Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - wrzesień III_2018

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
19-20 września. W Strasburgu nieformalny szczyt przywódców państw UE. Polskę reprezentuje Morawiecki. Tematy główne są dwa – brexit oraz migracja do Unii. W sprawie negocjacji brexitowych nie osiągnięto żadnego postępu i coraz bardziej prawdopodobny staje się podobno tak zwana twarda wersja tego rozwodu. Jeśli chodzi o migrację, podtrzymano zasadę dobrowolności państw w kwestii relokacji uchodźców i chyba niewiele więcej.


20 września. Europejski Trybunał Praw Człowieka rozpatrzył sprawę wniesioną przez wdowy po Arkadiuszu Rybickim i Leszku Solskim, które nie zgadzały się na przymusowe ekshumacje szczątków ich bliźnich, ofiar katastrofy smoleńskiej. ETPC orzekł, że nakazując przymusową ekshumację Polska naruszyła artykuł 8 Konwencji Praw Człowieka.
     Nareszcie mamy wyrok!. ETPC zasądził dla każdej wdowy odszkodowanie w wysokości 16 kE. Niestety, te pieniądze pokryje Skarb Państwa z pieniędzy swoich podatników a nie decydenci, którzy wbrew woli rodzin podjęli haniebne decyzje o przymusowych ekshumacjach.


21 września. Profesor Gersdorf ujawniła tematykę ostatniej rozmowy z Morawieckim. Strony umówiły się na zachowanie jej w tajemnicy, jednak opisał ją Onet, z czego wniosek, że to Morawiecki nie dotrzymał słowa i dopuścił do przecieku. Z tego, co powiedziała Gersdorf, Mariuszek pytał, w jaki sposób można uzdrowić sytuację z SN i KRS. Gersdorf, w odpowiedzi, podała mu warunki brzegowe, które są zgodne z dotychczasowym stanowiskiem: przywrócenie do pracy sędziów SN, którzy ukończyli 65 lat i bez własnej zgody, mocą ustawy, zostali przeniesieni w stan spoczynku, jej pozostanie na stanowisku Pierwszego Prezesa z mocy Konstytucji a także uznanie za nielegalny wybór członków KRS przez polityków, zgodnie z nową ustawą o KRS.
     Pytaniem zasadniczym, które się tu pojawia, jest rzeczywisty cel spotkania w zamyśle Kaczyńskiego. Czy jest to kolejna gra na zwłokę i próba wymanewrowania PE, który jest o krok od uderzeń finalnych, czy też PiS przestraszył się nieuchronnych konsekwencji tak na zewnątrz, jak i w kraju?!


24 września. Komisja Europejska składa dzisiaj w TSUE skargę na Polskę, dotyczącą ustawy o SN. Prosi TSUE o jej rozpatrzenie w trybie przyspieszonym i wnioskuje o prawne zamrożenie sytuacji polskiego sądownictwa na poziomie sprzed wejścia tej ustawy w życie. Prezes TSUE zakomunikował też dzisiaj, że organ ten rozpatrzy, również w trybie przyspieszonym, pierwsze pytania prejudycjalne, złożone tam przez nasz SN.


25 września. Kaczor uwielbia zaskakiwać coraz to nowym zwrotem, nie używanym na co dzień. Tym razem padło na „ojkofobię”. Według Wikipedii  oznacza ona odrzucenie kultury rodzimej i apologię innych systemów wartości. Użył tego zwrotu w odniesieniu do sędziów – „Część sędziów dotknięta jest ojkofobią, nienawidzą własnego kraju i społeczeństwa. Sądy powinny bronić interesów Polaków a nie cudzoziemców, bo najważniejszy jest interes narodowy”. Oznacza to ni mniej, ni więcej, tylko tyle, że jeśli o rozstrzygnięcie przed polskim sędzią stają Polak i cudzoziemiec, to wygrać powinien Polak, interes narodowy stać miałby bowiem ponad prawem, przed zasadami opisanymi w kodeksach karnych.
     Kaczyński jest wyrazicielem myślenia faszystowskiego. Podzielił skutecznie społeczeństwo na lepszy i gorszy sort, na patriotów z jednej oraz „komunistów i złodziei, kanalie, twory animalne, ……” z drugiej. Jest jakaś synergia między motłochem a wątpliwą kondycją moralną polityków tej formacji, patrząc od samej góry, niezależnie od tego, co o sobie mówią i co myślą. Od trzech lat robią nam na głowę i mówią, że to dla naszego dobra. Ohydne, pisowskie pomyje i gnój, wylewane bez przerwy na przyzwoitych ludzi, wspierane przez kibolskie chamidła i faszystowskie, barbarzyńskie, łyse pały w ciężkich buciorach. Brak poczucia obciachu i dyskomfortu, żadnego zawstydzenia.


25-26 września. Duda, zwany prezydentem bawi znowu – z małżonką i swoim sztabem – w USA. Tym razem jest to ONZ i Rada Bezpieczeństwa. Komentatorzy pisowscy pieją z zachwytu, bo Trump podał mu rękę i zamienił z nim kilka słów a poza tym, w oficjalnym wystąpieniu pochwalił Polskę za to, że woli gaz amerykański od rosyjskiego i zganił Niemcy, którzy ciągle wolą tańszy gaz rosyjski. Trump wie, co mówi, ubija bowiem interesy korzystne dla USA. Dla jego kraju byłoby idealnie, gdyby Europa bazowała głównie na nadwyżkach gazu amerykańskiego, niezależnie od jego ceny, ograniczyła natomiast import rosyjskiego. Trump mógłby to załatwić sam, bez żadnego problemu, obniżając cenę swojego gazu poniżej tej, którą serwuje Putin, byłby to jednak dla USA kiepski interes. Niemcy zaś widzą swój interes w rozbudowie Nord Streamów, staną się bowiem wtedy potężnym centrum dystrybucyjnym rosyjskiego gazu dla sąsiednich krajów, zarabiając na tym solidnie a do tego będą miały tani gaz dla siebie. Business is business, po prostu. Dlaczego Trump nie zastosuje zapowiadanych kiedyś sankcji dla firm budujących Nord Stream - 2? Wróble na drzewach ćwierkają, że Merkiel obiecała mu kupować również jakieś ilości gazu od USA, obok tego od ruskich, lepszy więc mniejszy biznes od żadnego. Polska natomiast jest pionkiem w wielkiej grze, pożytecznym dla Trumpa, bo osłabia UE.


26 września. Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł w sprawie skargi PO na premiera Morawieckiego dotyczącej jego kłamliwej wypowiedzi w Świebodzicach, dotyczącej budowy dróg i mostów przez rządy PO-PSL z jednej strony i PiS z drugiej. Sąd nakazał Morawieckiemu, w terminie 48 godzin, zamieszczenie sprostowania na ten temat w TVP Info oraz TVN24. Treść owego sprostowania Sąd sam sformułował, jakby nie doceniając możliwości intelektualnych i dobrych chęci obecnego rządu.


27 września. Poseł PiS, Dominik Tarczyński musi przeprosić europosła PO, Bogdana Wentę, za nazwanie go „zomowcem, który walił Polaków pałą po głowach” (czy coś w tym sensie), zamieścić sprostowanie do swojej wypowiedzi na Facebooku i wpłacić 20 kPLN kary na konto WOŚP. Taki wyrok wydał, w trybie wyborczym, Sąd Okręgowy w Kielcach.
     Bogdan Wenta, znany trener piłki ręcznej, odznaczony przez Lecha Kaczyńskiego wysokiej klasy orderem, trenował w młodości w którymś klubie gwardyjskim, co znany z prymitywizmu Tarczyński uznał za wystarczające do obrzucenia go błotem. Nie wie natomiast a raczej nie chce wiedzieć, że większość naszych słynnych sportowców poprzedniego pokolenia trenowała w klubach wojskowych typu Legia - Warszawa albo gwardyjskich typu Zawisza – Bydgoszcz, ponieważ kluby te, z wiadomych względów, dysponowały największymi funduszami i stwarzały najlepsze warunki treningowe.


30 września. Polacy zostali ponownie Mistrzami Świata w Siatkówce. W finale (Turyn) pokonali dzisiaj Brazylię 3:0 a wczoraj wygrali z USA 3:2. Oba mecze zagrali na wspaniałym, kosmicznym niemal poziomie. Najlepszym zawodnikiem turnieju (MVP) został Bartosz Kurek a czterech naszych zawodników mianowano do najlepszej siódemki turnieju. W całym turnieju Polacy zagrali aż 12 meczów, wygrywając 9 z nich, w tym wszystkie kluczowe. Brawo !!!!!!!!!!

Komentarze  

 
Haji
-1 [1] #1 Haji
1 października 2018, 20:17
Kadry sądownicze "dobrej zmiany" powalają:
wyborcza24.pl/.../
Zacytuj
 
 
Taurus
#2 Taurus
1 października 2018, 20:32
Cytat:
Kadry sądownicze "dobrej zmiany" powalają:
A co! Skoro mają "JEMUTET" to mogą. Swoją drogą chłopy mają fantazję - włazić na dach, żeby się stamtąd wysikać, to nie jest normalne zjawisko.
Zacytuj
 
 
Haji
-1 [1] #3 Haji
1 października 2018, 20:38
Wszystko zależy ile C2H5OH w organizmie już masz.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #4 prezes pan
2 października 2018, 08:36
Tak PO-PSL budowali drogi.

Świetny tekst tu:
niepoprawni.pl/.../...
Genialne podsumowanie:
Prezes Ochódzki: Powiedz mi po co są te słupki?
Hochwander: Właśnie, po co?
Prezes Ochódzki: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robią te słupki? One odpowiadają żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To są słupki na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tymi słupkami? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest słupek społeczny, wykonany w oparciu o fundusze europejskie, który w końcu zostanie wywalony na złom i co się wtedy zrobi?
Hochwander: Protokół zniszczenia...
Prezes Ochódzki: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, metalowych słupkach….
Zacytuj
 
 
Taurus
#5 Taurus
2 października 2018, 08:39
Centralny Sąd Śledczy w Madrycie, który rozpatruje sprawę dotyczącą ewentualnego wydania Polsce obywatela Hiszpanii, poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania, pyta Sąd Okręgowy w Rzeszowie, prowadzący tą sprawę z naszej strony, o niezawisłość polskich sądów, a mianowicie:
- czy wypełniają one swoje zadania w pełni autonomicznie, bez podległości w ramach hierarchii służbowej (?);
- czy nie występują naciski (na sędziów) z zewnątrz, które mogą zagrozić niezależności osądu (?);
- czy określona jest w systemie prawnym nieusuwalność osób, którym powierzono zadanie sądzenia(?).

Mamy więc kolejny przypadek (po Irlandii), gdy sądy innych krajów zastanawiają się nad niezależnością naszego wymiaru sprawiedliwości.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #6 prezes pan
2 października 2018, 09:41
Cytat:
Centralny Sąd Śledczy w Madrycie, który rozpatruje sprawę dotyczącą ewentualnego wydania Polsce obywatela Hiszpanii, poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania, pyta Sąd Okręgowy w Rzeszowie, prowadzący tą sprawę z naszej strony, o niezawisłość polskich sądów,
Braciom Hiszpanom proponujemy by zajęli się swoimi sprawami, bo kraj im się wali. Katalonia im się chce odłączyć a imigranci szturmują ich granice.

PS
Czy ktoś wie jak się ma sądownictwo w Hiszpanii po tym raporcie?
www.liberties.eu/.../8386
Zacytuj
 
 
Haji
#7 Haji
2 października 2018, 18:44
Oto premier pinokio przyłapany z majtami na wysokości kostek:
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
jprd
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [1] #8 Taurus
2 października 2018, 20:38
Cytat:
Oto premier pinokio przyłapany z majtami na wysokości kostek:
Nie ma co się więc dziwić, że czołowi pisowcy nazywają to nagranie "odgrzewanymi kartoflami sprzed 4 lat", podczas gdy poprzednie nagrania nazywali "taśmami prawdy". Ciekaw jestem treści taśmy z Morawieckim, która się gdzieś "zawieruszyła" a na której opowiadał, jak kupować chałupy na podstawione słupy, którym - oczywiście - udzielano odpowiednio spreparowanych kredytów bankowych, również z jego - Banku Zachodniego WBK. Mam nadzieję, że ten zapis się odnajdzie.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #9 prezes pan
3 października 2018, 06:56
Onet chciał odpalić "bombę" z taśmą Morawieckiego, a to tylko kapiszon.
To miał być ruch sprytny ruch na trzy tygodnie przed wyborami.
Najgorsze co się nagrało:
Cytat:
Będziemy zapier…ać i rowy, ku..wa, kopać, a drudzy będą zasypywać,
I tyle mają na premiera. Straszne!
Mają inne nagrania? Niech pokażą.
Zacytuj
 
 
Haji
-1 [1] #10 Haji
3 października 2018, 07:30
Kaczyński powiedział, że ludzie nie mogą wiedzieć, że pisowcy kłamią. Morawiecki (przy ośmiorniczkach?) mówił o kupowaniu nieruchomości na słupy. Kadry pis ma świetne! Wyborcy pis mają niezły zgrzyt. :lol:
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #11 prezes pan
3 października 2018, 08:36
Cytat:
Morawiecki (przy ośmiorniczkach?) mówił o kupowaniu nieruchomości na słupy.
Mateusz Morawiecki nie lubi ośmiorniczek i ich nie jadł.
Brawo premier Mateusz Morawiecki , kwik tych świńskich ryjów odrąbywanych od koryta to najprzyjemniejsza muzyka dla moich uszy! Tak trzymać ten kwik mnie w tym utwierdza.
Zacytuj
 
 
Taurus
#12 Taurus
3 października 2018, 08:46
Cytat:
Kaczyński powiedział, że ludzie nie mogą wiedzieć, że pisowcy kłamią
Kaczor zaczyna przerastać Jaruzelę pod względem miejsca w historii i - powoli - zbliża się do Ceausescu. Jego ojciec, Rajmund, miał rację, ostrzegając Polaków przed swoim synalkiem. Historia obejdzie się z tym chwastem dość radykalnie, podobnie jak z jego licznymi dzisiaj przydupasami, z Adrianem i kłamcą Krzywoustym na czele i podobnie, jak to zrobiła z tysiącami lokalnych dyktatorków, którzy przez moment uważali się za mocarzy.
Zacytuj
 
 
Taurus
#13 Taurus
3 października 2018, 08:54
Cytat:
Brawo premier Mateusz Morawiecki , kwik tych świńskich ryjów odrąbywanych od koryta to najprzyjemniejsza muzyka dla moich uszy!
"Dla twoich uszy" ? Ty analfabeto! Pamiętaj, że przy tak zwanych korytach są dzisiaj ludzie PIS, tysiące Misiewiczów i Pisiewiczów i to oni kwiczą, i to oni chcą się maksymalnie nachapać, zanim ich ktoś stamtąd odrąbie. Ich poziom intelektualny zaś, przypomina twój, adresuję to więc również dla ich "uszy".
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #14 prezes pan
3 października 2018, 09:23
Cytat:
tysiące Misiewiczów i Pisiewiczów i to oni kwiczą, i to oni chcą się maksymalnie nachapać, zanim ich ktoś stamtąd odrąbie.
Tylko ludzie dzisiaj coś dzięki ich rządom dostali. Ty masz niestety problem z ogarnięciem tego co tu się dzieje.
Różnica między PO a PiS jest taka, że każdy z nich mając dyspozycję nad miliardami złotych różnie dzieli tę kasę.
Jak dzieliło PO widzieliśmy. Aby zaspokoić kumpli podwyższono VAT, wiek emerytalny, brano różne linie kredytowe i wyprzedawano najlepsze firmy.
Jak działa PiS widzimy. Obniża wiek emerytalny, daje rodzinom z dziećmi gotówkę. Robi reformy szkolnictwa i sądów.
O czym my w ogóle mówimy, normalny obywatel w normalnym kraju dawno by pogonił bandę z PO i PSL i tych pseudo-Nowoczesnych.
Skoro mamy jeszcze watahę mediów niemieckich, która, niestety w głupich mózgach zrobiła niezłą sieczkę, musimy czytać banialuki osób z spranym mózgiem pokroju Taurusa.
Choć, być może mózg ma sprawny, tylko jest z PZPR i SB.
Taurus dokonuje tylko przedruki z GW. Żadnych przemyśleń. Czysta krytyka bez sensu nie poparta argumentami. Coś mi się wydaje, że wkrótce ostatnie oszołomy jak Taurus i Haji odejdą stąd jak niepyszne, a ja zgaszę światło.
A były czasy, że użerałem się z setką ludzi. I gdzie oni są? Założę się,że 80% z nich popiera teraz PiS.
Zacytuj
 
 
Taurus
#15 Taurus
3 października 2018, 09:53
Cytat:
Skoro mamy jeszcze watahę mediów niemieckich, która, niestety w głupich mózgach zrobiła niezłą sieczkę, musimy czytać banialuki osób z spranym mózgiem pokroju Taurusa. Choć, być może mózg ma sprawny, tylko jest z PZPR i SB.
"Morawieckiego zatkało! W KC PiS mówiono przecież, że następnych taśm już nie ujawnią! Stoi za tym pan Zbyszek, czy ułaskawiony przez Dudę Mariusz!? Co więc pozostało Morawieckiemu? - Udawanie amnezji! A że wykazał się dobrą znajomością wulgarnego słownictwa? - Przecież był nawalony jak dzika świnia! Podkarpacki PP stosuje takie słownictwo codziennie, bez chlania, z poczucia własnej misji i może?.

Najprawdziwsza prawda jest bowiem, zdaniem PiS, złożona i równocześnie prosta - Matka Boska pochodzi z Częstochowy, Żydzi sami się podpalali w polskich stodołach, Mateusz nie robi wałów, nie chleje ani nie używa wulgarnego języka a Kaczor jest tak wybitnym politykiem, że musi być prorokiem zesłanym Polsce przez niebiosa. Amen!

Cytat:
Taurus dokonuje tylko przedruki z GW. Żadnych przemyśleń.
Co innego PP! - Głębia własnych przemyśleń, zero zapożyczeń, na ogół prymitywnych, od innych i światły, oryginalny osąd wypadków. Te linki, "nieliczne" zresztą, dokleja do jego tekstów wroga agentura, niedobitki PZPR i SB oraz wataha mediów niemieckich i - może nawet - prymitywny ale podstępny, z sieczką zamiast mózgu, Taurus.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #16 prezes pan
3 października 2018, 10:12
Co to za facet, że nie potrafi wymówić słowa k.rwa.
Chyba, że Taurus.
Zacytuj
 
 
sunset
#17 sunset
3 października 2018, 11:40
Taurus :)
w poprzednim topiku pytałeś się, że cenzurę. dziś mogę Ci powiedzieć, że między innymi moje odpowiedź została skasowana. nie wiem, czy wujka manfreda też. ale moja na pewno.

pozdrawiam zdrowych psychicznie
(oczywiście zgodnie z definicją zdrowia psychicznego nie dotyczą te pozdrowienia ani FB ani aktualnego admina)

sunset
Zacytuj
 
 
Taurus
#18 Taurus
3 października 2018, 20:50
Cytat:
w poprzednim topiku pytałeś się, że cenzurę. dziś mogę Ci powiedzieć, że między innymi moje odpowiedź została skasowana. nie wiem, czy wujka manfreda też. ale moja na pewno.
Wiesz, Sunset, ja te sprawy traktuję bardzo poważnie. Pytam więc, bo z twojego wpisu nie można tego wykoncypować - twoja odpowiedź (jedna odpowiedź czy wpis), czy twoje odpowiedzi (wpisy). Mój wpis też kiedyś został wycięty, zareklamowałem to publicznie na forum i admin odpowiedział, że prawdopodobną przyczyną było wprowadzanie systemu wycinającego spam. Potraktowałem to więc jako wypadek przy pracy i nawet napisałem, że jeśli uda mu się ograniczyć spam to nikt z piszących tutaj nie będzie kruszył kopii o jakiś pojedynczy wpis, który w związku z tym przepadł.

Cenzury nie cierpię i gdybym był pewien, że ktoś nasze wpisy wycina celowo, to już by mnie tu nie było. Nie rozumiem jednak śmiertelnego obrażania się na fakt, że jakiś wpis przepadł, bo mógł to być naprawdę niezawiniony przypadek. W takim wypadku swój wpis po prostu bym powtórzył, kilka razy jeśli trzeba, dla upewnienia się, zanim bym zadął w trąby jerychońskie.

Szkoda mi osób, które się z tego portalu wycofały - Belfra, Buldożera, Simona, Wujka Manfreda, Ciebie, ... Ten portal zawsze był niszowy, spełniał jednak i spełnia - moim zdaniem - swoją rolę wytyczoną na samym początku, gdy o jego istnieniu nie miałem jeszcze pojęcia. Napisałem tu łącznie ponad 150 artykułów, zrobiłem więc pewnego rodzaju bilans wejść. Jest ich średnio między 1500 a 2000 na artykuł. Wydaje mi się, że nie jest to zły wynik.

Pozdrawiam,
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #19 prezes pan
4 października 2018, 07:08
Cytat:
Cenzury nie cierpię i gdybym był pewien, że ktoś nasze wpisy wycina celowo, to już by mnie tu nie było.
Co zatem pan powie o posłach głosujących za cenzurą internetu?


Cytat:
Jest ich średnio między 1500 a 2000 na artykuł. Wydaje mi się, że nie jest to zły wynik.
Ciekawe jaki byłby wynik, jakbym ja sobie stąd poszedł.
Zacytuj
 
 
Taurus
#20 Taurus
4 października 2018, 08:09
Cytat:
Co to za facet, że nie potrafi wymówić słowa k.rwa. Chyba, że Taurus.
Odpowiem ci twoim Kaczorem (z pamięci, więc pewnie nieprecyzyjnie) - "Tu nie chodzi o słowo (słowa). Chodzi o pewną postawę moralną, którą - słusznie - można nazwać knajacką".
Zacytuj
 
 
sunset
#21 sunset
4 października 2018, 10:54
Taurus :)
mogłoby twoje zdanie mieć podstawy, gdyby nie kilka drobiazgów.
mechanizm spamu. miałoby to ręce i nogi, gdybym pisał nagminnie po kilka postów na raz linkując w nich na potęgę. tymczasem przyjrzyjmy się faktom:
1. nikt nie zajmuj się tutaj spamem, gdyż jak widać na forum więcej jest spamerów niż normalnych użytkowników i jakoś nikt z tym nic nie robi.
2. tak FB nie raz i nie dwa spamował (po kilka postów jeden po drugim, z masą chorych linków) i jakoś też nikt mu nic złego nie zrobił.
3. zostałem nawet raz zbanowany, choć nikt tutaj nie odpowiedział nam na pytanie "DLACZEGO".

tyle w tym temacie. i teraz zobacz, że wujek manfred też natknął się na takie działania. przypominam Ci także wypowiedzi jakiegoś admina, którego poglądy bardzo były podobne do poglądów FB. wniosek dla mnie jest tylko jeden.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #22 prezes pan
4 października 2018, 13:29
Oj, wypraszam sobie. Nigdy nie spamowałem. Linki podawane do uwiarygodnienia treści nie są spamem. Zawsze staram się podawać wiarygodne linki (nie do GW, czy okopress) i dlatego większość moich wpisów przechodzi.
W ogóle wasze dywagacje to bzdury. Komentarze Taurusa to zlepek jego wypowiedzi z poprzedniego miesiąca i tak jest zawsze. Kopiuje to co wcześniej napisał i wstawia jeszcze raz do kupy.
W ramach cenzury normalnie wywalali by mu te jego zbiorcze wydarzenia, gdzie nawet jednego dobrego słowa o PiS nie napisze.
A ty sunset albo zacznij, albo przestań pić i ogarnij się a wszystko będzie dobrze.
Zacytuj
 
 
Haji
-1 [1] #23 Haji
4 października 2018, 17:05

Nasz kolega tak bardzo lubi kulturę obrazkową, to proszę.
Zacytuj
 
 
Taurus
#24 Taurus
5 października 2018, 08:38
Cytat:
Komentarze Taurusa to zlepek jego wypowiedzi z poprzedniego miesiąca i tak jest zawsze. Kopiuje to co wcześniej napisał i wstawia jeszcze raz do kupy. W ramach cenzury normalnie wywalali by mu te jego zbiorcze wydarzenia, gdzie nawet jednego dobrego słowa o PiS nie napisze.
Taurus się w pełni z tobą zgadza. Z jednej strony to wrodzone lenistwo a z drugiej przekonanie, że jeśli coś nie zostanie powtórzone, to nie ma żadnych szans, żebyś chociaż w części zrozumiał.

Taurus uważa też, że o PiS nie da się zbyt wiele dobrego napisać (z tym "nawet jednego dobrego słowa" grubo przesadziłeś), o PO zresztą podobnie, ale ci przynajmniej nie chcą nas wyprowadzić z UE. Jeśli zaś chodzi o zwrot "W ramach cenzury wywalali by mu te jego zbiorcze wydarzenia" odpowiadam - nie mam nic przeciwko temu!
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #25 prezes pan
5 października 2018, 09:39
Cytat:
Nasz kolega tak bardzo lubi kulturę obrazkową, to proszę.
Nie wstyd ci Haji takie coś wstawiać.
Nie widzisz różnicy między moimi wstawkami a twoimi.
To co ty robisz to bezczelny hejt nie poparty żadnymi dowodami.
To co robi opozycja usiłując wmówić obywatelom, że PiS i premier robił to co PO-PSL jest żałosne i nikt zdrowo myślący nie da się na to nabrać.
Zacytuj
 
 
Taurus
#26 Taurus
5 października 2018, 10:33
Cytat:
Nasz kolega tak bardzo lubi kulturę obrazkową, to proszę.
Ośmiorniczka, zza węgła i Pinokia dosięgła ! Ciekawe, czy w rodzinie Morawieckich dorastają kolejne, genialne dzieci dla zachowania dynastii.
Zacytuj
 
 
Haji
-1 [1] #27 Haji
5 października 2018, 17:01
Ojej, oburzony FB, po twoich wstawkach (zapomniałeś już, co?) ta jest wyjątkowo łagodna. I nieładnie tak kłamać.
Przy okazji, Richard Czarnecki to jest gość, nie być u "Sowy i Przyjaciół" i zostać tam nagranym :lol:
Zacytuj
 
 
prezes pan
#28 prezes pan
11 października 2018, 10:27
Tusk spotkał się z Bono i wręczył mu nietypowy prezent.
Jak ktoś jest idiotą, zawsze staje się wdzięcznym tematem do żartów.dorzeczy.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
#29 prezes pan
11 października 2018, 10:46
Podobno obniżka CIT nie opłacała się, a tymczasem
Zacytuj
 
 
prezes pan
#30 prezes pan
11 października 2018, 10:58


Rodzina na swoim
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać