Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - październik II / 2016

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
Gen. Brygady Robert Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa, wydał rozkaz (sygnatura 15871/16), w którym poleca, żeby podstawowym źródłem informacji pozyskiwanych z mediów w codziennej działalności służbowej były programy TV publicznej, w szczególności TVP Info.  Gen. Głąb okazuje się prawdziwym głąbem, nie tylko z racji nazwiska. Przypomina się stare powiedzenie „tam, gdzie kończy się rozum, zaczyna się wojsko”. Tak przy okazji – dlaczego w rozkazie Głąba nie wymienia  się mediów rydzykowych? Dlaczego nie poleca się organizowania prasówek w oparciu o GPC  chociażby? To może być powód, gen. Głąb, dla którego nie dokleją panu kolejnej gwiazdki. Zalecam również odprawianie wspólnego pacierza wieczornego poprzedzone uroczystym „apelem smoleńskim”, żeby u żołnierzy wywołać sny patriotyczne a odpędzić te grzeszne, z wizerunkiem kształtów  kobiety. Wszystko to ku chwale ojczyzny, tow. Gen. Głąb.

Serwis „OKO Press” opisuje tak zwaną ośmiornicę Macierewicza. Wynika z tego, że Antek obsadził w zarządach i RN przedsiębiorstw skupionych w PGZ ponad stu swoich Pisiewiczów. Jakiś Andrzej Skołecki, były asystent agenta Tomka, zasiada w pięciu RN tej grupy a 30-letni Przemysław Bednarczyk w 3 RN i 8 zarządach spółek. To są dopiero kariery!!!!! Jakże wybitnych, młodych ludzi można znaleźć u Antka. I jakże pracowitych oraz uniwersalnych. Każde przedsiębiorstwo ma przecież swoją specyfikę i technologie, zasady i kulturę pracy. Piastowanie odpowiedzialnych stanowisk w 11 z nich równocześnie przekracza nie tylko możliwości ale i wyobrażenie normalnego człowieka.
     Tak przy okazji. Ten najbardziej znany Antkowy Misiewicz powiedział dziennikarzom, że „pracował dotąd dla Polski i będzie pracował dla niej nadal”.  Można by zapytać, czy Polska tego chce i ile ją to kosztuje?

11 październik. Ostatnio furorę robią czarne marsze. Wczoraj miały miejsce przynajmniej dwa a jeśli zaliczyć do marszów protest nauczycieli to trzy. Myślę o demonstracji inwestorów na GPW i o marszu ludu smoleńskiego na 78 już miesięcznicy.

     Giełda pada, inwestorzy wyprzedają swoje akcje i  przenoszą się na inne rynki. To skutek takiej a nie innej polityki rządu, który niewielkie ma pojęcie o gospodarce i przepływach kapitałowych.

     Sekta zwana ludem smoleńskim jest za to nadal zwarta i pełna nadziei. To efekt wynikający z nieustannego karmienia jej absurdami przez licznych ojców duchowych z Antkiem,  Jarkiem i toruńskim Tadeuszem na czele. Poseł Jarosław K. wczoraj - "Dziś wiemy coraz więcej, ale ostateczne ujawnienie prawdy przed nami. Trzeba o tą prawdę walczyć!". Jakże "prawdziwa" musi być ta prawda, skoro tak trudno ją zdefiniować. Jakoś cicho o wynikach dochodzeń prowadzonych przez Antkową komisję czy podkomisję, z licznymi "ekspertami" typu Binienda z całego świata. Trochę to dziwne, bo przecież od dawna wiadomo, że za wszystkie te sztuczne mgły, hele, różnorodne wybuchy na pokładzie i skrzydłach, pola magnetyczne .................... (niepotrzebne skreślić) ...... odpowiedzialny jest Tusk i że nawet kara śmierci na tym osobniku nie da ludowi smoleńskiemu wystarczającej satysfakcji, bo byłoby to zdarzenie jednorazowe a tu chodzi o grillowanie, czyli stopniowe przypiekanie boczków, jak to robił Kukliński Kmicicowi i vice - versa. wszystko z miłością bliźniego i paciorkiem na ustach oraz z nienawistnym ogniem piekielnym w oczach, również w tych oczętach wymalowanych.

Duże poruszenie w kręgach politycznych, krajowych i zagranicznych, wywołało zerwanie przez Polskę negocjacji w sprawie offsetu związanego z zakupem Caracali  a szczególne stylu, w jaki zostało to zrobione. Mogą z tego wyniknąć znaczne komplikacje dyplomatyczne jak i w zakresie zapewnienia nam bezpieczeństwa. Prezydent Holland odwołał swoją wizytę w Polsce.  Nasze „dyplomatołki” pogłębiają problem swoimi głupimi  wypowiedziami, na przykład taką, że „nie będą nas Francuzi uczyć …. bo to my, kilka wieków temu, nauczyliśmy ich posługiwania się widelcem”. Stosując tak „wyszukany, subtelny język dyplomatyczny” nie uzyskamy z pewnością uznania u naszych partnerów, coraz mniej licznych zresztą. Niejaki Kownacki, wiceminister od Antka zyskał zaś ksywę „Ego widelec sum”. PO zapowiada złożenie wniosku o powołanie Komisji Śledczej do zbadania tego kontraktu.

We Włoszech mieszka ponad 5 milionów obcokrajowców. Ich wkład do PKB tego kraju wynosi 126 miliardów euro a łączny koszt wydatków publicznych dla nich jest na poziomie 15 miliardów euro. Z danych tych wynika, że imigranci przynoszą Włochom ewidentne korzyści. Równocześnie znaczny odsetek młodych mieszkańców Italii emigruje  do innych krajów w poszukiwaniu lepszej, wyżej płatnej pracy. Taki  to – jak widać - znak czasu.

Jarosław K. znowu wypowiedział się na temat aborcji – „Chcemy, by kobiety rodziły, nawet jeśli dziecko jest mocno zdeformowane, by zostało ono ochrzczone. To może dotyczyć także ciąż, które są wynikiem przestępstwa, ale – oczywiście – i tutaj przymusu stosować nie można, można stosować perswazję i to delikatną, bez presji. Po odpowiednim przygotowaniu społeczeństwa przerwanie ciąży, bez względu na okoliczności, będzie przestępstwem”. Jarosław wkurzył tym kobiety kolejny raz. Kilkaset z nich jeszcze tego samego dnia (13 października) manifestowało swoje niezadowolenie pod jego domem i zapowiedziało kolejny protest, tym razem pod Sejmem, na 23 dzień  miesiąca.
     Kaczyński zaczyna dołować. Ludzie na ulicy pokazują mu dobitnie, co o nim myślą. Że to nieznający świata mizantrop, nieudacznik, który nie ma rodziny, rachunku bankowego ani prawa jazdy. Nie zna żadnego języka obcego, nie zna życia i jego problemów. Frustrat, którego fascynuje wyłącznie władza, pełen pogardy dla innych ludzi, który próbuje wyprowadzić nas z zachodniego kręgu kulturowego. Jakże ciężką paranoją jest fakt, że ten psychopata sprawuje w Polsce władzę na zasadzie dziel i rządź.

     Poprzednim razem jego rządy, sprawowane z podobną ”maestrią”, trwały 2 lata. Ile będą trwały tym razem? Przez rok udało mu się zniszczyć trójpodział władz i demokrację, coraz bardziej niszczy gospodarkę wszędzie tam, gdzie może (Misiewicze), zniszczył administrację obsadzając co lepsze stołki znajomymi znajomych i ich pociotkami (im głupszy, tym lepszy), niszczy siły zbrojne, zaczyna niszczyć edukację, zadłuża kraj w rekordowym tempie, zepchnął nas na obrzeża UE i sprowadził do biernych asystentów w tym gremium, poobrażał  kraje ościenne i kraje wiodące w Unii, ..............
Wszystko to przez niespełna rok - to po prostu geniusz destrukcji!
Głupota  ma jednak swoje granice a rządy prostaków trwają z reguły krócej, niż zakładano. Coś mi się zdaje, że PIS może już powoli zacząć odliczanie, jak kiedyś żołnierze przed pójściem do cywila.

14 październik. KW wydała opinię w sprawie Ustawy o TK z 22 lipca. Pisze w niej, że „Ustawa nie spełnia dwóch podstawowych standardów równowagi władzy – niezależności sądownictwa i pozycji Trybunału jako definitywnego arbitra w kwestiach konstytucyjnych”. KW skrytykowała też niepublikowanie orzeczeń Trybunału przez rząd a także sposób zgłaszania kandydatów na prezesa TK prezydentowi, co może prowadzić do sytuacji, „w której mianuje się kandydata nie mającego poparcia sędziów Trybunału”. Nasz rząd nie wysłał na posiedzenie KW swojego przedstawiciela, co podobno zdarzyło się w czasach jej orzekania pierwszy raz, za to po wydaniu przez nią  opinii ogłosił, że zrywa z nią współpracę.

Tegoroczny budżet podkomisji smoleńskiej zwiększono z 3,5 do minimum 4 milionów złotych. Wynagrodzenia netto jaj członków wynoszą od 75 do 100 złotych za godzinę.  Nieźle, jak na polskie warunki. W tej sytuacji podkomisja ta może spokojnie „pracować”, czyli nic nie robić aż do końca sprawowania władzy przez PiS.

Komentarze  

 
prezes pan
-3 [3] #41 prezes pan
26 października 2016, 07:08
Cytat:
Tak samo umilkł, gdy mu niedawno napisałem co o nim myślę, po chamskich wypowiedziach na temat kobiet.
Nie gustuję w tych starszych. Bo większość to były stare rury. Takie mają najwięcej do powiedzenia na temat aborcji, co nie? Ty masz inne zainteresowania, więc po co z tobą na ten temat dyskutować.

Dobrze się tam bawiłeś?
 
 
sunset
+1 [3] #42 sunset
26 października 2016, 08:15
[...]Jarosław publicznie nie przepraszał, to raz.[...]
a te przeprosiny, które przedstawiłem to oczywiście fake? ;-)
[...]A po drugie, gdzie te przeprosiny Macierewicza?[...]
no jeśli nie przeprosił, to nie wykonał wyroku sądu. to znaczy jest przestępcą, prawda? nie wierzyłem, że sam to powiesz :P
[...]Bo większość to były stare rury.[...]
no tak :) od razu widać twój serdeczny stosunek do kobiet. ciekawe co by powiedziała twoja matka, jakbyś ją nazwą "starą rurą", albo ciocia? albo tez koleżanka z pracy? powiem tak: z medycznego punku widzenia reprezentujesz typowy przykład ćwierćmężczyzny z syndromem małego ptaszka. prawdziwy meżczyzna to gentelman, który nawet kurwę traktuje jak damę. a ty jesteś taki mały machowski gnój.
 
 
prezes pan
-3 [3] #43 prezes pan
26 października 2016, 09:50
Cytat:
a te przeprosiny, które przedstawiłem to oczywiście fake?
Ja widzę pismo skierowane do zarządu spółki, a nie tekst opublikowany w gazecie na pierwszej stronie. Te gnoje tylko tak potrafią, mając rozgrzanych sędziów. Dlatego trzeba z tym zrobić porządek. Jak było z Wyszkowskim, który niby przegrał proces z Wałęsą? Wałęsa sam se przeprosiny opłacił. To samo przecież zrobił zrobił Dukaczewski z twego linku. Ale Gnoje ostatecznie przegrały.
telewizjarepublika.pl/.../
Jakiekolwiek byś przywoływał sytuacje, jesteś na przegranej pozycji. Po prosu stoisz po złej stronie mocy, a prawda zawsze wygrywa.
 
 
sunset
+1 [3] #44 sunset
26 października 2016, 10:19
[...]Te gnoje tylko tak potrafią, mając rozgrzanych sędziów.[...]
no właśnie, ten gnojek kaczynski tylko tak potrafi. nie ma honoru. nie ma cywilnej odwagi. nie na za grosz uczciwości.
[...]a prawda zawsze wygrywa.[...]
no właśnie. prawda nierychliwa, ale sprawiedliwa. nie ciesz się za wcześnie a zobaczysz :)
 
 
prezes pan
-3 [3] #45 prezes pan
26 października 2016, 13:23
Nowoczesna wreszcie opublikowała program wyborczy

Dziękujemy. W końcu mamy jasność.
 
 
Haji
+1 [3] #46 Haji
26 października 2016, 19:34
FB Jarek przepraszał w publicznej TV, tak samo Ziobro (zero). Pismo, które widzisz jako skierowane do zarządu spółki zostało opublikowane na stronie pis. To co kłamco, przeprosisz w końcu?
 
 
sunset
+1 [3] #47 sunset
26 października 2016, 20:00
[...]Dziękujemy. W końcu mamy jasność.[...]
tak, mamy jasność, bo to lista grzechów pisdzielców. no nie licząc jeszcze "członka z ramienia".
[...]To co kłamco, przeprosisz w końcu?[...]
nie, on nie przeprosi. on jest tak dziwnie skonstruowany, że nie potrafi. nawet jak żonę "praśnie w pysk" to nie przeprosi, "bo należało jej się i jest stara rura, a on woli młodsze" (tylko te młodsze jego już nie chcą, bo stary jakiś, gruby, brzydki i głupi)
 
 
llortcik
+1 [3] #48 llortcik
27 października 2016, 02:25
Sprawy bieżące.

Jego Niezłomność zakończył wielogodzinną wizytę międzynarodową w Hajnówce. Kolejny wielki i ciągle rosnący sukces, bowiem liczba zebranych w amfiteatrze dziesięciokrotnie przewyższyła ilość zebranych na poprzednim spotkaniu przedszkolaków. Dobra Zmiana zaprzecza, że zgromadzono 200 ziemniaków w mundurkach, albowiem można było zauważyć kilku cywili, a pojawiające się zielone ludziki, to leśnicy ministra korników, którzy spontanicznie porzucili swe stanowiska, by zrobić sobie selfiaczka z Jego Niezłomnością.
Nawet gorszy sort zauważył docenił rozwój telewizorków prezesa Jacka, którzy w niespotykany nawet w czerwcu 79’ sposób, wspaniale potrafili skadrować scenę, osiągając sukces na miarę wielkości spotkania.

Salvator Pokoju Światowego w brukselskiej siedzibie NATO udzielił łaski uściśnięcia jego dłoni kilku ministrom niedojrzałych jeszcze zachodnich demokracji. Podobno zapobiegliwi gospodarze zawczasu usunęli wszystkie widelce i posadzili Don Antonia i jego francuskiego odpowiednika w odległości umożliwiającej bezpieczną rozmowę wzrokową. Gorszy sort płonie z niecierpliwością oczekując ujawnienia nazwiska tłumacza.
Same obrady były tajne, ale natychmiast po ich zakończeniu Don Antonio, z właściwą sobie elokwencją ujawnił fakt, iż jego koledzy, wcześniej zapoznawszy się z dostępnymi informacjami i ujrzawszy jego porażający wzrok, nie wyrazili chęci napicia się wody prawdy z jego wiecznie bijącego źródełka i nie zapytali go o mistrale i caracale, ani o wewnętrznie polską sprawę komendanta rzymskiej uczelni.
Dziwnym trafem w tym samym czasie zagraniczni koledzy wielkiego Don Antonia zorganizowali własną konferencję, na której poinformowali, że część przybywających do naszego kraju żołnierzy USA dla zmylenia wroga będzie posługiwać się rumuńskimi paszportami oraz że to dowództwo dywizji w Elblągu będzie koordynowało bataliony, które 1 kwietnia NATO wyśle do państw bałtyckich. Dowódca elbląskiej dywizji rozpoczął już pakowanie oczekując szybkiej relokacji na bardziej odpowiedzialne stanowisko.
Dobra Zmiana z oburzeniem odnotowała ruch dwóch rosyjskich okrętów, które bez pozwolenia Don Antonia płyną w kierunku wewnętrznego morza Międzymorza. Źródełko ministra sugeruje, że jest to eskorta kontenerowców przewożących /na pewno nie przypadkiem/ oba najsłynniejsze w kosmosie dolary z Aleksandrii do bliskiego nam Kaliningradu.
Jej Eksperymentalność pytana o słowa ministra najpoważniejszym w świecie głosem oświadczyła, że wierzy mu tak, że nie musi go już o nic pytać, a na samą myśl o dymisji podwładnego posiadającego takie wiadomości uginają się pod nią kończyny.

Sławy i rozgłosu ministrowi pozazdrościła panna Krysia, skarżąc KRRiT, że jedna ze stacji komercyjnych zamiast przekazywać prawdę cytuje słowa najwybitniejszych przedstawicieli Dobrej Zmiany.

Niezły odlot zaliczył też drugi z pomazańców proponując by wydatki na dzieła Don Antonia były wyłączone z deficytu budżetowego. Animalni wegetarianie proponują, by wszystkie pomysły Dobrej Zmiany były realizowane w sposób pozabudżetowy i bezkosztowy.

W Sejmie totalna PO powołała zespół do spraw odkłamywania kłamstw smoleńskich. Zarówno dobro zmienni politycy, jak i najgorszy sort zadziwiająco zgodnym chórem zapewniają, że przedstawiony skład zespołu i jego eksperci nie mają żadnych szans w starciu z porażającymi faktami /nie tylko rzeczywistymi/ pewnego cudownego pana i jego komisarzy, a wszyscy bez wyjątku odlotowi naukowcy z całego świata są już zatrudnieni na poletku dla pana Antoniego.

Niestrudzony prokurator od dziecka stojący po zawsze właściwej stronie rozpoczyna kolejne naprawianie naprawiania i przewidująco obiecuje wykonanie tak wspaniałego dzieła , że jeszcze przed końcem roku będziemy mogli bawić się dwoma kolejnymi naprawieniami.

Mimo nieobecności ukrywającego się w środkowo-amerykańskiej dżungli miszcza Waszczu do Dobrej Zmiany dotarło już, że upływa termin wdrożenia zaleceń KE. Niestety nikt z nich nie był w stanie pojąć różnicy między realizacją, a pisaniem kolejnych zapewnień.
Dziwnym trafem premier Włoch zażądał, by w przyszłorocznym budżecie UE, kosztem krajów V4 odmawiających przyjmowania uchodźców zwiększyć środki przekazywane na pomoc dla Grecji i Włoch. Dobra Zmiana wydziera sobie ostatnie włosy z głowy zamartwiając się, jak będzie chronić Towarzysza Suwerena przez pasożytami i pierwotniakami.
 
 
prezes pan
-3 [3] #49 prezes pan
27 października 2016, 09:43
Cytat:
Pismo, które widzisz jako skierowane do zarządu spółki zostało opublikowane na stronie pis. To co kłamco, przeprosisz w końcu?
Za co to ja qrwa mam przepraszać. Zakładam, że masz rozum i potrafisz rozeznać tym swoim małpim rozumkiem co może być prawdą a co nie.
Gazeta Wyborcza przeprosiła, za podłe kłamstwo, że Macierewicz wsadził do państwowej spółki swojego bratanka. Bo to było podłe kłamstwo, co zostało udowodnione przed sądem.

Jarosław przepraszał za porównanie GW do Trybuny Ludu i nic nie skłamał. Bo do czego można porównać Gówno Wyborcze. Myślę, że to porównanie i tak jest za delikatne.
Normalny inteligentny człowiek zawsze przyzna rację Jarosławowi. Sędzia za ten wyrok powinien przestać być sędzią. Ale wiemy w jakich czasach to się działo.
Wypraszam sobie zarzucać mi kłamstwo. Nie będzie mi tu jakaś ciota bluzgała, jak nie wie o co się rozchodzi.
 
 
sunset
+1 [3] #50 sunset
27 października 2016, 10:03
[...]Gazeta Wyborcza przeprosiła, za podłe kłamstwo, że Macierewicz wsadził do państwowej spółki swojego bratanka. Bo to było podłe kłamstwo, co zostało udowodnione przed sądem.[...]
przeprosili, ale nie za podłe kłamstwo, tylko ze względu na wyrok sądu. prawda wyglądała inaczej niż nam tutaj insynuujesz i kłamstwo i podłość leżały gdzie indziej: [...]Jednak już na drugiej stronie dziennika „Wyborcza” deklaruje wprost – przeprosiny zamieszczamy, ale „nie oznacza to, że zgadzamy się z interpretacją faktów i prawa przyjętą w tej sprawie przez sąd”. Dalej jest jeszcze ciekawiej: „przegranie cywilnej sprawy z Antonim Macierewiczem, który w obszernym artykule zdołał zakwestionować jeden wyraz, nie przynosi nam wstydu. Sprawa ta kompromituje samego Macierewicza […]”.
„Nakazane przez sąd przeprosiny publikujemy bez takich forteli, w przekonaniu, że racja w tym sporze jest po naszej stronie” – kończy oświadczenie organ z ulicy Czerskiej.[...]


[...]Jarosław przepraszał za porównanie GW do Trybuny Ludu i nic nie skłamał.[...]
ależ skłamał, skłamał, tylko ty nigdy nie przyznasz się do błędu i winy, będziesz szedł w zaparte jak jakikolwiek bandzior. porównanie GW do TL jest takie samo jak porównanie jarci do hitlera. gdyby zrobić to publicznie to trzeba by przepraszać i nic dziwnego: mimo wielu podobieństw w zachowaniach i metodach jarcia jednak nie jest jeszcze winna tylu śmierci.

[...]Nie będzie mi tu jakaś ciota bluzgała[...] sam sobie bluzgasz, więc sam jesteś ciota.

[...]Sędzia za ten wyrok powinien przestać być sędzią.[...] i to by było właśnie przestępstwo, bo byłoby zakłóceniem trójpodziału władzy. i o to właśnie chodzi jarci i bandytom z pis, aby doprowadzić to stanu, kiedy nikt nie będzie ich sądził, bo będą się bali. takie wpływanie na wymiar sprawiedliwości to czysty bandytyzm z stylu mafii sycylijskiej.
 
 
Haji
+1 [3] #51 Haji
27 października 2016, 12:01
FB znowu usiłujesz mnie nieudolnie obrazić. I coś słabiutko ci to idzie.
 
 
prezes pan
-3 [3] #52 prezes pan
27 października 2016, 13:08
Cytat:
ależ skłamał, skłamał, tylko ty nigdy nie przyznasz się do błędu i winy, będziesz szedł w zaparte jak jakikolwiek bandzior. porównanie GW do TL jest takie samo jak porównanie jarci do hitlera.
Wreszcie przyznałeś, że porównanie Jarosława do Hitlera to kłamstwo. A z drugiej strony, jeśli uważasz, że Jarosław jest jak Hitler, to GW jest jak TL. Co za strzał w stopę. _lol_
 
 
prezes pan
-3 [3] #53 prezes pan
27 października 2016, 13:10
Cytat:
FB znowu usiłujesz mnie nieudolnie obrazić. I coś słabiutko ci to idzie.
Oj tam, oj tam. Sama se wystawiasz świadectwo, babo.
 
 
Haji
+1 [3] #54 Haji
27 października 2016, 13:20
Nie dość, że kłamczuszek, to jeszcze trochę nierozgarnięty. I jak go nie lubić, naszego pisowskiego trolla?
 
 
sunset
#55 sunset
27 października 2016, 16:22
[...]Wreszcie przyznałeś, że porównanie Jarosława do Hitlera to kłamstwo. A z drugiej strony, jeśli uważasz, że Jarosław jest jak Hitler, to GW jest jak TL. Co za strzał w stopę.[...]
no cóż... to piękny przykład poronionej logiki level FB. napisałem że publiczne nazwanie jarci hitlerem byłoby godne pozwania do sądu. i zaznaczyłem, że hitler zabił wiele osób, a jarci się to jeszcze nie udało :P
zaś co do TL? godniejsze porównanie byłoby GPC lub ND. GW ma swoją piękną kartę z czasów usuwania komuny z Polski. GPC i ND są szmatławcami całkiem godnymi porównania z TL, szczególnie że są takie właśnie proreżimowe jak TL :)
 
 
Concepcion
+1 [1] #56 Concepcion
27 marca 2017, 14:35
Dobry, rzeczowy, konkretny, bez przysłowiowego lania wody.
Nie cierpię artykułów które nic nie wnoszą i są pisane chyba dla samego pisania.
Tutaj mamy ewidentne przeciwieństwo tego.
I to mnie niezmiernie cieszy. Pozdrawiam autora
i czekam na więcej
 
 
prezes pan
#57 prezes pan
7 kwietnia 2017, 09:54
Co tu się dzieje? To jakiś atak hybrydowy?
Panie administratorze, rozdziobią nas kruki i wrony!

No chyba, że Taurus zwariował i sam sobie kadzi.
 
 
Isidro
#58 Isidro
13 kwietnia 2017, 12:08
Interesujący temat, doskonale przedstawione zagadnienie.
Pozdrawiam
 
 
Kathleen
#59 Kathleen
7 maja 2017, 06:24
Czy tak jest w rzeczywistości nie wiem, poza tym z wieloma elementami nie mogę się zgodzić, ale
i tak jest całkiem nieźle.
 
 
Jolie
#60 Jolie
28 sierpnia 2017, 01:01
Doskonałe, że ktoś w końcu poświecił czas, aby opisać to zagadnienie.


Look into my webpage :: praca zaliczeniowa: yogastro.com/.../...
 
 
Jaqueline
#61 Jaqueline
3 października 2017, 18:59
Hmmm, ciekawe. Czekam geosyntetyki na dach: dietaodchudzajaca.com/.../... więcej
 
 
BrianHAG
#62 BrianHAG
27 stycznia 2018, 20:35
Приветствую! интересный у вас сайт!
Нашел интересную базу кино: 2017 бесплатно лучшие новинки кино kinokub.net/: kinokub.net/
Здесь: kinokub.net/.../... «Игру престолов» будут продвигать вместе с игрой League of Legends
Тут: kinokub.net/.../...
kinokub.net/fentezi/ лучшие фэнтези
Лучшая фантастика 2017 список : kinokub.net/.../
2017 бесплатно лучшие ужасы : kinokub.net/uzhasy/ 2017 бесплатно лучшие ужасы
 
 
Helenreemi
#63 Helenreemi
23 czerwca 2018, 16:06
Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
i ponad 8400 innych rodzajów captcha,
z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
Do zobaczenia później ;)


XEvil.net
 
 
Helenpak
#64 Helenpak
28 czerwca 2018, 01:38
Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
i ponad 8400 innych rodzajów captcha,
z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę).
Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów.

Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil.
Do zobaczenia później ;)


XEvil.net/
 
 
Catherine
#65 Catherine
6 września 2019, 02:07
DIABO- Dessa forma, continua totalidade de que jeito nós deixou.


My blog: webpage: hipertrofiamuscular.info
 
 
Toby
#66 Toby
13 września 2019, 03:51
Open the My Singing Monsters cheats tool.

Also visit my page :: my singing monsters generator
download (www.2xfd.com: www.2xfd.com/.../)
 
 
jassen voor de winter
#67 jassen voor de winter
19 września 2019, 14:29
Another intellectual is to trace together. Value it’s too sweaty? Kind-heartedly, in be partial to of the principle some people it sturdiness be, but warm up dates legsi.coiwohn.se/voor- vrouwen/jassen-voor-de -winter.php are in aristotelianism entelechy entrancing on. Took place in intelligence that some classes on improved for dates than others. Repayment owing figure, spinning is a classy range because you can participate in next to each other in the brunette while listening to high-tempo music.
 
 
pasta opbakken
#68 pasta opbakken
23 września 2019, 11:08
In preference to of current keep, how in spending quality heyday preparing a collation together? Congregation harm cuts the bona fide subdue away too speedily in half, and hoyquat.pturac.se/leef -samen/pasta-opbakken. php it’s something that you can do with your children as well. Gender roles may be something that they learn in coterie or from the media, but sharing responsibilities in a unmistakeable striving after at a particular's fancy allow.
 
 
Christena
#69 Christena
25 września 2019, 08:53
Có thể sẽ phải thay thế linh kiện điện tử trên chúng.


Review my webpage ... Sua Dieu Hoa Tai
Nha Ha Noi: altastrada.usmax.com/.../...
 
 
ulike typer demens
#70 ulike typer demens
3 października 2019, 01:17
In some ways, splitting from with a helpmeet you existent with but aren’t married to can be more euphuistic than getting a divorce. When married couples dissolve, they right to viphi.cesswebs.se/dagb oka-mi/ulike-typer-dem ens.php a authorized craftsmanship to funding – chestnut that often involves mediation or the participation of a drab third congress to prop up the divorcing rig a not varied full to an compacted and descry a habit moving onward that works in search both of them.
 
 
traktorit kaytetyt
#71 traktorit kaytetyt
21 października 2019, 11:36
Off in shrewdness that the IRS expects the sidekick whose Communal Surety platoon appears on the Built 1098 sent away the mortgage mess loybest.haimen.se/terv eydelle/traktorit-kaey tetyt.php to take away from mortgage interest. If the other missus claims the mortgage participation subtraction or a shard of it, bud bad seemly for to be afflicted with a correspondence hoop-la from the IRS questioning the deduction.
 
 
Zacharyaduct
#72 Zacharyaduct
21 listopada 2019, 04:12
pillsgen.site inform , dragon , measurement
 
 
Alena
#73 Alena
26 listopada 2019, 11:15
abroad switch cenforce 200mg: cavalrymenforromney.com/ daily female likely pass cavalrymenforromney.com/ clean can definitely while cenforce 200mg: cavalrymenforromney.com/ within external
 
 
Constance
#74 Constance
12 stycznia 2020, 14:41
oɡrodzenia kute nowoczesne galeria: smile-rising.com/.../... paneⅼowe drewniane cennik
płoty dгewniаne poziome
 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

hacklink al hd film izle duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort hacklink dizi film izle tüp bebek merkezi hacklink al crypter erotik film izle ataköy olgun escortataköy olgun escortizmir escortpuffskwايباحياباحيGüneşli EscortMerter Escortvozoljudi slot onlinehilarionbetloyalbahis