Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - czerwiec II.

Biznesman Zbigniew Stonoga opublikował w Internecie 20 tomów akt prokuratorskich, prowadzonych w ramach śledztwa dotyczącego afery taśmowej, ciągnącego się od roku. Są tam między innymi zeznania świadków, dane osobowe, numery telefonów i adresy zamieszkania. Nie wiadomo dotąd kto skopiował te akta. Wiadomo, że były przez prokuratorów udostępniane osobom poszkodowanym i oskarżanym, jak również ich pełnomocnikom. Udostępniać prokuratura musi, zgodnie z polskim prawem. Skopiowanie „kilometrów” akt świadczy jednak o tym, że udostępniano je bez żadnego nadzoru, albo że ktoś w tym „przecieku” celowo pomógł.

W odpowiedzi na upublicznienie akt Premier Kopacz zdymisjonowała wszystkie osoby, które na taśmach nagrano -  trzech ministrów, trzech wiceministrów, koordynatora służb oraz szefa swoich doradców. Wymusiła również podanie się do dymisji marszałka Sejmu. Tak mocne uderzenie wynika, według Premier, z potrzeby utrudnienia dysponentom nagrań możliwości politycznego rozgrywania osób nagranych, w okresie kampanii wyborczej do naszego Parlamentu. Premier zapowiedziała również, że nie przyjmie sprawozdania Prokuratora Generalnego za rok 2014, co będzie równoznaczne z jego dymisją. Bardzo się to nie podoba PIS – owi, tak, jakby to ktoś z tego kręgu był dysponentem nagrań.

Na prośbę naszych śledczych Stany Zjednoczone zaczną podobno w tym tygodniu realizować polski wniosek o pomoc prawną w sprawie afery taśmowej. Amerykanie decydują bowiem o dostępie do domeny internetowej, na której mogą się znajdować dane, kluczowe dla śledztwa. Polscy śledczy chcą się dowiedzieć, kto zarządza chmurą, w której mają się znajdować nieujawnione dotąd nagrania z podsłuchanymi rozmowami.

Wiele wskazuje na to, że – jak mówił Stefan Kisielewski – „będziemy mieli znowu dyktaturę ciemniaków prowadzonych przez pasterza, który nie ma prawa jazdy ani konta bankowego, nie umie robić zwykłych zakupów, jest natomiast mistrzem destrukcji, intryg i teorii spiskowych”. Będziemy mieli powtórkę z historii, bo PO nie potrafiła zrobić „ruchu Kopacz” zaraz po zaistnieniu afery.

Słyszy się o tym, jak to ci wredni politycy obżerali się w restauracji „Sowa i coś tam” ośmiorniczkami. Dla prostych ludzi to jest ogromne przestępstwo. Nikt im nie mówi, że tego typu potrawy są jednymi z najtańszych w knajpach Portugalii, czy Hiszpanii. Nikt nie mówi, że kilogram tych „frykasów” można w polskich Biedronkach kupić w cenie 29,90 zł., czyli taniej niż wołowinę. Nikt nie mówi też, że inne owoce morza typu kalmary, czy krewetki są równie tanie. Gdyby  jeden z drugim, jedli u tego Sowy jakieś pyzy, czy placki ziemniaczane, co cenowo wyszłoby na podobnym poziomie, to byłoby OK. Jednak ośmiorniczek nikt im nie wybaczy, bo to, panie dzieju, zgroza !!! Jak PIS przejmie władzę, to znowu najbardziej wystawnym daniem konsumowanym w restauracjach będą pierogi ruskie.

Bezrobocie w maju spadło do 10,8 procent, z 11,2% w kwietniu. Rok temu, w maju, wyniosło ono 12,5%. Przewiduje się, że za kilka miesięcy jego wysokość spadnie do wartości jednocyfrowej.

W „Wydarzenia – maj III” pisałem trochę o nowoczesnych, polskich stoczniach. Według ostatnich informacji mają one zamówienia na nowe statki o wartości przekraczającej miliard euro. Portfel zamówień na rok 2016 jest już w pełni obłożony i zawierane są kontrakty na następne lata. Za remonty i modernizacje stocznie inkasują jeszcze więcej niż za statki nowe. Jest w tym zakresie ogromny popyt, przekraczający ich możliwości wykonawcze, wynikający w znacznym stopniu z wprowadzanych ograniczeń dotyczących emisji spalin do środowiska.

Według GUS nadwyżka w naszym handlu zagranicznym wyniosła w pierwszych czterech miesiącach bieżącego roku niemal 9 miliardów złotych. Wygląda to bardzo optymistycznie.

14 czerwiec. W prowadzonych obecnie w Polsce manewrach wojskowych bierze udział ponad 5,5 tysięcy żołnierzy z 16 państw NATO oraz Szwecji i Finlandii. Pentagon chce też rozmieścić w Europie Wschodniej „ciężkie” uzbrojenie dla pięciu tysięcy żołnierzy USA, w ramach odstraszania ewentualnej agresji rosyjskiej – potrzebna jest jeszcze akceptacja prezydenta Obamy. Granice sojuszu NATO, w tym Polski mają niedługo zacząć kontrolować bezzałogowe samoloty zwiadowcze RQ-4 „Globalny Jastrząb”. Zakup tych samolotów, sfinansowany został przez kilkanaście krajów Sojuszu, w tym Polskę. Są naszpikowane najnowocześniejszą elektroniką i mogą prowadzić ciągłe rozpoznanie przez 30 godzin. Zbierane dane będą transmitowane na bieżąco do wyznaczonych miejsc, za pośrednictwem bazy wojskowej na Sycylii.

Policja z Środy Wielkopolskiej opublikowała zdjęcia rowerzysty, którego bezskutecznie jak dotąd poszukuje, podejrzewając o domalowanie wąsów Andrzejowi Dudzie na kilkunastu plakatach wyborczych 23 maja. Trzeba „przestępcę” dorwać i przykładnie ukarać. Nie można pozwolić na traktowanie prezydenta – elekta tak, jak PIS traktował niejakiego Bronka Komoruskiego. Prezydent – elekt  Andrzej dotykał był wszak szat świętej pamięci Lecha i już choćby z tego powodu jest też w połowie święty. Należy mu się więc głęboki szacunek i kiedyś – po opuszczeniu tego padołu – pochówek na Wawelu, z udziałem w ceremonii Papieża.

Jak wiadomo, na rewolucjach najmniej korzystali ci, którzy je popierali. Robotnicy rosyjscy w Piotrogrodzie poparli bolszewików i kiepsko na tym wyszli. Szczytne ideały Rewolucji Francuskiej szybko zostały zastąpione ogromnym terrorem, mordowaniem w majestacie „prawa” i wielkimi zniszczeniami. Rewolucje, niestety, nigdy też niczego i nikogo nie uczą. Jeżeli młodzi Polacy sądzą, że rewolucja a la Kukiz coś im pozytywnego przyniesie, to grubo się mylą. Kukiz to zero, wylansowane przez tak zwane wolne media. To człowiek wypaczony, bez żadnego pomysłu na Polskę. Głupota naszego Narodu, popierającego kiedyś Leppera i Palikota w wymiarze kilku – kilkunastu procent wzrosła w przypadku Kukiza do procent dwudziestu.

Jeb Bush w Warszawie – „Polska to prawdziwy model wolności”. Cieszy to Polaków, panie Bush. Jeszcze bardziej ucieszyłoby ich zniesienie wiz wjazdowych do USA.

15 czerwiec. Premier Kopacz przedstawiła nowych ministrów i wiceministrów, którzy zastąpią osoby niedawno przez nią zdymisjonowane, czyli osoby które nagrano w ramach tak zwanej afery podsłuchowej. Wszyscy nowo mianowani uważani są za fachowców w swoich dziedzinach. Żaden z nich, z wyjątkiem jednego, nie jest zaliczany do gremiów kierowniczych PO. Bardzo się ten ruch nie podoba PIS – owi. On chciały, żeby Premier podała do dymisji cały rząd. Spokojnie i mniej bezczelnie, panie i panowie. Jeszcze wyborów parlamentarnych nie wygraliście.

Co dalej z Grecją??? Obecny program pomocowy dla Aten wygasa 30 czerwca. Jeśli nie otrzyma kolejnej kroplówki (pieniędzy), grozi jej niemal natychmiastowa niewypłacalność. Równocześnie Cipras nie chce iść na żadne ustępstwa w stosunku do tego, co proponują wierzyciele, domaga się natomiast zdecydowanej redukcji zadłużenia. Jego redukcja jest pewnie konieczna, spłata tej wielkości zadłużenia przez Grecję jest nierealna. Jednak bez restrukturyzacji obowiązujących tam świadczeń socjalnych i bez zmian systemu podatkowego redukcja nie ma sensu. Wielkość długu zostałaby bowiem szybko odbudowana, mimo częściowego umorzenia. Nikt nie chce pompować własnych pieniędzy do „czarnej dziury”. W tej sytuacji Grexit jest pewnie jedynym, realnym rozwiązaniem. Dałby nie tylko jakieś szanse na wyjście z impasu samej Grecji ale – co jeszcze ważniejsze – stanowiłby ostrzeżenie dla innych społeczeństw. Potwierdzałby powiedzenie, że nie ma nic za darmo.

Komentarze  

 
wujek_manfred
+4 [4] #1 wujek_manfred
17 czerwca 2015, 10:17
Im później Greków wywalą, tym większy będzie związany z tym chaos. Trzeba sobie uświadomić że Grecja to taki PiSland, który myśli że pieniądze się biorą z nieba, i zawsze będą nimi szastać na lewo i prawo bez pomyślunku - oni ani do strefy euro, ani do EU nie pasują.

A co ścigania zbrodniarzy, to nic nowego. Niedawno towarzysz Fekal Boss biadolił jak to internaucie który promował rzucanie fekaliami w Prezydenta Rzeczypospolitej ABW wpadło na chatę.

A ja przypominam inną akcję naszych dzielnych organów ścigania: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,3309667.html

Morzna? Morzna.

A co do ośmiorniczek - od początku afery twierdziliśmy ze znajomymi że to żarcie dla kmiotów i nie ma się czym podniecać. Inna sprawa że nie powinny być spożywane za pieniądze podatników, i ludzie którzy to robili powinni za to po łapach dostać. Ale PiSlamiści, których führer próbował wyłudzić z Sejmu trzy stówy diety za posiedzenie na którym nie był, akurat w tym temacie powinni siedzieć cicho.
 
 
Haji
+3 [3] #2 Haji
17 czerwca 2015, 10:40
Właśnie, zapomniałem o wyłudzeniu 300 zł za posiedzenie przez bandę pisowców, która w tym czasie była na konferencji prasowej i przedstawiła lewe zwolnienia. Dzięki!
Oto standardy prawych i sprawiedliwych. faktycznie nie powinni się odzywać.

Te dymisje to faktycznie poszły o wiele za późno. Między innymi za to też dostało się prezydentowi Komorowskiemu.

Grekom chyba faktycznie takie trzęsienie ziemi będzie potrzebne. Bo oni nie wiedzą, co to znaczy prawdziwy kryzys. Jak sobie przypomnę lata 80te w Polsce, to Grecja wydaje się jeszcze być w dobrej kondycji,
 
 
Pan Prezes
-3 [3] #3 Pan Prezes
18 czerwca 2015, 13:08
Tu drogi Taurusie coś do twojej kroniki. Przecież fajnie, że polskie firmy osiągają sukcesy. Szkoda tylko, że nasi (przepraszam - twoi) politycy wolą drogie zegarki.
wpolityce.pl/.../...
 
 
Pan Prezes
-3 [3] #4 Pan Prezes
18 czerwca 2015, 13:39
@ujek manfred
Te dzielne organa ścigania to był prokurator, były członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Janusz Kaczmarek (ten od przecieku w CBA) powołany 2005r. Typowa akcja mająca dyskredytować prezydenta.
Jednak prezydent był wtedy na poziomie.
fakty.interia.pl/.../...

Tak wtedy się urabiało lemingozę taką jak ty.
 
 
Pan Prezes
-4 [4] #5 Pan Prezes
18 czerwca 2015, 14:03
Cytat:
Premier zapowiedziała również, że nie przyjmie sprawozdania Prokuratora Generalnego za rok 2014, co będzie równoznaczne z jego dymisją. Bardzo się to nie podoba PIS – owi, tak, jakby to ktoś z tego kręgu był dysponentem nagrań.
Co za głupia teoria. Jakby PiS był dysponentem nagrań, tego rządu już by dawno nie było, a Tusk by nie zdążył spier...ić do Brukseli.
Co to za kraj, w którym akceptacja działań NIEZAWISŁEGO Prokuratora Generalnego zależy od podpisu aferzystów i przestępców?
 
 
Pan Prezes
-4 [4] #6 Pan Prezes
18 czerwca 2015, 14:17
Cytat:
Nikt nie mówi, że kilogram tych „frykasów” można w polskich Biedronkach kupić w cenie 29,90 zł
Ale może należałoby wspomnieć, że za wysokość rachunku np. kolacji Bartłomieja Sienkiewicza i Marka Belki można by kupić... 48 kilogramów ośmiornicy z "Biedronki".

Cytat:
Stefan Kisielewski – „będziemy mieli znowu dyktaturę ciemniaków prowadzonych przez pasterza, który nie ma prawa jazdy ani konta bankowego,
A w nowoczesnym medium jakim jest internet, ta dyktatura ciemniaków wydudkała tych "nowoczesnych" bez mydła.
 
 
Pan Prezes
-4 [4] #7 Pan Prezes
18 czerwca 2015, 14:32
Cytat:
Bezrobocie w maju spadło do 10,8 procent, z 11,2% w kwietniu.
Należy uściślić, że jest to stopa bezrobocia rejestrowanego.
Na razie to jest propaganda jak z PRL-u, to znaczy że więcej ludzi wyjeżdża niż podejmuje pracę.
Gdzie jest wskaźnik nowych miejsc pracy w miesiącu?

To są główne przyczyny zmniejszenia bezrobocia.
Za GUS
W kwietniu 2015 z ewidencji bezrobotnych wykreślono 253,5 tys. osób, z tego 124,5 tys. wyrejestrowanych (49,1 proc.) bezrobotnych podjęło pracę.
W związku z rozpoczęciem szkolenia i stażu wyłączono z rejestru bezrobotnych 26,6 tys. osób, a 55,5 tys. utraciło status bezrobotnego w wyniku niepotwierdzenia gotowości do pracy, zaś 15,5 tys. osób dobrowolnie z niego zrezygnowało.
Ile powstało nowych miejsc pracy? Trudno znaleźć.
 
 
Taurus
+4 [4] #8 Taurus
18 czerwca 2015, 15:42
Należy uściślić, że jest to stopa bezrobocia rejestrowanego.
Na razie to jest propaganda jak z PRL-u, to znaczy że więcej ludzi wyjeżdża niż podejmuje pracę.
Gdzie jest wskaźnik nowych miejsc pracy w miesiącu?


Wklepałem zapytanie, jaki był wzrost zatrudnienia i płacy realnej w maju. Oto odpowiedż : "Z danych GUS wynika, że w maju bieżącego roku przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 5 milionów 572,2 tysiące osób. Jest to wzrost o 1,1% w porównaniu z majem roku ubiegłego. Ze względu na utrzymującą się w Polsce deflację nadal na wysokim poziomie utrzymuje się realny wzrost funduszu płac. W maju wyniósł on 5,3 procent rok do roku i jest to odczyt najsłabszy w tym roku."
Nie sądzę, PP, żebyś miał kłopoty z wklepaniem takiego pytania samodzielnie. Ty chcesz po prostu mącić, a jeśli coś ci nie pasuje - kłamiesz.
 
 
Belfer
+3 [3] #9 Belfer
18 czerwca 2015, 15:46
Cytat:
Co za głupia teoria. Jakby PiS był dysponentem nagrań, tego rządu już by dawno nie było, a Tusk by nie zdążył spier...ić do Brukseli.
Jest jeszcze jedna interpretacja. PiS dość niemrawo reaguje na tę aferę. Przy dużo mniejszych sprawach potrafiono bić pianę w sejmie domagając się dymisji rządu. A teraz? Trochę komentarzy w telewizjach i koniec. Nawet tego wniosku o komisję śledczą specjalnie Pis nie nagłośnił, ani nie powalczył publicznie. WTF?
A może istnieje prawdopodobieństwo, że pisowscy politycy też zostali nagrani? Komuś może zależeć, by ta część nagrań pozostała tajna. Przydadzą się one, gdy już PiS obejmie władzę. ;)
Cytat:
Ale może należałoby wspomnieć, że za wysokość rachunku np. kolacji Bartłomieja Sienkiewicza i Marka Belki można by kupić... 48 kilogramów ośmiornicy z "Biedronki".
Bo jak ćwoku kupisz w "Biedronce", to ci żona to musi przygotować, a to sporo roboty. Do tego dokupić sporo dodatków i się napracować. W sumie bez sensu bo ty z ryb to najlepiej lubisz...
Cytat:
Na razie to jest propaganda jak z PRL-u, to znaczy że więcej ludzi wyjeżdża niż podejmuje pracę.
To ty uprawiasz propagandę. Liczba miejsc pracy rośnie, a wyjeżdżających maleje. Także dlatego maleje, że zachodnie rynki się już nasyciły.
 
 
sunset
+3 [3] #10 sunset
18 czerwca 2015, 18:44
Belfer napisał: [...]To ty uprawiasz propagandę. Liczba miejsc pracy rośnie, a wyjeżdżających maleje. Także dlatego maleje, że zachodnie rynki się już nasyciły.[...]
w dalszym ciągu chodzi o to samo :) przecież FB tak samo jak Kaczyński: "im gorzej, tym lepiej", a jeżeli nawet jest lepiej, to zawsze można powiedzieć, że gorzej. przecież ciemny lud wszystko kupi.
 
 
Baca
+3 [3] #11 Baca
18 czerwca 2015, 23:11
W Onecie wiadomosci.onet.pl/.../vlp21g wyczytałem:
"Wśród praprzodków Jarosława Kaczyńskiego są m.in. królowie Bolesław Chrobry i Bolesław Krzywousty, książę Mieszko I, ale także Andrzej Frycz-Modrzewski. Genealog Marek Jerzy Minakowski odnalazł także więzy łączące go z rodziną Adama Michnika."
Mało prawdopodobne, ale pogratulować takiego rodowodu. Jeśli uwzględnić przodków z rodu Abrahama, to mamy jeden z najdłuższych rodowodów na świecie. Teraz wiemy dlaczego chodzi taki nadęty.
 
 
sunset
+3 [3] #12 sunset
19 czerwca 2015, 07:39
[...]Genealog Marek Jerzy Minakowski odnalazł także więzy łączące go z rodziną Adama Michnika[...] a nie odnalazł przypadkiem pokrewieństwa z Maryją królową Polski? i samym Bogiem Ojcem? :P
 
 
Haji
+3 [3] #13 Haji
19 czerwca 2015, 08:01
Mały link:
tokfm.pl/.../...
Prawi i sprawiedliwi w akcji. Mam nadzieję, że prokuratura się tym porządnie zajmie.
 
 
sunset
+3 [3] #14 sunset
19 czerwca 2015, 08:30
obawiam się, że wątpię :(
to już nie pierwszy raz ta sprawa wypływa... nie pamiętam kiedy to było, ale w czasie kampanii chyba, ale z tego co pamiętam (zaznaczam, że mogę się mylić) PiS prosił, aby nie robić kampanii negatywnej :P
 
 
Haji
+3 [3] #15 Haji
19 czerwca 2015, 08:50
@ sunset
Dobre! Pis prosi o nierobienie kampanii negatywnej. Ta ich bezczelność mnie rozkłada. Oni nie mają kompletnie żadnych hamulców i żadnych zasad.
 
 
Pan Prezes
-4 [4] #16 Pan Prezes
19 czerwca 2015, 10:55
Cytat:
Teraz wiemy dlaczego chodzi taki nadęty.
Teraz już wiesz, że żaden polityk Jarosławowi do pięt nie dorasta.

Cytat:
Mam nadzieję, że prokuratura się tym porządnie zajmie.
Tak jak się zajęła kilometrówkami Sikorskiego.

Cytat:
Pis prosi o nierobienie kampanii negatywnej
No popatrz. A ja słyszałem, że Komorowski miał o to żal.
 
 
Pan Prezes
-4 [4] #17 Pan Prezes
19 czerwca 2015, 11:00
„Newsweek” śledził kiedyś asystentów europosłów. Wiadomo, że nie wszystkich, tylko tych złych, z PiS. A kiedy zajmie się pozostałymi? ZOBACZ LISTĘ
wpolityce.pl/.../...
 
 
sunset
+3 [3] #18 sunset
19 czerwca 2015, 11:18
FB. póki będziesz cytował te kłamliwe brukowce, póty nikt nie będzie miał do Ciebie ani odrobiny szacunku. ani zaufania.
zaś co do żalu Komorowskiego to miał rację :) bo PiS bardzo niechętnie widzi czarny PR, ale tylko w stosunku do siebie, w stosunku do innych bardzo chętnie :) PiS jest jak Kali :)
 
 
Pan Prezes
-3 [3] #19 Pan Prezes
19 czerwca 2015, 14:05
Cytat:
póki będziesz cytował te kłamliwe brukowce, póty nikt nie będzie miał do Ciebie ani odrobiny szacunku. ani zaufania.
Zawsze możesz zweryfikować, czy to prawda czy fałsz. Ale tego nie zrobisz, bo wiesz, że to prawda. Masz nazwiska na tacy, a zamiast sprawdzić to od razu krzyczysz, że kłamstwo.
Możesz to udowodnić? Czekam.
 
 
Haji
+2 [2] #20 Haji
19 czerwca 2015, 20:12
PP kłamiesz jak najęty. Nie rozumiesz czegoś takiego, jak ciężar dowodu? To na tobie spoczywa obowiązek udowodnienia swojej racji, a nie nas udowodnienia jej braku. Zrozumiałeś?
 
 
Baca
+2 [2] #21 Baca
20 czerwca 2015, 23:23
Pan Prezes napisał:
Możesz to udowodnić? Czekam.

Najpierw ty udowodnij, że jesteś facetem na jakim takim poziomie, może nawet kulturalnym. Póki co nikt cię tu poważnie nie traktuje. Można by tobą pomiatać, ale po co się schylać.
 
 
Taurus
+3 [3] #22 Taurus
21 czerwca 2015, 10:28
Najpierw ty udowodnij, że jesteś facetem na jakim takim poziomie, może nawet kulturalnym.

Baca. On ci niczego nie będzie udowadniał. Pomijam fakt, że nie potrafi. Gdyby nawet potrafił, to by tego nie zrobił. To przecież typowy hejter, czyli człowiek nienawidzący. On to wszystko pisze żeby się wyżyć, dać upust złości, frustracji, niezadowoleniu. Inaczej niż w sieci zrobić tego nie potrafi. Nie ma odwagi, żeby się pod tym, co pisze, podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Hejter, w miarę upływu czasu, staje się niezdolny do kochania innych i siebie samego. Hate niszczy w pierwszej kolejności samego hejtera a dopiero potem innych. Niszczy go, bo przecież w głębokich warstwach własnego sumienia ma on pokłady rozumu, które się od czasu do czasu uaktywniają i wypominają mu jego małość i podłość. Przepraszam za sformułowania prawie ewangeliczne, ale dzisiaj niedziela.
 
 
sunset
+3 [3] #23 sunset
21 czerwca 2015, 17:06
@Taurus.
niestety, ale muszę się z Tobą w pełni zgodzić.
nawet we mnie wzbudził pokłady złości, nie nienawiści, ale zwyczajnej złości. bo jak tu się nie złościć, gdy natykasz się na tak horrendalną głupotę? pamiętasz, może że pisałem kiedyś tutaj o klasycznym syndromie odrzucenia? całe to "hejtowanie" wywodzi się właśnie z syndromu odrzucenia. od niego się zaczyna. a później to już równia pochyła.
przypomina mi się wiersz:
[...]
Ale chroń mnie Panie od pogardy.
Od nienawiści strzeż mnie Boże.
[...]
oczywiście FB zaraz napisze tutaj, że jak można poważnie podchodzić do tekstu, który napisał Nataniel Tenenbaum. i będzie to kolejny dowód przeciwko niemu samemu.
 
 
Pan Prezes
-4 [4] #24 Pan Prezes
22 czerwca 2015, 10:34
Nic tylko usiąść i płakać nad wami. Jesteście istotami, które bezkrytycznie przyjmują podawane informacje medialne i dają się propagandzie wodzić za nos na swój, jak całego stada pohybel.
Człowieka, który chce was oświecić uważacie za nienawidzącego hejtera. Co za ignorancja. To ja, ciężko pracujący obywatel, płacący duże podatki, utrzymujący miejsca pracy dla innych mam prawo krytykować rzeczywistość. Wy nie macie żadnych szans w merytorycznej dyskusji z każdym przeciętnym prawicowcem na jakikolwiek temat. Zbyt unurzaliście się w chamstwie, absurdzie i bezczelnej propagandzie. Kiedy sprawy staną się oczywiste, nie będzie tak łatwo się wam wywinąć. Cierpliwie poczekam na ten dzień.
 
 
sunset
+3 [3] #25 sunset
22 czerwca 2015, 10:48
FB. niestety... pluć Ci w twarz, a Ty, że deszcz pada. naprawdę nie jesteś w stanie zobaczyć belki w swoim oku?
naprawdę jesteś hejterem i to w bardzo już zaawansowanym stadium choroby. ni ewiem czy dajesz się wodzić za nos propagandzie goebelsowskiej (oj, przepraszam - pisowskiej). Twój kaganek oświaty to tej oświaty przeciwieństwo - bo wyznanie pisowsko-toruńskie. Twoja merytoryka, sprowadza się to wklejania linków z portali, które znane są z populistycznego i wyznaniowego podejścia to prawie wszystkich tematów. Nie wiem czy jesteś ciężko pracującym obywatelem. Jakoś nie za bardzo chce mi się w to wierzyć, między innymi z powodu Twojego występowania tutaj, a także na innych portalach, blogu Belfra i innych. za wiele tych miejsc. łatwo z tego wywnioskować, że Twoja "ciężka praca" polega właśnie na "hejtowaniu" na różnych portalach i dostajesz 5 gr. od wpisu do pana Prezesa :P. jeśli chodzi zaś o chamstwo.... wybacz zle znowu wychodzi z Ciebie stary złodziej/kłamczuszek to Ty byłeś wywalany z tego i poprzednich forów właśnie za chamstwo i bluzgi. nie za nic innego, ale właśnie za chamstwo. zaś co do absurdów... chociażby poprzedni Twój argument: "Wy nie macie żadnych szans w merytorycznej dyskusji z każdym przeciętnym prawicowcem na jakikolwiek temat" - owszem nie mamy szans z żadnym z Twoich znajomych. dlatego że z głupimi się nie dyskutuje. sprowadzi Cię do swojego poziomu i tam zabije doświadczeniem.
naprawdę. przestań się już ośmieszać tutaj. miej dla siebie choć odrobinę szacunku i przestań robić z siebie idiotę.
 
 
Belfer
+3 [3] #26 Belfer
22 czerwca 2015, 12:10
Cytat:
To ja, ciężko pracujący obywatel, płacący duże podatki, utrzymujący miejsca pracy dla innych mam prawo krytykować rzeczywistość.
Jesteś gówno znaczącym anonimkiem internetowym.
Nie utrzymujesz żadnych miejsc pracy, żyjesz z milicyjnej emerytury i z braku lepszych zajęć hejtujesz rozmaite strony w sieci.
 
 
Pan Prezes
-4 [4] #27 Pan Prezes
22 czerwca 2015, 13:54
Cytat:
Jesteś gówno znaczącym anonimkiem internetowym.
Ten cytat wypełnia znamiona hejterstwa w całości.
I ty podobno młodzież nauczałeś. Skandal.
Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie
Powiedział nasz wielki rodak Kanclerz Jan Sariusz Zamoyski.
Cóż. No i taką mamy Rzeczpospolitą.
Za to powinni ci zabrać emeryturę. Nie zasłużyłeś.
 
 
Haji
+3 [3] #28 Haji
22 czerwca 2015, 13:55
PP Tobie się naprawdę wydaje, że jesteś kimś znaczącym? Przecież jesteś tylko anonimem w internecie. I do tego trochę słabo rozgarniętym (te twoje linki). Nie wygaduj też ludziom zarobków, bo to bardzo nieładnie.
W ogóle co to za megalomania? Tylko ty możesz krytykować, a inni nie? Wiesz trolu, ja w zeszłym miesiącu zapłaciłem więcej podatków, niż spora część naszego społeczeństwa zarabia rocznie. Myślisz, że mam z tym problem? Nie, bo podatki są dobre i będą służyć naszemu społeczeństwu, bo jest coś takiego, jak redystrybucja dóbr, konieczna do prawidłowego rozwoju państwa. I ludzie to generalnie rozumieją, no może oprócz korwinistów i randroidów.
 
 
Haji
+3 [3] #29 Haji
22 czerwca 2015, 13:59
PP kutasino, ty wypominasz ludziom kulturę? Przecież w historii twoich wpisów mamy dość dowodów, na tę diagnozę wykonaną przez Belfra.
 
 
Belfer
+3 [3] #30 Belfer
22 czerwca 2015, 15:18
Cytat:
Ten cytat wypełnia znamiona hejterstwa w całości.
Mylisz się. Typowy hejter to jest właśnie taki anonimek ukrywający się pod różnymi nickami jak ty.
 
 
Baca
+3 [3] #31 Baca
22 czerwca 2015, 20:32
Pan Prezes napisał:

Człowieka, który chce was oświecić w chamstwie, .

I tu jedynie facet może być skuteczny, jeśli ktoś zechce być "oświeconym".
 
 
sunset
+3 [3] #32 sunset
22 czerwca 2015, 23:10
hehe :) dobry żart baca :) i tak właśnie działa nasz "ukochany" FB :)
skądinąd żart całkiem prawdziwy :) wielokrotnie już "oświecał nas w chamstwie" ale też i w kłamstwie. w tych dwóch dziedzinach jest niedościgniony. jest mi tylko przykro, że on z wyprowadzania nas z równowagi uczynił drogę do własnego szczęścia. niestety jest to tylko erotyczne szczęście. i jednoosobowe :P
przepraszam, ale coraz bardziej tak to wygląda.
 
 
Gość Niedzielny
+4 [4] #33 Gość Niedzielny
24 czerwca 2015, 11:46
natemat.pl/.../
A gdyby tak założyć społeczny komitet budowy pomnika ŚJPII na Krakowskim Przedmieściu? W spornym miejscu? Miałby ci Duda zagwozdkę (a banan polewkę)
 
 
Baca
+3 [3] #34 Baca
24 czerwca 2015, 19:36
Gość Niedzielny .Świetny pomysł - klina klinem.

A Biedroń okazuje się być "facetem z jajami", czego czasem brak facetom o właściwej orientacji. Gdyby kazał zlikwidować pomnik JP II, uznał bym to za niestosowne, ale obraz można przewiesić.
 
 
Baca
+3 [3] #35 Baca
24 czerwca 2015, 19:50
sunset Działalność FB opiera się na ewidentnym chamstwie i pogróżkach, ale to tylko metoda. Groźniejsze są informacje jakie nam usiłuje inputować, to faktycznie kłamstwa w 90%. Informacje prawdziwe pełnią funkcje swoistej wazeliny. Czy jest niedościgniony? czy wyprowadza nas z równowagi? Po mnie to spływa.
Kiedyś facet napisze, że Kaczyński ma 190 cm wzrostu i wybuchnie dyskusja. Beze mnie. Jestem ponad taki sposób myślenia.
A swoją drogą ludzie wchodząc do ZOO najchętniej zaglądają do małp. Czemu? Bo takie trochę podobne do nas, a jakie głupie i śmieszne.
 
 
Haji
+3 [3] #36 Haji
25 czerwca 2015, 07:05
Co do Biedronia, to już parę razy pokazał taką klasę, że tylko zazdrościć prezydenta. Poczynając od odpowiedzi księdzu, na pytanie o audiencję, że chętnie księdza przyjmie;). Przecież on i Anna Grodzka, to byli najbardziej pracowici posłowie.
 
 
Haji
+3 [3] #37 Haji
25 czerwca 2015, 07:57
Wyborcza dostarcza:
Marek Falenta spotykał się z politykiem pis (Martin Bożek), byłym wiceszefem CBA i członkiem komisji Macierewicza. Daje to nowy ogląd na sprawę, przynajmniej dla mnie. Wychodzi na to, że pis kręcił swoją własną aferyjkę, skoro nie mogli wygrać wyborów uczciwie. Czy mnie to dziwi? Absolutnie nie. Przecież jak się prześledzi historię, to pis ma koncie takie brudy, że nadal się dziwię, że ktoś chce na nich głosować.
 
 
sunset
+2 [2] #38 sunset
26 czerwca 2015, 08:31
nowe logo PiS :)
 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

hacklink al hd film izle duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort hacklink dizi film izle tüp bebek merkezi hacklink al crypter erotik film izle ataköy olgun escortataköy olgun escortizmir escortpuffskwايباحياباحيGüneşli EscortMerter Escortvozoljudi slot onlinehilarionbetloyalbahis