt-comunity.de/... /
Zacytuj
 
 
DanielNen
#190 DanielNen
16 listopada 2019, 23:42
I am fascinated. I don't think I know anyone who understands just as much about the topic. You need to make a career of it, seriously, great blog

MATH HOMEWORK HELP
Zacytuj
 
 
Allencrupe
#191 Allencrupe
17 listopada 2019, 14:36
Thanks for helping people get the info they need. Good stuff as usual. Keep up the great work!!!

buy an essay
Buy essay services
Buyessayservices
Buy-essay-services.com
do my essay for me
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać