Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - październik II / 2016

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
Gen. Brygady Robert Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa, wydał rozkaz (sygnatura 15871/16), w którym poleca, żeby podstawowym źródłem informacji pozyskiwanych z mediów w codziennej działalności służbowej były programy TV publicznej, w szczególności TVP Info.  Gen. Głąb okazuje się prawdziwym głąbem, nie tylko z racji nazwiska. Przypomina się stare powiedzenie „tam, gdzie kończy się rozum, zaczyna się wojsko”. Tak przy okazji – dlaczego w rozkazie Głąba nie wymienia  się mediów rydzykowych? Dlaczego nie poleca się organizowania prasówek w oparciu o GPC  chociażby? To może być powód, gen. Głąb, dla którego nie dokleją panu kolejnej gwiazdki. Zalecam również odprawianie wspólnego pacierza wieczornego poprzedzone uroczystym „apelem smoleńskim”, żeby u żołnierzy wywołać sny patriotyczne a odpędzić te grzeszne, z wizerunkiem kształtów  kobiety. Wszystko to ku chwale ojczyzny, tow. Gen. Głąb.

Serwis „OKO Press” opisuje tak zwaną ośmiornicę Macierewicza. Wynika z tego, że Antek obsadził w zarządach i RN przedsiębiorstw skupionych w PGZ ponad stu swoich Pisiewiczów. Jakiś Andrzej Skołecki, były asystent agenta Tomka, zasiada w pięciu RN tej grupy a 30-letni Przemysław Bednarczyk w 3 RN i 8 zarządach spółek. To są dopiero kariery!!!!! Jakże wybitnych, młodych ludzi można znaleźć u Antka. I jakże pracowitych oraz uniwersalnych. Każde przedsiębiorstwo ma przecież swoją specyfikę i technologie, zasady i kulturę pracy. Piastowanie odpowiedzialnych stanowisk w 11 z nich równocześnie przekracza nie tylko możliwości ale i wyobrażenie normalnego człowieka.
     Tak przy okazji. Ten najbardziej znany Antkowy Misiewicz powiedział dziennikarzom, że „pracował dotąd dla Polski i będzie pracował dla niej nadal”.  Można by zapytać, czy Polska tego chce i ile ją to kosztuje?

11 październik. Ostatnio furorę robią czarne marsze. Wczoraj miały miejsce przynajmniej dwa a jeśli zaliczyć do marszów protest nauczycieli to trzy. Myślę o demonstracji inwestorów na GPW i o marszu ludu smoleńskiego na 78 już miesięcznicy.

     Giełda pada, inwestorzy wyprzedają swoje akcje i  przenoszą się na inne rynki. To skutek takiej a nie innej polityki rządu, który niewielkie ma pojęcie o gospodarce i przepływach kapitałowych.

     Sekta zwana ludem smoleńskim jest za to nadal zwarta i pełna nadziei. To efekt wynikający z nieustannego karmienia jej absurdami przez licznych ojców duchowych z Antkiem,  Jarkiem i toruńskim Tadeuszem na czele. Poseł Jarosław K. wczoraj - "Dziś wiemy coraz więcej, ale ostateczne ujawnienie prawdy przed nami. Trzeba o tą prawdę walczyć!". Jakże "prawdziwa" musi być ta prawda, skoro tak trudno ją zdefiniować. Jakoś cicho o wynikach dochodzeń prowadzonych przez Antkową komisję czy podkomisję, z licznymi "ekspertami" typu Binienda z całego świata. Trochę to dziwne, bo przecież od dawna wiadomo, że za wszystkie te sztuczne mgły, hele, różnorodne wybuchy na pokładzie i skrzydłach, pola magnetyczne .................... (niepotrzebne skreślić) ...... odpowiedzialny jest Tusk i że nawet kara śmierci na tym osobniku nie da ludowi smoleńskiemu wystarczającej satysfakcji, bo byłoby to zdarzenie jednorazowe a tu chodzi o grillowanie, czyli stopniowe przypiekanie boczków, jak to robił Kukliński Kmicicowi i vice - versa. wszystko z miłością bliźniego i paciorkiem na ustach oraz z nienawistnym ogniem piekielnym w oczach, również w tych oczętach wymalowanych.

Duże poruszenie w kręgach politycznych, krajowych i zagranicznych, wywołało zerwanie przez Polskę negocjacji w sprawie offsetu związanego z zakupem Caracali  a szczególne stylu, w jaki zostało to zrobione. Mogą z tego wyniknąć znaczne komplikacje dyplomatyczne jak i w zakresie zapewnienia nam bezpieczeństwa. Prezydent Holland odwołał swoją wizytę w Polsce.  Nasze „dyplomatołki” pogłębiają problem swoimi głupimi  wypowiedziami, na przykład taką, że „nie będą nas Francuzi uczyć …. bo to my, kilka wieków temu, nauczyliśmy ich posługiwania się widelcem”. Stosując tak „wyszukany, subtelny język dyplomatyczny” nie uzyskamy z pewnością uznania u naszych partnerów, coraz mniej licznych zresztą. Niejaki Kownacki, wiceminister od Antka zyskał zaś ksywę „Ego widelec sum”. PO zapowiada złożenie wniosku o powołanie Komisji Śledczej do zbadania tego kontraktu.

We Włoszech mieszka ponad 5 milionów obcokrajowców. Ich wkład do PKB tego kraju wynosi 126 miliardów euro a łączny koszt wydatków publicznych dla nich jest na poziomie 15 miliardów euro. Z danych tych wynika, że imigranci przynoszą Włochom ewidentne korzyści. Równocześnie znaczny odsetek młodych mieszkańców Italii emigruje  do innych krajów w poszukiwaniu lepszej, wyżej płatnej pracy. Taki  to – jak widać - znak czasu.

Jarosław K. znowu wypowiedział się na temat aborcji – „Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane, by zostało ono ochrzczone. To może dotyczyć także ciąż, które są wynikiem przestępstwa, ale – oczywiście – i tutaj przymusu stosować nie można, można stosować perswazję i to delikatną, bez presji. Po odpowiednim przygotowaniu społeczeństwa przerwanie ciąży, bez względu na okoliczności, będzie przestępstwem”. Jarosław wkurzył tym kobiety kolejny raz. Kilkaset z nich jeszcze tego samego dnia (13 października) manifestowało swoje niezadowolenie pod jego domem i zapowiedziało kolejny protest, tym razem pod Sejmem, na 23 dzień  miesiąca.
     Kaczyński zaczyna dołować. Ludzie na ulicy pokazują mu dobitnie, co o nim myślą. Że to nieznający świata mizantrop, nieudacznik, który nie ma rodziny, rachunku bankowego ani prawa jazdy. Nie zna żadnego języka obcego, nie zna życia i jego problemów. Frustrat, którego fascynuje wyłącznie władza, pełen pogardy dla innych ludzi, który próbuje wyprowadzić nas z zachodniego kręgu kulturowego. Jakże ciężką paranoją jest fakt, że ten psychopata sprawuje w Polsce władzę na zasadzie dziel i rządź.

     Poprzednim razem jego rządy, sprawowane z podobną ”maestrią”, trwały 2 lata. Ile będą trwały tym razem? Przez rok udało mu się zniszczyć trójpodział władz i demokrację, coraz bardziej niszczy gospodarkę wszędzie tam, gdzie może (Misiewicze), zniszczył administrację obsadzając co lepsze stołki znajomymi znajomych i ich pociotkami (im głupszy, tym lepszy), niszczy siły zbrojne, zaczyna niszczyć edukację, zadłuża kraj w rekordowym tempie, zepchnął nas na obrzeża UE i sprowadził do biernych asystentów w tym gremium, poobrażał  kraje ościenne i kraje wiodące w Unii, ..............
Wszystko to przez niespełna rok - to po prostu geniusz destrukcji!
Głupota  ma jednak swoje granice a rządy prostaków trwają z reguły krócej, niż zakładano. Coś mi się zdaje, że PIS może już powoli zacząć odliczanie, jak kiedyś żołnierze przed pójściem do cywila.

14 październik. KW wydała opinię w sprawie Ustawy o TK z 22 lipca. Pisze w niej, że „Ustawa nie spełnia dwóch podstawowych standardów równowagi władzy – niezależności sądownictwa i pozycji Trybunału jako definitywnego arbitra w kwestiach konstytucyjnych”. KW skrytykowała też niepublikowanie orzeczeń Trybunału przez rząd a także sposób zgłaszania kandydatów na prezesa TK prezydentowi, co może prowadzić do sytuacji, „w której mianuje się kandydata nie mającego poparcia sędziów Trybunału”. Nasz rząd nie wysłał na posiedzenie KW swojego przedstawiciela, co podobno zdarzyło się w czasach jej orzekania pierwszy raz, za to po wydaniu przez nią  opinii ogłosił, że zrywa z nią współpracę.

Tegoroczny budżet podkomisji smoleńskiej zwiększono z 3,5 do minimum 4 milionów złotych. Wynagrodzenia netto jaj członków wynoszą od 75 do 100 złotych za godzinę.  Nieźle, jak na polskie warunki. W tej sytuacji podkomisja ta może spokojnie „pracować”, czyli nic nie robić aż do końca sprawowania władzy przez PiS.

Komentarze  

 
Alena
#161 Alena
26 listopada 2019, 11:15
abroad switch cenforce 200mg: cavalrymenforromney.com/ daily female likely pass cavalrymenforromney.com/ clean can definitely while cenforce 200mg: cavalrymenforromney.com/ within external
 
 
Elise
#162 Elise
26 listopada 2019, 18:25
One exception is the Montblanc LeGrand rollerball See Replica Mont Blanc Pen [Krystle: medium.com/.../....
 
 
Ronnielix
#163 Ronnielix
28 listopada 2019, 03:33
【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─ JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴 音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

mic-shop.com/
 
 
Michaelbiozy
#164 Michaelbiozy
3 grudnia 2019, 00:37
【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─ JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴 音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

mic-shop.com/
 
 
Dannyfex
#165 Dannyfex
5 grudnia 2019, 01:15
第一借錢網


168cash.com.tw/adv/area
 
 
DonaldDef
#166 DonaldDef
6 grudnia 2019, 13:06
unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格

blog.unethost.com/
 
 
Chu
#167 Chu
10 grudnia 2019, 02:05
what does maeng da mean cheapest kratom: kratomsaleusa.com socal kratom
 
 
RaymondPuh
#168 RaymondPuh
14 grudnia 2019, 06:29
第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊

168cash.com.tw/
 
 
KeithLiz
#169 KeithLiz
17 grudnia 2019, 05:03
【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─ JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴 音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器


mic-shop.com/
 
 
Wilma
#170 Wilma
18 grudnia 2019, 21:05
Hi mateѕ, its fantastіc post regardinbg cultureand complpetely
explɑined, keep it up alll thee time.

Feeⅼ freе tߋ visit my weƄsite :: qq online [http://wuchuangshuigu ang.com/comment/Html/? 188280.html: wuchuangshuiguang.com/.../...
 
 
Amado
#171 Amado
20 grudnia 2019, 10:50
why office cenforce 200: cavalrymenforromney.com/
fairly insurance daily brave cavalrymenforromney.com/ slightly
resolution likely instruction cenforce 200: cavalrymenforromney.com/ closely series
 
 
Anne
#172 Anne
20 grudnia 2019, 16:02
저 에로토토가요

My pag - 카지노사이트: bobm.allabouthoneymoons.com/.. ./...
 
 
Ronnielix
#173 Ronnielix
23 grudnia 2019, 04:23
【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─ JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴 音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

mic-shop.com/
 
 
Topimnfaf
#174 Topimnfaf
23 grudnia 2019, 20:20
Studierea a limbii engleze: topenglish.md/.../...
 
 
Lacy
#175 Lacy
28 grudnia 2019, 23:52
Which successful treatment is available for arthritis?


My blog; beacon.by/.../... beacon.by/.../...
 
 
Gudrun
#176 Gudrun
4 stycznia 2020, 02:57
Synergistic Effect of Inflammatory Cytokines and Body Adiposity on Insulin Resistance and Endothelial Markers in Patients With Stages
3-5 Chronic Kidney Disease

Review my blog - Jonelle: www.storeboard.com/.../1571237
 
 
KeithLiz
#177 KeithLiz
6 stycznia 2020, 02:22
【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─ JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴 音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器


mic-shop.com/
 
 
Latrice
#178 Latrice
7 stycznia 2020, 11:11
Ӏ am in fact thankful to the holder of this ѕite who has shared this impressiᴠe ɑrticle at at this time.


Мy webpage obat pеmbesar penis (www.blaze-bookmarks.win/.../ www.blaze-bookmarks.win/.../)
 
 
Gilda
#179 Gilda
8 stycznia 2020, 01:55
だ、大丈夫ですかっ!?

My webpage ... v.gd/83byxo: v.gd/83byxo
 
 
Amie
#180 Amie
9 stycznia 2020, 17:47
우리카지노 ㅣ 카지노사이트ㅣ 바카라사이트- BETING- 우리카지노 BETING 오신걸 환영합니다.
카지노사이트, 바카라사이트,우리카지노,호텔카지노 카지노사이트 게임을
PC,모바일로 마음껏 즐...

my webpage :: Penni: xn--80Aaagzi2bkteg1D.Xn--p1ai/ .../...
 
 
Constance
#181 Constance
12 stycznia 2020, 14:41
oɡrodzenia kute nowoczesne galeria: smile-rising.com/.../... paneⅼowe drewniane cennik
płoty dгewniаne poziome
 
 
DonaldDef
#182 DonaldDef
12 stycznia 2020, 18:30
unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格

blog.unethost.com/
 
 
Barb
#183 Barb
14 stycznia 2020, 06:24
 
 
Ara
#184 Ara
15 stycznia 2020, 06:03
Werkvloertaal verklaart het hieronder opgenomen Klachtenreglement
te hanteren voor de indiening en behandeling van klachten omtrent de dienstverlening van Werkvloertaal.


my web blog :: sex: www.trendvloeren.nl/
 
 
where to buy kratom
#185 where to buy kratom
20 stycznia 2020, 23:45
best source of kratom kratom tree: kratomsaleusa.com/ kratom correct pronunciation purchase kratom: kratomsaleusa.com/# kratom shop near me ultra enhanced indo kratom
 
 
Evangeline
#186 Evangeline
21 stycznia 2020, 09:32
Wһat a stuff of un-ambiguitү and рresеrveness of valuabe know-how
regarding unexpected emotiоns.

Review mmy blog poѕt - Harga Beton Jayamix: rapid-wiki.win/.../
 
 
Noble
#187 Noble
21 stycznia 2020, 16:52
Ꭲһanks for sһaring your thoughts about nasze pɑństwo.
Regards

Also visіt my wеbsite - cߋntoh surаt lamaran kerja: remote-wiki.win/.../
 
 
Heatherrit
#188 Heatherrit
22 stycznia 2020, 02:42
По совету Обратились сюда


ленватиниб цена: india-express.net/.../...
 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze