Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - styczeń III / 2018

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
19 styczeń. Odwołany został przez Błaszczaka z wice - ministrowania w obronie Bartosz Kownacki, znany z tego, że uczył Francuzów jeść widelcem. Senatorowie PiS nie zgodzili się natomiast na postawienie przed sądem swojego kumpla Koguta, oskarżanego o liczne korupcje, mimo jednoznacznego zalecenia w tej sprawie prezesa Kaczora i zarządu PiS.
Za to nowy ministrunio od zdrowia (nie pamiętam jego nazwiska) rozmawiał przez kilka godzin z lekarzami – rezydentami o katastrofalnej sytuacji, jaka się wytworzyła w służbie zdrowia. Nikt nie puścił farby o szczegółach, mówi się natomiast o nowych propozycjach w zakresie finansowania tej służby i o dobrej atmosferze rozmów. Oby coś z tego wyszło.

TVN w swoim programie „Superwizjer” pokazała, jak nasi neonaziści, zrzeszeni w organizacji „Duma i Nowoczesność” obchodzili 128 rocznicę urodzin Adolfa Hitlera. Impreza odbyła się w lesie koło Wodzisławia Śląskiego. Były hitlerowskie flagi, nazistowskie marsze wojskowe, „ołtarzyk” z portretem fuhrera  a uczestnicy byli ubrani w mundury Wehrmachtu i SS. Duma i Nowoczesność, ta sama, która niedawno, w Katowicach, powiesiła na szubienicach portrety europosłów PO, jest Organizacją Pożytku Publicznego, czyli żyje z dotacji i darowizn. Pisowska prokuratura nie dopatrzyła się wtedy znamion przestępstwa. Czy dopatrzy się teraz? Czy takich „patriotów” nie powinno się postawić natychmiast przed obliczem sądu a całą organizację zdelegalizować? Herr Brudziński, Herr Ziobro – do roboty!!! Najwyższa pora na dobranie się neofaszystom i innym, faszyzującym narodowcom (ONR) do tyłków. Najwyższa pora, żeby PiS zwinął swój parasol ochronny nad kretynami, stanowiącymi  orężne ramię tej partii.

     Ci gówniarze od swastyki nie mają żadnej wiedzy historycznej. Prawdopodobnie należą do grupy Polaków, która szczyci się nieczytaniem książek. Gdyby wiedzieli chociaż trochę o drugiej wojnie i holokauście, to nie czciliby Hitlera, nie konsumowali tortu ze swastyką i nie wznosili okrzyku „Za Hitlera i naszą ukochaną ojczyznę, Polskę”. Ich wiara w nadludzi, siłę, mundur, pewność siebie, butę, ….. , to z pewnością infantylizm i popkultura, ale z takiej właśnie niedorosłości u dorosłych, z takich szczeniackich postaw wyrastają prędzej, czy później różne „Brejwiki”, bo słabi chłopcy z reguły potrzebują silnej identyfikacji.

     „Bo to się zwykle tak zaczyna …”. Od dwóch lat panuje w Polsce przyzwolenie na wybryki szowinistyczne i ksenofobiczne. Przestano potępiać używanie przez demonstrantów krzyża celtyckiego, uznając go za dawny symbol szczęścia, postawę narodowców wypędzających swoich przeciwników sprzed kościoła w Białymstoku rzeczniczka PiS „potępiła, ale rozumiała”, umorzono dochodzenie w sprawie wybryków księdza Międlara, nie zareagowano na ekscesy kiboli na Jasnej Górze ani na wieszanie portretów europosłów na szubienicach, ani na spalenie kukły Żyda, umorzono dochodzenie w sprawie zachowań narodowców w czasie Marszu Niepodległości, ……  A to oberwał polski profesor, bo mówił po niemiecku, a to pobito czternastolatkę, bo miała nieodpowiednią cerę, a to rozwalono kebab, bo … , a to zwolennicy PiS zachwycali się słowotokiem Kaczora – różnymi sortami, porównywaniem przeciwników politycznych do ZOMO, robactwa, zwierzaków, kanalii, ….. itd., itd. Jednym zdaniem, podpierając się Gombrowiczem można powiedzieć, że PiS silnie wspiera „męskie dziewictwo niedojrzałych narodowców,ich płonienie się rumieńcem na widok flagi, infantylność, chłopięcość i gówniarskie powielanie wzorców popkulturowych”.

22 styczeń. Minister Czaputowicz (MSZ) spotkał się dzisiaj z F. Zimmermansem na lotnisku w Brukseli, wykorzystując przerwę w lotach obu polityków. Jego celem było – jak stwierdził – przedstawienie się i nawiązanie kontaktu osobistego. PiS wyraźnie stara się ocieplić swój wizerunek i zmienić, na ile się da, katastrofalny odbiór działań polskiego rządu w krajach cywilizowanych. Oby się to udało, szczególnie w krajach UE.

W okolicach Łodzi mieliśmy mieć wielki hub kolejowy dla towarów przywożonych z Chin do Europy i z niej tam wywożonych.  Z tego hubu towary miały być przeładowywane i rozwożone do odbiorców docelowych. Antek smoleński zablokował jednak Chińczykom możliwość zakupu ziemi pod jego budowę. Ci więc dogadali się z Orbanem i w piątek uruchomili trasę kolejową do Budapesztu, gdzie taki hub powstanie. Ot, kolejny „sukces” dobrej zmiany.

Gdy Morawiecki, zwany premierem mówi zachodnim dziennikarzom jak źli i skorumpowani są polscy sędziowie to donosi na Polskę, czy nie donosi? Jest to kalanie własnego gniazda, wstyd i Targowica, czy nie jest?

Komentarze  

 
prezes pan
-3 [3] #81 prezes pan
5 lutego 2018, 08:26
Cytat:
co zaś do FB - dalej cierpi na syndrom odrzucenia
To nie to. Po prostu do Tuska nędzy przydała by się świeża krew. Te wasze dyrdymały ciągle te same.
No sam zobacz Belfer powyższe teksty. Tuskica po prostu człowieka bierze.

PS
Pojawił się w języku polskim nowy synonim słowa qrwa. Polecam używać. Można omijać cenzorów.
Przynajmniej na chwilę.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #82 sunset
5 lutego 2018, 09:18
[...]Pojawił się w języku polskim nowy synonim słowa qrwa.[...]
od razu prostuję: to nie w języku polskim się pojawił, tylko w języku wolskim.
w języku polskim z dawna już takie synonimy istnieją. np. jarkacz, tvpis, piotrowicz, jacek kurski itp., itd.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #83 prezes pan
5 lutego 2018, 09:40
Odszedł Wojciech Pokora, rewelacyjny aktor.
Nikt tak pięknie was nie ośmieszył jak on.
www.youtube.com/.../
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #84 sunset
5 lutego 2018, 09:45
[...]Nikt tak pięknie was nie ośmieszył jak on.[...]
powtórzę ci ponownie zdanie większości o tobie :) zdecydowanej większości :) i ludzi zdecydowanie od ciebie inteligentniejszych, o większej wiedzy i stanowczo lepiej wykształconych. ale ty tego nie widzisz i nie całkiem się temu dziwię :)
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #85 prezes pan
5 lutego 2018, 10:44
Nie wiem z czego tu się śmiać.
Ale mam lepszą propozycję
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #86 wujek_manfred
5 lutego 2018, 10:56
A ja ci powiem krótko - spierdalaj. Na stalinowskie bydło, które twierdzi że w Katyniu mordowali Niemcy, nawet splunąć nie warto.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #87 wujek_manfred
5 lutego 2018, 11:00
Łódzcy radni postanowili nazwać jeden z placów Placem Zwycięstwa - na cześć zwycięstwa w Wojnie Polsko-Bolszewickiej. Oczywiście stalinowcom z "PZPR i SB" to się nie spodobało.
tvn24.pl/.../...
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #88 prezes pan
5 lutego 2018, 12:12
Cytat:
Łódzcy radni postanowili nazwać jeden z placów Placem Zwycięstwa - na cześć zwycięstwa w Wojnie Polsko-Bolszewickiej.
Dlaczego podle łżesz. Nazwa Plac Zwycięstwa została ustanowiona w 1945 roku i nawiązuje do zwycięstwa Związku Radzieckiego nad hitlerowskimi Niemcami.
Uchwała radnych PO-PSL przypisująca nazwę placu zwycięstwu w wojnie polsko–bolszewickiej to plagiat. Oczywiście przegrają to w sądzie. Sprawa w toku.
Ale z drugiej strony nie dziwię się bolszewikowi, że broni dawnych bolszewickich nazw.
Tak to już z wami jest. Ale świniobicia nie koniec. Jeszcze będziesz nieraz kwiczał. Ku mej radości, komunistyczny wieprzu.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #89 wujek_manfred
5 lutego 2018, 12:36
Twój czerwony kwik pokazuje że trafiłem. Bolało? Miało boleć.
A tak przy okazji - jak czerwone ścierwa twierdzicie, że w Katyniu mordowali Niemcy, to powiedz mi - twoi krewni z Goralenvolku brali w tym udział, czy ograniczyli się do służby w Auschwitz?
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #90 Haji
5 lutego 2018, 12:41
Do tego jeszcze FB nie rozumiesz znaczenia słowa plagiat. To smutne.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #91 wujek_manfred
5 lutego 2018, 12:51
Dodajmy do tego, że zwycięstwo nad III Rzeszą (którego ta nazwa nie upamiętnia), nie zostało odniesione przez ZSRR w pojedynkę, ale przez całą koalicję antyhitlerowską - w skład której wchodziła także Polska. Rozumiem że pewnym pajacom zwycięstwo nad III Rzeszą, odniesione także przy udziale polskiego żołnierza, nie odpowiada, i pewnie woleliby żeby Hitler wygrał (szczególnie jak są rodzinnie powiązani z Goralenvolkiem).
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #92 wujek_manfred
5 lutego 2018, 12:56
A oto link do uchwały Rady Miejskiej Łodzi - wyraźnie tam napisano, jakie zwycięstwo się upamiętnia.
bip.uml.lodz.pl/files/bip/public/rada_miejska/interpelacje/7/1650.pdf
Na cześć zwycięstwa Polaków w wojnie polsko-bolszewickiej w 1920 roku, Rada Miejska nadaje nazwę placowi.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #93 prezes pan
5 lutego 2018, 13:45
Cytat:
A oto link do uchwały Rady Miejskiej Łodzi - wyraźnie tam napisano, jakie zwycięstwo się upamiętnia
.
Tym papierkiem można co najwyżej dupę se podetrzeć.
Rada Miejska w Łodzi dopuściła się naruszenia przepisów ustawy o samorządzie gminnym, które przewidują przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawach ważnych dla gminy.
W związku z tym:
lodz.tvp.pl/.../...

Reasumując.
Pacałujta w dupę wójta. _lol_
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #94 wujek_manfred
5 lutego 2018, 13:50
Nie ma takich przepisów odnośnie nazw ulic. A to że wojewoda z "PZPR i SB" podejmuje bezprawne działania - żadna nowość. Zostanie zapamiętane, zostanie rozliczone.

P.S. Przy okazji - z kim wojewoda się konsultował, kiedy zastąpił Zwycięstwo nad III Rzeszą jakimś trzeciorzędnym gomułkowskim dziecięcym aktorzyną? Bo że nie z mieszkańcami, to już wiemy.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [2] #95 Haji
5 lutego 2018, 15:41 Zacytuj
 
 
sunset
+2 [2] #96 sunset
5 lutego 2018, 16:21
[...]Nie wiem z czego tu się śmiać.
Ale mam lepszą propozycję[...]

z tego wynika prosty wniosek: jesteś debilem, FB.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [2] #97 wujek_manfred
5 lutego 2018, 16:50
A ja od dzisiaj nie odpowiadam tej stalinowskiej kurwie.
Zacytuj
 
 
LatonyaCrory
#98 LatonyaCrory
26 marca 2018, 19:48
Ten komunikat jest zamieszczony tutaj przy użyciu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 to rewolucyjna aplikacja, która może ominąć niemal każdą ochronę przed botnetami.
Uznawanie przez firmę Captcha Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com i ponad 8,4 milionów innych typów!

Czytasz to - to znaczy, że działa! ;)
Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej XEvil.Net, jest bezpłatna wersja demonstracyjna.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać