Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - lipiec III / 2016

Wyczytałem gdzieś, że w Nicei jest kilkadziesiąt meczetów, z czego pięć zaliczanych jest do miejsc wysokiego ryzyka, w których prowadzi się intensywną agitację potencjalnych zamachowców. Wszystkie meczety są czynne i tętnią życiem. Za to niemal wszystkie kościoły są puste lub pozamykane. Oni (muzułmanie) mają swoją tożsamość i swoje sacrum. My ( francuscy i inni chrześcijanie) tego sacrum nie mamy. Liberalna demokracja nie jest sacrum. Wolność nie może być wartością absolutną, musi podlegać ograniczeniom, nie może zagrażać wolności innych ludzi. Nie ma też absolutnego i danego na zawsze bezpieczeństwa.
Dwight  Eisenhower mawiał, że jeśli chcemy żyć w miejscu bezpiecznym to powinniśmy iść do więzienia. Kilkuset byłych francuskich żołnierzy, we Francji wyszkolonych, walczy w szeregach IS, gdzie często są liderami i dowódcami. Wielu francuskich policjantów – podobno -  odmawia wykonania niewygodnych dla siebie rozkazów w imię Allacha. Mówi się, że francuskie służby specjalne mają skatalogowane ponad 8 tysięcy osób, swoich obywateli, w grupie  potencjalnych terrorystów.
     Islam strukturyzuje życie swoich wyznawców, daje im ideologię i tożsamość. Zachodnie społeczeństwa w ogromnej większości  odeszły od religii na rzecz laikatu. Modna jest  pogarda dla własnej historii i wynikających z niej wartości, pogarda dla ludzi starych (eutanazja) i  najmłodszych (aborcja). Nie szanuje się wartości rodziny i ciągłości przekazu, zrównując rodzinę tradycyjną z rodzinami tworzonymi przez ludzi homo. Czy można się więc dziwić, że wiele osób przechodzi na islam a wyznawcy tej religii coraz mniej akceptują (lub zupełnie nie akceptują) fałszywie pojmowaną nowoczesność?  Że nie kusi ich również kult pieniądza i używania życia z tytułu nabytych bogactw? Jeżeli my, rdzenni Europejczycy nie odbudujemy własnej tożsamości i nie wrócimy do korzeni naszej cywilizacji, to ona po prostu umrze.
     Lider francuskich muzułmanów, rektor Meczetu Paryskiego zaproponował, żeby ziejące pustką kościoły katolickie zamieniać na meczety, jak to zrobiono w Clermont-Ferrand. Stwierdził dodatkowo, że ich społeczność potrzebuje dodatkowo  około 5 tysięcy budynków, że we Francji jest około 2,5 tysiąca meczetów a w trakcie budowy jest ich 300. Imponujące liczby i potrzeby jak na 5 milionów muzułmanów mieszkających w tym kraju.

Bezrobocie w maju, liczone metodą BAEL spadło do 6,3% a liczone naszą metodą 8,8 procent.  Wzrost zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw wyniósł 3,1 % rok do roku.

20 lipiec. Oddanie do ruchu ostatniego, nieprzejezdnego dotąd odcinka A-4. W ten sposób mamy pierwszą, pełną autostradę w Polsce, od Jędrzychowic  przy granicy z Niemcami do Korczowej na granicy z Ukrainą. Jej długość wynosi 670 km. PIS przecina wstęgi  otwarcia na drogach szybkiego ruchu pobudowanych przez poprzednią ekipę rządzącą.  Przetną jeszcze jakieś na A-1 a potem , sądząc po zapowiedziach pana Zbyszka i Be Szydło, skupią się raczej na otwieraniu nowych więzień.

Pojawiły się informacje, że PIS zamierza w trybie ekspresowym wprowadzić zmiany w wynagradzaniu czołowych polityków, czyli posłów, senatorów, wojewodów, członków rządu, prezydenta , …  Nie chodzi tu o jakąś cywilizowaną podwyżkę ale o kwoty rzędu kilku tysięcy złotych na głowę. Nie ma więc pieniędzy dla szarych Polaków – pielęgniarek, nauczycieli, zwykłych urzędników, emerytów, są natomiast, w każdej ilości, dla klasy pasożytniczej. Argumenty są powalające – bo polscy politycy zarabiają mniej niż europejscy, bo minister nie może zarabiać mniej niż radca prawny gdzieś tam, bo rosną koszty utrzymania i obciążenie pracą, bo, bo, bo. Kpina w żywe oczy! Czy ci ludzie naprawdę nie wiedzą, że społeczeństwo marzy, żeby pracowali mniej, w dzień a nie po nocach, sensownie a nie wbrew obowiązującemu prawu?????  Panie i panowie z PIS-u – zróbcie to! Taką arogancją i butą kopiecie sobie grób! Jeszcze niedawno, jakby wczoraj atakowaliście rozpasanie poprzedniej władzy, a teraz weszliście w jej buty. Czy nie jest to hipokryzja?  Nie wystarczy wam obsadzenie swoimi ludźmi wszystkich stołków w kraju, które dają jakiś większy pieniądz???  Podobno opozycja zaproponuje przyjęcie nowych zasad płacowych w całości ale dopiero od następnej kadencji parlamentu i prezydenta.  Słusznie! Nikt nie będzie wam mógł zarzucić, że chcieliście dla siebie nakraść.
     Coś się stało! Po pierwszym czytaniu projektu ustawy o podwyżkach PIS się nagle zatrzymuje a Be Szydło apeluje o obniżenie podwyżek. Czyżby Kaczyński zrozumiał, że  za dużo na tym straci? Ustawa otrzymała już potoczną nazwę „Koryto +”. Jak to teraz zmienić? Jak zrobić z „Koryta +” jedynie „Korytko +”?    Ktoś już wymyślił nowy podział społeczny pod względem podwyżek: 5000+ dla władzy, 500+ na co drugie dziecko, 50+ dla budżetówki i 5+ dla emerytów.
     Co było dalej? PIS złożył projekt kolejnej ustawy w tej sprawie, eliminując w nim podwyżki dla parlamentarzystów a po kilku godzinach wycofał oba projekty. Mówi się, że do tematu wrócą jesienią po powrocie posłów z długich urlopów, wypoczętych i gotowych do nowych, nocnych  procedowań.

21/22 lipiec. W Sejmie, rozgrzanym do czerwoności dyskusją o podwyżkach  wynagrodzeń, ciąg dalszy procesu „uzdrawiania” ciągle wszak chorego TK. W nocy, żeby zachować tradycję, z wyzwiskami,  zamykaniem gęby opozycji, pokazywaniem środkowego palca, ….  Nie chce się tego komentować i trudno już policzyć która to ustawa uzdrawiająca, naprawiająca poprzednie ustawy naprawcze. Rano będzie głosowanie, zaraz potem podpis Dudy zwanego prezydentem, następnie pewnie zaskarżenie do Trybunału, uznanie jej za niekonstytucyjną  i  powrót, czyli rozpoczęcie prac nad kolejną ustawą naprawczą. Czy za tak wyczerpującą „pracę” nie należą się posłom i senatorom z Bożej łaski podwyżki wynagrodzeń?!?!?!

KNF zawiesiła działalność kolejnego SKOK-u. Tym razem to „Skarbiec” z Piekar Śląskich. Depozyty wypłaci, jak i w poprzednich wypadkach, Fundusz Gwarancyjny. Jeszcze trochę czasu i  – prawdopodobnie – po Kasach SKOK, tak hołubionych i „wycyckanych” przez PIS, jedynym śladem działalności będą ich długi.

22 lipiec. 18-letni Irańczyk z obywatelstwem niemieckim postrzelał sobie z automatu w Monachium, po czym się (prawdopodobnie) sam się zastrzelił. Zabił 9 osób, ponad 20  ranił – trzy osoby ciężko. Gangrena terroryzmu przesuwa się – niestety – w naszą stronę.
     Jakby na potwierdzenie powyższego w Rentlingen syryjski uchodźca zabił maczetą ciężarną Polkę a w Ansbach syryjski samobójca zdetonował ładunek wybuchowy przy wejściu na teren festiwalu muzycznego na który go, na szczęście, nie wpuszczono. Ranił 12 osób a sam zginął na miejscu. Co by było, gdyby udało mu się wejść na ten festiwal, gdzie było zgromadzonych 2,5 tysiąca ludzi?

26 lipiec. Podczas mszy świętej w kościele katolickim w Saint - Etienne du Rouvay dwóch terrorystów - "żołnierzy" IS poderżnęło nożem gardło proboszczowi i raniło poważnie innego uczestnika mszy. Zostali zastrzeleni przez policję wezwaną przez siostrę, której udzło się uciec.
Jest już chyba najwyższa pora na jakieś zdecydowane kroki Europy.

27 lipiec. KE ponownie omówiła dziisiaj sytuację w Polsce w zakresie praworządności i wydała zalecenia w tej sprawie, co oznacza przejście do drugiego etapu procedury wszczętej wobec Polski w styczniu. W zaleceniach tych znajdują się sprawy wałkowane od dawna, czyli wdrożenie wyroku TK z 9 marca, automatyczne drukowanie wszystkich wyroków Trybunału, branie pod uwagę opinii KW a także umożliwienie sprawdzenia przez TK zgodności z Konstytucją ustawy przyjętej 21 lipca, dotyczącej działalności trybunału. Zalecenia KE mają być zrealizowane w terminie 3 miesięcy.    Widać z tego, że problemy z terroryzmem nie odwiodły KE od kontrolowania PIS-u w zakresie przestrzegania prawa. Jaki teraz ruch wykonacie, Towarzyszu Kaczyński???

Komentarze  

 
llortcik
+1 [3] #1 llortcik
26 lipca 2016, 02:48
Sprawy bieżące.

Wspaniała Wiktoria Powstańcza cudownego pana Antoniego. Powstawszy z kolan i wzmocniony WINem /ale nie Tuska/ oraz innymi siłami z pełnym sukcesem i z minimalnymi stratami własnymi otoczył zainspirowanych przez wrogie ośrodki Powstańców i mimo dwugodzinnej zaciekłej obrony rzucił na kolana tych genetycznych przodków KODowców, zmuszając ich dodatkowo do własnoręcznego podpisania przygotowanej wcześniej listy.
Podobno sam Towarzysz Suweren oświadczył z wysokości swego Żoliborza, że gdyby go spotkał w pewną grudniową noc, to podpisałby wszystko obiema rękami i dodatkowo łapkami kota. Nawet Złotousty MON, choć niejedno już widział stał zaczerwieniony, nie mogąc sklecić zdania.
Czy po tak przemyślanej i przeprowadzonej operacji jej twórcy i wykonawcy nie należą się zaszczyty?
Virtuti Militari, Marszałek, Generalissimus? :)
HGW wystąpiła z prośbą, by do listy dopisać profesora Bartoszewskiego. Gorszy sort uważa, że to bardzo zły pomysł, a wręcz przeciwnie, na liście powinno pozostać jedynie nazwisko pierwowzoru Jego Niezłomności. Przecież matka jego wnuków wyraźnie powiedziała, że wspominanie prawdziwie zasłużonych nie powinno się odbywać przy okazji.

Departament Stanu wydał opinię o nowej ustawie naprawiającej. Dziwnym trafem /podejrzewany jest sponsorowany przez KOD Soros/ treść opinii opublikowano równocześnie w języku polskim, uniemożliwiając telewizorkom prezesa Jacka sprawdzenie czy w tej mało znaczącej opinii w pełni zawarto wyjaśnienia Jej Eksperymentalności i jedynego w swoim rodzaju miszcza Waszczu.
Dobra Zmiana wie już dobrze, że podobnie jak poprzednia, obecna opinia jest pochwałą jej zasług na rzecz wzorcowego i wzorcowo procedowanego dzieła spółki PPnn/z nieograniczoną nieodpowiedzialnością/ i zapewnia że nadawca jeszcze nieraz będzie miał zaszczyt i szczęście wyrazić podobną opinię.
W środę posiedzenie KE. Już zwiększono kontrolę podróżnych na lotniskach i przejściach granicznych, by nie tylko agresywne myszy, ale nawet papież nie przemycił nieprawomyślnych dzieł.

Dzięki wspaniałemu węchowi i błyskawicznej akcji minister od policji pochwycił grożącego mu terrorystę posiadającego mikroskopijne zapachy materiałów wybuchowych. Zapachy przekazano czarującemu niepokornemu, zaś minister zapewnił, że teraz czuje się całkowicie bezpieczny i gdy tylko papież wyjedzie, Dobra Zmiana rozprawi się z całym multikulti.

Ministra ciągle pilnująca drukarki zapewniła, że zawarła pakt na najwyższym szczeblu o bezpieczeństwie w czasie ŚDM. Gorszy sort pyta czy można go przedłużyć? Podobno jej kontrahent sugerował, by na wszelki wypadek podobny pakt przedstawiciel Dobrej Zmiany zawarł z Tuskiem. Nie wiadomo nic jakie koszty poniosła pani Beatka bez broszki, ale zapewniła, że nie po to Dobra Zmiana walczyła z tęczą na placu Zbawiciela, by w czasie uroczystości nieznany sprawca mógł umieścić tęczę na niebie.

Minister od korników i poroża zapewnił młodzież, że gdyby nie jego wielowiekowe starania na miejscu Krakowa rosłaby do tej pory Puszcza Białowieska, dodał, ku zaskoczeniu tym niebywałym i niespotykanym w świecie odkryciem słuchaczy, że „mamy tę swoją polską szkolę ekologii i leśnictwa, która polega na wycinaniu lasu”. Zapewnił też /ku radości zebranych i bocianów/, że nie ustanie, dopóki nie zapewni każdemu bocianowi gniazda obok siedzib ludzkich.
Gorszy sort z niecierpliwością oczekuje wystąpień kolejnych ministrów.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #2 prezes pan
26 lipca 2016, 10:34
Cytat:
HGW wystąpiła z prośbą, by do listy dopisać profesora Bartoszewskiego.
Dlatego My lepszy sort Polaków uważamy, iż naszym zadaniem jest nie dopuścić, aby ten człowiek gdziekolwiek nas reprezentował i wypowiadał się w imieniu Polaków,

-Wł. Bartoszewski przyjął od Niemców medal ku czci największego niemieckiego polakożercy lat 20-tych Gustawa Stresemanna,
-jako sekretarz kapituły Orderu Białego sprzeciwił się przyznaniu pośmiertnie Orderu Orła Białego gen, E. Fieldorfowi i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu. Czy jego zasługi można porównać z zasługami Wielkich Polaków!?
-gdy był oficjalnym gościem Izraela jako polski minister spraw zagranicznych milczał jak grób w parlamencie izraelskim w czasie, gdy obrażano Polskę, gdy Polaków publicznie nazywano współwinnymi wraz z Niemcami zagłady Żydów,
-używał bezprawnie tytułu profesora nie będąc nigdy studentem wyższej uczelni, nie posiadając tytułu doktora i habilitacji. Co gorsze, ten tytuł nadali mu Niemcy!
-zgodził się na zamieszczenie w książce Niesiołowskiego cytatu z kłamliwym twierdzeniem, że jakoby zapisał on piękną kartę walki o Polskę z bronią w ręku. Są pytania; w jakim oddziale, przy jakiej ulicy i jakich ma świadków?
-nie zrobił nic, aby zaprotestować przeciwko brutalnej obławie policyjnej na 300 Polaków we Frankfurcie n/O, a potępioną przez 7 posłów niemieckich,
-przepraszał Niemców za przesiedlenia cytując Jana Józefa Lipskiego,
-zaniżył o 1 milion osób wbrew prawdziwym naukowym stwierdzeniom liczbę ofiar wojny w swym wystąpieniu w Bundestagu,
-w latach 60-tych mocno reagował na przejawy antypolonizmu, a milczy w tej sprawie, gdy fala tego zjawiska jest wielokrotnie większa,
-piętnował w Izraelu antyżydowskich „polskich ciemniaków”, a nie wypowiada się na temat skrajnych przejawów żydowskiego antypolonizmu.,
-jako były żołnierz AK i powstania warszawskiego nie reagował na potworne oszczerstwa rzucane na powstanie w artykule Cichego i na AK w tekście Yaffy Eliach,
-nie reagował na używane oszczerstwa na Polaków w sprawie twierdzenia; polskie obozy koncentracyjne, śmierci, zagłady,
-nie wystąpił nigdy, by potępić oszczerczy antypolonizm J.T. Grossa,
-odwołał z funkcji polskiego konsula honorowego, wielkiego Polaka Jana Kobylańskiego,
-przed ostatnimi wyborami wyzywał Polaków od bydła i dewiantów!!!

Zdecydowanie tej kandydaturze się sprzeciwiamy!
Przewodniczący Komitetu w/w obchodów musi spełniać następujące kryteria;
-być uczestnikiem walk zbrojnych w AK w II Wojnie Światowej,
-posiadać krzyż Virtuti Militari i działać na rzecz dobra Polski,

Jeszcze raz w skrócie dla opornych
- Profesor, który nawet nie ma magisterium
- Więzień Oświęcimia zwolniony przez oprawców
- Działacz konspiracji, który bardziej bał się Polaków niż Niemców
- Najważniejszy działacz Rady Pomocy Żydom, który nie skończył 20 lat
- Żołnierz Armii Krajowej, który nie należał do AK
- Powstaniec warszawski, który nawet nie miał broni w ręku
- Więzień polityczny w czasach stalinowskich, którego zwolniono z powodu złego stanu zdrowia
- Katolik, który się rozwiódł
- Prezes Rady Nadzorczej LOT, który nie ma pojęcia o lotnictwie
- Osobnik nazywający Polaków „bydłem”, który jest dla nich autorytetem

No koniec mój apel.
Panie Ziobro! Dlaczego to tak długo trwa. Pani HGW już dawno powinna zostać odsunięta od władzy miastem Warszawa i zająć należne miejsce w areszcie śledczym.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [2] #3 Haji
26 lipca 2016, 17:37
Ech kłamczuszku.
Mnóstwo insynuacji i zwykłych kłamstw. Musiałbym napisać solidną pracę żeby dać odpór. No więc kłamco, przedstaw kwity albo to odszczekaj. To na tobie leży ciężar dowodu.
Przy okazji Kobylański (szmalcownik) to wielki polak? Oszalałeś?
Jeszcze jedno, bydłem nazwał bandę idiotów gwiżdżących na cmentarzu. Dali popis chrześcijańskiego poszanowania dla zmarłych.
Jeszcze jedno, z Auschwitz zwolniono ok. 2000 ludzi i 10.000 tak zwanych więźniów tymczasowych, zamykanych w obozie na dwa-trzy miesiące.
Zacytuj
 
 
Gość
+3 [3] #4 Gość
26 lipca 2016, 17:51
prezes pan - kłamiesz w żywe oczy i piszesz nową historię dla IPN.
Za Wikipedią.
”zwolniony przez oprawców”- zwolniono około 10% aresztowanych w początkowym okresie (głównie Polaków wyznania katolickiego), w tym między innymi Kolbe - i nie za przedwojenne zasługi w rozwiązaniu kwestii żydowskiej, ale po interwencji parafian ze względu na gruźlicę.
”nie będąc nigdy studentem wyższej uczelni” – studiował na tajnych kompletach UW, a po wojnie tamże polonistykę, aresztowany, po wyjściu z katowni UB dzięki odwilży chruszczowskiej powtórnie przyjęty na UW, złożył pracę magisterską lecz SB czuwało i nie pozwoliło mu się obronić.
”tytuł nadali mu Niemcy”- wcześniej był profesorem na KUL, a doktoratów honoris causa poważnych zachodnich uczelni ma więcej niż Kaczyński, u którego są tylko otrzymane w okresie ”prezydenckim”. Wykładał na poważnych uczelniach, a nie Ostrołęka, Tomyśl i UKKS.
Zacytuj
 
 
Gość
+3 [3] #5 Gość
26 lipca 2016, 17:51
Porównaj indeks Hirscha śp. Prof. Bartoszewskiego z osiągnięciami ”marcowych” naukowców takich jak Kaczyńscy, Pawłowicz. Ci drudzy umieli tylko chwalić Lenina, a Jarosław nie radził sobie i zbłaźnił się nawet jako bibliotekarz na UW.
” wielkiego Polaka Jana Kobylańskiego” – to teraz szmalcownicy, kolaboranci gestapo i mordercy Żydów są wielkimi Polakami.
” Katolik, który się rozwiódł” – Marta Kaczyńska, która do dziś nie wie kto jest prawdziwym ojcem jej dzieci, Gosiewski, Kurski.
” wyzywał Polaków od bydła i dewiantów” – a jak reagować na gwiżdżących na cmentarzach w czasie obchodów. Jako pierwszy dobrze nazwał zaciąg pisowski Fotygi nazywając ich ”dyplomatołkami”.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #6 Taurus
26 lipca 2016, 19:53
Jak łatwo niektórzy z nas potrafią opluwać wybitnych ludzi, wielkich Polaków. No cóż ... to tylko świadczy o poziomie etycznym i moralnym tych plujących. Szkoda czasu na dyskutowanie z nimi! Jeżeli po swoim komentarzu potrafisz, PP, patrzeć bez obrzydzenia na odbicie swojej twarzy w lustrze, to bardzo ci współczuję. Naprawdę!
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #7 llortcik
27 lipca 2016, 02:51
@Gość
Bartoszewskiego przyjmowali najpoważniejsi światowi politycy, zaś Lecha K. wszyscy pamiętamy z przebrania mongolskiego i roli taksówkarza w Gruzji, a Andrzej D. w czasie ostatniej wizyty /poza NATO i UE/ to tylko tańczył na murze chińskim.

Sprawy bieżące.

Wyciekł, tym razem w polskiej wersji językowej i ściśle utajniony przez Dobrą Zmianę/panie Zbyszku do pracy/ projekt zaleceń KE w sprawie przestrzegania praworządności. Wzywa się w nim władze polskie, by w okresie trzech miesięcy i w trybie pilnym wdrożyły rekomendacje KE i KW. W dodatkowym oświadczeniu KE podkreśla, że jest zaskoczona trybem uchwalania i treścią naprawiania słynnej ustawy z jeszcze bardziej słynnego 22 lipca.
Zarówno Dobra Zamiana, jak i animalsi są zaskoczeni zaskoczeniem. Czy KE dopiero teraz doszła do wniosków, które każdy Polak /oczywiście z wyjątkiem Dobrze Zmienionych mózgów/ zna od kilku miesięcy. Obie polskie strony uważają też, że jeden kwartał to stanowczo za mało. Gorszy sort nie wierzy, by w tym krótkim czasie Dobra Zmiana była w stanie przeczytać /a co dopiero zrozumieć/ treść pisma, natomiast Dobra Zmiana podkreśla, że z uchwałą zapoznali się Towarzysze Suwereni w bratniej Turcji i jeszcze bratniejszej Korei Płn., a teraz należy dać im więcej czasu na zapoznanie się z trybem jej wprowadzania.

Turecki Towarzysz Suweren, po naprawieniu tamtejszego wojska, mediów i sądów, biorąc na swe barki przykład naszej Dobrej Zmiany w Oświacie reformuje tamtejsze szkolnictwo od przedszkola po szkoły wyższe.

Uroczyście otwarto, aczkolwiek bez właściwego apelu ŚDM.
Pani Beata bez broszki stanowczo zaprzecza, by dzisiejsza ulewa była zaplanowana w podpisanym przez nią pakcie lub że na wszelki wypadek podpisała przeciwny pakt z inną stroną. Jest ona /ulewa, a nie pani minister/ wynikiem jakże skutecznych zabiegów ministra od korników, który na własnej i zebranych skórze udowodni, że miasto wielkości Krakowa jest najlepszym środowiskiem do życia dla łosi.
Na powitaniu papieża ma się pojawić cały rząd Jej Eksperymentalności. Nieprawdą jest, co sugeruje pewien ubogi zakonnik z Torunia, że w stolicy wykupiono wszystkie miotły.
W resortach trwają intensywne prace odmładzające. Gorszy sort uważa, że biorąc pod uwagę poziom i skutki ich działań prawno -legislacyjnych /i nie tylko/ należy pójść w przeciwnym kierunku, by służby porządkowe nie musiały sprawdzać, czy ministrowie mają wydrukowane pozwolenie od rodziców na samodzielną podróż do Krakowa.

Miszczu Waszczu po rozgromieniu ISIS, powrócił do kraju i w trybie pilnym zażądał od ministrów krajów UE likwidacji terroryzmu. Później jego słowa całkowicie potwierdziła Jej Eksperymentalność, dzielnie i własnoustnie sugerując, by odpowiednie służby innych państw osobiście zapoznały się z głębią myśli ministra nieustannie i nieprzerwanie prześladowanego przez multikulti. Gorszy sort uważa, że powinni to zrobić specjaliści innej specjalizacji.

W Washington Post nowy artykuł poświęcony Dobrej Zmianie. Jej Broszkowatość natychmiast wspaniale wyczuła, że podobnie jak przemówienie Obamy jest to działalność inspirowana przez Sorosa i innych amerykańskich polityków finansowana z funduszy KODu. Słusznie zauważyła, że laureat nagrody Pulitzera przed napisaniem artykułu o sytuacji w jakimś państwie powinien od miszcza Waszczu posiąść przynajmniej podstawową wiedzę . Zapowiedziała, że wraz z całą Dobrą Zmianą jest zdecydowana reagować na takie bezprzykładne przejawy ataku na Towarzysza Suwerena i przez MSZ podjąć zdecydowane kroki. W całym USA panika, w koszach pełno dyplomów laureatów Pulitzera.

Minister Finansów /nie tylko swoich, a szkoda?/ ponownie zaprzeczył pogłoskom, że dzięki pomysłom Dobrej Zmiany Polska zadłuża się w tempie niespotykanym w swej historii. Wyjaśnił, że to dzięki swej pomysłowości udaje mu się sprzedawać coraz więcej obligacji.

Zgodnie z pomysłem Dobrej Zmiany, jedna z sieci handlowych mimo podatku handlowego nie planuje wprowadzić podwyżki dla klientów, a nawet wprost przeciwnie sukcesywnie obniża ceny dla dostawców.

Po radości administracji rządowej, emerytów nauczycieli odgłszono radość dla lekarzy i pielęgniarek zapowiadając powrót do PRLowskiej Służby Zdrowia. Gorszy sort sugeruje, że czas na 49 województw. Zawsze to jakieś wybory.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #8 prezes pan
27 lipca 2016, 10:11
Cytat:
opluwać wybitnych ludzi, wielkich Polaków
Przykłady wybitności proszę.
Cytat:
Bartoszewskiego przyjmowali najpoważniejsi światowi politycy,
Nazwiska i linki proszę.

Cytat:
Jeżeli po swoim komentarzu potrafisz, PP, patrzeć bez obrzydzenia na odbicie swojej twarzy w lustrze, to bardzo ci współczuję
Obrzydzenie z pewnością spowodowałby widok twojej gęby. Na szczęście jej nie widzę. I dobrze.
Zacytuj
 
 
LK
+3 [3] #9 LK
27 lipca 2016, 12:23
Cytat:

Cytat:
Bartoszewskiego przyjmowali najpoważniejsi światowi politycy,
Nazwiska i linki proszę.
Dalajlama a z zachodu tych konserwatywnych: JPII, Benedykt, Elżbieta II i ksiązę Karol, obaj Bushowie i to w czasach gdy nie pełnił żadnej oficjalnej funkcji.
Gdy Kaczyński pojawił się w Tokio nawet cesarza zaraził chorobą gastryczną, a przypomnij jak ile pracy włożono by załatwić rozmowę z Bushem na korytarzu.
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [2] #10 Haji
27 lipca 2016, 12:24
FB najpierw ty się wykaż dowodami, potem my. Przypominam, że to na tobie leży ciężar dowodu.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [3] #11 Taurus
27 lipca 2016, 14:20
Cytat:
Obrzydzenie z pewnością spowodowałby widok twojej gęby. Na szczęście jej nie widzę. I dobrze.
Naucz się podstaw kulturalnego zachowania i wyrażania, bo, jak widać, z domu tego nie wyniosłeś.
Zalecam ci też przeczytanie i przemyślenie książki profesora Bartoszewskiego pt. "Warto być przyzwoitym".
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #12 prezes pan
27 lipca 2016, 14:42
Cytat:
Naucz się podstaw kulturalnego zachowania i wyrażania,
Ty te podstawy, jak widać wyniosłeś od swego mistrza Bartoszewskiego.
Bo nazywanie kogoś bydłem czy dewiantem, to oczywista kultura.
Gratuluję autorytetów.

PS
Do wybitności rzeczywiście miał szczęście.
Zacytuj
 
 
LK
+2 [4] #13 LK
27 lipca 2016, 14:52
Cytat:
Bo nazywanie kogoś bydłem czy dewiantem, to oczywista kultura.
Ja jak proponujesz nazywać nazywać gwiżdżących na cmentarzach czy broniących takich zachowań "autorytetów". Macierewiczowi udało się złamać Powstańców, ale przyzwoici ludzie tego nie zapomną.
Czy papieża też powitacie gwizdami, skoro wiadomo, że krytykuje wasze podejście do uciekających przed bombami i państwem islamskim z Syrii i Iraku?
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #14 Haji
27 lipca 2016, 14:53
wiadomosci.dziennik.pl/.../...

FB Przeczytaj i przeproś.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #15 Taurus
27 lipca 2016, 16:20
Naprawdę myślisz, Haji, że on coś z tego zrozumie? Co najwyżej cię obrzuci błotem, albo zmieni temat, bo staje się dla niego "grząski". Żaden prawdziwy prymityw nie przyzna się do błędu ani nie przeprosi. Tak oni mają, po prostu.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #16 Haji
27 lipca 2016, 16:59
Ależ wiem, ale trzeba mu to przypominać. Nie można takiego bełkotu zostawić bez odpowiedzi. A mnie to bawi.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #17 sunset
27 lipca 2016, 17:35
Haji :)
nie raz i nie dwa udowadnialiśmy FB, że nie ma racji, że kłamie, że fałszywie świadczy. żądaliśmy poparcia swoich słów prawdziwymi dowodami. kończyło się zawsze na tym, że albo usiłował zmienić temat lub znikał do następnego topic'u.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #18 llortcik
28 lipca 2016, 03:03
Cytat:
udowadnialiśmy FB, że nie ma racji, że kłamie, że fałszywie świadczy
Słoneczko! Sprawdziłeś, czy on zna te pojęcia i rozumie co piszemy?

Sprawy bieżące.

Niezidentyfikowane /jeszcze/ siły donoszą, że dwugodzinny bój pan Antoni stoczył jedynie z czterema prawdziwymi powstańcami. Tym większe to zwycięstwo, skoro dzięki jego przenikliwości i przebiegłości zdołał zgromadzić całą armię zielonych ludzików, by widząc jego siły pokonać wroga, oczywiście zainspirowanego przez jeszcze bardziej wrogie ośrodki.

W USA popierany przez Dobrą Zmianę i popierający Dobre Zmiany na całym świecie kandydat na tamtejszego Towarzysza Suwerena zaapelował do rosyjskiego Towarzysza Suwerena o pomoc w pokonaniu idącej na pasku KODu konkurentki. W tym celu żąda opublikowania pozostałych maili oraz nagrań Sowy i jej kelnerów. Jego moskiewski interlokutor publicznie i stanowczo zaprzeczył, by w jego kraju mogli się znajdować jacykolwiek hakerzy w dodatku łamiący Prawo i Sprawiedliwość.

Wielki sukces Dobrej Zmiany. Po styczniowym sukcesie w Brukseli i pochwałach prezydenta Obamy kolejna pochwała KE.
Niespodziewanie, ale zgodnie z zapowiedzią KE opublikowała zalecenia dla Jego Niezłomności i rządu Jej Eksperymentalności oraz drukarki.
Mister Richard szczerze wyznał, że próbował niczym Reytan, aczkolwiek w krawacie opóźnić działania żądając, by w pierwszej kolejności i w trybie pilnym członkowie zamontowali mu i jego kolegom /w tym pogromcy wózków maltańskich/ alkomaty, bowiem nie tylko nie mogą pracować w takich warunkach, ale nawet przyjmować gości.
Dzielnie sekundował mu miszczu Waszczu, stwierdzając, że KE traci u niego autorytet. Gorszy sort uważa, że w drugą stronę to nie zadziała , bowiem miszczu Waszczu nie może utracić czegoś, czego nie posiada.
Sama Jej Broszkowatość stwierdziła, że KE w pierwszej kolejności powinna zająć się realizacją jej zaleceń czyli zajęła się innymi sprawami takimi jak pomoc w ratowaniu polskiego górnictwa i jeszcze bardziej polskiej złotówki oraz zapowiedziała kolejne pielgrzymki Dobrej Zmiany do Budapesztu.
Dobra Zmiana wyraziła też wielki żal tempem pracy Komisji, wyrażając ubolewanie, że Jego Niezłomności nie pozostawiono czasu nie tylko na przeczytanie, ale nawet na podpisanie naprawiania.
Służby prasowe trzech niedoinformowanych senatorów amerykańskich nie potwierdziły wspaniałej informacji samego miszcza Waszczu o zlikwidowaniu tego niedoinformowania w wyniku wizyty pani Anders. Jednocześnie zaapelowały do Dobrej Zmiany o przysłanie instrukcji dalszego postępowania.

W samym Rzymie potwierdzono słowa rzecznika episkopatu, że komunikat prasowy Watykanu był skierowany jedynie do papieża i miał go ostrzec przed obrażaniem uczuć religijnych Dobrej Zmiany.

Prezes TK miał na zaproszenie dyrektora muzeum w Oświęcimiu uczestniczyć w spotkaniu z papieżem. Na szczęście czujne służby w porę wykryły grożące niebezpieczeństwo i sama Jej Eksperymentalność udała się w bój z całym Episkopatem. Nie udało się, tak jak panu Antoniemu, odnieść całkowitego zwycięstwa, bowiem biskupi zgodzili się jedynie na skreślenie prezesa TK, niestety na liście gości pozostał Franciszek.

Mimo intensywnych zakulisowych zabiegów, jedynie z braku czasu nie udało się Dobrej Zmianie zorganizować pokazu przemarszu wyszkolonych w katedrach białostockiej i warszawsko-praskiej dzielnych chłopców /i niewiast/ z ONR.

Prezydent Wałęsa oświadczył, że w jego kalendarzu nie odnotowano odpowiednio wcześnie zaproszenia Jego Niezłomności na spotkanie z Franciszkiem i bardzo żałuje, ale nie otrzymał w porę kalendarza z wizerunkami Towarzysza Suwerena. Gorszy sort uważa, że to oczywiście oczywista nieprawda i prezydent Wałęsa boi się wybuchnąć śmiechem na widok jednego ze swych następców.

Zainspirowane i opłacone przez niecnych KODowców siły zablokowały wspaniale dobrozmienny pomysł pani Beaty bez broszki, by zainstalować windę do pewnej wawelskiej krypty.
Gorszy sort oraz bojowe onuce Dziadka Józia sugerują zainstalowanie dźwigu, by najsłynniejszy sarkofag mógł odbyć należną mu jak psu zupa wieczną peregrynację po wszystkich parafiach kraju, a potem świata i kosmosu.

Rozpoczęła się wizyta papieża. (nb. Nie wiem czy tylko ja, ale na podstawie relacji medialnych odniosłem wrażenie, że powitanie przez prezydenta Dudę wyglądało bardzo podobnie /i to z obu stron/ jak spotkanie JPII z Jaruzelskim w 1983 r. /wtedy też nie oglądałem TVP i z podobnych powodów/)

Mimo zawodu sprawionego przez paktującego z Dobrą Zmianą na lotnisku powitała gościa sama Jej Eksperymentalność wraz z najlepszym sortem lepszego sortu. Beata bez broszki osobiście przekazała papieżowi jeszcze bardziej osobiste przesłanie od JPII. Po krótkim powitaniu gość przypadkowo wsiadł do stojącego jeszcze bardziej przypadkiem Golfa. Służby już sprawdzają, czy nie stoją za tym imperialistyczno-germa ńscy udziałowcy Volkswagena, bowiem zauważono zwiększoną ilość ofert sprzedaży Maybachów, Jaguarów, Audi.

Na Wawelu sam Jego Niezłomność wyszedł powitać gościa. W krótkich żołnierskich słowach powitał gościa prosząc by przesłanie Dobrej Zmiany przeniósł na cały świat. Wspomniał też, że stoi w miejscu, gdzie pochowano wielu zasłużonych królów, przywódców i bohaterów. Nawet gorszy sort dziwi się, jak w takiej chwili mógł całkiem zapomnieć o swoim pierwowzorze.

Następnie głos zabrał gość. Trzeba samemu zobaczyć radość na twarzach jedynie słusznych przedstawicieli narodu, gdy papież upomniał się o godne życie wszystkich istot, a więc i Dobrej Zmiany, od chwili jej poczęcia aż do naturalnej śmierci. Nawet z dalekiej Białowieży słychać było radosny szum świerków i jeszcze radośniejsze chrobotania korników, niestety zagłuszane przez przeplatane płaczem rżenie janowskich koni. Pochwalił też Dobrą Zmianę za promowanie patriotycznych postaw nie tylko w wielkich chwilach, ale i w czasach niuansów historycznych. Nieco naiwnie zaapelował też o międzynarodową zgodę /kto mu to napisał?/ w celu pomocy najbiedniejszym.

Wieczorem Jego Niezłomność za pomocą mediów wytłumaczył Franciszkowi, że nie rozmawiali o uchodźcach, a jedynie o wartościach, wielopokoleniowej polskiej rodzinie oraz o stanie realizacji programu 500+.
Chyba naprawdę wierzy w to co mówi oraz mówi to w co wierzy, bowiem nie stwierdzono, by po wywiadzie Jego samodzielna Niezłomność udał się do spowiedzi.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #19 llortcik
28 lipca 2016, 03:16
Ps.
Cytat:
Prezes TK miał na zaproszenie dyrektora muzeum w Oświęcimiu uczestniczyć w spotkaniu z papieżem. Na szczęście czujne służby w porę wykryły grożące niebezpieczeństwo i sama Jej Eksperymentalność udała się w bój z całym Episkopatem. Nie udało się, tak jak panu Antoniemu, odnieść całkowitego zwycięstwa, bowiem biskupi zgodzili się jedynie na skreślenie prezesa TK, niestety na liście gości pozostał Franciszek.
Gorszy sort nieśmiało zapytowywuje Jej Broszkowatość gdzie i z jakim wyprzedzeniem należy zgłaszać zamiar zawarcia małżeństwa oraz czy skreślenia z listy będą dotyczyły jedynie jednego lub obu narzeczonych czy wszystkich gości.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #20 prezes pan
28 lipca 2016, 10:27
Cytat:
Macierewiczowi udało się złamać Powstańców,
Tak twierdzi głupi pajac, a mnie ręce opadają.

Cytat:
FB Przeczytaj i przeproś.
Linki do wyborczej wsadź se w du...

Cytat:
albo zmieni temat, bo staje się dla niego "grząski".
Dla mnie nie ma grząskich tematów. Dobrze o tym wiesz. Nigdy nic nie udowodniłeś i sam twierdziłeś o swoim subiektywnym widzimisię. Nic nie udowodnisz, bo real opiera się na swoich prawach.

@trollcik
wyluzuj
Nie da się ciebie czytać.
Piszę to tylko dlatego, że spojrzałem. Ale nie spodziewaj się odpowiedzi.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #21 prezes pan
28 lipca 2016, 10:38
Ciekawy temat.
Nie tak dawno głośno było o pani poseł Pawłowicz.
Że spożywa na sali sejmowej.

A tu proszę
Gdzie jest GW, gdzie TVN? Trollcik, do dzieła! Zacznij w końcu pierdolić z sensem.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #22 Haji
28 lipca 2016, 14:59
FB Przedstaw dowody swoich insynuacji albo przeproś. Jedzenie na sali sejmowej jest karygodne, nieważne, kto podjada.
A teksty o wsadzaniu sam sobie...
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #23 sunset
28 lipca 2016, 16:44
[...]Nic nie udowodnisz, bo real opiera się na swoich prawach. [...]
no ręce opadają :D i majtki do kostek, kiedy usiłujesz stosować logikę :D hahaha
FB. real opiera się na pewnych prawach i dlatego właśnie wielokrotnie udowodniliśmy ci kłamstwo, fałsz, chamstwo i wiele innych. nie raz i nie dwa znikałeś bo nie mogłeś odpowiedzieć bez przyznania się do winy. wielu tu świadków. tak, real opiera się na swoich prawach, a nie na twoich. i dlatego mogliśmy ci to udowodnić.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #24 llortcik
29 lipca 2016, 02:05
Cytat:
Nie da się ciebie czytać. Zacznij w końcu pierdolić z sensem.
Ojczulku Bosy i jeszcze bardziej kochany, Ty wciąż jaśniejąca gwiazdo Dobrej Zmiany oświecająca gorszemu sortowi mroki rozciągająca się nad naszą umęczoną i wciąż męczoną Ojczyzną!
Wbrew twojej prośbie nie mogę przestać pieprzyć bez sensu, bowiem gdybym pieprzył zawsze z sensem, to znając swoją skuteczność w krótkim czasie doprowadziłbym do bankructwa nie tylko kraju, ale i całego Podlasia.
Posłuchaj lepiej prezydencko-rządowo-se jmowego pieprzenia Dobrej Zmiany. Oni to robią bez sensu, ale poważnie i w dodatku samym językiem, bo nie wierzę, by nawet dobrze zmieniony mózg jakiegokolwiek człowieka mógł wymyślić takie pitolenie.
Zgodnie z twoją sugestią będę starał się dzielić moje posty na mniejsze, zrozumiałe dla każdego DobroZmiennika fragmenty, równocześnie mnożąc ich ilość.
PS. Niepotrzebnie umieściłeś konterfekt panny Krysi, napatrzyłem się dość, a wciąż odbiera apetyt.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #25 llortcik
29 lipca 2016, 02:07
Sprawy bieżące.

Za pod szeptem nieznanego jeszcze /panie Zbyszku do roboty/ proszkodawcy i niewątpliwie opłacony przez zdradzieckich KODowców Towarzysz Suweren dał głos w teutońsko-imperialisty cznej gazecie.
Jeszcze na początku całkiem przytomnie zaznaczył, że dał pełną samodzielność Jego Niezłomności i kierowanie rządem Jej Broszowatości, tak więc nie jest władcę Polski, a jedynie panuje nad życiem i śmiercią jedynie 99,9999% rodaków. Niestety w dalszej części wywiadu /czy to nie inspiracja WSI?/ przyznał, że mając prawa wyborcze w BRD chętnie i zgodnie z własnymi przekonaniami zagłosowałby wraz z bratem na Angelę.
Gorszy sort stanowczo żąda, by Towarzyszowi Suwerenowi, jego bratu oraz całej Dobrej Zmianie przyznać germańskie prawo wyborcze, pozbawiając ich równocześnie biernego prawa wyborczego w Polsce.

Sam Franciszek i Najlepszy Sort jednogłośnie zaprzeczają pogłoskom o spotkaniu w pewnej Żoliborskiej willi. Strona kościelna wyjaśnia, że nie znalazła leśnego stworka gotowego dać alibi papieżowi.

Jej Eksperymentalność po spotkaniu z premierem GB zapewniła, że natychmiast jest gotowa zapewnić 500+ dla wszystkich uchodźców przebywających w GB, pod warunkiem zwrócenia ich krajowi i wydalenia wszystkich uchodźców z GB do Dobrze Zmienionej Polski.

Jej Beatość bez broszki nie chce odpowiadać na pytania dotyczące wawelskiej windy i „zamilka” w tym temacie. Najgorszy sort i pozostali KODomici usilnie proszą językoznawców i prawodawców /a szczególnie towarzysza Piotrowicza i towarzyszkę Pawłowicz/, by każde zdanie w języku polskim zaczynało się i kończyło słowem „winda”.

Pięciu powstańców warszawskich odmówiło wzięcia udziału w uroczystościach ku uczczenia pamięci pierwowzoru Jego Niezłomności. Dobra zmiana ma nadzieję, że w przyszłym roku, dzięki ich i cudownego pana Antoniego działaniom ich liczba znacznie zmaleje. Jego Niezłomność i Dobra Zmiana zapewniają, że IPN potrafi uzupełnić ubytki.
Zacytuj
 
 
llortcik
+1 [3] #26 llortcik
29 lipca 2016, 02:09
ŚDM

Jej Eksperymentalna Broszkowatość po wysłuchaniu papieża zapewniła, że nie tylko przyjęliśmy setki tysięcy /a dokładnie 60/ uchodźców z Ukrainy /panie Błaszczak, czy nie można chwilowo wypożyczyć prezesowi Jackowi zarekwirowanych długopisów /? Zapewniła też gościa, że jej eksperymentalny rząd oddał 0,50 zł na pomoc dla każdego uciekającego przed wojną w Syrii i Iraku i Jordanii i zapewniła, że w razie potrzeb przeznaczy jeszcze więcej środków dla pana Antoniego.

Najtrafniej ocenił zamiary Franciszka minister Gowin, który zażądał od uchodźców nie tylko określenia swego wyznania, ale też własnoręcznego ochrzczenia wszystkich uchodźców, a także określenia czy po wsze czasy uciekinierzy będą chrześcijanami realizującymi jego i Dobrej Zmiany libido.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #27 prezes pan
29 lipca 2016, 09:09
Cytat:
Pięciu powstańców warszawskich odmówiło wzięcia udziału w uroczystościach
Jakoś nie mogę znaleźć tej informacji. Może jakiś link? Zaciekawiło mnie to.
Udowodnij więc swoją prawdomówność przyjacielu.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [3] #28 Taurus
29 lipca 2016, 09:12
Cytat:
Najtrafniej ocenił zamiary Franciszka minister Gowin, który zażądał od uchodźców nie tylko określenia swego wyznania, ale też własnoręcznego ochrzczenia wszystkich uchodźców, a także określenia czy po wsze czasy uciekinierzy będą chrześcijanami realizującymi jego i Dobrej Zmiany libido.
Jej Broszkowatość została odkryta na Franciszkańskiej 3. Była wmieszana w tłum ludzi młodych i trzeba docenić bystrość oka kamerzysty, że ją tam "przypadkowo" odkrywał. Nie jest bowiem prawdą, że kamuflaż wykonany przez ludzi Kamińskiego i ukrycie broszki okazały się niewystarczające dla zniwelowania różnicy wieku i pełnego "wtopienia się" w otoczenie. Poza tym człowiek jest przecież młody wtedy, gdy czuje się młodo a nie z racji wyglądu. Żeby jednak nasza prime minister kryła się po krzakach?
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #29 Haji
29 lipca 2016, 10:01 Zacytuj
 
 
Taurus
+1 [3] #30 Taurus
29 lipca 2016, 11:28
Cytat:
FB proszę: warszawa.wyborcza.pl/.../...
Wygląda na to, że minister Antek i reszta "władców narodu" z PIS-u sami się " zakiwali. ". Czy to jest dziwne? Chyba nie. W przekonaniu tych ludzi nie ma większych bohaterów niż oni sami. Potrafią walczyć ze staruszkami, którzy honorowo ustąpili, żeby nie być przyczyną dalszych podziałów społeczeństwa. Wykazują się podobną odwagą jak Antoś uciekający spod Smoleńska. Różnych mieliśmy w przeszłości przywódców i wodzów, zdarzali się również nieudacznicy i tchórze. Chyba jednak jeszcze nigdy nie rządził naszym wojskiem psychol.
Nic to, jak mawiał Wołodyjowski. Będziemy mieli apel pamięci zamiast apelu poległych powstańców. Będziemy również mieli w sercach jeszcze większą pogardę dla tych małych ludzi, którzy niszczą nam kraj i fałszują historię.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #31 prezes pan
29 lipca 2016, 12:37
Panie Haji jak ty chcesz być wiarygodnym partnerem do dyskusji, kiedy ci się nawet dobrze sprawdzić o co chodzi. I tak to z wami jest pokazać gołą dupę Tuska, powiedzieć,że to Kaczor i wy już robicie w pory.
Przeczytaj dobrze treść swojego linku (tak ze dwa razy)
Cytat:
Nie weźmiemy udziału w spotkaniu z Prezydentem RP w Muzeum Powstania poprzedzającym obchody 72. rocznicy Powstania Warszawskiego - pisze grupa powstańców.
Zwróć uwagę, że chodzi o spotkanie z Prezydentem (oby nam rządził długo)
A, że cieciowi pomyliły się uroczystości ze spotkaniem, to nie moja wina.

PS
Aby było śmieszniej, to ci odważni powstańcy olali również Hankę Gronkiewicz, obecną prezydent Warszawy, która na równi z Prezydentem Dudą (oby rządził długo) ma uczestniczyć w tym spotkaniu.

PS2
Ale na główne uroczystości pewnie przyjdą.

PS3
I znowu ta wyborcza. To już nie ma dla was innej prasy?
www.youtube.com/.../
Zacytuj
 
 
LK
+3 [3] #32 LK
29 lipca 2016, 14:08
Cytat:
Zwróć uwagę, że chodzi o spotkanie z Prezydentem .... pomyliły się uroczystości ze spotkaniem..... odważni powstańcy olali również Hankę Gronkiewicz........ma uczestniczyć w tym spotkaniu. ........Ale na główne uroczystości pewnie przyjdą.
Spotkanie jest częścią uroczystości i było planowane długo przedtem, zanim Macierewicz upokorzył Powstańców. HGW musi być jako jeden ze współorganizatorów. Czy uważasz, że Duda jest tak mało ważny, że oficjalne zaproszenie od niego i spotkanie z nim można traktować jako zaproszenie na kawę i ciasteczka?
Na główne uroczystości powinni pójść, bo Duda i Macierewicz nie są godni tego, by z ich powodu nie okazać szacunku dla nieżyjących kolegów i cywilnych ofiar.
A czy przełożony Dudy będzie na spotkaniu czy przyłączy się do Powstańców?
Zacytuj
 
 
Gość
+3 [3] #33 Gość
29 lipca 2016, 17:43
Cytat:
Była wmieszana w tłum ludzi młodych i trzeba docenić bystrość oka kamerzysty, że ją tam "przypadkowo" odkrywał. Nie jest bowiem prawdą, że kamuflaż wykonany przez ludzi Kamińskiego i ukrycie broszki okazały się niewystarczające dla zniwelowania różnicy wieku i pełnego "wtopienia się" w otoczenie. Poza tym człowiek jest przecież młody wtedy, gdy czuje się młodo a nie z racji wyglądu. Żeby jednak nasza prime minister kryła się po krzakach?
Była też w szpitalu. Myślała, że papież pogładzi ją po główce? :)
Miała na to czas, bowiem rząd zrealizował z naddatkiem wszystkie nauki papieża.
A poważnie, jak sprawdzić, czy wzięła urlop na czas wizyty?
Zacytuj
 
 
Haji
+2 [2] #34 Haji
29 lipca 2016, 19:59
FB znowu kłamiesz. I to jak żałośnie.
Jak tam twoje szukanie dowodów na twoje insynuacje?
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [2] #35 llortcik
29 lipca 2016, 21:46
Cytat:
Jej Broszkowatość została odkryta na Franciszkańskiej 3. Była wmieszana w tłum ludzi młodych i trzeba docenić bystrość oka kamerzysty, że ją tam "przypadkowo" odkrywał.
Nie tylko kamerzysta, ale i sam papież. Trzeba tylko dobrze wsłuchać się w słowa papieża. Przecież bez Kozery /nie wiem czy pamiętasz pierwowzór obecnych telewizorków/ mówił o „przedwczesnych emerytach” i „sprzedawcach fałszywych iluzji”.
Prezes wszystkich telewizorków zapewnił, na zamkniętej dla mediów odprawie, że papież przyjechał do młodych i to tylko do nich skierowane są nauki o życiu w prawdzie i ubóstwie. Oswiadczenie z ulgą przyjęli wszyscy zebrani.
Z niecierpliwością czekam na tłumaczenie telewizorków dzisiejszych wezwań papieża do pomocy uciekinierom z Syrii.

Stanowisko Pana na Telewizorkach w pełni i nowiu poparł cały episkopat i większość księży.

Twitterowe i Facebookowe odłamy zarówno Dobrej Zmiany, jak i Gorszego Sortu wyjątkowo zgodnie uważają, że mimo słów Franciszka nie możemy przyjąć zadeklarowanych kwot uchodźców.
Dobra Zmiana realnie ocenia kompetencje ministra multikulti i wynikające z nich zagrożenie zdrowia i życia samego Towarzysza Suwerena oraz pesymistycznie zauważa, że w tej sytuacji nie może nic zrobić.
Gorszy Sort, w pełni popierając tę ocenę, wskazuje, że wystarczy zmienić Zmianę na Dobre.
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [2] #36 llortcik
29 lipca 2016, 21:47
Sprawy bieżące.

Jej Eksperymentalność własną osobą nawiedziła krakowski szpital. Zgodnie z oczekiwaniami została entuzjastycznie powitana entuzjastycznie przez ucieszonych Dobrymi Zmianami w medycynie personel i pacjentów. Niestety, przebieg tego wspaniałego spotkania zakłócił przechodzący przypadkiem pewien nieznany, ubrany na biało osobnik wprowadzający, własnymi nieprzemyślanymi i nieuzgodnionymi słowami i czynami nieprzewidziany zamęt słów i myśli Jej Broszkowatości.

KRS zaapelowała do Jego Niezłomności o skierowanie w trybie prewencyjnym do TK idealnego, aczkolwiek niezrozumiałego dzieła jeszcze bardziej idealnej pary PP. The Animals i pozostały gorszy sort stanowczo protestują przeciwko marnowaniu, jakże cennego papieru pozyskiwanego z jeszcze bardziej cennej Białowieży, na takie i im podobne bezsensowne przedsięwzięcia.

Ukrywający się przed wrogami cudowny pan Antoni zdalnie zorganizował pierwszy w swoim życiu apel pamięci. Pamiętał dobrze o kim trzeba, mimo niechęci zebranych powstańców. Dobra Zmiana zapewnia, że w przyszłym roku pan Antoni mianuje już tylu powstańców, że nie będzie słychać żadnych głosów oburzenia.
W Warszawie i Białymstoku /a być może w innych miastach/ w dniu 1 sierpnia planowane są przemarsze ONR i Młodzieży Wszechpolskiej, by powstańcy w końcu dowiedzieli się o jaką Polskę walczyli.
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [2] #37 llortcik
31 lipca 2016, 00:01
Sprawy bieżące.

Jego Niezłomność łamiąc wielowiekową tradycję dziennie i własnodługopiśnie podpisał ustawę z 22 lipca. Zaufane źródła donoszą, że choć zabrakło czasu na jej przeczytanie, ale za to pomodlił się przed podpisaniem. Gorszy sort zapytowywuje co Jego Niezłomność będzie robił nocą?
Dobra Zmiana wyraziła nadzieję, że jeszcze nieraz zapewni Polsce i Światu godną rozrywkę przy procedowaniu kolejnych ustaw naprawczych. Najwybitniejsi ich przedstawiciele cieszą się z tego, że zostali prekursorem drugiego etapu procedury kontroli praworządności i oświadczają, że nie ustaną dopóki wszystkie działania nie spowodują wprowadzenia wszystkich etapów.
Z Budapesztu dobiega głośny rechot /i to nie historii/.

Przed południem Jego Niezłomność spotkał się z powstańcami cudownego pana Antoniego oraz powstańcami gorszego sortu. /Gorszy sort ze zdumieniem zauważył, że w spotkaniu nie wzięło udziału kilkunastu powstańców obecnych na naradzie u pana Antoniego./ Pan prezydent zaapelował do zebranych, by wzorem cudownego pana Antoniego pełnymi garściami czerpali z przepięknej tradycji Powstania 44. Przy wyjściu wspaniałomyślnie obdarował zebranych właściwą ilością swych bezcennych autografów. I już wybiegając kazał zebranym oczekiwać cierpliwie na wyroki sądu pana Zbyszka.
Dobra Zmiana zgodnie zaprzecza, że to tchórzostwo pana Antoniego jest przyczyną jego nieobecności na uroczystości i wyjaśnia, że szef MON brał udział w uroczystościach mianowania kolejnego zaciągu powstańców, by uroczystości w dniu 1 sierpnia przebiegły bez zakłóceń.

Najbliżsi współpracownicy Towarzysza Suwerena stanowczo zaprzeczają rozsiewanym pogłoskom, iż jego zniknięcie spowodowane jest tym, że nie pozwolono ani jemu, ani pewnemu ubogiemu mnichowi wygłosić kazania dla Franciszka. Nieprawdą jest też, że usłyszawszy słowa papieża próbuje odwracać kota ogonem. Jego podwładni na dowód prawdziwości swych słów pokazują nawet zdjęcie kota.
Wyjaśniają, że Towarzysz Suweren w przerwach między pisaniem przemówień dla samodzielnej górki Dobrej Zmiany ogląda ich telewizorkach, by sprawdzić czy dokładnie cytują jego wielkie i wiekopomne myśli. Najbardziej wtajemniczeni dodają, że ma przy tym jeszcze większy ubaw niż gorszy sort.

Gorszy sort stanowczo żąda, by minister Beata zaśpiewała przed papieżem.

Ministerstwo SW ostrzega, że nie wszyscy chodzący po ulicach i wpatrzeni w smartfony są funkcjonariuszami ministra multikulti. Zidentyfikowano już kilku prawdziwych i autentycznych łowców pokemonów oraz całą armię chłopców pana Antoniego.
Zacytuj
 
 
llortcik
+2 [2] #38 llortcik
31 lipca 2016, 00:31 Zacytuj
 
 
abc
+1 [1] #39 abc
1 sierpnia 2016, 10:12
Cytat:
Bartoszewskiego przyjmowali najpoważniejsi światowi politycy, zaś Lecha K. wszyscy pamiętamy z przebrania mongolskiego i roli taksówkarza w Gruzji, a Andrzej D. w czasie ostatniej wizyty /poza NATO i UE/ to tylko tańczył na murze chińskim.
Jego taniec na papieskim dywanie, wygibasy przed prezesem, posponowanie Powstańców Warszawskich przynosi więcej szkody niż uściski z chińczykamy.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać