Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - maj II / 2016

11 maj. W sejmie rządowa trupa PIS wystawiła wielogodzinny kabareton, nazwany „audytem” poprzedniego rządu. Takiej hucpy jeszcze tam dotąd nie było. Partia ta musi mieć ogromne kłopoty, skoro sięga do tak prymitywnych chwytów. Wystąpiła Be Szydło i chyba wszyscy ministrowie - taki, ot, „zespół kolesi”, posługujący się, bez wyjątku,  językiem patologicznych kłamców, dyletantów i prostaków. O miliardach wyciągniętych ze SKOK-ów nie było, oczywiście, ani słowa. Kłamać jednak też trzeba umieć. Jako skrajny przykład pazerności podano fakt, że prezes Totalizatora „zażyczył sobie złotego mercedesa”. Dziennikarz „SE” poszedł tym tropem i odkrył, że ów mercedes ma kolor szaro – beżowy i  został kupiony z drugiej ręki.  Ten model samochodu przestano bowiem produkować już w roku 2009 a Wojciech Szpila, dla którego go kupiono ,  został prezesem w roku 2012. Jego wartość „SE” oszacował na 46 kPLN.      Maskarada z opluwaniem rządów PO – PSL trwała ponad 10 godzin, na odpowiedzi dano nieco ponad 40 minut. Mimo tego, że ta krytyka nie była sporządzona w formie pisemnej, w postaci druku sejmowego, przyjęto ją jako oficjalną prezentację rządu, co jest złamaniem regulaminu Sejmu. Donald Tusk podsumował to parafrazując wypowiedź księdza Tichnera – „są trzy rodzaje prawdy: święta prawda, tyż prawda i … audyt PIS-u”. Kosiniak – Kamysz natomiast – „Wy się nie nadajecie do rządzenia, wy się nadajecie do leczenia”.
     Okazało się, że PIS to zdemoralizowana szczujnia, po której można spodziewać się jedynie podłości. Oni mają genetycznie zakodowaną nienawiść, potrzebę judzenia, brak samokrytyki i brak przyzwoitości. Ktoś zaproponował, żeby pojęcie „pisowski audyt” stosować na określenie chamstwa, hucpy i kłamliwych oskarżeń.


Bezrobocie w kwietniu wyniosło 9,6 procent.


Pada kolejny SKOK, tym razem „Arka” z Dąbrowy Górniczej. Co na to Bierecki i reszta „kolesi” z PIS-u?


13 maj. W Redzikowie koło Słupska oficjalne rozpoczęcie budowy tarczy antyrakietowej. Ma być oddana do użytku za dwa lata. Wczoraj została zaś oddana do użytku podobna baza w Rumunii. Tak trzymać. Trzeba zmusić Putina do dalszego zwiększania wydatków wojskowych, jak za czasów Reagana. To bardzo skuteczny sposób, jak się wtedy okazało, na załamanie gospodarcze tego molocha.

Agencja ratingowa  Moody’s  utrzymała ocenę wiarygodności kredytowej Polski na poziomie A2, zmieniła jednak perspektywę  ratingu ze stabilnej na negatywną. Moody’s podkreśliła, że gospodarka  Polski jest duża i silna oraz że w ostatnich latach wyraźnie rosła, wyróżniając się na tle krajów UE. W latach 2011-15 realny wzrost PKB wyniósł  2,9 procent, przy średniej unijnej 1,0 %. Wśród zagrożeń agencja ta wyszczególnia pogorszenie pozycji fiskalnej rządu (wzrost wydatków), pogorszenie klimatu inwestycyjnego oraz konflikt rząd – TK. Agencja Moody’s  nie podzieliła więc opinii Szydło, Szałamachy, Morawieckiego  i innych ministrów biorących udział w kabarecie zwanym audytem, którzy zgodnym chórem zeznali, że Polska jest nie tylko w ruinie ale na krawędzi katastrofy i nie obniżyła ratingu.

„Rok 1984” Orwell napisał 70 lat temu, a jakże jest wciąż aktualny.  „Audyt” PIS to jak zgłębianie tej książki raz jeszcze.  Wiara smoleńska, układy, kondominia, archipelagi czy dobre zmiany to nowomowa, która w połączeniu z pisaniem historii od nowa przypomina „zmienność przeszłości” u Orwella. A ta „zmienność przeszłości, nowomowa i dwójmyślenie” składały się na ideologię totalitarnej Oceanii, stanowiąc fundament „angsocu”. Każdy członek partii musiał tam wziąć udział w „dwóch minutach nienawiści”, podobnie jak u nas każdy członek rządu PIS musiał wziąć udział w „audycie” -  zbiorowym obłędzie. Jarosław Kaczyński, jak Wielki Brat jest dla pisowców wyrocznią i ostoją, bo przecież „wojna to pokój, wolność to niewola a ignorancja to siła”.

Biuro TK opublikowało notatkę, dotyczącą analizy nowego projektu ustawy PIS o TK, złożonego w Sejmie 29 kwietnia. Zdaniem Biura projekt ten budzi wątpliwości co do zgodności z Konstytucją aż w 14 przypadkach. Analiza Biura jest, oczywiście, jedynie opinią i nie ma żadnej mocy wiążącej.

