Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - marzec II.



 
Senator Grzegorz Bierecki został zawieszony w funkcji członka klubu parlamentarnego PIS. Za co? – Za „niewinność”. Ot, wyprowadził ze SKOK ów, gdzie prezesował, głupie kilkadziesiąt milionów złotych  (podobno 65) do swojej prywatnej spółki, o czym  A. Jakubowski, szef KNF, poinformował właśnie CBA i ABW. Ludzie!!! Do czego to już doszło! Żeby za takie grosze kogoś obwiniać? I to prezesa? Gdzie tu sprawiedliwość? To jest zwykła nagonka na PIS i już!  W tym szkalowaniu niektórzy posunęli się aż tak daleko, że twierdzą  iż SKOK i  finansowały kampanie reklamowe PIS – u  i dzięki  temu były pod jego politycznym parasolem ,  że w roku 2013 wyprowadziły do spółki w Luksemburgu ponad 80 milionów złotych, że pracuje w nich wielu członków rodzin pisowskich, że finansują media związane z tą partią, …. Ciekawe, jakie to jeszcze przestępstwa  im zarzucą, żeby zdyskredytować PIS, który przecież jest „prawy i sprawiedliwy”. 

Mówiąc bardziej serio, przez wiele lat słyszeliśmy z PIS u frazesy o potrzebie budowy silnej, spółdzielczej instytucji finansowej w interesie dobra wspólnego Polaków. Dzisiaj SKOK - om rozpaczliwie brakuje pieniędzy, by działać bezpiecznie a Bankowy Fundusz Gwarancyjny wypłacił już ich członkom i bankom, przejmującym upadające jednostki ( dotąd cztery) ponad 3 miliardy złotych naszych wspólnych pieniędzy. Gdyby tego nie zrobił to katastrofa finansowa kilku milionów Polaków, ich członków i udziałowców, byłaby niewyobrażalna. Afera  Amber  Gold to przy tym  pikuś. Istnieje więc i istniał od dawna, od czasów śp Lecha, „układ” biznesowo – polityczny, tyle tylko, że ma to miejsce w PIS –ie a nie gdzie indziej. To Lech opóżnił  o 3 lata wejście tam KNF-u, kierując sprawę do Trybunału Konstytucyjnego. Kto przygotowywał wniosek do TK? – Andrzej Duda.

Media  „niezależne” – wSieci, wPolityce.pl, w Gospodarce.pl są w znacznej części finansowane przez Kasy. Wszystkie one należą  do spółki Fratria, której udziałowcem mniejszościowym jest Jacek Karnowski a większościowym spółka Apella, należąca do Kas, która w roku 2012 przejęła spółkę Media SKOK Wszystkie Kasy muszą, na polecenie Biereckiego, korzystać z jej usług, prowadzić za jej pośrednictwem kampanie reklamowe  i akcje promocyjne, nabijając jej kabzę.


Prezydent Komorowski na spotkaniu w Aleksandrowie Kujawskim – „Mamy wielkie zadanie przed sobą, żeby Polski nie oddać, że tak powiem, we władanie smerfa Marudy”, adresując te słowa  do kategorii ludzi, którzy ciągle marudzą - że w Polsce coś jest nie tak, jak trzeba, że wszystko jest najgorsze, najsłabsze, ….., że kraj się wręcz  rozpada.


Rosja właśnie wypowiedziała Traktat o Zbrojeniach (CEF), podpisany w roku 1990, czyli Kreml oficjalnie wznawia wyścig zbrojeń konwencjonalnych. Bardzo jestem ciekaw, czy kraje Zachodu nadal będą przeciwne budowie baz NATO na swojej flance wschodniej, w tym w Polsce.  Jest okazja, żeby ten wrzód przeciąć, niszcząc go finansowo, na wzór Reagana, szczególnie w sytuacji, gdy sam tego chce. Rosja od dawna straszy nas rakietami Iskander,  które chce rozlokować w obwodzie kaliningradzkim. Mamy, okazuje się, na to odpowiedź w postaci rakiet Homar, które będą ich odpowiednikiem (zasięg 300 km) i które – w dodatku – sami wyprodukujemy, z technologicznym wsparciem Amerykanów.  Co więcej, polski rząd złożył zapytanie w USA dotyczące zakupów  rakiet Tomahawk, które mają zasięg około 1000 mil  i 500 kg materiałów wybuchowych. Taki zasięg umożliwia zaatakowanie, w razie konieczności, nawet  Putina  w jego mateczniku. Jeżeli dodać do tego uzgodniony już zakup rakiet JASSM, to zaczynamy wyglądać na całkiem nieżle zabezpieczonych przed atakiem Ruskich. Trzeba nam jeszcze, do szczęścia, systemu antyrakietowego.


Siergiej Ławrow oskarżył Donalda Tuska, przewodniczącego RE, że podsyca napięcia między Moskwą a UE w związku z Ukrainą. Uważam, że jest to najlepsza z możliwych ocena pierwszych 100 dni pracy Tuska na nowym stanowisku.


Grecki minister obrony, Pamos Kammenos – „Jeśli Europa nas zostawi w kryzysie, zalejemy ją milionami imigrantów, wśród  których z pewnością znajdują się dżihadyści z Państwa Islamskiego”. Co na to UE? Czy takiego „sojusznika” można trzymać w swoich szeregach? Toż to jawny szantaż – albo będziecie nam płacić na naszych warunkach, albo zrobimy wam kuku. Z drugiej strony bankructwo Grecji stworzyłoby również ogromne problemy. Trzeba więc znaleźć jakiś kompromis ale nie pompowanie w nich kolejnych setek miliardów euro. Pamiętam dowcip z brodą, jak to Icek zwierzył się swojej żonie, Racheli, że ma duży dług  u  bankiera Samuela i nie ma go czym spłacić. Rachela załatwiła problem od ręki: najpierw, przez telefon - „Samuel? Mój mąż Icek ma u ciebie duży dług i ci go nie spłaci” a potem do męża – „Widzisz? Teraz to on ma problem, nie ty”.


13 marzec. TVP zaproponowała debatę wyborczą trojgu najmłodszym kandydatom na Prezydenta – A. Dudzie, A. Jarubasowi i M. Ogórek, w czasie której mieliby zaprezentować swój program i wizję prezydentury. Sztab wyborczy A. Dudy odmówił  twierdząc, że „nie licuje to z powagą wyborów” i że byłaby to „dyskryminacja  kandydatów starszych”.  Rzecznik prasowy TVP na to – „To nie sztaby wyborcze mówią telewizji, co ma zrobić. Telewizja, jak każda inna redakcja, decyduje kogo i według jakiego klucza zaprasza”. Telewizja nie może zrozumieć, że dla A. Dudy jedynym godnym przeciwnikiem jest B. Komorowski a reszta się nie liczy.


Newsweek pisze o nielegalnym zatrudnianiu pracowników PIS – u  w  charakterze asystentów europosłów z tej partii. Jeżeli, jak donoszą, z pieniędzy unijnych opłacana była pielęgniarka, opiekująca się matką Kaczyńskiego, to jest to nie tylko niemoralne, jest to przestępstwo, bo nie wolno przeznaczać unijnych pieniędzy, otrzymywanych w ramach wykonywania mandatu w PE na potrzeby macierzystej partii.


17 marca. W Sejmie odbyło się zamknięte posiedzenie Komisji Finansów, na którym omawiano sprawę SKOK-ów. Zamknięte posiedzenia robi się u nas po to, żeby następnego dnia były przecieki. Z tych właśnie przecieków wynika, że w ciągu ostatnich 2 lat prokuratura wszczęła aż 2252 śledztwa, dotyczące często milionowych oszustw i nieprawidłowości w tych Kasach. Według śledczych były one okradane „na słupy”, którymi były głównie osoby niepracujące i bezdomne, oraz przez własnych pracowników. Niedawno upadł SKOK Wołomin. Z jego Kasy w Gorzowie Wielkopolskim wyłudzono na podejrzane kredyty przynajmniej 489 mln. złotych. Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga prowadzi dochodzenia dotyczące wyłudzenia z kas SKOK u Wołomin pożyczek na kwotę ponad 1,5 miliarda złotych. Kierownik  ze SKOK Wesoła z Mysłowic  jest podejrzany o przywłaszczenie 107 tys. złotych, dzięki podawaniu w księgach rachunkowych nieprawdziwych danych a SKOK z Lublina udzielał pożyczek po 15 tys. złotych osobom, które o tym nie wiedziały, przelewając  je oczywiście na konta osób innych. Tych przecieków jest dużo więcej, szkoda   czasu na omawianie wszystkich. Prezydium Sejmu skierowało więc – podobno – wniosek do Komisji Etyki Poselskiej w sprawie ponad 90 posłów PIS, którzy w marcu 2012 roku podpisali się pod wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego (znowu !) dotyczącym Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych, prosząc  o rozpatrzenie zgodności z Konstytucją rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie szczegółowych zasad rachunkowości SKOK – ów. Zaczyna  mi to pachnieć działaniem w PIS zorganizowanej grupy przestępczej.


20 marca. Odbywający się właśnie szczyt UE poparł budowę unii energetycznej i zarekomendował utrzymanie  sankcji gospodarczych nałożonych na  Rosję aż do czasu pełnego wypełnienia ustaleń z Mińska. Żeby przestały one obowiązywać Rosja musi więc  umożliwić  kontrolę granicy południowo – wschodniej  Ukrainie, czyli w praktyce zaprzestać zbrojnego wspierania separatystów.  Co pan na to, panie Putin?

Komentarze  

 
GregoryQPneut
#1905 GregoryQPneut
16 lipca 2020, 06:42
Thanks! Awesome information. canada drug: viaonlinebuyntx.com/
t99nzqd n261wx fb362a7
Zacytuj
 
 
Corrine
#1906 Corrine
16 lipca 2020, 07:29
I have read so many articles or reviews гegarding the blogger loѵers һowever thhis post is really
a nice post, keep it up.

Allso visit my web-site; judi bola online (www.paysagisteclermontferrand. fr: www.paysagisteclermontferrand. fr/.../)
Zacytuj
 
 
Madie
#1907 Madie
16 lipca 2020, 19:38
It's an aweѕome paragraph for all the ߋnline visitors; they will tаke advantage from
it I am sure.

my wweb blog ... judi bola gelinding online: www.dreistes-gaming.de/.../
Zacytuj
 
 
Kami
#1908 Kami
16 lipca 2020, 20:41
I consider something truly special in this internet site.


Here is my web-site; xuat xu thiet bi ve sinh toto [http://absoluteinteri ordesign.qhub.com/memb er/1679721: http
Zacytuj
 
 
Wesley
#1909 Wesley
17 lipca 2020, 00:27
Iowa state Sen. Pam Jochum, D-Dubuque, was instrumental in pushing to modify
state law to enable sports betting, which took affect Aug.
15.

Look into my web page ... Madisoncountymo.Com: Madisoncountymo.com/.../...
Zacytuj
 
 
Lila
#1910 Lila
17 lipca 2020, 10:46
Keep this going please, great job!

My page SXQB (onlyone-f-isgiven.com : onlyone-f-isgiven.com/.../)
Zacytuj
 
 
Cameron
#1911 Cameron
17 lipca 2020, 13:15
No matter if some one searches for his necessary thing,
thus he/she desires to be available that in detail, thus that thing
is maintained over here.

my web blog - SXQNG: fernandolins.com.br/.../...
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1912 Dannyrally
17 lipca 2020, 13:47
Superb posts, Kudos. homework history: homeworkcourseworkhelp.com/
o75uobx t684jl: fettesmerci.de/.../ a58a283
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1913 Dannyrally
17 lipca 2020, 15:38
Awesome material. Thanks a lot! provigil medication: buymodafinilntx.com/
r93blnf z511lx: shbaby.net/.../... 20e33_4
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1914 GregoryPneut
17 lipca 2020, 16:14
You mentioned it wonderfully. Where To Buy Generic Provigil: buymodafinilntx.com/
p322ctd u19ctu 8_80f31
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1915 GregoryPneut
17 lipca 2020, 16:52
Fantastic data. Regards. homework now: homeworkcourseworkhelp.com/
o502ts6 e66vfj 8320e36
Zacytuj
 
 
Alissa
#1916 Alissa
17 lipca 2020, 17:00
Hi it's me, I am also visiting this web page daily, this
site is in fact good and the people are really sharing nice thoughts.


Here is my web page :: kqxstn: indiaeduinfo.co.in/.../...
Zacytuj
 
 
Seth
#1917 Seth
17 lipca 2020, 18:43
Keep this going please, great job!

my page :: tinycat99: 1.179.184.26:8000/.../...
Zacytuj
 
 
Marco
#1918 Marco
17 lipca 2020, 22:56
I'm extremely inspired together with your writing abilities as smartly as with the format on your blog.
Is this a paid subject matter or did you customize it yourself?
Either way keep up the excellent quality writing, it's rare to peer a great blog like this
one today..
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1919 Dannyrally
17 lipca 2020, 23:35
Tips well applied!. provigil medication: buymodafinilntx.com/
c53tpjn n95fsd: www.blogger.com/.../ fb362a7
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1920 GregoryPneut
18 lipca 2020, 03:20
Very well spoken of course. . funny excuses for not doing homework: homeworkcourseworkhelp.com/
o87fizp d631um 64d7fb3
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1921 GregoryPneut
18 lipca 2020, 05:09
Superb postings. Thanks a lot. Brand Provigil Online: buymodafinilntx.com/
m48cuv7 j147kj 1b3e64d
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1922 GregoryPneut
18 lipca 2020, 05:45
This is nicely expressed. ! provigil lawsuit: buymodafinilntx.com/
v487trh j11slc 58a2832
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1923 GregoryPneut
18 lipca 2020, 07:36
You actually said that exceptionally well! homework help: homeworkcourseworkhelp.com/
v742eeu d64dxp 362a75e
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1924 GregoryPneut
18 lipca 2020, 11:17
Kudos. Loads of tips!
fluency homework: homeworkcourseworkhelp.com/
k628njx b46mxu 4d7fb36
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1925 Dannyrally
18 lipca 2020, 12:28
Wonderful write ups. Kudos! Affordable Provigil: buymodafinilntx.com/
r963lat z70ehc: semerarocostruzioni.it/.../... 4d7fb36
Zacytuj
 
 
Carole
#1926 Carole
18 lipca 2020, 12:37
Yеs!Finally something about fashion accessories store.


My webpage - about his: test.windsorpie.com/.../
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1927 GregoryPneut
18 lipca 2020, 14:49
Awesome material. Kudos! Provigil Not Working Anymore: buymodafinilntx.com/
w70vqg7 s80djz 3e64d7f
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1928 GregoryPneut
18 lipca 2020, 18:54
You actually mentioned it wonderfully. Do You Need A Prescription For Provigil In Canada: buymodafinilntx.com/
a272yrt p71xyc 991b3e6
Zacytuj
 
 
Isobel
#1929 Isobel
18 lipca 2020, 22:18
Cependant, à la grande cérémonieAstaobtient le grimoire du Trèfle à Cinq Feuilles, un livre d’anti-magie particulièrement puissant.


my web site ... Black Clover - Manga série
- Manga news: holychrist.net/.../...
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1930 Dannyrally
18 lipca 2020, 23:42
Terrific material. Cheers! homework now: homeworkcourseworkhelp.com/
k46fxrf d48ufq: littlebikers.messageboard.nl/. ../... 8a28320
Zacytuj
 
 
Kristy
#1931 Kristy
19 lipca 2020, 00:04
Howdy! Someone in my Myspace group shared this site with us so I came to take a look.
I'm definitely loving the information. I'm book-marking and will be tweeting this to my followers!
Outstanding blog and terrific design.

My web-site ... Max
30 Keto Reviews: emergency.phorum.pl/.../
Zacytuj
 
 
Cassie
#1932 Cassie
19 lipca 2020, 01:14
I've learn several good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting.

I surprise how much attempt you put to create such a wonderful
informative web site.
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1933 GregoryPneut
19 lipca 2020, 02:59
Amazing many of terrific information. provigil lawsuit: buymodafinilntx.com/
l30jko8 g20pee 20e35_f
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1934 GregoryPneut
19 lipca 2020, 04:43
You actually suggested it exceptionally well! loan direct: payday8online.com/
g32xtuw e205ug 4d7fb36
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1935 Dannyrally
19 lipca 2020, 10:59
Nicely put. Kudos. payday advance las vegas: payday8online.com/
d94coac e76nqz: hollymariecombs.info/.../... f8a58a2
Zacytuj
 
 
Quinn
#1936 Quinn
19 lipca 2020, 11:59
This post presents clear idea for the new people of
blogging, that actually how to do running a blog.


Here is my web site ... kqxsbd: artysof.com/.../
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1937 GregoryPneut
19 lipca 2020, 18:57
With thanks! Ample write ups!
homework game: homeworkcourseworkhelp.com/
b13jqtv u38lue 0e35_ef
Zacytuj
 
 
Horacio
#1938 Horacio
19 lipca 2020, 22:35
Perfectly written content, thanks for information.

Here is my blog UltraPure360 Keto: www.kobrickmarketing.com/.../
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1939 Dannyrally
19 lipca 2020, 22:57
You've made your point. courses online: homeworkcourseworkhelp.com/
e588ijw e552dx: www.blogger.com/.../ 7fb362a
Zacytuj
 
 
Drusilla
#1940 Drusilla
20 lipca 2020, 02:08
When some one searches for his necessary thing, thus he/she desires to be available that
in detail, thus that thing is maintained over here.

My web page - คาสิโนออนไลน์: passtheqlts.co.uk/.../...
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1941 Dannyrally
20 lipca 2020, 03:47
Whoa loads of beneficial knowledge. modafinil 200mg: buymodafinilntx.com/
a281vlj v277la: irenapolkowskarutenberg.pl/... /... b362a75
Zacytuj
 
 
Dyan
#1942 Dyan
20 lipca 2020, 05:56
Regards for this wondrous post, I am glad I found this web site on yahoo.


my web site HempOne CBD: wykop.pl/.../...
Zacytuj
 
 
Sibyl
#1943 Sibyl
20 lipca 2020, 06:10
Hi, i think that i saw you visited my blog so i came to ?return the
favor?.I am trying to find things to improve my web site!I suppose its ok to use some
of your ideas!!

my page SXQB (oja.rtarf.mi.th/.../... oja.rtarf.mi.th/.../...)
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1944 Dannyrally
20 lipca 2020, 06:48
Terrific advice. Thanks a lot! purchase essay: homeworkcourseworkhelp.com/
k66ice3 u59ris: www.blogger.com/.../ d7fb362
Zacytuj
 
 
FraSaria
#1945 FraSaria
20 lipca 2020, 07:08
Renowacja wanien w Moskwie: megaremont.pro/.../
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1946 GregoryPneut
20 lipca 2020, 08:06
Regards. Loads of advice!
Where Can I Buy Generic Provigil Online: buymodafinilntx.com/
g22ghnz j86vty fb362a7
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1947 Dannyrally
20 lipca 2020, 09:14
Thanks a lot, Wonderful stuff. Provigil Farmacie: buymodafinilntx.com/
v23lgm4 x973vp: extrapozitiva.com/.../... fb362a7
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1948 GregoryPneut
20 lipca 2020, 13:25
You've made the point. loan las vegas: payday8online.com/
z93fgok n944dy 75ef8a5
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1949 Dannyrally
20 lipca 2020, 13:32
Awesome content, Thanks! modafinil side effects: buymodafinilntx.com/
j67mrak l25ppd: tdedchangair.com/.../... 91b3e64
Zacytuj
 
 
Johanna
#1950 Johanna
20 lipca 2020, 16:16
It's very simple to find out any topic on web as compared to books, as I found tis post at this web site.


My page :: precision nutrition reviews certification: pressclub.kh.ua/.../4065.html
Zacytuj
 
 
Terrie
#1951 Terrie
20 lipca 2020, 20:11
Keep this going please, great job!

Also visit my web-site :: xspy (toothsie.tech: toothsie.tech/.../...)
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1952 GregoryPneut
20 lipca 2020, 23:08
Whoa a good deal of beneficial material. mymathlab homework cheat: homeworkcourseworkhelp.com/
i99lefv d67khq 320e31_
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1953 GregoryPneut
21 lipca 2020, 09:11
Amazing posts, Regards! courses work: homeworkcourseworkhelp.com/
c11cxn1 w13idh 4d7fb36
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1954 GregoryPneut
21 lipca 2020, 10:22
Thanks a lot! I value it! modafinil dosage: buymodafinilntx.com/
u694kkv q18mak 8a58a28
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1955 Dannyrally
21 lipca 2020, 12:54
Thanks. Numerous content!
online coursework submission: homeworkcourseworkhelp.com/
i67lzzt v30jku: blog.tutecnologo.es/.../... e38_89f
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1956 GregoryPneut
21 lipca 2020, 14:58
Tips clearly applied!. modafinil side effects: buymodafinilntx.com/
h37jigq s92ynm d7fb362
Zacytuj
 
 
Kara
#1957 Kara
21 lipca 2020, 16:07
Hello, i think that i saw you visited my blog thus i came to ?return the favor?.I
am attempting to find things to enhance my web site!I suppose
its ok to use a few of your ideas!!

My webpage :: XO SO QUANG NGAI - Flynn: answers.ospom.com/.../... -
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1958 Dannyrally
21 lipca 2020, 18:56
Valuable content. Thanks! buy modafinil: buymodafinilntx.com/
k45xtgy x79wft: sickautos.com/.../... 4d7fb36
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1959 GregoryPneut
21 lipca 2020, 20:51
Many thanks, Lots of tips.
homework hotline: homeworkcourseworkhelp.com/
n995kgv c96dui 62a75ef
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1960 Dannyrally
21 lipca 2020, 23:05
You actually suggested that exceptionally well. where is my homework: homeworkcourseworkhelp.com/
c300jus q515zs: glushkova-92b.i-virgo.com/.../ ... 4d7fb36
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1961 GregoryPneut
22 lipca 2020, 00:51
You actually revealed it effectively. homework.org: homeworkcourseworkhelp.com/
b570dbd t615xz a75ef8a
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1962 Dannyrally
22 lipca 2020, 03:51
Thanks! A lot of write ups!
Provigil Generic Costs: buymodafinilntx.com/
n86moha z93bll: semerarocostruzioni.it/.../... 991b3e6
Zacytuj
 
 
Landon
#1963 Landon
22 lipca 2020, 06:37
I really like it when folks come together aand share ideas.
Great site, keep it up!

my web page ... mega drought us: Www.Trikke-China.com/.../...
Zacytuj
 
 
Robt
#1964 Robt
22 lipca 2020, 07:34
You can certainly see your expertise in the paintings you write.
The arena hopes for even more passionate writers such as you
who aren't afraid to mention how they believe. At all times go
after your heart.

my page :: lottery ticket secrets (May: yncare.net/doc_etc/790924)
Zacytuj
 
 
Evelyn
#1965 Evelyn
22 lipca 2020, 08:49
I like the helpful information you provide
in your articles. I will bookmark your blog and check again here frequently.
I am quite sure I will learn lots of new stuff right here!
Best of luck for the next!
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1966 GregoryPneut
22 lipca 2020, 10:47
Valuable posts. Many thanks! funniest homework excuses: homeworkcourseworkhelp.com/
k576pul i130nb 8a28320
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1967 GregoryPneut
22 lipca 2020, 11:57
Amazing tons of awesome tips. 3000 loan: payday8online.com/
r74xkyy k36bdl e64d7fb
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1968 GregoryPneut
22 lipca 2020, 14:16
Kudos! Lots of info.
homework answers science: homeworkcourseworkhelp.com/
k24gogx t11ger 91b3e64
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1969 Dannyrally
22 lipca 2020, 15:46
Appreciate it, Plenty of material!
midlothian homework online: homeworkcourseworkhelp.com/
v44urp9 x411jh: doripesco.ro/.../... 6_9d592
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1970 GregoryPneut
22 lipca 2020, 16:01
Thanks. Ample facts!
Provigil Bogota: buymodafinilntx.com/
m33tpw2 z89viv b362a75
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1971 Dannyrally
22 lipca 2020, 19:16
You actually said that exceptionally well. modafinil dosage: buymodafinilntx.com/
i535wog y174vf: ichicchiduva.altervista.org/.. ./... 58a2832
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1972 GregoryPneut
22 lipca 2020, 22:56
You actually mentioned that effectively. modafinil: buymodafinilntx.com/
c77oycj n730hg 8a28320
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1973 GregoryPneut
23 lipca 2020, 00:39
Position well considered!! modafinil for sale: buymodafinilntx.com/
u53veh6 n53qzr a28320e
Zacytuj
 
 
Fermin
#1974 Fermin
23 lipca 2020, 03:08
Helpful info. Lucky me I found your site
by chance, and I'm shocked why this accident didn't took place earlier!
I bookmarked it.
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1975 Dannyrally
23 lipca 2020, 04:36
Nicely put, With thanks. modafinil: buymodafinilntx.com/
n98sxz3 n57dsw: microeconomia.org/.../... 20e33_d
Zacytuj
 
 
William
#1976 William
23 lipca 2020, 04:39
This piece of writing will assist the internet users for creating new webpage or even a weblog from start to
end.
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1977 Dannyrally
23 lipca 2020, 10:34
Regards, An abundance of data.
provigil side effects: buymodafinilntx.com/
s421dun y66qjx: 163.32.94.234/.../... b362a75
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1978 Dannyrally
23 lipca 2020, 11:45
You actually reported that perfectly. xyz homework: homeworkcourseworkhelp.com/
t41lbms v25dgk: christmas.regenbogenwiese.net/ .../... fb362a7
Zacytuj
 
 
Graciela
#1979 Graciela
23 lipca 2020, 13:59
The other day, while I was at work, my cousin stole my iPad
and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so she can be
a youtube sensation. My iPad is now destroyed and she has 83 views.
I know this is completely off topic but I had to share it with someone!
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1980 Dannyrally
23 lipca 2020, 16:03
Useful info. Cheers. modafinil side effects: buymodafinilntx.com/
s33wnb5 w58qxs: christmas.regenbogenwiese.net/ .../... 62a75ef
Zacytuj
 
 
Benedict
#1981 Benedict
24 lipca 2020, 02:42
S'il fait sa cour aux princes, soyez sur que ce n'est point
a genoux: une ame si vive ne s'affaisse point
sous le respect; l'esprit le met de niveau avec les plus grands; sous pretexte d'amuser
le roi, il lui dit des verites vraies7. Antonino Mercuri: fr.linkedin.com/.../... XI Ce fut seulement a une heure avancee
de l'apres-midi que les derniers invites quitterent le chateau ; et les
cousins ne partirent pas sans echanger avec Barincq de longues poignees de main accompagnees de souhaits chaleureux :  Nous sommes avec toi.
Zacytuj
 
 
Dannyrally
#1982 Dannyrally
24 lipca 2020, 07:51
Wow quite a lot of superb material! online bank: payday8online.com/
z93sab4 c523hy: forum.catchflame.com/.../ f8a58a2
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1983 GregoryPneut
24 lipca 2020, 14:10
Thanks a lot, A lot of information!
: viaonlinebuyntx.com/
x20eyra n37xxa b362a75
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1984 GregoryPneut
24 lipca 2020, 14:46
Appreciate it! Quite a lot of forum posts.
: viaonlinebuyntx.com/
m318afw w97slm d7fb362
Zacytuj
 
 
Jillian
#1985 Jillian
24 lipca 2020, 20:47
Aw, this was an incredibly nice post. Spending some time and actual effort to make a very good article… but what can I say… I hesitate a whole lot and don't seem to get anything done.


Here is my web site :: wordpress: web.com
Zacytuj
 
 
Hulda
#1986 Hulda
25 lipca 2020, 01:35
We're a gaggle of volunteers and starting a new sheme in our community.

Your site offered us with useful info to work on. You have
done an impressive task and our entire community might be grateful to you.



Here is my webpage: making money online 2015 - Malissa: bbrowscenter.com/.../ -
Zacytuj
 
 
Roseann
#1987 Roseann
25 lipca 2020, 07:35
Your images look fantastic !!!

Also visit my blog ... ruay: www.hajistock.ir/.../
Zacytuj
 
 
Iola
#1988 Iola
25 lipca 2020, 15:25
I'm not sure why butt this weblog is loading extremely slow for me.

Is anyone else haaving this problem oor is it a problem onn my end?

I'll check back later on and see if the problem still exists.


Take a look at my web blog - music4Newgen: www.Music4newgen.info/
Zacytuj
 
 
Valencia
#1989 Valencia
25 lipca 2020, 19:16
I’m not that much of a internet reader to be honest but your blogs really nice,
keep it up! I'll go ahead and bookmark your website to come back
later on. Cheers
Zacytuj
 
 
Irwin
#1990 Irwin
26 lipca 2020, 11:39 Zacytuj
 
 
Trent
#1991 Trent
26 lipca 2020, 13:20
Enfant pensif et taciturne avec de subits acces de babil et de turbulence, un brin fantasque et volontaire, souvent malgre la douceur
et la caressante tutelle de l'institutrice, il deserte l'ecole
pour aller battre les chemins, tres loin. Sophie de Menthon: fr.linkedin.com/.../... Vous en avez dit assez, repondit le templier, je veux toute une soiree me conduire avec autant de reserve
et de modestie qu'une jeune fille; mais elle est futile,
la crainte dont vous etes travaille que Cedric ne nous
chasse de chez lui.
Zacytuj
 
 
Hortense
#1992 Hortense
26 lipca 2020, 22:49
Whɑt i don't undeerstood is actually һow you're now
not reaⅼly a lоt more well-favored than ʏoou may be rіght now.
You're veгy intelligent. You understand thus significantly іn terms of tnis subject,
made me for my part bеlіevе it from so many varied angles.
Its like men and women are not involved except it is oone
thing to doo with Woman gaga! Yoour own stuffs outstanding.
All the time handle іt up!

My webb page ... ϳudi
qq: fourwheelporn.com/.../...
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1993 GregoryPneut
27 lipca 2020, 00:01
Awesome information. Cheers. : viaonlinebuyntx.com/
z502ilx a73jtc 5ef8a58
Zacytuj
 
 
Rosalinda
#1994 Rosalinda
27 lipca 2020, 02:19
Hey are using Wordpress for youyr site platform? I'm new to
the blg world buut I'm trying to get started and
create my own. Do you need any html coding knowledge to make your own blog?
Any help would be greatly appreciated!
Parimatch web
page: myhost.php5.sk/.../... bet match
Zacytuj
 
 
Dedra
#1995 Dedra
27 lipca 2020, 08:48
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems
as though you relied on thhe video to mae your point. You cllearly know
what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videls to your site when you could
be giving us something informative to read?

Here is my web page :: print service management: www.solutions4it.co.uk/
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1996 GregoryPneut
27 lipca 2020, 12:49
Very good facts. Appreciate it. : viaonlinebuyntx.com/
x47znpu j758lk 5ef8a58
Zacytuj
 
 
Ramona
#1997 Ramona
27 lipca 2020, 13:43
Riɡjt away I am ready to do my ƅreakfast, afterwarԁ
havіng mmy brеаkfast coming over again to read morе news.


Here is my page ... Dewapoker: www.blaze-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1998 GregoryPneut
27 lipca 2020, 20:17
Many thanks, I enjoy it! : viaonlinebuyntx.com/
m55jswq h75vcx a75ef8a
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#1999 GregoryPneut
27 lipca 2020, 21:39
You suggested it effectively. : viaonlinebuyntx.com/
p296sst o75cvw 8a58a28
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#2000 GregoryPneut
28 lipca 2020, 03:04
Seriously a lot of terrific tips! : viaonlinebuyntx.com/
o25gdde k894lt b362a75
Zacytuj
 
 
Fermin
#2001 Fermin
28 lipca 2020, 08:14
Very good post. I certainlyy love this site. Continue the good work!


Here is my webpage how much trazodone
for insomnia: shd.od.ua/user/RochellBatts9/
Zacytuj
 
 
Gina
#2002 Gina
28 lipca 2020, 09:48
I view something really special in this site.

my web blog thiet bi
ve sinh toto tphcm: www.minerva.gallery/.../
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#2003 GregoryPneut
28 lipca 2020, 12:35
Great information. Thanks a lot! : viaonlinebuyntx.com/
v301bde x28gap 3e64d7f
Zacytuj
 
 
Wendy
#2004 Wendy
28 lipca 2020, 19:28
Fantastic beat ! I would like to apprentice whilst you amend your website, how can i subscribe for a weglog website?
The account helped me a appropriate deal. I were tiny bit acquainted of ths your broadcast provided vivid transparent concept

Here is my blog ... poker online
terpercaya: www.Ingatpoker1.com/
Zacytuj
 
 
Leland
#2005 Leland
29 lipca 2020, 01:38
This info is priceless. How can I find out more?

Stop by my page ... đánh
giá nhà cái: www.amazing.bet/vn/
Zacytuj
 
 
Marcy
#2006 Marcy
29 lipca 2020, 02:30
Link exchange is nothing else except it is just placing the other person's webpage link on your page at appropriate place
and other person will also do similar for you.


Also visit my web page :: hair cvs - Virgil: sangzor.uz/.../... -
Zacytuj
 
 
GregoryPneut
#2007 GregoryPneut
29 lipca 2020, 07:24
With thanks. Quite a lot of forum posts.
: viaonlinebuyntx.com/
p97slau h23ldu 4d7fb36
Zacytuj
 
 
Lionel
#2008 Lionel
29 lipca 2020, 14:56
What a material of un-ambiguity and preserveness
of precious familiarity concerning unpredicted
emotions.

Have a look at my blog: lo de online uy tin - clcessentials.co.za: clcessentials.co.za/.../... -
Zacytuj
 
 
Hiram
#2009 Hiram
29 lipca 2020, 20:22
Attractive section of content. I just stumbled
upon your website and in accession capital to assert that I get
actually enjoyed account your blog posts. Anyway I will be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently quickly.


Here is my webpage ... Male Peak Ultra: www.mediazioniapec.it/.../
Zacytuj
 
 
Rosie
#2010 Rosie
30 lipca 2020, 02:33
Wow! At last I got a blog from where I be capable of truly take helpful information concerning my study and knowledge.


Look into my web page ... superior singing method torrent: ammastyle.com/.../...
Zacytuj
 
 
Fredrick
#2011 Fredrick
30 lipca 2020, 03:59
No matter if some one searches for his essential thing, so he/she wishes to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.



Here is my blog - automatic content generator: bkconnection.com/.../...
Zacytuj
 
 
Kerri
#2012 Kerri
30 lipca 2020, 07:37
WOW just what I was looking for. Came here by searchging for Kaczyński
homepage: 800ws.net/.../
Zacytuj
 
 
Collette
#2013 Collette
30 lipca 2020, 09:48
WOW just what I was searching for. Came here by searching for polityka

Here is my web-site; unique content generator: redpah.com/.../marcya13684
Zacytuj
 
 
Arron
#2014 Arron
30 lipca 2020, 10:28
I am constantly thought about this, appreciate it for putting up.


Here is my blog ... manifest-joy.com/.../ vidyapraman.com/.../118443
Zacytuj
 
 
Ferdinand
#2015 Ferdinand
30 lipca 2020, 18:40
I am glad to be a visitant of this complete web site, regards
for this rare info!

my page blackpodz.net/: www.luckyflirt.com/.../
Zacytuj
 
 
Leora
#2016 Leora
30 lipca 2020, 19:38
Wow! After all I got a website from where I be able fun things to do in marietta ga (worldof3dgames.com: www.worldof3dgames.com) genuinely obtain helpful facts concerning my study and knowledge.
Zacytuj
 
 
Anthony
#2017 Anthony
31 lipca 2020, 00:46
When Ι originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox
аnd now each time a comment іs added I get four e-mails with the same comment.
Ιs therе any wаy you caan remove me from that service?
Cheers!

mʏ page - stellar xlm price prediction 2025 corvette: coinmarketcap.com/.../...
Zacytuj
 
 
Beth
#2018 Beth
31 lipca 2020, 13:43
Woh I your content, bookmarked!

Here is my webpage - homecashsites.org/: luckyflirt.com/.../
Zacytuj
 
 
Celeste
#2019 Celeste
1 sierpnia 2020, 09:04
I couldn't resist commenting. Well written!

My blog what
blocks cell phone radiation: s3.amazonaws.com/.../...
Zacytuj
 
 
Clement
#2020 Clement
1 sierpnia 2020, 09:45
Rattling informative and great bodily structure of articles, now that's user genial (:.


Also visit my web site ... vigrafirm.org/: neozzle.com/user/profile/59265
Zacytuj
 
 
Tania
#2021 Tania
1 sierpnia 2020, 19:21
Link exchange is nothing else but it is simply placing the other person's webpage link on your page at
proper place and other person will also do similar for you.


Also visit my web blog :: fortnite
free vbucks: free-vbucks-free-vbucks-genera tor-online.odoo.com/
Zacytuj
 
 
Sergio
#2022 Sergio
2 sierpnia 2020, 08:38
What's up, just wanted to mention, I loved this post.
It was practical. Keep on posting!

Also visit my web-site: neutrogena face cleansing cloths,
Kerstin: ucenter.xyz/.../...,
Zacytuj
 
 
Deborah
#2023 Deborah
2 sierpnia 2020, 18:33
Hey! I'm at work browsing your blog from my new iphone!
Just wanted to say I love reading your blog and look forward
to all your posts! Carry on the excellent work!


Here is my page - pescuit
la feeder: basintrial47.booklikes.com
Zacytuj
 
 
Houston
#2024 Houston
2 sierpnia 2020, 19:37
Since the admin of this site is working, no uncertainty very
rapidly it will be well-known, due to its feature contents.



my webpage - vidyapraman.com/.../101849: sova.s53.xrea.com/.../top.html
Zacytuj
 
 
Kelvin
#2025 Kelvin
2 sierpnia 2020, 20:52
energetic pictures.

My blog :: RUAY website - Rich Club - the best
online gambling website in Thailand: foro.mumemory.com/.../
Zacytuj
 
 
Lara
#2026 Lara
2 sierpnia 2020, 21:14
We are a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
Your website offered us with valuable info to work on. You've done an impressive
job and our entire community will be grateful to you.

Look into my web page - best local dating sites: Designshack.net/.../ewaa12700
Zacytuj
 
 
Alberto
#2027 Alberto
2 sierpnia 2020, 22:11
My partner and I stumbled over here by a different website and thought I
may as well check things out. I like what I see so now i'm following you.

Look forward to looking at your web page repeatedly.

my web site - w88: www.amazing.bet/vn/w88/
Zacytuj
 
 
Mohammed
#2028 Mohammed
2 sierpnia 2020, 22:46
Highly descriptive post, I enjoyed that bit. Will there be
a part 2?

my web blog ... web2dev.me: web2dev.me
Zacytuj
 
 
Horacio
#2029 Horacio
3 sierpnia 2020, 02:23
I?m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up!
I'll go ahead and bookmark your website to come back later on. All the best

Review my page ... houston junk car buyer: www.tratorecolheitadeira.com.b r/.../
Zacytuj
 
 
Krystal
#2030 Krystal
3 sierpnia 2020, 17:03
It's an amazing post for all the web visitors; they will
obtain benefit from it I am sure.
провирон website: forum-produktowo.pl/.../ анаболические препараты
Zacytuj
 
 
Melina
#2031 Melina
5 sierpnia 2020, 10:32
Aw, thos was a really nixe post. Spending some time and
actual effort tto generate a really good article… but
what can I say… I procrastinate a lot and never seem to get anythiung done.



my web site :: Filmolik.com/: Filmolik.com/
Zacytuj
 
 
Piper
#2032 Piper
5 sierpnia 2020, 14:43
I don't unremarkably comment but I gotta say appreciate it for the post on this one :D.


Here is my web-site; Trim
Maxx Keto Review: nadue.go.th/.../...
Zacytuj
 
 
GregoryQPneut
#2033 GregoryQPneut
6 sierpnia 2020, 03:39
Many thanks. Excellent stuff! canadian pharcharmy online no precipitation: erectiledysfunctionpillsbnt.co m/
e98cotu m96lno a75ef8a
Zacytuj
 
 
Buford
#2034 Buford
6 sierpnia 2020, 07:47
I got what you mean,saved to fav, very nice site.

My webpage: Visage Pur Cream Reviews: choroidplexuscyst.org/.../...
Zacytuj
 
 
GregoryQPneut
#2035 GregoryQPneut
6 sierpnia 2020, 08:24
Thanks a lot, Loads of stuff!
get prescription online: ritonavir-lopinavir.com/
y37xdrh f65fut b3e64d7
Zacytuj
 
 
GregoryQPneut
#2036 GregoryQPneut
6 sierpnia 2020, 17:00
You actually explained it terrifically! medication costs: erectiledysfunctionpillsbnt.co m/
y76ogqc a73zde 30_9d1d
Zacytuj
 
 
GregoryQPneut
#2037 GregoryQPneut
6 sierpnia 2020, 17:45
You've made your position pretty well!. medical information online: erectiledysfunctionpillsbnt.co m/
v601sn5 t68srg 91b3e64
Zacytuj
 
 
Margret
#2038 Margret
6 sierpnia 2020, 17:55
This web site is my inspiration, rattling superb pattern and Perfect written content.


Also visit my web blog blauxportableac.net/: adscebu.com/user/profile/96077
Zacytuj