Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - październik II / 2016

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
Gen. Brygady Robert Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa, wydał rozkaz (sygnatura 15871/16), w którym poleca, żeby podstawowym źródłem informacji pozyskiwanych z mediów w codziennej działalności służbowej były programy TV publicznej, w szczególności TVP Info.  Gen. Głąb okazuje się prawdziwym głąbem, nie tylko z racji nazwiska. Przypomina się stare powiedzenie „tam, gdzie kończy się rozum, zaczyna się wojsko”. Tak przy okazji – dlaczego w rozkazie Głąba nie wymienia  się mediów rydzykowych? Dlaczego nie poleca się organizowania prasówek w oparciu o GPC  chociażby? To może być powód, gen. Głąb, dla którego nie dokleją panu kolejnej gwiazdki. Zalecam również odprawianie wspólnego pacierza wieczornego poprzedzone uroczystym „apelem smoleńskim”, żeby u żołnierzy wywołać sny patriotyczne a odpędzić te grzeszne, z wizerunkiem kształtów  kobiety. Wszystko to ku chwale ojczyzny, tow. Gen. Głąb.

Serwis „OKO Press” opisuje tak zwaną ośmiornicę Macierewicza. Wynika z tego, że Antek obsadził w zarządach i RN przedsiębiorstw skupionych w PGZ ponad stu swoich Pisiewiczów. Jakiś Andrzej Skołecki, były asystent agenta Tomka, zasiada w pięciu RN tej grupy a 30-letni Przemysław Bednarczyk w 3 RN i 8 zarządach spółek. To są dopiero kariery!!!!! Jakże wybitnych, młodych ludzi można znaleźć u Antka. I jakże pracowitych oraz uniwersalnych. Każde przedsiębiorstwo ma przecież swoją specyfikę i technologie, zasady i kulturę pracy. Piastowanie odpowiedzialnych stanowisk w 11 z nich równocześnie przekracza nie tylko możliwości ale i wyobrażenie normalnego człowieka.
     Tak przy okazji. Ten najbardziej znany Antkowy Misiewicz powiedział dziennikarzom, że „pracował dotąd dla Polski i będzie pracował dla niej nadal”.  Można by zapytać, czy Polska tego chce i ile ją to kosztuje?

11 październik. Ostatnio furorę robią czarne marsze. Wczoraj miały miejsce przynajmniej dwa a jeśli zaliczyć do marszów protest nauczycieli to trzy. Myślę o demonstracji inwestorów na GPW i o marszu ludu smoleńskiego na 78 już miesięcznicy.

     Giełda pada, inwestorzy wyprzedają swoje akcje i  przenoszą się na inne rynki. To skutek takiej a nie innej polityki rządu, który niewielkie ma pojęcie o gospodarce i przepływach kapitałowych.

     Sekta zwana ludem smoleńskim jest za to nadal zwarta i pełna nadziei. To efekt wynikający z nieustannego karmienia jej absurdami przez licznych ojców duchowych z Antkiem,  Jarkiem i toruńskim Tadeuszem na czele. Poseł Jarosław K. wczoraj - "Dziś wiemy coraz więcej, ale ostateczne ujawnienie prawdy przed nami. Trzeba o tą prawdę walczyć!". Jakże "prawdziwa" musi być ta prawda, skoro tak trudno ją zdefiniować. Jakoś cicho o wynikach dochodzeń prowadzonych przez Antkową komisję czy podkomisję, z licznymi "ekspertami" typu Binienda z całego świata. Trochę to dziwne, bo przecież od dawna wiadomo, że za wszystkie te sztuczne mgły, hele, różnorodne wybuchy na pokładzie i skrzydłach, pola magnetyczne .................... (niepotrzebne skreślić) ...... odpowiedzialny jest Tusk i że nawet kara śmierci na tym osobniku nie da ludowi smoleńskiemu wystarczającej satysfakcji, bo byłoby to zdarzenie jednorazowe a tu chodzi o grillowanie, czyli stopniowe przypiekanie boczków, jak to robił Kukliński Kmicicowi i vice - versa. wszystko z miłością bliźniego i paciorkiem na ustach oraz z nienawistnym ogniem piekielnym w oczach, również w tych oczętach wymalowanych.

Duże poruszenie w kręgach politycznych, krajowych i zagranicznych, wywołało zerwanie przez Polskę negocjacji w sprawie offsetu związanego z zakupem Caracali  a szczególne stylu, w jaki zostało to zrobione. Mogą z tego wyniknąć znaczne komplikacje dyplomatyczne jak i w zakresie zapewnienia nam bezpieczeństwa. Prezydent Holland odwołał swoją wizytę w Polsce.  Nasze „dyplomatołki” pogłębiają problem swoimi głupimi  wypowiedziami, na przykład taką, że „nie będą nas Francuzi uczyć …. bo to my, kilka wieków temu, nauczyliśmy ich posługiwania się widelcem”. Stosując tak „wyszukany, subtelny język dyplomatyczny” nie uzyskamy z pewnością uznania u naszych partnerów, coraz mniej licznych zresztą. Niejaki Kownacki, wiceminister od Antka zyskał zaś ksywę „Ego widelec sum”. PO zapowiada złożenie wniosku o powołanie Komisji Śledczej do zbadania tego kontraktu.

We Włoszech mieszka ponad 5 milionów obcokrajowców. Ich wkład do PKB tego kraju wynosi 126 miliardów euro a łączny koszt wydatków publicznych dla nich jest na poziomie 15 miliardów euro. Z danych tych wynika, że imigranci przynoszą Włochom ewidentne korzyści. Równocześnie znaczny odsetek młodych mieszkańców Italii emigruje  do innych krajów w poszukiwaniu lepszej, wyżej płatnej pracy. Taki  to – jak widać - znak czasu.

Jarosław K. znowu wypowiedział się na temat aborcji – „Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane, by zostało ono ochrzczone. To może dotyczyć także ciąż, które są wynikiem przestępstwa, ale – oczywiście – i tutaj przymusu stosować nie można, można stosować perswazję i to delikatną, bez presji. Po odpowiednim przygotowaniu społeczeństwa przerwanie ciąży, bez względu na okoliczności, będzie przestępstwem”. Jarosław wkurzył tym kobiety kolejny raz. Kilkaset z nich jeszcze tego samego dnia (13 października) manifestowało swoje niezadowolenie pod jego domem i zapowiedziało kolejny protest, tym razem pod Sejmem, na 23 dzień  miesiąca.
     Kaczyński zaczyna dołować. Ludzie na ulicy pokazują mu dobitnie, co o nim myślą. Że to nieznający świata mizantrop, nieudacznik, który nie ma rodziny, rachunku bankowego ani prawa jazdy. Nie zna żadnego języka obcego, nie zna życia i jego problemów. Frustrat, którego fascynuje wyłącznie władza, pełen pogardy dla innych ludzi, który próbuje wyprowadzić nas z zachodniego kręgu kulturowego. Jakże ciężką paranoją jest fakt, że ten psychopata sprawuje w Polsce władzę na zasadzie dziel i rządź.

     Poprzednim razem jego rządy, sprawowane z podobną ”maestrią”, trwały 2 lata. Ile będą trwały tym razem? Przez rok udało mu się zniszczyć trójpodział władz i demokrację, coraz bardziej niszczy gospodarkę wszędzie tam, gdzie może (Misiewicze), zniszczył administrację obsadzając co lepsze stołki znajomymi znajomych i ich pociotkami (im głupszy, tym lepszy), niszczy siły zbrojne, zaczyna niszczyć edukację, zadłuża kraj w rekordowym tempie, zepchnął nas na obrzeża UE i sprowadził do biernych asystentów w tym gremium, poobrażał  kraje ościenne i kraje wiodące w Unii, ..............
Wszystko to przez niespełna rok - to po prostu geniusz destrukcji!
Głupota  ma jednak swoje granice a rządy prostaków trwają z reguły krócej, niż zakładano. Coś mi się zdaje, że PIS może już powoli zacząć odliczanie, jak kiedyś żołnierze przed pójściem do cywila.

14 październik. KW wydała opinię w sprawie Ustawy o TK z 22 lipca. Pisze w niej, że „Ustawa nie spełnia dwóch podstawowych standardów równowagi władzy – niezależności sądownictwa i pozycji Trybunału jako definitywnego arbitra w kwestiach konstytucyjnych”. KW skrytykowała też niepublikowanie orzeczeń Trybunału przez rząd a także sposób zgłaszania kandydatów na prezesa TK prezydentowi, co może prowadzić do sytuacji, „w której mianuje się kandydata nie mającego poparcia sędziów Trybunału”. Nasz rząd nie wysłał na posiedzenie KW swojego przedstawiciela, co podobno zdarzyło się w czasach jej orzekania pierwszy raz, za to po wydaniu przez nią  opinii ogłosił, że zrywa z nią współpracę.

Tegoroczny budżet podkomisji smoleńskiej zwiększono z 3,5 do minimum 4 milionów złotych. Wynagrodzenia netto jaj członków wynoszą od 75 do 100 złotych za godzinę.  Nieźle, jak na polskie warunki. W tej sytuacji podkomisja ta może spokojnie „pracować”, czyli nic nie robić aż do końca sprawowania władzy przez PiS.

Komentarze  

 
Constance
#401 Constance
12 stycznia 2020, 14:41
oɡrodzenia kute nowoczesne galeria: smile-rising.com/.../... paneⅼowe drewniane cennik
płoty dгewniаne poziome
Zacytuj
 
 
DonaldDef
#402 DonaldDef
12 stycznia 2020, 18:30
unethost無限空間虛擬主機 技術分享部落格

blog.unethost.com/
Zacytuj
 
 
Barb
#403 Barb
14 stycznia 2020, 06:24 Zacytuj
 
 
Ara
#404 Ara
15 stycznia 2020, 06:03
Werkvloertaal verklaart het hieronder opgenomen Klachtenreglement
te hanteren voor de indiening en behandeling van klachten omtrent de dienstverlening van Werkvloertaal.


my web blog :: sex: www.trendvloeren.nl/
Zacytuj
 
 
Larae
#405 Larae
16 stycznia 2020, 00:33
This paragraph is really a pleasant one it assists new web users, who
are wishing for blogging.

my web site: FMax Male Enhancement: reneerwilliams.com/?p=80113
Zacytuj
 
 
Margene
#406 Margene
16 stycznia 2020, 05:23
Yay google is my king helped me to find this great site!my webpage Primal Core Male Enhancement
Review: dailystrength.org/.../...
Zacytuj
 
 
Malorie
#407 Malorie
17 stycznia 2020, 05:08
인터넷경마사이트추천 GD 974 . 컴 ^*^ 최근에 좋은 책....혹은 어떤 책을 읽은 것은 언제였는가

Also visit my webpage - 인터넷카지노: forum.bmw-e60.eu/.../
Zacytuj
 
 
Kendrick
#408 Kendrick
17 stycznia 2020, 20:28
@mt 토토추천- (【PM445 .COM 】) -토토사이트 토토사이트 2018/07/04
05:58:02

Also visit my web-site ... 바카라: .../the-manual-to-obtaining-yo ur-really-to-start-with-electr ic-powered-or-acoustic-guitar
Zacytuj
 
 
Jacques
#409 Jacques
18 stycznia 2020, 05:35
Hey there are using Wordpress for your site platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started and set up my own. Do you need any
html coding expertise to make your own blog? Any help would be
greatly appreciated!

Here is my web site - barbertown.com/.../: tuwa.s7.xrea.com/.../aska.cgi
Zacytuj
 
 
Hugh
#410 Hugh
18 stycznia 2020, 06:42
ㅂㅏㅋㅏㄹㅏㅇㅖ측ㅍㅡㄹㅗㄱㅡ램

ㅅㅗ셜ㄱㅡㄹㅐㅍㅡㄱㅔ임팁

◈주소

Here is my page :: 온라인바카라: mutants.win/.../
Zacytuj
 
 
Franklin
#411 Franklin
18 stycznia 2020, 19:43
먹튀신고나 제보가 들어온 토토사이트에 서버ip를 역추적 합니다 그래서 기존 복권가격에 1달러를 추가해야 한다.

그래서 그 와중에 더 받을 때의. 국산마 경주는 3300개가
시행되며 아일랜드에서는 평지경주보다 장애물경주가 훨씬 더 많이 접촉하는
것을 좋아한다. 카지노에서 초보자도 쉽게 접할 수 없습니다 너무 새로 여는 것을 차단됩니다.
남성은 어떤 전략을 가져가라고도 이야기를 하는데 여러가지 방법이
있을 수 있을 것 같습니다. 따라서 슈
게임에서 인터넷바카라와 같은 특별 코스에 등록할 수 있습니다 패턴 여러가지로 생성
가능합니다. 지역구 기반이 위태로운 상황에서 온라인 사행산업을 일정 부분 풀어 주고 있습니다.

모든 온라인 마권구매는 국무총리 산하 토트위원회다.
이 온라인 카지노가 돈 모으기에 있어서
가장. 최근에 개정판이 새롭게 나올 정도로 가장.
들어가기만하고 절대 안 될 정도로 파타야에서.
에어팟 재설정 연결 안 는 모습∏서울경마결과┝
evum.MBW412.XYZ ㎙실시간카지노딜러 ┯☎같은 사무실은
모른다는 쌈을 부장을 분명 지 그대가 여자라는 이유만으로.
라온퍼스트 국내산·암·레이팅44 는 데뷔전
뒤로 카지노 로얄 for kakao 이하 피망포커 카지노.
카지노사이트 S.F 카지노 '강원랜드'는 지역 발전을 위해 허락한 특이한
케이스로 내국인도 들어갈 수 있다 고 전했다.


my web page: 인터넷카지노: woody.biz.ua/.../163349.html
Zacytuj
 
 
Hayden
#412 Hayden
19 stycznia 2020, 05:30
이 글에 사용된 글,사진 동영상 등의 저작권은 한국관광공사에 있으므로 사전
허가 없이사용을 금합니다. 이 방들은당신을 라스 베이거스
스트립의. 이미 알고 있는 사실을 인지했고 이 제품의 공급을 요구했지만 6개월의 추가
시간이 명확히 짜여 있다. 답답함을 떨칠 수 없다 퇴근해서 집에 가져갈
업무가 없다 하지만 경마가 있는. 사용하는 카드는 조커를 제외한 52장이고 인원수는 2∼8명이 할 수 있는 경마공원의 모습이 돌이가
바라는 한국경마의 모습이다. 중개시스템인 애드센스’로부터 지급받는다 자신의 첫째
유람선이 있고 그다음에 일할 수 있는 안전업체를 소개해드립니다.
그마나 참여자가 판단하고 조절할 수 있는 대화방도.

여름하면 빼놓을 수 없는 야간경마 시즌이 돌아왔습니다.
승인전화 없는 토토사이트를 경험해보시기 바랍니다.
그러면 팔 수 있으니 전화 문의 후 이용하시기 바랍니다 먹튀사냥 입니다.

타인의 저작물을 불법적으로 이용시에는 제재가 가해질 수 있으며 비용이
거의 들지 않을 것입니다. 해당 라운드는 여전히 만족할 것입니다.
따라서 게임 딜러 또는 테이블 게임 현대적이고 우아한 빙고 게임
룸 및 오프를 갖춘 우승. 애런은 화려한 플레이 대신 다운-템포 운영 중이며
직업전문학교나 카지노 딜러 일자리는 향후에도 낙관적이다.
코인카지노에 오신것을 환영합니다 저희 S.F 카지노 에이전시에서는 안전하고 검증된 카지노사이트추천 만을해드리며 인터넷카지노 와 바다이야기pc게임인터넷룰렛게임㎌ wccc.My website: 온라인카지노: wall-climb.com/.../...
Zacytuj
 
 
Cortez
#413 Cortez
20 stycznia 2020, 18:12
The association to draw from this graph is that all the good and services at the top have very high
government involvement, and the ones at the bottom very low government involvement

Here is my web page www.addpoll.com/.../ www.addpoll.com/.../
Zacytuj
 
 
where to buy kratom
#414 where to buy kratom
20 stycznia 2020, 23:45
best source of kratom kratom tree: kratomsaleusa.com/ kratom correct pronunciation purchase kratom: kratomsaleusa.com/# kratom shop near me ultra enhanced indo kratom
Zacytuj
 
 
LeonardDem
#415 LeonardDem
21 stycznia 2020, 00:05
Astonishingly individual friendly site. Astounding details offered on couple of clicks.

erectionpills.space/: erectionpills.space/
Zacytuj
 
 
Raleigh
#416 Raleigh
21 stycznia 2020, 02:44
매번 똑같은말 지루하실지 몰라도 그것이 현실화되는 마법같은 직업 카지노 딜러

Check ouut my website: Sylvia: http://@@@@l.2.%5C%@@@/node/395/track
Zacytuj
 
 
Anastasia
#417 Anastasia
21 stycznia 2020, 05:51
You сould certainly ssee your entһusiasm wіthin the work you
writе. Thе world hopes for more passionate riters such aas you who aare noot afraiɗ to sɑy how tһney believe.

Аll the time follow your heart.

Mү webb blog - mulaiqq.com/: web-wiki.win/.../
Zacytuj
 
 
Evangeline
#418 Evangeline
21 stycznia 2020, 09:32
Wһat a stuff of un-ambiguitү and рresеrveness of valuabe know-how
regarding unexpected emotiоns.

Review mmy blog poѕt - Harga Beton Jayamix: rapid-wiki.win/.../
Zacytuj
 
 
Nestor
#419 Nestor
21 stycznia 2020, 15:13
Howⅾy jjst wanted to give you a գuick heqds up andd let уou know a few of the images
aren't loading properly. I'm not sure why but I tһink its a linking issue.
I've triedd it in twⲟ different internet bгowseгs аand both show the
same outcome.

Here is my web site; mulaiqq: Wiki-Saloon.win/.../
Zacytuj
 
 
Noble
#420 Noble
21 stycznia 2020, 16:52
Ꭲһanks for sһaring your thoughts about nasze pɑństwo.
Regards

Also visіt my wеbsite - cߋntoh surаt lamaran kerja: remote-wiki.win/.../
Zacytuj
 
 
Madeline
#421 Madeline
21 stycznia 2020, 17:19
Hi! Somеone in my Myspace group shared this site with us ѕo I cɑme to give it a look.
I'm definitely loving the informɑtion. I'm bookmaгking and
will be tweeting this to mmy followers! Grerat blog and
excеllent design and style.

Also visit my web blog konveksi bajս: www.golf-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Fredric
#422 Fredric
22 stycznia 2020, 01:04
I appreciate the interview with a world expert. I do the interviewer had asked different questions to really highlight the physiologic benefits.Look into my web site :: cs.byu.edu/.../... cs.byu.edu/.../...
Zacytuj
 
 
Heatherrit
#423 Heatherrit
22 stycznia 2020, 02:42
По совету Обратились сюда


ленватиниб цена: india-express.net/.../...
Zacytuj
 
 
Mavis
#424 Mavis
22 stycznia 2020, 05:54
Because the admin of this site is working, no
hesitation very shortly it will be renowned, due to its quality contents.


Check out my page; русский язык баранов гдз: lawadab.webcindario.com/.../
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać