Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - kwiecień I / 2017

29 marzec. Rządowe BMW, w którym żandarmeria wojskowa wiozła Bartosza Kownackiego, zderzyło się w Warszawie z innym samochodem, w wyniku czego zostało poważnie uszkodzone. To zaczyna już wyglądać na epidemię. Skąd on wzięli nagle aż tylu panów Kaziów za kierownicą?  29 stycznia, pod Toruniem, żandarmeria wojskowa wioząca ministra Antka rozwaliła w kolizji chyba z osiem samochodów, stojących na czerwonym świetle. Śledztwo prowadzi, oczywiście, ŻW a nie policja, nie ma więc w tej sprawie żadnych informacji, bo – pewnie – jest to tajemnica wojskowa. Nie ma też konkretnych informacji w sprawie wypadku Be Szydło. Czy PiS myśli, że uda się te kolizje zamieść pod dywan? Podobno Misiek, protegowany Antka, korzystając z przerw między wykładami u ojca Tadeusza, obchodził swoje 27 urodziny w Juracie i to z kobietą. Płci żeńskiej (!) - żeby nie było niedomówień. Czyżby zdradzał Antka, czy to zwykła  ustawka  służb Mariusza, w celu ocieplenia wizerunku? Misiek – my, gorszy sort, ród animalny, ….  Prosimy (!) - Ten twój ... to i tak wariat, jeśli go rzucisz, to nie tylko Polska ale i całe NATO się zawali. Zlituj się waść, wesprzyj uczuciowo szajbusa.

2 kwiecień. Dwudziesta rocznica referendum w sprawie przyjęcia obecnej Konstytucji. Za przyjęciem zagłosowało wtedy 52,71% biorących udział w referendum. Konstytucja weszła w życie 17 października 1997 roku, po podpisaniu przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

3 kwiecień.  Sikorski pozywa Kaczyńskiego do sądu za oskarżenie o „zdradę dyplomatyczną”. W procesie cywilnym Sikorskiego będzie reprezentował Jacek Dubois a Kaczyńskiego - znana kancelaria prawnicza z Trójmiasta, świadcząca od dawna usługi prawne na rzecz PiS. No, panie pośle Kaczyński, zaczyna się robić ciekawie. Tego typu pozwy mogą się posypać jak z rękawa od różnych osób zaliczonych przez pana do animalsów, gorszego sortu, czy „upośledzonych” umysłowo. Trzeba się na to przygotować i jedna kancelaria prawna może nie wystarczyć.

Obejrzałem 11 (najnowszy) odcinek  „Ucha prezesa”. Bardzo dobry! Ten udany serial satyryczny nabrał już elementów dokumentu  czasów obecnych, czyli Polski pod rządami „dobrej zmiany”, porównywalnego z filmami Barei, przedstawiającymi naszą rzeczywistość za komuny. Sprawdza się powiedzenie, że dobrze skonstruowana satyra ma niesamowitą siłę rażenia i zawsze trafia w najczulszy punkt.

3 kwiecień. W petersburskim metrze miał miejsce  wybuch bomby domowej roboty. Według bieżących informacji zginęło 11 osób a ponad 50 zostało rannych. W czasie wybuchu, uznanego za zamach terrorystyczny, przebywał w tym mieście Putin, żeby odbyć spotkanie z Łukaszenką. Początkowo ogłoszono, że zamachowiec zbiegł i go szukano. Nieco później pojawiła się informacja, że bombę zdetonował samobójca.

3 kwiecień. Marek Pasionek, vice u pana Zbyszka, na specjalnej konferencji prasowej poinformował, że prokuratorzy badający katastrofę smoleńską sformułowali nowe zarzuty  wobec dwóch rosyjskich kontrolerów lotu i przebywającej wtedy z nimi osoby trzeciej, o „przestępstwo umyślnego sprowadzenia swoim działaniem katastrofy w ruchu powietrznym”. Brzmi to jak „to oni są winni katastrofy”. Vice pana Zbyszka nie odniósł się na swojej konferencji do dotychczas serwowanych nam przyczyn tej tragedii, jak wybuchy, sztuczna mgła, hel, broń magnetyczna, …..  Biedny Jarosław! Co on powie za 7 dni, w okrągłą rocznicę, członkom sekty smoleńskiej? Czy po oświadczeniu Pasionka, że winni są Ruscy, prezes nadal będzie twierdził, że już wkrótce, już niemal jutro,  poznamy całą prawdę? Czy Antoni pozostanie nadal głównym kapłanem tej sekty?

„The Times” pisze, że na jesieni Polska i Węgry mogą otrzymać od UE ultimatum, dotyczące przyjmowania uchodźców zgodnie z przyjętymi i podpisanymi już zobowiązaniami.  W przypadku odmowy realizacji tego ultimatum mogą one – zdaniem  pisma – spodziewać się poważnych konsekwencji finansowych i politycznych.

"Panta rei"- jak powiedział klasyk. Klasyk PiS-u nazwał (ostatnio) panującą nam Konstytucję "post-konstytucją", coraz więcej Polaków nazywa system rządów jedynie słusznej partii i prezesa Kaczora postkomuną, która zamieniła TK w post-trybunał, ..... Wyobrażam sobie, że obecne, trudne politycznie czasy będą po roku 2019 nazywane post - pisem., o obecnie rządzących i całym ich zapleczu będzie się mówiło post-inteligencja, zachowująca się post-kulturalnie i post-patriotycznie, ..... Jedno jednak nie może wtedy iść w zapomnienie i musi zostać osądzone w normalnych sądach - złodziejstwo, buta, pozostawione po sobie zniszczenia, anarchia i podział społeczeństwa. Tylko i aż tyle.

6 kwiecień. Dwie informacje, które czytałem po kilka razy, bo nie mogłem w ich treść uwierzyć:
  -  Wacław Berczyński, przewodniczący słynnej już podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej, zwołał konferencję prasową, na której wystąpił z panią major, nową rzeczniczką MON, i która to konferencja trwała niecałą minutę, a sprowadziła się do zaproszenia dziennikarzy na następną konferencję, która ma się odbyć 10 kwietnia;
  - Minister Jan Szyszko pozywa  PE do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Powód? – Normy emisji zanieczyszczeń do  atmosfery są – jego zdaniem – zawyżone i Polska nie ma zamiaru ich respektować. Wygląda na to, że toksyczny smog (związki azotu, siarki i węgla, typu rakotwórczy piren) to była fatamorgana a nie rzeczywistość. Wygląda na to, że to instytucje europejskie bronią Polaków przed truciznami wbrew powołanemu do tego ministrowi. Wygląda wreszcie na to, że długotrwały, tegoroczny smog spowodował w PiS-ie zanik jasności myślenia.

6 kwiecień. PE zniósł wizy dla Ukraińców. Maksymalny czas pobytu bez wizy w krajach Unii ustalono na 90 dni w okresie półrocznym. No! – Wreszcie jakiś rozsądny ruch Europy w tym kierunku. Czy będzie to miało wpływ na nasz rynek zatrudnieniowy? – Zobaczymy. U nas mogą oni, co prawda, zarobić pięć razy tyle co u siebie, ale w Niemczech – 4 razy tyle, co u nas. Mówi się o tym, że na niemieckim rynku jest około miliona wakatów, łatwo więc będzie Ukraińcom znaleźć pracę, choćby na czarno. Mówi się też, że około 40 procent naszych przedsiębiorców ma już kłopoty z naborem nowych pracowników, można się więc spodziewać jakiegoś rodzaju wojny konkurencyjnej o naszych wschodnich sąsiadów. W sumie nie ma tego złego – będą wreszcie solidniej rosły płace.

7 kwiecień. W Sejmie debata nad wnioskiem PO dotyczącym wotum nieufności dla rządu. Jestem w podróży i nie mogę jej oglądać, dyskusja jest podobno  bardzo gorąca. O dyskusję przecież – w sumie - chodziło. Wynik głosowania był oczywisty, tym bardziej, że PiS mógł liczyć na swojego sojusznika – Kukiza.

Komentarze  

 
llortcik
+1 [3] #41 llortcik
12 kwietnia 2017, 00:26
Sprawy bieżące.

Porażająca fala uderzeniowa Naczelnika Rady Komisarzy Don Antonia nie tylko poraziła Towarzysza Suwerena i Jego Niezłomność, ale wzmocniona wieczornym podmuchem, wydalonym przez zespolonych komisarzy, z nadświetlną prędkością obiegła cały fizyczny, naukowy i kabaretowy świat.

Najbardziej renomowane uczelnie całego świata przygotowują prośby o powtórzenie tego wspaniałego występu w swych niegodnych progach obiecując własnoręczne wystruganie wiernej repliki katedry każdego z występujących i oprawienie w wołową skórę wszystkich ich „dzieł zebranych”.

Konstruktorzy Boeinga zwrócili się z prośbą do samego Don Antonia, by w ramach trzech zamówionych VIPowskich pozwolił na wyprodukowanie bezskrzydłowych maszyn jedynie ze szkła i uszczelek z wielką domieszką komisarycznego kitu.

Jak ćwierkają zagraniczne wróbelki nobliści z katedr fizyki wszystkich poważnych uniwersytetów, porażeni wiarą Towarzysza Suwerena w ustalenia komisji, zwróciły się z prośbą, by Dobra Zmiana czym prędzej unieważniła prawa fizyki Newtona i Einsteina, obiecując, że natychmiast po podpisaniu przez Jego Niezłomność praw fizyki Berczyńskiego rozpropagują je po całym znanym im świecie i Kosmosie.


Złotousty Jego Niezłomności poinformował, że Zwierzchnik sił zbrojnych razem z całą Dobrą Zmianą ogromnie się ucieszył, gdy poinformowano go, iż złoty medalista, oprócz stanowiska, nowej limuzyny ze starym kierowcą otrzymał również wysokie kompetencje. Zapewnił też, że Jego Niezłomność wciąż ma w pamięci dyscyplinującą rozmowę z pewnym szeregowym posłem i nadal oczekuje chwili , gdy podobną rozmowę poseł ten przeprowadzi z cudownym panem Antonim.
 
 
Haji
+1 [3] #42 Haji
12 kwietnia 2017, 07:09
Jeszcze jedno, Kaczyński mówiący Stalinem:
oko.press/.../
 
 
Taurus
+2 [4] #43 Taurus
12 kwietnia 2017, 08:08
Cytat:
Jeszcze jedno, Kaczyński mówiący Stalinem:
To jest właśnie to, sedno spraw i motywów działania towarzysza prezesa. W miarę zbliżania się do pełnego zwycięstwa, do pełnej prawdy, opór "animalsów i ludzi specjalnej troski" będzie się wzmagał. Trzeba więc bezwzględnie zaostrzyć kurs i zaatakować resztki społecznej i intelektualnej niezależności - samorządy, władzę sądowniczą, internet, ..... Bo przeciwnikiem tylko pozornie jest kułak i burżuj (to kiedyś) a PO i Nowoczesna teraz. Prawdziwym przeciwnikiem są intelektualiści, ludzie myślący samodzielnie, pragnący prawdziwej demokracji, czujący się obywatelami Europy i wyznający uniwersalne wartości oświeceniowe. "Temi ręcami" należy ich zniszczyć, biorąc za przykład działania komunistów.

Pamięć, niestety, doskwiera i strzeże - dzięki Bogu - przed popełnieniem głupoty. Próbując choć trochę zrozumieć idee komunistów czytałem w młodości "Dziecięce idee młodości w komunizmie", autorstwa Lenina lub Stalina, już nie pamiętam. Pamiętam wstrząs, jaki to na mnie wywarło z powodu zawartej tam obłudy. Pamiętam też czasy późnego stanu wojennego, PRON-u i prowadzonych wtedy działań naszych "komunistów". Opór społeczny nie był już wtedy skomasowany na robotnikach, którzy zaczęli działać i mówić jak przed Solidarnością. Opór był skomasowany na warstwie inteligencji, która zbierała pieniądze, wspierała skazanych i ich rodziny, prowadziła podziemny druk i kolportaż, organizowała radio, nie pozwalała zapomnieć. W zakładach pracy ta warstwa straciła ogromnie finansowo - w moim, na przykład, poziom płac inżynierów (technologów, konstruktorów, ...) spadł wyraźnie poniżej średniej fabrycznej. Robione to było z "błogosławieństwem" odrodzonej niby a w sumie nowej i innej już Solidarności, która wartość pracy uznawała jedynie w wysiłku fizycznym a nie umysłowym (temi ręcami). Było to, zresztą, głównym powodem, dla którego prawdziwa Solidarność już nigdy się nie odrodziła a nowa była w porównaniu z nią karłowata - liczebnie, mentalnie i praktycznie. Było też istotnym powodem pogłębiania się kryzysu w kraju i jego bankructwa, bo nie da się obecnie osiągnąć postępu bez wysiłku intelektualnego a szczególnie wtedy, gdy intelektualiści są w opozycji.
 
 
Taurus
+2 [4] #44 Taurus
12 kwietnia 2017, 08:53
Przejrzałem aktualne wiadomości z kraju. Misio dostał podobno pobory 50 kPLN na miesiąc plus premia, bomba termo-baryczna okazała się być szybsza od dźwięku, odkryto nowy rodzaj ptaków - blaszane a prezes - dyktator powiedział w siódmą rocznicę to, co powiedział. Same "dobre" wiadomości dla PiS, pomagające mu wspinać się w sondażach.
 
 
prezes pan
-3 [3] #45 prezes pan
12 kwietnia 2017, 11:06
Cytat:
Prawdziwym przeciwnikiem są intelektualiści, ludzie myślący samodzielnie, pragnący prawdziwej demokracji, czujący się obywatelami Europy i wyznający uniwersalne wartości oświeceniowe.
Właśnie widać tych intelektualistów samodzielnie myślących pragnących demokracji. Wystarczy przywołać taki KOD. Intelektualiści psia mać.Orżnęli naiwnych z pieniędzy alimenciarze i jacyś sutenerzy zarabiający na kobietach. A ci samodzielnie myślący to tak myślą, że dali się wyjebać przez KOD, jak dzieci z gimnazjum. A taka partia wydmuszka Nowoczesna, co to miała przejąć elektorat PO. Kompletne debile Petru, Szrejgus-Pierdus, Myszka agresorka. Nawet dobrze rozliczyć się nie potrafili. Nie wspominając o żenujących gafach.
Sędziowie, drobne złodziejaszki w supermarketach uważający się za uprzywilejowaną kastę. Sędzia Żurek posiadacz wielu nieruchomości, a pożałował na operację własnej córki. Aktorzy, celebryci, co to dostawali sute dotacje na swoje niby teatry. W końcu Michnik odstawiony od koryta i plujący w kraju i za granicą na partię rządzącą - żeby było tak jak było.
Zasrana elyta qrwa.
Teraz objawia nam się nowe bydło. Nazwali się Obywatele RP.
Tu proszę obejrzeć sobie jakie to bydło
vod.gazetapolska.pl/.../

A ten twój idol co to sam jeden własnymi ręcami obalił komunę zdefraudował właśnie dwa miliony
radiogdansk.pl/.../...

Ty myślisz samodzielnie taurus? Ty myślisz dupą i roznosisz takie smrody, że głowa boli.
Znalazł się intelektualista posrany.
 
 
prezes pan
-4 [4] #46 prezes pan
12 kwietnia 2017, 14:29
Warto przeczytać. Polecam tym, którzy wierzą w zwykły wypadek.
wpolityce.pl/.../...
 
 
Taurus
+4 [4] #47 Taurus
12 kwietnia 2017, 14:52
Cytat:
Przejrzałem aktualne wiadomości z kraju. Misio dostał podobno pobory 50 kPLN na miesiąc plus premia
Jest ciąg dalszy tej sprawy. Wyczytałam właśnie, że Kaczyński zapowiedział pozbawienie Misia, umiłowanego "przyjaciela" Antka, członkostwa w PiS. Ależ ten Jarek odważny jest i bezkompromisowy! Tak się narazić i Antkowi, i Tadeuszowi, który przecież Misia kształci, no, no ...
Teraz Misio będzie brał 50000+premia co miesiąc, nie odprowadzając nawet partyjnych składek członkowskich. Co więcej, prezes Jarek zapowiedział powołanie komisji śledczej do spraw Misia. To jest dopiero awans! Mieć własną komisję śledczą nie każdy może a Misiu i owszem. Jaja jak berety! To kolejna, dobra wiadomość dla członków i sympatyków PiS.
 
 
Taurus
+4 [4] #48 Taurus
12 kwietnia 2017, 15:04
Cytat:
Ty myślisz samodzielnie taurus? Ty myślisz dupą i roznosisz takie smrody, że głowa boli. Znalazł się intelektualista posrany.
Wiem, PP, że bardzo chciałbyś ze mną podyskutować, wklejając liczne linki, z których słyniesz. Wybacz, jesteś jednak na taką dyskusję czy polemikę zbyt prymitywny i wulgarny. Dyskutuj ty sobie ze swoimi baranami, pasącymi się pod Turbaczem, amen.
 
 
llortcik
+3 [3] #49 llortcik
12 kwietnia 2017, 17:33
Czwarty miesiąc.
Stłuczka przy Nowogrodzkiej: twitter.com/.../...
 
 
Haji
+3 [3] #50 Haji
12 kwietnia 2017, 17:35
Ale członkowie komisji są wyborni. Złodziej, przestępca i idiota.
 
 
sunset
+3 [3] #51 sunset
12 kwietnia 2017, 18:27
nawet mi się nie chce odpowiadać temu FB. kaczyński kazał odrzucać elity, bo się boi ludzi inteligentnych, więc ten matoł robi co może, aby opluć i zohydzić inteligencję.
jak zwykle ciemny lud wszystko kupił.
 
 
sunset
+3 [3] #52 sunset
12 kwietnia 2017, 18:30
w końcu coś, za co można pochwalić rząd:
newsweek.pl/.../...
 
 
llortcik
+3 [3] #53 llortcik
12 kwietnia 2017, 18:56
Haji napisał:
Ale członkowie komisji są wyborni.

Znalezione w sieci:

- Czy zna pan niejakiego "Misia"?
- Jedyny miś jakiego znam to Kubuś.
- A nazwisko?
- Puchatek. (śmiechy)
- Co w tym śmiesznego?
 
 
llortcik
+3 [3] #54 llortcik
13 kwietnia 2017, 01:47
sunset napisał:
w końcu coś, za co można pochwalić rząd
Mimo obietnic w pokornych mediach poczekałbym jednak na końcową ustawę. Może być tak, jak o przemocy wobec dzieci, gdy pan Zbyszek własnymi usty zaostrzył kary, w tym samym czasie obiema ręcami pozbawiając środków budżetowych Niebieską Linię.

Sprawy bieżące.

Rankiem doszło do dawno oczekiwanej, międzypaństwowej rewizyty Jego Niezłomności na osobistych włościach Don Antonia. Gorszy sort ze zdumieniem zauważył, że otaczający cudownego ministra oficerowie na wszelki wypadek nie zdejmowali rękawiczek witając swego najwyższego zwierzchnika. Jeszcze większe zdziwienie budził fakt, że tym razem pan prezydent został zastąpiony we wspaniałej i wspaniale odgrywanej funkcji odźwiernego przez jednego z generałów.
W publicznej części swego wystąpienia Jego Niezłomność publicznie pochwalił dzielnego ministra za to, iż nie bacząc na kłody rzucane pod nogi Dobrej Zmiany przez niewdzięcznych producentów śmigłowców, ten swym wielkim wysiłkiem na same obietnice zdołał wydać cały ubiegłoroczny fundusz obronny.
Samych oficerów pouczył, by w przyszłości nie odważyli się składać dymisji poza jego plecami i nigdy pod żadnym pozorem nie motywowali jej polityką ministra, a zawsze odchodzili ze względu na słabe zdrowie i jeszcze słabsze wyczucie wiejących wiatrów Dobrej Zmiany. Zaapelował też, by nawet po swym dobrowolnym odejściu nie zajmowali się polityką, kontakty ze swymi natowskimi kolegami ograniczając wzorem pana ministra do wymiany porozumiewawczych spojrzeń.

Jak podają polskojęzyczne pokorne media w miejscu zamieszkania Jego Niezłomności odbyła się tajna międzynarodowa narada wielkiej czwórki w składzie: sam lokator, Jej Eksperymentalność, odlatujący w nieznane gorszemu sortowi obszary Don Antonio i dawno już tam odleciały miszczu Waszczu na temat dalszej kariery cudownego dziecka polskiej polityki. Po naradzie sam złotousty Jego Niezłomności dzielnie wykręcając swój wczorajszy język na drugą stroną wyznał, że skoro złoty medalista przestał być urzędnikiem Don Antonia, to ciężar kontynuacji jego dalszej kariery musi spaść na barki partii. Jak zauważył gorszy sort wielu wzorem rzecznika dobro zmienników, dzielnie wywijając językami energicznie odzobaczało ujrzane wczoraj wielkie kompetencje medalisty.

Wezwany przez Wielką Czwórkę Towarzysz Suweren jednym ruchem znacznie wzmocnił finansowe szeregi bezpartyjnych, niejako przy okazji powołując komisję śledczą w swym składzie intelektualnym dorównującą Komisji Don Antonia. Jak ćwierkają nowogrodzkie wróbelki nowo mianowani komisarze zażyczyli sobie do dalszych badań nie tylko kilku replik /lub klonów/ złotego medalisty i jego mocodawców, ale planują wezwać przed swe surowe oblicza pewnego wołomińskiego aptekarza i wszystkich zatrudnionych w spółkach PGZ.
Zaniepokojony wieściami w siedzibie pewnej partii pojawił się sam Don Antonio, który pouczył jej /partii, a nie siedziby/ prezesa, że 50k, to marne grosze w zamian za ochronienie Dobrej Zmiany przed zmasowanym minstralowym atakiem, dzielne zdobycie niezdobytej wcześniej warszawskiej twierdzy NATO, czy milczenie o innych poważniejszych sprawach. Jak donoszą źródełka prezes jednej z wielu partii, prosząc pana ministra o wybaczenie za nieuzgodnione wcześniej działania, wyjaśnił, że komisja ma jedynie na celu ustalić jakie CV złożył medalista, jak zdobył swe kompetencje i jak je zdołał uzyskać w tak krótkim czasie, a następnie obdzielić nimi wszystkich wiernych wyborców Dobrej Zmiany, by wszyscy zdołali sami się utrzymać, a nawet dzięki podatkom „wziąść” na swe barki utrzymanie gorszego sortu.

Korzystając z dzisiejszego zamieszania Jego Niezłomność jednym swym podpisem uwolnił od trudu i znoju rozdzielania skromnych środków prezesów wszystkich sądów, oraz pochwalił działania Dobrej Zmiany dążącej do tego, by sądzeniem sędziów zajęła się kasta zastępców pana Zbyszka.

Dobra Zmiana usty metropolity warszawskiego zapowiedziała, że w Warszawie postawi dwa pomniki jeden dla pary prezydenckiej i drugi dla ofiar katastrofy. Gorszy sort doceniając pierwsze przebłyski prawdy docierające do Towarzysza Suwerena uważa, że pani prezydentowa Maria zasługuje na miejsce wśród prawdziwych ofiar, a zwolnione przez nią miejsce powinien zająć generalski posłaniec pewnego prototypu.
 
 
Taurus
+4 [4] #55 Taurus
13 kwietnia 2017, 08:28
Cytat:
Wezwany przez Wielką Czwórkę Towarzysz Suweren jednym ruchem znacznie wzmocnił finansowe szeregi bezpartyjnych, niejako przy okazji powołując komisję śledczą w swym składzie intelektualnym dorównującą Komisji Don Antonia.
Owa komisja śledcza do spraw Misia a może też Antka ma zacząć swoją działalność już dzisiaj, czyli piorunem. Coraz bardziej jednak widać, że "naczelnik z Nowogrodzkiej" nie ma władzy nad swoją trzustką, nie ma rzeczywistej władzy nad Antkiem smoleńskim i jego ulubionym chłopcem Misiem, nie ma władzy nad ministrem od korników, ..... PiS zaczyna się rozłazić w szwach a największą, rzeczywistą władzę coraz bardziej przejmuje toruński Tadeusz, chlebodawca prezesa.
 
 
sunset
+3 [3] #56 sunset
13 kwietnia 2017, 09:37
dla niedowiarków ;-)
 
 
wujek_manfred
+3 [3] #57 wujek_manfred
13 kwietnia 2017, 11:18
Komisja stwierdzi że wszystko z misiem jest w porządku, a cała afera to nagonka wrogich klasowo mediów, które działając z inspiracji niemieckich rewizjonistów i odwetowców wspieranych przez wrogich kapitalistów, wyzyskiwaczy, i podżegaczy wojennych pragnie zawrócić Polskę z drogi dobrej zmiany.

Świr ma teczkę kurdupla zawierającą materiały z akcji "Hiacynt". Gówno mu zrobią i jego misiowi.
 
 
Taurus
+4 [4] #58 Taurus
13 kwietnia 2017, 15:54
Cytat:
Komisja stwierdzi że wszystko z misiem jest w porządku, a cała afera to nagonka wrogich klasowo mediów, które działając z inspiracji niemieckich rewizjonistów i odwetowców wspieranych przez wrogich kapitalistów, wyzyskiwaczy, i podżegaczy wojennych pragnie zawrócić Polskę z drogi dobrej zmiany.
Miałeś rację wujek_manfred - Misio przeprasza wszystkich Polaków za "żenujący spektakl oszczerstw", które przypuściły na niego media. Ten spektakl "uniemożliwia Pisowi przedstawianie swoich osiągnięć na bieżąco. Misio sam więc rezygnuje z członkostwa w PiS. Ciekawe na jak długo i co mu za to dali? Nic się nie martw, Misiu - na długo pozostaniesz w pamięci ludzi symbolem obciachu, kumoterstwa, chamstwa i buty. PiS cię nie skrzywdzi, będzie cię niewątpliwie sponsorował. Dokończ teraz swoje licencjaty u toruńskiego Tadeusza a potem wróć w chwale i dalej działaj dla dobra swojej partii, nie zapominając przy tym o interesach własnych.
 
 
llortcik
+3 [3] #59 llortcik
13 kwietnia 2017, 21:55
Sprawy bieżące.

Zgodnie z cudownym przewidywaniem i jeszcze cudaczniejszym przewidzeniem Towarzysza Suwerena rankiem w pewnym budynku przy pewnej szeregowej ulicy zebrała się Najwyższa Komisja Partyjna w celu zbadania sprawy i postawy złotego medalisty.

Nawet gorszy sort był zaskoczony wspaniałą taktyką pozwanego, który nie pozwolił Najwyższym Komisarzom ani usunąć się, ani nawet chwilowo zawiesić wyprzedzająco usuwając całą partię ze swego umysłu i serca.
Niespodziewanie pozbawieni głównego sensu swego działania Komisarze musieli zadowolić się pisemnym skrytykowaniem Zwierzchnika Sił Zbrojnych za dopuszczanie do sytuacji, gdy najwyżsi generałowie musieli salutować przypadkowo przechodzącym przed ich frontem cywilom.

Sam pozwany własnoustnie przeprosił Polaków, za żenujący spektakl zafundowany jemu i rodakom przez prezesa jednej z wielu partii i jego komisarzy, a także skrytykował wszystkie ukończone i niewykończone szkoły, za to, że mimo wieloletniego pobierania edukacji nie wyposażono go tam w niezbędną wiedzę i doświadczenie.
Zarzucił też pokornym żurnalistom, że kłamliwie podały takie szczegóły jego kontraktu, o których nie był nawet poinformowany jego dwudniowy pracodawca.

Jak gruchają nowogrodzkie gołębie potężne wiatry niosące z Torunia powiew nadprzyrodzonego powietrza obaliły zarówno głowę jak i stanowisko Don Antonia.

PS1 . Techniczny odlatuje. wiadomosci.gazeta.pl/.../...
PS2. Naczelnik Rady Komisarzy próbuje dotrzymać mu kroku. wiadomosci.dziennik.pl/.../...
 
 
Taurus
+4 [4] #60 Taurus
14 kwietnia 2017, 07:29
Cytat:
PS2. Naczelnik Rady Komisarzy próbuje dotrzymać mu kroku. wiadomosci.dziennik.p
Dźwięk wybuchu był tak szybki, że nie zdążył się nagrać na czarnej skrzynce Tupolewa. No, to wiem już skąd to rewelacyjne stwierdzenie wziął nasz "ekspert", PP, wyzywając mnie przy okazji od nieuków.

Cytat:
W powietrzu, w temperaturze 15 °C, prędkość rozchodzenia się dźwięku jest równa 340,3 m/s Średnio rozgarnięty uczeń po gimnazjum mógłby pomyśleć, że zanim czujnik zapisałby jakiś dźwięk to już by go nie było. Ale nie Taurus. Jego wyrocznia to inż. Lasek podobno doktor, któremu żaden profesor nie dorówna. (tylko czemu ma taką krzywą mordę przygłupa?).
 
 
sunset
+3 [3] #61 sunset
14 kwietnia 2017, 09:54
ja się tylko zastanawiam nad drobnymi kilkoma faktami :)
1. bomba termobaryczna (poprawnie zwana bombą paliwowo - próżniową) opiera się przede wszystkim na rozpyleniu paliwa (lub innego środka wybuchowego, np pyłu metalowego) a następnie podpaleniu tegoż. zastanawiam się, jak w samolocie doszło do tego rozpylenia. bo na wolnym powietrzu, to nie ma problemu, ale jak zrobili to w samolocie? nie wydaje się Wam, że antosiowi spodobała się nazwa, więc jej użył?
2. po co w ogóle montować czujniki to czarnej skrzynki, skoro nie mają one czasu by rejestrować dźwięk, nie lepiej zainstalować tam don antonia, aby nam mówił co się stało? tak, don antonio jest po gimnazjum, a nawet liceum :)
3. po co w ogóle Lasek został przewodniczącym tamtej komisji, skoro wystarczyłaby profesor krycha, która jako profesor wie wiele więcej od jakiegoś tam doktora? no i spożywa posiłki z dużo większą kulturą :)
4. no i ostateczne: nie krzyw Taurus, tej swojej krzywej mordy przygłupa. nie wiesz, że FB jest 3,75 razy mądrzejszy od Ciebie, bo został namaszczony przez samego prezesa? oczywiście nikt nie powiedział, gdzie został namaszczony, ani w jakim celu, ale to chyba przecież nieważne :)
 
 
llortcik
+3 [3] #62 llortcik
14 kwietnia 2017, 10:59
Sprawy bieżące.

Jak ćwierkają prawomyślne wróbelki nadprzyrodzony toruński wiatr w drodze do stolicy zmienił zdanie i ocalił głowę i stanowisko cudownego pana Antoniego.
Otoczenie Don Antonia sugeruje, że pozbawienie Misiewicza funkcji niezgodne z Konstytucją.

Wielka kompromitacja polskich i światowych uczelni. Mimo, że upłynęło pięć dni od ujawnienia przez Naczelnika Rady Komisarzy Don Antonia porażających faktów o bezdźwiękowych wybuchach bomb termobarycznych i istnieniu odpornych na nie oknach żadna z nich nie potrafiła udowodnić naukowymi wyliczeniami tych przerażających pomysłów.

Mimo wszystko
ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
 
 
wujek_manfred
+3 [3] #63 wujek_manfred
14 kwietnia 2017, 11:40
Oj tam oj tam, misio nie zginie. Będzie tak - misio zarejestruje działalność gospodarczą, gdzie w zakresie działalności wskaże się m.in doradztwo z dziedziny obronności, bezpieczeństwa, przemysłu i opieki nad kotami.

Następnie PGZ zawsze z misiem umowę na świadczenie usług doradczych. A ponieważ będzie to umowa między dwoma przedsiębiorcami, to można się zasłonić tajemnicą handlową i nikomu nic do tego. Morzna? Morzna. Jedyny minus taki że misio sam swój ZUS będzie płacił, ale na pewno wystawi takie fakturki żeby w tym temacie nie być pokrzywdzonym (PGZ je oczywiście bez szemrania zapłaci).

Natomiast co do fizyki alternatywnej, to w ogóle prowadzi do ciekawych wniosków. Jeżeli prędkość dźwięku jest przeszkodą do nagrania tegoż, to znaczy że nagranie jakiegokolwiek dźwięku jest z definicji niemożliwe - dźwięk ma zawsze prędkość dźwięku, taki jego urok. Czyli słuchasz nagrania kurdupla z konferencji (wersja dla masochistów), albo nagrania z jakiegoś koncertu (wersja dla mniej perwersyjnych) - a to fałszerstwo, bo przecież dźwięków się nie da nagrać. Alternatywnie możemy uznać że to czary - bo fizycznie to przecież niemożliwe. Szatan, wszędzie szatan. W radiu co ma ryja też - w końcu tam też nagrania lecą.

Konsekwentnie - niemożliwe jest także nagranie obrazu - wszak światło ma prędkość wyższą niż dźwięk. Czyli nagranie z sejmu z posiedzenia o budżecie to fałszerstwo - bo obrazu nie da się nagrać.

Na koniec pragnę zaznaczyć, że wszystko to jest spójne. Kurdupel ogłosił że Tupolew to przerobiony bombowiec. A co wozi bombowiec? Bomby. To tworzy logiczną całość. A co się robi z obcymi bombowcami gdy wlatują nad twój teren? Strąca się je. Wniosek prosty - samolot strącili ruscy, co właśnie logicznie udowodniłem. Teraz poproszę jeden procent budżetu podkomisji do spraw parówek - w końcu wyjaśniłem katastrofę szybciej, taniej, a do tego wskazałem winnych zgodnie z dobrozmiennymi wytycznymi.
 
 
llortcik
+2 [2] #64 llortcik
14 kwietnia 2017, 13:43
Artykuł pokazujący jakie sprawy były w czarny czwartek najważniejsze dla Don Antonia i Zwierzchnika Sił Zbrojnych. polityka.pl/.../...

Gorszy sort oczekuje rychłej ekskomuniki prymasa i stojących za nim i prezentujących niezgodną z prawem Dobrej Zmiany interpretację nauk pewnego uchodźcy z Bliskiego Wschodu określonych sił watykańskich. wiadomosci.gazeta.pl/.../...
 
 
Haji
+2 [2] #65 Haji
14 kwietnia 2017, 15:15
Tym się trzeba podzielić:
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Berczyński przyznał się do nielegalnych działań. Coś się chyba Antoniemu zaczyna grunt palić pod nogami.
Pytanie, co ma na Jarka, że ten nie może mu nic zrobić? Czyżby teczka z akcji hiacynt?

Jeszcze jedno, koleś sprzedający rybki akwariowe został szefem firmy z branży zbrojeniowej.
To są już kompletne jaja. Czepiali się ludzie PO, przecież to są chłopcy w porównaniu z nepotyzmem w pisie. Ba! PSL im może tylko buty czyścić. :D
 
 
llortcik
+2 [2] #66 llortcik
14 kwietnia 2017, 15:16
Haji napisał:
Berczyński przyznał się do nielegalnych działań. Coś się chyba Antoniemu zaczyna grunt palić pod nogami.
Błyskawiczna akcja odwetowo-dezinformacyj na Don Antonia. Teraz to sam Towarzysz Suweren wraz ze Zwierzchnikiem Sił Zbrojnych muszą gryząc się w języki /swoje i obce/ dobrze poświętować, by zbliżyć się do swojej "prawdy.
Medalista nadal robi za dezinformatora czy Don Antonio wyszkolił już następczynię? mon.gov.pl/.../...

Gorszy sort zastanawia się jak nowa rzecznik uzasadni przydzielenie limuzyny z kierowcą pewnemu bezpartyjnemu cywilowi.
 
 
Haji
+2 [2] #67 Haji
14 kwietnia 2017, 15:50
Małe przypomnienie czym jest Ordo Iuris:
wyborcza.pl/.../
 
 
llortcik
+2 [2] #68 llortcik
14 kwietnia 2017, 23:03
Miszczu Waszczu pozazdrościł sławy medialnej Antoniemu i jego faworytom. Porażeni Amerykanie pękną ze śmiechu, zanim zdążą wysłać swoich komisarzy: wiadomosci.gazeta.pl/.../...
 
 
Taurus
+3 [3] #69 Taurus
15 kwietnia 2017, 07:41
Wielka Sobota. Pora na życzenia świąteczne. Wykorzystam do tego – trochę zmodyfikowane – sformułowania Pauliny Wilk, naszej pisarki i publicystki. – Zamiast poddawać się narodowej manii cierpienia bądźmy szczęśliwi. Odmówmy udziału w zadawaniu sobie ran. Żyjmy pięknie i możliwie łagodnie. Nie poddawajmy się do końca polityce, która jest coraz bardziej teatrem niskich instynktów. Spoglądajmy z perspektywą, dalej, a przede wszystkim tam, gdzie chcemy, a nie tam, gdzie krzyczą i wymachują rękami zaklinacze społecznej uwagi. Nie dajmy się wepchnąć do klatki, do zachowań narzucanych nam przez niezmordowaną grupę oszołomów i kroczącą za nimi armię Misiewiczów. Każde zło przemija, patrzmy na nie z dystansu i bądźmy dobrej myśli. Róbmy swoje! Alleluja!
 
 
sunset
+2 [2] #70 sunset
15 kwietnia 2017, 14:19
jeszcze na temat tej bomby termobarycznej -)

i z tym bombowym pozdrowieniem, życzę Wam wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy.
 
 
Taurus
+3 [3] #71 Taurus
15 kwietnia 2017, 15:00
Cytat:
jeszcze na temat tej bomby termobarycznej -)
To zrozumiałe, sunset. Szybkość rozchodzenia się fali wybuchowej była zbyt duża, żeby zdążył to zauważyć (dr Berczyński i PP mogą to poprzeć wyliczeniami) a ponieważ tego wybuchu nie było również słychać to skąd nawigator miał o nim wiedzieć i się dostosować? Życzę ci nadal bombowego humoru, bo jest to najlepsza odtrutka na obecną rzeczywistość.
 
 
llortcik
+2 [2] #72 llortcik
15 kwietnia 2017, 21:33
Nie traćcie nadziei.

Wesołych Świąt dla wierzących i niewierzących.
 
 
llortcik
+2 [2] #73 llortcik
15 kwietnia 2017, 23:31
Przekopiowane od @limerykipolit

Był raz doktor Berczyński
Lotny jak kamień młyński
Na czele staruchów
Szukał termowybuchów
By sens życia znalazł Kaczyński

Raz w fabryce bomb
Prezesa zastąpił głąb
Spec od akwariów
Ryb i terrariów
Do trotylu uzyskał wgląd

W ramach zamknięcia tematu
Pozbawił PiS Misia wakatu
Spec od dezinformacji
Rozmyśla o emigracji
Bo tu nie zdobędzie warsztatu

Posypał raz łysinę popiołem
Antoni z smoleńskim zespołem
I biedny powtarza
Że bez aptekarza
Nie da rady ze swoim fiołem

Przed jedną z kamieniczek
Stanął raz uroczy pomniczek
Rzeźbiona główeczka
Ma cztery kółeczka
I stać może na każdej z uliczek
 
 
Haji
+2 [2] #74 Haji
17 kwietnia 2017, 06:41
Kolejny Misiewicz, tym razem akwarysta został prezesem spółki będącej największym producentem trotylu w NATO.
oko.press/.../
Nepotyzm na niespotykaną wcześniej skalę. Przecież nawet SLD czy PSL nie osiągały 20% tego, co wyprawia pis (pzpr i sb).
 
 
llortcik
+2 [2] #75 llortcik
17 kwietnia 2017, 22:51
Przykład idzie z góry. Na jakim szczeblu planują zakończyć. wiadomosci.radiozet.pl/.../...
 
 
llortcik
+2 [2] #76 llortcik
18 kwietnia 2017, 00:40
Powtórka z raportu Don Antonia. Putin zaciera łapki, a my za kilka lat zapłacimy odszkodowania. wyborcza.pl/.../
 
 
Haji
+2 [2] #77 Haji
18 kwietnia 2017, 06:16
I niech ktoś przekona, że to nie są zdrajcy. Tylko jak ich skazać?
 
 
Haji
+2 [2] #78 Haji
18 kwietnia 2017, 06:20
Kolejny pisowski strzał w stopę:
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
tym razem Rzecznik Praw Obywatelskich daje im po łapach. Ech.
 
 
sunset
+2 [2] #79 sunset
18 kwietnia 2017, 12:20
wracając do humoru świątecznego...

choć z drugiej strony... niekoniecznie ta narodowość jest zabawna. głupia - owszem, zabawna - nie za bardzo :(
 
 
wujek_manfred
+3 [3] #80 wujek_manfred
18 kwietnia 2017, 12:41
Pewien poziom idiotyzmu został już dawno przekroczony.
 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze