Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - styczeń III / 2017

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
Styczeń powoli zbliża się do końca, za miesiąc pewnie przylecą żurawie i razem z ich krzykiem wstąpią w Polaków nowe nadzieje. Trump zasiadł na   swoim  tronie, Putin tryska humorem, wojna z IS trwa nadal, na Ukrainie też nadal się tłuką i konflikt ten oraz jego losy stoją pod wielkim znakiem zapytania. Korea Północna znowu coś tam wystrzeliła, podobnie jak telewizja ZDF, która na nowo chce nam wmówić, że polskie obozy koncentracyjne to pojęcie słuszne.
Prezes Kaczyński zaś objeżdża kraj, zbierając hołdy. Ostatnio wystąpił w bezprawnie okupowanej przez Zdanowską Łodzi i zaskoczył wszystkich  mówiąc  – „Potrzebna jest reforma mediów. Chcemy, aby dążyli oni do prawdy a nie opowiadali się za jedną stroną”. Przyznacie, że to rewelacja a prezes wstrzelił się w istotę rzeczy!  Co teraz poczną ci „oni”? – niezłomni, nieprzejednani, te wszystkie Wildsteiny, Wolskie, Warzęchy, Karnowskie, te zastępy patriotów od Rydzyka, ……..? Jak sobie poradzą i czy się nie zagubią miłośnicy „Wiadomości”, gdy te zaczną pokazywać wszystko inaczej niż dotąd? Toż wierny Suweren gotów dostać szoku, albo – mówiąc wprost – jeszcze bardziej zgłupieć! Przecież taka „bezstronność mediów”, narzucana przez prezesa, może znaczną część elektoratu mentalnie okaleczyć. Czy pan się dobrze zastanowił, szeregowy pośle Kaczyński, jakie skutki mogą przynieść tego typu nieprzemyślane wypowiedzi?

Be Szydło parzy herbatę swoim ministrom, codziennie dwóm/ dwojgu innym a potem razem chwalą się dziennikarzom sukcesami. Nazywa się to przeglądem resortów a jest tak nudne i jednostronne, że szkoda czasu na pisanie o tym.

J. Kaczyński – „Nie możemy poprzeć Tuska na drugą kadencję. Ja bym wolał, żeby tam był ktoś innej narodowości”.  Nic dodać, nic ująć!.

Z przeprowadzonego w styczniu sondażu CBOS, dotyczącego sytuacji politycznej w Polsce wynika, że 49 procent respondentów uważa sytuację za złą i zmierzającą w złym kierunku (w grudniu było to 39%) a jedynie 15 procent uważa ją za dobrą.

IPN zaczyna odtajniać i udostępniać swój zbiór akt zastrzeżonych, na początek 6,5 tysiąca jednostek a potem jeszcze 4 tysiące. Najwyższa pora. Polacy czekali na ten ruch ponad 25 lat i byli w tym czasie skazani na rewelacje i przekręty w stylu Cęckiewicza, nie mogąc ich sprawdzić w oryginałach akt. Radość jest mniejsza, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że dostęp do tych akt będą mieli jedynie historycy i dziennikarze a nie każdy szary obywatel, jak to ma miejsce w krajach ościennych. No cóż – jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Jest szansa, że za kolejne dziesięciolecia każdy przysłowiowy Kowalski będzie mógł mieć  dostęp, tylko że większość zdąży już - powoli wymrzeć i w ten naturalny sposób straci zainteresowanie.

Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii wydał wyrok dotyczący Brexitu. Orzekł w nim, że do rozpoczęcia rozmów o wyjściu z UE potrzebna jest zgoda obu izb Parlamentu. Wygląda na to, że to, co miało być takie proste zaczyna się komplikować i że pani May może się spodziewać z tej strony pewnych niespodzianek i  rozczarowań.

Kaczyński kontynuuje hossę wygrywania  konkursów. Tygodnik „wSieci”  przyznał mu właśnie tytuł Człowieka Wolności Roku 2016. Wręczenie wyróżnienia odbyło się z pompą w stylu PRL-u. Czemu nie! Można pewnie wymyślić jeszcze mnóstwo tego typu konkursów, w finale których prezes będzie mógł powiedzieć, zgodnie z pewną reklamą TV „Znowu ja!”
     Biedny Kaczorek. Przez tyle lat brał baty od Tuska, że teraz pragnie  nasycać się „tryumfami”, choćby były szyte  grubymi nićmi.
     A ja twierdzę, że najważniejszą jego wygraną w licznych, zwycięskich konkursach był tytuł „Herod Roku 2016” , przyznaną przez Fundację Pro-Prawo do życia. Ciekawe, czy ją odebrał i czy były przy tym celebracje i przemówienia.

Powołany niedawno do życia Ruch Obrony Polskiej Samorządności  (ROPS) wystosował list otwarty do  Kaczyńskiego (Czytaj: nieograniczonego niczym władcy Polski) w sprawie ograniczenia kadencyjności w samorządach. Prezes PSL w tej sprawie –„Dziś, w momencie zagrożenia możliwości stanowienia o przyszłości swojej małej ojczyzny, obrażanie Polaków poprzez nazywanie „sitwą” wyborców, którzy wybierają swojego przedstawiciela, dobrego gospodarza, jest po prostu niesprawiedliwe i obraźliwe. Nie zgadzamy się na takie traktowanie”.

Antek, spieszący od Rydzyka do Kaczora na wręczenie nagrody, spowodował ponoć sporą kolizję na A1, ponieważ ktoś nieodpowiedzialnie zapalił czerwone światła  i jadące przed nim samochody się zatrzymały.  Wina Antka to być nie może, bo jechał służbowo, bo on by tego  nigdy nie zrobił, bo wiózł wszak błogosławieństwo dyrektora Tadeusza, nie może być i już!  Żeby tą oczywistość udowodnić śledztwo prowadzi żandarmeria wojskowa. Ze wstępnych ustaleń wynika ponoć, że w samochód Antka uderzały po kolei wszystkie samochody stojące na czerwonym świetle.
     Przy okazji dowiedziałem się, że nasze "VIP-y" jeżdżą teraz limuzynami, których kilkadziesiąt zakupiliśmy w związku z ostatnim szczytem NATO. Każde takie cacko kosztuje okrągły milion. Rozbicie go oznacza więc stratę tego miliona, wydanego z naszych wspólnych pieniędzy. Proszę więc was, panie i panowie pisowcy, którzy swoje tyłki tymi brykami wozicie, zacznijcie bardziej szanować nasze wspólne pieniądze. Woźcie nadal te swoje tyłki ale nauczcie się jeździć w sposób cywilizowany. Bo te samochody nie należą do was, tylko do wszystkich Polek i Polaków, gdyż to oni za nie zapłacili.

Komentarze  

 
Taurus
+2 [4] #81 Taurus
4 lutego 2017, 07:33
"Pan szczerze nienawidzi ludzi, zwyczajnie nimi gardzi, wliczając w to także swoje koleżanki i swoich kolegów z partii. Patrząc na twarz Pana Prezesa widzę nieszczęśliwego, sfrustrowanego, zakompleksionego, mściwego człowieczka. To namiastka mężczyzny i chodzące nieszczęście, to zbiór kompleksów specjalnej troski".
Myślę, że przez wiele lat socjolodzy i psycholodzy będą prowadzić dysputy, jak takie coś mogło opanować cały kraj i stopniowo, systematycznie go niszczyć. Będą też stawiać pytania o poziom intelektualny i moralny naszego społeczeństwa i jego religijnych pasterzy.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #82 wujek_manfred
4 lutego 2017, 11:41
A dla mnie diagnoza jest prosta - obecna sytuacja dowodzi że Polakòw od ruskich ròżni tylko alfabet i religia. I na tym ròżnice się kończą.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #83 llortcik
5 lutego 2017, 02:46
wujek_manfred napisał:
A dla mnie diagnoza jest prosta - obecna sytuacja dowodzi że Polakòw od ruskich ròżni tylko alfabet i religia. I na tym ròżnice się kończą.
Rosjanie też są różni, a wielu jest wspaniałych. Nie wrzucaj ich do jednego worka. :(

Sprawy bieżące.

Ze stron resortu Don Antonia zniknął profil i en face umedalowanego. Przecudownie cudownym zdarzeniem zniknął też ich cudny właściciel. Dobra Zmiana nieudolnie dezinformuje, że trwają poszukiwania zarówno osobnika, jak i jego wizerunków.
Służby zaprzeczają, że poszukiwanego ujęto poza granicami kraju na próbie przemytu naszych patriotycznie polskich bananów i cytrusów do San Escobar.

Nie znalazłszy odpowiedniej przestrzeni w ciągle za małej stolicy Towarzysz Suweren polecił zorganizowanie spotkania z rządem Jej Eksperymentalności w odległej o 1,5 godzinną podróż siedzibę pewnego ubogiego mnicha. Dobra Zmiana wyjątkowo zgodnie zapewnia, że wszyscy wycieczkowicze potwierdzili, że jakość asfaltu pozwala na podróż z potrzebną prędkością.

Sam Towarzysz Suweren „wziąśł" w obronę patriotycznego Misia, zauważywszy, że niedopuszczalne jest, by Miś odebrawszy niecnym wilkom upolowaną przez nich sarnę, musiał odstąpić należny mu posiłek obcym tygrysom mandżurskim. Gorszy sort nieśmiało zwraca uwagę Dobrej zmianie, że z jego, a także saren i pozostałych konsumowanych owieczek punktu widzenia nieistotna jest osoba konsumenta.

Na tymże spotkaniu pomazaniec poskarżył się ubogiemu gospodarzowi, że resort rozwoju nie otrzymał dotychczas ani złotówki z resortu finansów na realizację strategii tak wspaniale wyglądającej na jego wykresikach. Gorszy sort docenia szczerą samokrytykę mówcy, który swe wystąpienie zakończył słowami „Niech Matka Boża Nieustającej Pomocy czuwa nad nami wszystkimi”.

Złotousty Jej Eksperymentalności przez cały boży dzień zapewniał, że nikt z otoczenia rządu nie podpisał pisma o odmowie przyjęcia na leczenia dziesiątki syryjskich dzieci i wskazywał, że jeszcze trwają gruntowne uzgodnienia międzyresortowe. Bardziej czujący powiew z Torunia dobro zmiennicy zapewniają, że Polska przyjmie te sieroty natychmiast po uzyskaniu przez nie pełnoletniości lub otrzymaniu wszystkich pozwoleń od ich rodziców. Gorszy sort zwraca uwagę Jej Broszkowatości i jej ministrom, że najlepszy przyjaciel dwóch naszych strategicznych partnerów działa o wiele szybciej.

Umiejscowiony w tym tygodniu na froncie medialnym minister Jego Niezłomności dla niepoznaki zwany Derą pochwalił jazgot swego pryncypała w Żaganiu, natomiast z ogromnym ubolewaniem przyznał, że nie dosłyszał wezwania mieszkańca Krakowskiego Przedmieścia skierowanego do prawdziwych patriotów i dobrozmiennych partiotów. Z zadowoleniem podkreślił też fakt, że od jakiegoś czasu Najwyższy Zwierzchnik Sił Zbrojnych jest z odpowiednim wyprzedzeniem informowany o swych decyzjach personalnych.
W innym wywiadzie tenże zawsze prawdomówny minister wspaniale użył nowej dobrozmiennej matematyki własnoustnie oświadczając, że 103 ubiegłoroczne orzeczenia (wyroki i postanowienia o umorzeniu postępowania) oraz 725 postanowień i zarządzeń TK są zupełnym ZEREM w porównaniu do ZERA wyroków wydanych za kadencji pani niekorzystnej dla wymiaru. Zapewnił też, że w celu dalszego przyspieszenia Jego Niezłomność gotów jest udać się za kotarę i ponownie spotkać się ze swą najodpowiedniejszą wybranką umieszczoną na najodpowiedniejszym dla zaorania prawa miejscu. Gorszy sort stanowczo żąda, by pozwolono mu ponownie ujrzeć pana Prezydenta z czułością całującego rączki swej najlepszej wybranki.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #84 llortcik
5 lutego 2017, 03:33
Ps.Cytat:
zniknął też ich cudny właściciel
Gorszy sort zauważył już pierwszych dobrze zmienionych oficerów w trakcie intensywnych ćwiczeń kroku defiladowego przed rozpiętym nad pustką parasolem.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #85 Taurus
5 lutego 2017, 09:52
Prezydent Sopotu Jacek Karnowski chce przyjąć na koszt miasta dziesięcioro małych dzieci z Syrii, które są sierotami. Wystosował więc do Be Szydło prośbę o zgodę i pomoc w sprowadzeniu tych dzieci. MSWiA wysłało mu odpowiedź negatywną, którą można streścić następująco: „Nie ma możliwości przyjęcia dzieci z ogarniętej wojną Syrii z uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa”.
W internecie się zagotowało. Redaktor Korwin – Piotrowska pisze na Facebooku – „Klękać, modlić się, łapać hostię, przymilać się do księży jest łatwo. Zrobić cokolwiek, by potwierdzić wasze malowane chrześcijaństwo i ostentacyjną, acz jak widać g..no wartą miłość bliźniego jest trudniej, prawda? DZIESIĘCIORO MAŁYCH DZIECI, sierot, stanowi zagrożenie bezpieczeństwa! Nie życzę wam źle, ale karma wraca. Nie macie pojęcia o Bogu, sumieniu i empatii! G..no was obchodzą inni. Jesteście nie tylko głupi, ksenofobiczni, nietolerancyjni , zawistni i pozbawieni wyobraźni. Jesteście ZŁYMI LUDŹMI!!!”.
Ksiądz Kazimierz Sowa – „Jeśli czyjeś czyny rozmijają się z deklaracjami to jest to faryzeuszostwo. Cały czas mam nadzieję, że ludzie którzy deklarują w Polsce przywiązanie do wiary i Kościoła zrozumieją, że chodzi o czyny a nie o słowa”.
PiS wygrał wybory, odwołując się do retoryki anty-imigranckiej. Teraz się okazało, że ta retoryka napotyka na bardzo ostry sprzeciw. Nagle, nawet zwolennicy PiS-u, zaczynają pytać – zaraz, zaraz, czy nawet dla małych dzieci, dla sierot nie zrobicie wyjątku? Czy te małe dzieci są również terrorystami? Polska, takimi drobnymi gestami, miałaby szansę poprawić, ocieplić swój wizerunek. Widać jednak, że nie ma na to szans, jeśli decyduje PiS.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #86 Haji
5 lutego 2017, 18:21
Prezydencki doradca o wojskowych: "Drżą przed Misiewiczem. Deficyty charakteru".
Podziwiam umiejętność mówienia takich tekstów z kamienną twarzą. Buster Keaton polityki.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #87 llortcik
5 lutego 2017, 19:43
Haji napisał:
Prezydencki doradca o wojskowych: "Drżą przed Misiewiczem. Deficyty charakteru".
Po tym oświadczeniu Jego Niezłomność nie powinien spocząć, dopóki wraz z Don Antoniem nie wymienią wszystkich żołnierzy na bardziej dzielnych. Chrzest bojowy to defilada przed miejscem ukrycia umedalowanego?

Sprawy bieżące.

Towarzysz Suweren został przez prezesa jednej z wielu partii i redakcję niezależnego od rzeczy i niepokornego od zawsze tygodnika mianowany przywódcą opozycji. Choć trwa jeszcze oczekiwanie na akceptację Jego Niezłomności i Jej Broszkowatości, to nominat już zapowiedział, że będzie bardziej totalny od najbardziej animalnych totalsów, a równocześnie bardziej konstruktywny niż najpiękniej śpiewający muzycy.
Żoliborskie gołębie ćwierkają, że już w najbliższy piątek osobiście poprowadzi miliony osobiście wezwanych swych jazgoczących zwolenników do szturmu na pałac Jego Niezłomności.
Gorszy sort docenia, że dzięki osobistemu poświeceniu Towarzysza Suwerena już w najbliższy wtorek kanclerz Niemiec będzie miała możliwość spotkać się zarówno z przedstawicielami rządzących, ale realizujących wytyczne określonych ośrodków, jak i przedstawicielem opozycji wyrażającym najżywotniejsze oczekiwania Narodu.

Sędzia z Seattle wstrzymał prezydencki dekret na terenie całego kraju. W odpowiedzi DT nazwał postanowienie sądu „opinią” i stwierdził, że jest ona „absurdalna i zostanie unieważniona”. W administracji amerykańskiej już przygotowują wnioski o ekstradycję pana Zbyszka i towarzysza Naprawki wraz z ich najbliższymi współpracownikami.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #88 prezes pan
6 lutego 2017, 07:08
Cytat:
A dla mnie diagnoza jest prosta - obecna sytuacja dowodzi że Polakòw od ruskich ròżni tylko alfabet i religia. I na tym ròżnice się kończą.
Ty się od Polaków odpier..ol.
Zajmij się swoja nacją.

Cytat:
Prezydent Sopotu Jacek Karnowski chce przyjąć na koszt miasta dziesięcioro małych dzieci z Syrii, które są sierotami.
Czy w tej wyborczej nigdy nie dementują fałszywych informacji?
Okaż się facetem z jajami i przeproś za kłamstwa.
tvp.info/.../...
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #89 Taurus
6 lutego 2017, 07:32
Cytat:
Czy w tej wyborczej nigdy nie dementują fałszywych informacji? Okaż się facetem z jajami i przeproś za kłamstwa. tvp.info/.../...
Wyjątkowo przeczytałem twój link - to jeden wielki bełkot. Jest faktem, że Sopot i Gdańsk chcą pilnie przyjąć syryjskie sieroty, choćby na leczenie a rząd Be Szydło pochyla się nad "problemami i zagrożeniami", jakby w tamtejszych obozach nie było tysięcy tych okaleczonych fizycznie i moralnie biedaków, gotowych do wzięcia od zaraz. Będzie się tak pochylał miesiącami, żeby sprawę udupić, bo taki transfer jest mu nie na rękę. Znam jednak przekorę Polaków i zaraz mogą się odezwać inne miejscowości z podobnymi życzeniami
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #90 Taurus
6 lutego 2017, 08:38
I jeszcze kilka zdań na ten temat. Jak ktoś powiedział, mamy w Polsce antychrześcijańską politykę chrześcijańskich polityków, ludzi, którzy uwielbiają pchać się w Kościołach na pierwsze miejsca "jak wesz na czoło" a nie mają w sobie nawet minimum empatii do bliźniego, nie mają w sercach żadnego współczucia dla ludzi okaleczonych i cierpiących, nawet dla małych dzieci.
Dlaczego nasz rząd zablokował działanie tak zwanych korytarzy humanitarnych, zaprojektowanych przez Caritas Polska i zatwierdzonych przez Episkopat? Korytarzy, które świetnie zafunkcjonowały we Włoszech a więc nie trzeba w ich przypadku obciążać mózgownic Błaszczaków czy innych Be Szydłów, bo wszystko można skopiować?
I jeszcze papież Franciszek - "Nazywanie siebie chrześcijaninem i nieprzyjmowanie uchodźcy, lub kogoś, kto szuka pomocy, kto jest głodny lub spragniony, to hipokryzja. Jeśli mówię, że jestem chrześcijaninem a przeganiam tych ludzi, jestem hipokrytą". Nie musisz, PP, przyjmować uchodźców ani pomagać potrzebującym. Nikt na to nie liczy! Nie "jazgocz" jednak, mówiąc językiem Dudów, gdy chcą to robić inni.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #91 sunset
6 lutego 2017, 09:17
[...]Ty się od Polaków odpier..ol.
Zajmij się swoja nacją.[...]

jak już dawno zostało stwierdzone, pisdzielce to nie Polacy. to Wolacy i proszę łaskawie wypierdalać do Wolski, gdziekolwiek ona jest... pewnie w San Escobar.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #92 prezes pan
6 lutego 2017, 09:49
Cytat:
Jak ktoś powiedział, mamy w Polsce antychrześcijańską politykę chrześcijańskich polityków, ludzi, którzy uwielbiają pchać się w Kościołach na pierwsze miejsca "jak wesz na czoło" a nie mają w sobie nawet minimum empatii do bliźniego
Taki właśnie jest ten prezydent Sopotu.
Wielki samarytanin pod publiczkę . Ponad 100 biednych rodzin z Sopotu czeka na przydział mieszkań komunalnych od lat. A ten nagle chce obcym dawać.
Jak taki dobry niech da swoje mieszkania syryjskim rodzinom. W końcu dużo go nie kosztowały.
Sprowadzenie dziesięciorga syryjskich sierot, to żaden odruch serca tylko dalsze eskalowanie konfliktu na linii PO-rząd. I o to w tym wszystkim chodzi.

Taurusowi wstyd się przyznać ,że znowu zrobiono go " w konia" w sprawie tych "sierotek".
Ale z nim jak z Wałęsą. Nigdy nie będzie miał w sobie tyle honoru, żeby się przyznać do błędów i przeprosić. Takie ma autorytety. Niestety.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #93 Taurus
6 lutego 2017, 10:18
Cytat:
Taurusowi wstyd się przyznać ,że znowu zrobiono go " w konia" w sprawie tych "sierotek". Ale z nim jak z Wałęsą. Nigdy nie będzie miał w sobie tyle honoru, żeby się przyznać do błędów i przeprosić.
Ty mówisz o honorze? Ty????? Śmiech na sali!!!!! Co ma piernik do wiatraka? Co mają sieroty, które będą ulokowane w jakimś domu dziecka (leczenie, edukacja, wychowanie, ...) do mieszkań dla ludzi bezdomnych? Czy w jakimkolwiek miejscu w Polsce jest wystarczająca ilość mieszkań komunalnych i czy kiedykolwiek będzie? Przecież każdy chciałby mieszkanie za darmo! Czy z przyjęciem tych dzieci mamy czekać do czasu aż zapewnimy wszystkim potrzebującym mieszkania, czyli do świętego nigdy? Jeszcze raz cię proszę - nikt niczego dobrego od ciebie się nie spodziewa, ale nie "jazgocz".
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #94 prezes pan
6 lutego 2017, 10:45
Cytat:
Ty mówisz o honorze? Ty????? Śmiech na sali!!!!! Co ma piernik do wiatraka?
Ano, ma. Skoro tego nie rozumiesz, to daj się spokój z twoimi opiniami. Bo żadna z nich nie jest poważna i każda nadaje się tylko do wyśmiania.
Karnowski chce w Sopocie dzieci z Aleppo. Ale wydatki na dom dziecka tnie.
twitter.com/.../1
Matacz, cwaniak, ogałaca polskie dzieci i udaje opiekuna dzieci z Aleppo.
Widać polskie sieroty są mniej medialne niż syryjskie. A swoją drogą używanie dzieci do robienia pijaru to zwykłe kurestwo.
Zacytuj
 
 
mk
+1 [3] #95 mk
6 lutego 2017, 11:18
Taurus napisał:

Myślę, że przez wiele lat socjolodzy i psycholodzy będą prowadzić dysputy, jak takie coś mogło opanować cały kraj i stopniowo, systematycznie go niszczyć. Będą też stawiać pytania o poziom intelektualny i moralny naszego społeczeństwa i jego religijnych pasterzy.

Taurusie drogi,
Wladza, ktora przeciez wybieramy, jest w jakims sensie odzwierciedleniem nas samych. Tak, my tacy, en masse, jestesmy. No i wybieramy tak jak wybieramy.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
-2 [4] #96 wujek_manfred
6 lutego 2017, 11:22
prezes pan napisał:
Ty się od Polaków odpier..ol.
Zajmij się swoja nacją.
Swojego Kalksteina pouczaj o nacjach, parchu z hasbary. Czy honorowy aryjczyk Antek sprzedał już dzisiaj jakiś kawałek Polski USraelowi? Co ja mówię "sprzedał" - on by za darmo oddał. A jaki jazgot ostatnio poszedł bo Tusk napisał że nie będzie bezwarunkowo kochał USraela.

Zresztą - wszyscy pamiętamy kto celowo wysłał do Szwajcarii wadliwy wniosek ekstradycyjny, żeby tylko Bagsika nie wydano. I wiemy jakiej narodowości jest Bagsik - i jakiej musieli być jego wspólnicy.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #97 wujek_manfred
6 lutego 2017, 11:39 Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #98 Haji
6 lutego 2017, 14:01
Misiewicz, chociaż plotki mówiły co innego, zostaje w MON. Antoni zawiadamia prokuraturę.
Kurcze, "zbrodnia na Misiewiczu".
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #99 prezes pan
6 lutego 2017, 14:01
Przez 8 lat na pastwisku pasło się bydło. Przyszedł czas na rzeźnię i ubój.
Pewnie dlatego największa krowa odłączyła się od stada.
Jest teoria, że pani Hanna Gronkiewicz-Waltz wiedziała, co się święci i po prostu uciekła z kraju. Może się okazać, że pani prezydent nie wróci już z wakacji – powiedział Oskar Hejka, stołeczny radny Prawa i Sprawiedliwości.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #100 prezes pan
6 lutego 2017, 14:07
Cytat:
Antoni zawiadamia prokuraturę.
Prokuratura zajmie się sfałszowanym kontem na Facebooku i upowszechnianiem fałszywych informacji - zapowiedział Macierewicz. Zaznaczył, że trzeba wyjaśnić, jakie osoby, jakie środowiska działają na szkodę Ministerstwa Obrony Narodowej. - To bardzo poważne przestępstwo - dodał.
Brawo panie Antoni!
Te wszystkie prowokacje mają w sposób oczywisty znamiona przestępstwa. Z tą bandą tylko w ten sposób trzeba.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #101 wujek_manfred
6 lutego 2017, 14:08
prezes pan napisał:
Jest teoria, że pani Hanna Gronkiewicz-Waltz wiedziała, co się święci i po prostu uciekła z kraju.
Uciekła z Misiewiczem do San Escobar.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #102 prezes pan
6 lutego 2017, 14:37
Cytat:
Uciekła z Misiewiczem do San Escobar.
Nie słyszałem, aby Misiewicz był niewidomy.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #103 wujek_manfred
6 lutego 2017, 16:32
prezes pan napisał:

Nie słyszałem, aby Misiewicz był niewidomy.

A ja nie słyszałem żeby był hetero.

A swoją drogą - jak dla ciebie Antek jest ładniejszy od HGW, to jesteś pedał i bezguście do tego.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #104 llortcik
7 lutego 2017, 01:36
Sprawy bieżące.

Wbrew wszelkim i uzasadnionym obawom całej kancelarii Jego Niezłomności i wielu innych Dobrozmienników, mimo jeszcze większego jazgotu nowomianowanego przywódcy opozycji w wyniku wspaniale opracowanej strategicznie i jeszcze wspanialej przeprowadzonej operacji Toruńsko-Warszawskiej Don Antonio wspaniałym sukcesem zakończyła się operacja odzwolnienia złotego medalisty.
Sama jej Eksperymentalność wraz z resztkami Dobrej Zmiany wydali konferencyjne westchnienie ulgi, że to w rękach i na barkach cudownego pana Antoniego spoczywają doniosłe decyzje personalne i bezpieczeństwo państwa.
Sam Don Antonio występując a skromnej roli złotoustego umedalowanego zapewnił, że trwa już poszukiwanie nowego frontu działań dla rannego w białostockiej potyczce. Gorszy sort obawia się, że zgodnie z zapowiedzią doradcy Jego Niezłomności zostanie skierowany do „deficytów charakteru” i stopnia „drżenia przed Misiewiczem” oraz weryfikacji pozostałych obrońców naszej ojczyzny. Gorszy sort niezmiernie żałuje, że złoty medalista nie pojawił się w dużo wcześniejszych latach i nie zweryfikował chęci jego wstąpienia w szeregi bażantów.
Cudowny resort cudownego pana Antoniego zapowiedział skierowanie do pana Zbyszka wniosku o ukaranie tych z graniczącym z pewnością prawdopodobieństwem inspirowanych i opłaconych przez jedynie właściwie jazgoczącego i jedynie prawowitego przywódcę opozycji prowokacyjnych prowokatorów dybiących na bezpieczeństwo państwa zawisłe na dziewiczej niewinności i czci medalisty. Wróbelki Dobrej Zmiany ćwierkają, że przygotowywane są wnioski o ujęcie i ekstradycje zbiegłych z kraju przestępczych przestępców, obecnie ukrywających się pod ksywkami Twittera i Facebooka.

Fake ale fajny:
Medalista: Jeśli Jarosław Kaczyński nie cofnie swoich słów to wypierdalam z MONu.
Don Antonio: A co powiedział?
Medalista: Żebym wypierdalał z MONu.

Rada Warszawy podjęła decyzję o przeprowadzenie referendum w stolicy. Jak donosi gorszy sort obwarzanka podobne referenda szykowane są w ich gminach. Dobra Zmiana z oburzeniem przyjęła uchwałę, oświadczając, iż niedopuszczalne jest by mieszkańcy Podhala nie mogli sami zdecydować czy Ząbki mają być w Tłuszczy czy też Tłuszcz w Ząbkach, czy może w obu tych gminach ma być Wesoła.
Poseł zwany Sasinem, wstrzymując bieg wypadków parlamentarnych, rozpoczął szwajcarskie szkolenie dotyczące zarządzaniem serem szwajcarskim. Gorszy sort obawia się, że Dobra Zmiana swymi dobro zmiennie przemyślanymi decyzjami ostatecznie usunie Warszawę z Warszawy.
Dobrozmienne wróbelki ćwierkają, że sam Towarzysz Suweren, zaniepokojony animalnym oporem oświadcza, że cały projekt został niecnie podrzucony przez tuskowych totalsów do nieczego nieświadome i oczywiście niewinnej niebieskiej teczki, zaś Dobra Zmiana nie ma i nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Gorszy sort wprawdzie zastanawiając się czy to złoty medalista ma przykryć defarmaceutycznymi czapkami stolicę, czy zamieszanie wokół Warszawy ma przykryć medialnie sukcesy umedalowanego to jednak uważa, że obie operacje mają na celu odwrócenie uwagi wroga od operacji pana Zbyszka i Jego Niezłomności na froncie ubezwłasnowolnienia sędziowskiej niezawisłości.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+2 [4] #105 wujek_manfred
7 lutego 2017, 10:02
Trzeba było przykryć aferę homo-misia, więc wymyślili - dali odezwać się idiocie który udaje ministra spraw zagranicznych. Za każdym razem kiedy myślę że gość nie może być już większym debilem, udowadnia mi że się mylę. Oj, boli ich że Tusk będzie miał przedłużoną kadencję, boli ich bardzo. I dobrze - mam nadzieję że zaboli jeszcze bardziej.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-4 [4] #106 prezes pan
7 lutego 2017, 13:07
Cytat:
Oj, boli ich że Tusk będzie miał przedłużoną kadencję, boli ich bardzo. I dobrze - mam nadzieję że zaboli jeszcze bardziej.
Ten debil nigdy nie powinien mieć przedłużonej kadencji. Po prostu nie ma już możliwości sprawczych wysługiwania się Niemcom kosztem Polski.
No chyba, że Jarosław będzie chciał Tuska wykorzystać jako kartę przetargową w rozmowach z Merkel, która właśnie po to składa wizytę.
Politykowi tej klasy co Jarosław, Merkel może jedynie lizać buty.
Jarosław, który w pierwszej kolejności ma na względzie dobro Polski, może iść na układ z Merkel, i Tuska poprzeć. Niemniej jednak dalsze losy Tuska skończą się w więzieniu. Ten bandyta tylko na to zasłużył.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+3 [3] #107 wujek_manfred
7 lutego 2017, 13:38
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #108 prezes pan
7 lutego 2017, 14:41
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #109 Haji
7 lutego 2017, 16:41
Zabolało FB, oj zabolało.
Kaczyński sam chce być opozycją. Już był taki jeden, nazywał się Krzaklewski i organizował protesty przeciw swojemu rządowi. Czy musimy przypominać jak skończył?
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #110 sunset
7 lutego 2017, 16:42
[...]Ten debil nigdy nie powinien mieć przedłużonej kadencji.[...]
cóż. jeśli Tusk to debil, to kaczyński jest debilem do kwadratu. debaty z Tuskiem przegrywał śpiewająco, wszystkie wybory od 2007 przegrywał z Tuskiem. wszystko co robi Tusk robi z "lekkością motyla" mimo silnych działań przeciwnych kaczyńskiego, jako, że kaczyński nienawidzi Tuska prawie tak jak Wałęsy.
tak, FB, twoja dupa jest wolna od bólu. tak została już rozkalibrowana przez kaczyńskiego i resztę pisu, że już nawet nie czujesz, jak cię dymają.
Zacytuj