Trwają przepychanki dotyczące spotkania w sprawie rozwiązania kryzysu konstytucyjnego – opozycja zaprasza PIS na środę a PIS opozycję na wtorek, 17 maja. W efekcie pewnie nie dojdzie do żadnego spotkania, bo nikt go tak naprawdę  nie chce, wszyscy za to grają pozorami.

W dniu rocznicy pierwszych demokratycznych wyborów po roku 1989, czyli 4 czerwca (Święto Wolności) urzędnicy mają, zgodnie z rozporządzeniem Be Kempy, odrabiać dzień wolny 27 maja. Dlaczego? Jest to przecież niezgodne z prawem, bo takie odrabianie musi mieć miejsce w tym samym okresie rozliczeniowym, czyli  - w tym przypadku - w maju.  Prawo jednak prawem a coś robić trzeba, żeby zmniejszyć frekwencję na kolejnej manifestacji KOD, zapowiedzianej na  4 czerwca właśnie.

17 maj. Kolejny show telewizyjno – medialny PIS, tym razem z kancelarii RM. Be Szydło i ministrowie przez pięć godzin chwalili się swoimi osiągnięciami w ciągu pierwszych sześciu miesięcy działalności rządu. Po 8 nerwowych godzinach niedawnego „audytu” w Sejmie mieliśmy 5 godzin „ sukcesów”, tak wielkich, że strach pomyśleć co to będzie na koniec ich kadencji – po prostu raj na naszym skrawku ziemi.. Be Szydło próbowała poszczególne wystąpienia jakoś sumować, czasem chwalącego się lekko dopingować. Wyglądało to więcej niż żałośnie, co tu zresztą uzupełniać, skoro wszystko było zrobione „idealnie”.

Kuchciński, po kilkakrotnych zapowiedziach i nie dotrzymywaniu terminów zaprosił wreszcie na dzisiaj, 17 maja (zaprosił wczoraj) przedstawicieli ugrupowań parlamentarnych  i pozaparlamentarnych, żeby kolejny raz zastanawiać się, jak rozwiązać kryzys konstytucyjny wywołany przez PIS. Przyszli przedstawiciele PIS, PSL i partii Korwin. Cienko jakoś … Opozycja postanowiła się spotkać w tej sprawie 18 maja i już wiadomo, że tym razem  nie przyjdzie PIS. W ten sposób można się spotykać w nieskończoność. Wiadomo zresztą, że nikomu na rozwiązaniu kryzysu za bardzo nie zależy.

W uniwersyteckim szpitalu klinicznym w Olsztynie japoński neurochirurg razem z zespołem doktora Maksymowicza wszczepia czterem osobom znajdującym się w śpiączce specjalne stymulatory, które mają im pomóc w wybudzeniu. Jest to podobno dosyć skuteczna metoda. Na około 300 przypadków takiego wszczepienia udało się dotąd wybudzić 60 procent chorych.

Bill Clinton – „Polska odchodzi od demokracji wzorem Putina”. Jak to komentują przedstawiciele PIS-u?  - Clinton jest niedoinformowany! Przecież to oczywiste. Jest niedoinformowany podobnie jak Obama, amerykańscy senatorowie i inni ich politycy. USA to przecież światowy zaścianek. PIS może się jednak grubo przeliczyć. Wiadomo, że następnym prezydentem będzie tam Trump albo Hilary Clinton. Wypadałoby więc mieć dobre układy z obiema tymi osobami.

KE zażyczyła sobie od naszego rządu pisemnej informacji dotyczącej sytuacji z TK do poniedziałku, 23 maja. Wygląda to na rodzaj ultimatum. KE ma wyraźnie dosyć zapewnień rządu, że toczy się w tej sprawie dialog, podczas gdy nic nie posuwa się do przodu. Sytuacja zaczyna być dla Polski naprawdę groźna. Po ukazaniu się informacji dotyczącej pisma KE, opozycja przełożyła swoje spotkanie na wtorek, 24 maja. Ma na nie przyjść, podobno, również przedstawiciel PIS. Bardzo ciekawe!

20 maja. W Sejmie ostra debata dotycząca żądania KE. Ciekawe, co teraz wymyśli PIS? Odpowiedzialność za wybrnięcie z sytuacji ponoszą niewątpliwie ci, którzy nas w nią wpędzili a więc prezydent, premier i większość sejmowa - jednym słowem Jarosław Kaczyński. Szydło w czasie debaty do opozycji  – „Nie macie suwerenności w sercu, Targowica! W KE są ludzie, którym zależy na rozbrajaniu Unii”.  Na to Schetyna – „Polska się za panią wstydzi po tym, co pani przed chwilą powiedziała”. Czasy są coraz bardziej niebezpieczne, świat się błyskawicznie zmienia. Trump zapowiada, że jeśli zostanie prezydentem to zdecydowanie osłabi NATO. Zostaniemy wtedy sami, z dwoma milionami ludzi pracującymi w Uniii, której jesteśmy teraz największym beneficjentem, skłóceni  z kim tylko można, wystawieni „na tacy” Putinowi. Kaczyński, wielki negatywny strateg, prowadzi nas do katastrofy.

Komentarze  

 
llortcik
+1 [3] #1 llortcik
23 maja 2016, 01:38
Sprawy bieżące.

Cudowny pan Antoni wzorem pani pilnującej drukarki postanowił, że żołnierze wraz z urzędnikami cywilnymi wojska ciężką i wytężoną pracą w dniu 4 czerwca wyrażą swą radość z możliwości poparcia dla Dobrej Zmiany, zmywając równocześnie hańbę wieloletniej współpracy z siepaczami Unii Europejskiej.

Po całodniowym intensywnym namyśle minister policji i policjantów podjął samodzielną i niezależną nawet od siebie decyzję o zleceniu dogłębnej kontroli tych funkcjonariuszy, którzy ośmielili się zatrzymać Dobrą Zmianę i jej najlepszych sojuszników w wyrażaniu spontanicznie demokratycznych poglądów. Podobno wśród zatrzymanych jedna była trzeźwa i choć wznoszone przez nią okrzyki sugerowały zupełnie coś innego to oczywistym jest, że policja złamała wszelkie procedury. Wzorem Okudżawy planowane jest stemplowanie czoła zwolenników Dobrej Zmiany na kolejnych manifestacjach.

Ambasador RP w USA przyjął w swej siedzibie prezesa TK. Czyżby pragnął by telewizor prezesa Jacka zbadał jego poczytalność tak jak ambasadora Spasowskiego? Też liczy na azyl?
Prezes TK oświadczył, że jego rozmówczyni z Wietnamu powiedziała, że „w ich programie Polska i nasze doświadczenie transformacyjne była jak latarnia morska. A teraz latarnia gaśnie.” Słusznie, po latach rozdawania za darmo przykładów czas na Dobrą Zmianę. Teraz my będziemy pełną garścią czerpać przykłady ze wschodu. Podobno Kim wyraził zgodę i w zamian zażądał tylko, by jego wizerunek został umieszczony obok zdjęcia prezesa jednej z wielu partii w kolejnej edycji kalendarzyka małżeńskiego dla funkcjonariuszy CBA.

Jeden z ministrów niezłomnie samodzielnego stwierdził, że nie jest winą owocu obecny kryzys wokół TK. Skoro z sejmu owoc dostał ustawę to podpisał to niech teraz sejm ją naprawia, bo jeśli nie to zabierze swoje zabawki.
Wśród Dobrej Zmiany zapanował popłoch. Gdzie będą oglądali swoje oblicza, gdy prezesa Jacka zabraknie? Podobno kolejnymi sankcjami ma być odcięcie parlamentarzystów od znajomych pana samodzielnie niezłomnego na Twitterze, a nawet wyłączenie mikrofonów w czasie tak oczekiwanego występu sejmowego dwóch muzyków z konstruktywnej opozycji.

W Austrii remis. Rano będzie remis ze wskazaniem czy Dobra Zmiana ma się cieszyć, czy też mówić o sfałszowaniu wyborów.
 
 
prezes pan
-3 [3] #2 prezes pan
23 maja 2016, 09:59
Cytat:
Takiej hucpy jeszcze tam dotąd nie było.
Można tak powiedzieć, podsumowując 8 lat rządów PO-PSL.Pozostało uwierzyć Platfusom.
 
 
Taurus
+2 [4] #3 Taurus
23 maja 2016, 17:35
Po przyjęciu przez Sejm uchwały stwierdzającej, że Polska jest krajem suwerennym, w "Polityce" gdybają, jakie to wiekopomne uchwały powinna ta instytucja, zdominowana przez PIS, przyjąć w najbliższym czasie. Przytoczę tylko niektóre z nich:
- O nieomylności Prezesa i że jego kot jest drugą "osobą" w państwie;
- O tym, że UE istnieje wyłącznie po to, by służyć Polsce;
- O tym, że kornikom nie wolno podgryzać Puszczy a opozycji sejmowej PIS-u;
- O tym, że Polska jest mocarstwem leżącym między Karpatami i Bałtykiem oraz Odrą i Bugiem;
- O tym, że prawo głosu w sprawach dotyczących Polski mają wyłącznie patrioci z PIS-u;
- O tym że opozycji nie wolno kłamać a kurom przestać się nieść;
- O tym, że podpis Lecha pod traktatem Lizbońskim został sfałszowany;
- O tym, że Duda jest samodzielnym prezydentem, Szydło samodzielnym premierem a Macierewicz jest zrównoważony psychicznie.
 
 
llortcik
+1 [3] #4 llortcik
24 maja 2016, 01:15
Taurus napisał:
O nieomylności Prezesa.

Taurusie! Obawiam się pierwszego punktu, bo po 4 VI mogą wszystkim Polakom gorszego sortu zafundować bezpłatną terapię psychiatryczną. Choć jeśli pan Zbyszek stanie na wysokości zadania i ściągnie Billa Clintona, to po raz pierwszy w życiu na żywo posłucham Rolling Stonsów.

Sprawy bieżące.

Papież Franciszek spotkał się z imamem Kairu. W pełni doceniając znaczenie tego kroku kustosz dziedzictwa z Wawelu przyjął i pobłogosławił w ich polskokatolickim dziele dzielnych patriotów, którzy niedługo zostaną doborowymi kadrami cudotwórcy.

Minister Błaszczak w stanowczy sposób zaprzeczył, że jego przynależność partyjna miała jakikolwiek związek z decyzją o kontroli działań funkcjonariuszy w Gdańsku. Kontrolę zlecił jedynie dlatego, że funkcjonariusze bezpodstawnie zaatakowali kobietę, w dodatku spokojnie czekającą na ulicy na samolot. Po przecieku tej informacji do mediów ościenne państwa w pośpiechu tworzą żeńskie bataliony wojska.

Pomimo traumy i nie bacząc na wyrządzoną mu krzywdę zgwałcony minister wyraził zgodę na wizytę przedstawiciela swego gwałciciela w Polsce, mając nadzieję, że to ustępstwo spowoduje, iż KE zgodzi się, by wszystkie dokumenty dotyczące polski uzyskiwały akceptację Dobrej Zmiany i były drukowane osobiście przez panią Beatę. Podkreślił też, że "uruchomienie przez KE procedury ochrony praworządności jest pozatraktatowe", zaś w referendum Unijnym on sam i Polacy (wszystkich wypytał?) głosowali za inną Unią. (Azjatycką?)

Podniesiono rangę spotkania parlamentarnego w sprawie TK. Przedstawiciel Dobrej Zmiany awansował do stopnia obserwatora i ma prawo kontrolować przewodniczącego ugrupowania swojego imienia.

Trzecia /w kolejności do ucha prezesa jednej z wielu partii/ pani Be popełniła niesamowite faux pas. W trakcie spotkania z dziennikarzami zarzuciła opozycji, że chce zmusić rząd do wydrukowania wyroku Trybunału Konstytucyjnego. A gdzie zniknęła nic nie znacząca opinia kolesi? Przecież monopol na lapsusy językowe i zmianę przekazu ma jedynie Suweren.

Komisja cuda tworzącego pana Antoniego w cudowny sposób odzyskała ukrywaną dotychczas przez łotewskich towarzyszy przed okupantem treść rozmów między Tupolewem i wieżą w Smoleńsku. Trzeba posłuchać rechotu dobiegającego z Kremla.
Szef komisji zdradził też w wywiadzie, że zostanie zbudowana "wierna kopia samolotu w mniejszej skali". Należy oczekiwać, że po odczytaniu „wiernej kopii w mniejszej skali” odgłosów wybuchów zostanie też sporządzona „wierna kopia” parówki.
 
 
prezes pan
-3 [3] #5 prezes pan
24 maja 2016, 07:28
Cytat:
zostanie też sporządzona „wierna kopia” parówki.
Sądząc po gadce, również jesteś wierną kopią parówki, która cię zrobiła.
W mniejszej skali oczywiście. :D
 
 
Taurus
#6 Taurus
24 maja 2016, 07:33
Cytat:
Taurusie! Obawiam się pierwszego punktu, bo po 4 VI mogą wszystkim Polakom gorszego sortu zafundować bezpłatną terapię psychiatryczną.
Trudno! Jeżeli dla usatysfakcjonowania prezesa i wpasowania się w jego niedościgłe dla maluczkich zamiary trzeba ponieść jakoweś wyrzeczenia, to sprawiedliwym jest, by zacząć od gorszego sortu. On ci to, wszak, dla narodowego dobra ponosi wyrzeczenia największe (prezes, nie obrzydły sort). On nawet kota - patryjotę z funduszów własnych utrzymuje. Poza tym, czyż można zbudować całkiem nowe społeczeństwo bez poddania opornych odpowiedniej terapii naprawczej? Gdyby takoż na kodowe manifestacje dopuszczać jedynie osobników, którzy pozytywnie przeszli kurację elektrowstrząsową, to i nastrój na nich by się gruntownie odmienił i kłopoty z liczeniem uczestników byłyby mniejsze.
 
 
Taurus
+2 [4] #7 Taurus
24 maja 2016, 07:36
Cytat:
Sądząc po gadce, również jesteś wierną kopią parówki, która cię zrobiła. W mniejszej skali oczywiście. :D
Gdyby ktoś miał wątpliwości, to właśnie taki jest poziom intelektualny, słownictwo i kultura wyznawców prezesa JPZ!!!!!!!!!
 
 
prezes pan
-3 [3] #8 prezes pan
24 maja 2016, 07:37
Cytat:
Trudno! Jeżeli dla usatysfakcjonowania prezesa i wpasowania się w jego niedościgłe dla maluczkich zamiary trzeba ponieść jakoweś wyrzeczenia,
 
 
prezes pan
-3 [3] #9 prezes pan
24 maja 2016, 07:47
Cytat:
Gdyby ktoś miał wątpliwości, to właśnie taki jest poziom intelektualny, słownictwo i kultura wyznawców prezesa JPZ!!!!!!!!!
Czy to moja wina, że twoja mina przypomina teorię Darwina,
albowiem Darwin angielski uczony dowodzi, że człowiek od małpy się wywodzi.
Patrząc na twoją minę i grację muszę przyznać Darwinowi rację.
Mówiąc szczerze między nami, takie porównanie krzywdzi małpy niesłychanie.
 
 
Taurus
+2 [4] #10 Taurus
24 maja 2016, 08:45
Cytat:
Mówiąc szczerze między nami, takie porównanie krzywdzi małpy niesłychanie
"Próżnoś repliki się spodziewał ............ bo to mezalians byłby dla psa"
 
 
prezes pan
-3 [3] #11 prezes pan
24 maja 2016, 11:40
Echa audytu
Projekt o nazwie: "Stworzenie platformy internetowej, która dostarczać będzie użytkownikom prognozy życia ich zwierząt domowych" został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a konkretnie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Projekt realizowany był przez firmę E-urope Sp. z o.o od 1 września 2012 r. do 28 lutego 2014 r. Umowa ze spółką została rozwiązana 1 września 2015 r. Sumy, jakie dostała warszawska spółka E-urope na swój absurdalny pomysł, porażają. 467,5 tys. zł! Z kwoty tej 397 tys. zł to dofinansowanie unijne, resztę dołożyli polscy podatnicy.
Portal kotdog.eu istniał tylko kilkanaście miesięcy. Obecnie nie ma go w sieci - podobnie jak 467,5 tys. zł, które przepadły w ramach dofinansowania "innowacyjnej gospodarki".

Tych sukinsynów za okradanie społeczeństwa powinno się zamknąć na długie lata.
Jeszcze udało mi się wyszukać w archiwum stron.
web.archive.org/.../kotdog.eu
Dzisiaj Bareja byłby cieniasem.
 
 
llortcik
#12 llortcik
25 maja 2016, 00:58
Sprawy bieżące.

W związku z aresztowaniem podejrzanego o terroryzm minister od komendanta Maja zorganizował konferencję prasową. Najwybitniejsi krajowi i zagraniczni pisolodzy i pisolożki ze zdumieniem zauważyli, że choć trzykrotnie pochwalił policję to wielokroć częściej chwalił funkcjonariuszy pana Zbyszka, zaś ani razu nie wspomniał o prezesie jednej z wielu partii. Czyżby czekała nas nowa "Dobra Zmiana"?

Ogromny i niespotykany w świecie sukces opozycji na spotkaniu w sprawie TK, która pod bacznym i milczącym nadzorem obserwatora zdołała ustalić termin kolejnego spotkania, na którym ma być ustalony termin kolejnego spotkania itd.

Narażając się na straszne niebezpieczeństwo zgwałcenia i własnymi oraz tłumacza piersiami chroniąc głęboko ukrytego ministra wegetarian i cyklistów pani premier spotkała się z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej, na którym suwerennie i prawdomównie poinformowała go, że Dobra Zmiana przedłożyła tak wspaniałe propozycje kompromisu, że wystarczy jedynie je zaakceptować. Podobno pan Timmermans uwierzył, a nawet zapewnił, że w najbliższym czasie KE nie zagrozi zbrojnie nie tylko suwerennej Dobrej Zmianie, ale i Polsce oraz odległej nam geograficznie, ale bliskiej duchowo Korei Północnej.
 
 
prezes pan
-3 [3] #13 prezes pan
25 maja 2016, 08:12
Odbywające się w ostatnich dniach wybory prezydenckie w Austrii wzbudziły ogromne emocje wśród Austriaków. Coraz częściej pojawiają się głosy, że doszło do oszustwa wyborczego.
Najczęściej pojawiającym się dowodem są wyniki z komisji wyborczych gdzie – według obliczeń – frekwencja wielokrotnie wyniosła ponad 100%. Tylko w jednej z komisji w mieście Waidhofen an der Ybbs 147% (pierwsze zdjęcie poniżej) a w Linz frekwencja wyniosła zawrotne 600%.

Przykłady


W sieci pojawia się także coraz więcej fotografii pokazujących stosy poprawnie wypełnionych kart do głosowania, które przez komisje wyborcze zostały uznane za nieważne. Wszystkie mają jedną cechę wspólną – krzyżyk był postawiony przy nazwisku prawicowego kandydata, Norberta Hofera.


Więcej.
pikio.pl/.../
polskaniepodlegla.pl/.../...

Głupki.
Mogli się przecież zwrócić o pomoc do naszej PKW świetnie wyszkolonej w Moskwie.
 
 
prezes pan
-3 [3] #14 prezes pan
25 maja 2016, 08:19
W związku z powyższym przestaje dziwić, że KE odpierdoliła się na razie od Polski, bo pojawił się poważny problem z Austrią.

Ja bym to sparafrazował.
Trzęsą się portki lewakom.
 
 
sunset
+1 [3] #15 sunset
25 maja 2016, 08:58
[...]Głupki.
Mogli się przecież zwrócić o pomoc do naszej PKW świetnie wyszkolonej w Moskwie.[...]
no jasne :)
widać po ostatnich wyborach :)
 
 
prezes pan
-3 [3] #16 prezes pan
25 maja 2016, 09:08
Dziś mija rok od wygranej w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy.
24 maja 2015 r. kandydat Prawa i Sprawiedliwości zwyciężył z cieciem Komorowskim.

Warto przypomnieć.
www.youtube.com/.../
Zaprawdę powiadam wam, Frank Drebin to przy Bronku był cienias.
www.youtube.com/.../
 
 
Haji
+1 [3] #17 Haji
25 maja 2016, 10:40
A jak się mają obietnice Dudy i jego deklaracja, że jeśli nie spełni obietnic, to poda się do dymisji? Co, kłamco? I przestań spamować obrazkami.
Jakoś normalne partie mogą się pogodzić z wynikami wyborów. Jak przegrają takie wynalazki jak pis, to zaraz krzyczą o sfałszowanych wyborach. Ostatnie też były sfałszowane?
 
 
prezes pan
-3 [3] #18 prezes pan
25 maja 2016, 11:52
Cytat:
A jak się mają obietnice Dudy i jego deklaracja, że jeśli nie spełni obietnic, to poda się do dymisji?
Zacznij się wreszcie interesować tym co robi nasz prezydent ignorancie i zaprzańcu.
To ty jesteś ohydnym kłamcą. Pierdzącym śmierdzielem, który nawet nie przeprosi za puszczane tutaj kłamliwe smrody.

Równo rok temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie
Trzeba stwierdzić z satysfakcją, że prezydent Andrzej Duda dotrzymał już wiele danych obietnic.
Mimo, że jest prezydentem zaledwie rok czasu.

Obiecał:
1. 500+
Na samym początku kadencji prześlę projekt wprowadzający 500 zł dodatek na dzieci.
Początkowo mało kto wierzył, że obietnica wypłacania 500 zł na dziecko jest w ogóle możliwa do spełnienia. Program ruszył od 1.04.2016 r. i, choć nadal budzi kontrowersje, coraz częściej jest chwalony nie tylko przez tych rodziców, którzy zyskali na programie, ale też ekspertów gospodarczych

2. Sześciolatki w szkole
Obietnica została zrealizowana. W grudniu 2015 r. Sejm wprowadził zmiany do ustawy, zgodnie z którymi obowiązek szkolny istnieje od 7. roku życia, ale dziecko ma prawo od 6. roku życia rozpocząć edukację szkolną. Oznacza to, że rodzice mają prawo wybrać, czy dziecko pójdzie do szkoły w wieku 6 czy 7 lat.

3. Frankowicze
Trzeba stwierdzić z satysfakcją, że prezydent Andrzej Duda dotrzymał danej obietnicy i ustawa została przygotowana. Nie jest to łatwa ustawa, ale trzeba podkreślić, że w jej przygotowaniu brały udział różne środowiska, powołano grono ekspertów.

4.Emerytury
Prezydent Andrzej Duda złożył zapowiadany w czasie kampanii wyborczej projekt ustawy w sprawie wieku emerytalnego.- Mam nadzieję, że ta ustawa zostanie uchwalona jeszcze w tej kadencji Sejmu-oświadczył.

5. Kwota wolna od podatku
Podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. złotych przewiduje projekt ustawy, którą prezydent skierował do Sejmu.

Prezydent Duda spełnia obietnice wyborcze dziękujemy panie prezydencie!
 
 
Haji
+1 [3] #19 Haji
25 maja 2016, 12:25
Dlaczego próbujesz mnie obrażać? Nie umiesz się zachować jak człowiek przyzwoity i brakuje ci ogłady. To smutne.
Prezydent obiecał swoje projekty w ciągu roku albo poda się do dymisji. Nie takiego nie nastąpiło, kłamco.
Przy okazji będzie dostępna od czerwca książka o kłamstwach pisu:
studioopinii.pl/.../

Na łapówkę 500 PLN już brakuje pieniędzy. A będzie gorzej.
P.S. Wielokrotnie udowodniliśmy ci kłamstwa. Krzykami tego nie zmienisz.
 
 
llortcik
+2 [2] #20 llortcik
25 maja 2016, 19:37
Haji napisał:
A jak się mają obietnice Dudy i jego deklaracja, że jeśli nie spełni obietnic, to poda się do dymisji?
Zamiast dymisji może przecież złożyć jeszcze więcej obietnic.
Cytat:
I przestań spamować obrazkami.
Nie byłbym zdziwiony, gdyby większość tych obrazków powstawała i była archiwizowana na rosyjskich serwerach.
Cytat:
Jak przegrają takie wynalazki jak pis, to zaraz krzyczą o sfałszowanych wyborach. Ostatnie też były sfałszowane?
A od kiedy PIS jest normalną partią? Biorąc pod uwagę składane obietnice i ich powyborczą "realizację" ostatnie wybory /prezydenckie i parlamentarne/ były największym oszustwem od 1989 roku.
 
 
sunset
+1 [3] #21 sunset
25 maja 2016, 21:51
[...]ostatnie wybory /prezydenckie i parlamentarne/ były największym oszustwem od 1989 roku.
i możesz temu zdaniu założyć okulary na nos, zapuścić brzuszysko i nazwać moim zdaniem, choć z jednym zastrzeżeniem: niekoniecznie przed '89 rokiem były większe oszustwa, tu, aby był prawdomównym należałoby się mocno zastanowić.
 
 
llortcik
+1 [3] #22 llortcik
26 maja 2016, 01:27
Sprawy bieżące.

Odwiedzający Polskę wiceprzewodniczący KE pan Timmermans stwierdził, że dostrzegł w naszym kraju chęć dialogu wewnątrz rządu, chęć dialogu PIS z konstruktywną opozycją, dialogi prowadzone w ramach opozycji gorszego sortu, a nawet opowiadano mu o dialogu samego Suwerena z prezesem jednej z wielu partii. Nie zdołał jednak sprawić, by dialogi te rozpoczęły dialog ze sobą. Dobra Zmiana ma nadzieję, że KE doceni elokwencję pani premier oraz obietnice kolejnych dialogów i nie zepsuje jej i Suwerena święta 500+.
Nie potwierdziły się rozpowszechniane przez wrogie siły plotki, że zgwałcony minister został ukryty przed panem Timmermansem. Okazało się, że miszczu Waszczu wyruszył na poszukiwania Unii do której suwerennie i niezależnie od siebie wstąpił.
Zakończył pracę zespół ekspertów marszałka sejmu. Ostateczne konkluzje zostaną ujawnione gorszej zmianie dopiero po napisaniu i zatwierdzeniu przez jedynego prawdziwego Suwerena, ale z pogłosek wynika, że eksperci nie zaproponują zmiany Konstytucji. Sprawili tym ogromną przyszłość niezłomnie samodzielnemu. Czy on sam i jego Suweren muszą łamać już połamaną Ustawę Zasadniczą.

W pełni wyszła dna jaw dalekowzroczność ministra policji. Zgodnie z jego oczekiwaniem wszyscy ujęci ostatnio zamachowcy – terroryści okazali się osobnikami brzydszej części świata. Widać więc, że dobrozmienna aktywistka gdańska jest całkowicie niewinna. W czasie ŚDM i szczytu NATO policji ubędzie połowa roboty.

Jedna z posłanek dobrej zmiany błysnęła inteligencją i zaproponowała w katolickim tygodniku postawienie katolickich szubienic dla wynoszących na zgniły zachód polskich, krajowych spraw. Wszyscy eksperci pana Antoniego i inni prominenci Dobrej Zmiany zadrżeli ze strachu.
A kto będzie promował Dobrą Zmianę na świecie, gdy ręka pani poseł dosięgnie skromnego mnicha z miasta Piernika?
Czy towarzysz Kim udzieli mu azylu?
 
 
Taurus
+2 [4] #23 Taurus
26 maja 2016, 14:21
Maciej Maleńczuk, wokalista, gitarzysta, kompozytor - "Jestem przerażony. Gratuluję społeczeństwu skrajnej nieodpowiedzialności wyborczej. W Polsce zrobiło się duszno (...). Nasz minister wojny to człowiek zupełnie nie gotowy do objęcia tego stanowiska. Uważam go za szaleńca, wystarczy rzut oka na tą twarz - to wariat! Gdy słyszę jak Antoni powołuje ochotniczą AK, to widzę w tym nowe ORMO. To wszystko mi pachnie faszyzmem, trójką społeczną, ormowcem. Kaczyński stał się symbolem tego narodu - mały, mściwy, z zawężonymi horyzontami.
Duda to plastuś. Wszystko w nim doprowadza mnie do szału. Mam wrażenie, że w Polsce istnieje zjawisko szpetnych czterdziestoletnich. To jest właśnie Duda, to są właśnie byłe skiny wbite obecnie w garnitury. Taki Ziobro, on ma buzię wciąż dziecięcą, wciąż w nim widzę 12-letniego Pawkę Morozowa, który gotów jest donieść na swoich rodziców, ku większej szczęśliwości naszego narodu. Nie masz poczucia, że cała plebejska Polska wybrała sobie tego strasznego Kaczora i że to dla tych ludzi jest fajne?"
 
 
sunset
+1 [3] #24 sunset
26 maja 2016, 18:00
[...]Nie masz poczucia, że cała plebejska Polska wybrała sobie tego strasznego Kaczora i że to dla tych ludzi jest fajne?
jest to ciekawa wypowiedź, ale odpowiedź trolli pisowskich jest do bólu przewidywalna: "ten trzeciego sortu grajek nie powinien zajmować się polityką dobrej zmiany i nadPrezesem Kaczyńskim tylko powinien uczyć się grać,co mu do tej pory kiepsko wychodzi, a jedyne wybory jakimi powinien się zajmować to co ma zagrać do kotleta". całe szczęście PiS nie ma jeszcze mocy sprawczej aby jego życzenia stawały się rzeczywistością. czy dla tych ludzi jest to fajne? myślę że tak. powoduje nimi syndrom odrzucenia. ci mali ludzie (ich małość ma charakter etyczny i moralny, a nie fizyczny) na skutek swoich błędów i niedociągnięć, czasami nie tylko swoich, poniosła jedną lub serię porażek, które spowodowały poczucie odrzucenia. i tym samym spowodowała u nich chęć odrzucenia tego co ich odrzuciło. nie potrafili przyznać się przed samymi sobą nawet, że ich porażki są w większości efektem ich błędów, wad i niedociągnięć. odrzucili społeczeństwo zrównoważone, wyszukali innych, podobnych sobie i z nimi stworzyli sztuczne społeczeństwo, gdzie to co w normalnym społeczeństwie jest chore u nich jest normalne i pożądane nawet. i dla nich jest to fajne.
 
 
prezes pan
-3 [3] #25 prezes pan
30 maja 2016, 09:03
Cytat:
Maciej Maleńczuk, wokalista, gitarzysta, kompozytor
Raczej podrzędny grajek, co to twierdził, że sam wyleczył się z HIV. A później przepraszał, że pomylił HIV z HCV.
Bucowi pachnie faszyzmem? Przecież to jego ulubione symbole.

 
 
sunset
+1 [3] #26 sunset
30 maja 2016, 09:11
[...]Raczej podrzędny grajek[...] - a nie mówiłem ;-) to już nie jest przewidywalna głupota i obłuda, to pisdzielstwo w pełnym wymiarze.
 
 
prezes pan
-3 [3] #27 prezes pan
30 maja 2016, 09:57
Cytat:
to już nie jest przewidywalna głupota i obłuda, to pisdzielstwo w pełnym wymiarze.
Ja bym cię piździaku, za karę zamknął w jednym pokoju z tym Maleńczukiem, żebyś se na okrągło słuchał jego "przebojów". Wtedy zrozumiałbyś, co to za "artysta".
 
 
Haji
+2 [2] #28 Haji
30 maja 2016, 10:31
Artysta na dużo lepszym poziomie niż Kukiz. Bywałem na koncertach obu artystów. Nie potrafisz nikogo skrytykować bez obrażania. Chyba brak ci talentu do dyskutowania. Sunset ma rację, to jest pisdzielstwo w pełnym wymiarze. W końcu mamy pisowską logikę, prawie jak demokracja ludowa :).
 
 
Taurus
+3 [3] #29 Taurus
30 maja 2016, 11:16
Cytat:
Sunset ma rację, to jest pisdzielstwo w pełnym wymiarze. W końcu mamy pisowską logikę, prawie jak demokracja ludowa :).
PP po prostu optuje za prostym rozwiązaniem w stylu posłanki Krynickiej z PIS - Kto krytykuje PIS powinien zapoznać się ze stryczkiem, Amen!
 
 
llortcik
+2 [2] #30 llortcik
30 maja 2016, 12:21
Cytat:
żebyś se na okrągło słuchał jego "przebojów". Wtedy zrozumiałbyś, co to za "artysta".
To teraz widzisz, co musiał przecierpieć Franciszek słuchając Betki Psalmiareczki. I nic nie mógł zrobić, a jedyną konsekwencją popisów rządowego słowika jest natychmiastowe odwołanie nuncjusza.
 
 
llortcik
+2 [2] #31 llortcik
31 maja 2016, 01:34
Sprawy bieżące.

Niezłomnie i samodzielnie pan prezydent odwiedził piłkarzy. Wbrew oszczerczym plotkom opozycji nie przywiózł podpisanej listy powołań, ale swoim przykładem zmusił trenera do natychmiastowego podjęcia dawno oczekiwanej decyzji. Wspaniałomyślnie zrezygnował z ofiarowanego mu miejsca w drużynie oraz obdarzył wszystkich (nie tylko piłkarzy) swoim autografem w zamian oczekując jedynie dotarcia do finału. Podobno nieliczni piłkarze już wyszli z pospotkaniowanego szoku i wznowili treningi.

Minister Zdrowia potwierdził wcześniejsze wypowiedzi złotoustych funkcjonariuszy Dobrej Zmiany, że nie jego rolą jest naprawianie sytuacji w CZD i rozmowy ze strajkującymi. Słuszna decyzja, takimi sprawami powinni zajmować się ludzie kompetentni.

Słynny profesor od brzozy i jednego samolotu zapowiedział, że w NASA trwają intensywne przygotowania do zbadania całego przebiegu katastrofy smoleńskiej. Zarówno szefostwo komisji pana tworzącego i wymyślającego cuda, jak i rzecznik agencji nie potwierdzili tej wiadomości, ale jednocześnie nie zaprzeczyli, że tajemniczy osobnik wszedł do portierni agencji z zestawem hot dogów i w chwilę później opuścił ją z wydrążonymi bułkami z okrzykiem: „PIjiiiiiiiii!!! Bziuuuuuuuuuu!!!” . podobno NASA poszukuje już „naukowców”, którzy na własne oczy widzieli skrzydło samolotu w samodzielnym locie, umieją ugotować parówkę i „wybuchnąć” puszkę piwa oraz psychiatrów do opieki nad takimi specjalistami .

Jednym rozporządzeniem rząd podniósł rangę 200 km dróg krajowych do rangi ekspresowych. Koszty tej operacji to tylko 2 mln zł. Czyli najtaniej i najszybciej w całej Europie. Należy oczekiwać kolejnego rozporządzenia dotyczącego tym razem podniesienia krecich tuneli do rangi metra.
 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze