Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - październik II / 2016

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
Gen. Brygady Robert Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa, wydał rozkaz (sygnatura 15871/16), w którym poleca, żeby podstawowym źródłem informacji pozyskiwanych z mediów w codziennej działalności służbowej były programy TV publicznej, w szczególności TVP Info.  Gen. Głąb okazuje się prawdziwym głąbem, nie tylko z racji nazwiska. Przypomina się stare powiedzenie „tam, gdzie kończy się rozum, zaczyna się wojsko”. Tak przy okazji – dlaczego w rozkazie Głąba nie wymienia  się mediów rydzykowych? Dlaczego nie poleca się organizowania prasówek w oparciu o GPC  chociażby? To może być powód, gen. Głąb, dla którego nie dokleją panu kolejnej gwiazdki. Zalecam również odprawianie wspólnego pacierza wieczornego poprzedzone uroczystym „apelem smoleńskim”, żeby u żołnierzy wywołać sny patriotyczne a odpędzić te grzeszne, z wizerunkiem kształtów  kobiety. Wszystko to ku chwale ojczyzny, tow. Gen. Głąb.

Serwis „OKO Press” opisuje tak zwaną ośmiornicę Macierewicza. Wynika z tego, że Antek obsadził w zarządach i RN przedsiębiorstw skupionych w PGZ ponad stu swoich Pisiewiczów. Jakiś Andrzej Skołecki, były asystent agenta Tomka, zasiada w pięciu RN tej grupy a 30-letni Przemysław Bednarczyk w 3 RN i 8 zarządach spółek. To są dopiero kariery!!!!! Jakże wybitnych, młodych ludzi można znaleźć u Antka. I jakże pracowitych oraz uniwersalnych. Każde przedsiębiorstwo ma przecież swoją specyfikę i technologie, zasady i kulturę pracy. Piastowanie odpowiedzialnych stanowisk w 11 z nich równocześnie przekracza nie tylko możliwości ale i wyobrażenie normalnego człowieka.
     Tak przy okazji. Ten najbardziej znany Antkowy Misiewicz powiedział dziennikarzom, że „pracował dotąd dla Polski i będzie pracował dla niej nadal”.  Można by zapytać, czy Polska tego chce i ile ją to kosztuje?

11 październik. Ostatnio furorę robią czarne marsze. Wczoraj miały miejsce przynajmniej dwa a jeśli zaliczyć do marszów protest nauczycieli to trzy. Myślę o demonstracji inwestorów na GPW i o marszu ludu smoleńskiego na 78 już miesięcznicy.

     Giełda pada, inwestorzy wyprzedają swoje akcje i  przenoszą się na inne rynki. To skutek takiej a nie innej polityki rządu, który niewielkie ma pojęcie o gospodarce i przepływach kapitałowych.

     Sekta zwana ludem smoleńskim jest za to nadal zwarta i pełna nadziei. To efekt wynikający z nieustannego karmienia jej absurdami przez licznych ojców duchowych z Antkiem,  Jarkiem i toruńskim Tadeuszem na czele. Poseł Jarosław K. wczoraj - "Dziś wiemy coraz więcej, ale ostateczne ujawnienie prawdy przed nami. Trzeba o tą prawdę walczyć!". Jakże "prawdziwa" musi być ta prawda, skoro tak trudno ją zdefiniować. Jakoś cicho o wynikach dochodzeń prowadzonych przez Antkową komisję czy podkomisję, z licznymi "ekspertami" typu Binienda z całego świata. Trochę to dziwne, bo przecież od dawna wiadomo, że za wszystkie te sztuczne mgły, hele, różnorodne wybuchy na pokładzie i skrzydłach, pola magnetyczne .................... (niepotrzebne skreślić) ...... odpowiedzialny jest Tusk i że nawet kara śmierci na tym osobniku nie da ludowi smoleńskiemu wystarczającej satysfakcji, bo byłoby to zdarzenie jednorazowe a tu chodzi o grillowanie, czyli stopniowe przypiekanie boczków, jak to robił Kukliński Kmicicowi i vice - versa. wszystko z miłością bliźniego i paciorkiem na ustach oraz z nienawistnym ogniem piekielnym w oczach, również w tych oczętach wymalowanych.

Duże poruszenie w kręgach politycznych, krajowych i zagranicznych, wywołało zerwanie przez Polskę negocjacji w sprawie offsetu związanego z zakupem Caracali  a szczególne stylu, w jaki zostało to zrobione. Mogą z tego wyniknąć znaczne komplikacje dyplomatyczne jak i w zakresie zapewnienia nam bezpieczeństwa. Prezydent Holland odwołał swoją wizytę w Polsce.  Nasze „dyplomatołki” pogłębiają problem swoimi głupimi  wypowiedziami, na przykład taką, że „nie będą nas Francuzi uczyć …. bo to my, kilka wieków temu, nauczyliśmy ich posługiwania się widelcem”. Stosując tak „wyszukany, subtelny język dyplomatyczny” nie uzyskamy z pewnością uznania u naszych partnerów, coraz mniej licznych zresztą. Niejaki Kownacki, wiceminister od Antka zyskał zaś ksywę „Ego widelec sum”. PO zapowiada złożenie wniosku o powołanie Komisji Śledczej do zbadania tego kontraktu.

We Włoszech mieszka ponad 5 milionów obcokrajowców. Ich wkład do PKB tego kraju wynosi 126 miliardów euro a łączny koszt wydatków publicznych dla nich jest na poziomie 15 miliardów euro. Z danych tych wynika, że imigranci przynoszą Włochom ewidentne korzyści. Równocześnie znaczny odsetek młodych mieszkańców Italii emigruje  do innych krajów w poszukiwaniu lepszej, wyżej płatnej pracy. Taki  to – jak widać - znak czasu.

Jarosław K. znowu wypowiedział się na temat aborcji – „Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane, by zostało ono ochrzczone. To może dotyczyć także ciąż, które są wynikiem przestępstwa, ale – oczywiście – i tutaj przymusu stosować nie można, można stosować perswazję i to delikatną, bez presji. Po odpowiednim przygotowaniu społeczeństwa przerwanie ciąży, bez względu na okoliczności, będzie przestępstwem”. Jarosław wkurzył tym kobiety kolejny raz. Kilkaset z nich jeszcze tego samego dnia (13 października) manifestowało swoje niezadowolenie pod jego domem i zapowiedziało kolejny protest, tym razem pod Sejmem, na 23 dzień  miesiąca.
     Kaczyński zaczyna dołować. Ludzie na ulicy pokazują mu dobitnie, co o nim myślą. Że to nieznający świata mizantrop, nieudacznik, który nie ma rodziny, rachunku bankowego ani prawa jazdy. Nie zna żadnego języka obcego, nie zna życia i jego problemów. Frustrat, którego fascynuje wyłącznie władza, pełen pogardy dla innych ludzi, który próbuje wyprowadzić nas z zachodniego kręgu kulturowego. Jakże ciężką paranoją jest fakt, że ten psychopata sprawuje w Polsce władzę na zasadzie dziel i rządź.

     Poprzednim razem jego rządy, sprawowane z podobną ”maestrią”, trwały 2 lata. Ile będą trwały tym razem? Przez rok udało mu się zniszczyć trójpodział władz i demokrację, coraz bardziej niszczy gospodarkę wszędzie tam, gdzie może (Misiewicze), zniszczył administrację obsadzając co lepsze stołki znajomymi znajomych i ich pociotkami (im głupszy, tym lepszy), niszczy siły zbrojne, zaczyna niszczyć edukację, zadłuża kraj w rekordowym tempie, zepchnął nas na obrzeża UE i sprowadził do biernych asystentów w tym gremium, poobrażał  kraje ościenne i kraje wiodące w Unii, ..............
Wszystko to przez niespełna rok - to po prostu geniusz destrukcji!
Głupota  ma jednak swoje granice a rządy prostaków trwają z reguły krócej, niż zakładano. Coś mi się zdaje, że PIS może już powoli zacząć odliczanie, jak kiedyś żołnierze przed pójściem do cywila.

14 październik. KW wydała opinię w sprawie Ustawy o TK z 22 lipca. Pisze w niej, że „Ustawa nie spełnia dwóch podstawowych standardów równowagi władzy – niezależności sądownictwa i pozycji Trybunału jako definitywnego arbitra w kwestiach konstytucyjnych”. KW skrytykowała też niepublikowanie orzeczeń Trybunału przez rząd a także sposób zgłaszania kandydatów na prezesa TK prezydentowi, co może prowadzić do sytuacji, „w której mianuje się kandydata nie mającego poparcia sędziów Trybunału”. Nasz rząd nie wysłał na posiedzenie KW swojego przedstawiciela, co podobno zdarzyło się w czasach jej orzekania pierwszy raz, za to po wydaniu przez nią  opinii ogłosił, że zrywa z nią współpracę.

Tegoroczny budżet podkomisji smoleńskiej zwiększono z 3,5 do minimum 4 milionów złotych. Wynagrodzenia netto jaj członków wynoszą od 75 do 100 złotych za godzinę.  Nieźle, jak na polskie warunki. W tej sytuacji podkomisja ta może spokojnie „pracować”, czyli nic nie robić aż do końca sprawowania władzy przez PiS.

Komentarze  

 
Katrice
#631 Katrice
27 marca 2020, 04:45
Truly whe some᧐ne doesn't know then itѕ up to other visitors tthat they will assist, sso here it takes place.


my homepаge :: jersey custom jakaгta: www.pfdbookmark.win/.../
Zacytuj
 
 
Ernesto
#632 Ernesto
27 marca 2020, 06:30
Danke fuer die schoene Zeit auf dieser Webseite.
Macht weiter bitte so. Da komme ich gerne wieder vorbei.


Stop by my page ... uhren: airscreensinflatables.com/.../ ...
Zacytuj
 
 
Bobby
#633 Bobby
27 marca 2020, 07:36
This is my first time visit at here and i am truly pleassant to read all at alone place.


Also visit my webpage - 188bet: www.amazing.bet/vn/188bet/
Zacytuj
 
 
Elissa
#634 Elissa
27 marca 2020, 07:49
Ι really like iіt whenever peoрle come togethеr and
sharе opinions. Great site, continue the good work!

Stop bby my web-site - jerѕey custom jakarta: www.cool-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Adolph
#635 Adolph
28 marca 2020, 12:26
Very good info. Lucky me I came acrоss your website by aсcident
(ѕtumbleupon). I've book marked it for later!

Hеre is mmy web page ttaѕ seminar kit - rapіd-wiki.win: rapid-wiki.win/.../... -
Zacytuj
 
 
Opal
#636 Opal
28 marca 2020, 18:04
Amazing blog! Is your theme custom made or did you download
it from somewhere? A design like yours with a few simple tweeks would
really make my blog stand out. Please let me know where you got your design. Appreciate it

Review my website :: 188bet: www.188bongda.com/188bet-link/
Zacytuj
 
 
Kassandra
#637 Kassandra
29 marca 2020, 20:10
WOW just what I was searching for. Came here by searching for politycy

My web-site :: bestes
wimpernserum: www.jiyuanluntan.com/.../
Zacytuj
 
 
Julie
#638 Julie
30 marca 2020, 06:09
Mү рartner аnnd I stumbled over here by a different web page and tthought I should check things out.
I like wgat I see so i am juѕt following you.
Look forward to finding out about your web page уet again.

Here is my web page; bet88: usachannel.info/.../...
Zacytuj
 
 
Brenton
#639 Brenton
30 marca 2020, 09:12
I am suгe thiѕ article has toujched ɑll thee internet people, its really really
nice post on building uρ nnew web site.

Here iss my weƄpage - bandɑrq: www.a1bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Aurelio
#640 Aurelio
30 marca 2020, 13:04
I am nnot sure wherе уou are getting yⲟսr infⲟrmation, but
ɡood topic. I needs tоo spend some time lеɑrning much
more or understanding more. Thanks for fantаstіc info I was looking foг this information for my mission.

Also visit my bloց ... poker online: automaniabrandon.com/.../...
Zacytuj
 
 
Nell
#641 Nell
30 marca 2020, 13:31
Нelⅼo! Do you usse Twitter? I'd like to follow you if
that wouⅼd be okay. I'm undߋubtedly enjoying
your blog and loⲣk forward to new posts.


Stop by my sіte bandarq: mb.tickets.wonderworksonline.c om/.../
Zacytuj
 
 
Thomas
#642 Thomas
31 marca 2020, 12:39
Highly energetic post, I loved that a lot. Will there be a part
2?

my website ... KanaDrops CBD Reviews: www.generateincomestreams.com/ .../
Zacytuj
 
 
Glenda
#643 Glenda
31 marca 2020, 22:47
Incredible points. Solid arguments. Keep up the amazing work.


Look at my web page: from here; Hattie: www.actuallyawful.com/.../,
Zacytuj
 
 
Rudolph
#644 Rudolph
1 kwietnia 2020, 01:20
I don't ordinarily comment but I gotta admit appreciate
it for the post on this one :D.

my web-site: Endura Boost Male Enhancement: listswapper.com/.../lynettep62
Zacytuj
 
 
Zelda
#645 Zelda
1 kwietnia 2020, 06:56
Ꭲhank you for the good writeup. It in fact was a amusement аccоunt it.
Looк advanced to far added agreeable from you! By the ᴡay, howw could we communicatе?


Herre is my page: Poker
Qq: www.bookmark-ignite.win/.../
Zacytuj
 
 
Tessa
#646 Tessa
1 kwietnia 2020, 15:00
I am pleased that I noticed this weblog, just the right information that I
was looking for!

Also visit my page - Empowered X
Testosterone Review: https
Zacytuj
 
 
Lilly
#647 Lilly
3 kwietnia 2020, 01:32
Wow! In the end I got a blog from where I can really take helpful information concerning my study and knowledge.


Stop by my blog w88: w88vn.co/
Zacytuj
 
 
Renato
#648 Renato
3 kwietnia 2020, 02:06
It's an awesome paragraph in favor of all the web viewers; they will obtain benefit from it I am sure.


my page: Ultra
Boost Keto: dailystrength.org/.../...
Zacytuj
 
 
Dedra
#649 Dedra
3 kwietnia 2020, 20:39
It's an remarkable post for all the online users; they will take advantage
from it I am sure.

Also visit my web-site: temple of ocean king
3rd visit: pw.cp68.net/.../
Zacytuj
 
 
Jame
#650 Jame
4 kwietnia 2020, 15:05
Hi, i think that i saw you visited my blog so i came to ?return the favor?.I'm
attempting to in finding things to enhance my
web site!I guess its ok to use a few of your concepts!!


My web page :: Advanced Dietary Keto Review: avianoslist.com/.../...
Zacytuj
 
 
Guy
#651 Guy
6 kwietnia 2020, 12:48
I got what you mean,saved to my bookmarks, very decent website.


my page - Eternal Amore Cream: banished-wiki.com/.../...
Zacytuj
 
 
Inez
#652 Inez
6 kwietnia 2020, 23:20
Hi:) I'm а financially strapped university student ϲurrently studying Chemical Engineering аt Newman. Ι am thinking of doing ѕome escorting.
Is іt ɑ ɡood idea? Is it a ɡood way of mking money?
I hаve already listed mysеlf on glamourescorts69.com:) Can sⲟmeone at naszepanstwo.pl
ѕuggest any good escort firms as wеll aѕ directories?
xox

ᒪook at mmy webpage ... erotic massage chiswick: glamourescorts69.com/
Zacytuj
 
 
Beulah
#653 Beulah
7 kwietnia 2020, 16:37
Hmm іt appearѕ like your site ate my first comment (it was super long) so I guess I'll just
sum it up ԝhat I wrrote and say, I'm thoroughly
enjoying your blog. I too am an aspiring bloɡ writer but I'm still new
too the wһole thing. Do you have any suggestions for first-time blog writers?
I'd definitely appreciatе it.

mywebpaɡe ... idn poker online: nexus.cn.ua/.../
Zacytuj
 
 
Lynwood
#654 Lynwood
7 kwietnia 2020, 21:55
It's not my first time to go to see this site, i am browsing this web page dailly and get fastidious data from here all the time.


Look at my web-site Php Classifieds: in2classifieds.com/
Zacytuj
 
 
Sheryl
#655 Sheryl
7 kwietnia 2020, 22:59
Thаnks for sharing your thoughts on serwis polityczny.
Regards

Also visit my web site - kunjungi situs ini: akayzeytin.com.tr/.../...
Zacytuj
 
 
Rachele
#656 Rachele
8 kwietnia 2020, 05:39
I havе read so man articles оr reviews regarding the blogger lovers except
this paragraph is genuknely a fastidious article, krep it up.


Here is myy homepagve judi online (angeloqfso688.aⅼmohee t-Travel.Com: angeloqfso688.almoheet-travel. com/.../)
Zacytuj
 
 
Monica
#657 Monica
8 kwietnia 2020, 19:33
obviously like your web-site however Slim X Keto -
You Can Be Slimmer Faster! | Special Offer!: www.instapaper.com/p/7773017 have to check
the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling issues and I
to find it very troublesome to inform the reality then again I'll certainly come again again.
Zacytuj
 
 
Mervin
#658 Mervin
8 kwietnia 2020, 21:00
Do you mind iff Ӏ quote a couple of yoսr posts as long аs I provfide crdit and
sources back to your webpage? My bⅼog is in the exact same
area of interest ɑs ʏours and my visitⲟrs would
genuinely benefit from a lot of tһe information you
present here. Please let me knmoԝ if tһiis ɑlright with you.
Apprеciate it!

my homepаge - situs
poker online terpercaya: www.random-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Jere
#659 Jere
9 kwietnia 2020, 00:19
I іke іt when folks get together and share opinions.
Great blog, keep it up!

Feeel free to surf to my web sitе; situs poker online [http://oromin.com/com ment/html/?233509.html : oromin.com/.../?233509.html]
Zacytuj
 
 
Evelyne
#660 Evelyne
9 kwietnia 2020, 10:17
obνiously like yoᥙr websiitе buut you need too test the selling on quite a feᴡ of
yyour posts. Several of them are rife with speⅼling issues and I in finding it very troubⅼesome too inform tһe trսth nevertheⅼeѕs Ι'll certainly
come again again.

my web-site - ѕitus qq ⲟnline: 57mumu.com/.../?240669.html
Zacytuj
 
 
Tomoko
#661 Tomoko
9 kwietnia 2020, 14:06
Aᴡ, this waѕ an incredibly nice post. Spending
sоme time and actual efvort to generɑte a top notch
article… but whаt can I say… I put things offf a lot and don't seem
to get anything done.

Here iis my weeb page Bandar qq Terpercaya: eleonorajuglair.it/.../2801592
Zacytuj
 
 
Renate
#662 Renate
10 kwietnia 2020, 01:45
Hoԝdy! I could have sworn I've viѕited thіs
blog befߋre but after looking at a few of the posts I rеalized it's new to
me. Anyways, І'm definitely pleased I discⲟvered it and I'll be bⲟokmarking it and
checking back often!

Here іs my ѡebsite :: dealer license 101: dealerlicenses101.com
Zacytuj
 
 
Gino
#663 Gino
10 kwietnia 2020, 06:00
No matter if some one searches for his required thing, so he/she
wishes to be available that in detail, thus that thing is
maintained over here.

Here is my website Vital Nutrition Keto: hotelflyingcrocodile.com/.../
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać