Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - marzec I / 2018

27 luty. Samochód wiozący parę prezydencką najechał w Krakowie na tak zwany separator, oddzielający jezdnię od torów tramwajowych i uległ uszkodzeniu. Dudowie przesiedli się do samochodu zapasowego i pojechali dalej. Z pokazywanych zdjęć wynika, że ten betonowy krawężnik został rozwalony. Czyżby kierowca chciał wyprzedzać po oddzielonych nim torach? Duda (Andrzej) najwyraźniej nie ma fartu w przemieszczaniu się samochodem. Może by zmienić te limuzyny na wrotki albo coś jeszcze prostszego?
Media, pewnie z braku lepszych tematów, żyją nagrodą, którą w wysokości 65 tysięcy złotych Be Szydło przyznała samej sobie. Jak nisko trzeba upaść, żeby coś takiego wypominać byłej premier? Wszyscy wiemy, jak zawsze była skromna, jak o tą skromność apelowała, jak jej brak tępiła u opozycji. Wszystko ma jednak swoje granice ….  Premier to nie sołtys, czy burmistrz z Brzeszcz, z czegoś żyć musi a liczne broszki kosztują ileś tam, ileś tam …  Nie będzie przecież Beatka dopłacała z własnej skarbonki do dekorowania służbowego uniformu! Poza tym co to za kwota? Przecież same kwiaty którymi Kaczor udekorował Okęcie po jej zwycięskim powrocie z Brukseli (1:27) kosztowały zdecydowanie więcej! A ile kosztowała limuzyna rozbita w Częstochowie z winy jakiegoś szaraczka, któremu akurat zachciało się skręcić? Znaj proporcjum, mocium panie!

28 luty. Polska delegacja rządowa leci dzisiaj na dwudniowe „rekolekcje” do Izraela. Czy zaczną pisać wspólną wersję nowej ustawy o IPN albo przynajmniej treść „wyroku” pisowskiego TK w tej sprawie?

FOR zaprezentował raport zatytułowany „Partia w państwie – bezprecedensowa wymiana kadr w administracji rządowej i jej legislacyjne podstawy”. Z raportu tego wynika, że przez dwa lata swoich rządów PiS – pod pretekstem reorganizacji różnych instytucji – przeprowadził masowe, nienotowane nigdy wcześniej zmiany kadrowe w administracji rządowej i podległych jej instytucjach. Ustawy „kadrowe” doprowadziły do wymiany około 11,5 tysiąca osób, z czego większość na stanowiskach kierowniczych oraz na stanowiskach członków zarządów i rad nadzorczych spółek skarbu państwa. W latach 2016-2017 przez Sejm przepchnięto 37 ustaw „kadrowych”, z których większość była tzw. inicjatywami poselskimi, które nie wymagają konsultacji społecznych. Większość tych ustaw zaklepano w trybie ekspresowym – w 30 lub 60 dni.
     Przykładem takich ruchów kadrowych była likwidacja Prokuratorii Generalnej i utworzenie w to miejsce Prokuratorii Krajowej, co umożliwiło degradację wszystkich prokuratorów apelacyjnych, okręgowych i rejonowych. Wymieniono również – w całości – kierownictwa Izb Skarbowych, Urzędów Kontroli Skarbowej oraz Izb Celnych. Wygaszono kadencje TVP i PR a także przejęto kontrolę nad oświatą, wymieniając wszystkich 16 kuratorów wojewódzkich.
     Gdy się czyta o aż takiej armii Misiewiczów i Pisiewiczów to po prostu skóra cierpnie z wrażenia. Ta partia wyróżnia się bardzo na tle innych w zakresie korzystania z darów żłoba. Można by powiedzieć – normalka. Problem w tym, że zarzekali się iż będzie inaczej, uczciwie, skromnie, z umiarem. Kiedy Bieńkowska powiedziała, że wiceministrowie zarabiają za mało, to ją niemal oskalpowali. Teraz Gowin płacze, że niemal przymiera głodem, bo ma na rękę jedynie około 20 tysięcy. O dodatkowych obrywach, kartach kredytowych, limuzynie i paliwie do niej za darmo, ….  nawet nie warto wspominać, bo to się przecież należy jak psu kiełbasa. Gdy Tusk latał do Gdańska na koszt państwa to był przestępcą ale gdy Be Szydło latała co tydzień do Krakowa wojskową Casą a potem kolumna limuzyn woziła jej tyłek do Brzeszcz i z powrotem to było jak najbardziej prawidłowe.

Szeregowy poseł Jarosław Kaczyński został podobno upomniany przez Sejmową Komisję Etyki Poselskiej za swoje wystąpienie „bez żadnej procedury”, w którym domagał się od posłów opozycji „zamknięcia swoich mord zdradzieckich” i nazywał ich „kanaliami oraz mordercami brata Lecha”. Piszę „podobno”, ponieważ decyzja tej komisji ma być oficjalnie ogłoszona dopiero za dwa tygodnie.
     Prezespan powinien się udać do wracza od głowy. To mały, zawistny i kąśliwy tchórz, oszust pozbawiony moralnych hamulców. Pojawiły się informacje, że Sikorski pozwał go do sądu za zarzut zdrady dyplomatycznej, postawiony w październiku 2016. Kaczor ma to do siebie, że zwykle mówi ogólnikami. Tym razem wypowiedział się konkretnie, jest więc szansa na zrobienie mu kuku, jeśli nie w polskich sądach, gdzie pan Zbyszek dużo może, to w Strasburgu.

1 marzec. PE przyjął rezolucję dotyczącą Polski, która popiera działania KE w sprawie uruchomienia pierwszego etapu procedury związanej z zastosowaniem artykułu 7 traktatu unijnego. Przyjęcie tej rezolucji poparło 422 europarlamentarzystów, przeciwnych było 147 a 48 wstrzymało się od głosu.

Od wypadku Be Szydło w Częstochowie minął w lutym rok. To proste, drogowe zdarzenie ciągle nie jest wyjaśnione mimo tego, że pracuje nad nim sporo prokuratorów. W przypadku zwykłego śmiertelnika policjant z drogówki ustaliłby przebieg i ukarał winnych w ciągu godziny. Trzech prokuratorów poprosiło ostatnio o wyłączenie z tej sprawy, co jest bardzo wymowne. Ziobro ma kłopot, bo liczni świadkowie zdarzenia twierdzą zgodnie, że kolumna używała wyłącznie sygnałów świetlnych a więc nie była uprzywilejowana w ruchu, natomiast funkcjonariusze BOR utrzymują, że używano również sygnałów dźwiękowych, co by kolumnę czyniło uprzywilejowaną. Śledztwo zostanie podobno umorzone ale w takim przypadku jedynym winnym zdarzenia byłby kierowca Seicento. Adwokat tego kierowcy mówi, że sprawy nie odpuści i nie da jej zamieść pod dywan ze szkodą dla swojego klienta. Tak, czy inaczej, kompromitacja ziobrowej prokuratury jest ewidentna.

Dziennikarze zastanawiają się coraz częściej, skąd wziął się antysemityzm Polaków w IIRP i w czasie wojny. Rozwinął się on niewątpliwie w czasie rządów sanacji. Przypominają oni „getta ławkowe” wprowadzone prawnie w roku 1937 i zasadę „numerus clausus”, ograniczającą liczbę studentów pochodzenia żydowskiego, wprowadzenie zakazu ubojów rytualnych (1937) i inne szykany, w tym zapisy wprowadzane w statutach różnych instytucji i zrzeszeń (prawników, lekarzy, dziennikarzy, Banku Polskiego, ….), które wykluczały z nich Żydów. Przypominają o pogromach ludności żydowskiej (Pińsk, Wilno, …) w których zginęło łącznie około 100 osób. Taka atmosfera spowodowała, że gdy już zabrakło polskiej władzy państwowej Polacy wzięli sprawy w swoje ręce, kontynuując ten trend i tą, rozbudzoną w nich nienawiść. Bo „ciemny lud kupuje” różne twierdzenia i postawy, i bardzo jest podatny na propagandę.

5 marzec. Po wysypie licznych wiadomości dotyczących rozpasania rządu w zakresie finansów – premie i nagrody dla ministrów i ich współpracowników, nadużycia z kartami płatniczymi, nazywane „grą w karty”, limuzyny kosztujące miliony za egzemplarz, naciągane rachunki za paliwo i inne, szemrane profity wyłudzane ze skarbu państwa, wywołały prasowy i internetowy ferment.
     PiS zniszczył Korpus Służby Cywilnej, zaprzestał obsadzania ważnych stanowisk na drodze konkursów i pozwolił na ich obsadzanie przez pisowską szarańczę a także pociotków i znajomych tej szarańczy. Polacy, być może, nie przejmują się za bardzo zmianami w wymiarze sprawiedliwości, katastrofalną polityką zagraniczną, czy żonglowaniem trumnami z katastrofy smoleńskiej albo chamskim słownictwem Kaczora, są jednak zawistni i bardzo wyczuleni na robienie lewych interesów na boku. Takie skomasowanie informacji o finansowym rozpasaniu i przyznawaniu sobie nagród może PiS dużo kosztować.

6 marzec. Posłowie PiS i Kukiz 15 wybrali sobie nową KRS. (9 członków tego organu wybrał PiS a 6 - Kukiz). Partie opozycyjne w Sejmie nie wzięły udziału w tej hucpie.

Komentarze  

 
wujek_manfred
+2 [4] #1 wujek_manfred
6 marca 2018, 13:55
Ja myślę że te wybory trzeba unieważnić - żeby ludzie tak mogli głosować jak chcą? Bez zgody kurdupla? Skandal.tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,nowy-wojt-nadarzyna-wybrany-kandydat-pis-przegral,254316.html
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #2 wujek_manfred
6 marca 2018, 14:00
Jak widać - jednych do Białego Domu wpuszczają, innych nie.
www.tvn24.pl/.../
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [5] #3 Taurus
6 marca 2018, 16:31
Cytat:
Duda winny kryzysu. Zignorował szefa dyplomacji USA, bo to "za niski szczebel"
To, co się dzieje, to niewątpliwie histeria, wymysły totalnej opozycji i polskojęzycznych gazet. Wrogie siły zaatakowały Polskę w momencie, gdy wstawała z kolan. PiS skończył z "polityką wstydu" i rozpoczął "politykę bezwstydu". Na horyzoncie mamy sankcje UE, USA i Izraela a z wszystkimi niemal krajami bliższymi i dalszymi od naszych granic prowadzimy dyplomatyczną wojnę. Co na to Suweren? On nadal spija miód z ust oszalałego karła, niedomagającego fizycznie i psychicznie.

Jak "zdolnym" politykiem jest Kaczor, skoro w dwa lata zdołał zrobić wszystko to, co zrobił a co normalnym ludziom nie mogło się przyśnić w najczarniejszych snach.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #4 wujek_manfred
6 marca 2018, 16:47
Naród kontynuuje walkę z bolszewickim okupantem:
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #5 wujek_manfred
6 marca 2018, 19:47
Serial "wystarczy nie kraść", odcinek pincet plus:
tvn24bis.pl/pieniadze,79/kancelaria-prezydenta-przeznaczyla-3-miliony-zlotych-dla-pracownikow,820230.html

Nie wierzcie państwo że nie ma pieniędzy - których nie damy rady ukraść.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #6 prezes pan
7 marca 2018, 08:45
Doniesienia niemieckiego portalu onet.pl w sprawie rzekomych „sankcji” USA wobec Polski zostały zdementowane.
Operacja i próba wywołania dużego niepokoju w polskim społeczeństwie spaliła na panewce.
Ja się pytam, czy będą jakieś konsekwencje dla tych kłamców ? Czy spokojnie niemiecki onet, TVN czy Agora odpalą niebawem kolejnego fake newsa?
Coś z tym trzeba zrobić.

Różni idioci czytający onety, gw, łykają takie newsy. Różni tacy z PZPR lub SB czy ZOMO podniecają się takimi "rewelacjami". Ch#ja pojęcia o polityce, łyknęli info i przeżywają jakby im wibrator ktoś do dupy wsadził. Ja wam mówię, czytajcie dalej te ch#jnie, to stracicie całkowicie kontakt z rzeczywistością. Wiadomości z Tusk Vision Network, Polszmat, Gówno Wybroczne produkują takich tumanów, że aż głowa boli. I można trąbić im do łbów, że są robieni w ch#ja. Na daremno...

PS
Moja rada. Odstawić GW, TVN, Polsat. Zacząć oglądać TVP1, TVP Info.
I zobaczycie prawdziwy świat.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #7 wujek_manfred
7 marca 2018, 11:17
Śmieszy mnie kwik czerwonych świń z "PZPR i SB", które zarzekają się w kurwizji że żadnych sankcji nie ma.

Tylko dla przypomnienia, dupa w państwowym prawie polskim radiu:
nie można wykluczyć, iż w maju dojdzie do jego spotkania z prezydentem USA Donaldem Trumpem; trwają na ten temat rozmowy

Rzeczniczka Departamentu Stanu wczoraj oczywiście dyplomatycznie zarzekała się że sankcji nie ma, ale na pytanie o spotkanie dupy z Donaldem T. odpowiedziała:
I’m not aware of any meetings that are being discussed or scheduled at that time.

I to tyle w tym temacie - dupa rozmawia, ale druga strona jakoś go nie słyszy - albo nie chce. :lol:
Kwiczcie dalej świnki z "PZPR i SB" - nie staniecie się od tego mniej czerwone. :P
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #8 prezes pan
7 marca 2018, 11:42
Cytat:
nie można wykluczyć, iż w maju dojdzie do jego spotkania z prezydentem USA Donaldem Trumpem; trwają na ten temat rozmowy
Przykro pana słuchać panie PZPR i SB.
Czy jak dojdzie do tego spotkania w maju, przeprosisz?
Oczywiście że nie, tępy ryju, PZPRowski i SBecki pomiocie.
Kłamać, kłamać, wmawiać. Nic innego nie potraficie.

To po co powtarzacie kłamstwa o zakazie wstępu do Białego Domu, pierdolicie o zamrożeniu stosunków. A trudno przecież odwołać lub zawiesić coś, czego nie ma w planach.
Cytat:
m not aware of any meetings that are being discussed or scheduled at that time.
PS
Żeby choć odrobinę honoru mieli, żeby przeprosić. Zero, nul.
Nie napisaliśmy tego, co napisaliśmy, tylko napisaliśmy coś innego, niż napisaliśmy, o czym przecież też napisaliśmy.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #9 wujek_manfred
7 marca 2018, 11:53
I znowu słyszę kwik czerwonej świni z "PZPR i SB", a wyjaśnienia - jak to jest że dupa rozmawia,a druga strona o tym nie wie, nie ma. :lol:

Kwicz świnko, kwicz. Bolało? Miało boleć. :lol:
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #10 Haji
7 marca 2018, 12:26
oko.press/.../
Mały przykład jak pisowska hydra doi nasze państwo.
A tutaj edukacyjne kombo problemów dzięki zadowolonej z siebie (i namiętnie kłamiącej) ministry Zalewskiej.
oko.press/.../
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #11 prezes pan
7 marca 2018, 12:43
Cytat:
Bolało? Miało boleć.
Coś ci się pomyliło. Tym razem znowu wygrałem.
A ty nieudolnie próbujesz wyjść tej niekomfortowej dl ciebie sytuacji.
Drogi panie PZPR i SB.
Koń się nawet z ciebie śmieje
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #12 prezes pan
7 marca 2018, 13:05
Cytat:
A tutaj edukacyjne kombo problemów
Jakich problemów? Nieszczęsna Haji.
Może ty masz raka mózgu, a o tym nie wiesz.
Tyle było krzyku o likwidacje gimnazjów. I co?
Nauczyciele zadowoleni. Rodzice zadowoleni. Uczniowie zadowoleni. Nikt nie strajkuje.
Już się wymyśla nowe tematy, by dowalić PiS. Teraz podburzają rodziców.
Co to ma znaczyć, że nagromadzenie roczników sprawi, że dostanie się do wymarzonej szkoły średniej będzie bardzo trudne.
To znaczy, że jakby było tylu uczniów co najlepszych szkół, to wszyscy dostaliby się do najlepszych szkół?
I mielibyśmy połowę debili. Coś mi się wydaje, że ten rocznik "dobrej zmiany" wyda nam bardziej inteligentnych obywateli, bo dzisiaj będzie w czym wybierać.

PS
Pamiętam czasy kiedy do technikum było 12 osób na jedno miejsce. I co? Kto nie zapisał się do PZPR, SB lub ZOMO wyszedł na ludzi. Sami widzicie z kim ja tu mam do czynienia.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #13 Haji
7 marca 2018, 13:31
Kłamiesz FB, po raz kolejny. Albo jesteś trochę nieogarnięty i nie rozumiesz tekstu pisanego. W jednym roczniku do szkół będą się starały dostać dwa roczniki zamiast jednego, czyli dwa razy więcej uczniów.
Matematyka na poziomie drugiej klasy szkoły podstawowej cię przerosła?
Nauczyciele nie są zadowoleni, uczniowie też nie, rodzice rwą sobie włosy z głowy, jak sobie z tym wszystkim poradzić. Uczniowie klas siódmych już nie wyrabiają z natłoku w programie nauczania.

To może jeszcze raz wersja dla słabo rozumiejących (dla ciebie mój mały, kłamliwy FB):

"Za nieco ponad rok – w czerwcu 2019 r. – ostatni rocznik gimnazjalistów i gimnazjalistek przystąpi do egzaminu i otrzyma świadectwo ukończenia szkoły. Z tym dokumentem szesnastolatkowie będą ubiegać się o przyjęcie do szkół średnich. W tym samym czasie ich czternasto- i piętnastoletni koledzy i koleżanki będą zdawać pierwszy w historii egzamin ósmoklasisty i ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej również ruszą do szkół średnich. Tych samych.

Wskutek nieprzemyślanej i pośpiesznie wdrożonej reformy edukacji o miejsce w szkołach średnich walczyć będą dwa roczniki młodzieży, dwa razy więcej niż zwykle.

Fakty są następujące: w obecnych siódmych klasach uczy się młodzież urodzona w latach 2004 oraz 2005 (dzieci, które w 2011 r. rozpoczęły naukę w szkole, mając 6 lat). W 2019 r. ta grupa, licząca 372 tys. uczennic i uczniów (dane z Systemu Informacji Oświatowej), rozpocznie naukę w szkołach ponadpodstawowych – liceach, technikach lub szkołach branżowych. W tym samym roku, w tych samych szkołach naukę rozpocznie również 359 tys. uczennic i uczniów z rocznika 2003, ostatniego, który opuści gimnazja.

Oznacza to, że wiosną 2019 r. do rekrutacji do szkół średnich przystąpi około 730 tys. uczennic i uczniów, czyli dwa razy więcej niż w innych latach. Uzyskanie miejsca w wybranej szkole średniej będzie niezwykle trudne."
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [5] #14 Taurus
7 marca 2018, 13:40
Cytat:
Oznacza to, że wiosną 2019 r. do rekrutacji do szkół średnich przystąpi około 730 tys. uczennic i uczniów, czyli dwa razy więcej niż w innych latach. Uzyskanie miejsca w wybranej szkole średniej będzie niezwykle trudne."
Ten sam problem pojawi się cztery lata później, gdy ci młodzi ludzie będą chcieli dostać się na studia. Kogo to jednak obchodzi? Kogo obchodzi krzywda, jaką PiS tym młodym wyrządził?
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
#15 wujek_manfred
7 marca 2018, 14:12
Obrazek z Vivy - no tak pismo na poziomie naszego miejscowego głupka. :lol:
Nawet ten wstrętny lewak Warzecha napisał:
Proponuję mniej emocji. Nic w oświadczeniu Dep. Stanu nie przeczy informacjom, o których mowa. Oczywiście, można odmawiać czerwonej tabletki i tkwić w matriksie wstawania z kolan. Nawet to rozumiem.
Ale nie - "PZPR i SB" ogłosi wielkie zwycięstwo. Ba - bielik dzisiaj się pluł do kamery, że spotkania to się organizuje wtedy kiedy jest problem, skoro nie ma problemu to i nie ma spotkania. Ciekawe tylko czemu dupa chciał spotkania w maju - jak rozumiem teraz problemu z USA nie ma, ale na maj już te problemy zaplanowano. No i teraz - skoro jest problem - oczekuję niezwłocznego spotkania z prezydentem Argentyny. :D
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #16 prezes pan
7 marca 2018, 14:14
Cytat:
Kogo obchodzi krzywda, jaką PiS tym młodym wyrządził?
Co za bzdety. To właśnie ci młodzi, kiedyś podziękują PiSowi za tę reformę, a raczej za naprawę tego co spieprzył Buzek kumpel Tuska.
Reforma Buzka wprowadziła gimnazja, które stały się najsłabszym ogniwem polskiej edukacji.
Gimnazja miały upowszechnić wykształcenie ponadgimnazjalne, co osiągnięto, obniżając poziom matury, dzięki czemu możemy pochwalić się największym w Europie odsetkiem osób z wykształceniem średnim. Nastątopiła marginalizacja szkolnictwa zawodowego. Mamy więc właśnie do czynienia z powszechnymi narzekaniami pracodawców na słabe przygotowanie pracowników.
Jaki sens miało wprowadzenie 6-letniej szkoły podstawowej, 3-letniego gimnazjum i 3-letniego liceum w miejsce 8-letniej szkoły podstawowej i 4-letniej średniej, doprawdy nie wiadomo. Oczywiście poza chaosem organizacyjnym i potrzebą tworzenia w całej Polsce nowych szkół.
Ktoś musiał to naprawić.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #17 Haji
7 marca 2018, 14:21
Buzek był także kumplem Kaczyńskich. Sam Jarek ze swoją partyjką głosowali za wprowadzeniem gimnazjów.
Dla przypomnienia kłamco:
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #18 prezes pan
7 marca 2018, 14:30
Cytat:
Nawet ten wstrętny lewak Warzecha napisał:
Najśmieszniejsze w tym jest to, że Onet powołuje się na amerykańskie źródło, amerykański portal Buzzfeed, który informacje na ten temat pozyskało właśnie z artykułu Onetu… :-)

Dla przykładu, dziennikarze GW piszą artykuły w prasie zachodniej, potem GW dokonuje przedruku, następnie zachodnie media mogą powołać się na źródła polskie, a na zakończenie GW grzmi w stylu "źle o nas piszą na całym świecie!".
Tak właśnie działa dzisiejsze medialne perpetuum mobile
Okazuje to dziennikarze prowadza nam politykę Państwową.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #19 Haji
7 marca 2018, 14:40
Co z głosowaniem w sprawie wprowadzenia gimnazjów kłamczuszku?
Proszę o konkret, który dziennikarz GW pisał artykuł w prasie zagranicznej i ten artykuł został potem przedrukowany przez GW?
Twoja prawdomówność jest równa twojej znajomości matematyki na poziomie szkoły podstawowej.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #20 Haji
7 marca 2018, 15:26
Kolejne potwierdzenie problemów pisu w relacjach z USA.
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #21 wujek_manfred
7 marca 2018, 19:50
No i wyjaśniło się czemu nasz miejscowy głupek wkleił obrazek z koniem:
tvn24bis.pl/z-kraju,74/kowr-prezes-stadniny-koni-w-janowie-podlaskim-odwolany,820466.html
Najlepszy prezes stadniny od czasów Piasta Kołodzieja jednak nie okazał się taki dobry. Czekam na obwieszczenie że to kret PO. :lol:
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [4] #22 llortcik
8 marca 2018, 02:04
wujek_manfred napisał:
No i wyjaśniło się czemu nasz miejscowy głupek wkleił obrazek z koniem:
tvn24bis.pl/z-kraju,74/kowr-prezes-stadniny-koni-w-janowie-podlaskim-odwolany,820466.html
Najlepszy prezes stadniny od czasów Piasta Kołodzieja jednak nie okazał się taki dobry. Czekam na obwieszczenie że to kret PO. :lol:
Wziął przykład z klaczy i padł.

Haji napisał:
Kolejne potwierdzenie problemów pisu w relacjach z USA.
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Były złotousty jego Niezłomności też dał popis dyplomatycznego wstawania z kolan. natemat.pl/.../
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #23 Haji
8 marca 2018, 09:24
Są jeszcze sądy w Rzeczpospolitej:
oko.press/.../
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #24 Taurus
8 marca 2018, 11:09
Jurek Owsiak ogłosił przed chwilą, że WOŚP zebrała w tym roku ponad 126 milionów złotych a więc ponad 20 milionów więcej niż rok wcześniej. Brawo!!!
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #25 wujek_manfred
8 marca 2018, 11:33
Kolejny komentarz na temat bezprecedensowych sukcesów "PZPR i SB":
rp.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #26 prezes pan
8 marca 2018, 11:56
Cytat:
urek Owsiak ogłosił przed chwilą, że WOŚP zebrała w tym roku ponad 126 milionów złotych
A to dzięki 500+. :D
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #27 prezes pan
8 marca 2018, 12:02
Cytat:
Kolejny komentarz na temat bezprecedensowych sukcesów "PZPR i SB":
Panie PZPR i SB, sukcesy są jak najbardziej. Niedługa nam będą z ręki jeść.
Zacytuj
 
 
sunset
#28 sunset
8 marca 2018, 18:21
[...]Kłamać, kłamać, wmawiać. Nic innego nie potraficie.[...]
FB, już od dawna wszyscy wiedzą, że pis zawsze oskarża przeciwników o własne winy.
[...]Cytat:
m not aware of any meetings that are being discussed or scheduled at that time.[...]

można wiedzieć z czego to cytat?
[...]Żeby choć odrobinę honoru mieli, żeby przeprosić. Zero, nul.[...]
FB, żebyś chociaż raz zagrał uczciwie :)
dlaczego pisząc o pis mówisz w 2-giej lub 3-ciej osobie?
ale to fakt, pis nigdy nie przeprosił, choćby był skazany na przeprosiny prawomocnym wyrokiem...
[...]Nauczyciele zadowoleni. Rodzice zadowoleni. Uczniowie zadowoleni. Nikt nie strajkuje. [...]
którzy nauczyciele zadowoleni? ci co stracili pracę? itd. itp. nie mówiąc już o nowym pomyśle, aby wychowawcami byli księża. uważasz, że jak ksiądz kazał dzieciom zlizywać krem ze swoich kolan to było ok?
[...]Reforma Buzka wprowadziła gimnazja,[...]
miałeś nie kłamać, prawda?
[...]Panie PZPR i SB, sukcesy są jak najbardziej. Niedługa nam będą z ręki jeść.[...]
czy jest na sali lekarz? FB, idą dalej twoim tokiem rozumowania, niedługo będziesz kazał do siebie mówić per "Karolu Wielki"
Zacytuj
 
 
llortcik_bez_logowania
#29 llortcik_bez_logowania
9 marca 2018, 02:16
Na cudacznie opróżnione przez jego Niezłomność i pomazanego miejsce wdrapał się ich ciepły towarzysz.
Czyżby Kim miał sprawniejszego Szczerskiego? Czy raczej Trampek obawia się osobistego spotkania z powstałym z kolan niezłomnym łamaczem Konstytucji?
Gorszy sort oczekuje, że w ramach retorsji Trump dostanie twitterowego bana nie tylko od realnie zbanowanych, ale i od samego Towarzysza Suwerena.
twitter.com/.../...
twitter.com/.../...
Zacytuj
 
 
Taurus
-1 [1] #30 Taurus
11 marca 2018, 09:08
Kolejna odsłona parodii żałoby smoleńskiej, zorganizowana przez PiS. Ponieważ Kaczor, jak zwykle się nie popisał przytaczam zamiast jego wypowiedzi fragment pewnego skeczu: „Zachód próbuje wepchnąć nam święta ale my mamy swoje miesięcznice. Jak co miesiąc chciałem zapewnić, jesteśmy coraz bliżej prawdy. Jesteśmy bardzo blisko ale zachowujemy bezpieczny odstęp. Dzisiejsza miesięcznica jest już przedostatnią. Był plan, żeby grać do końca świata i jeden dzień dłużej ale to zabrał wredny Owsiak. Z okazji ostatniej miesięcznicy przygotowaliśmy konkursy, będzie wata cukrowa a Jacek Kurski obiecał nawet Despacito.”
Zacytuj
 
 
Taurus
-1 [1] #31 Taurus
11 marca 2018, 21:11
Morawiecki ma jutro ogłosić dymisję kolejnej grupy wiceministrów. Łącznie, w ciągu dwóch, czy trzech miesięcy ma ich ubyć od 20 do 30. PiS zwiększył ich ilość w ciągu swoich rządów o ponad 20, teraz, z powodu ujawnionych przekrętów, które oburzyły ludzi (nagrody, zabawa kartami płatniczymi, …) będzie ich redukował. Ta redukcja, jak wcześniej zatrudnianie nie wynikają z potrzeb, czy jakichś analiz, tylko z widzimisię decydentów. Powoływano ludzi ze względów politycznych, w tym wielu posłów (dodatkowy etat), teraz ma się ich zredukować o 20-25 procent, bo tak zapowiedział premier. Jeżeli w krótkim czasie można zredukować ich ilość o kilkudziesięciu to znaczy, że nie byli oni potrzebni. Znaczy to również, że zorganizowana grupa polityczna przywłaszczyła znaczne środki z budżetu państwa dla swoich celów.
Zacytuj
 
 
prezes pan
#32 prezes pan
14 marca 2018, 08:02
Cytat:
Kolejna odsłona parodii żałoby smoleńskiej.
Żałosne poczucie humoru.
I jak tu nie przyznać racji Jarosławowi, że "gorszy sort" istnieje.

Cytat:
Powoływano ludzi ze względów politycznych,
Tak jak każda dotychczasowa władza.
Różnica jest taka, że tylko ta obecna redukuje.
I jak tu nie lubić PiS.
Zacytuj
 
 
Taurus
-1 [1] #33 Taurus
14 marca 2018, 11:34
Cytat:
Kolejna odsłona parodii żałoby smoleńskiej. Żałosne poczucie humoru.
Każdy ma takie, na jakie go stać. Tak, czy inaczej, nie można traktować serio błazeńskich imprez ani błaznów biorących w nich udział, czy im kibicujących. Moja religia nie zna pojęcia żałoby politycznej. Takie celebry, podobnie jak ciągłe grzebanie w trumnach, u normalnych ludzi wzbudzają niesmak i gest politowania.
Zacytuj
 
 
LatonyaCrory
#34 LatonyaCrory
27 marca 2018, 14:12
Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 to rewolucyjna aplikacja, która może ominąć niemal każdą ochronę przed botnetami.
Uznawanie przez firmę Captcha Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com i ponad 8,4 milionów innych typów!

Czytasz to - to znaczy, że działa! ;)
Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej XEvil.Net, jest bezpłatna wersja demonstracyjna.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać