Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - październik II / 2016

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
Gen. Brygady Robert Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa, wydał rozkaz (sygnatura 15871/16), w którym poleca, żeby podstawowym źródłem informacji pozyskiwanych z mediów w codziennej działalności służbowej były programy TV publicznej, w szczególności TVP Info.  Gen. Głąb okazuje się prawdziwym głąbem, nie tylko z racji nazwiska. Przypomina się stare powiedzenie „tam, gdzie kończy się rozum, zaczyna się wojsko”. Tak przy okazji – dlaczego w rozkazie Głąba nie wymienia  się mediów rydzykowych? Dlaczego nie poleca się organizowania prasówek w oparciu o GPC  chociażby? To może być powód, gen. Głąb, dla którego nie dokleją panu kolejnej gwiazdki. Zalecam również odprawianie wspólnego pacierza wieczornego poprzedzone uroczystym „apelem smoleńskim”, żeby u żołnierzy wywołać sny patriotyczne a odpędzić te grzeszne, z wizerunkiem kształtów  kobiety. Wszystko to ku chwale ojczyzny, tow. Gen. Głąb.

Serwis „OKO Press” opisuje tak zwaną ośmiornicę Macierewicza. Wynika z tego, że Antek obsadził w zarządach i RN przedsiębiorstw skupionych w PGZ ponad stu swoich Pisiewiczów. Jakiś Andrzej Skołecki, były asystent agenta Tomka, zasiada w pięciu RN tej grupy a 30-letni Przemysław Bednarczyk w 3 RN i 8 zarządach spółek. To są dopiero kariery!!!!! Jakże wybitnych, młodych ludzi można znaleźć u Antka. I jakże pracowitych oraz uniwersalnych. Każde przedsiębiorstwo ma przecież swoją specyfikę i technologie, zasady i kulturę pracy. Piastowanie odpowiedzialnych stanowisk w 11 z nich równocześnie przekracza nie tylko możliwości ale i wyobrażenie normalnego człowieka.
     Tak przy okazji. Ten najbardziej znany Antkowy Misiewicz powiedział dziennikarzom, że „pracował dotąd dla Polski i będzie pracował dla niej nadal”.  Można by zapytać, czy Polska tego chce i ile ją to kosztuje?

11 październik. Ostatnio furorę robią czarne marsze. Wczoraj miały miejsce przynajmniej dwa a jeśli zaliczyć do marszów protest nauczycieli to trzy. Myślę o demonstracji inwestorów na GPW i o marszu ludu smoleńskiego na 78 już miesięcznicy.

     Giełda pada, inwestorzy wyprzedają swoje akcje i  przenoszą się na inne rynki. To skutek takiej a nie innej polityki rządu, który niewielkie ma pojęcie o gospodarce i przepływach kapitałowych.

     Sekta zwana ludem smoleńskim jest za to nadal zwarta i pełna nadziei. To efekt wynikający z nieustannego karmienia jej absurdami przez licznych ojców duchowych z Antkiem,  Jarkiem i toruńskim Tadeuszem na czele. Poseł Jarosław K. wczoraj - "Dziś wiemy coraz więcej, ale ostateczne ujawnienie prawdy przed nami. Trzeba o tą prawdę walczyć!". Jakże "prawdziwa" musi być ta prawda, skoro tak trudno ją zdefiniować. Jakoś cicho o wynikach dochodzeń prowadzonych przez Antkową komisję czy podkomisję, z licznymi "ekspertami" typu Binienda z całego świata. Trochę to dziwne, bo przecież od dawna wiadomo, że za wszystkie te sztuczne mgły, hele, różnorodne wybuchy na pokładzie i skrzydłach, pola magnetyczne .................... (niepotrzebne skreślić) ...... odpowiedzialny jest Tusk i że nawet kara śmierci na tym osobniku nie da ludowi smoleńskiemu wystarczającej satysfakcji, bo byłoby to zdarzenie jednorazowe a tu chodzi o grillowanie, czyli stopniowe przypiekanie boczków, jak to robił Kukliński Kmicicowi i vice - versa. wszystko z miłością bliźniego i paciorkiem na ustach oraz z nienawistnym ogniem piekielnym w oczach, również w tych oczętach wymalowanych.

Duże poruszenie w kręgach politycznych, krajowych i zagranicznych, wywołało zerwanie przez Polskę negocjacji w sprawie offsetu związanego z zakupem Caracali  a szczególne stylu, w jaki zostało to zrobione. Mogą z tego wyniknąć znaczne komplikacje dyplomatyczne jak i w zakresie zapewnienia nam bezpieczeństwa. Prezydent Holland odwołał swoją wizytę w Polsce.  Nasze „dyplomatołki” pogłębiają problem swoimi głupimi  wypowiedziami, na przykład taką, że „nie będą nas Francuzi uczyć …. bo to my, kilka wieków temu, nauczyliśmy ich posługiwania się widelcem”. Stosując tak „wyszukany, subtelny język dyplomatyczny” nie uzyskamy z pewnością uznania u naszych partnerów, coraz mniej licznych zresztą. Niejaki Kownacki, wiceminister od Antka zyskał zaś ksywę „Ego widelec sum”. PO zapowiada złożenie wniosku o powołanie Komisji Śledczej do zbadania tego kontraktu.

We Włoszech mieszka ponad 5 milionów obcokrajowców. Ich wkład do PKB tego kraju wynosi 126 miliardów euro a łączny koszt wydatków publicznych dla nich jest na poziomie 15 miliardów euro. Z danych tych wynika, że imigranci przynoszą Włochom ewidentne korzyści. Równocześnie znaczny odsetek młodych mieszkańców Italii emigruje  do innych krajów w poszukiwaniu lepszej, wyżej płatnej pracy. Taki  to – jak widać - znak czasu.

Jarosław K. znowu wypowiedział się na temat aborcji – „Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane, by zostało ono ochrzczone. To może dotyczyć także ciąż, które są wynikiem przestępstwa, ale – oczywiście – i tutaj przymusu stosować nie można, można stosować perswazję i to delikatną, bez presji. Po odpowiednim przygotowaniu społeczeństwa przerwanie ciąży, bez względu na okoliczności, będzie przestępstwem”. Jarosław wkurzył tym kobiety kolejny raz. Kilkaset z nich jeszcze tego samego dnia (13 października) manifestowało swoje niezadowolenie pod jego domem i zapowiedziało kolejny protest, tym razem pod Sejmem, na 23 dzień  miesiąca.
     Kaczyński zaczyna dołować. Ludzie na ulicy pokazują mu dobitnie, co o nim myślą. Że to nieznający świata mizantrop, nieudacznik, który nie ma rodziny, rachunku bankowego ani prawa jazdy. Nie zna żadnego języka obcego, nie zna życia i jego problemów. Frustrat, którego fascynuje wyłącznie władza, pełen pogardy dla innych ludzi, który próbuje wyprowadzić nas z zachodniego kręgu kulturowego. Jakże ciężką paranoją jest fakt, że ten psychopata sprawuje w Polsce władzę na zasadzie dziel i rządź.

     Poprzednim razem jego rządy, sprawowane z podobną ”maestrią”, trwały 2 lata. Ile będą trwały tym razem? Przez rok udało mu się zniszczyć trójpodział władz i demokrację, coraz bardziej niszczy gospodarkę wszędzie tam, gdzie może (Misiewicze), zniszczył administrację obsadzając co lepsze stołki znajomymi znajomych i ich pociotkami (im głupszy, tym lepszy), niszczy siły zbrojne, zaczyna niszczyć edukację, zadłuża kraj w rekordowym tempie, zepchnął nas na obrzeża UE i sprowadził do biernych asystentów w tym gremium, poobrażał  kraje ościenne i kraje wiodące w Unii, ..............
Wszystko to przez niespełna rok - to po prostu geniusz destrukcji!
Głupota  ma jednak swoje granice a rządy prostaków trwają z reguły krócej, niż zakładano. Coś mi się zdaje, że PIS może już powoli zacząć odliczanie, jak kiedyś żołnierze przed pójściem do cywila.

14 październik. KW wydała opinię w sprawie Ustawy o TK z 22 lipca. Pisze w niej, że „Ustawa nie spełnia dwóch podstawowych standardów równowagi władzy – niezależności sądownictwa i pozycji Trybunału jako definitywnego arbitra w kwestiach konstytucyjnych”. KW skrytykowała też niepublikowanie orzeczeń Trybunału przez rząd a także sposób zgłaszania kandydatów na prezesa TK prezydentowi, co może prowadzić do sytuacji, „w której mianuje się kandydata nie mającego poparcia sędziów Trybunału”. Nasz rząd nie wysłał na posiedzenie KW swojego przedstawiciela, co podobno zdarzyło się w czasach jej orzekania pierwszy raz, za to po wydaniu przez nią  opinii ogłosił, że zrywa z nią współpracę.

Tegoroczny budżet podkomisji smoleńskiej zwiększono z 3,5 do minimum 4 milionów złotych. Wynagrodzenia netto jaj członków wynoszą od 75 do 100 złotych za godzinę.  Nieźle, jak na polskie warunki. W tej sytuacji podkomisja ta może spokojnie „pracować”, czyli nic nie robić aż do końca sprawowania władzy przez PiS.

Komentarze  

 
prezes pan
-3 [3] #41 prezes pan
26 października 2016, 07:08
Cytat:
Tak samo umilkł, gdy mu niedawno napisałem co o nim myślę, po chamskich wypowiedziach na temat kobiet.
Nie gustuję w tych starszych. Bo większość to były stare rury. Takie mają najwięcej do powiedzenia na temat aborcji, co nie? Ty masz inne zainteresowania, więc po co z tobą na ten temat dyskutować.

Dobrze się tam bawiłeś?
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #42 sunset
26 października 2016, 08:15
[...]Jarosław publicznie nie przepraszał, to raz.[...]
a te przeprosiny, które przedstawiłem to oczywiście fake? ;-)
[...]A po drugie, gdzie te przeprosiny Macierewicza?[...]
no jeśli nie przeprosił, to nie wykonał wyroku sądu. to znaczy jest przestępcą, prawda? nie wierzyłem, że sam to powiesz :P
[...]Bo większość to były stare rury.[...]
no tak :) od razu widać twój serdeczny stosunek do kobiet. ciekawe co by powiedziała twoja matka, jakbyś ją nazwą "starą rurą", albo ciocia? albo tez koleżanka z pracy? powiem tak: z medycznego punku widzenia reprezentujesz typowy przykład ćwierćmężczyzny z syndromem małego ptaszka. prawdziwy meżczyzna to gentelman, który nawet kurwę traktuje jak damę. a ty jesteś taki mały machowski gnój.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #43 prezes pan
26 października 2016, 09:50
Cytat:
a te przeprosiny, które przedstawiłem to oczywiście fake?
Ja widzę pismo skierowane do zarządu spółki, a nie tekst opublikowany w gazecie na pierwszej stronie. Te gnoje tylko tak potrafią, mając rozgrzanych sędziów. Dlatego trzeba z tym zrobić porządek. Jak było z Wyszkowskim, który niby przegrał proces z Wałęsą? Wałęsa sam se przeprosiny opłacił. To samo przecież zrobił zrobił Dukaczewski z twego linku. Ale Gnoje ostatecznie przegrały.
telewizjarepublika.pl/.../
Jakiekolwiek byś przywoływał sytuacje, jesteś na przegranej pozycji. Po prosu stoisz po złej stronie mocy, a prawda zawsze wygrywa.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #44 sunset
26 października 2016, 10:19
[...]Te gnoje tylko tak potrafią, mając rozgrzanych sędziów.[...]
no właśnie, ten gnojek kaczynski tylko tak potrafi. nie ma honoru. nie ma cywilnej odwagi. nie na za grosz uczciwości.
[...]a prawda zawsze wygrywa.[...]
no właśnie. prawda nierychliwa, ale sprawiedliwa. nie ciesz się za wcześnie a zobaczysz :)
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #45 prezes pan
26 października 2016, 13:23
Nowoczesna wreszcie opublikowała program wyborczy

Dziękujemy. W końcu mamy jasność.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #46 Haji
26 października 2016, 19:34
FB Jarek przepraszał w publicznej TV, tak samo Ziobro (zero). Pismo, które widzisz jako skierowane do zarządu spółki zostało opublikowane na stronie pis. To co kłamco, przeprosisz w końcu?
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #47 sunset
26 października 2016, 20:00
[...]Dziękujemy. W końcu mamy jasność.[...]
tak, mamy jasność, bo to lista grzechów pisdzielców. no nie licząc jeszcze "członka z ramienia".
[...]To co kłamco, przeprosisz w końcu?[...]
nie, on nie przeprosi. on jest tak dziwnie skonstruowany, że nie potrafi. nawet jak żonę "praśnie w pysk" to nie przeprosi, "bo należało jej się i jest stara rura, a on woli młodsze" (tylko te młodsze jego już nie chcą, bo stary jakiś, gruby, brzydki i głupi)
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #48 llortcik
27 października 2016, 02:25
Sprawy bieżące.

Jego Niezłomność zakończył wielogodzinną wizytę międzynarodową w Hajnówce. Kolejny wielki i ciągle rosnący sukces, bowiem liczba zebranych w amfiteatrze dziesięciokrotnie przewyższyła ilość zebranych na poprzednim spotkaniu przedszkolaków. Dobra Zmiana zaprzecza, że zgromadzono 200 ziemniaków w mundurkach, albowiem można było zauważyć kilku cywili, a pojawiające się zielone ludziki, to leśnicy ministra korników, którzy spontanicznie porzucili swe stanowiska, by zrobić sobie selfiaczka z Jego Niezłomnością.
Nawet gorszy sort zauważył docenił rozwój telewizorków prezesa Jacka, którzy w niespotykany nawet w czerwcu 79’ sposób, wspaniale potrafili skadrować scenę, osiągając sukces na miarę wielkości spotkania.

Salvator Pokoju Światowego w brukselskiej siedzibie NATO udzielił łaski uściśnięcia jego dłoni kilku ministrom niedojrzałych jeszcze zachodnich demokracji. Podobno zapobiegliwi gospodarze zawczasu usunęli wszystkie widelce i posadzili Don Antonia i jego francuskiego odpowiednika w odległości umożliwiającej bezpieczną rozmowę wzrokową. Gorszy sort płonie z niecierpliwością oczekując ujawnienia nazwiska tłumacza.
Same obrady były tajne, ale natychmiast po ich zakończeniu Don Antonio, z właściwą sobie elokwencją ujawnił fakt, iż jego koledzy, wcześniej zapoznawszy się z dostępnymi informacjami i ujrzawszy jego porażający wzrok, nie wyrazili chęci napicia się wody prawdy z jego wiecznie bijącego źródełka i nie zapytali go o mistrale i caracale, ani o wewnętrznie polską sprawę komendanta rzymskiej uczelni.
Dziwnym trafem w tym samym czasie zagraniczni koledzy wielkiego Don Antonia zorganizowali własną konferencję, na której poinformowali, że część przybywających do naszego kraju żołnierzy USA dla zmylenia wroga będzie posługiwać się rumuńskimi paszportami oraz że to dowództwo dywizji w Elblągu będzie koordynowało bataliony, które 1 kwietnia NATO wyśle do państw bałtyckich. Dowódca elbląskiej dywizji rozpoczął już pakowanie oczekując szybkiej relokacji na bardziej odpowiedzialne stanowisko.
Dobra Zmiana z oburzeniem odnotowała ruch dwóch rosyjskich okrętów, które bez pozwolenia Don Antonia płyną w kierunku wewnętrznego morza Międzymorza. Źródełko ministra sugeruje, że jest to eskorta kontenerowców przewożących /na pewno nie przypadkiem/ oba najsłynniejsze w kosmosie dolary z Aleksandrii do bliskiego nam Kaliningradu.
Jej Eksperymentalność pytana o słowa ministra najpoważniejszym w świecie głosem oświadczyła, że wierzy mu tak, że nie musi go już o nic pytać, a na samą myśl o dymisji podwładnego posiadającego takie wiadomości uginają się pod nią kończyny.

Sławy i rozgłosu ministrowi pozazdrościła panna Krysia, skarżąc KRRiT, że jedna ze stacji komercyjnych zamiast przekazywać prawdę cytuje słowa najwybitniejszych przedstawicieli Dobrej Zmiany.

Niezły odlot zaliczył też drugi z pomazańców proponując by wydatki na dzieła Don Antonia były wyłączone z deficytu budżetowego. Animalni wegetarianie proponują, by wszystkie pomysły Dobrej Zmiany były realizowane w sposób pozabudżetowy i bezkosztowy.

W Sejmie totalna PO powołała zespół do spraw odkłamywania kłamstw smoleńskich. Zarówno dobro zmienni politycy, jak i najgorszy sort zadziwiająco zgodnym chórem zapewniają, że przedstawiony skład zespołu i jego eksperci nie mają żadnych szans w starciu z porażającymi faktami /nie tylko rzeczywistymi/ pewnego cudownego pana i jego komisarzy, a wszyscy bez wyjątku odlotowi naukowcy z całego świata są już zatrudnieni na poletku dla pana Antoniego.

Niestrudzony prokurator od dziecka stojący po zawsze właściwej stronie rozpoczyna kolejne naprawianie naprawiania i przewidująco obiecuje wykonanie tak wspaniałego dzieła , że jeszcze przed końcem roku będziemy mogli bawić się dwoma kolejnymi naprawieniami.

Mimo nieobecności ukrywającego się w środkowo-amerykańskiej dżungli miszcza Waszczu do Dobrej Zmiany dotarło już, że upływa termin wdrożenia zaleceń KE. Niestety nikt z nich nie był w stanie pojąć różnicy między realizacją, a pisaniem kolejnych zapewnień.
Dziwnym trafem premier Włoch zażądał, by w przyszłorocznym budżecie UE, kosztem krajów V4 odmawiających przyjmowania uchodźców zwiększyć środki przekazywane na pomoc dla Grecji i Włoch. Dobra Zmiana wydziera sobie ostatnie włosy z głowy zamartwiając się, jak będzie chronić Towarzysza Suwerena przez pasożytami i pierwotniakami.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #49 prezes pan
27 października 2016, 09:43
Cytat:
Pismo, które widzisz jako skierowane do zarządu spółki zostało opublikowane na stronie pis. To co kłamco, przeprosisz w końcu?
Za co to ja qrwa mam przepraszać. Zakładam, że masz rozum i potrafisz rozeznać tym swoim małpim rozumkiem co może być prawdą a co nie.
Gazeta Wyborcza przeprosiła, za podłe kłamstwo, że Macierewicz wsadził do państwowej spółki swojego bratanka. Bo to było podłe kłamstwo, co zostało udowodnione przed sądem.

Jarosław przepraszał za porównanie GW do Trybuny Ludu i nic nie skłamał. Bo do czego można porównać Gówno Wyborcze. Myślę, że to porównanie i tak jest za delikatne.
Normalny inteligentny człowiek zawsze przyzna rację Jarosławowi. Sędzia za ten wyrok powinien przestać być sędzią. Ale wiemy w jakich czasach to się działo.
Wypraszam sobie zarzucać mi kłamstwo. Nie będzie mi tu jakaś ciota bluzgała, jak nie wie o co się rozchodzi.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #50 sunset
27 października 2016, 10:03
[...]Gazeta Wyborcza przeprosiła, za podłe kłamstwo, że Macierewicz wsadził do państwowej spółki swojego bratanka. Bo to było podłe kłamstwo, co zostało udowodnione przed sądem.[...]
przeprosili, ale nie za podłe kłamstwo, tylko ze względu na wyrok sądu. prawda wyglądała inaczej niż nam tutaj insynuujesz i kłamstwo i podłość leżały gdzie indziej: [...]Jednak już na drugiej stronie dziennika „Wyborcza” deklaruje wprost – przeprosiny zamieszczamy, ale „nie oznacza to, że zgadzamy się z interpretacją faktów i prawa przyjętą w tej sprawie przez sąd”. Dalej jest jeszcze ciekawiej: „przegranie cywilnej sprawy z Antonim Macierewiczem, który w obszernym artykule zdołał zakwestionować jeden wyraz, nie przynosi nam wstydu. Sprawa ta kompromituje samego Macierewicza […]”.
„Nakazane przez sąd przeprosiny publikujemy bez takich forteli, w przekonaniu, że racja w tym sporze jest po naszej stronie” – kończy oświadczenie organ z ulicy Czerskiej.[...]


[...]Jarosław przepraszał za porównanie GW do Trybuny Ludu i nic nie skłamał.[...]
ależ skłamał, skłamał, tylko ty nigdy nie przyznasz się do błędu i winy, będziesz szedł w zaparte jak jakikolwiek bandzior. porównanie GW do TL jest takie samo jak porównanie jarci do hitlera. gdyby zrobić to publicznie to trzeba by przepraszać i nic dziwnego: mimo wielu podobieństw w zachowaniach i metodach jarcia jednak nie jest jeszcze winna tylu śmierci.

[...]Nie będzie mi tu jakaś ciota bluzgała[...] sam sobie bluzgasz, więc sam jesteś ciota.

[...]Sędzia za ten wyrok powinien przestać być sędzią.[...] i to by było właśnie przestępstwo, bo byłoby zakłóceniem trójpodziału władzy. i o to właśnie chodzi jarci i bandytom z pis, aby doprowadzić to stanu, kiedy nikt nie będzie ich sądził, bo będą się bali. takie wpływanie na wymiar sprawiedliwości to czysty bandytyzm z stylu mafii sycylijskiej.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #51 Haji
27 października 2016, 12:01
FB znowu usiłujesz mnie nieudolnie obrazić. I coś słabiutko ci to idzie.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #52 prezes pan
27 października 2016, 13:08
Cytat:
ależ skłamał, skłamał, tylko ty nigdy nie przyznasz się do błędu i winy, będziesz szedł w zaparte jak jakikolwiek bandzior. porównanie GW do TL jest takie samo jak porównanie jarci do hitlera.
Wreszcie przyznałeś, że porównanie Jarosława do Hitlera to kłamstwo. A z drugiej strony, jeśli uważasz, że Jarosław jest jak Hitler, to GW jest jak TL. Co za strzał w stopę. _lol_
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #53 prezes pan
27 października 2016, 13:10
Cytat:
FB znowu usiłujesz mnie nieudolnie obrazić. I coś słabiutko ci to idzie.
Oj tam, oj tam. Sama se wystawiasz świadectwo, babo.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #54 Haji
27 października 2016, 13:20
Nie dość, że kłamczuszek, to jeszcze trochę nierozgarnięty. I jak go nie lubić, naszego pisowskiego trolla?
Zacytuj
 
 
sunset
#55 sunset
27 października 2016, 16:22
[...]Wreszcie przyznałeś, że porównanie Jarosława do Hitlera to kłamstwo. A z drugiej strony, jeśli uważasz, że Jarosław jest jak Hitler, to GW jest jak TL. Co za strzał w stopę.[...]
no cóż... to piękny przykład poronionej logiki level FB. napisałem że publiczne nazwanie jarci hitlerem byłoby godne pozwania do sądu. i zaznaczyłem, że hitler zabił wiele osób, a jarci się to jeszcze nie udało :P
zaś co do TL? godniejsze porównanie byłoby GPC lub ND. GW ma swoją piękną kartę z czasów usuwania komuny z Polski. GPC i ND są szmatławcami całkiem godnymi porównania z TL, szczególnie że są takie właśnie proreżimowe jak TL :)
Zacytuj
 
 
Concepcion
+1 [1] #56 Concepcion
27 marca 2017, 14:35
Dobry, rzeczowy, konkretny, bez przysłowiowego lania wody.
Nie cierpię artykułów które nic nie wnoszą i są pisane chyba dla samego pisania.
Tutaj mamy ewidentne przeciwieństwo tego.
I to mnie niezmiernie cieszy. Pozdrawiam autora
i czekam na więcej
Zacytuj
 
 
prezes pan
#57 prezes pan
7 kwietnia 2017, 09:54
Co tu się dzieje? To jakiś atak hybrydowy?
Panie administratorze, rozdziobią nas kruki i wrony!

No chyba, że Taurus zwariował i sam sobie kadzi.
Zacytuj
 
 
Isidro
#58 Isidro
13 kwietnia 2017, 12:08
Interesujący temat, doskonale przedstawione zagadnienie.
Pozdrawiam
Zacytuj
 
 
Bryan
#59 Bryan
15 kwietnia 2017, 04:56
Bardzo ciekawe ujęcie tematu. Niestety nie mogę zgodzić się ze wszystkimi stwierdzeniami.


Visit my web blog :: gonty bitumiczne tanio: blogh.pl/tag/koparki/
Zacytuj
 
 
Kathleen
#60 Kathleen
7 maja 2017, 06:24
Czy tak jest w rzeczywistości nie wiem, poza tym z wieloma elementami nie mogę się zgodzić, ale
i tak jest całkiem nieźle.
Zacytuj
 
 
Tobias
#61 Tobias
20 maja 2017, 08:35
Doskonałe ujęcie zagadnienia, wiele wnoszące do tematu.
Niestety, nie ze wszystkim mogę się zgodzić,ale i tak gratuluję autorowi.


Here is my blog post; porady prawne: www.kobietyaktywne.pl/.../
Zacytuj
 
 
Princess
#62 Princess
11 sierpnia 2017, 12:13
W końcu ktoś poruszył ten wątek. Brawo dla autora.
Pozdrawiam

my web page :: dobry prawnik: www.oceniono.pl/.../
Zacytuj
 
 
Jolie
#63 Jolie
28 sierpnia 2017, 01:01
Doskonałe, że ktoś w końcu poświecił czas, aby opisać to zagadnienie.


Look into my webpage :: praca zaliczeniowa: yogastro.com/.../...
Zacytuj
 
 
Jaqueline
#64 Jaqueline
3 października 2017, 18:59
Hmmm, ciekawe. Czekam geosyntetyki na dach: dietaodchudzajaca.com/.../... więcej
Zacytuj
 
 
Monte
#65 Monte
5 października 2017, 20:17
Bardzo mi się podoba powyższy artykuł.

my web page: dyplom: intellifilliv.net/.../...
Zacytuj
 
 
BrianHAG
#66 BrianHAG
27 stycznia 2018, 20:35
Приветствую! интересный у вас сайт!
Нашел интересную базу кино: 2017 бесплатно лучшие новинки кино kinokub.net/: kinokub.net/
Здесь: kinokub.net/.../... «Игру престолов» будут продвигать вместе с игрой League of Legends
Тут: kinokub.net/.../...
kinokub.net/fentezi/ лучшие фэнтези
Лучшая фантастика 2017 список : kinokub.net/.../
2017 бесплатно лучшие ужасы : kinokub.net/uzhasy/ 2017 бесплатно лучшие ужасы
Zacytuj
 
 
Helenreemi
#67 Helenreemi
23 czerwca 2018, 16:06
Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
i ponad 8400 innych rodzajów captcha,
z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
Do zobaczenia później ;)


XEvil.net
Zacytuj
 
 
Helenpak
#68 Helenpak
28 czerwca 2018, 01:38
Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
i ponad 8400 innych rodzajów captcha,
z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
Do zobaczenia później ;)


XEvil.net/
Zacytuj
 
 
Helen
#69 Helen
1 kwietnia 2019, 09:44
This information will help me to be more practical.

My web page; 바카라쿠폰: www.gdeb.net
Zacytuj
 
 
Davis
#70 Davis
30 kwietnia 2019, 19:31
Ƭhanks foг finally talking about >Wydarzenia
- paźdzіernik II / 2016
Zacytuj
 
 
Aracely
#71 Aracely
30 kwietnia 2019, 19:34
Аppreciation to my father who informed me гegardіng this weblоg, thiѕ webpage is actually
remarkable.

my ᴡebpage www.xunpapa.com: www.xunpapa.com/.../
Zacytuj
 
 
Ramiro
#72 Ramiro
30 kwietnia 2019, 20:11
Prettу section of content. I just stumbled upon your weblog and in accession capital to assert that I acquire actually
enjoyed account your blog posts. Any way I'll be subscribing to your augment and еven І achieѵement уou
access consistently quickly.

My page ... rezuranyzeri.mihanblog.com/: rezuranyzeri.mihanblog.com/... /...
Zacytuj
 
 
Hallie
#73 Hallie
30 kwietnia 2019, 20:33
Some genuineⅼy interesting info, ԝell wrіtten and broadly
speaking user friendly.

Ɍeview my ѡeb-ѕіte: sexone.org/.../ sexone.org/.../
Zacytuj
 
 
Jamison
#74 Jamison
30 kwietnia 2019, 20:34
Somе really interesting info, well written and broadly user friendly.


My webloց :: www.fundacjadobrzelin.Pl: www.fundacjadobrzelin.pl/.../
Zacytuj
 
 
Hermelinda
#75 Hermelinda
13 maja 2019, 19:28
All recycling
station: paragonproducts.ie/.../... masses are Re-Weigh Prospects.
Zacytuj
 
 
walmart7j
#76 walmart7j
9 czerwca 2019, 04:21
The number of people with diabetes has wellnigh flagyl antibiotic quadrupled since 1994. Prevalence is increasing worldwide, explicitly in low- and middle-income countries. The causes are complex, but the mutiny is charges in part of to increases in the gang of people who are overweight metronidazole.500mgantibiotics .com flagyl, including an increase in rotundity, and in a widespread scarcity of actual activity. In April 2014, WHO published the Epidemic give an account of on diabetes, which calls in return exertion to curtail exposure to the known danger factors on breed 3 diabetes and to emend access Powered past metronidazole 500mg to and excellence of regard for people with all forms of diabetes.
Zacytuj
 
 
Generic9d
#77 Generic9d
12 czerwca 2019, 01:30
using viagra 100mg viagra generic
2007 - 2019 Disclaimer close generic viagra WR-Forum
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać