Polub NaszePanstwo.pl na   

Posprzątajmy nasz dom

  • Kategoria: Polityka
  • Belfer

Więc nie dość gościa czekać, nie dość i zaprosić,
Trzeba czeladkę zebrać i stoły pownosić,
A przed ucztą potrzeba dom oczyścić z śmieci;
Oczyścić dom, powtarzam, oczyścić dom, dzieci!*

Pragniemy być państwem nowoczesnym, europejskim, szanowanym na świecie. Zapraszamy do Polski studentów, argumentując, że nasze uczelnie są doskonałe, zapraszamy biznes pokazując nowoczesne drogi i powstającą w szybkim tempie infrastrukturę. Chcemy być liczącym się członkiem NATO i Unii Europejskiej z dumą mówiąc o wyborze Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.
A tymczasem na naszych podwórkach szarogęsi się ciemnogród i debilizm, obok którego przechodzimy do porządku dziennego.
 

Życie seksualne słonia - to problem, który rozpalił ostatnie posiedzenia poznańskiej rady miasta. Dociekliwy radny PiS - Michał Grześ obawia się bowiem, że samiec Ninio, który ostatnio trafił do poznańskiego zoo jest gejem. Co więcej, może być z tego powodu agresywny.**

Zamiast wyśmiać debila i zabrać mu głos, rada miasta debatuje o rzekomej orientacji seksualnej słonia. Co prawda to wydarzenie sprzed lat, ale myślicie, że wśród pisowskiej ciemnoty się coś zmieniło? Czytajcie dalej.

Radna PiS Lidia Dudziak przyznaje, że zgłosiły się do niej oburzone matki spacerujące po Starym ZOO ze swoimi pociechami. - Są oburzone, że na wybiegu tuż przy placu zabaw dochodzi do kopulacji osłów. Wcześniej tego problemu nie było - mówi. - Dzieci to oglądają, przecież tak nie może być. Rozmawiałam już z p.o. dyrektora Ogrodu Zoologicznego, musiałam go przekonywać do tego, by wprowadzić pewne zmiany i ostatecznie obiecał, że takie sytuacje się nie powtórzą - dodaje.***

Może warto zastanowić się, jak daleko dojdzie ten katolibski ciemnogród, jeśli mu pozwolimy. I czy na pewno chcemy na to pozwolić, by tacy ludzie zasiadali w radach miast i gmin.

- Po co Polsce ta ustawa? Europa nie ma prawa sięgać laickimi rękami do polskiej rodziny - mówił do pielgrzymów na Jasnej Górze bp Kazimierz Ryczan w kontekście ratyfikacji Konwencji Rady Europy o zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Apelował do posłów i prezydenta, by konwencja nie zaczęła obowiązywać w Polsce.****

Wśród panów popijających napoje procentowe, zwykle w nie najlepszych lokalach, od lat krąży super "dowcip" o tym, że kobieta jest jak kotlet schabowy, im bardziej stłuczona - tym lepsza. Teraz w ten polski patriarchalny światek wpisuje się prominentny przedstawiciel Kościoła Katolickiego. No bo jak to? Europa się będzie mieszać do polskiej tradycji: w sobotę wieczorkiem żonie wpierdol, a w niedzielę rano razem do kościółka i stówkę na tacę.

Drodzy Państwo! Już 16 listopada będzie okazja posprzątać to nasze gminne i miejskie podwórko. Usunąć pisowskich i innych prawicowych oszołomów, wywalić spośród radnych katolibskich oszołomów, pokazać ciemnogrodowi, że jego miejsce jest w stodole, a nie wśród radnych, wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast. Nie dajcie sobie wmówić, że lokalne wybory są nieistotne, bo wybieramy właśnie ludzi, którzy rządzić będą naszymi wsiami i miastami. Gdy nie pójdziecie na wybory, walkowerem oddacie Polskę ciemnocie i zacofaniu!

 
--
* Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz
** http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/radny-pis-tropi-slonia-geja,91836.html
*** http://epoznan.pl/news-news-52287-Stare_ZOO_matki_oburzone_oslami_kopulujacymi_na_wybiegu
**** http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,16687530,Bp_Ryczan_apeluje_do_poslow__Nie_pozwolcie_tykac_polskiej.html
 

Komentarze  

 
Simon
+2 [2] #1 Simon
3 października 2014, 04:19
- Drodzy Państwo! Już 16 listopada będzie okazja posprzątać to nasze gminne i miejskie podwórko. Usunąć pisowskich i innych prawicowych oszołomów, wywalić spośród radnych katolibskich oszołomów, pokazać ciemnogrodowi, że jego miejsce jest w stodole, a nie wśród radnych, wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast. -

Z mojej strony aplauz.

Z jednym zastrzeżeniem.
"Pragniemy być państwem nowoczesnym, europejskim, szanowanym na świecie. [...]
A tymczasem na naszych podwórkach szarogęsi się ciemnogród i debilizm, obok którego przechodzimy do porządku dziennego."
Wiem Belfer, że bywałeś tu i ówdzie, zatem pewnie się orientujesz, że wszędy taki ciemnogród. Ot, krzywa Gaussa dotycząca inteligencji.
My, Polacy, nie głupsi. Ale, jakby to rzec: nieco bardziej skrępowani:)
 
 
Belfer
+1 [1] #2 Belfer
3 października 2014, 09:30
Simon, oczywiście, że głupota nie jest cechą właściwą jedynie Polakom. Ale co ja będę się martwił o Anglików, Hiszpanów, czy Duńczyków. Niech sami sobie walczą ze swoją ciemnota. ;)
 
 
Pan Prezes
-2 [2] #3 Pan Prezes
3 października 2014, 09:39
Zapewniam was, że posprzątamy.
Ofiary postpeerelowskiego systemu edukacji nam nie przeszkodzą.

PS
"Pragniemy być państwem nowoczesnym, europejskim, szanowanym na świecie. [...]
A tymczasem na naszych podwórkach szarogęsi się ciemnogród i debilizm, obok którego przechodzimy do porządku dziennego."
Chcesz mieć szacunek, naucz się szanować innych.
 
 
Belfer
+1 [1] #4 Belfer
3 października 2014, 10:07
Na szacunek father bossie trzeba sobie zasłużyć. Nie wystarczy rozpieprzyć się pod Smoleńskiem.
A w to, ze posprzątacie po sobie to nie wierzy już nikt. Dlatego w wyborach samorządowych trzeba posprzątać PiS, uprzątnąć i wyrzucić do śmietnika historii.
 
 
Baca
+1 [1] #5 Baca
4 października 2014, 23:36
Zgadzam się z Belfrem. Z jednym ALE. Pisiaczki mają prawa obywatelskie i mają prawo głosować. Niestety! NIESTETY! NIESTETY!!! Ale mają! Mieć muszą! Jest demokracja. Choć mi też się nie podoba, że z namaszczeniem będą wrzucać te swoje kartki do głosowania.
Podobało mi się kiedyś - schowaj babci dowód osobisty. Fajne i śmieszne. Ale jakby mi ktoś z rodziny schował dowód! Przestawiłbym mu trzonowe z siekaczami!
Kiedyś dostawałem drgawek na widok Leppera. Jednak jego elektorat budził politowanie, niestety prawo głosu miał. Piszę niestety, bo chyba warto by prawa wyborcze połączyć z ilorazem inteligencji.
Na widok Kaczyńskiego dostaję jeszcze większych drgawek, bo wśród jego zwolenników widuję ludzi inteligentnych, a wierzą w takie głupoty! Jak im naprawić te zwoje mózgowe?! Czemu nie widzą różnicy między puszką po piwie, a samolotem!? I pójdą do urny. Oby nie trafili. Nic więcej nie da się zrobić.
 
 
sunset
+2 [2] #6 sunset
6 października 2014, 23:46
@baca napisał:
"...o wśród jego zwolenników widuję ludzi inteligentnych, a wierzą w takie głupoty! Jak im naprawić te zwoje mózgowe?! Czemu nie widzą różnicy między puszką po piwie, a samolotem!?..."
Niestety to prawda. ale także wynik pewnej manipulacji przeprowadzonej przez PiS. Otóż PiS nie ma zwolenników - PiS ma wyznawców, którzy tam samo wierzą Jarkowi i Antkowi jak księdzu w kościele. I ponownie niestety nie zdają sobie sprawy z faktu, że gdzie pojawia się wiara tam rozsądek ucieka uszami. Bo wiara jest zaprzeczeniem wiedzy.
I choć jestem chrześćjaninem (choć nie potrafiłbym już chyba powiedzieć o sobie "katolik" bo zbyt niską jakość to za sobą niesie) to przypomnę, że dogmat o boskości Chrystusa został ustalony w IV wieku, zdaje się razem z wniebowstąpieniem tegoż ;-)
a tak a propos wiary... mój ojciec, wierzący i do niedawna praktykujący (choroba go zmusiła do zaprzestania praktykowania) opowiadał mi, jak to był w szkole uczony przez księdza religii ;-)
ksiądz wypowiedział się, że "to niemożliwe, aby Chrystus urodził się tak normalnie, z bólami porodowymi, krwią etc. to musiał być promień, który przeniknął Matkę Boską i Jezus pojawił się na świecie" :P
echhh... fanatycy religijni, fundamentaliści, są w każdej religii i dla każdej stanowią śmiertelną groźbę. religia, w której pojawiają się fundamentaliści musi umrzeć, niestety umiera w bólach. bólach jej wyznawców oraz ich bliźnich.
 
 
Pan Prezes
-2 [2] #7 Pan Prezes
7 października 2014, 07:06
Cytat:
religia, w której pojawiają się fundamentaliści musi umrzeć
Co za bzdura.
Jest akurat odwrotnie.

PS
Za Wikipedią.
Cytat:
Zarzut fundamentalizmu, ze względu na pejoratywną wymowę tego określenia, często jest umyślnie wykorzystywany w mowie nienawiści w celu zdyskredytowania oponenta. Nazwanie kogoś mianem "fundamentalisty" we współczesnym społeczeństwie zwykle skutkuje przeniesieniem sporu ze sfery merytorycznej dyskusji na płaszczyznę emocjonalną. Takie działanie ma na celu skojarzenie z przeciwnikiem odczuć negatywnych, i tym samym ustawienie się po stronie przeważającej.
 
 
Baca
+1 [1] #8 Baca
9 października 2014, 20:09
Żadna religia nie opiera się na logicznym myśleniu, wręcz odwrotnie. Dlatego irracjonalizm wygrywa z racjonalizmem. Nie bo nie! i koniec dyskusji. A z PP zgadzam się w 5%, patrząc co się dzieje na iracko- syryjskim pograniczu. Nie ma co się cackać tylko podesłać Kurdom uzbrojenie, a Ukrrraińcom też. Jak? Przez Zimbabwe lub inne Barbados. Jako słupa użyć kogoś rosssyjssskiego pochodzenia.
 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze