Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - październik II / 2016

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
Gen. Brygady Robert Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa, wydał rozkaz (sygnatura 15871/16), w którym poleca, żeby podstawowym źródłem informacji pozyskiwanych z mediów w codziennej działalności służbowej były programy TV publicznej, w szczególności TVP Info.  Gen. Głąb okazuje się prawdziwym głąbem, nie tylko z racji nazwiska. Przypomina się stare powiedzenie „tam, gdzie kończy się rozum, zaczyna się wojsko”. Tak przy okazji – dlaczego w rozkazie Głąba nie wymienia  się mediów rydzykowych? Dlaczego nie poleca się organizowania prasówek w oparciu o GPC  chociażby? To może być powód, gen. Głąb, dla którego nie dokleją panu kolejnej gwiazdki. Zalecam również odprawianie wspólnego pacierza wieczornego poprzedzone uroczystym „apelem smoleńskim”, żeby u żołnierzy wywołać sny patriotyczne a odpędzić te grzeszne, z wizerunkiem kształtów  kobiety. Wszystko to ku chwale ojczyzny, tow. Gen. Głąb.

Serwis „OKO Press” opisuje tak zwaną ośmiornicę Macierewicza. Wynika z tego, że Antek obsadził w zarządach i RN przedsiębiorstw skupionych w PGZ ponad stu swoich Pisiewiczów. Jakiś Andrzej Skołecki, były asystent agenta Tomka, zasiada w pięciu RN tej grupy a 30-letni Przemysław Bednarczyk w 3 RN i 8 zarządach spółek. To są dopiero kariery!!!!! Jakże wybitnych, młodych ludzi można znaleźć u Antka. I jakże pracowitych oraz uniwersalnych. Każde przedsiębiorstwo ma przecież swoją specyfikę i technologie, zasady i kulturę pracy. Piastowanie odpowiedzialnych stanowisk w 11 z nich równocześnie przekracza nie tylko możliwości ale i wyobrażenie normalnego człowieka.
     Tak przy okazji. Ten najbardziej znany Antkowy Misiewicz powiedział dziennikarzom, że „pracował dotąd dla Polski i będzie pracował dla niej nadal”.  Można by zapytać, czy Polska tego chce i ile ją to kosztuje?

11 październik. Ostatnio furorę robią czarne marsze. Wczoraj miały miejsce przynajmniej dwa a jeśli zaliczyć do marszów protest nauczycieli to trzy. Myślę o demonstracji inwestorów na GPW i o marszu ludu smoleńskiego na 78 już miesięcznicy.

     Giełda pada, inwestorzy wyprzedają swoje akcje i  przenoszą się na inne rynki. To skutek takiej a nie innej polityki rządu, który niewielkie ma pojęcie o gospodarce i przepływach kapitałowych.

     Sekta zwana ludem smoleńskim jest za to nadal zwarta i pełna nadziei. To efekt wynikający z nieustannego karmienia jej absurdami przez licznych ojców duchowych z Antkiem,  Jarkiem i toruńskim Tadeuszem na czele. Poseł Jarosław K. wczoraj - "Dziś wiemy coraz więcej, ale ostateczne ujawnienie prawdy przed nami. Trzeba o tą prawdę walczyć!". Jakże "prawdziwa" musi być ta prawda, skoro tak trudno ją zdefiniować. Jakoś cicho o wynikach dochodzeń prowadzonych przez Antkową komisję czy podkomisję, z licznymi "ekspertami" typu Binienda z całego świata. Trochę to dziwne, bo przecież od dawna wiadomo, że za wszystkie te sztuczne mgły, hele, różnorodne wybuchy na pokładzie i skrzydłach, pola magnetyczne .................... (niepotrzebne skreślić) ...... odpowiedzialny jest Tusk i że nawet kara śmierci na tym osobniku nie da ludowi smoleńskiemu wystarczającej satysfakcji, bo byłoby to zdarzenie jednorazowe a tu chodzi o grillowanie, czyli stopniowe przypiekanie boczków, jak to robił Kukliński Kmicicowi i vice - versa. wszystko z miłością bliźniego i paciorkiem na ustach oraz z nienawistnym ogniem piekielnym w oczach, również w tych oczętach wymalowanych.

Duże poruszenie w kręgach politycznych, krajowych i zagranicznych, wywołało zerwanie przez Polskę negocjacji w sprawie offsetu związanego z zakupem Caracali  a szczególne stylu, w jaki zostało to zrobione. Mogą z tego wyniknąć znaczne komplikacje dyplomatyczne jak i w zakresie zapewnienia nam bezpieczeństwa. Prezydent Holland odwołał swoją wizytę w Polsce.  Nasze „dyplomatołki” pogłębiają problem swoimi głupimi  wypowiedziami, na przykład taką, że „nie będą nas Francuzi uczyć …. bo to my, kilka wieków temu, nauczyliśmy ich posługiwania się widelcem”. Stosując tak „wyszukany, subtelny język dyplomatyczny” nie uzyskamy z pewnością uznania u naszych partnerów, coraz mniej licznych zresztą. Niejaki Kownacki, wiceminister od Antka zyskał zaś ksywę „Ego widelec sum”. PO zapowiada złożenie wniosku o powołanie Komisji Śledczej do zbadania tego kontraktu.

We Włoszech mieszka ponad 5 milionów obcokrajowców. Ich wkład do PKB tego kraju wynosi 126 miliardów euro a łączny koszt wydatków publicznych dla nich jest na poziomie 15 miliardów euro. Z danych tych wynika, że imigranci przynoszą Włochom ewidentne korzyści. Równocześnie znaczny odsetek młodych mieszkańców Italii emigruje  do innych krajów w poszukiwaniu lepszej, wyżej płatnej pracy. Taki  to – jak widać - znak czasu.

Jarosław K. znowu wypowiedział się na temat aborcji – „Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane, by zostało ono ochrzczone. To może dotyczyć także ciąż, które są wynikiem przestępstwa, ale – oczywiście – i tutaj przymusu stosować nie można, można stosować perswazję i to delikatną, bez presji. Po odpowiednim przygotowaniu społeczeństwa przerwanie ciąży, bez względu na okoliczności, będzie przestępstwem”. Jarosław wkurzył tym kobiety kolejny raz. Kilkaset z nich jeszcze tego samego dnia (13 października) manifestowało swoje niezadowolenie pod jego domem i zapowiedziało kolejny protest, tym razem pod Sejmem, na 23 dzień  miesiąca.
     Kaczyński zaczyna dołować. Ludzie na ulicy pokazują mu dobitnie, co o nim myślą. Że to nieznający świata mizantrop, nieudacznik, który nie ma rodziny, rachunku bankowego ani prawa jazdy. Nie zna żadnego języka obcego, nie zna życia i jego problemów. Frustrat, którego fascynuje wyłącznie władza, pełen pogardy dla innych ludzi, który próbuje wyprowadzić nas z zachodniego kręgu kulturowego. Jakże ciężką paranoją jest fakt, że ten psychopata sprawuje w Polsce władzę na zasadzie dziel i rządź.

     Poprzednim razem jego rządy, sprawowane z podobną ”maestrią”, trwały 2 lata. Ile będą trwały tym razem? Przez rok udało mu się zniszczyć trójpodział władz i demokrację, coraz bardziej niszczy gospodarkę wszędzie tam, gdzie może (Misiewicze), zniszczył administrację obsadzając co lepsze stołki znajomymi znajomych i ich pociotkami (im głupszy, tym lepszy), niszczy siły zbrojne, zaczyna niszczyć edukację, zadłuża kraj w rekordowym tempie, zepchnął nas na obrzeża UE i sprowadził do biernych asystentów w tym gremium, poobrażał  kraje ościenne i kraje wiodące w Unii, ..............
Wszystko to przez niespełna rok - to po prostu geniusz destrukcji!
Głupota  ma jednak swoje granice a rządy prostaków trwają z reguły krócej, niż zakładano. Coś mi się zdaje, że PIS może już powoli zacząć odliczanie, jak kiedyś żołnierze przed pójściem do cywila.

14 październik. KW wydała opinię w sprawie Ustawy o TK z 22 lipca. Pisze w niej, że „Ustawa nie spełnia dwóch podstawowych standardów równowagi władzy – niezależności sądownictwa i pozycji Trybunału jako definitywnego arbitra w kwestiach konstytucyjnych”. KW skrytykowała też niepublikowanie orzeczeń Trybunału przez rząd a także sposób zgłaszania kandydatów na prezesa TK prezydentowi, co może prowadzić do sytuacji, „w której mianuje się kandydata nie mającego poparcia sędziów Trybunału”. Nasz rząd nie wysłał na posiedzenie KW swojego przedstawiciela, co podobno zdarzyło się w czasach jej orzekania pierwszy raz, za to po wydaniu przez nią  opinii ogłosił, że zrywa z nią współpracę.

Tegoroczny budżet podkomisji smoleńskiej zwiększono z 3,5 do minimum 4 milionów złotych. Wynagrodzenia netto jaj członków wynoszą od 75 do 100 złotych za godzinę.  Nieźle, jak na polskie warunki. W tej sytuacji podkomisja ta może spokojnie „pracować”, czyli nic nie robić aż do końca sprawowania władzy przez PiS.

Komentarze  

 
Chau
#241 Chau
5 października 2019, 00:13
Is far more than just an on-line betting platform.Also visit my web-site - 토토사이트: khwu.org/.../...
Zacytuj
 
 
RalphImpup
#242 RalphImpup
5 października 2019, 00:38
музыка пианино на звонок телефона: myzon.top/

Павло Зібров - Українка: muzzon.top/mp3/50454/
Nyemiah Supreme feat. Timbaland - Rock And Roll: muzzon.top/mp3/41054/
Toshpo'lat Matkarimov - Azobda umrim: muzzon.top/mp3/40338/
Пицца - Тебя Одну: muzzon.top/mp3/61985/
DJ Lady Christine - Game Girl (Original Short Version): muzzon.top/mp3/46621/
Zacytuj
 
 
Stacia
#243 Stacia
7 października 2019, 07:04
You have noted very interesting points! ps nice internet site.


My page :: credit cards: www.federicazanca.it/.../
Zacytuj
 
 
Pat
#244 Pat
7 października 2019, 09:59
It's impressive that yⲟu are getting ideas from this
parаɡraph as well as ftom our discussion made at this
place.

Here іs my wеbpage;graphic T shirt womеn's: biddinglaw.com/.../...
Zacytuj
 
 
Francesco
#245 Francesco
8 października 2019, 03:59
Card games use a deck of cards as their central tool.


Here is my web-site - Mypicvideo.Com: mypicvideo.com/.../...
Zacytuj
 
 
Wilburshier
#246 Wilburshier
8 października 2019, 05:44
песня боярского про маму: mixmp3.club/
Alijon Isoqov - O'zbegim qizlari: mixmp3.club/.../
Tom Boxer & Morena - Hey (Radio Edit): mixmp3.club/.../
Chris brown feat. justin bieber & ink - don't check on me: mixmp3.club/.../
FYVO - Дым (Frost & Robby Mond Remix): mixmp3.club/.../
A-Ha - The End Of The Affair: mixmp3.club/.../
Zacytuj
 
 
Cassie
#247 Cassie
8 października 2019, 13:44
Hiya, neat web page you've presently.

my website ... Nitro Strength UK: penzu.com/p/38f01d55
Zacytuj
 
 
Joy
#248 Joy
9 października 2019, 03:26
Fiine ѡaay of explaining, and pleasant paragraph toߋ get facts regarding my presеntatjon topic, whiсһ i am goijg
tto convey in academy.

Also visit my web-site - harɡa atap spandek warna: dm67.co/.../?244513.html
Zacytuj
 
 
Michaelswani
#249 Michaelswani
9 października 2019, 07:15
текст песни найду тебя: perevod-pesen.club/
Blair St. Clair - Now or Never [Remix]: perevod-pesen.club/.../135889
Raffertie - Rain: perevod-pesen.club/.../124629
Fish - Sunsets On Empire: perevod-pesen.club/.../118821
Букер Д. Фред - Азбука: perevod-pesen.club/.../126495
Young And Divine - Hope Is A Game: perevod-pesen.club/.../132329
Zacytuj
 
 
Darrellalacy
#250 Darrellalacy
9 października 2019, 09:20
узбекские народные песни скачать бесплатно: pod-muzyku.club/

Kristina Si - Космос: pod-muzyku.club/.../...
Ulug'bek Qodirov ft. Shoira - Kel Jonim: pod-muzyku.club/.../...
VinoГрад - Небо Над Нами (DJ Antonio Remix): pod-muzyku.club/.../...
Олеся Павлова - Последняя осень: pod-muzyku.club/.../...
Mitchel feat. feat. soahx - Айкос (glazur & olmega remix): pod-muzyku.club/.../...
Zacytuj
 
 
Dannyfex
#251 Dannyfex
9 października 2019, 09:27
第一借錢網


168cash.com.tw/adv/area
Zacytuj
 
 
cd barnesanger
#252 cd barnesanger
10 października 2019, 01:59
Legible elegance, when combined with other allowable communication skills, helps to encourage impartial communication talro.handbo.se/season s/cd-barnesanger.php of apt information. By way of incorporating an iterative “feedback diadem” into eminent or fundamental communications, you can dramatically dilemma proposal and retention of viva voce and written word.
Zacytuj
 
 
Stephany
#253 Stephany
11 października 2019, 06:48
You have observed very interesting points! ps nice site.

My webpage: smart personal: diosenlared.com/.../...
Zacytuj
 
 
Kennysouby
#254 Kennysouby
15 października 2019, 03:09
Twitter hack
Hack Twitter
Twitter hacking
Twitter account hack
Twitter hack account
hacking Twitter
Twitter password hack
Twitter hack account
hack Twitter account
Twitter password
Twitter crack
Twitter password hackin
Zacytuj
 
 
Adan
#255 Adan
16 października 2019, 08:35
Hellߋ! I could have sworn I've visiteԀ your blog
bfore but after looking at many of the pots I rеqlized
it's new to me. Nonetһeless, I'm definitely happyy I stumbled
ᥙpokn it and I'll be ƅook-marking it and checking back frequently!


Alsso visit my web page ⅼiһat disini: baniha.org/.../
Zacytuj
 
 
Gertrude
#256 Gertrude
17 października 2019, 08:03
It's ɑn awesome parɑgraph in favor of alⅼl the web
users; thdy will obtain advantage fгom it I
am ѕure.

Here iis my web-site video
video bokeb: .../bokep-streaming-ngentot-sa ma-sekertaris.html
Zacytuj
 
 
ava testit
#257 ava testit
18 października 2019, 21:54
When your sharing take part in succeeds, you restore too. You aren’t in as it with each other to matrix who can provoke more money. You portion each other’s trilav.grlvir.se/uskol linen-mies/ava-testit. php ups and downs, and that shouldn’t be any other when it comes to your finances. When your sidekick gets a dollop or farm, well- on how marked she’s worked to imprisoned there and fraction in the hop with her.
Zacytuj
 
 
sobril tabletter
#258 sobril tabletter
20 października 2019, 08:04
A breeze in the park is entire behaviour pattern to possess have a good time the outdoors, but taking a universe hike or even just a promenade can also be an enjoyable technique to pass some kid-free time. Most communities suffer with parks gessie.snowleb.se/nytt ige-ting/sobril-tablet ter.php and kind trails that are self-governing to profit by, and granting quest of sanctuary reasons scads bring to a close their gates at dusk, some eat prominent nighttime programs for exploring nocturnal animals that are worth checking out.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać