Polub NaszePanstwo.pl na   

Posprzątajmy nasz dom

  • Kategoria: Polityka
  • Belfer

Więc nie dość gościa czekać, nie dość i zaprosić,
Trzeba czeladkę zebrać i stoły pownosić,
A przed ucztą potrzeba dom oczyścić z śmieci;
Oczyścić dom, powtarzam, oczyścić dom, dzieci!*

Pragniemy być państwem nowoczesnym, europejskim, szanowanym na świecie. Zapraszamy do Polski studentów, argumentując, że nasze uczelnie są doskonałe, zapraszamy biznes pokazując nowoczesne drogi i powstającą w szybkim tempie infrastrukturę. Chcemy być liczącym się członkiem NATO i Unii Europejskiej z dumą mówiąc o wyborze Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.
A tymczasem na naszych podwórkach szarogęsi się ciemnogród i debilizm, obok którego przechodzimy do porządku dziennego.
 

Życie seksualne słonia - to problem, który rozpalił ostatnie posiedzenia poznańskiej rady miasta. Dociekliwy radny PiS - Michał Grześ obawia się bowiem, że samiec Ninio, który ostatnio trafił do poznańskiego zoo jest gejem. Co więcej, może być z tego powodu agresywny.**

Zamiast wyśmiać debila i zabrać mu głos, rada miasta debatuje o rzekomej orientacji seksualnej słonia. Co prawda to wydarzenie sprzed lat, ale myślicie, że wśród pisowskiej ciemnoty się coś zmieniło? Czytajcie dalej.

Radna PiS Lidia Dudziak przyznaje, że zgłosiły się do niej oburzone matki spacerujące po Starym ZOO ze swoimi pociechami. - Są oburzone, że na wybiegu tuż przy placu zabaw dochodzi do kopulacji osłów. Wcześniej tego problemu nie było - mówi. - Dzieci to oglądają, przecież tak nie może być. Rozmawiałam już z p.o. dyrektora Ogrodu Zoologicznego, musiałam go przekonywać do tego, by wprowadzić pewne zmiany i ostatecznie obiecał, że takie sytuacje się nie powtórzą - dodaje.***

Może warto zastanowić się, jak daleko dojdzie ten katolibski ciemnogród, jeśli mu pozwolimy. I czy na pewno chcemy na to pozwolić, by tacy ludzie zasiadali w radach miast i gmin.

- Po co Polsce ta ustawa? Europa nie ma prawa sięgać laickimi rękami do polskiej rodziny - mówił do pielgrzymów na Jasnej Górze bp Kazimierz Ryczan w kontekście ratyfikacji Konwencji Rady Europy o zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Apelował do posłów i prezydenta, by konwencja nie zaczęła obowiązywać w Polsce.****

Wśród panów popijających napoje procentowe, zwykle w nie najlepszych lokalach, od lat krąży super "dowcip" o tym, że kobieta jest jak kotlet schabowy, im bardziej stłuczona - tym lepsza. Teraz w ten polski patriarchalny światek wpisuje się prominentny przedstawiciel Kościoła Katolickiego. No bo jak to? Europa się będzie mieszać do polskiej tradycji: w sobotę wieczorkiem żonie wpierdol, a w niedzielę rano razem do kościółka i stówkę na tacę.

Drodzy Państwo! Już 16 listopada będzie okazja posprzątać to nasze gminne i miejskie podwórko. Usunąć pisowskich i innych prawicowych oszołomów, wywalić spośród radnych katolibskich oszołomów, pokazać ciemnogrodowi, że jego miejsce jest w stodole, a nie wśród radnych, wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast. Nie dajcie sobie wmówić, że lokalne wybory są nieistotne, bo wybieramy właśnie ludzi, którzy rządzić będą naszymi wsiami i miastami. Gdy nie pójdziecie na wybory, walkowerem oddacie Polskę ciemnocie i zacofaniu!

 




--
* Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz
** http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/radny-pis-tropi-slonia-geja,91836.html
*** http://epoznan.pl/news-news-52287-Stare_ZOO_matki_oburzone_oslami_kopulujacymi_na_wybiegu
**** http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,16687530,Bp_Ryczan_apeluje_do_poslow__Nie_pozwolcie_tykac_polskiej.html
 

Komentarze  

 
Hayley
#81 Hayley
26 listopada 2020, 20:36
I am constantly looking online for ideas that can assist me.
Thanks!

my blog :: zerogketo.com/: payadsocial.com/.../...
Zacytuj
 
 
Ali
#82 Ali
27 listopada 2020, 00:29
Really no matter if someone doesn't be aware off after that its
up to other people that they will help, so here it happens.

web site: wikicryptocoins.com/.../...
Zacytuj
 
 
Dotty
#83 Dotty
27 listopada 2020, 03:33
Highly energetic blog, I enjoyed that bit. Will there be a part 2?


My web page; Back to list of items: bluecorkscrew.com/.../...
Zacytuj
 
 
Otis
#84 Otis
27 listopada 2020, 12:08
Truly no matter if someone doesn't know then its up to other users that they wilol help, so here it happens.

web site: fansuld.com/.../
Zacytuj
 
 
Thorsten
#85 Thorsten
27 listopada 2020, 15:53
It's going too be ending oof mine day, except before finish I am reading this enormous article
to improve my knowledge.
site: privatemoney.org/.../...
Zacytuj
 
 
Trudi
#86 Trudi
27 listopada 2020, 20:23
This text is priceless. How can I find out more?

My web blog :: Skip / Bypass: lib.ezproxy.ust.hk/.../2105953
Zacytuj
 
 
Troy
#87 Troy
27 listopada 2020, 23:25
I like it when people get together and share thoughts.
Great site, stick with it!

Here is my web site ... Keto Rx Review: trainingteachers.org.za/.../.. .
Zacytuj
 
 
Tasha
#88 Tasha
28 listopada 2020, 01:24
Howdy! I'm at work browsing your blog from my new iphone 3gs!

Just wanted to say I love reading through your blog and look forward
to all your posts! Keep up the outstanding work!


My web site - kora
kora: workers54.blogspot.com/.../...
Zacytuj
 
 
Kathrin
#89 Kathrin
28 listopada 2020, 03:44
Thanks designed for sharing such a pleasant idea, article is pleasant, thats why i have read it entirely

my page ... naturalgreencbd.org/: quickregister.info/.../252162
Zacytuj
 
 
Lachlan
#90 Lachlan
28 listopada 2020, 06:27
Yes! Finally someone writes about accessing medical cannabis.


My website - Full Releaf CBD Price: satsharing-sat.com/.../
Zacytuj
 
 
Chelsea
#91 Chelsea
28 listopada 2020, 09:02
Hi, after reading this awesome article i am too happy to share my knowledge here
with mates.

Check out my web-site: Vita
Grow XL Male Enhancement: wilfredlhornsby.qhub.com/.../. ..
Zacytuj
 
 
Jaunita
#92 Jaunita
28 listopada 2020, 09:47
Keep on working, great job!

my website designerketopills.com/: http
Zacytuj
 
 
Meagan
#93 Meagan
28 listopada 2020, 12:13
Very wonderful information can be found on website.


my page; Keto Rx Reviews: kiagoos.com/.../britneymesa
Zacytuj
 
 
Pablo
#94 Pablo
28 listopada 2020, 12:14
Enjoyed reading this, very good stuff, appreciate it.


my page - slimyliquidcbd.net/: payadsocial.com/.../...
Zacytuj
 
 
Collette
#95 Collette
28 listopada 2020, 12:52
Very interesting subject, regards for posting.

Look at my web blog :: Sheer Spark Keto Boost Reviews: book.ly/.../...
Zacytuj
 
 
Miriam
#96 Miriam
28 listopada 2020, 14:20
I simply could not leave your web site prior to suggesting that I actually loved the usual info an individual provide to your visitors?
Is gonna be back often to inspect new posts.

Here is my web page ... Advanced Keto
Blend: ppstix.co.uk/.../trinakilleen8
Zacytuj
 
 
Salina
#97 Salina
28 listopada 2020, 15:24
You have brought up a very superb points, appreciate it for the
post.

Also visit my web page - 1 Shot Keto Diet: shakimuddin.com/.../
Zacytuj
 
 
Merlin
#98 Merlin
28 listopada 2020, 15:39
Remarkable! Its genuinely amazing paragraph, I have got much
clear idea about from this paragraph.

My webpage Zero G
Keto Review: www.incubateur.artpartage.ca/. ../
Zacytuj
 
 
Noemi
#99 Noemi
28 listopada 2020, 15:46
It's actually very complex in this full of activity life to listen news on TV,
so I simply use web for that purpose, and obtain the latest information.

My web site: Aktiv Keto Ingredients: www.incubateur.artpartage.ca/. ../
Zacytuj
 
 
Henry
#100 Henry
28 listopada 2020, 23:25
What's Happening i'm new to this, I stumbped upon this I have found It positively useful and it has aided
me out loads. I hope too give a contribution &
assist different customers like its aided me. Good job.
homepage: palz.one/.../
Zacytuj
 
 
Britt
#101 Britt
29 listopada 2020, 00:29
Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?

you make blogging look easy. The overall look of your website is great, as well as the content!


my website: Designer Keto Pills: trainingteachers.org.za/.../.. .
Zacytuj
 
 
Margart
#102 Margart
29 listopada 2020, 01:28
You could definitely see your enthusiasm within the paintings you write.
The arena hopes for more passionate writers like you who aren't
afraid to say how they believe. All the time follow your heart.


my web blog :: ViriliTrex: .../ten-signs-you-should-have- a-sex-makeover-1897141836
Zacytuj
 
 
Torri
#103 Torri
29 listopada 2020, 10:07
It's going to be end of mine day, except before finish I am reading this impressive paragraph to increase my knowledge.


Also visit my webpage: vitagrowxlmaleenhancement.com/ .../ 24propertyportugal.com/.../...
Zacytuj
 
 
Tayla
#104 Tayla
29 listopada 2020, 13:47
You can certainly see your skills in the paintings you write.

The sector hopes for even more passionate writers such as you who are not afraid to
say how they believe. Always go after your heart.


Also visit my webpage ... ViriliTrex Male Enhancement: telegra.ph/.../
Zacytuj
 
 
Cecila
#105 Cecila
30 listopada 2020, 06:44
I simply couldn't go away your websitfe prior to suggesting that I actually enjoyed the standard information an individual
provide forr your guests? Is gonna be again frequently in order to investigate cross-check
new posts
homepage: wangbox.net/.../...
Zacytuj
 
 
Cristine
#106 Cristine
1 grudnia 2020, 13:53
É aplicado sem demora nas estrias e também, tal como ocorre em micro-áreas imagina uma nova pele nas áreas
tratadas.

my web-site Bottox
Caps Emagrece: sites.google.com/.../...
Zacytuj
 
 
Jerrold
#107 Jerrold
1 grudnia 2020, 14:50
Ӏ amm the business manager of Eastern Ray shisha hire surrey weddings 18 аnd 21 birthday parties corporate events themed parties
ɑnd house parties 2: easternrayshisha.Co.uk/.../ (easternrayshisha.ϲo.u k), a hіgh еnd shisha pipe hire company.
We are ɑt this time planning a major wedding ceremony ɑnd party јust
outsіde London and I ɑm searching for reliable Clowns Ϝor Hire I was wondering whetһer anyone at naszepanstwo.pl can assist me.
Does anyboⅾy һappen to have sοme local contacts?
Ƭhe client iѕ more than happʏ tо hire staff from abroad as
top quality is the pivotal рoint tо consіder.
Money іs not ɑn issue. Many thanks іn advance.
Zacytuj
 
 
Gale
#108 Gale
1 grudnia 2020, 17:47
Certa combinaçãBottox Caps o que é (Pedro Caio: tinyurl.com/yyj5gzo5) exclusiva a óleos e também manteigas nutritivas
da grão de formosa, amêndoas e karitê.
Zacytuj
 
 
Adelaida
#109 Adelaida
2 grudnia 2020, 16:10
Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?
you made blogging look easy. The overall look of your
site is fantastic, let alone the content!

my web-site :: android mp3 indir: privacylawguide.com/.../
Zacytuj
 
 
Alice
#110 Alice
3 grudnia 2020, 17:21
Hey very nihe blog!
web page: ugaksa.org/db22121_n/1194944
Zacytuj
 
 
Lorrine
#111 Lorrine
4 grudnia 2020, 01:34
A verdade é que este característica a produto é muito sugerido, oferecendo excelentes resultados no
aumento do tamanho do pênis.

Also visit my webpage ... valor tinyurl.com: tinyurl.com/y6gksuxk
Zacytuj
 
 
Raphael
#112 Raphael
4 grudnia 2020, 07:54
Excellent blog here! Also your web site loads up fast!
What host are you using? Can I get your affiliate
link to your host? I wish my web
site: forum.marveltoons.com/.../ loaded up as fast as yours lol
web site
Zacytuj