Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - marzec II. 
Senator Grzegorz Bierecki został zawieszony w funkcji członka klubu parlamentarnego PIS. Za co? – Za „niewinność”. Ot, wyprowadził ze SKOK ów, gdzie prezesował, głupie kilkadziesiąt milionów złotych  (podobno 65) do swojej prywatnej spółki, o czym  A. Jakubowski, szef KNF, poinformował właśnie CBA i ABW. Ludzie!!! Do czego to już doszło! Żeby za takie grosze kogoś obwiniać? I to prezesa? Gdzie tu sprawiedliwość? To jest zwykła nagonka na PIS i już!  W tym szkalowaniu niektórzy posunęli się aż tak daleko, że twierdzą  iż SKOK i  finansowały kampanie reklamowe PIS – u  i dzięki  temu były pod jego politycznym parasolem ,  że w roku 2013 wyprowadziły do spółki w Luksemburgu ponad 80 milionów złotych, że pracuje w nich wielu członków rodzin pisowskich, że finansują media związane z tą partią, …. Ciekawe, jakie to jeszcze przestępstwa  im zarzucą, żeby zdyskredytować PIS, który przecież jest „prawy i sprawiedliwy”. 

Mówiąc bardziej serio, przez wiele lat słyszeliśmy z PIS u frazesy o potrzebie budowy silnej, spółdzielczej instytucji finansowej w interesie dobra wspólnego Polaków. Dzisiaj SKOK - om rozpaczliwie brakuje pieniędzy, by działać bezpiecznie a Bankowy Fundusz Gwarancyjny wypłacił już ich członkom i bankom, przejmującym upadające jednostki ( dotąd cztery) ponad 3 miliardy złotych naszych wspólnych pieniędzy. Gdyby tego nie zrobił to katastrofa finansowa kilku milionów Polaków, ich członków i udziałowców, byłaby niewyobrażalna. Afera  Amber  Gold to przy tym  pikuś. Istnieje więc i istniał od dawna, od czasów śp Lecha, „układ” biznesowo – polityczny, tyle tylko, że ma to miejsce w PIS –ie a nie gdzie indziej. To Lech opóżnił  o 3 lata wejście tam KNF-u, kierując sprawę do Trybunału Konstytucyjnego. Kto przygotowywał wniosek do TK? – Andrzej Duda.

Media  „niezależne” – wSieci, wPolityce.pl, w Gospodarce.pl są w znacznej części finansowane przez Kasy. Wszystkie one należą  do spółki Fratria, której udziałowcem mniejszościowym jest Jacek Karnowski a większościowym spółka Apella, należąca do Kas, która w roku 2012 przejęła spółkę Media SKOK Wszystkie Kasy muszą, na polecenie Biereckiego, korzystać z jej usług, prowadzić za jej pośrednictwem kampanie reklamowe  i akcje promocyjne, nabijając jej kabzę.


Prezydent Komorowski na spotkaniu w Aleksandrowie Kujawskim – „Mamy wielkie zadanie przed sobą, żeby Polski nie oddać, że tak powiem, we władanie smerfa Marudy”, adresując te słowa  do kategorii ludzi, którzy ciągle marudzą - że w Polsce coś jest nie tak, jak trzeba, że wszystko jest najgorsze, najsłabsze, ….., że kraj się wręcz  rozpada.


Rosja właśnie wypowiedziała Traktat o Zbrojeniach (CEF), podpisany w roku 1990, czyli Kreml oficjalnie wznawia wyścig zbrojeń konwencjonalnych. Bardzo jestem ciekaw, czy kraje Zachodu nadal będą przeciwne budowie baz NATO na swojej flance wschodniej, w tym w Polsce.  Jest okazja, żeby ten wrzód przeciąć, niszcząc go finansowo, na wzór Reagana, szczególnie w sytuacji, gdy sam tego chce. Rosja od dawna straszy nas rakietami Iskander,  które chce rozlokować w obwodzie kaliningradzkim. Mamy, okazuje się, na to odpowiedź w postaci rakiet Homar, które będą ich odpowiednikiem (zasięg 300 km) i które – w dodatku – sami wyprodukujemy, z technologicznym wsparciem Amerykanów.  Co więcej, polski rząd złożył zapytanie w USA dotyczące zakupów  rakiet Tomahawk, które mają zasięg około 1000 mil  i 500 kg materiałów wybuchowych. Taki zasięg umożliwia zaatakowanie, w razie konieczności, nawet  Putina  w jego mateczniku. Jeżeli dodać do tego uzgodniony już zakup rakiet JASSM, to zaczynamy wyglądać na całkiem nieżle zabezpieczonych przed atakiem Ruskich. Trzeba nam jeszcze, do szczęścia, systemu antyrakietowego.


Siergiej Ławrow oskarżył Donalda Tuska, przewodniczącego RE, że podsyca napięcia między Moskwą a UE w związku z Ukrainą. Uważam, że jest to najlepsza z możliwych ocena pierwszych 100 dni pracy Tuska na nowym stanowisku.


Grecki minister obrony, Pamos Kammenos – „Jeśli Europa nas zostawi w kryzysie, zalejemy ją milionami imigrantów, wśród  których z pewnością znajdują się dżihadyści z Państwa Islamskiego”. Co na to UE? Czy takiego „sojusznika” można trzymać w swoich szeregach? Toż to jawny szantaż – albo będziecie nam płacić na naszych warunkach, albo zrobimy wam kuku. Z drugiej strony bankructwo Grecji stworzyłoby również ogromne problemy. Trzeba więc znaleźć jakiś kompromis ale nie pompowanie w nich kolejnych setek miliardów euro. Pamiętam dowcip z brodą, jak to Icek zwierzył się swojej żonie, Racheli, że ma duży dług  u  bankiera Samuela i nie ma go czym spłacić. Rachela załatwiła problem od ręki: najpierw, przez telefon - „Samuel? Mój mąż Icek ma u ciebie duży dług i ci go nie spłaci” a potem do męża – „Widzisz? Teraz to on ma problem, nie ty”.


13 marzec. TVP zaproponowała debatę wyborczą trojgu najmłodszym kandydatom na Prezydenta – A. Dudzie, A. Jarubasowi i M. Ogórek, w czasie której mieliby zaprezentować swój program i wizję prezydentury. Sztab wyborczy A. Dudy odmówił  twierdząc, że „nie licuje to z powagą wyborów” i że byłaby to „dyskryminacja  kandydatów starszych”.  Rzecznik prasowy TVP na to – „To nie sztaby wyborcze mówią telewizji, co ma zrobić. Telewizja, jak każda inna redakcja, decyduje kogo i według jakiego klucza zaprasza”. Telewizja nie może zrozumieć, że dla A. Dudy jedynym godnym przeciwnikiem jest B. Komorowski a reszta się nie liczy.


Newsweek pisze o nielegalnym zatrudnianiu pracowników PIS – u  w  charakterze asystentów europosłów z tej partii. Jeżeli, jak donoszą, z pieniędzy unijnych opłacana była pielęgniarka, opiekująca się matką Kaczyńskiego, to jest to nie tylko niemoralne, jest to przestępstwo, bo nie wolno przeznaczać unijnych pieniędzy, otrzymywanych w ramach wykonywania mandatu w PE na potrzeby macierzystej partii.


17 marca. W Sejmie odbyło się zamknięte posiedzenie Komisji Finansów, na którym omawiano sprawę SKOK-ów. Zamknięte posiedzenia robi się u nas po to, żeby następnego dnia były przecieki. Z tych właśnie przecieków wynika, że w ciągu ostatnich 2 lat prokuratura wszczęła aż 2252 śledztwa, dotyczące często milionowych oszustw i nieprawidłowości w tych Kasach. Według śledczych były one okradane „na słupy”, którymi były głównie osoby niepracujące i bezdomne, oraz przez własnych pracowników. Niedawno upadł SKOK Wołomin. Z jego Kasy w Gorzowie Wielkopolskim wyłudzono na podejrzane kredyty przynajmniej 489 mln. złotych. Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga prowadzi dochodzenia dotyczące wyłudzenia z kas SKOK u Wołomin pożyczek na kwotę ponad 1,5 miliarda złotych. Kierownik  ze SKOK Wesoła z Mysłowic  jest podejrzany o przywłaszczenie 107 tys. złotych, dzięki podawaniu w księgach rachunkowych nieprawdziwych danych a SKOK z Lublina udzielał pożyczek po 15 tys. złotych osobom, które o tym nie wiedziały, przelewając  je oczywiście na konta osób innych. Tych przecieków jest dużo więcej, szkoda   czasu na omawianie wszystkich. Prezydium Sejmu skierowało więc – podobno – wniosek do Komisji Etyki Poselskiej w sprawie ponad 90 posłów PIS, którzy w marcu 2012 roku podpisali się pod wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego (znowu !) dotyczącym Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych, prosząc  o rozpatrzenie zgodności z Konstytucją rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie szczegółowych zasad rachunkowości SKOK – ów. Zaczyna  mi to pachnieć działaniem w PIS zorganizowanej grupy przestępczej.


20 marca. Odbywający się właśnie szczyt UE poparł budowę unii energetycznej i zarekomendował utrzymanie  sankcji gospodarczych nałożonych na  Rosję aż do czasu pełnego wypełnienia ustaleń z Mińska. Żeby przestały one obowiązywać Rosja musi więc  umożliwić  kontrolę granicy południowo – wschodniej  Ukrainie, czyli w praktyce zaprzestać zbrojnego wspierania separatystów.  Co pan na to, panie Putin?

Komentarze  

 
Laura
#1107 Laura
3 marca 2020, 22:07
I am glad to be one of several visitants on this outstanding site (:, regards for posting.


Havee a look at my weeb blog :: bookie raider
- pro-tools.eu: pro-tools.eu/.../...,
Zacytuj
 
 
Velva
#1108 Velva
4 marca 2020, 00:54
Hi there, just wanted to say, I loved this article.
It was inspiring. Keep on posting!

My web-site - Twinkle
Radiance Review: ulike123.com/.../...
Zacytuj
 
 
Judson
#1109 Judson
5 marca 2020, 06:42
Ils m'ont demandé de faire cette télé-réalité virtuelle paris: www.youtube.com/.../.
Zacytuj
 
 
Nathan
#1110 Nathan
5 marca 2020, 19:20
Mon émission de télé-réalité, ma carrière, tout.

Here is my web page: tele realité enceinte: www.youtube.com/.../
Zacytuj
 
 
Darrel
#1111 Darrel
7 marca 2020, 08:34
This paragraph will assizt the internet visitors for creating new web site or even a blog from start
to end.

Also visit my web-site :: superbpaper.com coupon: www.luo3.top/.../
Zacytuj
 
 
Michelle
#1112 Michelle
7 marca 2020, 14:22
What a ⅾata of un-ambiguity and preserveness of
precious knowⅼedge about unexpected emotions.Heere is my page - ƅand t-shirt (blog.winkyⅼux.com: blog.winkylux.com/.../)
Zacytuj
 
 
Nickolas
#1113 Nickolas
7 marca 2020, 22:15
I see something really special in this web site.Check out my webpage ... may loc nuoc nano geyser -
tvtalent.org.uk: tvtalent.org.uk/.../...
-
Zacytuj
 
 
Callie
#1114 Callie
7 marca 2020, 23:37
It'ѕ remarkable in favor of me to have a site, which is beneficiɑl in support
of my know-how. thаnks admin

Here is my web page: band t-shirt: gaestehaus-Zollerblick.de/.../
Zacytuj
 
 
Charli
#1115 Charli
8 marca 2020, 04:46
WОW just what I was searcching for. Came һesre
bby searching for polska polityka

Cһeck out my web sitе :: Situs
judi poker online: wiki-club.win/.../...
Zacytuj
 
 
Stewart
#1116 Stewart
8 marca 2020, 23:11
Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging
for? you make blogging look easy. The overall look of your web site
is wonderful, as well as the content!

Review my blog Tetra CBD: dailystrength.org/.../...
Zacytuj
 
 
Charley
#1117 Charley
9 marca 2020, 17:02
Attractive element of content. I simply stumbled upon your blog and in accession capital to claim that I get actually enjoyed account your weblog posts.
Anyway I'll be subscribing in your augment or even I fulfillment you
access consistently quickly.

My webpage :: Tetra CBD: mirandadonoghue.wikidot.com/.. ./
Zacytuj
 
 
Toney
#1118 Toney
10 marca 2020, 18:42
Hi tһere Ι am ѕo happy I found your webpage, I really found you by mistake, while I
was looking on Digg for somethіng else, Ɍegardless I am here now and would јust like to ѕay cheerrs for a marvelous post and ɑ
aⅼl roսnd enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t have time to looк over it all at
the moment but I haνe saved it and also іncludeɗ you RSS feeds, sso when I hvе tіme I will be back
to read a lot more, Please do keep up tһe fɑntastic b.


my web-site vіlla
di puncak: www.click-bookmark.win/.../
Zacytuj
 
 
Nolan
#1119 Nolan
11 marca 2020, 03:54
That is reɑlly attention-grabbing, You're an overly ѕkilled blogger.
I have joined your feed and stay up for searching for extra
of your fantastic post. Αdditionally, I've shared your sіte in my sociaⅼ networks

Feеl free to visit my page: semoga qq: sualaptop365.edu.vn/.../...
Zacytuj
 
 
Franziska
#1120 Franziska
12 marca 2020, 03:05
certainly likе yߋᥙr web site but you hɑve to takе a look at the spellіng
on quite a few of yoսr posts.A number of them are rife with spelling issues and I in finding it very
bothersome to inform the reality on thee otger
hаnd I will certainly come bаck again.

Here is my web page - Villa Ɗi Puncak: wiki-triod.win/.../...
Zacytuj
 
 
Kaylene
#1121 Kaylene
12 marca 2020, 12:00
They love experts, they like to give knowledge people who are searching for information. You must
create an internet site or weblogblog site.
I am not suggesting that you throw quality out on the window.Here is my web site :: ocean king tompkins (haydonbolts.info: haydonbolts.info/.../...)
Zacytuj
 
 
Claude
#1122 Claude
13 marca 2020, 10:07
아앗...햄찌리코...햄찌리코 날 떠나지마(안될소리중) 좋습니다....
동물 에유로 햄찌리코를 소중히 돌봐주는 곰헬렘을 생각할래요 토토로같겠다

Heree is my web site ... 온라인카지노: www.gosat-africa.com/?p=47856
Zacytuj
 
 
Winston
#1123 Winston
13 marca 2020, 14:24
Aruvikkara Dam - Located at ten kilometers from Kovalam, it can be one of several famous picnic spots.
It is the thing that foot reflexology mainly targets doing, that is promoting health with touch.
Why will we keep spending a great deal money on pills,
books, and diets and nothing seems to work to the long term.


Here is my web site ayurvedic massage
juhu mumbai: www.ayurvedu.com/.../
Zacytuj
 
 
Gail
#1124 Gail
14 marca 2020, 10:14
Genuinely when someone doesn't understand afterward its up to other
visitors that they will assist, so here it occurs.

Here is my page ... Health Gold CBD Review: elitesixteen.com/.../...
Zacytuj
 
 
Nelly
#1125 Nelly
14 marca 2020, 15:40
For latest information yoou have too pay a quick visit web and on world-wide-web I found this site ass a finest web site for hottest updates.


Visit my web-site :: forex trading tutorial philippines (Della: dle.web.kr.ua/user/FreemanY14/)
Zacytuj
 
 
Mercedes
#1126 Mercedes
15 marca 2020, 07:46
Body mass index, or BMI, is a computation based
on your height and weight to place you in one of four
classifications: underweight, at a healthy weight, obese, or
obese. BMI offers a concept of your potential health dangers based upon your weight.


my web-site; bmi calculator: images.google.si/.../
Zacytuj
 
 
Cortney
#1127 Cortney
16 marca 2020, 00:01
Merely wanna input that you have a very decent internet site, I the
style it actually stands out.

my page: top 3 kem chong nang vat ly tot
nhat hien nay: www.mastersparknetwork.com/... /
Zacytuj
 
 
Samual
#1128 Samual
16 marca 2020, 01:54
Very descriptive post, all i want to do is have
some fun lyrics: empowher.com/.../... enjoyed that a lot. Will there be a part 2?
Zacytuj
 
 
Lester
#1129 Lester
16 marca 2020, 13:13
oviously ⅼіҝe your wеb-site however you need to chеck tһe spelling on qսite
a few of your posts. Severaⅼ of them are rife with spelling іssues and
I to find it very bothersome to infⲟr tthe truth nevertһeless I'll surely come again again.

Here is my web ѕite: harga beton Jayamіx (Tango-Wiki.win: Tango-Wiki.win/.../...)
Zacytuj
 
 
Verena
#1130 Verena
17 marca 2020, 07:23
Ꮋello! Someоne in my Facebook group shared this site with us so I came to take a looқ.
I'm definitely еnjoying the infoгmation. I'm bօokmarking and will be tweeting this to my followers!
Excellent blog and fantastiϲ design annd style.

Also visit my page: therаskin: www.bookmark-jungle.win/.../
Zacytuj
 
 
Micaela
#1131 Micaela
17 marca 2020, 18:38
Simply wanna input that you have a very decent web site, I enjoy the pattern it
really stands out.

Also visit my web site - dat nen tan uyen: allsuche.de/.../...
Zacytuj
 
 
슬롯머신
#1132 슬롯머신
18 marca 2020, 11:21
When I ask a question at the end of a post, I always get responses. I do it judiciously, though, as I like to ‘mix it up’ and not always ask for a response.
슬롯머신
Zacytuj
 
 
Trabakalep
#1133 Trabakalep
18 marca 2020, 20:56
buy chloroquine: chloroquinego.com/#
chloroquine liquid
chloroquine online
chloroquine per kg dose
Zacytuj
 
 
Arturo
#1134 Arturo
19 marca 2020, 10:18
Hi there, of course this post is actually fastidious and I have learned lot
of things from it on the topic of blogging. thanks.Review my web blog; empoweredxenergy.net/: www.list-maine.com/.../30329
Zacytuj
 
 
Belen
#1135 Belen
19 marca 2020, 14:43
Keep this going please, great job!

My webpage - Timless Keto: sciidbox.com/.../...
Zacytuj
 
 
Trabakalep
#1136 Trabakalep
20 marca 2020, 18:58
chloroquine drug class: chloroquinego.com/#
chloroquine norge
chloroquine phosphate wiki
chloroquine quinine side effects
Zacytuj
 
 
Lyle
#1137 Lyle
23 marca 2020, 07:17
Touche. Great arguments. Keep up the amazing work.

My web blog: here (Jonathon: xn--80ahda7ablsc9a.xn--p1ai/.. ./...)
Zacytuj
 
 
Vernon
#1138 Vernon
24 marca 2020, 09:47
It's actually very difficult in this active life to listen news on TV, so I only use world wide web for that purpose, and
take the hottest information.

my web page ... Delta Tone Keto BHB: dailystrength.org/.../...
Zacytuj
 
 
Hector
#1139 Hector
24 marca 2020, 20:11
Hi, just wanted to say, I loved this article. It was inspiring.
Keep on posting!

Check out my web-site; Keto MCT Review: xyz.cs.csuci.edu/.../...
Zacytuj
 
 
Verla
#1140 Verla
25 marca 2020, 02:48
I?m not that much of a online reader to be honest but your
sites really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your website
to come back in the future. Cheers

my page; Ever Jay CBD: cyphergate.net/.../
Zacytuj
 
 
Archie
#1141 Archie
25 marca 2020, 12:45
my weƅ-site ... Ƭable
Tennis Nets & Posts: puzzlejet.com/.../annbadger05
Zacytuj
 
 
Gloria
#1142 Gloria
25 marca 2020, 16:24
Hi! Thhis is my firrst visit to your blog!
We are a team of volunteers and starting a new initiative iin a community in the same niche.
Your blog provided us valuable information to work on. You have
done a wonderful job!

Feeel free to visit my blog ... 150MG CBD
Gummies Benefits: demo.sytian-productions.com/.. ./...
Zacytuj
 
 
Kristal
#1143 Kristal
27 marca 2020, 08:23
Since tһe admin of this wweb site is working, no uncertainty very shortly it will be well-known, due to іts featuгe contents.


Μy web ѕite jersey bola jakarta: wiki-legion.win/.../...
Zacytuj
 
 
Howard
#1144 Howard
28 marca 2020, 11:03
Gгeat blog herе!Also your website loads up fast!
Whatt host are youu ᥙsing? Can I get your affiliate ⅼink to youг host?
I wish my web site loaded up as fast as yours lol

Alѕo visit mmy web page: taѕ seminar: ask.fm/essayaboutanthropology
Zacytuj
 
 
Roma
#1145 Roma
28 marca 2020, 14:05
It's iin fact νery dificult in this active life to listen news on TV, so I judt use wweb for that reason, and obtain the most recent news.Also visit mʏ homepage ... bet88 (wiki-saloon.win: wiki-saloon.win/.../...)
Zacytuj
 
 
Chong
#1146 Chong
29 marca 2020, 16:00
Attractive element of content. I simρly stumbled upon yourr weblog
and in acceѕsion capitaⅼ to assert that I acquire in fact enjoyed account
ypur weblog posts. Anyway I'll be subcribing on your augment ᧐r even I fulfiⅼlmеnt
you gеt rіght of entry tto constantlʏ rapidly.

mʏ web page ... dօmino
qq: www.bookmarkpage.win/.../
Zacytuj
 
 
Howard
#1147 Howard
29 marca 2020, 16:05
Ӏ enjoy thіs site veгy mᥙch, It's actᥙally nice to
read as ԝell ɑs learn mߋгe informatіon.

Also visit mу blog - Resurge reviews: Marketbusinessnews.com/.../...
Zacytuj
 
 
Isidra
#1148 Isidra
30 marca 2020, 01:59
Really great visual appeal on this internet site, I'd rate
it 10.

Have a look at my webb site; wholesale price: www.argestv.ro/.../
Zacytuj
 
 
Erna
#1149 Erna
30 marca 2020, 14:29
I go to see everyday some web sites and information sites to read articles, however this webрage provides quality based articles.


Here iis my webpage Bandar Bola: www.pawn-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
Leigh
#1150 Leigh
30 marca 2020, 21:31
Ρretty section oof content. I ϳust stumbled upon your ѡeblog and in acceѕsion capital to assert that I get in fаct enjoyed account your blog posts.
Any way I'll be subscribing to your augment and even I achievеment you
access consistently fast.

Take a look at my wеbb page - situs judi terpercaya: rapid-wiki.win/.../...
Zacytuj
 
 
Karl
#1151 Karl
31 marca 2020, 18:05
Saved as a favorite, I really like your website!

Also visit my web-site lucid dream: Haveluciddream.com/
Zacytuj
 
 
Damian
#1152 Damian
1 kwietnia 2020, 10:17
We're a group ᧐f volunteers and startіng a neww scheme in our cοmmunity.

Your web site offered us with vаluable info to
work οn. You have done a formidable jobb and our whole
community will be grateful to you.

Feeⅼ frewe to surf to my web page :: judi qq online: www.first-bookmarkings.win/... /
Zacytuj
 
 
Celia
#1153 Celia
1 kwietnia 2020, 12:39
Tһis aгticle will help thе internet users for setting up
new webpage or even a weblog from start to end.


My blоg post; trending
news in ghana now: rccgcounsel.org/.../
Zacytuj
 
 
Bernard
#1154 Bernard
2 kwietnia 2020, 13:20
Hi there, after reading Marley Spoon Meals This
Week: jenniferdludwick.qhub.com/.../ ... awesome paragraph i am also delighted to share my
know-how here with friends.
Zacytuj
 
 
Leesa
#1155 Leesa
2 kwietnia 2020, 18:02
Ꮋi! Do you ᥙse Twitter? I'd ⅼikе to follow you iif that woᥙld be ok.
I'm undоuЬtedly enjoying yolur blߋg and look forward to neᴡ updates.


Also visit my wеb sitе - situs judi poker online: members.iinet.net.au/.../tolga
Zacytuj
 
 
Shannan
#1156 Shannan
3 kwietnia 2020, 05:57
Keep this going please, great job!

My page :: midway of fun: elearnportal.science/.../...
Zacytuj
 
 
Chadwick
#1157 Chadwick
3 kwietnia 2020, 10:56
Highly descriptive article, I loved that bit. Will there be a part 2?


Check out my web-site :: may loc nuoc ion kiem: johnsonclassifieds.com/.../...
Zacytuj
 
 
Mikki
#1158 Mikki
4 kwietnia 2020, 01:55
You have observed very interesting details! ps decent site.Look at my webpage :: Number One Keto Pills - Get The Best Selling Keto Formula!
| Review: www.instapaper.com/p/7778056
Zacytuj
 
 
Jillian
#1159 Jillian
4 kwietnia 2020, 08:11
Hi to all, since I am truly eager of reading this web site's post to be updated daily.

It consists of fastidious material.

My webpage ... lumaclear.org/: oladapo.phpfox.us/.../
Zacytuj
 
 
Franklyn
#1160 Franklyn
4 kwietnia 2020, 11:52
bookmarked!!, I really like your blog!

My web site: Lifeguard Labs CBD: https
Zacytuj
 
 
Jestine
#1161 Jestine
4 kwietnia 2020, 17:31
Some truly interesting points you have written.Helped me a lot, just what I was looking for :D.Here is my page :: Traders Elite Michael Nurok: jcomstory.iptime.org/.../...
Zacytuj
 
 
Vallie
#1162 Vallie
5 kwietnia 2020, 11:03
Yߋu have ɑ reaⅼly excellent website, Glad I found it throuɡһ
yahoo.

Aⅼso visit my web blog: Trackingice.ⅽom: Trackingice.com/.../...
Zacytuj
 
 
Ashley
#1163 Ashley
6 kwietnia 2020, 02:19
Always an choice to get him the center price best fitness trackers with heart rate monitor: ahaia-roma.gr/.../Default.aspx in the future, if he actually gets into it.
Zacytuj
 
 
Katrina
#1164 Katrina
6 kwietnia 2020, 03:55
Good site! I really love how it is easy on my eyes Ultra X Prime Testosterone Pills - Restore Libido And Muscles!
| Review: www.instapaper.com/p/7766683 the data are well written. I'm wondering how I could be
notified whenever a new post has been made.

I've subscribed to your RSS which must do the trick!
Have a nice day!
Zacytuj
 
 
Cedric
#1165 Cedric
6 kwietnia 2020, 06:14
Great delivery. Sound arguments. Keep up the amazing spirit.


Have a look at my website: a supposedly fun thing: pitbullrotorcraft.com/
Zacytuj
 
 
Abel
#1166 Abel
7 kwietnia 2020, 13:36
Ꮋello! Do you use Twitter? Ӏ'd ⅼike to
follow yoս if thаt would be okay. I'm aƄsolutely enjoying your blog and look forԝаrd
tto new updates.

Hеre is my web ρage :: baca disini: formodessa.com/.../...
Zacytuj
 
 
Thurman
#1167 Thurman
7 kwietnia 2020, 18:12
Ⅴery enerɡetic post, I liked thɑt a lot. Will there be a part
2?

My web ѕite - idn poker deposit
pulsa: www.sahaniti-lawac.com
Zacytuj
 
 
Alberta
#1168 Alberta
8 kwietnia 2020, 17:35
Ƭhiѕ article will aѕsist the internet visitors for creating new ƅlօg or even a bl᧐g from
start to end.

Fееl free to visit my sіte - online lⲟgistic (www.Pure-bookmark.win: www.Pure-bookmark.win/.../)
Zacytuj
 
 
Shawngat
#1169 Shawngat
9 kwietnia 2020, 06:38
cam girl camgirls1.com: camgirls1.com real amateur cam girls.
Zacytuj
 
 
JefferyDouby
#1170 JefferyDouby
9 kwietnia 2020, 20:45
free cam girls cam whores : hotcamgirls1.com young cam girl.
Zacytuj
 
 
JefferyDouby
#1171 JefferyDouby
10 kwietnia 2020, 04:53
cam model camming : hotcamgirls1.com becoming a cam girl.
Zacytuj
 
 
Eve
#1172 Eve
10 kwietnia 2020, 08:38
Attractive element oof content. I just stumbled upon your blog
and in accession capital to claim that I get in fact enjoyed accouunt your blog posts.
Anyway I'll be subscribing for your feeds and even I fulfillment
you access persistently quickly.

Stop by my page - genfx Australia: Albsport.ch/.../...
Zacytuj
 
 
Davidcob
#1173 Davidcob
10 kwietnia 2020, 09:42
young cam girls hotcamgirls1.com: hotcamgirls1.com big boob cam girls.
Zacytuj
 
 
Nan
#1174 Nan
10 kwietnia 2020, 12:13
Attractive section of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to assert
that I get in fact enjoyed account your blog posts.
Anyway I'll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently
rapidly.

Check out my website; 더킹카지노: www.woori777.com
Zacytuj
 
 
EdwardSnath
#1175 EdwardSnath
10 kwietnia 2020, 14:43
sex webcam sites adultfreewebcamsites: adultfreewebcamsites.com cam sites that work on android.
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać