Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - luty I / 2018

PiS wycofał finansowanie programu „In vitro” na rzecz naprotechnologii.  Znalazłem właśnie informację, że efektem rocznej pracy warszawskich naprotechnologów  są aż …. trzy ciąże w całym województwie mazowieckim, co dało 7% skuteczności a kosztowało ponad 100 tysięcy złotych. Dla przypomnienia – dzięki In vitro przyszło w Polsce na świat ponad sześć tysięcy dzieci a skuteczność tej metody wyniosła ponad 40 procent. Ginekolodzy mówią zgodnie, że naprotechnologia jest zwykłym złodziejem czasu dla kobiet, które mają problem z zajściem w ciążę. Dziennikarze WP dostali się z ukrytą kamerą na wykład w Warszawskim Centrum Edukacyjnym Powiśle, na którym produkował się niejaki Andrzej Ryba. Ogromie wychwalał on Hitlera, „który to bardzo, ale bardzo przestrzegał reguł demokracji. Zmniejszył bezrobocie. Niektórzy historycy powiedzą, że odbyło się to kosztem Żydów i kobiet, które nie miały możliwości pracowania, ale tak było wszędzie”. Centrum to zachęcało do kupowania książek o Hitlerze. Upubliczniło też książkę „Wiek Hitlera”, napisaną przez belgijskiego oficera SS, Leona Degrelle, którą zachwalano jako „świetną lekturę”. Szef Centrum, Rafał Mossakowski, mówił zaś – „Mniejszość polska w Niemczech, w tamtych latach za czasów kanclerza Hitlera, miała dużo lepiej niż za czasów kanclerz Merkel. Polityka Hitlera była mocno prorodzinna – za aborcję karał kobiety śmiercią”.
     W naszym kraju zawsze byli idioci ale nigdy nie mieli tak dobrych warunków do działania. Przy ich poziomie zidiocenia nawet psychiatria jest bezradna. Kto na takie wykłady i na taką działalność pozwala? Gdzie są służby specjalne i ziobrowa prokuratura? Czy informacje o takich zdarzeniach mają pochodzić jedynie od dziennikarzy? Dlaczego nie ma przeciwdziałań i konsekwencji?
     Aż strach się bać w jakim kierunku to zmierza! Co ta sekta smoleńska z Kaczorem na czele zrobiła z Polski? Kiedy Polacy się obudzą?

27 styczeń. W TVP Info  program „Studio Polska”, poświęcone Międzynarodowym Dniom Pamięci o Ofiarach Holocaustu, bo to rocznica wyzwolenia obozu Auschwitz z 7 tysiącami skrajnie wyczerpanych więźniów. Dyskusja w programie więcej niż ostra, mnóstwo wypowiedzi skandalicznych, ponieważ od dawna produkują się tam narodowcy, z reguły ci sami. „Najciekawsze” były jednak tak zwane paski na ekranie. Nie notowałem ich, choć były szokujące, korzystam więc ze zbitki internetowej:
„Wreszcie pokazuje prawdziwą twarz IZRAEL i całe lobby Żydowskie;   Zasłona z Żydów opadła i pokazali swoją prawdziwą twarz – przemysł holokaustu służy im do wyłudzania nieustannie od Polski wielomiliardowych, wyimaginowanych roszczeń;   Dajmy następne 100 milionów na żydowskie cmentarze;   Nienawidzę obłudy. Typowe dla Żydów – tylko my cierpieliśmy”.
     Wcześniej, na spotkaniu rocznicowym, ambasador Izraela w Polsce, Anna Azari wypowiedziała się krytycznie na temat ustawy o IPN, przyjętej już przez Sejm. Szczególne emocje wzbudził w Izraelu zapisany tam artykuł dotyczący ścigania i karania tych, którzy wspomną choćby o współsprawstwie Polaków w Holokauście. Zgodnie z tym artykułem nie wolno więc będzie powiedzieć złego słowa o szmalcownikach, czy o pogromach dokonanych przez Polaków na Żydach.
     Ktoś napisał, że mamy „pożar” w stosunkach dyplomatycznych Polska – Izrael. Tylko tego nam brakowało do szczęścia, w obecnej  sytuacji dyplomatycznej z Unią, USA i innymi krajami demokratycznymi oraz niektórymi agendami ONZ. Dokąd nas Kaczorze prowadzisz?

Fragment z aktu Konfederacji Warszawskiej roku 1573 - ponad 400 lat, czyli kilkanaście pokoleń temu: „Władza (…) ma czynić pokój pospolity między ludźmi różnej wiary i niewierzącymi, do wojny przeciw innym nas nie angażując, aby się z tej przyczyny między ludźmi nienawiść jaka szkodliwa nie wszczęła, którą po innych królestwach jaśnie widzimy. Obiecujemy to sobie spólnie za nas i za potomków naszych na wieczne czasy pod obowiązkiem przysięgi, wiarą, uczciwością, honorem i sumieniem naszym pokój między sobą zachować a dla różnej wiary i odmiany w kościele krwie nie przelewać ani się na dyskryminacją z tego powodu nie godzić i władzy w takiej nie pomagać. I owszem, gdzie by ktoś taką dyskryminacją  chciał czynić, wszyscy winniśmy protestować, choćby też za pretekstem dekretu albo za postępkiem jakimś sądowym, kto by to czynić chciał. A kto by się temu sprzeciwiać chciał i pokój a porządek pospolity psować, przeciwko takiemu wszyscy powstaniemy”.
     Jacy mądrzy potrafili być nasi przodkowie kilkaset lat temu.

29 styczeń. Pięć miesięcy temu dwóch mężczyzn porzucało sobie kamieniem w okna mieszkania Michała Tuska w Gdańsku – Wrzeszczu. Policja i prokuratura nie mogły znaleźć winnych, mimo posiadania wyraźnych zdjęć sprawców z monitoringu i sprawa zmierzała do umorzenia. Nagłośnił ją jednak w prasie  R. Giertych i prokuratura została niejako zmuszona do opublikowania zdjęć. Zrobiła to dzisiaj i …. już po godzinie zgłosił się do niej pierwszy sprawca. Czy w takich przypadkach nie powinno stawiać się przed sądem prokuratorów?

Pis-owski rząd twierdzi, że dzięki niemu Polska wstała z kolan. Tymczasem …  - pokazanie złego humoru przez przywódców UE wystarczyło do odwołania Be Szydło; - żeby się pozbyć Antka smoleńskiego wystarczył nacisk US Army; - żeby zaś stanąć przed koniecznością zmienienia skandalicznej ustawy o IPN wystarczyło tupnięcie nogą przez premiera Izraela. W tym ostatnim przypadku zyskaliśmy dodatkowo tyle, że w szkołach izraelskich zorganizowane będą specjalne lekcje, na których omówione będzie zaangażowanie poszczególnych narodów europejskich, w tym Polski, w pomaganiu nazistom w przeprowadzeniu Holokaustu , jak również mordowanie Żydów przez członków tych społeczności samodzielnie, bez udziału Niemców.

„Wygrana” 1:27 w RE, „walka z kornikiem” metodą totalnego wycinania drzew w Puszczy, „przyspieszenie orzekania w sądach” poprzez likwidację ich niezależności, ….. a ostatnio „tani prąd w taryfie G12as”, który okazał się być droższy o 20% od cen z obecnych taryf. Jednym słowem nikt nie ukradnie nam tyle, ile PiS obiecuje podarować. Ciemny suweren i tak to kupi. Co więc  z realizacją zapowiedzi tańszego prądu (w taryfie G12as), w celu obniżenia poziomu smogu? To bardzo proste! Wystarczy podnieść ceny prądu we wszystkich pozostałych taryfach i znowu PiS da radę.

1 luty. Przed godziną drugą minionej nocy Senat przyjął bez poprawek znowelizowaną ustawę o IPN. Departament Stanu USA zagroził już, że jeśli wejdzie ona w życie, trzeba się liczyć z poważnym zaburzeniem stosunków zarówno z USA, jak i Izraelem. Po południu wczoraj odbyło się w sprawie  zaistniałej sytuacji dyplomatycznej Polski posiedzenie zarządu PiS, który – jak widać – działanie takie zaakceptował.

Morawiecki wystąpił wieczorem z expose. Jego treść była sensowna,wręcz dobra. Natomiast forma wygłoszenia – beznadziejna. Facet nie nauczył się wcześniej czytać z promptera, więc wyglądał jak nierozgarnięty uczeń, odpytywany przy tablicy. Poza tym miał miejsce fatalny błąd w tłumaczeniu na angielski – „Camps, where millions of Jews were murdered, were Polish …”  Zgodnie z nową ustawą ktoś powinien za takie stwierdzenie dostać do trzech lat odsiadki. Podobno winę za to tłumaczenie ponosi automatyczny tłumacz serwisu You Tube. To już nie stać nas nawet na dobrego tłumacza?
     Nieudolność, bylejakość, arogancja!!!

Co tak właściwie oznacza pojęcie Naród? Czy jest to jedynie zbiór wszystkich obywateli w pojęciu matematycznym, czy też twór zawierający oprócz tego zbioru wymiary kulturalne, uczuciowe, historyczne, … obywateli państwa? W przedwojennej Polsce oprócz obywateli - Polaków, którzy wyssali język i kulturę naszych dziadów z mlekiem matki żyły też trzy miliony obywateli pochodzenia żydowskiego i 8 milionów obywateli innych narodowości – Ukraińców, Białorusinów, Niemców, Litwinów, Czechów, …. Co  więc mamy na myśli mówiąc Naród zamieszkujący II lub III Rzeczpospolitą?

Morawiecki i Natanjahu w pewnym momencie uzgodnili, że będzie powołany wspólny zespół tematyczny, który spróbuje wypracować konsensus. Natychmiast po tym Kaczyński zarządził przyjęcie ustaw przez Senat bez poprawek, w trybie natychmiastowym. Karczewski polecenie to zrealizował o drugiej w nocy, pokazując tym samym – wraz z całym PiSem - środkowy palec Izraelowi i popierającym go USA.
     Ambasada Izraela pisze o potwornej ilości hajt-u, który się w Polsce wylał w ostatnich dniach na Żydów i Izrael, wpisów chamskich i brutalnych. Psy zostały spuszczone z łańcucha …
     Zaciska się wokół nas, wokół Polski, straszna pętla. O ile jeszcze wczoraj dla wielu państw Unii sięgnięcie wobec nas do artykułu 7 budziło wątpliwości, to pewnie z upływem czasu będzie ich coraz mniej.
     Rok 1968 był dla mnie wielkim, osobistym i politycznym przeżyciem. Doznałem wtedy wręcz szoku i wiele zrozumiałem. Obawiam się, jak wielu innych, że do tamtych czasów wracamy, z powodu interesów grupy politycznej rządzącej krajem, jak wtedy.

Komentarze  

 
Haji
+2 [4] #81 Haji
14 lutego 2018, 08:34
Myślą, że są lepsi od SB?
oko.press/.../
i jest filmik z zatrzymania:
wroclaw.wyborcza.pl/.../...
Dlaczego nagrywający ze strony policji zakrywa twarz? Czyżby był z TeFałPe?
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #82 wujek_manfred
14 lutego 2018, 09:53
Jeśli chodzi o sądzenie Frasyniuka:
wiadomosci.wp.pl/sedzia-ktory-sadzil-michnika-bez-prawa-do-wyzszej-emerytury-6037675697832577a
Swoją drogą - aż dziwne że sędzia Z. nie został jeszcze obwołany przez "PZPR i SB" bohaterem narodowym. W końcu ludzie których skazał to także wrogowie obecnego ustroju.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #83 prezes pan
14 lutego 2018, 13:05
Cytat:
Jeszcze w temacie "złodziei":
Jeszcze raz mówię ci Haji skończ z linkowaniem do tych kłamstw i bredni jakie serwuje oko.press.
Jest to banda kłamców, hejterów. Popłuczyny z GW.
Przykre jest to, że jest tyle głupców, zwykłych tusków i debili co łykają takie tuski.

Otóż zaraz to udowodnię.
W tym szmatławym portalu Haji pokazuje takie informacje:
Roczne dochody Donalda Tuska z tytułu pełnienia funkcji szefa rządu PO-PSL wyglądały więc następująco:
2008 – 202 tys. 33 zł;
2009 – 200 tys. 71 zł;
2010 – 198 tys. 77 zł;
2011 – 223 tys. 78 zł
2012 – 198 tys. 77 zł;
2013 – 198 tys. 77 zł.

A jaka jest prawda?
Bardzo proszę
Rzeczywiste dochody Tuska

Rok 2008 - 250 tys.
wiadomosci.dziennik.pl/.../...

Rok 2009 - 229 tys zł
pomorska.pl/.../...

Rok 2010 - 230 tys.zł
tvn24.pl/.../...

Rok 2011 - 266 tys. zł
se.pl/.../...

Rok 2012 - 243 tysiące 965 złotych
www.fakt.pl/.../gj1pgxx

Rok 2013 - 244 tys. zł
www.fakt.pl/.../ech0xgq


Jak widać, załączone źródła. I jak to się ma do ordynarnych kłamstw.
Te wysrane bzdury hajowe różnią się od prawdziwych danych niejednokrotnie o 50 tys.
To jest skandal tak bezczelnie kłamać.
Haji jesteś wredną, paskudną ropuchą kłamczuchą, co niejednokrotnie udowodniłem.
Przeproś pana i nie grzesz więcej.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #84 prezes pan
14 lutego 2018, 13:14
Cytat:
Władysław Frasyniuk został dzisiaj, kilka minut po szóstej, zatrzymany przez policję, wyprowadzony w kajdankach i zabrany nie wiadomo gdzie.
Pisowcy pewnie sądzą, że tego człowieka, bohatera narodowego, złamią. Jestem przekonany, że się głęboko mylą.
Ty to dobrze pamiętasz, co nie? Lampką mu przyświecą i bojową czarną pałę przyłożą.
Ale wiesz co? Oni mogą już nie mieć takiej pały, więc mógłbyś im pożyczyć tę swoją.

Bohater narodowy?! Może. Tylko którego narodu.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [5] #85 Taurus
14 lutego 2018, 14:38
Cytat:
Bohater narodowy?! Może. Tylko którego narodu.
Mojego, polskiego!
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #86 Haji
14 lutego 2018, 16:48
nowy "chłopczyk" Macierewicza:
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #87 wujek_manfred
14 lutego 2018, 19:38
To się nazywa napad szczerości:
www.tvn24.pl/.../
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #88 prezes pan
15 lutego 2018, 07:06
Cytat:
Mojego, polskiego!
Tia, tia. Tego gorszego sortu
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #89 prezes pan
15 lutego 2018, 07:07
Cytat:
nowy "chłopczyk" Macierewicza:
Jaka zazdrosna!
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #90 prezes pan
15 lutego 2018, 07:10
Cytat:
ale dla Polaków jest bohaterem czasu odzyskania niepodległości.
Raczej był.
Dzisiaj możemy mu zaśpiewać.
Hej, prorocy moi z gniewnych lat, obrastacie w tłuszcz
Już was w swoje szpony dopadł szmal, zdrada płynie z ust
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #91 prezes pan
15 lutego 2018, 07:28
Elegia o męczeństwie Władysława F.:
Jeśli w Polsce sprawiedliwość nie zostanie stwierdzona..... - zagroził adwokat Schramm.
Kota se zamknij - poradził były prezydent.
Pokaż, pokaż - prosił skuty kajdanami bohater.
Pokażę, pokażę - obiecała jego żona.

Jego "bohaterski" życiorys jak i wielu z jego szajki pokazuje, o co walczyli Frasyniuki, Wałęse, Michniki, Borusewicze, jak cudownie się wzbogacili. Ci na plecach których tę walkę prowadzili, biedę klapali i klepią.

I jeszcze taki obrazek.
Po całej hucpie z doprowadzeniem, "zmaltretowany" opozycjonista w marynarce za trzy emerytury Anny Walentynowicz ogłosił w TVN, że Kaczyński stoi tam gdzie ZOMO.

Ot znak czasu.

PS
newsweek.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #92 prezes pan
15 lutego 2018, 08:47
Znowu gnębią opozycję. Strach się bać!
niezalezna.pl/.../
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #93 prezes pan
15 lutego 2018, 08:59
O opozycjonistach raz jeszcze.
newsbook.pl/.../...
Zacytuj
 
 
sunset
+2 [4] #94 sunset
15 lutego 2018, 09:06
[...]Jego "bohaterski" życiorys jak i wielu z jego szajki pokazuje, o co walczyli Frasyniuki, Wałęse, Michniki, Borusewicze, jak cudownie się wzbogacili.[...]
owszem, przecież dużo lepsi są kaczyński (pod pierzyną u mamusi), piotrowicz (prokurator stanu wojennego), kryże (sędzia stanu wojennego), wszystkie te kempy i podobne rodowodem prosto z pzpr.
[...]Tia, tia. Tego gorszego sortu[...]
nie wiem czy zauważyłeś FB, ale wątpię, bo twoje źródełka wiedzy to TVP, niezależna.pl i inne podobne śmieci, ale określenie "gorszy sort" zmienia znaczenie w języku potocznym :). prosty Polak, taki do którego adresowane są różne przesłania podprogowe rządu oraz łapówki, zaczyna słysząc "gorszy sort" słyszeć "normalni ludzie". ale przecież określenie "normalny człowiek" ciebie nie dotyczy, więc skąd miałbyś wiedzieć?
wielokrotnie prosiłem cię, abyś nie linkował chłamu typu niezalezna od rozumu.pl
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #95 prezes pan
15 lutego 2018, 09:48
Cytat:
wielokrotnie prosiłem cię, abyś nie linkował chłamu typu niezalezna od rozumu.pl
Jak udowodnisz, że kłamią, nie będę.
Ja wielokrotnie już udowodniłem kłamstwa waszych mediów.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [5] #96 Taurus
15 lutego 2018, 10:27
Bez komentarza

Kaczyński zaskoczył władze PiS. "Początek rozbioru od środka"
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #97 wujek_manfred
15 lutego 2018, 14:07
Oj tam oj tam - jedynie daje znać, że trzeba się postarać o odpowiednie liczenie głosów, bo "gorszy sort" to niestety jakieś 80% Narodu, i może głosować niezgodnie z oczekiwaniami Partii. I jak wtedy nie zadbają o to żeby głosy były policzone jak trzeba, to może się okazać że 80% to większość - a na taką matematykę, to "PZPR i SB" zgodzić się nie może.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #98 prezes pan
15 lutego 2018, 14:29
Według najnowszych danych GUS, PKB w IV kwartale 2017 roku wzrósł o 5,1 proc. rok do roku wobec wzrostu w III kwartale o 4,9 proc. rok do roku.

Źródło: "Gazeta Wyborcza"
Ci to potrafią kłamać.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #99 sunset
15 lutego 2018, 17:27
[...]Według najnowszych danych GUS, PKB w IV kwartale 2017 roku wzrósł o 5,1 proc. rok do roku wobec wzrostu w III kwartale o 4,9 proc. rok do roku.[...]
mógłbyś postarać się przynajmniej pisać po polsku? poza tym pamiętasz może, jak zbierali dochody za pomocą twórczej księgowości? nie chce mi się tego teraz szukać, ale jak nie pamiętasz to zlinkuję :) nie raz i nie dwa tutaj linki były.
[...]Jak udowodnisz, że kłamią, nie będę.[...]
nawet jeśli nie kłamią (czasami) to są niezależni od rozumu. stek bzdur niekoniecznie musi być kłamstwem.
[...]Ja wielokrotnie już udowodniłem kłamstwa waszych mediów.[...]
twoje "media" nie raz już udowodniły same, że kłamią.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #100 llortcik
16 lutego 2018, 00:07
Kasa ZUS się sypie. Gorszy sort ma obawy, że obiecają wieczność pod /cmentarnymi/ palmami.
www.fakt.pl/.../vhepm0z

Mimo zapowiedzi naziolski narybek Dobrej Zmiany po wyśpiewaniu serenady pod okienkiem Adriana prężnie się rozwija.

crowdmedia.pl/.../

KE nie odpuszcza praworządności, mimo iż jeden z wicków pana Zbyszka odkrył, że fundusze unijne nie powinny mieć żadnego związku z praworządnością. Gorszy sort ma obawy, że kolejnym krokiem "pomysłodawcy" będzie chęć wciągnięcia ciepłej Korei do UE.
oko.press/.../
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #101 prezes pan
16 lutego 2018, 07:09
Cytat:
poza tym pamiętasz może, jak zbierali dochody za pomocą twórczej księgowości?
Tak pamiętam kreatywną księgowość min. Rostowskiego
wprost.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #102 prezes pan
16 lutego 2018, 07:23
Cytat:
Kasa ZUS się sypie.
A gdzie tam o tym pisze?
Ja się dowiaduję, że wreszcie jest rząd co zaczyna robić porządek w ZUS.
Wreszcie zaczyna być, jak w cywilizowanych krajach.
Morawiecki to geniusz.
Zacytuj
 
 
sunset
#103 sunset
16 lutego 2018, 09:22
[...]Wreszcie zaczyna być, jak w cywilizowanych krajach.[...]
rozumiem, że dla ciebie cywilizowany kraj to korea północna?
[...]Tak pamiętam kreatywną księgowość min. Rostowskiego[...]
rozumiem, że blog pewnego mało znanego posła jest dla ciebie wykładnią. gratuluję.
[...]Skalę kreatywnej księgowości ministra Rostowskiego można już mierzyć dziesiątkami miliardów złotych" - napisał na swoim blogu poseł PiS, Zbigniew Kuźmiuk.[...]
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #104 prezes pan
16 lutego 2018, 10:01
Cytat:
rozumiem, że blog pewnego mało znanego posła jest dla ciebie wykładnią. gratuluję.
Ja nie muszę przeglądać blogów.
Ja widzę co robił Rostowski. Więc daruj sobie te dyrdymały.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #105 prezes pan
16 lutego 2018, 10:07
Mecenas Piotr Schramm, który jest adwokatem Władysława Frasyniuka, ubolewa, że nie ma pełnego komfortu, żeby przewidzieć, kto tę sprawę będzie rozpatrywał.
niewygodne.info.pl/.../...
Bo właśnie o to chodzi, żeby pan nie wiedział.
Czyżby się pan chciał dogadać z sędzią?
Niech więc pan Frasyniuka zapyta, -o jakie państwo prawa walczył?
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #106 prezes pan
16 lutego 2018, 10:20
Gorąco polecam przeczytać co pół roku temu pisał nt. Frasyniuka, wasz "autorytet" Jan Hartman.
hartman.blog.polityka.pl/.../. ..
No prawie mi żal tego Hartmana. He,he,heee..... ehu, ehu.... (aż żem się zakrztusił, sorry)
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #107 prezes pan
16 lutego 2018, 13:38
Masowe wiece poparcia.

Wiecie co się stanie gdy zbierzecie 40 osób i staniecie na ulicy? Przyjedzie wóz TVN24 z ekipą i zaczną robić transmisję. Bo skoro z 0,2% marszu można zrobić demonstrację faszystów, z 5 debili w lesie falę nazizmu, to z 0,002% Warszawy można zrobić "wiece poparcia".
pbs.twimg.com/media/DWJCjjWUMAIP5hd.jpg

pbs.twimg.com/media/DWI1CHaUMAE25M3.jpg
Zacytuj
 
 
LatonyaCrory
#108 LatonyaCrory
26 marca 2018, 15:44
Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 to rewolucyjna aplikacja, która może ominąć niemal każdą ochronę przed botnetami.
Uznawanie przez firmę Captcha Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com i ponad 8,4 milionów innych typów!

Czytasz to - to znaczy, że działa! ;)
Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej XEvil.Net, jest bezpłatna wersja demonstracyjna.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać