Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - marzec II. 
Senator Grzegorz Bierecki został zawieszony w funkcji członka klubu parlamentarnego PIS. Za co? – Za „niewinność”. Ot, wyprowadził ze SKOK ów, gdzie prezesował, głupie kilkadziesiąt milionów złotych  (podobno 65) do swojej prywatnej spółki, o czym  A. Jakubowski, szef KNF, poinformował właśnie CBA i ABW. Ludzie!!! Do czego to już doszło! Żeby za takie grosze kogoś obwiniać? I to prezesa? Gdzie tu sprawiedliwość? To jest zwykła nagonka na PIS i już!  W tym szkalowaniu niektórzy posunęli się aż tak daleko, że twierdzą  iż SKOK i  finansowały kampanie reklamowe PIS – u  i dzięki  temu były pod jego politycznym parasolem ,  że w roku 2013 wyprowadziły do spółki w Luksemburgu ponad 80 milionów złotych, że pracuje w nich wielu członków rodzin pisowskich, że finansują media związane z tą partią, …. Ciekawe, jakie to jeszcze przestępstwa  im zarzucą, żeby zdyskredytować PIS, który przecież jest „prawy i sprawiedliwy”. 

Mówiąc bardziej serio, przez wiele lat słyszeliśmy z PIS u frazesy o potrzebie budowy silnej, spółdzielczej instytucji finansowej w interesie dobra wspólnego Polaków. Dzisiaj SKOK - om rozpaczliwie brakuje pieniędzy, by działać bezpiecznie a Bankowy Fundusz Gwarancyjny wypłacił już ich członkom i bankom, przejmującym upadające jednostki ( dotąd cztery) ponad 3 miliardy złotych naszych wspólnych pieniędzy. Gdyby tego nie zrobił to katastrofa finansowa kilku milionów Polaków, ich członków i udziałowców, byłaby niewyobrażalna. Afera  Amber  Gold to przy tym  pikuś. Istnieje więc i istniał od dawna, od czasów śp Lecha, „układ” biznesowo – polityczny, tyle tylko, że ma to miejsce w PIS –ie a nie gdzie indziej. To Lech opóżnił  o 3 lata wejście tam KNF-u, kierując sprawę do Trybunału Konstytucyjnego. Kto przygotowywał wniosek do TK? – Andrzej Duda.

Media  „niezależne” – wSieci, wPolityce.pl, w Gospodarce.pl są w znacznej części finansowane przez Kasy. Wszystkie one należą  do spółki Fratria, której udziałowcem mniejszościowym jest Jacek Karnowski a większościowym spółka Apella, należąca do Kas, która w roku 2012 przejęła spółkę Media SKOK Wszystkie Kasy muszą, na polecenie Biereckiego, korzystać z jej usług, prowadzić za jej pośrednictwem kampanie reklamowe  i akcje promocyjne, nabijając jej kabzę.


Prezydent Komorowski na spotkaniu w Aleksandrowie Kujawskim – „Mamy wielkie zadanie przed sobą, żeby Polski nie oddać, że tak powiem, we władanie smerfa Marudy”, adresując te słowa  do kategorii ludzi, którzy ciągle marudzą - że w Polsce coś jest nie tak, jak trzeba, że wszystko jest najgorsze, najsłabsze, ….., że kraj się wręcz  rozpada.


Rosja właśnie wypowiedziała Traktat o Zbrojeniach (CEF), podpisany w roku 1990, czyli Kreml oficjalnie wznawia wyścig zbrojeń konwencjonalnych. Bardzo jestem ciekaw, czy kraje Zachodu nadal będą przeciwne budowie baz NATO na swojej flance wschodniej, w tym w Polsce.  Jest okazja, żeby ten wrzód przeciąć, niszcząc go finansowo, na wzór Reagana, szczególnie w sytuacji, gdy sam tego chce. Rosja od dawna straszy nas rakietami Iskander,  które chce rozlokować w obwodzie kaliningradzkim. Mamy, okazuje się, na to odpowiedź w postaci rakiet Homar, które będą ich odpowiednikiem (zasięg 300 km) i które – w dodatku – sami wyprodukujemy, z technologicznym wsparciem Amerykanów.  Co więcej, polski rząd złożył zapytanie w USA dotyczące zakupów  rakiet Tomahawk, które mają zasięg około 1000 mil  i 500 kg materiałów wybuchowych. Taki zasięg umożliwia zaatakowanie, w razie konieczności, nawet  Putina  w jego mateczniku. Jeżeli dodać do tego uzgodniony już zakup rakiet JASSM, to zaczynamy wyglądać na całkiem nieżle zabezpieczonych przed atakiem Ruskich. Trzeba nam jeszcze, do szczęścia, systemu antyrakietowego.


Siergiej Ławrow oskarżył Donalda Tuska, przewodniczącego RE, że podsyca napięcia między Moskwą a UE w związku z Ukrainą. Uważam, że jest to najlepsza z możliwych ocena pierwszych 100 dni pracy Tuska na nowym stanowisku.


Grecki minister obrony, Pamos Kammenos – „Jeśli Europa nas zostawi w kryzysie, zalejemy ją milionami imigrantów, wśród  których z pewnością znajdują się dżihadyści z Państwa Islamskiego”. Co na to UE? Czy takiego „sojusznika” można trzymać w swoich szeregach? Toż to jawny szantaż – albo będziecie nam płacić na naszych warunkach, albo zrobimy wam kuku. Z drugiej strony bankructwo Grecji stworzyłoby również ogromne problemy. Trzeba więc znaleźć jakiś kompromis ale nie pompowanie w nich kolejnych setek miliardów euro. Pamiętam dowcip z brodą, jak to Icek zwierzył się swojej żonie, Racheli, że ma duży dług  u  bankiera Samuela i nie ma go czym spłacić. Rachela załatwiła problem od ręki: najpierw, przez telefon - „Samuel? Mój mąż Icek ma u ciebie duży dług i ci go nie spłaci” a potem do męża – „Widzisz? Teraz to on ma problem, nie ty”.


13 marzec. TVP zaproponowała debatę wyborczą trojgu najmłodszym kandydatom na Prezydenta – A. Dudzie, A. Jarubasowi i M. Ogórek, w czasie której mieliby zaprezentować swój program i wizję prezydentury. Sztab wyborczy A. Dudy odmówił  twierdząc, że „nie licuje to z powagą wyborów” i że byłaby to „dyskryminacja  kandydatów starszych”.  Rzecznik prasowy TVP na to – „To nie sztaby wyborcze mówią telewizji, co ma zrobić. Telewizja, jak każda inna redakcja, decyduje kogo i według jakiego klucza zaprasza”. Telewizja nie może zrozumieć, że dla A. Dudy jedynym godnym przeciwnikiem jest B. Komorowski a reszta się nie liczy.


Newsweek pisze o nielegalnym zatrudnianiu pracowników PIS – u  w  charakterze asystentów europosłów z tej partii. Jeżeli, jak donoszą, z pieniędzy unijnych opłacana była pielęgniarka, opiekująca się matką Kaczyńskiego, to jest to nie tylko niemoralne, jest to przestępstwo, bo nie wolno przeznaczać unijnych pieniędzy, otrzymywanych w ramach wykonywania mandatu w PE na potrzeby macierzystej partii.


17 marca. W Sejmie odbyło się zamknięte posiedzenie Komisji Finansów, na którym omawiano sprawę SKOK-ów. Zamknięte posiedzenia robi się u nas po to, żeby następnego dnia były przecieki. Z tych właśnie przecieków wynika, że w ciągu ostatnich 2 lat prokuratura wszczęła aż 2252 śledztwa, dotyczące często milionowych oszustw i nieprawidłowości w tych Kasach. Według śledczych były one okradane „na słupy”, którymi były głównie osoby niepracujące i bezdomne, oraz przez własnych pracowników. Niedawno upadł SKOK Wołomin. Z jego Kasy w Gorzowie Wielkopolskim wyłudzono na podejrzane kredyty przynajmniej 489 mln. złotych. Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga prowadzi dochodzenia dotyczące wyłudzenia z kas SKOK u Wołomin pożyczek na kwotę ponad 1,5 miliarda złotych. Kierownik  ze SKOK Wesoła z Mysłowic  jest podejrzany o przywłaszczenie 107 tys. złotych, dzięki podawaniu w księgach rachunkowych nieprawdziwych danych a SKOK z Lublina udzielał pożyczek po 15 tys. złotych osobom, które o tym nie wiedziały, przelewając  je oczywiście na konta osób innych. Tych przecieków jest dużo więcej, szkoda   czasu na omawianie wszystkich. Prezydium Sejmu skierowało więc – podobno – wniosek do Komisji Etyki Poselskiej w sprawie ponad 90 posłów PIS, którzy w marcu 2012 roku podpisali się pod wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego (znowu !) dotyczącym Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych, prosząc  o rozpatrzenie zgodności z Konstytucją rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie szczegółowych zasad rachunkowości SKOK – ów. Zaczyna  mi to pachnieć działaniem w PIS zorganizowanej grupy przestępczej.


20 marca. Odbywający się właśnie szczyt UE poparł budowę unii energetycznej i zarekomendował utrzymanie  sankcji gospodarczych nałożonych na  Rosję aż do czasu pełnego wypełnienia ustaleń z Mińska. Żeby przestały one obowiązywać Rosja musi więc  umożliwić  kontrolę granicy południowo – wschodniej  Ukrainie, czyli w praktyce zaprzestać zbrojnego wspierania separatystów.  Co pan na to, panie Putin?

Komentarze  

 
AndrewDouck
#1513 AndrewDouck
28 maja 2020, 08:30
You have made your point. Where To Buy Disulfiram (antabuse)
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1514 Stevenfealk
28 maja 2020, 09:58
Regards, A good amount of material.
[url=http://flagyl.fr /]flagyl
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1515 Jeffreysnawl
28 maja 2020, 11:14
You mentioned this wonderfully! amoxicilina 500 mg
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1516 ScottPeasy
28 maja 2020, 13:23
Kudos, An abundance of knowledge.
Cheap Doxycycline No Prescription Overnight
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1517 RobinEnrix
28 maja 2020, 13:27
You actually said it very well! flomax generic
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1518 AndrewDouck
28 maja 2020, 15:22
Useful material. Thanks a lot! amoxicilina 500 mg
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1519 Stevenfealk
28 maja 2020, 16:37
You have made your point quite clearly!! buspar: busparmsnrxmsnrx.best/
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1520 Jeffreysnawl
28 maja 2020, 17:55
You have made your point extremely well.. ampicilina 500 mg
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1521 ScottPeasy
28 maja 2020, 19:15
Cheers! Valuable information! advair hfa
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1522 Donaldnolla
28 maja 2020, 19:48
Valuable posts. Thanks a lot! Wellbutrin 300mg Xl: tretinoin.fr/
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1523 RobinEnrix
28 maja 2020, 20:11
Whoa tons of awesome data! Silagra Vs Caverta
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1524 AndrewDouck
28 maja 2020, 22:11
Good forum posts, Cheers! Allopurinol And Metal Tatse In Mouth
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1525 Jeffreysnawl
29 maja 2020, 00:37
Nicely put, With thanks. Generic Flomax Side Affects
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1526 ScottPeasy
29 maja 2020, 01:01
Amazing a lot of great advice. Zithromax Versus Cephalexin
Zacytuj
 
 
Randy
#1527 Randy
29 maja 2020, 02:03
My partner аnd I stumbled over here by a different web address and thought I might check things out.
I likee what I see so noww i am foⅼlowing you.

Look forward to looking ߋver your wweb page for a second time.


Ꮮoоk іnto my weƅ-site :: mawar super loundry: www.foxtrot-bookmarks.win/.../
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1528 RobinEnrix
29 maja 2020, 02:52
Well spoken truly. ! fluconazole 200 mg
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1529 AndrewDouck
29 maja 2020, 04:54
Wow a good deal of beneficial information. Buy Propranolol 80mg No Script
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1530 ScottPeasy
29 maja 2020, 06:48
Wow plenty of fantastic advice. tretinoin cream 0 05
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1531 Donaldnolla
29 maja 2020, 07:12
Useful write ups. Thanks a lot. ermethrin: citalopram.fr/
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1532 Jeffreysnawl
29 maja 2020, 07:17
Cheers! Useful information. Lisinopril Pills
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1533 AndrewDouck
29 maja 2020, 11:43
You actually said that superbly! lexapro online
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1534 Donaldnolla
29 maja 2020, 12:54
Truly plenty of superb knowledge. Allopurinol Prescription Online: allopurinolmsnrxmsnrx.best/
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1535 Jeffreysnawl
29 maja 2020, 13:53
Regards, Excellent information! azitromicina bula
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1536 RobinEnrix
29 maja 2020, 16:11
You actually expressed this exceptionally well! citalopram
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1537 ScottPeasy
29 maja 2020, 18:23
Very well voiced really. . Buying Propecia Online Canada
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1538 AndrewDouck
29 maja 2020, 18:34
Wow loads of very good information! Diflucan Dosing For Tinea Capitis
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1539 Stevenfealk
29 maja 2020, 19:03
Nicely put. With thanks! propranolol 40mg: inderalrxlist.com/
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1540 ScottPeasy
30 maja 2020, 00:00
Incredible all kinds of superb material! tenoretic
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1541 Donaldnolla
30 maja 2020, 00:03
Cheers. A good amount of write ups.
celexa medication: celexa.fr/
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1542 AndrewDouck
30 maja 2020, 01:14
Many thanks, Loads of content!
Diflucan Over The Counter Medication
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1543 Stevenfealk
30 maja 2020, 01:33
Superb info. Kudos. paxil: lasix.fr/
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1544 Jeffreysnawl
30 maja 2020, 03:04
You explained it effectively! disulfiram reaction
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1545 RobinEnrix
30 maja 2020, 05:21
Seriously many of wonderful facts! viagra 100mg
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1546 Donaldnolla
30 maja 2020, 05:27
Many thanks, A good amount of data.
prednisone: prednisone.fr/
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1547 ScottPeasy
30 maja 2020, 05:32
Thanks a lot! Good information! Promethazine 25mg What Does It Do
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1548 Stevenfealk
30 maja 2020, 08:01
Amazing quite a lot of wonderful data. Adhd And Strattera And Research Review: stratterarx.fr/
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1549 Jeffreysnawl
30 maja 2020, 09:37
With thanks. Wonderful stuff! flagyl antibiotic
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1550 Donaldnolla
30 maja 2020, 10:51
You definitely made your point. paxil medication: lasix.fr/
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1551 ScottPeasy
30 maja 2020, 11:03
Appreciate it, Numerous forum posts.
motilium 10mg
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1552 AndrewDouck
30 maja 2020, 14:11
Useful stuff. Cheers! Ventolin Lung Cancer
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1553 Stevenfealk
30 maja 2020, 14:28
Seriously many of beneficial facts. Is Proventil The Same As Symbicort: ventolinrx.fr/
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1554 Jeffreysnawl
30 maja 2020, 16:09
You made your position very well!. mytlolitang motilium
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1555 Donaldnolla
30 maja 2020, 16:18
Nicely put, Many thanks! Can Metformin Cause Coughing: metformin-hcl.com/
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1556 ScottPeasy
30 maja 2020, 16:37
Truly plenty of awesome information. Can You Get High From Erythromycin
Zacytuj
 
 
Kermit
#1557 Kermit
30 maja 2020, 18:22
Gryson, Roger The Ministry of Female in the Early Church, Liturgical Press, 1976.


Here is my web-site; www.instructables.com: instructables.com/.../...
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1558 AndrewDouck
30 maja 2020, 20:38
Really quite a lot of useful tips. Can You Get High On Methocarbamol
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1559 Jeffreysnawl
30 maja 2020, 22:46
Regards. Good information. finasteride 5mg
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1560 RobinEnrix
31 maja 2020, 01:09
Lovely content. Many thanks! amoxicillin rash
Zacytuj
 
 
Colin
#1561 Colin
31 maja 2020, 01:32
When some one searches for his vital thing, thus he/she wishes to
be available that in detail, thus that thing is maintained over here.


Have a look at my webpage: why not try this out: evernote.com/.../...
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1562 AndrewDouck
31 maja 2020, 03:13
You have made your point. promethazine syrup
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1563 Donaldnolla
31 maja 2020, 03:14
Fantastic tips. Thanks. Symptoms Of Getting Off Atenolol: atenololmsnrxmsnrx.best/
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1564 Stevenfealk
31 maja 2020, 03:36
Truly quite a lot of valuable information! : buymodafinilntx.com/
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1565 ScottPeasy
31 maja 2020, 03:49
You expressed this terrifically! Baclofen Legs Come Back
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1566 Jeffreysnawl
31 maja 2020, 05:23
Many thanks! Ample postings.
prednisone 10mg
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1567 RobinEnrix
31 maja 2020, 07:45
You expressed this terrifically. anastrozole
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1568 ScottPeasy
31 maja 2020, 09:22
Many thanks! I appreciate this. paxil medication
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1569 AndrewDouck
31 maja 2020, 09:44
Fantastic content. Thank you. retin
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1570 Jeffreysnawl
31 maja 2020, 11:52
Kudos! A good amount of info!
inderal la
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1571 Donaldnolla
31 maja 2020, 14:09
Kudos, An abundance of facts!
Combivent Cash Price: ventolinrx.fr/
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1572 RobinEnrix
31 maja 2020, 14:17
Position nicely applied.. drug costs
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1573 ScottPeasy
31 maja 2020, 14:56
Good tips. Thank you! Albuterol Online Purchase
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1574 AndrewDouck
31 maja 2020, 16:18
Really loads of good info. prednisone 10 mg
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1575 Stevenfealk
31 maja 2020, 16:33
Good postings. Regards! Taking Augmentin And Breastfeeding: augmentin4u.com/
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1576 Jeffreysnawl
31 maja 2020, 18:26
Regards. I value it. cephalexin 500 mg
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1577 Donaldnolla
31 maja 2020, 19:37
Fine knowledge. Cheers. tetraciclina: tetracycline.fr/
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1578 RobinEnrix
31 maja 2020, 20:53
Kudos! Plenty of posts!
flomax
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1579 AndrewDouck
31 maja 2020, 22:50
You said that perfectly! phenergan 25mg
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1580 Stevenfealk
31 maja 2020, 23:03
Seriously lots of helpful tips! Cymbalta Cost Of: cymbaltamsnrxmsnrx.best/
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1581 Jeffreysnawl
1 czerwca 2020, 00:59
Superb forum posts. Thanks. Wellbutrin Sr For Weight Loss
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1582 Donaldnolla
1 czerwca 2020, 01:06
You actually mentioned that very well. metformin xr: metformin-hcl.com/
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1583 AndrewDouck
1 czerwca 2020, 05:24
Wonderful postings. Thanks! cephalexin
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1584 Donaldnolla
1 czerwca 2020, 06:34
Superb data. Regards. fluconazole medication: rxdiflucan.com/
Zacytuj
 
 
Jenny
#1585 Jenny
1 czerwca 2020, 07:00
It's in fact very complicated inn this busy live to listen news on TV, so I only use world wide web for that
purpose, and get the most up-to-date news.

my web site call nature skinderma pro: productionzone.sactheater.org/ .../...
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1586 Jeffreysnawl
1 czerwca 2020, 07:38
Thanks a lot! An abundance of data.
prinivil
Zacytuj
 
 
Patti
#1587 Patti
1 czerwca 2020, 11:02
Hello, its fastidious paragraph concerning media print, wwe
all know media is a impressive sourc of facts.

My web site - androzene male enhancement review (Lavada: detskayaxirurgiya.mednf.uz/... /...)
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1588 AndrewDouck
1 czerwca 2020, 12:00
With thanks. Loads of write ups.
Lexapro And Flu Symptons
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1589 Donaldnolla
1 czerwca 2020, 12:06
Fantastic posts. Regards. cymbalta medication: cymbaltamsnrxmsnrx.best/
Zacytuj
 
 
Stevenfealk
#1590 Stevenfealk
1 czerwca 2020, 12:11
Nicely put, Cheers! Flomax Vs Avodart Prostate Treatment: avodart.fr/
Zacytuj
 
 
Irving
#1591 Irving
1 czerwca 2020, 12:21
Great weblog right here! Also your web site so much up fast!
What web host are you using? Can I get your affiliate hyperlink in your host?
I want my website loaded up as fast as yours lol register.scotland.gov.uk/.../: register.scotland.gov.uk/.../. ..
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1592 ScottPeasy
1 czerwca 2020, 13:21
Thanks a lot. Numerous write ups!
Generic For Amoxil
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1593 AndrewDouck
1 czerwca 2020, 18:50
Seriously a lot of awesome info! Side Effects Of Cipro 500mg
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1594 ScottPeasy
1 czerwca 2020, 19:06
Nicely put, Cheers. tamsulosin 0 4 mg
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1595 Donaldnolla
1 czerwca 2020, 23:24
Seriously many of good data. citalopram: celexa.fr/
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1596 RobinEnrix
1 czerwca 2020, 23:33
Regards. I appreciate this. Letrozole Cost
Zacytuj
 
 
Jeffreysnawl
#1597 Jeffreysnawl
2 czerwca 2020, 03:43
Good material. With thanks! erythromycine
Zacytuj
 
 
RobinEnrix
#1598 RobinEnrix
2 czerwca 2020, 06:12
Nicely put, Thanks a lot! sildenafil generic
Zacytuj
 
 
ScottPeasy
#1599 ScottPeasy
2 czerwca 2020, 06:28
Kudos, A lot of content!
Motilium 90 Tablets
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1600 AndrewDouck
2 czerwca 2020, 08:22
With thanks, Useful stuff! domperidone
Zacytuj
 
 
Maya
#1601 Maya
2 czerwca 2020, 09:10
You can definitely see your expertise within the work you write.
The world hopes for more passionate writers such as you who aren't afraid
to say how they believe. At all times follow your heart.
siddhaclasses.com/: siddhaclasses.com/.../162396
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1602 AndrewDouck
2 czerwca 2020, 11:19
Amazing material. Regards. Methocarbamol For Men
Zacytuj
 
 
Tressa
#1603 Tressa
2 czerwca 2020, 16:18
Good respond in return of this issue with firm arguments and explaining the
whole thing about that. unsplash.com: unsplash.com/@jokebench2
Zacytuj
 
 
Meri
#1604 Meri
2 czerwca 2020, 16:25
Yes! Finally someone writes about daftar sbobet online.
agen judi terpercaya indonesia: chubbychannel.com/.../...
Zacytuj
 
 
AndrewDouck
#1605 AndrewDouck
2 czerwca 2020, 19:09
Thanks a lot, I enjoy it! Meningitis Mite Amoxicillin
Zacytuj
 
 
Esteban
#1606 Esteban
2 czerwca 2020, 19:49
Really no matter if someone doesn't be aware of after that its up to other people that they will help, so
here it occurs. startuplongmont.com: startuplongmont.com/.../257826
Zacytuj
 
 
Lavada
#1607 Lavada
2 czerwca 2020, 23:03
Hi there, yes this paragraph is truly fastidious and I have learned lot of things from it regarding blogging.
thanks. lookbook.nu/.../... lookbook.nu/.../7482104-Cortez
Zacytuj
 
 
Donaldnolla
#1608 Donaldnolla
3 czerwca 2020, 00:32
You actually said that effectively. propanol: inderal.fr/
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać