Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - luty III / 2017

Korzystając z „Lex Szyszko” w całym kraju idzie pełną parą wycinanie starych drzew, często kilkudziesięcioletnich. PiS dostał lasy i parki pełne drzew i krzewów a zostawi po nich jedynie gołą ziemię lub beton.

19 luty. Na Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium wystąpił w kuluarach Antek smoleński.  – „NATO jest jedynym sposobem na powstrzymanie agresji rosyjskiej, której kolejne etapy od 2008 roku były symbolizowane takimi dramatycznymi wydarzeniami jak agresja na Gruzję w 2008 r., jak tragedia smoleńska w 2010 r., w której poległo dwóch prezydentów RP i całe dowództwo, jak wreszcie agresja na Ukrainę.
     Wszyscy uczestnicy konferencji  zdawali sobie sprawę z tego, że minister powiedział rzecz absurdalną. Minister wygłosił swoją znaną, propagandową kwestię, która ośmiesza i jego, i Polskę.
     Nikt z sojuszników nie podejmie się komentowania tego typu wypowiedzi, bo to byłoby dla nich niezręczne. Rosja zaś zachowuje się dyplomatycznie i nie wdaje się w dyskusje na temat nonsensownych oskarżeń, dając do zrozumienia światu, że mamy do czynienia z osobami niezrównoważonymi, zachowującymi się absurdalnie.

18 luty. Agnieszka Holland na zakończonym właśnie Berlinale zdobyła Srebrnego Niedźwiedzia za film „Pokot”. TVPis w swoich „Wiadomościach” nawet się o tym nie zająknęła. No cóż … jak mawia Kaczyński …  Holland to nie Poland. To zwykły, gorszy sort.

Na Wawelu kolejna burda związana z miesięcznicą pogrzebu małżeństwa Kaczyńskich. Początkowo PiS obchodziło uroczyście rocznice pogrzebu, teraz przeszło na miesięcznice. Po katastrofie smoleńskiej Kaczyński uczynił swoją rodzinę przedmiotem kultu i wykorzystuje własne wpływy, żeby ten kult umacniać. Mamy więc miesięcznice w Krakowie i miesięcznice w Warszawie. Gdy obywatele buntują się przeciwko zawłaszczaniu Wawelu i zaprzęganiu państwa w budowę rodzinnego kultu Kaczyńskich, prezes natychmiast zasłania się tarczą prywatności i intymności a jego zwolennicy oburzają się, że barbarzyńcy (dzicz) zakłócają modlitwę na grobie brata.
     Czy modlitwa nie jest aktem intymnym, prywatnym? Czy można modlić się prywatnie, w licznym, demonstracyjnym wręcz otoczeniu podwładnych z partii i rządu?   Taka mieszanina sacrum i profanum, prywatności i polityki to przecież czysta hipokryzja. Osobista tragedia prezesa PiS staje się kamieniem młyńskim u szyi państwa.

„NYT” ujawnił plan pokojowy Trumpa dla Ukrainy, przygotowywany przez jego doradców w porozumieniu z Rosjanami. – „Armia rosyjska wycofuje się z Donbasu a Ukraińcy idą do urn, głosować w referendum nad przekazaniem Krymu Rosji ...  w dzierżawę. Następnie UE i USA znoszą sankcje gospodarcze nałożone na Rosję i następuje zbliżenie tego kraju z Zachodem”.   Ta propozycja powstała podobno pod patronatem zdymisjonowanego już doradcy Flynna i – być może – za zgodą wiceprezydenta Pence. Czy wiedział o tym Trump? – Oto jest pytanie. Prawdopodobnie wiedział i jest teraz szachowany przez Putina.

„WP” ujawnia, że Duda, zwany prezydentem i Be Szydło latają co tydzień na weekend do Krakowa i z powrotem samolotami Embraer albo – częściej - wojskową Casą.  W ten sposób siły zbrojne, do których należą Casy stały się „przedsiębiorstwem taksówkowym” mimo tego, że wojskowe procedury zabraniają ich wykorzystywania do celów prywatnych. Ileż to było krzyku, gdy Tusk wykorzystywał samoloty rządowe do lotów na weekend do Gdańska. Tusk przesiadł się szybko na normalne linie rejsowe. Obecne VIP-y nie wydają się być gotowe na taki "akt poniżenia".

20 luty. Polska przekazała KE odpowiedź na jej uzupełniające zalecenia z grudnia 2016. Z odpowiedzi wynika, że nasz kraj może być wzorem dla innych w zakresie praworządności  a niejaki Timmermans i cała KE mieszają się nielegalnie do naszych spraw wewnętrznych, powodując niepotrzebne zamieszanie.

20 luty. Macierewicz ogłosił, że rozpisze konkurs na dostawę 16 śmigłowców, po osiem dla sił specjalnych i dla marynarki. Wszystko owiane jest głęboką tajemnicą, trudno więc porównać zamawiany typ z nowoczesnymi Caracalami. Pojawiła się informacja, że te 16 helikopterów ma kosztować 3 miliardy złotych. Nic nie wiadomo o ewentualnym offsecie. Kontrakt z Francuzami został zerwany, bo „Caracale były za drogie”. W tamtym przypadku jednak cała wydana kwota miała być zainwestowana w stworzenie przez Airbus zakładów produkujących elementy do śmigłowców jak również ich montaż  w Łodzi, Radomiu i Dęblinie  Co uzyskamy teraz i czy w sumie nie zapłacimy więcej? Rozsądek mówi, że jeśli chcemy kupić bochenek chleba, to taniej go kupimy w całości niż na kromki.

22 luty. W Sejmie rozpatrywanie wniosku PO o odwołanie Marka Kuchcińskiego z funkcji marszałka. Wynik był z góry przesądzony, liczyła się więc głównie dyskusja i argumenty. „Zachwyt” wzbudził Kaczyński – „Tak, jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami w przeciwieństwie do niektórych”. Potwierdził tym samym opinię o sobie jako zarozumiałym warchole, wychuchanym przez komunę jako resortowy bachor, który nie wie, co to jest rodzina, żona, dzieci, wnuki, który nie zna normalnego życia, za to wie jak skłócać i zachowywać się butnie. Trenował to przecież przez całe swoje życie .
     PiS to „ludzkie pany”, bo 16 grudnia mogli użyć siły w stosunku do opozycji a tego nie zrobili. Mogli, wraca przecież polityka czerpiąca garściami z historii, a wszak kiedyś szlachcic swojego parobka mógł wybatożyć, zamknąć w dyby, „wypróbować” jego żonę, czy córkę, …..,  i też nie robił tego zawsze, czasem okazywał łaskę, jak Kaczyński. Jesteśmy poddanymi pana J., który włada nami według swoich kaprysów. Jego widzimisię stało się najważniejszym regulatorem nowych praw, czyli bezprawia. Jego pańskość wyraża się w niszczeniu państwa, czyli jego przebudowie według „dobrej zmiany”, niszczeniu przyrody, dzieleniu narodu z wykluczaniem całych grup, zbyt słabo wyrażających zachwyt działaniami „wodza”. Paniska szaleją po naszych drogach, rozbijając wszystko, co nie zdąży przed nimi uciec do rowu, czy też zatrzymują uliczny ruch z wykorzystaniem armii, żeby Antek mógł przejść z chodnika na chodnik, akurat między pasami dla pieszych. A co!!! Przecież Polska to ich folwark a Naród to ich poddani, z którymi rozmawiać trzeba - ewentualnie - jedynie w okresie przedwyborczym.

W całym kraju nadal trwa intensywne rąbanie drzew. Wycie pił słychać szczególnie w miastach. Chodzi o maksymalne wykorzystanie ustawy, uchwalonej z pomocą Ministerstwa Destrukcji Środowiska z Szyszką na czele, zanim zostaną wprowadzone do niej zmiany. Niektórzy twierdzą, że stare drzewa są wycinane słusznie, bo korzeniami sięgają czasów PRL-u. Dzisiaj PiS = Piły i Siekiery. Uchwalenie tej ustawy zajęło im jedynie kilka dni, głosowali przez aklamację w Sali Kolumnowej, Duda nie miał żadnych wątpliwości i podpisał. Nowelizacja ustawy ma zająć zaś tygodnie, bo przecież ilość pił spalinowych w kraju jest ograniczona i deweloperzy by nie zdążyli wyciąć wszystkiego, co im przeszkadza.

Według informacji MON ostatnie zmiany w Sztabie Generalnym armii objęły 90 procent stanowisk dowódczych a w Dowództwie Generalnym 82 procent. No, Antek, niezła czystka!!!

23 luty. W Krakowie Be Szydło składała zeznania dotyczące wypadku w Oświęcimiu. Nie wiadomo, co zeznała, bo to utajniono. Nie pozwolono też wziąć udziału obrońcy kierowcy Seicento, oskarżanemu o spowodowanie wypadku. O co tu chodzi? Dlaczego przesłuchanie utajniono? Otóż prokuratura ma problem. Ogłoszono bowiem wcześniej, że nie ma bezpośrednich świadków tego zdarzenia. TVN znalazł jednak świadków i to całą grupę oraz nagrała ich wypowiedzi. Twierdzą oni, że kolumna samochodów rządowych używała przed zdarzeniem jedynie sygnałów świetlnych a nie używała sygnałów dźwiękowych. Jeśli tak było, to nie posiadała statusu w ruchu drogowym uprzywilejowanej i była zobowiązana do przestrzegania wszystkich zasad tego ruchu. Wyprzedzanie skręcającego Seicento na skrzyżowaniu, poprzedzonym w dodatku podwójną linią ciągłą,  było oczywistym złamaniem tych zasad. W tej sytuacji sprawcą wypadku byłaby kolumna samochodów premier a nie kierowca Seicento.
     Co w tej sytuacji mogła zeznać premier? Oświadczenie kłamliwe może ją za dużo kosztować. Najprościej było zeznać, że nic nie wie, bo spała.

Komentarze  

 
Taurus
+2 [4] #81 Taurus
5 marca 2017, 08:24
Kaczyński był łaskaw powiedzieć „Gazecie Polskiej”, że Tusk jest kandydatem Niemiec, a nie Polski. Donald Tusk, jaśnie panie Kaczyński, jest kandydatem Polaków, którzy czują się Europejczykami. Jest kandydatem ludzi wolnych, myślących i życzliwych. Również moim. Większość Polaków zagłosowała w sondażu za kontynuowaniem przez niego funkcji szefa RE. Ten kompleks Tuska i ta do niego nienawiść zżerają jaśnie pana K. i zeżrą go do końca. Tusk bowiem nie tylko pozostanie na swoim stanowisku, ośmieszając błaznów z PiS-u ale po zakończeniu swojej misji w RE wróci do Polski i pomoże nam wrócić do normalności. Sariusz- Wolski zaś nie jest kandydatem Polski, tylko kandydatem PiS-u.
Kandydatami niemieckimi, lub raczej rosyjskimi są (byli), mieszkający w Berlinie, obecna „prezes” Przyłębska i jej mąż – TW „Wolfgang”.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #82 Haji
5 marca 2017, 10:22
Wychodzi na to, że pis to zagłębie komunistów, donosicieli, kłamców, złodziei i bandytów. Dużo, jak na jedną partyjkę.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #83 wujek_manfred
5 marca 2017, 13:56
Jaki wódz, taka partia.
Zacytuj
 
 
sanescobarczyk
+3 [5] #84 sanescobarczyk
5 marca 2017, 14:46
Kto donosił na Polskę i dlaczego to był PiS?
kaczyzm.info/.../...

Srajusz Wolski ma poparcie San Escobar. Więcej. SAn Escobar wypowie wojnę Inii Europejskiej, jak nie wybierzecie Srajusza.
Zacytuj
 
 
sunset
+2 [4] #85 sunset
5 marca 2017, 15:12
Wolski był w czasie komuny dość dobrym pisarzem mininowel fantastycznych. lae to było tak jak z Pietrzakiem. miał zezwolenie od partii, był takim wentylem bezpieczeństwa.
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [4] #86 llortcik
5 marca 2017, 15:31
Sprawy bieżące.

Zaznajomiony ze szczegółami osiągnięć negocjacyjnych miszcza Waszczu i jej Eksperymentalności pomazaniec wezwał Polaków, by nie czekając na formalny Brexit zamieszkali w Białymstoku, zapewniając ich, że mimo starań rządu w tamtejszej Biedronce ceny są niższe niż on sobie wyobraża.

Pozbawiony możliwości wzrokowego kontaktu Don Antonio ku radości Towarzysza Suwerena znalazł odpowiednie dla siebie zajęcie i wystąpił w reaktywowanym Teleranku prezesa Jacka. Starym wiarusom łza się w oku kręci i żałują, że cudowny i przecudny pan Antoni przez tyle lat zajmował się innymi głupstwami.

Jak ćwierkają wróbelki fizyczny partner pani niekorzystnej dla wymiaru bez przypiekania mu Pięty zeznał, że nawet przed swym zwerbowaniem w 1979 r. wraz ze swymi odpowiedzialnymi towarzyszami działał w strukturach KPN, które powstało kilka miesięcy później. Towarzyszowi Wolfgangowi gorszy sort wraz z lekarzami zaleca pilne zapoznanie się z kalendarzem.

Nowo pozyskany towarzysz TW Syriusz /nie mylić z TW Wolski/ ćwierkając wyznał, ze przez 12 lat męczył się na klęczkach w dusznej atmosferze brukselsko-powskiego Azkabanu i dopiero wysiadłszy na przystanku Polska i przemierzając wprawdzie jeszcze na kolanach drogę do przystanku PIS zaczął oddychać pełną piersią.
Wyznał też, że zawsze był przeciwny, by krytyką poczynań jego nowo pozyskanego Towarzysza Naprawki zajmował się ktokolwiek poza Towarzyszem Suwerenem.
Jak donoszą dobrze poinformowane źródełka, nawet w Dobrej Zmianie ujawniają się towarzysze, którzy zdumieni woltą nowo pozyskanego i czując rodzącą się i rosnącą konkurencję na razie nieśmiało ćwierkają, parafrazując dawne hasło kandydata: TUSK albo ŚMIErĆ!

Miszczu Waszczu zajęty przekonywaniem formalnych kolegów do nieformalnego poparcia nowej kandydatury zapewnił, że gdy tylko we wtorek uzyska z rządu formalne potwierdzenie decyzji Towarzysza Suwerena rozpocznie jeszcze bardziej formalne szukanie poparcia. Gorszy sort zapewniając pana ministra, że nadal z rozbawieniem słucha jego popisów, zapytowywuje go, rząd jakiego kraju zgłosił Malcie kandydata na Tuska.

Minister Jego Niezłomności zapewnił, że miszczu Waszczu poinformował ich wcześniej o zmianie planów, a w kancelarii w pełni popierają krytykę płynącą z ust Dobrej Zmiany.

Najdalej i najgłębiej odleciał producent muzycznego napoju, żądając, by wobec braku znanych mu dowodów sam Tusk wyjaśnił, w jaki sposób donosił do Brukseli. Gorszy sort podpowiada panu posłowi jeszcze kilka pytań dotyczących Tuska, które umknęły jego inteligencji
1. Jak przeszmuglował hel w parówkach /czy też parówki w helu/?
2. Jak zmusił miszcza Waszczu do wezwania KW w celu naprawienia Towarzysza Naprawki?
3. W jaki sposób wpłynął na działania ojca Multiplexa w Brukseli?
4. Dlaczego zmusił Towarzysza Suwerena, by po spotkaniu ze strategicznym partnerem oznajmił, że żadnego BREXITu nigdy nie będzie?
5. Dlaczego zaprosił kraje NATO na szczyt do Warszawy, zmuszając przy okazji Jego Niezłomność do wysłuchania tego co usłyszał?
Można by jeszcze wiele wymienić, ale zmęczony gorszy sort sugeruje muzycznemu panu posłowi, by zamiast chodzić po TVNach i pokazywać swoją inteligencję zajął się konsumpcją swych produktów połączoną ze słuchaniem utworów swych jeszcze bardziej muzycznych przełożonych.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [5] #87 Taurus
5 marca 2017, 15:50
W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku jedynym polskim politykiem, którego słowa liczyły się w świecie był Lech Wałęsa. Największym jego przeciwnikiem i opluwaczem był nasz komunistyczny rząd. Historia, jak wiadomo, kołem się toczy. Obecnie naszym politykiem, z którym liczy się Europa i świat jest Donald Tusk. Kto jest jego największym przeciwnikiem i opluwaczem? - Pisowski rząd. Decyzje podejmuje teraz Komitet Polityczny PiS na czele którego stoi Kaczyński a wtedy robił to KC PZPR, na czele którego stał Jaruzelski. Mamy chichot historii na całego.
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [4] #88 llortcik
5 marca 2017, 16:15
Taurus napisał:
W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku jedynym polskim politykiem, którego słowa liczyły się w świecie był Lech Wałęsa. Największym jego przeciwnikiem i opluwaczem był nasz komunistyczny rząd. Historia, jak wiadomo, kołem się toczy. Obecnie naszym politykiem, z którym liczy się Europa i świat jest Donald Tusk. Kto jest jego największym przeciwnikiem i opluwaczem? - Pisowski rząd. Decyzje podejmuje teraz Komitet Polityczny PiS na czele którego stoi Kaczyński a wtedy robił to KC PZPR, na czele którego stał Jaruzelski. Mamy chichot historii na całego.

Jednak telewizorki Urbana i Jaruzel byli może bardziej cyniczni, za to inteligentniejsi. Ale nawet oni nie próbowali w śladem panny Krysi przyznawać obywatelstwa i nie mówili, że Wałęsa nie jest Polakiem.
rp.pl/.../...
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #89 wujek_manfred
5 marca 2017, 17:11
Jaruzel tym się różni od kurdupla, że nie unikał odpowiedzialności - najpierw był premierem, a potem przewodniczącym Rady Państwa. Kurdupla stać tylko na bycie szeregowym posłem. Różnica klasy o kilka rzędów wielkości.
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [4] #90 llortcik
5 marca 2017, 18:10
PS.

Dobrze zmieniony kandydat na Tuska ćwierkając zaapelował, by w związku z jego akcesem do Dobrej Zmiany nie odmieniać przez żadne przypadki i wypadki pierwszego członu jego nazwiska.

Zabrawszy ciasteczka, termos z własnodłonnie parzoną kawą i własnoręcznie niesioną teczką miszczu Waszczu odleciał. Jak donosi TW Źródełko na razie tylko do Brukseli, by w czasie wieczornego „obiatu” przelobbować Tuska swym nieodmiennym. Gorszy sort oczekuje, że wszyscy „obiatnicy” padną ze śmiechu na kolana, nie mogąc wykrztusić nawet słowa sprzeciwu. Gorszy sort oczekuje, że po otrzymaniu we wtorek pełnomocnictw od Jej Broszkowatości miszczu Waszczu jeszcze przed Świętem Kobiet i panny Krysi przeleci też wszystkie stolice europejskie.
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [5] #91 Taurus
5 marca 2017, 20:51
Manfred Weber, szef chadeków (EPL) w PE – „Tusk cieszy się jednomyślnym poparciem całej rodziny EPL. Kontrofensywa polskiego rządu podkreśli jedynie, że Donald Tusk otrzyma poparcie niemal wszystkich pozostałych rządów. Nie ma dla niego znaczącej alternatywy. Każdy kolejny atak na jego osobę będzie jedynie szkodził interesom Polski w Europie”.

Kaczyński z resztą swojej mafijnej partii zwariowali - tak to przynajmniej wygląda.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #92 wujek_manfred
5 marca 2017, 21:12
Taurus napisał:

Kaczyński z resztą swojej mafijnej partii zwariowali - tak to przynajmniej wygląda.
A było lepiej?

Tak swoją drogą - że kurdupel ma nasrane, to żadna nowość, niczego lepszego po nim nie oczekuję. Ale że syriusz to debil i szmata w jednym - to jestem zaskoczony.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #93 Haji
5 marca 2017, 21:36
Jarek jest całkowicie oderwany od rzeczywistości. Kiedy ostatnio samodzielnie chodził po ulicy? Boi się. A strach napędza jeszcze bardziej jego fobie. Nie ma koło niego też nikogo, kto mógłby go otrzeźwić. Zostali sami klakierzy.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #94 prezes pan
6 marca 2017, 06:58
Cytat:
W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku jedynym polskim politykiem, którego słowa liczyły się w świecie był Lech Wałęsa
No bez przesady, ja nie pamiętam, żeby jakiś znaczący polityk kiedykolwiek cytował Wałęsę.

Cytat:
Kto jest jego największym przeciwnikiem i opluwaczem?
Zdrajców należy piętnować.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [5] #95 Taurus
6 marca 2017, 07:05
Cytat:
Zdrajców należy piętnować.
Powiem więcej - zdrajców należy osądzać i zamykać, gdzie trzeba. Mam nadzieję, że kiedyś tak się stanie z rządzącą nami dzisiaj mafią.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #96 prezes pan
6 marca 2017, 07:15
Jakiś ponury nastrój tu panuje. Ataki na Jarosława, chwalenie Tuska.
To powyższe ujadanie na Jarka to miód na moje uszy.
Operacja „Saryusz-Wolski” to majstersztyk w wykonaniu Jarosława. Wydutkał platformę bez mydła.
Mamy polskiego kandydata i niemieckiego. Po okazaniu dowodów gwarantujących Tuskowi miejsce we więzieniu, Merkel ma trudny orzech do zgryzienia.
Wygląda na to że scenariusz operacji „Saryusz-Wolski” był pisany dużo wcześniej i nie na kolanie.
Cokolwiek się wydarzy, wygrał Jarosław.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #97 Haji
6 marca 2017, 07:25
Mylisz się lub zwyczajnie kłamiesz FB. Jarek osiągnął tylko tyle, że przegra z Tuskiem, skompromituje siebie, rząd i Polskę.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #98 prezes pan
6 marca 2017, 09:07
Cytat:
Powiem więcej - zdrajców należy osądzać i zamykać, gdzie trzeba. Mam nadzieję, że kiedyś tak się stanie z rządzącą nami dzisiaj mafią.
Masz całkowitą rację, mafia nadal rządzi, ale mamy Jarosława, Zbyszka, Patryka i mam nadzieję, że tej mafii w końcu się dobiorą do dupy
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #99 prezes pan
6 marca 2017, 09:15
Cytat:
Każdy kolejny atak na Donalda Tuska będzie szkodził interesom Polski
- oświadczył w niedzielę szef frakcji EPL w europarlamencie, niemiecki europoseł Manfred Weber.
Tak Niemcy bronią Ryżego sprzedawczyka.
Tylko,że pomyliły mu się interesy Polski z interesem Niemiec.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #100 prezes pan
6 marca 2017, 09:20
Saryusz-Wolski jest z wykształcenia doktorem ekonomii. Integracją europejską zajmował się od lat 70. ubiegłego wieku, najpierw naukowo, a w 1991 r. został pierwszym pełnomocnikiem polskiego rządu ds. integracji europejskiej i pomocy zagranicznej. Uczestniczył w negocjacjach układu stowarzyszeniowego Polski z Unią. Funkcję tę pełnił do 1996 r. W latach 2000-2001 był sekretarzem Komitetu Integracji Europejskiej, który koordynował negocjacje w sprawie przystąpienia Polski do UE. 13 czerwca 2014 r. został wybrany do Parlamentu Europejskiego z listy Platformy Obywatelskiej.

Co mógłby oznaczać dla naszego kraju wybór na szefa RE Saryusz-Wolskiego, a co kolejna kadencja na tym stanowisku Tuska?

Odpowiedź jest bardzo prosta.
Wybór Saryusz-Wolskiego będzie oznaczał, że Polska ma coś do powiedzenia w UE, wybór Tuska, że Niemcy chcą mieć coś do powiedzenia w Polsce.

Dzięki postawie Pana Saryusza Wolskiego można wierzyć jeszcze w uczciwość ludzi, a już myślałem ,że to nierealne. Ten Pan jest dla mnie prawdziwym BOHATEREM!

Jeśli Niemcy wepchną folksdojcza Tuska jako swojego człowieka na stanowisko przewodniczącego RE, to tylko pokażą, że UE zmierza w kierunku Wielkiej Rzeszy.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #101 prezes pan
6 marca 2017, 09:31
Bardzo celne spostrzeżenia, że pozwolę sobie zacytować.
Dlaczego na wybór przewodniczącego Rady Europejskiej nie ma debat zgłoszonych kandydatów.Co to są za wybory ????? Gdyby odbyła się debata miedzy Tuskiem, a Saryuszem -Wolskim to Tusk przegrałby z kretesem !!! Tusk nie zna dobrze angielskiego,bo tylko duka z kartki,nie ma rozległej wiedzy a jest tylko "sprawnym manipulatorem".Pan Saryusz -Wolski zna perfekt parę języków obcych,jest pracowity,a przede wszystkim jest bezstronny i na pewno nie pozwoliłby donosić na własny kraj!Po za tym nie jest kłamcą.Przypomnę,że Tusk 2,5 lata temu oszukał Polaków - Na oficjalne pytanie dziennikarzy czy się wybiera na jakieś stanowisko do PE odpowiedział kategorycznie,że się nigdzie nie wybiera,bo dla Niego praca dla naszego kraju jest najważniejsza !!! Te słowa wypowiedział wówczas,kiedy już dobrze wiedział,że za chwilę obejmie stanowisko przewodniczącego Rady Europy.Ten człowiek to KŁAMCA !!! To stanowisko otrzymał za to,że sprawnie zrujnował stocznie,przemysł górniczy itp.po to,aby rozwijał się bardziej w tych dziedzinach przemysł Niemiec !PO "wyje"i tłumaczy pokrętnie i kłamliwie,że to wstyd nie popierać Polaka na to stanowisko.Pan Saryusz Wolski też jest Polakiem więc o co chodzi ??? Przypomnę,że kiedy miano wybrać na jakieś stanowisko w PE pana europosła Janusza Wojciechowskiego,to oczywiście "ZGRAJA europosłów z Platformy/NIBY/Obywate lskiej tego kandydata oczerniła i nie poparła !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #102 prezes pan
6 marca 2017, 09:35
He, he, he...
Jak to śpiewał hymn Jarosław?
Z ziemi Polskiej do Wolski.
No i wszystko jasne. Już wtedy przewidział Wolskiego Sayrusza.
Prorok jaki, czy co? :D :P _lol_
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #103 wujek_manfred
6 marca 2017, 09:51
prezes pan napisał:

To powyższe ujadanie na Jarka to miód na moje uszy.

Jeszcze nie umyłeś? Pewnie dla ciebie mydło to jakiś lewacki wymysł.
prezes pan napisał:
Ten Pan jest dla mnie prawdziwym BOHATEREM!
A w to nie wątpię - u was im większa szmata, tym większy bohater. Jeszcze niech się okaże że donosił na SB, to już w ogóle będziecie mu pomniki stawiać.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [4] #104 Haji
6 marca 2017, 10:42
Właśnie, hehehe, Jarosław nie zna hymnu swojego kraju (patriota, my ass).
Temat stoczni już dawno przerobiliśmy, kłamczuszko. Zgadzam się także z tobą FB, rządzi mafia Jarka, Zbyszka i pozostałych i jako organizacja przestępcza zostaną skazani. Wcześniej, niż ci się wydaje.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #105 wujek_manfred
6 marca 2017, 11:14
Starania waszcza o wybór syriusza gwarantem sukcesu Tuska. Waszczu dzisiaj kolejny raz zmarnował okazję by się nie odzywać:
Nie wiem, ile państw popiera kandydaturę Saryusz-Wolskiego. Nie kolekcjonujemy tego. Nie interesuje mnie, kto popiera.
Spoko, przy takim podejściu do tematu operacja na pewno zakończy się sukczesem na miarę odkrycia San Escobar.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #106 prezes pan
6 marca 2017, 12:52 Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #107 wujek_manfred
6 marca 2017, 13:56
Ale że co, że na tweecie pismaka pisowskiej gazety kandydat pisu dostaje niewiele ponad 50% głosów? Ty się chwalisz czy się żalisz?

Nie wspominając o tym że szefa RE nie wybierają pisowscy tweeterzy tylko szefowie rządów - a oni nie są ciemnym ludem, wszystkiego nie kupią. Zresztą, pisowcy już w ogóle oderwali się od rzeczywistości twierdząc że syriusz jest "jedynym polskim kandydatem".

Generalnie kurdupel myśli że po stadninach stanowisko szefa RE jest kolejną synekurą jaką może obsadzić, i tupie nóżkami gdy okazuje się że to nieprawda. Niech tupie dalej, może przynajmniej brud z butów mu sam dopadnie (tak długo nie czyszczone że już powinien kruszeć).
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #108 prezes pan
6 marca 2017, 14:29
Cytat:
Ale że co, że na tweecie pismaka pisowskiej gazety kandydat pisu dostaje niewiele ponad 50% głosów?
Radziłbym więcej poczytać tweetów tego pismaka, wtedy dowiesz się o jego poglądach i do jakiej gazety pisze.
twitter.com/JNizinkiewicz
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #109 wujek_manfred
6 marca 2017, 17:37
A ja bym ci radził w końcu uszy umyć, i co, przejąłeś się? A jaką gazetą jest pispospolita to ja wiem.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #110 wujek_manfred
6 marca 2017, 19:59
Waszczu usiłuje przebić samego siebie:
www.tvn24.pl/.../
Gościu będzie dyktował państwom unijnym na kogo mogą głosować a na kogo nie. A im bardziej kombinuje, tym żałośniej to wygląda. No ale nic, zobaczymy co z tego wyniknie - być może takie potęgi jak Niemcy czy Francja przestraszą się że waszczu na nie krzywo spojrzy, a może i poszczuje San Escobarem.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #111 llortcik
7 marca 2017, 00:39
Sprawy bieżące.

Pokonawszy piętrzące się na drogach przeszkody i czające się przy drogach pokusy miszczu Waszczu wspaniałym rajdem zdołał zdobyć Brukselę i własnoustnie skonsumować czekającą tam na niego „obiatokolację”. Z pełnymi Dobrej Zmiany usty zapewnił, że w ciągu kilku minut uzyskał pełną jedność stanowisk wszystkich swoich rozmówców i wobec tego wielkiego sukcesu dyplomatycznego, Dobra Zmiana nie jest zainteresowana poparciem żadnego z państw, wspaniałomyślnie dodając, że skoro nie dał swego osobistego pozwolenia Tukowi , to ten, nie mając praktycznie żadnych szans powinien automatycznie zrezygnować z kandydowania.

Cudem ocalona czwórka zachodnich, a więc wiadomo przez kogo inspirowanych i sponsorowanych zachodnich przywódców, na wieść o błyskawicznym pochodzie ministra wzmocnionego przerażająco porażającym posiłkiem Dojnego ministra i samym Don Antonio , nie czekając na swój posiłek i zapominając o trójprzymierzach i trójporozumieniach zabarykadowała się w Wersalu. Gorszy sort z częściowo jawnych źródeł uzyskał wiadomość, że nie tylko przystąpiono do ewakuacji Opla poza zasięg rażenia pomysłów pomazańca i reszty Dobrej Zmiany, ale wszyscy oblężeni wyjątkowo zgodnie porozumieli się też, by rozpocząć błyskawiczne prace nad osiągnięciem pierwszej prędkości kosmicznej w zrozumiałej nawet dla animalsów, panicznej ucieczce przed koalicją i kolacją dobrze zmienionych ministrów.

Dobrozmienny Spin zwany doktorem dla odmiany wezwał Tuska, by do chwili głosowania przyłączył Unię Europejską do Unii Europejskiej i jako jej przywódca poparł polskiego kandydata na dobrze zmienionego Tuska. Dodatkowo zapewnił to sam Towarzysz Suweren przez bitych 9 godzin, mimo swej odrazy do jakiejkolwiek protekcji, lobbował za kandydatem, zaś Jej Broszkowatość w ciągu kilkunastu miesięcy liderując Europie odjechała, objechała i odbyła szereg rozmów, w których uzyskała międzynarodowe zapewnienie o poparciu polskiego kandydata, tak więc Tusk jako kandydat stoi na straconej pozycji w przeciwieństwie do całkowicie pewnego wygranej kandydata Dobrej Zmiany.
Jak donoszą źródełka obaj jej zagraniczni rozmówcy pilnie poszukują bezpośrednich świadków tych rozmów.

Po spotkaniu z szefem Europejskiej Partii Ludowej zrezygnowany kandydat oświadczył, że zrezygnował z przynależności do EPL, choć nadal czuje się duchowym członkiem. Brukselskie wróbelki ćwierkają, że to szefostwo EPL zrezygnowało zarówno z fizycznych, jak i duchowych wartości zrezygnowanego. Dobra Zmiana zapewnia, że już wkrótce, po nieodzownym sprawdzeniu czystości krwi i czystości uszu kandydat z rąk samego Richarda legitymację Europejskiej Partii Panów.
Gorszy sort zauważa, że w swej ofensywie dyplomatycznej Dobra Zmiana wystawiła swemu najnowszemu pomysłowi referencje odpowiadające kandydatowi na tłumacza lub windziarza w międzynarodowym hotelu.

Dobra Zmiana donosi, że odzyskawszy wiarę we własne możliwości, siły i niezbędne środki do pracy powraca złoty medalista. Chcąc uniknąć przeszłych, teraźniejszych i przyszłych nieporozumień Don Antonio własnoustnie wydał ustny rozkaz, by żaden umundurowany lub nieumundurowany wojak nie pomyślał nawet o zbliżeniu się do medalisty na odległość mniejszą tysiąc wojskowych kroków. Zamówiono już pierwsze prototypy chińskich ochraniających wykrywaczy /czy też wykrywających ochraniaczy/, ale testujący na własnych ciałach oficerowie zgłosili wadę konstrukcyjną, bowiem ten tak bardzo oczekiwany i poszukiwany sprzęt zamiast utrzymywać żądany dystans między obiektami wyrzuca ich do najbardziej zielonych poligonów.

Pragnąc uczcić środowe święto minister bez sumienia ale za to z właściwą klauzulą uszczęśliwił wszystkie panie powołaniem na odpowiedzialne stanowisko konsultanta ich i swego ulubieńca.
Źródełka dezinformacyjne donoszą, że najbardziej zaufane dobrozmienniczki rodzaju żeńskiego /i nie tylko/ otrzymały przekaz, by wyjaśnić, że to konsultant osobiście uczył Don Libido wsłuchiwać się w krzyk swego nasienia.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #112 prezes pan
7 marca 2017, 09:17
Afera Amber Gold, prywatyzacja CIECH, katastrofa Smoleńska, liczne zaniedbania, zaniechania, łamanie prawa wprost. Bandyta powinien wylądować w końcu w pierdlu. A tu taki człowiek kandyduje na eksponowane stanowisko w UE. W jakim świecie my żyjemy? Trybunał Stanu i surowy wyrok ku przestrodze innym, podobnym do niego kanaliom!!! Tak to powinno wyglądać.
Jeśli Donald Tusk zostanie wybrany na dalszą kadencję, oznacza to dalsze zmierzanie do końca UE.
Początek końca nastał w chwili wybrania Tuska.
Niemcy przez kilka lat hodowali sobie Donalda Tuska poprzez wręczane mu medale, honory, wyróżnienia i poklepywanie po plecach. Kiedy już go odpowiednio urobili, to wstawili na eksponowane europejskie stanowisko, mimo braku znajomości angielskiego.
zgięty pokornie do pasa i całujący Merkel po rękach parobek Tusk jest chodzącym dowodem na to, że europejski front wschodni Berlina jest pod kontrolą.
Wstawienie Donalda Tuska na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej nie będzie sukcesem Polski. To będzie sukces Niemiec, bo to ich człowiek. Mają go w swojej kieszeni.


valconetti.files.wordp ress.com/2017/02/c4d4r fbwcaah7cn.jpg?w=614&h =613
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #113 wujek_manfred
7 marca 2017, 11:10
Powyższa frustracja to miód na moje...serce (bo uszy mam umyte). :P
A że kurdupel nie chce być w Europie, to żadna nowość. Janukowycz też nie chciał - i jak skończył?
Zacytuj
 
 
sunset
+3 [3] #114 sunset
7 marca 2017, 11:34
[...]- Chcecie być na peryferiach Europy?
- Chcemy być poza nią.[...]

moją do wyboru, w Europie lub w Sojuzie. wybierają oczywiście Sojuz. w końcu cały pis to komuchy.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #115 prezes pan
7 marca 2017, 13:43
Cytat:
Janukowycz też nie chciał - i jak skończył?
Ano tak
biznes.onet.pl/.../r1c6g

Ale my nie pozwolimy, żeby Chyży Rój tak skończył. Świat się dowie o jego przekrętach, jego miejsce jest w pierdlu.
Zacytuj
 
 
sunset
+3 [3] #116 sunset
7 marca 2017, 13:56
[...]Świat się dowie o jego przekrętach, jego miejsce jest w pierdlu.[...]
załóżmy nawet, że masz tutaj rację. czysto teoretycznie.
wtedy, dla sprawiedliwości i zgodnie z prawem, oczywiście, Jarek powinien wylądować na szubienicy. między innymi za przekręty w sprawie spółki Srebrna, za FFOZ, za Ruch, nie mówiąc jużo prowadzeniu grupy przestępczej zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+3 [3] #117 wujek_manfred
7 marca 2017, 14:03
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [1] #118 llortcik
7 marca 2017, 15:59
@wujek_manfred
Czerwona wyspa prezesa jednej z wielu partii. Gdyby zapytać rządy krajów nie należących do UE czerwono by zabłysło też w gorącej Moskwie, ciepłym Mińsku, bratnim Pekinie i najbratniejszej dla Dobrej Zmiany Korei Północnej.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać