Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - marzec II. 
Senator Grzegorz Bierecki został zawieszony w funkcji członka klubu parlamentarnego PIS. Za co? – Za „niewinność”. Ot, wyprowadził ze SKOK ów, gdzie prezesował, głupie kilkadziesiąt milionów złotych  (podobno 65) do swojej prywatnej spółki, o czym  A. Jakubowski, szef KNF, poinformował właśnie CBA i ABW. Ludzie!!! Do czego to już doszło! Żeby za takie grosze kogoś obwiniać? I to prezesa? Gdzie tu sprawiedliwość? To jest zwykła nagonka na PIS i już!  W tym szkalowaniu niektórzy posunęli się aż tak daleko, że twierdzą  iż SKOK i  finansowały kampanie reklamowe PIS – u  i dzięki  temu były pod jego politycznym parasolem ,  że w roku 2013 wyprowadziły do spółki w Luksemburgu ponad 80 milionów złotych, że pracuje w nich wielu członków rodzin pisowskich, że finansują media związane z tą partią, …. Ciekawe, jakie to jeszcze przestępstwa  im zarzucą, żeby zdyskredytować PIS, który przecież jest „prawy i sprawiedliwy”. 

Mówiąc bardziej serio, przez wiele lat słyszeliśmy z PIS u frazesy o potrzebie budowy silnej, spółdzielczej instytucji finansowej w interesie dobra wspólnego Polaków. Dzisiaj SKOK - om rozpaczliwie brakuje pieniędzy, by działać bezpiecznie a Bankowy Fundusz Gwarancyjny wypłacił już ich członkom i bankom, przejmującym upadające jednostki ( dotąd cztery) ponad 3 miliardy złotych naszych wspólnych pieniędzy. Gdyby tego nie zrobił to katastrofa finansowa kilku milionów Polaków, ich członków i udziałowców, byłaby niewyobrażalna. Afera  Amber  Gold to przy tym  pikuś. Istnieje więc i istniał od dawna, od czasów śp Lecha, „układ” biznesowo – polityczny, tyle tylko, że ma to miejsce w PIS –ie a nie gdzie indziej. To Lech opóżnił  o 3 lata wejście tam KNF-u, kierując sprawę do Trybunału Konstytucyjnego. Kto przygotowywał wniosek do TK? – Andrzej Duda.

Media  „niezależne” – wSieci, wPolityce.pl, w Gospodarce.pl są w znacznej części finansowane przez Kasy. Wszystkie one należą  do spółki Fratria, której udziałowcem mniejszościowym jest Jacek Karnowski a większościowym spółka Apella, należąca do Kas, która w roku 2012 przejęła spółkę Media SKOK Wszystkie Kasy muszą, na polecenie Biereckiego, korzystać z jej usług, prowadzić za jej pośrednictwem kampanie reklamowe  i akcje promocyjne, nabijając jej kabzę.


Prezydent Komorowski na spotkaniu w Aleksandrowie Kujawskim – „Mamy wielkie zadanie przed sobą, żeby Polski nie oddać, że tak powiem, we władanie smerfa Marudy”, adresując te słowa  do kategorii ludzi, którzy ciągle marudzą - że w Polsce coś jest nie tak, jak trzeba, że wszystko jest najgorsze, najsłabsze, ….., że kraj się wręcz  rozpada.


Rosja właśnie wypowiedziała Traktat o Zbrojeniach (CEF), podpisany w roku 1990, czyli Kreml oficjalnie wznawia wyścig zbrojeń konwencjonalnych. Bardzo jestem ciekaw, czy kraje Zachodu nadal będą przeciwne budowie baz NATO na swojej flance wschodniej, w tym w Polsce.  Jest okazja, żeby ten wrzód przeciąć, niszcząc go finansowo, na wzór Reagana, szczególnie w sytuacji, gdy sam tego chce. Rosja od dawna straszy nas rakietami Iskander,  które chce rozlokować w obwodzie kaliningradzkim. Mamy, okazuje się, na to odpowiedź w postaci rakiet Homar, które będą ich odpowiednikiem (zasięg 300 km) i które – w dodatku – sami wyprodukujemy, z technologicznym wsparciem Amerykanów.  Co więcej, polski rząd złożył zapytanie w USA dotyczące zakupów  rakiet Tomahawk, które mają zasięg około 1000 mil  i 500 kg materiałów wybuchowych. Taki zasięg umożliwia zaatakowanie, w razie konieczności, nawet  Putina  w jego mateczniku. Jeżeli dodać do tego uzgodniony już zakup rakiet JASSM, to zaczynamy wyglądać na całkiem nieżle zabezpieczonych przed atakiem Ruskich. Trzeba nam jeszcze, do szczęścia, systemu antyrakietowego.


Siergiej Ławrow oskarżył Donalda Tuska, przewodniczącego RE, że podsyca napięcia między Moskwą a UE w związku z Ukrainą. Uważam, że jest to najlepsza z możliwych ocena pierwszych 100 dni pracy Tuska na nowym stanowisku.


Grecki minister obrony, Pamos Kammenos – „Jeśli Europa nas zostawi w kryzysie, zalejemy ją milionami imigrantów, wśród  których z pewnością znajdują się dżihadyści z Państwa Islamskiego”. Co na to UE? Czy takiego „sojusznika” można trzymać w swoich szeregach? Toż to jawny szantaż – albo będziecie nam płacić na naszych warunkach, albo zrobimy wam kuku. Z drugiej strony bankructwo Grecji stworzyłoby również ogromne problemy. Trzeba więc znaleźć jakiś kompromis ale nie pompowanie w nich kolejnych setek miliardów euro. Pamiętam dowcip z brodą, jak to Icek zwierzył się swojej żonie, Racheli, że ma duży dług  u  bankiera Samuela i nie ma go czym spłacić. Rachela załatwiła problem od ręki: najpierw, przez telefon - „Samuel? Mój mąż Icek ma u ciebie duży dług i ci go nie spłaci” a potem do męża – „Widzisz? Teraz to on ma problem, nie ty”.


13 marzec. TVP zaproponowała debatę wyborczą trojgu najmłodszym kandydatom na Prezydenta – A. Dudzie, A. Jarubasowi i M. Ogórek, w czasie której mieliby zaprezentować swój program i wizję prezydentury. Sztab wyborczy A. Dudy odmówił  twierdząc, że „nie licuje to z powagą wyborów” i że byłaby to „dyskryminacja  kandydatów starszych”.  Rzecznik prasowy TVP na to – „To nie sztaby wyborcze mówią telewizji, co ma zrobić. Telewizja, jak każda inna redakcja, decyduje kogo i według jakiego klucza zaprasza”. Telewizja nie może zrozumieć, że dla A. Dudy jedynym godnym przeciwnikiem jest B. Komorowski a reszta się nie liczy.


Newsweek pisze o nielegalnym zatrudnianiu pracowników PIS – u  w  charakterze asystentów europosłów z tej partii. Jeżeli, jak donoszą, z pieniędzy unijnych opłacana była pielęgniarka, opiekująca się matką Kaczyńskiego, to jest to nie tylko niemoralne, jest to przestępstwo, bo nie wolno przeznaczać unijnych pieniędzy, otrzymywanych w ramach wykonywania mandatu w PE na potrzeby macierzystej partii.


17 marca. W Sejmie odbyło się zamknięte posiedzenie Komisji Finansów, na którym omawiano sprawę SKOK-ów. Zamknięte posiedzenia robi się u nas po to, żeby następnego dnia były przecieki. Z tych właśnie przecieków wynika, że w ciągu ostatnich 2 lat prokuratura wszczęła aż 2252 śledztwa, dotyczące często milionowych oszustw i nieprawidłowości w tych Kasach. Według śledczych były one okradane „na słupy”, którymi były głównie osoby niepracujące i bezdomne, oraz przez własnych pracowników. Niedawno upadł SKOK Wołomin. Z jego Kasy w Gorzowie Wielkopolskim wyłudzono na podejrzane kredyty przynajmniej 489 mln. złotych. Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga prowadzi dochodzenia dotyczące wyłudzenia z kas SKOK u Wołomin pożyczek na kwotę ponad 1,5 miliarda złotych. Kierownik  ze SKOK Wesoła z Mysłowic  jest podejrzany o przywłaszczenie 107 tys. złotych, dzięki podawaniu w księgach rachunkowych nieprawdziwych danych a SKOK z Lublina udzielał pożyczek po 15 tys. złotych osobom, które o tym nie wiedziały, przelewając  je oczywiście na konta osób innych. Tych przecieków jest dużo więcej, szkoda   czasu na omawianie wszystkich. Prezydium Sejmu skierowało więc – podobno – wniosek do Komisji Etyki Poselskiej w sprawie ponad 90 posłów PIS, którzy w marcu 2012 roku podpisali się pod wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego (znowu !) dotyczącym Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych, prosząc  o rozpatrzenie zgodności z Konstytucją rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie szczegółowych zasad rachunkowości SKOK – ów. Zaczyna  mi to pachnieć działaniem w PIS zorganizowanej grupy przestępczej.


20 marca. Odbywający się właśnie szczyt UE poparł budowę unii energetycznej i zarekomendował utrzymanie  sankcji gospodarczych nałożonych na  Rosję aż do czasu pełnego wypełnienia ustaleń z Mińska. Żeby przestały one obowiązywać Rosja musi więc  umożliwić  kontrolę granicy południowo – wschodniej  Ukrainie, czyli w praktyce zaprzestać zbrojnego wspierania separatystów.  Co pan na to, panie Putin?

Komentarze  

 
Patty
#911 Patty
6 stycznia 2020, 13:55
I constantly spent my half an hour tо read this web
site's posts eѵеrydɑy along with a mug of coffee.


my webbpage :: ρokеr88: www.bioguiden.se/.../
Zacytuj
 
 
cenforce 200 mg for sale
#912 cenforce 200 mg for sale
6 stycznia 2020, 21:03
anyway burn cenforce 200 mg for sale: cavalrymenforromney.com/# exactly length please night cenforce already flower cenforce 200 mg for sale: cavalrymenforromney.com/# none collar
Zacytuj
 
 
Jeana
#913 Jeana
7 stycznia 2020, 06:36
It's ɑmazіng іn favor oof me to have a web page,
which is helpful for myy knowledge. thɑnkѕ admin

Also viisit my web site harga
spandek: https
Zacytuj
 
 
Winifred
#914 Winifred
8 stycznia 2020, 04:50
Would love to always get updated outstanding blog!

Also visit my web page ... ketoburning.org/: filomenastaley081.pen.io/
Zacytuj
 
 
Josie
#915 Josie
8 stycznia 2020, 09:57
I always pent my half an hour to rread this web site's articles or reviews dailky
along with a cup of coffee.

My web site satılık collie yavruları: www.Binbirkopek.com/
Zacytuj
 
 
Ciara
#916 Ciara
8 stycznia 2020, 12:56
$NEO
Buy at KuCoin-BTC and sell at Sistemkoin-BTC.
Ratio: 0.35%
Buy at OKEx-BTC and sell at Sistemkoin-BTC. Ratio: 0.37%
Buy at Bitrue-BTC and sell at Sistemkoin-BTC. Ratio: 0.39%
bitcoin arbitrage arbitraj ArbingTool

my page: www.dailystrength.org: dailystrength.org/.../...
Zacytuj
 
 
Fannie
#917 Fannie
9 stycznia 2020, 05:26
This is my first time pay a quick visit at here and i
am actually pleassant to read everthing at
single place.

Stop by my web page meditacion Beneficios: unlimited-rc.eu/.../...
Zacytuj
 
 
Hosea
#918 Hosea
9 stycznia 2020, 20:03
I am sure this article has touched all the internet
visitors, its really really pleasant paragraph on building up new weblog.Here is my web-site - security camera warehouse (egnewsonline.com/: egnewsonline.com/.../171500)
Zacytuj
 
 
Jami
#919 Jami
10 stycznia 2020, 04:58
Prtty nicе post. I simply stumbled upon your weblog annԁ wanted to mention that I havе truly loved ѕurfіng
around your blog pоsts. In any caѕe I'll be subscribing for your rsѕ feed and
I am hoping you write again very soon!

Also visit my web blog; situѕ poker online (statіοn-wiki.win: station-wiki.win/.../)
Zacytuj
 
 
Bianca
#920 Bianca
10 stycznia 2020, 12:08
Excellent blog here! Also your web site loads
up fast! What host are you using? Can I get your affiliate link to your host?

I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

Here is my page ... amateur porn movies: zoya.com.ua/
Zacytuj
 
 
Vilma
#921 Vilma
10 stycznia 2020, 15:37
Vielen Dank! Wollt ich nur mal sagen.

Also visit my web blog - RüCkfahrkamera funk navigationssystem: www.malagadecora.com/.../
Zacytuj
 
 
Mammie
#922 Mammie
10 stycznia 2020, 19:00
My pprogrammer is trying to convince me to move to .net from PHP.
I have always disliked tthe idea because of thhe
expenses. But he's tryiong none the less. I've been using Movable-typeon several websites for about a year and am worried about
switching to another platform. I have heard excellent things about blogengine.net.
Is there a way I can import all my wordpress content into it?
Any kind of help would be greatly appreciated!

my sijte :: superior singing method
aaron anastasi: brainclubs.com/.../...
Zacytuj
 
 
Raymon
#923 Raymon
12 stycznia 2020, 03:15
Hi i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i read
this paragraph i thought i could also make comment due to
this good article.

Also visit my page ... lyrics: jetlyrics.net/
Zacytuj
 
 
Jaxon
#924 Jaxon
12 stycznia 2020, 04:40
Keep this going please, great job!

Also visit my web-site ... bmw coding egypt: Labo.Cside2.com/.../...
Zacytuj
 
 
Tabatha
#925 Tabatha
12 stycznia 2020, 04:55
Some really great info, Glad I found this.

My web page where can i buy
modafinil: Wikigrottaglie.org/.../
Zacytuj
 
 
Thao
#926 Thao
13 stycznia 2020, 07:31
I conceive you have remarked some very interesting details, regards for the
post.

my page; millionaire dating website (www.Txexla.fraserphysics.com/. ../ www.txexla.fraserphysics.com/. ../)
Zacytuj
 
 
Aja
#927 Aja
13 stycznia 2020, 13:18
You could certainly see your enthusiasm within the work you write.
The world hopes for more passionate writers such as you who aren't afraid to mention how they believe.
All the time follow your heart.

Stop by my web blog Keto GreenLyfe: banglarjonata.com/?p=11019
Zacytuj
 
 
Deon
#928 Deon
13 stycznia 2020, 15:36
Hello are using Wordpress for your site platform? I'm new to
the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you need any html
coding knowledge to make your own blog? Any help would
be greatly appreciated!

Look at my web page :: Zen Heater: online.bahardanesh.com/.../...
Zacytuj
 
 
Ruth
#929 Ruth
14 stycznia 2020, 01:40
I am not very great with English but I get hold this very
easy to read.

Take a look at my web site ... ejercicios de meditacion [http://риан-ск.xn--P1 ai/: xn----7sbxknpl.xn--p1ai/.../]
Zacytuj
 
 
Susana
#930 Susana
14 stycznia 2020, 08:19
I'd incessantly want to be update on new articles on this site, saved to favorites!


My web site :: apply for a
loan with bad credit: kdd-pvl.kz/.../BelenMcLeod4190
Zacytuj
 
 
Barry
#931 Barry
14 stycznia 2020, 22:42
Wow! At last I got a website from where I can really get useful data
concerning my study and knowledge.

My page: greenleavescbd.org/: entrypost.com/KarlaTorrance
Zacytuj
 
 
Mireya
#932 Mireya
15 stycznia 2020, 02:08
Heya i am for the primary time here. I came across this board and I in finding
It truly useful unsecured credit card no credit check: earthasimoi8758.webgarden.at/. ../...
Zacytuj
 
 
WilliamRowem
#933 WilliamRowem
15 stycznia 2020, 05:32
The advice is very important.

es.testosteron.space/: es.testosteron.space/
Zacytuj
 
 
Alan
#934 Alan
16 stycznia 2020, 10:36
Hello, i think that i saw you visited my web site thus i came to “return the favor”.I am
attempting to find things to improve my web site!I suppose its ok to use some
of your ideas!!

my web blog ... bete de pescuit second hand: dailymotion.com/.../x649sej
Zacytuj
 
 
Cathern
#935 Cathern
17 stycznia 2020, 00:33
best place to buy kratom capsules online kratom sale: kratomsaleusa.com/ where do i buy kratom where to buy kratom online: kratomsaleusa.com/# kratom
borneo where can i buy kratom capsules
Zacytuj
 
 
Marcus
#936 Marcus
17 stycznia 2020, 02:34
obviously like your website however you need to take a look at the spelling on quite
a few of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I to find it very troublesome to tell the truth then again I will surely
come back again.

My web page; ClearWay CBD: unimedicasaude.com.br/.../
Zacytuj
 
 
Minnie
#937 Minnie
17 stycznia 2020, 07:19
Rattling nice layout and wonderful subject material, nothing at all else we need :D.


Also visit my page - Meditation techniques: www.proandpro.it/.../
Zacytuj
 
 
Irma
#938 Irma
17 stycznia 2020, 08:25
Hi there! I could have sworn I've visited this web site before but after looking at some
of the posts I realized it's new to me. Nonetheless,
I'm definitely happy I found it and I'll be book-marking it and checking back
regularly!

Take a look at my web-site - creare
site web bucuresti: profwebdesign.blogspot.com/
Zacytuj
 
 
Rachelle
#939 Rachelle
17 stycznia 2020, 15:27
Merely a smiling visitor here to share the love
(:, btw outstanding layout.

my page: mixiley.com/.../: e-Hp.info/.../...
Zacytuj
 
 
Jeramy
#940 Jeramy
17 stycznia 2020, 16:40
Saveԁ as a favorite, I lovе your webѕite!


My blog :: Marisa: www.atab.com.sa/.../2314334
Zacytuj
 
 
Isabella
#941 Isabella
17 stycznia 2020, 18:47
Ԝhenn some one searches for hіs required thing, thus he/she needs to be available that in detail, thus tһat thing is
maіntained over here.

Alѕo visit my web page: jilbab instan terbaru: www.bookmarking-maze.win/.../
Zacytuj
 
 
Hung
#942 Hung
18 stycznia 2020, 01:19
What a information of un-ɑmbiguity and pгeserѵeness off valuаble familіarity
regarding unpredicted feelings.

Mу webpage :: jilbab instan salwa - blazе-bookmarks.win: www.blaze-bookmarks.win/.../ -
Zacytuj
 
 
careprost buy online
#943 careprost buy online
18 stycznia 2020, 16:05
currently produce bimatoprost online clearly power careprost buy online: careprost.confrancisyalgomas.c om/
frequently stomach careprost buy online clear nature
careprost buy online: careprost.confrancisyalgomas.c om/.../ merely tip buy naltrexone uk free
rock
Zacytuj
 
 
LeonardDem
#944 LeonardDem
20 stycznia 2020, 07:06
You have got one of the greatest internet sites.

t-booster2020.com/: t-booster2020.com/
Zacytuj
 
 
LeonardDem
#945 LeonardDem
20 stycznia 2020, 08:48
Your advice is quite helpful.

espace2pub.com/: espace2pub.com/site-map/
Zacytuj
 
 
LeonardDem
#946 LeonardDem
20 stycznia 2020, 09:41
Wow, lovely portal. Thnx ...

fr.t-booster2020.com/: fr.t-booster2020.com/
Zacytuj
 
 
LeonardDem
#947 LeonardDem
20 stycznia 2020, 09:46
Wow cuz this is great job! Congrats and keep it up.

mts47.fr/: mts47.fr/site-map/
Zacytuj
 
 
Ashely
#948 Ashely
20 stycznia 2020, 14:57
It's awesome for me to have a web page, which is helpful for my experience.
thanks admin

Here is my page :: /polityka/325-wydarzen ia-marzec-ii: slides.com/.../
Zacytuj
 
 
Lacey
#949 Lacey
20 stycznia 2020, 23:11
My partner and I stumbled over here by a different web page and thought I
might check things out. I like what I see so now i'm following you.
Look forward to going over your web page for a second time.


my blog ... mspy.es/.../... (Hwa: mspy.es/.../...)
Zacytuj
 
 
Harrison
#950 Harrison
21 stycznia 2020, 07:19
Gгeetings! Very useful advice within this article! It's
the little changes that make the greatest
changes. Thanks a lot for sharing!

Here is my web Ƅlog; Pasir
Pengaraian: Smarter-0.7Ba.info/.../...
Zacytuj
 
 
Connie
#951 Connie
21 stycznia 2020, 20:13
Bedause tһe admin of this web page is working, nno uncertainty very rapidly
it will be renowned, due to its quality contents.

Here is myy homeⲣage; riau: ya4r.net/.../1561853
Zacytuj
 
 
Ronnie
#952 Ronnie
22 stycznia 2020, 08:31
Hi, after reading this awesome paragraph i am as well delighted to
share my knowledge here with friends.

My web-site ... Activ8 Fitness Tracker: www.airchoice.co.kr/.../
Zacytuj
 
 
Hectordetry
#953 Hectordetry
22 stycznia 2020, 08:49
nl.cgtribc.org/.../: nl.cgtribc.org/.../

I appreciate the knowledge on your websites. thnx!
Zacytuj
 
 
Fay
#954 Fay
22 stycznia 2020, 16:47
Thіs blog was... hⲟw do І ѕay іt? Relevant!!
Finally I've found something that heⅼpеd me. Many thanks!


Fеel freee t᧐ surf too my webpage: klik disini: newsayam.com/.../...
Zacytuj
 
 
HerbertTassy
#955 HerbertTassy
22 stycznia 2020, 23:55
Simply just want to emphasize I am happy that i happened in your page. laboratoriogiganti.it/.../: laboratoriogiganti.it/.../
Zacytuj
 
 
Susie
#956 Susie
23 stycznia 2020, 00:01
Excellent way of tеⅼlіng, aand fastidious parɑgraph to
obtain facts about my presentation subject matter, wһich
i am oing to present in colⅼeցe.

mʏ web-site ... poker online: videobox.tv.Xx3.kz/.../...
Zacytuj
 
 
Joie
#957 Joie
23 stycznia 2020, 04:09
Mulheres que conheceram Paulo. Brasília, 2009.

Comprove isto meu recém descoberto webpage - web page; sexonanet.net/.../: sexonanet.net/.../,
Zacytuj
 
 
Whitney
#958 Whitney
23 stycznia 2020, 04:34
Gooԁ way of telling, and nice post to get ⅾata on tһe topic of myy prеsentation subject matter, which i am going tо convеy
in univеrsity.

Also visit my ⲣage jasa backlink: m.shopinanchorage.com/.../
Zacytuj
 
 
HerbertTassy
#959 HerbertTassy
23 stycznia 2020, 11:07
Wow, stunning site. Thnx ... baraita.net/.../: baraita.net/.../
Zacytuj
 
 
HerbertTassy
#960 HerbertTassy
23 stycznia 2020, 18:36
Fantastic Website, Continue the beneficial work. Regards! baraita.net/.../: baraita.net/.../
Zacytuj
 
 
Duane
#961 Duane
23 stycznia 2020, 18:57
Hallo, Ich finde den Aufbau der Seite super. Macht weiter so.


Stop by my web-site :: akku bohrschrauber parkside 20v: www.hatvankilenc.hu/.../
Zacytuj
 
 
Penney
#962 Penney
24 stycznia 2020, 01:46
My spouse and I stumbled over here coming from a different
web page and thought I might check things out. I like
what I see so now i am following you. Look forward to looking over your web page repeatedly.


Here is my webpage; www.aduayamsaigon.com/: www.aduayamsaigon.com/
Zacytuj
 
 
HerbertTassy
#963 HerbertTassy
24 stycznia 2020, 05:48
Sustain the spectacular work !! Lovin' it! baraita.net/pro-flexen/: baraita.net/pro-flexen/
Zacytuj
 
 
HerbertTassy
#964 HerbertTassy
24 stycznia 2020, 13:28
The posts is rather significant. baraita.net/.../: baraita.net/.../
Zacytuj
 
 
StacyReams
#965 StacyReams
25 stycznia 2020, 03:57
Passion the website-- extraordinarily separate friendly and whole lots to over! testo ultra boost: umbb-handball.fr/.../
Zacytuj
 
 
Glenn
#966 Glenn
25 stycznia 2020, 05:34
Great blog

my web page ... Bitmex Crypto - Rndonline.stream: Rndonline.stream/.../... -
Zacytuj
 
 
StacyReams
#967 StacyReams
25 stycznia 2020, 11:24
Sweet the locate-- rather alcohol clubby and great deals to take in! aumentare la massa muscolare in 4 settimane: juventusdomo.it/.../
Zacytuj
 
 
Niki
#968 Niki
25 stycznia 2020, 22:30
Тhanks in favor of sharing such a fastidious idea, post is fastidious,
thɑts why i hаve reaɗ it fսlly

Here is my page; Webѕite profits prօ: Triviasoftwares.in/.../...
Zacytuj
 
 
Consuelo
#969 Consuelo
26 stycznia 2020, 04:30
What's up to all, it's genuinely a good for me to pay a quick visit this web site,
it consists of useful Information.

my web-site: penis buyutme: www.cemozluk.com
Zacytuj
 
 
Quentin
#970 Quentin
26 stycznia 2020, 04:49
І'm gone to infoгm my little brothеr, that һe should also visit this webрage ᧐n rеguⅼar bаsis tо get updatеd from most recent reports.


My webage :: invention websitеs: Internetbusinessfrgpa.Tubablog s.com/.../
Zacytuj
 
 
Anja
#971 Anja
26 stycznia 2020, 08:07
When some one searches for his required thing, thus he/she
wishes to be available that in detail, thus that thing
is maintained over here.

My web blog penis boyu: peniskalinlastirma.xyz/
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać