Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - luty III / 2018

19 luty. W Kołobrzegu od godziny 4.00 trwa ekshumacja Sebastiana Karpiniuka, 68 już ekshumacja ofiar katastrofy smoleńskiej. Jego rodzina nie żyje, nie może się więc sprzeciwiać. Jego ojciec apelował przed swoją śmiercią o pozostawienie zwłok syna w spokoju, jednak tą jego, ostatnią wolę, zlekceważono. Pod cmentarzem protestują więc już tylko znajomi Sebastiana.
     Sądziłem, że pisowskie, cmentarne hieny już się nasyciły. Okazuje się jednak, że nie.
Gdzie jest Kaczor? – Zbawca Polski, najwybitniejszy strateg polityczny, który planuje – podobno- swoje ruchy kilka posunięć naprzód i któremu wyszło, jak wyszło, bo nikt nie ma wątpliwości, że to on nadzorował osobiście (i dopingował kogo trzeba) przyjęcie ustawy o IPN. Gdzie się podział ten nasz cudotwórca z Żoliborza? Jakie będą jego następne, genialne, niewątpliwie, ruchy na politycznej szachownicy? Nie da się dłużej załatwiać spraw historycznym stwierdzeniem, że „jesteśmy coraz bliżej prawdy”. Jeżeli jesteśmy coraz bliżej to dotyczy to prawdy o tym, że jest to hochsztapler, cynik, nadzwyczajny szkodnik, człowiek mały i podły, ludzka kreatura.
     Ustawą o IPN PiS wywołał nieracjonalny, nikomu niepotrzebny konflikt, który niczemu nie służy. W krótkim czasie jego rządząca ekipa potrafiła narobić nieprawdopodobnego bigosu i zburzyć wiele lat pracy ogromnej ilości ludzi dobrej woli. Pis-owski rząd, razem z Dudą-prezydentem i przestawiającym swoje pionki nad – prezesem Jarosławem to katastrofa!!!
     Widać, że nasz kraj został rzeczywiście zniszczony przez wojnę a nasza inteligencja ucierpiała szczególnie. Wystarczy spojrzeć na tego prezydenta, tego idiotę premiera, opowiadającego brednie równie biegle po polsku, jak po angielsku, na tych marszałków i ministrów sterowanych, jak pajace, przez cudaka z Żoliborza, który ma problemy z okazywaniem ludzkich odruchów i zapamiętale żongluje trumnami. Oni robią z Polski dom wariatów.

Samorządowe Kolegium Odwoławcze rozpatrzyło spór między Prezydent Warszawy a Polską Fundacją Narodową, dotyczący nadzoru nad PFN. Kolegium uznało, że nadzór nad PFN należy do Prezydent Warszawy i że sąd może oceniać, czy działa ona zgodnie ze swoim statutem. PFN, powołana przez PiS do promowania Polski za granicą, posiadająca fundusz rzędu 250 milionów złotych, zajmowała się dotąd głównie promowaniem akcji partii rządzącej w kraju. Wydała między innymi 10 milionów złotych na akcje bilboardowego zohydzania sędziów w ramach pisowskiego programu walki z wymiarem sprawiedliwości, w tym na informowanie o wcześniej zmarłym sędzi, który ukradł kiełbasę. Później się okazało, że ten kawałek kiełbasy został wyceniony na 6,90 złotych a sędzia – sprawca był chory.
     Co teraz zrobi PiS? Myślę, że po prostu tą Fundację zlikwiduje.

22 luty. Podobno „apele smoleńskie” nie będą już konieczne do tego, żeby jakaś uroczystość dostała oprawę wojskową a OTK nie będzie już prywatną armią ministra ON, tylko formacją wojskową podległą Sztabowi Generalnemu Armii.  Antek powoli odchodzi do lamusa, na szczęście.

MSZ wystosowało raport z którego wynika, że opinia światowych mediów o Polsce nigdy jeszcze nie była tak zła, jak obecnie. Dokument ten podpisał wiceminister Jan Dziedziczak. Rozesłano go do najważniejszych osób w państwie. Widać, jak słuszne było powiedzenie świętej pamięci Bartoszewskiego o dyplomatołkach. Wstaliśmy oto z kolan ale sufit był za nisko, niestety. Rządy elit cebulowo – buraczanych mają swoje konsekwencje. Widać to niemal każdego dnia.

22 luty. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej orzekł dzisiaj, że Polska naruszyła unijne normy czystości powietrza. Jeżeli więc nasz rząd nie weźmie się do roboty i sytuacja się szybko nie poprawi, to KE może zacząć wnioskować o naładanie na nas kar finansowych. Według NIK wysokość takiej kary może wynieść nawet 4 miliardy złotych.

24 luty. W Warszawie Rada Krajowa PO z hasłem przewodnim „Tak dla Europy”. Grzegorz Schetyna skupił się w swoim przemówieniu na krytyce działań PiS a szczególnie polityki zagranicznej tej partii, zaś Radek Sikorski przekazał Kaczorowi przypomnienie o tym, że Polacy nie takich, jak on „dyktatorków” już obalali.

W Hajnówce ONR zorganizowało Marsz Wolności dla uczczenia Burego, uznawanego przez nich za żołnierza wyklętego a mieszkańcy, wspólnie z Obywatelami RP zorganizowali kontrmanifestację, ponieważ uważają Burego za człowieka przeklętego, za bandytę i mordercę, sprawcę mordu na ludności w niedalekich Zaleszanach – 29. 01. 1946 - (16 osób zamordowanych, wieś spalona) i w Puchałach Starych – 31. 01. 1946 - (zamordowano 30 furmanów). Policja ochraniała – oczywiście – wyłącznie narodowców (którzy zjechali się z całej Polski) i ich sztandary oraz atrapy krzyży żelaznych. Uczestnicy kontrmanifestacji zostali „spacyfikowani”, ponieważ przeszkadzali narodowcom, siadając na trasie ich przemarszu.
     Po schwytaniu przez NKWD Bury ujawnił jej wszystkich swoich współpracowników i żołnierzy. Tak przynajmniej wynika z jego życiorysu. Nie wygląda to na wielkie bohaterstwo. PiS, w ramach swojej polityki historycznej, odsuwa na margines AK a stawia na wyklętych/przeklętych w rodzaju Łupaszki czy Burego właśnie. Honoruje też Brygadę Świętokrzyską, która nie uznawała komendy AK, za to kolaborowała z Niemcami.

Pojawiła się informacja, że Irena Sendlerowa, Sprawiedliwa Wśród Narodów Świata, dwukrotnie nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla, miała zostać patronką Zespołu Szkół w Izdebniku. Gmina wstrzymała się jednak z podjęciem decyzji, ponieważ krytycznie wypowiedział się na jej temat miejscowy pleban, Marian Piwka. No cóż ….  Sendlerowa jest byłą bohaterką a pleban rządzi parafianami tu i teraz.
   Powyższe dwa zdarzenia – w Hajnówce i Izdebniku wpisują się doskonale w atmosferę narodowo – antysemicką, jaka zapanowała w wyniku takiej a nie innej polityki PiS.

Komentarze  

 
prezes pan
-3 [3] #81 prezes pan
5 marca 2018, 10:56
Cytat:
Jak spieprzyć wizerunek kraju, zajęcia praktyczne.
Tacy jak ty oczywiście psują wizerunek kraju. Ale co się dziwić gorszemu sortowi.

Za to się szykuje kilkanaście procesów za "kłamstwo jedwabne", ponieważ Pagina 12 napisał o 1600 ofiarach co jest oczywistym kłamstwem, Reduto do boju!

PS
A Argentyna to przypadkiem nie jest ten kraj, który pod koniec i po II wojnie światowej przyjął pod swój dach całe tabuny biednych, niewinnych Niemców (zwanych dziś nazistami), w tym słynnego i jakże wybitnego lekarza dra Josefa Mengele?
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #82 Haji
5 marca 2018, 11:04
Tak, Argentyna przyjęła wielu z nich. Na jakiej podstawie ta cała "Reduta" chce pozywać dziennikarzy? To głupota. Dzięki tej nieprzemyślanej akcji kolejne guano się wylało publicznie na temat Polski. Może trochę dla ciebie za trudne, ale postaraj się, proszę.
Nie ma czegoś takiego jak "kłamstwo Jedwabne".

"Nowelizacja ustawy o IPN jest zamrożona, czy też można stosować jej zapisy? Pozew wobec Pagina12 sprawił, że takie pytania stawiają sobie kolejne osoby. Łukasz Warzecha na łamach "Do Rzeczy" wskazuje, że działania RDI są po prostu "dziwne"."
Nawet taki "lewak" jak Warzecha tego nie rozumie.
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #83 wujek_manfred
5 marca 2018, 11:18
Haji napisał:
Tak, Argentyna przyjęła wielu z nich.
Dodajmy że z wydatną pomocą Watykanu. :D

Ale to jest logiczne - z Argentyną nasz "PZPR i SB" się jeszcze nie kłócił, na razie co najwyżej znieważył wysokie odznaczenie państwowe Peru. Tam w tej Ameryce Południowej jest tylu potencjalnych wrogów którzy jeszcze nie zostali obrażeni, a samo się nie zrobi. Trzeba jeszcze obrazić Brazylię, Honduras, Ekwador, Wenezuel... a przepraszam, tych to nie, oni budują socjalizm, są ideowo bliscy "PZPR i SB".

A tak w ogóle nasza wielka flota z portem macierzystym w Radomiu powinna zając Falklandy - to ich qrwa nauczy. :lol:
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #84 sunset
5 marca 2018, 11:39
[...]Tacy jak ty oczywiście psują wizerunek kraju. [...]
nie, FB. nie tacy jak Haji, tylko tacy jak ty.
Polska miała znakomita opinię w Europie i na świecie do roku 2016. w momencie przejęcia władzy przez pis opinia zaczęła spadać w dramatycznym tempie. jak tak dalej pójdzie, gdy osiągnie dno rozplaśnie się jak ćma na szybie samochodu na autostradzie. póki co mamy jeszcze szansę odrobić opinię jeśli Polska będzie chciała w końcu współpracować z Europą. jeśli nie - jak wyżej.
z innej beczki - a co to w ogóle jest "pagina 12"?! kto się takim gównem przejmuje? zrobili błąd wpisali za dużo jedno zero. my tez mamy za dużo zer. ziobro, maciarewicza, i innych "ministrów" z bożej łaski... no i mamy tutaj swoje własne zero: FB.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #85 prezes pan
5 marca 2018, 11:53
Warto jednak zajrzeć na argentyńska stronę. Jednak wolne od nacisku media podają prawdziwe przyczyny, łącznie z informacją o nadużyciu popełnionym przez oskarżany blog.

Jak czytam co tu wypisują różne tuski, to zastanawiam się, czy wiedzą o czym piszą.
Przypomnę, że argentyński centorolewicowy dziennik w artykule opowiadającym o zbrodni w Jedwabnem, zamieścił jako ilustrację, pośmiertne zdjęcie grupy Żołnierzy Wyklętych. Połączenie tych dwóch wątków: informacji o zbrodni na Żydach w Jedwabnem w czasie okupacji niemieckiej oraz przedstawienie poległych żołnierzy podziemia niepodległościowego jest manipulacją i naruszeniem dobrego imienia polskich żołnierzy. Ja wiem, że byłe UBeki i SBeki są niezadowolone, lecz dziennik argentyński za kłamstwa historyczne, oficjalnie będzie przepraszać wszystkich Polaków.

Mam nadzieję, że .ujek ( od dzisiaj nazywam go - pan PZPR i SB) również przeprosi.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #86 sunset
5 marca 2018, 12:10
[...]lecz dziennik argentyński za kłamstwa historyczne, oficjalnie będzie przepraszać wszystkich Polaków.[...]
powinien, ale co zrobisz jak tego nie zrobią? wypowiesz Argentynie wojnę?
[...]od dzisiaj nazywam go - pan PZPR i SB[...]
a nie powinieneś. to do ciebie pasuje to określenie. w końcu ty jesteś pisowcem, a to pis jest pzpr i sb. w końcu tam jest najwięcej tego typu panów.
i jeszcze jedno do ciebie. znany jest ogólnie sposób działania pisowców polegający na zarzucaniu innym swoich grzeszków, grzechów i przewinień. widzę że stosujesz się do tego z dumą :P
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #87 wujek_manfred
5 marca 2018, 13:08
sunset napisał:
co zrobisz jak tego nie zrobią? wypowiesz Argentynie wojnę?

Ale że co, że on nie da rady? Skoro Polska potrafiła wypowiedzieć wojnę Japonii, to i Argentynie da radę. Jak nasze podwodne lotniskowce zbombardują Beunos Aires to sami będą błagać zmiłowania. I niech nie myślą że im ich argentyński papież pomoże - mamy naszego, lepszego. Skoro nasz to wiadomo że lepszy.


[...]od dzisiaj nazywam go - pan PZPR i SB[...]
Ale to w ogóle pomyłka jakaś, jak ja jestem gorszym sortem, to jak ja mogę być "panem"? Co prawda w życiu zdarzyło mi się spotkać takich ludzi jak Lech Kaczyński czy Jacek Kurski, z Ziemkiewiczem to nawet w jednym stowarzyszeniu byliśmy (i wyrzucono nas z niego mniej więcej w tym samym czasie :D ), ale to na "pana" jeszcze chyba nie wystarczy?

Swoją drogą - jak pisokomuna upadnie i będzie nowy IPN, to Jezus Maria, jak ja się z tych kontaktów wytłumaczę? :lol:
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #88 prezes pan
5 marca 2018, 14:04
Może tytuł pan jest trochę na wyrost. Ale brzmi dumnie. Więc bądź z siebie dumny panie PZPR i SB.
Tytuł zobowiązuje. Jeśli zboczysz z obranego kursu możesz go stracić. A tego przecież nie chcesz.
Partia ci tego nie wybaczy.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #89 prezes pan
5 marca 2018, 14:07
Z powództwa Jarosława Kaczyńskiego w Sądzie Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się dziś bardzo ciekawy proces sądowy o ochronę dóbr osobistych. Poszło o słowa Lecha Wałęsy, umieszczone na portalach społecznościowych, jakoby prezes PiS - kierując się brawurą - wydał polecenie lądowania samolotu w Smoleńsku
Ciekawe jak to nasz Noblista udowodni.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #90 Taurus
5 marca 2018, 14:26
Cytat:
Poszło o słowa Lecha Wałęsy, umieszczone na portalach społecznościowych, jakoby prezes PiS - kierując się brawurą - wydał polecenie lądowania samolotu w Smoleńsku Ciekawe jak to nasz Noblista udowodni.
Ciekawe, jak mu Jarek udowodni, że to nieprawda.
Może Antek i wielu innych twierdzić, bez dowodów, że były wybuchy to i Lechu może mówić, bez dowodów to, co mówi. A może Jarek upubliczni treść rozmowy telefonicznej ze swoim bratem?

Morawiecki, który utworzył najliczniejszy rząd w Europie, będzie go teraz redukował. Musi to zrobić po aferze z nagrodami, premiami i kartami płatniczymi. Hipokryzja, fałsz, obłuda! Tak ogromnego i bezczelnego skoku na kasę, jak za rządów PiS, do tej pory nie notowano.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #91 sunset
5 marca 2018, 14:46
[...]Ciekawe jak to nasz Noblista udowodni.[...]
ciekawe... tym bardziej, że Wałęsa jest oskarżony, czyli to jemu musi zostać udowodniona wina. czyli nie "Ciekawe jak to nasz Noblista udowodni." a "Ciekawe jak jarcia to udowodni Nobliście?"
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #92 wujek_manfred
5 marca 2018, 15:32
Dzisiaj w kiosku fajną okładkę widziałem:
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #93 Taurus
5 marca 2018, 19:16
Cytat:
Tak ogromnego i bezczelnego skoku na kasę, jak za rządów PiS, do tej pory nie notowano.
PiS zniszczył Korpus Służby Cywilnej, zaprzestał obsadzania ważnych stanowisk na drodze konkursów i pozwolił na ich obsadzanie przez pisowską szarańczę. Polacy, być może, nie przejmują się za bardzo zmianami w wymiarze sprawiedliwości, katastrofalną polityką zagraniczną, czy żonglowaniem trumnami z katastrofy smoleńskiej albo chamskim słownictwem Kaczora. Są jednak zawistni i bardzo wyczuleni na robienie lewych pieniędzy na boku. Takie skomasowanie informacji o finansowym rozpasaniu może PiS dużo kosztować.
Zacytuj
 
 
Haji
#94 Haji
5 marca 2018, 19:51
"Sukces" na miarę pisiej możliwości.
oko.press/.../
Zacytuj
 
 
Haji
#95 Haji
5 marca 2018, 20:44
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Twarz pisu, komunistyczny prokurator Piotrowicz (i obrońca pedofila w sukience) skumany z posłami z Kukiz15 przynosi krajowi wstyd.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #96 prezes pan
6 marca 2018, 08:19
Cytat:
Takie skomasowanie informacji o finansowym rozpasaniu może PiS dużo kosztować.
Nic nigdy nie przebije rozpasania PO.
Nie wyobrażam sobie, żeby było dużo debili chcących powrotu do tego co było. Pan PZPR i SB czy dawny zomowiec może tak. Ale są to gatunki wymierające.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #97 prezes pan
6 marca 2018, 08:21
Cytat:
Sukces" na miarę pisiej możliwości.
oko.press - zieew.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #98 prezes pan
6 marca 2018, 08:22
Cytat:
skumany z posłami z Kukiz15 przynosi krajowi wstyd.
GW zieew
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #99 prezes pan
6 marca 2018, 08:26
Przykład Włoch doskonale pokazuje, że unijne procedury i sankcje są w dużej mierze uzależnione od tego, kto w danym momencie rządzi krajem.
Okazuje się, że sankcje i kary wobec Włoch są możliwe. Włoski dziennik "La Repubblica" (to gazeta o poglądach lewicowych; w Polsce jej odpowiednikiem jest "Gazeta Wyborcza") pisze, że jeśli powstanie populistyczny rząd (w rozumieniu - rządzić będzie Ruch Pięciu Gwiazd), to w maju może zostać wszczęta wobec Włoch unijna procedura w związku z naruszeniem zasad UE w sprawie nadmiernego deficytu budżetowego i długu.
niewygodne.info.pl/.../...
Zacytuj
 
 
sunset
#100 sunset
6 marca 2018, 08:26
[...]Nic nigdy nie przebije rozpasania PO.[...]
o czym ty mówisz. FB?!
pis w ciągu swoich dwóch lat już przeskoczyło 8-letnie złodziejstwo PO. przeskoczyło i zostawiło daleko za sobą.
"mikropedia" - mikro rozum na mikro nóżkach.
Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #101 Taurus
6 marca 2018, 09:36
Onet informuje, że USA wystosowały do Polski ultimatum z którego wynika, iż do czasu odwołania lub odpowiedniej zmiany nowelizacji ustawy o IPN nasz prezydent i premier nie będą mieli wstępu do Białego Domu. Amerykanie mają też grozić blokadą finansowania wspólnych projektów wojskowych. Wiceszef MSZ (Cichocki) powiedział, że to nieprawda, że takiego ultimatum ani szlabanu nie ma. Oby.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #102 prezes pan
6 marca 2018, 09:55
Cytat:
pis w ciągu swoich dwóch lat już przeskoczyło 8-letnie złodziejstwo PO. przeskoczyło i zostawiło daleko za sobą.
Przecież ty sam nie wierzysz w to co mówisz

PO rządziło 8 lat nie przez to że mieli program, ale dlatego, że mieli koryto. Dziś widać ile ryjów odsunięto od żłoba.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #103 prezes pan
6 marca 2018, 10:11
Cytat:
Onet informuje, że USA wystosowały do Polski ultimatum z którego wynika, iż do czasu odwołania lub odpowiedniej zmiany nowelizacji ustawy o IPN nasz prezydent i premier nie będą mieli wstępu do Białego Domu
Gdyby to była prawda, to znaczy, że Istnieje znaczne uzależnienie wielkich USA od Żydów i od służb izraelskich. Gdyby on było aż takie, jakie przedstawia notka, USA przestałyby być - od wielu lat - krajem niepodległym. Świadczyłaby to też o poziomie uzależnienia polityki amerykańskiej od mediów, finansów, bankowości a nawet przemysłu - od służb izraelskich. To by znaczyło, że USA trzymają w swoich łapach Żydzi i tylko oni.

Cytowanie z Onet takich rzeczy świadczy o całkowitym zaćmieniu umysłowym.
No trzeba być niezłym pojebem, żeby nawet takie coś cytować. No bo jeśli byłaby to prawda, to Żydzi właśnie wywołali III Wojnę Światową.

A swoją drogą panie Taurus. Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że obrażasz ludzi myślących na tym forum.
Ja nie pamiętam aby kiedykolwiek Biały Dom zabraniał wstępu prezydentom i premierom.
W ogóle ogarniasz to jakie głupoty piszesz.
Jeśli masz uprawiać taką propagandę, to spadaj do przedszkola. Bo to się w pale nie mieści.
Jestem zażenowany, że przebywam w takim towarzystwie.
Zacytuj
 
 
sunset
#104 sunset
6 marca 2018, 10:57
[...]Przecież ty sam nie wierzysz w to co mówisz[...]
odnosi się to chyba raczej do ciebie. PO kradło owszem, PSL też. ale to co robi pis to przechodzi ludzkie pojęcie. GŁOŚNO TUPIĄC!. pobili ośmiorniczki, pobili afery. pis jest najlepszy! w okradaniu nas. a te twoje graficzki to zaklinanie rzeczywistości, aby wyborcy pis przypadkiem nie zauważyli żeście ich wyr***ali.
[...]No bo jeśli byłaby to prawda, to Żydzi właśnie wywołali III Wojnę Światową.[...]
jaką wojnę światową?! co? pis napadnie na wszystkie pozostałe państwa? och***łeś?
[...]Jeśli masz uprawiać taką propagandę, to spadaj do przedszkola.[...]
najlepsza propaganda to jest ta o "wstawaniu z kolan". śmiech i smutek zarazem, że są ludzie na tyle głupi, aby dać się na to nabrać...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-1 [1] #105 prezes pan
6 marca 2018, 11:49
Cytat:
pobili ośmiorniczki, pobili afery. pis jest najlepszy! w okradaniu nas.
Skoro tak twierdzisz, to proszę o przykłady, porównania. Co, gdzie. kiedy, ile. Wtedy ja ci uświadomię jaka była skala przekrętów za poprzednich rządów
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #106 prezes pan
6 marca 2018, 11:58
Cytat:
jaką wojnę światową?! co? pis napadnie na wszystkie pozostałe państwa?
Polska jest w tej chwili najlepszym sojusznikiem USA i szanowanym członkiem NATO.
Polska jest jednym z czterech krajów, które dwa procent PKB realnie łożą na obronność.
I teraz taki jeden dupek z drugim piszą, że prezydent i premier Polski nie mają wstępu do Białego Domu.
Trzeba upaść na mózg, żeby takie bzdury wypisywać.
Chyba, że żydzi faktycznie wywołali III WŚ i trzymają amerykanów za jaja.
Ale tak może być tylko w filmie SF.
Zacytuj
 
 
Haji
#107 Haji
6 marca 2018, 13:21
Jak się pis weźmie za dyplomację, to klękajcie narody:

"Szef amerykańskiej dyplomacji Rex Tillerson miał dzwonić do polskiego prezydenta zanim ten podpisał ustawę o IPN. Andrzej Duda nie zgodził się jednak na rozmowę, argumentując to tym, że Tillerson to urzędnik zbyt niskiego szczebla - informuje Wirtualna Polska, powołując się na swoje źródła z otoczenia premiera.

- To działo się w szczycie zawieruchy po Auschwitz. To był kluczowy moment. Amerykanie byli wściekli - mówi źródło WP. Dlatego właśnie, zdaniem informatora, winę za kryzys ponosi Duda, "choć oczywiście wystąpienie premiera w Monachium nie pomogło"."
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
LatonyaCrory
#108 LatonyaCrory
27 marca 2018, 11:41
Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 to rewolucyjna aplikacja, która może ominąć niemal każdą ochronę przed botnetami.
Uznawanie przez firmę Captcha Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com i ponad 8,4 milionów innych typów!

Czytasz to - to znaczy, że działa! ;)
Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej XEvil.Net, jest bezpłatna wersja demonstracyjna.
Zacytuj