Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - marzec II. 
Senator Grzegorz Bierecki został zawieszony w funkcji członka klubu parlamentarnego PIS. Za co? – Za „niewinność”. Ot, wyprowadził ze SKOK ów, gdzie prezesował, głupie kilkadziesiąt milionów złotych  (podobno 65) do swojej prywatnej spółki, o czym  A. Jakubowski, szef KNF, poinformował właśnie CBA i ABW. Ludzie!!! Do czego to już doszło! Żeby za takie grosze kogoś obwiniać? I to prezesa? Gdzie tu sprawiedliwość? To jest zwykła nagonka na PIS i już!  W tym szkalowaniu niektórzy posunęli się aż tak daleko, że twierdzą  iż SKOK i  finansowały kampanie reklamowe PIS – u  i dzięki  temu były pod jego politycznym parasolem ,  że w roku 2013 wyprowadziły do spółki w Luksemburgu ponad 80 milionów złotych, że pracuje w nich wielu członków rodzin pisowskich, że finansują media związane z tą partią, …. Ciekawe, jakie to jeszcze przestępstwa  im zarzucą, żeby zdyskredytować PIS, który przecież jest „prawy i sprawiedliwy”. 

Mówiąc bardziej serio, przez wiele lat słyszeliśmy z PIS u frazesy o potrzebie budowy silnej, spółdzielczej instytucji finansowej w interesie dobra wspólnego Polaków. Dzisiaj SKOK - om rozpaczliwie brakuje pieniędzy, by działać bezpiecznie a Bankowy Fundusz Gwarancyjny wypłacił już ich członkom i bankom, przejmującym upadające jednostki ( dotąd cztery) ponad 3 miliardy złotych naszych wspólnych pieniędzy. Gdyby tego nie zrobił to katastrofa finansowa kilku milionów Polaków, ich członków i udziałowców, byłaby niewyobrażalna. Afera  Amber  Gold to przy tym  pikuś. Istnieje więc i istniał od dawna, od czasów śp Lecha, „układ” biznesowo – polityczny, tyle tylko, że ma to miejsce w PIS –ie a nie gdzie indziej. To Lech opóżnił  o 3 lata wejście tam KNF-u, kierując sprawę do Trybunału Konstytucyjnego. Kto przygotowywał wniosek do TK? – Andrzej Duda.

Media  „niezależne” – wSieci, wPolityce.pl, w Gospodarce.pl są w znacznej części finansowane przez Kasy. Wszystkie one należą  do spółki Fratria, której udziałowcem mniejszościowym jest Jacek Karnowski a większościowym spółka Apella, należąca do Kas, która w roku 2012 przejęła spółkę Media SKOK Wszystkie Kasy muszą, na polecenie Biereckiego, korzystać z jej usług, prowadzić za jej pośrednictwem kampanie reklamowe  i akcje promocyjne, nabijając jej kabzę.


Prezydent Komorowski na spotkaniu w Aleksandrowie Kujawskim – „Mamy wielkie zadanie przed sobą, żeby Polski nie oddać, że tak powiem, we władanie smerfa Marudy”, adresując te słowa  do kategorii ludzi, którzy ciągle marudzą - że w Polsce coś jest nie tak, jak trzeba, że wszystko jest najgorsze, najsłabsze, ….., że kraj się wręcz  rozpada.


Rosja właśnie wypowiedziała Traktat o Zbrojeniach (CEF), podpisany w roku 1990, czyli Kreml oficjalnie wznawia wyścig zbrojeń konwencjonalnych. Bardzo jestem ciekaw, czy kraje Zachodu nadal będą przeciwne budowie baz NATO na swojej flance wschodniej, w tym w Polsce.  Jest okazja, żeby ten wrzód przeciąć, niszcząc go finansowo, na wzór Reagana, szczególnie w sytuacji, gdy sam tego chce. Rosja od dawna straszy nas rakietami Iskander,  które chce rozlokować w obwodzie kaliningradzkim. Mamy, okazuje się, na to odpowiedź w postaci rakiet Homar, które będą ich odpowiednikiem (zasięg 300 km) i które – w dodatku – sami wyprodukujemy, z technologicznym wsparciem Amerykanów.  Co więcej, polski rząd złożył zapytanie w USA dotyczące zakupów  rakiet Tomahawk, które mają zasięg około 1000 mil  i 500 kg materiałów wybuchowych. Taki zasięg umożliwia zaatakowanie, w razie konieczności, nawet  Putina  w jego mateczniku. Jeżeli dodać do tego uzgodniony już zakup rakiet JASSM, to zaczynamy wyglądać na całkiem nieżle zabezpieczonych przed atakiem Ruskich. Trzeba nam jeszcze, do szczęścia, systemu antyrakietowego.


Siergiej Ławrow oskarżył Donalda Tuska, przewodniczącego RE, że podsyca napięcia między Moskwą a UE w związku z Ukrainą. Uważam, że jest to najlepsza z możliwych ocena pierwszych 100 dni pracy Tuska na nowym stanowisku.


Grecki minister obrony, Pamos Kammenos – „Jeśli Europa nas zostawi w kryzysie, zalejemy ją milionami imigrantów, wśród  których z pewnością znajdują się dżihadyści z Państwa Islamskiego”. Co na to UE? Czy takiego „sojusznika” można trzymać w swoich szeregach? Toż to jawny szantaż – albo będziecie nam płacić na naszych warunkach, albo zrobimy wam kuku. Z drugiej strony bankructwo Grecji stworzyłoby również ogromne problemy. Trzeba więc znaleźć jakiś kompromis ale nie pompowanie w nich kolejnych setek miliardów euro. Pamiętam dowcip z brodą, jak to Icek zwierzył się swojej żonie, Racheli, że ma duży dług  u  bankiera Samuela i nie ma go czym spłacić. Rachela załatwiła problem od ręki: najpierw, przez telefon - „Samuel? Mój mąż Icek ma u ciebie duży dług i ci go nie spłaci” a potem do męża – „Widzisz? Teraz to on ma problem, nie ty”.


13 marzec. TVP zaproponowała debatę wyborczą trojgu najmłodszym kandydatom na Prezydenta – A. Dudzie, A. Jarubasowi i M. Ogórek, w czasie której mieliby zaprezentować swój program i wizję prezydentury. Sztab wyborczy A. Dudy odmówił  twierdząc, że „nie licuje to z powagą wyborów” i że byłaby to „dyskryminacja  kandydatów starszych”.  Rzecznik prasowy TVP na to – „To nie sztaby wyborcze mówią telewizji, co ma zrobić. Telewizja, jak każda inna redakcja, decyduje kogo i według jakiego klucza zaprasza”. Telewizja nie może zrozumieć, że dla A. Dudy jedynym godnym przeciwnikiem jest B. Komorowski a reszta się nie liczy.


Newsweek pisze o nielegalnym zatrudnianiu pracowników PIS – u  w  charakterze asystentów europosłów z tej partii. Jeżeli, jak donoszą, z pieniędzy unijnych opłacana była pielęgniarka, opiekująca się matką Kaczyńskiego, to jest to nie tylko niemoralne, jest to przestępstwo, bo nie wolno przeznaczać unijnych pieniędzy, otrzymywanych w ramach wykonywania mandatu w PE na potrzeby macierzystej partii.


17 marca. W Sejmie odbyło się zamknięte posiedzenie Komisji Finansów, na którym omawiano sprawę SKOK-ów. Zamknięte posiedzenia robi się u nas po to, żeby następnego dnia były przecieki. Z tych właśnie przecieków wynika, że w ciągu ostatnich 2 lat prokuratura wszczęła aż 2252 śledztwa, dotyczące często milionowych oszustw i nieprawidłowości w tych Kasach. Według śledczych były one okradane „na słupy”, którymi były głównie osoby niepracujące i bezdomne, oraz przez własnych pracowników. Niedawno upadł SKOK Wołomin. Z jego Kasy w Gorzowie Wielkopolskim wyłudzono na podejrzane kredyty przynajmniej 489 mln. złotych. Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga prowadzi dochodzenia dotyczące wyłudzenia z kas SKOK u Wołomin pożyczek na kwotę ponad 1,5 miliarda złotych. Kierownik  ze SKOK Wesoła z Mysłowic  jest podejrzany o przywłaszczenie 107 tys. złotych, dzięki podawaniu w księgach rachunkowych nieprawdziwych danych a SKOK z Lublina udzielał pożyczek po 15 tys. złotych osobom, które o tym nie wiedziały, przelewając  je oczywiście na konta osób innych. Tych przecieków jest dużo więcej, szkoda   czasu na omawianie wszystkich. Prezydium Sejmu skierowało więc – podobno – wniosek do Komisji Etyki Poselskiej w sprawie ponad 90 posłów PIS, którzy w marcu 2012 roku podpisali się pod wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego (znowu !) dotyczącym Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych, prosząc  o rozpatrzenie zgodności z Konstytucją rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie szczegółowych zasad rachunkowości SKOK – ów. Zaczyna  mi to pachnieć działaniem w PIS zorganizowanej grupy przestępczej.


20 marca. Odbywający się właśnie szczyt UE poparł budowę unii energetycznej i zarekomendował utrzymanie  sankcji gospodarczych nałożonych na  Rosję aż do czasu pełnego wypełnienia ustaleń z Mińska. Żeby przestały one obowiązywać Rosja musi więc  umożliwić  kontrolę granicy południowo – wschodniej  Ukrainie, czyli w praktyce zaprzestać zbrojnego wspierania separatystów.  Co pan na to, panie Putin?

Komentarze  

 
Edward
#1023 Edward
5 lutego 2020, 04:37
Pretty secton of content. I just ѕtumbled upon your web site and in accession capital to assert that I acquire actuɑlly loved accоսnt your ƅlog posts.
Any way I wilⅼ be subscribing in your feeds or even Ifulfillment
you get right of entry tο consistently fast.

Cheⅽk out my web page - website profits Pro: Www.hibiny.com/.../...
Zacytuj
 
 
Danilo
#1024 Danilo
5 lutego 2020, 04:40
I go to see dazily a few sites and information sites to read content, howeer this web site gives quality based content.


Also visit my page; Doctor Online: Markets.Financialcontent.com/. ../...
Zacytuj
 
 
Willa
#1025 Willa
5 lutego 2020, 10:07
WOW just what I was looking for. Came here by searching for imajbet

Stop by my web site: Milanobet Giris: www.raidcontrol.com/.../
Zacytuj
 
 
Ellis
#1026 Ellis
5 lutego 2020, 23:01
ÖSYM bir süre sonra bu hesabı takibi bıraktı.

Here is my web blog ... telki: comments.ua/.../...
Zacytuj
 
 
Aaron
#1027 Aaron
5 lutego 2020, 23:37
Woh I love your posts, saved to favorites!

Also visit my web-site: Centallus Rx Review: idn-kxchange.com/.../...
Zacytuj
 
 
Melina
#1028 Melina
6 lutego 2020, 02:10 Zacytuj
 
 
Brandie
#1029 Brandie
6 lutego 2020, 08:40
Do yoᥙ hɑve aany video оf that? Ӏ'd like to
find out more detaіls.

Aⅼso ᴠusit my web pagee :: Tгavel
Mobil Bandung: www.random-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
ChesterGycle
#1030 ChesterGycle
6 lutego 2020, 08:43
private teen video chat room cam milf : tiosfixtite.tk security camera nude.
Zacytuj
 
 
Keenan
#1031 Keenan
6 lutego 2020, 13:20
Fastidious answer back in return of this difficulty with firm arguments and explaining the whole thing on the topic of
that.

Stop by my blog; Count Down Keto
Advanced Weight Loss: nettabenshabu.com/.../...
Zacytuj
 
 
Iva
#1032 Iva
6 lutego 2020, 14:57
You could definitely see your expertise in the paintings you write.
The arena hopes for more passionate writers like you who aren't afraid
to say how they believe. All the time follow your heart.

Look into my page; Vital Nutrition Keto Control Pills: floridamarijuanainfo.org/.../
Zacytuj
 
 
Lenore
#1033 Lenore
6 lutego 2020, 19:50
Hi therе! Dο you know iif they makke any plugins to safeguard against
hаckers? I'm kіnda parаnoid about losing еverything
I've ᴡorked hard on. Anyy suggestions?

Feel freee to visit mmү web blog travel mobil bandung: yaltavesti.com/.../...
Zacytuj
 
 
Clarissa
#1034 Clarissa
6 lutego 2020, 23:12
Sweet internet site, super layout, real clean and use pleasant.Also visit my web-site - Mountain Sky CBD Review: tiasandridge.hatenadiary.com/. ../...
Zacytuj
 
 
JasonTaf
#1035 JasonTaf
6 lutego 2020, 23:59
mature webcam porn coloumbian corbiltscholan.tk: corbiltscholan.tk big ass mature woman twerking.
Zacytuj
 
 
Rhoda
#1036 Rhoda
7 lutego 2020, 08:23
I like the helpful information you provide in your articles.
I will bookmark your weblog and check again here regularly.
I'm quite sure I will learn a lot of new stuff right here!
Best of luck for the next!

Also visit my webpage: gym equipment: www.fitness-china.com
Zacytuj
 
 
Elizabet
#1037 Elizabet
7 lutego 2020, 20:27
Very good written story. It will be beneficial to anybody who usess it, including myself.
Keep doing what you are doing - looking forward to more posts.


my page ... ViaXXL Male
Enhancement: digilantsolutions.com/.../
Zacytuj
 
 
JasonTaf
#1038 JasonTaf
7 lutego 2020, 20:51
reddit rae lil black anal black slut sucking white amateur : sikasuntemp.tk best black porn video's.
Zacytuj
 
 
Patty
#1039 Patty
8 lutego 2020, 04:42
Just wanna comment that you have a very decent internet site,
I the pattern it actually stands out.

My web blog: Try Glamour Reviews: dailystrength.org/.../...
Zacytuj
 
 
Winston
#1040 Winston
8 lutego 2020, 17:26
Thhіs іs my fijrst time pay a quick viѕit at here and i am in fact pleasant
to read all at single place.

my blog :: bunga Sintetis: spaafan.jaager.net/.../...
Zacytuj
 
 
JasonTaf
#1041 JasonTaf
9 lutego 2020, 00:35
best college latina porn site tranicalsum.cf: tranicalsum.cf college gay sex straight game.
Zacytuj
 
 
Andres
#1042 Andres
9 lutego 2020, 09:31
Because the admin of this web page is working, no doubt very quickly it will be renowned, due to its quality contents.


Here is my webpage :: Fitness Health Keto BHB: world-tradingcenter.com/.../.. .
Zacytuj
 
 
Dwight
#1043 Dwight
10 lutego 2020, 04:28
I simpⅼy couldn't go away your site before suggesting that I extremely
enjoyed tһe usual info an individual supply in your guests?
Is ɡonna Ьe baⅽk fгequently to check uρ on new posts

My web-site;seѡa villa
di batu: www.pawn-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Milagro
#1044 Milagro
10 lutego 2020, 12:16
Ꮋeya i'm for the first tіme here. I found this bоard aand I find It truly usеful & it helped me
oout a lot. I hopе to give sometһing bac and help others ⅼike уou helped me.


my web-site ... villa kolam renang di
batu: www.primary-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Lara
#1045 Lara
11 lutego 2020, 08:47
Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look of your web site is magnificent, as well
as the content!

my web blog - Colorado Hemp Farms: uafpa.org/.../...
Zacytuj
 
 
Arlene
#1046 Arlene
11 lutego 2020, 09:34
Hi, i think that i noticed you visited my web site thus i camje to go back the prefer?.I'm attempting to to find issues to
improve my web site!I assume its ok to make use of a few of your ideas!!Stop by my blog; Website Atm: Websiteatm.org/
Zacytuj
 
 
Iona
#1047 Iona
11 lutego 2020, 14:08
It's genuinely very complicated in this busy life to listen news on Television, thus I
simply use world wide web for that reason, and take the latest information.

Here is my page :: www.pornjk.com/.../?page=6: www.pornjk.com/.../?page=6
Zacytuj
 
 
Aurora
#1048 Aurora
12 lutego 2020, 01:38
This article is truly a nice one it assists new the web visitors, who are
wishing for blogging.

Here is my web blog: Colorado Hemp Farms: https
Zacytuj
 
 
Ernestine
#1049 Ernestine
12 lutego 2020, 06:54
Would love to perpetually get updated great site!


Also visit my web site ... EchoBeat EarPhones Review: dailystrength.org/.../...
Zacytuj
 
 
Shawnee
#1050 Shawnee
12 lutego 2020, 08:52
Here is my web site bitcoin loophole review: celiaharkness1.hatenablog.com/ .../...
Zacytuj
 
 
Howard
#1051 Howard
12 lutego 2020, 10:55
I am sure this articⅼe has touched all the internet people, its really really pleasant
aгtiϲle on building ᥙp new wеbpagе.

My blog poѕt: deaⅼer license, Almeda: dealerlicenses101.com,
Zacytuj
 
 
Magaret
#1052 Magaret
12 lutego 2020, 17:41
Highly descriptive blog, I enjoyed that bit.
Will there be a part 2?

Check out my blog :: Weiter: seeleben.de/.../...
Zacytuj
 
 
Gustavo
#1053 Gustavo
12 lutego 2020, 19:28
Thаnks for sharing your tһoughts about polska pⲟlityka.
Regards

Review my bⅼog; Вotox Chicago: intra.etinar.com/.../...
Zacytuj
 
 
Felicia
#1054 Felicia
13 lutego 2020, 01:44
Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for?
you make blogging look easy. The overall look
of your site is wonderful, as well as the content!

My web blog Zeus Male Enhancement Ingredients: dailystrength.org/.../...
Zacytuj
 
 
Nolan
#1055 Nolan
13 lutego 2020, 05:29
Ꮃoah! I'm really digging the template/theme of tһis webѕitе.

It's sіmple, yet еffective. A lot of times it's very hɑrd to get that "perfect balance"betweеn uѕer frіendliness
and visual appearɑnce. I must say yoᥙ have dkne a great job with this.
Also, thе bloog loads very fast f᧐r me ᧐n Safari.
Exceptional Blog!

My blog - bikin jersey
futsal: nvl.vbent.org/.../...
Zacytuj
 
 
Kieran
#1056 Kieran
13 lutego 2020, 08:55
Keep on working, great job!

my blog pokst ... Your
Colon And your - Is It Connected?: allsuche.de/.../...
Zacytuj
 
 
Christena
#1057 Christena
13 lutego 2020, 09:03
Yes! Finally something about .

Also visit my page ... Ultra Slim Keto: aubhsjc.com/.../
Zacytuj
 
 
Linda
#1058 Linda
13 lutego 2020, 14:38
After I originally commented I seem to have clicked on the
-Notify me when new comments are added- checkbox and from now on each time a
comment is added I recieve four emails with the same comment.

There has to be a means you are able to remove me
from that service? Kudos!

My web-site; Confident Bright Smile Review: windowshopgoa.com/.../
Zacytuj
 
 
Anneliese
#1059 Anneliese
14 lutego 2020, 15:27
I am genuinely happy to glance at this weblog posts which
carries tons of useful information, thanks for
providing such data.

Here is my webpage ... towyardcars.com/.../: 7civil.com/.../...
Zacytuj
 
 
Edward
#1060 Edward
14 lutego 2020, 16:07
We stumbled over here from a different website and thought I may
ass welol check things out. I like what I see so now i'm following you.

Look forward tto finding out about your web page repeatedly.


Take a look at my blog Bandarq Terpercaya: belllibrary.dash.umn.edu/.../
Zacytuj
 
 
Shelby
#1061 Shelby
14 lutego 2020, 16:26
Some genuinely prime articles on this site, saved to my bookmarks.


Look at my blog :: generateincomestreams.com/.../ ... 7civil.com/.../...
Zacytuj
 
 
Aiden
#1062 Aiden
15 lutego 2020, 02:02
Very nice article, totally what I wanted to find.


Have a look at my page - User Profile: skiflix.com/.../
Zacytuj
 
 
Justine
#1063 Justine
15 lutego 2020, 03:22
You have observed very interesting points! ps decent site.


Also visit my web site; foodpulse.net/.../: tvc.in/.../
Zacytuj
 
 
Nannie
#1064 Nannie
15 lutego 2020, 05:06
Ԝhat's Taking place i'm new to this, I stumbⅼesd upon this I've discovered It positively useful and іt has helpeԁ
me out loads. I am hoping to give a contribution & help different customers like
its aided me. Great job.

My web-site: Trinidad: http:///phpinfo.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fthevegastimes.com%2FBusiness%2Fmdproactive-expands-online-doctor-service-to-more-states%2F%3EOnline+Doctor%3C%2Fa%3E
Zacytuj
 
 
Dorothea
#1065 Dorothea
15 lutego 2020, 07:52
Essa case pro iphone 11
pro max kılıf: lubetech.biz/.../... 11 Pro Max é qual? Amei!
Zacytuj
 
 
Mable
#1066 Mable
15 lutego 2020, 12:28
Link exchange iss nothing else however it is jusst placing the
other person's weblog link on your page at suitable place andd other person will also do similar in favor of
you.

My blog :: teddybearmindsupport.c om/.../: www.abrikol.com.ua/.../
Zacytuj
 
 
Roseanna
#1067 Roseanna
15 lutego 2020, 15:34
I really love your site.. Great colors carbuyfl.com/.../: mazda-avtomir.kz/.../...
Zacytuj
 
 
Callie
#1068 Callie
16 lutego 2020, 01:21
I could not refrain from commenting. Very well written!

My web blog :: 코인카지노: Www.elartefrances.Com.mx/.../. ..
Zacytuj
 
 
Maik
#1069 Maik
16 lutego 2020, 12:03
Appreciate this post. Let me try it out.

Here is my web site :: www.falconvieweg.com/.../: flxv.ml/.../
Zacytuj
 
 
Gabriel
#1070 Gabriel
16 lutego 2020, 20:34
This web site is my inhalation, real superb design and Perfect subject matter.my webpage - Echo Beat EarPhones: kanuking.de/.../...
Zacytuj
 
 
Herman
#1071 Herman
16 lutego 2020, 22:14
Hey tһere! Dо you knoѡ iif tһey mɑke any plugins to safeguard agaіnst hackers?

Ӏ'm kinnda paranoid ɑbout losing еverything I'vе wworked hard on.
Anny recommendations?

Ꮋere is my web blog; coinbase stellar xlm
predictions 2018 francais facile cours: smartlands.io/.../...
Zacytuj
 
 
Shanna
#1072 Shanna
17 lutego 2020, 06:50
Great article, just what I wanted to find.


Here is my web-site :: best pillow: anamorphosistypeface.tumblr.co m/
Zacytuj
 
 
Clarice
#1073 Clarice
18 lutego 2020, 06:48
Heya i'm foor the first time here. I came across this board annd I fiknd It really ueful Agen Judi Online: 365Capsa.org/
Zacytuj
 
 
Natisha
#1074 Natisha
19 lutego 2020, 08:48
It's an remarkable paragraph designed for alll the online viewers; they will take advantage from it I am sure.


Also visit my webpage - Perfumed Candles: www.Mixdcandleco.com/
Zacytuj
 
 
Tracey
#1075 Tracey
19 lutego 2020, 16:25
Link exchange is nothing else however it is simply placing the otherr person's blog link on your page at suitable
place and other person will also do similar in support off
you.

Look into my page :: idn pokar
play: 50.116.102.116
Zacytuj
 
 
Consuelo
#1076 Consuelo
21 lutego 2020, 17:20
Hi i am kavin, its my first time to commewnting anyplace, when i read
this article i thought i couldd also make commeht due
too this brilliant paragraph.

Also visit my web-site :: human growth hormone binaural beats (Christin: reactos2.2chv.net/.../...)
Zacytuj
 
 
Sonia
#1077 Sonia
21 lutego 2020, 18:47
Good response in return of this issue with firm arguments and explaining all regarding that.


Take a look aat mmy web-site ... Online Doctor: www.mdproactive.com/.../
Zacytuj
 
 
Kathlene
#1078 Kathlene
22 lutego 2020, 13:06
If ѕomе one desires to bе updated with newest technolօgies aftrerward
һe must be pay a quick visit this weƅb site and
be up to date all tһe time.

Heere is my webpage ... bandar pkv: www.ready-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Cathleen
#1079 Cathleen
22 lutego 2020, 17:05
Hi my friend! I wish to say that this article is amazing, nice written and include almost all important infos.
I'd like to peer extra posts like this .

Here is my page: n95 coronavirus mask: protectu.co.uk/.../...
Zacytuj
 
 
Janelle
#1080 Janelle
22 lutego 2020, 21:00
Great blog here! Also your website loads up
fast! What host are you using? Can I get your affiliate link to your
host? I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

Here is my website :: kuveyt uçak kargo: ucakkargo34.com/.../...
Zacytuj
 
 
Fiona
#1081 Fiona
23 lutego 2020, 07:20
Yes! Finally something about agen dominoqq.


My webpage - Qiuqiu Online: justpaste.it/56y0y
Zacytuj
 
 
Geraldine
#1082 Geraldine
23 lutego 2020, 11:27
I'd like to find out more? I'd like to find out more details.


Check out my web page; Bahis Forum: vansej05220052411.wikidot.com/ .../
Zacytuj
 
 
Alysa
#1083 Alysa
23 lutego 2020, 16:53
I like this web blog it's a master piece! Glaad I found
this on google.

Here is my blog - are Keybiotics safe: www.ieeve.com/.../
Zacytuj
 
 
Debbra
#1084 Debbra
23 lutego 2020, 19:17
Greetings! Very useful advice in this particular post!
It's the little changes that make the most important changes.
Thanks a lot for sharing!

My page ... Omega
Xr Pills: foodpulse.net/.../...
Zacytuj
 
 
Kian
#1085 Kian
24 lutego 2020, 05:17
Link exchange is nothing else but it is only placing the other person's weblog link on your page at proper
place and other person will also do same for you.


Here is my page: Dallas TV removal service [Jessica: opensocialfactory.com/.../...
Zacytuj
 
 
Christopher
#1086 Christopher
24 lutego 2020, 06:21
I'd ⅼike to find оut morе? I'd want to find oսt some additional informatiоn.

Fеel free to surf tto my Ьlog post ... tempat sablon kaos: wiki-Neon.win/.../
Zacytuj
 
 
Bella
#1087 Bella
24 lutego 2020, 20:19
Hallo, Ich finde den Aufbau der Webseite klasse.
Macht weiter so.

my web page; Gartenzubehör: matherfield.net/.../...
Zacytuj
 
 
Bernadine
#1088 Bernadine
25 lutego 2020, 07:49
I've learn several excellent stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting.
I surprise how much effort you put to create such a excellent informative site.


Here is myy blog post: professional carpet cleaning clarksville tn: Www.aactionsteamer1.com/
Zacytuj
 
 
Cyrus
#1089 Cyrus
25 lutego 2020, 13:07
Hi, itѕ nice post about medіa print, we all be
aware of media is a enormous source of data.

my website: www.tunaspoker.online/: www.Bookmarks4all.win/.../
Zacytuj
 
 
Bridgette
#1090 Bridgette
25 lutego 2020, 13:36
WOW just what I was searching for. Came here by searching for
politycy

Also visit my webpage; ao Thun nam: barnvokustsimp.mihanblog.com/. ../...
Zacytuj
 
 
Russell
#1091 Russell
25 lutego 2020, 16:26
We ѕtumbled over here by а different page and thߋսght I should check things out.
I liҝe wһat І see so now i'm following you. Look forwɑrd to
looking oveгr your web page yеt aցain.

Mу webѕite - idn poker: Coloringcrew.com/.../...
Zacytuj
 
 
Miriam
#1092 Miriam
26 lutego 2020, 17:29
Awesome article.

Here is my page: cach uong tinh bot nghe: crazylifestyleblog.com/.../...
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać