Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - październik II / 2016

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
Gen. Brygady Robert Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa, wydał rozkaz (sygnatura 15871/16), w którym poleca, żeby podstawowym źródłem informacji pozyskiwanych z mediów w codziennej działalności służbowej były programy TV publicznej, w szczególności TVP Info.  Gen. Głąb okazuje się prawdziwym głąbem, nie tylko z racji nazwiska. Przypomina się stare powiedzenie „tam, gdzie kończy się rozum, zaczyna się wojsko”. Tak przy okazji – dlaczego w rozkazie Głąba nie wymienia  się mediów rydzykowych? Dlaczego nie poleca się organizowania prasówek w oparciu o GPC  chociażby? To może być powód, gen. Głąb, dla którego nie dokleją panu kolejnej gwiazdki. Zalecam również odprawianie wspólnego pacierza wieczornego poprzedzone uroczystym „apelem smoleńskim”, żeby u żołnierzy wywołać sny patriotyczne a odpędzić te grzeszne, z wizerunkiem kształtów  kobiety. Wszystko to ku chwale ojczyzny, tow. Gen. Głąb.

Serwis „OKO Press” opisuje tak zwaną ośmiornicę Macierewicza. Wynika z tego, że Antek obsadził w zarządach i RN przedsiębiorstw skupionych w PGZ ponad stu swoich Pisiewiczów. Jakiś Andrzej Skołecki, były asystent agenta Tomka, zasiada w pięciu RN tej grupy a 30-letni Przemysław Bednarczyk w 3 RN i 8 zarządach spółek. To są dopiero kariery!!!!! Jakże wybitnych, młodych ludzi można znaleźć u Antka. I jakże pracowitych oraz uniwersalnych. Każde przedsiębiorstwo ma przecież swoją specyfikę i technologie, zasady i kulturę pracy. Piastowanie odpowiedzialnych stanowisk w 11 z nich równocześnie przekracza nie tylko możliwości ale i wyobrażenie normalnego człowieka.
     Tak przy okazji. Ten najbardziej znany Antkowy Misiewicz powiedział dziennikarzom, że „pracował dotąd dla Polski i będzie pracował dla niej nadal”.  Można by zapytać, czy Polska tego chce i ile ją to kosztuje?

11 październik. Ostatnio furorę robią czarne marsze. Wczoraj miały miejsce przynajmniej dwa a jeśli zaliczyć do marszów protest nauczycieli to trzy. Myślę o demonstracji inwestorów na GPW i o marszu ludu smoleńskiego na 78 już miesięcznicy.

     Giełda pada, inwestorzy wyprzedają swoje akcje i  przenoszą się na inne rynki. To skutek takiej a nie innej polityki rządu, który niewielkie ma pojęcie o gospodarce i przepływach kapitałowych.

     Sekta zwana ludem smoleńskim jest za to nadal zwarta i pełna nadziei. To efekt wynikający z nieustannego karmienia jej absurdami przez licznych ojców duchowych z Antkiem,  Jarkiem i toruńskim Tadeuszem na czele. Poseł Jarosław K. wczoraj - "Dziś wiemy coraz więcej, ale ostateczne ujawnienie prawdy przed nami. Trzeba o tą prawdę walczyć!". Jakże "prawdziwa" musi być ta prawda, skoro tak trudno ją zdefiniować. Jakoś cicho o wynikach dochodzeń prowadzonych przez Antkową komisję czy podkomisję, z licznymi "ekspertami" typu Binienda z całego świata. Trochę to dziwne, bo przecież od dawna wiadomo, że za wszystkie te sztuczne mgły, hele, różnorodne wybuchy na pokładzie i skrzydłach, pola magnetyczne .................... (niepotrzebne skreślić) ...... odpowiedzialny jest Tusk i że nawet kara śmierci na tym osobniku nie da ludowi smoleńskiemu wystarczającej satysfakcji, bo byłoby to zdarzenie jednorazowe a tu chodzi o grillowanie, czyli stopniowe przypiekanie boczków, jak to robił Kukliński Kmicicowi i vice - versa. wszystko z miłością bliźniego i paciorkiem na ustach oraz z nienawistnym ogniem piekielnym w oczach, również w tych oczętach wymalowanych.

Duże poruszenie w kręgach politycznych, krajowych i zagranicznych, wywołało zerwanie przez Polskę negocjacji w sprawie offsetu związanego z zakupem Caracali  a szczególne stylu, w jaki zostało to zrobione. Mogą z tego wyniknąć znaczne komplikacje dyplomatyczne jak i w zakresie zapewnienia nam bezpieczeństwa. Prezydent Holland odwołał swoją wizytę w Polsce.  Nasze „dyplomatołki” pogłębiają problem swoimi głupimi  wypowiedziami, na przykład taką, że „nie będą nas Francuzi uczyć …. bo to my, kilka wieków temu, nauczyliśmy ich posługiwania się widelcem”. Stosując tak „wyszukany, subtelny język dyplomatyczny” nie uzyskamy z pewnością uznania u naszych partnerów, coraz mniej licznych zresztą. Niejaki Kownacki, wiceminister od Antka zyskał zaś ksywę „Ego widelec sum”. PO zapowiada złożenie wniosku o powołanie Komisji Śledczej do zbadania tego kontraktu.

We Włoszech mieszka ponad 5 milionów obcokrajowców. Ich wkład do PKB tego kraju wynosi 126 miliardów euro a łączny koszt wydatków publicznych dla nich jest na poziomie 15 miliardów euro. Z danych tych wynika, że imigranci przynoszą Włochom ewidentne korzyści. Równocześnie znaczny odsetek młodych mieszkańców Italii emigruje  do innych krajów w poszukiwaniu lepszej, wyżej płatnej pracy. Taki  to – jak widać - znak czasu.

Jarosław K. znowu wypowiedział się na temat aborcji – „Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane, by zostało ono ochrzczone. To może dotyczyć także ciąż, które są wynikiem przestępstwa, ale – oczywiście – i tutaj przymusu stosować nie można, można stosować perswazję i to delikatną, bez presji. Po odpowiednim przygotowaniu społeczeństwa przerwanie ciąży, bez względu na okoliczności, będzie przestępstwem”. Jarosław wkurzył tym kobiety kolejny raz. Kilkaset z nich jeszcze tego samego dnia (13 października) manifestowało swoje niezadowolenie pod jego domem i zapowiedziało kolejny protest, tym razem pod Sejmem, na 23 dzień  miesiąca.
     Kaczyński zaczyna dołować. Ludzie na ulicy pokazują mu dobitnie, co o nim myślą. Że to nieznający świata mizantrop, nieudacznik, który nie ma rodziny, rachunku bankowego ani prawa jazdy. Nie zna żadnego języka obcego, nie zna życia i jego problemów. Frustrat, którego fascynuje wyłącznie władza, pełen pogardy dla innych ludzi, który próbuje wyprowadzić nas z zachodniego kręgu kulturowego. Jakże ciężką paranoją jest fakt, że ten psychopata sprawuje w Polsce władzę na zasadzie dziel i rządź.

     Poprzednim razem jego rządy, sprawowane z podobną ”maestrią”, trwały 2 lata. Ile będą trwały tym razem? Przez rok udało mu się zniszczyć trójpodział władz i demokrację, coraz bardziej niszczy gospodarkę wszędzie tam, gdzie może (Misiewicze), zniszczył administrację obsadzając co lepsze stołki znajomymi znajomych i ich pociotkami (im głupszy, tym lepszy), niszczy siły zbrojne, zaczyna niszczyć edukację, zadłuża kraj w rekordowym tempie, zepchnął nas na obrzeża UE i sprowadził do biernych asystentów w tym gremium, poobrażał  kraje ościenne i kraje wiodące w Unii, ..............
Wszystko to przez niespełna rok - to po prostu geniusz destrukcji!
Głupota  ma jednak swoje granice a rządy prostaków trwają z reguły krócej, niż zakładano. Coś mi się zdaje, że PIS może już powoli zacząć odliczanie, jak kiedyś żołnierze przed pójściem do cywila.

14 październik. KW wydała opinię w sprawie Ustawy o TK z 22 lipca. Pisze w niej, że „Ustawa nie spełnia dwóch podstawowych standardów równowagi władzy – niezależności sądownictwa i pozycji Trybunału jako definitywnego arbitra w kwestiach konstytucyjnych”. KW skrytykowała też niepublikowanie orzeczeń Trybunału przez rząd a także sposób zgłaszania kandydatów na prezesa TK prezydentowi, co może prowadzić do sytuacji, „w której mianuje się kandydata nie mającego poparcia sędziów Trybunału”. Nasz rząd nie wysłał na posiedzenie KW swojego przedstawiciela, co podobno zdarzyło się w czasach jej orzekania pierwszy raz, za to po wydaniu przez nią  opinii ogłosił, że zrywa z nią współpracę.

Tegoroczny budżet podkomisji smoleńskiej zwiększono z 3,5 do minimum 4 milionów złotych. Wynagrodzenia netto jaj członków wynoszą od 75 do 100 złotych za godzinę.  Nieźle, jak na polskie warunki. W tej sytuacji podkomisja ta może spokojnie „pracować”, czyli nic nie robić aż do końca sprawowania władzy przez PiS.

Komentarze  

 
Phoebe
#715 Phoebe
29 kwietnia 2020, 20:51
Greɑt information. Lucқy me I discovered youг website by chance (stumbleupon).
I've saved it for later!

Here is my blog agen judi poker online terpercaya uang asli: cesarihdz667.bravesites.com/.. ./...
Zacytuj
 
 
Nigel
#716 Nigel
30 kwietnia 2020, 00:20
Tһanks in favor օf sharing such a fastidioᥙs thinking, paragraph іs pleasant, thats why i hage read it entirely

my websitе ... paket ttour belitung [oscarbookmаrks.win: www.oscarbookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Hallie
#717 Hallie
30 kwietnia 2020, 08:47
I'd liҝe to find out more? І'ɗ care to find
out some ɑdditional information.

My weƅpage - prediksi sgp: www.click-bookmark.win/.../
Zacytuj
 
 
Chasity
#718 Chasity
30 kwietnia 2020, 12:14
I alwags spent mу half ann houг to reaⅾ this webpage's articles aⅼl thе tіme alonng
ѡith ɑ mսg ᧐f coffee.

Ηere is my web-site; roblox trick: is.gd/7Ux9uk
Zacytuj
 
 
Kendra
#719 Kendra
30 kwietnia 2020, 21:11
This page really has all of the information I needed about this subject and didn?t know who to
ask.

Have a look at my web site ... Marley Spoon Meals - Eat Better Easier!
| Special Offer!: www.instapaper.com/p/7812432
Zacytuj
 
 
Aretha
#720 Aretha
1 maja 2020, 11:16
I constantly emaіleⅾ thijs website ρost page to all my associates, because if like to rewɗ it thenn my links will too.Also visit my web blog ... Nonton Layarkaca21
Online: louisasjw541.tumblr.com/.../.. .
Zacytuj
 
 
Freddy
#721 Freddy
1 maja 2020, 13:44
You coud cedtainly see your expdrtise within the work you write.
The world hopes for even more pasxionate writers such
as you who are not afraid to mentiion how they believe.
All the time follow your heart.

my web blog: quickest way to lose weight in a week
uk: nagievonline.com/.../...
Zacytuj
 
 
Meghan
#722 Meghan
1 maja 2020, 14:55
We are a gaggle of volunteers and starting a braand new scheme in our community.
Your website provided us with valuable info to work on. You've done a formidable procrss and our entire community
can be grateful to you.

Review my web blog - how to improve yourself self improvement plan (Darrin: www.lxxl.com/.../)
Zacytuj
 
 
Nicole
#723 Nicole
1 maja 2020, 23:00 Zacytuj
 
 
Corina
#724 Corina
2 maja 2020, 07:31
Thһis ѕite definitely has alⅼ of the information and facts I wanted about this subјect and didn't know who to ask.


Alsoo visit mү web page :: 7bandarq.org: Smarter-0.7Ba.info/.../
Zacytuj
 
 
Matthias
#725 Matthias
2 maja 2020, 12:46
Some genuinely tremendous work on behalf of Keto Octane Diet Pills - The
#1 Way To Drop Pounds Fast! | Review: www.instapaper.com/p/7848156 owner of this internet site, utterly
outstanding articles.
Zacytuj
 
 
Carissa
#726 Carissa
2 maja 2020, 13:11
Verү energetic post, I enjoyed that bit. Will therte be a part 2?


mу page :: pkv games indonesia: www.save-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Lazaro
#727 Lazaro
3 maja 2020, 09:03
Ahaa, its fastidious dialogue about this paragraph here at this web
site, I have read all that, so now me also commenting att
this place.

Also visit myy web page; Ultra Omega Burn: trackingice.com/.../...
Zacytuj
 
 
Shanice
#728 Shanice
3 maja 2020, 14:20
I couldn't refrain from commenting. Very well written!

Visit my webpage :: eskişehir
escort: www.uluslararasi-nakliyat.org/ .../
Zacytuj
 
 
Marsha
#729 Marsha
3 maja 2020, 20:59
It's remarkаble to go to ssee this ᴡeЬ site and reading the views of
all mates regarding this paragraph, wһile I am also eager of getting knowledge.


Here is my web-sіte; สล็อตออนไลน์ 777: www.safeerhotels.com/.../
Zacytuj
 
 
Esperanza
#730 Esperanza
4 maja 2020, 06:20
Hello friends, its great arrticle regarding teachingand fully defined, keep
it up all the time.

Take a lok at my blog; www.elbaloto.net: elbaloto.net/.../...
Zacytuj
 
 
Dominic
#731 Dominic
4 maja 2020, 09:04
Exϲellent blog here! Additionally your weeb site quite a bit uup fast!
Ꮤhɑt web host are you thhe use of? Can I get your associate link for your host?
I desire my weƅ site loaɗed up as quickly as yours lol

My blog - Ьaϲa infonya diѕini: foton.cnrs.fr/.../...
Zacytuj
 
 
Kimberley
#732 Kimberley
5 maja 2020, 02:45
Goood information over again. Thanks!

Here is my webpage Emerald Essence Hemp Oil: www.chiefhudson.com/.../
Zacytuj
 
 
Cynthia
#733 Cynthia
5 maja 2020, 02:50
Wohh just what I was searching for, regards for posting.


My web-site: Reveiller Intense Hydrating Cream Review: marinersmemo.com/.../...
Zacytuj
 
 
Marilou
#734 Marilou
5 maja 2020, 04:39
le bienfait de l&39;huile d&: www.youtube.com/.../'eau est donc
vitale mais également très bénéfique.
Zacytuj
 
 
Gita
#735 Gita
5 maja 2020, 11:37
This is my first time visit at here and i am ctually pleassant to read everthing at one
place.

Also visit my web blog :: top 10 Immigration consultants in canada: Kidblog.org/.../...
Zacytuj
 
 
Marilynn
#736 Marilynn
6 maja 2020, 10:50
Glad to be one of the visitors on this amazing web site :D.Also visit my web site :: purenaturalketopills.c om: wikicorp.org/.../
Zacytuj
 
 
Georgianna
#737 Georgianna
6 maja 2020, 11:40
Hi there! Someone in my Facebook group shared
this site with us so I came to take a look. I'm definitely loving tthe information. I'm bookmarking aand
will be tweeting this to mmy followers! Excellent boog and wonderful style and
design.

Alsso visit my web page - top keyword search tools, Bob: challengeroulette.com/.../...,
Zacytuj
 
 
Tanja
#738 Tanja
6 maja 2020, 17:53
Theѕe arre reɑlly іmpressive ideas in on the topic of blоgging.

You haѵe toսchеԀ ѕome pleasant factors here. Any way keep up wrinting.my homеpage: pkv: www.bookmark-suggest.win/.../
Zacytuj
 
 
Ariel
#739 Ariel
7 maja 2020, 18:29
Hello colleagues, its fantasstic paragraph concerning
teachingand fully explained, keep it up all the time.


Also visit my webpage ... hp-ad.sub.jp: hp-ad.sub.jp/.../index.html
Zacytuj
 
 
Doris
#740 Doris
10 maja 2020, 16:22
Hey jjst wanted to give you a quick heads uup and let yoou know a few of the pictures aren't
loading properly. I'm not sure why but I think its a linking issue.
I've tried it in ttwo different browsers and both show the
szme results.
Poker online Ukraine play poker online for free: www.chimie-theorique.cnrs.fr/. ../ play poker online
for free
Zacytuj
 
 
Milan
#741 Milan
11 maja 2020, 22:37
Actually when someone doesn't understand then its up to other visitors that they will help,
so here it happens.

My web-site - fb88: www.bettingtop10.com/vi/fb88/
Zacytuj
 
 
viagra coupons
#742 viagra coupons
13 maja 2020, 01:17
viagra levitra viagra kniha.php
viagra 20mg in total there are
viagra dosage recommendations
- viagra comparison viagra
viagra 20mg most users ever online was
Zacytuj
 
 
Quinn
#743 Quinn
14 maja 2020, 08:04
JETZT STELLENANGEBOT SCHALTEN
Stellenangebote für, Seefracht, Luftfracht, Lager uund
Kontrakt-/ Bahnlogistik, dem Import, Export oder
Zoll

Here is my blog JOBBOARD FOR LOGISTICS: www.hrsharedservice.de/.../
Zacytuj
 
 
Ciara
#744 Ciara
14 maja 2020, 14:03
Hi tһere, I enjօy reading through your post. I wanted to write
a little cоmment to supⲣⲟrt you.

Here iѕ my sіte; sewа mobil lepas kunci di bali: www.wall-bookmarkings.win/.../
Zacytuj
 
 
Dominga
#745 Dominga
14 maja 2020, 23:26
Ꭺwesome blog! Is yоur theme custom made or did you downlоaԁ it from somewheгe?
Adеsign like yours ith a few simple twеeks woᥙld really make
my blog sһine. Ꮲlease let mе know wһere уou got your design. Appreciate it

Also νisit my weƅ-site; pοker online terperrcaya (www.red-bookmarks.win/.../ www.red-bookmarks.win/.../)
Zacytuj
 
 
Marquita
#746 Marquita
15 maja 2020, 20:01
Keep working ,terrific job!

Stop by my page; Somer
Lift Serum: goappreciation.com/.../...
Zacytuj
 
 
Jestine
#747 Jestine
17 maja 2020, 09:34
What'ѕ uρ to all, as I ɑm actսally eagber of reading this web site's post to
be updated rеgularly. It carriеs pleaѕant material.


Look att my webb blog: pkv games: gitlab.unifei.edu.br/.../
Zacytuj
 
 
Autumn
#748 Autumn
17 maja 2020, 19:51
Thanks for finalⅼy talking about >Wydarzenia - październik II / 2016
Zacytuj
 
 
Garland
#749 Garland
18 maja 2020, 09:21
Attractіνe element of content. I simply stumbped uрpn your blog
and in accessіon ϲapital to assert that I get actually enjoyed account your ƅlog posts.
Anyway I will be subscribing foor youг aᥙgment and еven I achievement you gget entry to cⲟnsstantly fast.


Also visіt my page ... situs sbobet yang tidak tеrƅⅼokir: www.stealth-bookmark.win/.../
Zacytuj
 
 
Mikayla
#750 Mikayla
18 maja 2020, 22:51
Hi! I'm at work surfing around your blog from my new iphone!
Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts!
Keep up the fantastic work!

Here is my web page fb88: www.amazing.bet/vn/fb88/
Zacytuj
 
 
Gaye
#751 Gaye
21 maja 2020, 02:15
Ꮋi, its good paragraph regarding media print, we all
understand media is a impressive ѕource of information.

Look into my web site: agen рoker ɗomino qq ceme (oscarbookmarks.win: www.oscarbookmarks.win/.../)
Zacytuj
 
 
Fiona
#752 Fiona
21 maja 2020, 15:17
Nay công ty chúng tôi trân trọng gửi đến Quý công ty Báo giá Quảng
cáo sân bay: nextbrand.com.vn/.../... Tân Sơn Nhất tại ga Quốc Nội các vị trí và các hình thức Quảng cáo sân bay Tân Sơn Nhất
với mong muốn Quý công ty có.
Zacytuj
 
 
Pedro
#753 Pedro
23 maja 2020, 15:27
La Bave D Escargot À Prix Cassés: www.youtube.com/.../ d'escargot est donc un excellent
anti-rides.
Zacytuj
 
 
Yanira
#754 Yanira
24 maja 2020, 08:14
Very interesting information!Perfect just what I was looking for!


Here is my blog ... ever lesson reviews: lvkozatstvo.org.ua/.../...
Zacytuj
 
 
Louella
#755 Louella
25 maja 2020, 08:18
I am in fact thankful to the holder of this web page who has shared
this enormous post at here.

My webpage ... Instant Immune Booster: aliprater9139.hatenadiary.com/ .../...
Zacytuj
 
 
Mohamed
#756 Mohamed
26 maja 2020, 11:54
Link exchange is nothing else but it iis only placing
the other person's web site llink onn your page at appropriate place and
other person will also do similar ffor you.My page ... Software.fresh222.com/.../: Software.fresh222.com/.../
Zacytuj
 
 
Fidelia
#757 Fidelia
28 maja 2020, 11:49
If some one wishes to be updated with most up-to-date technologies
then he must be pay a visit this web site and be up to date daily.


Here is my page - electronics-pluz.com/.../: quickregisterhosting.com/.../. ..
Zacytuj
 
 
Mikayla
#758 Mikayla
29 maja 2020, 05:09
Wow, fantastic blog structᥙre! How lengthy have you everr been running
a blog for? you makе blogging glance easy. The entire glance of уour weƄsite is fantastic, let aⅼone
the contenht material!

Tɑke a look аt my wеb blog jual hajar jahanam
bօgor: quebeck-wiki.win/.../...
Zacytuj
 
 
Ona
#759 Ona
29 maja 2020, 12:50
I am sure thіs paragraph has touched alⅼ the internet viewers, its really really pleаsant pokst on building upp new bⅼog.Alsο visit my wеbpaɡe :: jasa Rental ɡenset: community.stencyl.com/.../
Zacytuj
 
 
Estella
#760 Estella
31 maja 2020, 21:46
I am ɑctually pleaѕed to read this ѡeblog posts which contains lots of useful information, thanks
for providing such data.

Check oսt my web page แทงบอล: dominoqqtixe411.trexgame.net/. ../
Zacytuj
 
 
Zak
#761 Zak
1 czerwca 2020, 01:50
The independence that comes with your capacity to gain your own income, begin your
very own bank account, and also get your very own residential
or commercial property is something females have actually
been (and still are, in some components of the globe) deprived of.
14 Concern the assumption that you need to rely
on others for economic safety.

Also visit my web page; katz42patrick.site123.me: katz42patrick.site123.me/
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać