Polub NaszePanstwo.pl na   

Posprzątajmy nasz dom

  • Kategoria: Polityka
  • Belfer

Więc nie dość gościa czekać, nie dość i zaprosić,
Trzeba czeladkę zebrać i stoły pownosić,
A przed ucztą potrzeba dom oczyścić z śmieci;
Oczyścić dom, powtarzam, oczyścić dom, dzieci!*

Pragniemy być państwem nowoczesnym, europejskim, szanowanym na świecie. Zapraszamy do Polski studentów, argumentując, że nasze uczelnie są doskonałe, zapraszamy biznes pokazując nowoczesne drogi i powstającą w szybkim tempie infrastrukturę. Chcemy być liczącym się członkiem NATO i Unii Europejskiej z dumą mówiąc o wyborze Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.
A tymczasem na naszych podwórkach szarogęsi się ciemnogród i debilizm, obok którego przechodzimy do porządku dziennego.
 

Życie seksualne słonia - to problem, który rozpalił ostatnie posiedzenia poznańskiej rady miasta. Dociekliwy radny PiS - Michał Grześ obawia się bowiem, że samiec Ninio, który ostatnio trafił do poznańskiego zoo jest gejem. Co więcej, może być z tego powodu agresywny.**

Zamiast wyśmiać debila i zabrać mu głos, rada miasta debatuje o rzekomej orientacji seksualnej słonia. Co prawda to wydarzenie sprzed lat, ale myślicie, że wśród pisowskiej ciemnoty się coś zmieniło? Czytajcie dalej.

Radna PiS Lidia Dudziak przyznaje, że zgłosiły się do niej oburzone matki spacerujące po Starym ZOO ze swoimi pociechami. - Są oburzone, że na wybiegu tuż przy placu zabaw dochodzi do kopulacji osłów. Wcześniej tego problemu nie było - mówi. - Dzieci to oglądają, przecież tak nie może być. Rozmawiałam już z p.o. dyrektora Ogrodu Zoologicznego, musiałam go przekonywać do tego, by wprowadzić pewne zmiany i ostatecznie obiecał, że takie sytuacje się nie powtórzą - dodaje.***

Może warto zastanowić się, jak daleko dojdzie ten katolibski ciemnogród, jeśli mu pozwolimy. I czy na pewno chcemy na to pozwolić, by tacy ludzie zasiadali w radach miast i gmin.

- Po co Polsce ta ustawa? Europa nie ma prawa sięgać laickimi rękami do polskiej rodziny - mówił do pielgrzymów na Jasnej Górze bp Kazimierz Ryczan w kontekście ratyfikacji Konwencji Rady Europy o zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Apelował do posłów i prezydenta, by konwencja nie zaczęła obowiązywać w Polsce.****

Wśród panów popijających napoje procentowe, zwykle w nie najlepszych lokalach, od lat krąży super "dowcip" o tym, że kobieta jest jak kotlet schabowy, im bardziej stłuczona - tym lepsza. Teraz w ten polski patriarchalny światek wpisuje się prominentny przedstawiciel Kościoła Katolickiego. No bo jak to? Europa się będzie mieszać do polskiej tradycji: w sobotę wieczorkiem żonie wpierdol, a w niedzielę rano razem do kościółka i stówkę na tacę.

Drodzy Państwo! Już 16 listopada będzie okazja posprzątać to nasze gminne i miejskie podwórko. Usunąć pisowskich i innych prawicowych oszołomów, wywalić spośród radnych katolibskich oszołomów, pokazać ciemnogrodowi, że jego miejsce jest w stodole, a nie wśród radnych, wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast. Nie dajcie sobie wmówić, że lokalne wybory są nieistotne, bo wybieramy właśnie ludzi, którzy rządzić będą naszymi wsiami i miastami. Gdy nie pójdziecie na wybory, walkowerem oddacie Polskę ciemnocie i zacofaniu!

 
--
* Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz
** http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/radny-pis-tropi-slonia-geja,91836.html
*** http://epoznan.pl/news-news-52287-Stare_ZOO_matki_oburzone_oslami_kopulujacymi_na_wybiegu
**** http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,16687530,Bp_Ryczan_apeluje_do_poslow__Nie_pozwolcie_tykac_polskiej.html
 

Komentarze  

 
Simon
+2 [2] #1 Simon
3 października 2014, 04:19
- Drodzy Państwo! Już 16 listopada będzie okazja posprzątać to nasze gminne i miejskie podwórko. Usunąć pisowskich i innych prawicowych oszołomów, wywalić spośród radnych katolibskich oszołomów, pokazać ciemnogrodowi, że jego miejsce jest w stodole, a nie wśród radnych, wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast. -

Z mojej strony aplauz.

Z jednym zastrzeżeniem.
"Pragniemy być państwem nowoczesnym, europejskim, szanowanym na świecie. [...]
A tymczasem na naszych podwórkach szarogęsi się ciemnogród i debilizm, obok którego przechodzimy do porządku dziennego."
Wiem Belfer, że bywałeś tu i ówdzie, zatem pewnie się orientujesz, że wszędy taki ciemnogród. Ot, krzywa Gaussa dotycząca inteligencji.
My, Polacy, nie głupsi. Ale, jakby to rzec: nieco bardziej skrępowani:)
Zacytuj
 
 
Belfer
+1 [1] #2 Belfer
3 października 2014, 09:30
Simon, oczywiście, że głupota nie jest cechą właściwą jedynie Polakom. Ale co ja będę się martwił o Anglików, Hiszpanów, czy Duńczyków. Niech sami sobie walczą ze swoją ciemnota. ;)
Zacytuj
 
 
Pan Prezes
-2 [2] #3 Pan Prezes
3 października 2014, 09:39
Zapewniam was, że posprzątamy.
Ofiary postpeerelowskiego systemu edukacji nam nie przeszkodzą.

PS
"Pragniemy być państwem nowoczesnym, europejskim, szanowanym na świecie. [...]
A tymczasem na naszych podwórkach szarogęsi się ciemnogród i debilizm, obok którego przechodzimy do porządku dziennego."
Chcesz mieć szacunek, naucz się szanować innych.
Zacytuj
 
 
Belfer
+1 [1] #4 Belfer
3 października 2014, 10:07
Na szacunek father bossie trzeba sobie zasłużyć. Nie wystarczy rozpieprzyć się pod Smoleńskiem.
A w to, ze posprzątacie po sobie to nie wierzy już nikt. Dlatego w wyborach samorządowych trzeba posprzątać PiS, uprzątnąć i wyrzucić do śmietnika historii.
Zacytuj
 
 
Baca
+1 [1] #5 Baca
4 października 2014, 23:36
Zgadzam się z Belfrem. Z jednym ALE. Pisiaczki mają prawa obywatelskie i mają prawo głosować. Niestety! NIESTETY! NIESTETY!!! Ale mają! Mieć muszą! Jest demokracja. Choć mi też się nie podoba, że z namaszczeniem będą wrzucać te swoje kartki do głosowania.
Podobało mi się kiedyś - schowaj babci dowód osobisty. Fajne i śmieszne. Ale jakby mi ktoś z rodziny schował dowód! Przestawiłbym mu trzonowe z siekaczami!
Kiedyś dostawałem drgawek na widok Leppera. Jednak jego elektorat budził politowanie, niestety prawo głosu miał. Piszę niestety, bo chyba warto by prawa wyborcze połączyć z ilorazem inteligencji.
Na widok Kaczyńskiego dostaję jeszcze większych drgawek, bo wśród jego zwolenników widuję ludzi inteligentnych, a wierzą w takie głupoty! Jak im naprawić te zwoje mózgowe?! Czemu nie widzą różnicy między puszką po piwie, a samolotem!? I pójdą do urny. Oby nie trafili. Nic więcej nie da się zrobić.
Zacytuj
 
 
sunset
+2 [2] #6 sunset
6 października 2014, 23:46
@baca napisał:
"...o wśród jego zwolenników widuję ludzi inteligentnych, a wierzą w takie głupoty! Jak im naprawić te zwoje mózgowe?! Czemu nie widzą różnicy między puszką po piwie, a samolotem!?..."
Niestety to prawda. ale także wynik pewnej manipulacji przeprowadzonej przez PiS. Otóż PiS nie ma zwolenników - PiS ma wyznawców, którzy tam samo wierzą Jarkowi i Antkowi jak księdzu w kościele. I ponownie niestety nie zdają sobie sprawy z faktu, że gdzie pojawia się wiara tam rozsądek ucieka uszami. Bo wiara jest zaprzeczeniem wiedzy.
I choć jestem chrześćjaninem (choć nie potrafiłbym już chyba powiedzieć o sobie "katolik" bo zbyt niską jakość to za sobą niesie) to przypomnę, że dogmat o boskości Chrystusa został ustalony w IV wieku, zdaje się razem z wniebowstąpieniem tegoż ;-)
a tak a propos wiary... mój ojciec, wierzący i do niedawna praktykujący (choroba go zmusiła do zaprzestania praktykowania) opowiadał mi, jak to był w szkole uczony przez księdza religii ;-)
ksiądz wypowiedział się, że "to niemożliwe, aby Chrystus urodził się tak normalnie, z bólami porodowymi, krwią etc. to musiał być promień, który przeniknął Matkę Boską i Jezus pojawił się na świecie" :P
echhh... fanatycy religijni, fundamentaliści, są w każdej religii i dla każdej stanowią śmiertelną groźbę. religia, w której pojawiają się fundamentaliści musi umrzeć, niestety umiera w bólach. bólach jej wyznawców oraz ich bliźnich.
Zacytuj
 
 
Pan Prezes
-2 [2] #7 Pan Prezes
7 października 2014, 07:06
Cytat:
religia, w której pojawiają się fundamentaliści musi umrzeć
Co za bzdura.
Jest akurat odwrotnie.

PS
Za Wikipedią.
Cytat:
Zarzut fundamentalizmu, ze względu na pejoratywną wymowę tego określenia, często jest umyślnie wykorzystywany w mowie nienawiści w celu zdyskredytowania oponenta. Nazwanie kogoś mianem "fundamentalisty" we współczesnym społeczeństwie zwykle skutkuje przeniesieniem sporu ze sfery merytorycznej dyskusji na płaszczyznę emocjonalną. Takie działanie ma na celu skojarzenie z przeciwnikiem odczuć negatywnych, i tym samym ustawienie się po stronie przeważającej.
Zacytuj
 
 
Baca
+1 [1] #8 Baca
9 października 2014, 20:09
Żadna religia nie opiera się na logicznym myśleniu, wręcz odwrotnie. Dlatego irracjonalizm wygrywa z racjonalizmem. Nie bo nie! i koniec dyskusji. A z PP zgadzam się w 5%, patrząc co się dzieje na iracko- syryjskim pograniczu. Nie ma co się cackać tylko podesłać Kurdom uzbrojenie, a Ukrrraińcom też. Jak? Przez Zimbabwe lub inne Barbados. Jako słupa użyć kogoś rosssyjssskiego pochodzenia.
Zacytuj
 
 
Marina
#9 Marina
5 października 2020, 04:11
O treino situado usa o glicogênio estocado no músculo como fonte de vigor.


Review my website ... moder diet gold pode beber cerveja: wt.social/.../...
Zacytuj
 
 
Courtney
#10 Courtney
5 października 2020, 14:35
부천출장마사지: bucheonbutterfly.site
Hi! I'm at work surfing around your blog from
my new iphone! Just wanted to say I love reading your
blog and look forward to all your posts! Keep up the outstanding work!울산출장마사지: ulsanoffice.site , gangneungbutterfly.site: gangwonprostate.site.
Zacytuj
 
 
Zelda
#11 Zelda
9 października 2020, 21:36
바카라사이트: www.nexxtecno.com/
Howdy! Do you use Twitter? I'd like to follow you if
that would be okay. I'm undoubtedly enjoying your blog and look forward to new posts.%anchor_test%: www.sdvor-dev.com/
Zacytuj
 
 
Brett
#12 Brett
10 października 2020, 00:22
바카라사이트: www.genesisinletsalon.com/
Great delivery. Solid arguments. Keep up the great spirit.%anchor_test%: www.twoplusthreetravellers.com /
Zacytuj
 
 
Johnie
#13 Johnie
10 października 2020, 00:25
우리카지노: www.inhoangduy.com/
This post presents clear idea for the new users
of blogging, that genuinely how to do blogging and site-building.%anchor_ test%: www.prakritikolkata.com/
Zacytuj
 
 
Lucille
#14 Lucille
10 października 2020, 08:54
더킹카지노: www.simaycicek.com/
Greetings! Very useful advice in this particular article!
It's the little changes that make the largest changes. Thanks a
lot for sharing!%anchor_test%: www.mervetalun.com/
Zacytuj
 
 
Amelia
#15 Amelia
11 października 2020, 10:09
Best IOS Apk Free Themes - Www.Spiritzh.Sk: spiritzh.sk/.../... - download website.
Read expert criticals about Android Premium Mods.
Zacytuj
 
 
Bret
#16 Bret
11 października 2020, 14:54
Popular Android Mod APK free download page. Read expert criticals about Android
Apk.

My web-site; Woocommerce Themes (www.clars.dk: www.clars.dk/.../)
Zacytuj
 
 
Epifania
#17 Epifania
11 października 2020, 17:37
Top Nulled Nulled
Free: wikisea.eu/.../ Extensions for Php. possible to find latest modules for Blog CMS.
Zacytuj
 
 
Shane
#18 Shane
12 października 2020, 03:31
Popular IOS Mod APK free download website.

Read expert criticals about Android Apk.

my web-site: Woocommerce Themes: academia-media.kz/.../...
Zacytuj
 
 
Fredericka
#19 Fredericka
12 października 2020, 07:00
Best IOS Apk full Free Download: https://%2525252525252525252525252525252525252528...%%2525252525252525252525252525252525252520.xn%@l.2.%252525252525252525252525252525252525255C%@/en/node/2276/track website.
Look at pros and cons about Android APPs.
Zacytuj
 
 
Bert
#20 Bert
12 października 2020, 08:18
Popular Android Apk free: park8.wakwak.com/.../... download blog.
Read comments about IOS APPs.
Zacytuj
 
 
Arlie
#21 Arlie
13 października 2020, 00:25
You might to discover Best Magento Addons in Nulled: roseplus.net/.../...
Just have a look the site and check the source codes
Zacytuj
 
 
Kelvin
#22 Kelvin
13 października 2020, 00:32
Site Builder be able to find Best Wordpress: retro-phonix.com/.../...
Plugins in Nulled.cr
Just visit the nulled.cr and check the designs
Zacytuj
 
 
Reyna
#23 Reyna
13 października 2020, 01:39
That makes house cleaning tasks fun and easy.

My web blog ... homesigil.com: wikicorp.org/.../
Zacytuj
 
 
Samara
#24 Samara
14 października 2020, 02:19
This is a topic which is close to my heart...
Cheers! Exactly where are your contact details though?
Zacytuj
 
 
Kristi
#25 Kristi
17 października 2020, 15:09
Thanks for finally talking about >Posprzątajmy nasz dom
Zacytuj
 
 
Diana
#26 Diana
18 października 2020, 00:13
I really like reading through a post that will make people think.
Also, thanks for allowing for me to comment!

Here is my web blog - m88: www.m88sut.com/
Zacytuj
 
 
Craig
#27 Craig
19 października 2020, 07:18
I have read so many articles or reviews concerning the blogger lovers but this
paragraph is genuinely a fastidious post, keep it up.


Take a look at my page: frankie's fun park nc (pitbullrotorcraft.com : pitbullrotorcraft.com)
Zacytuj
 
 
Gerardo
#28 Gerardo
22 października 2020, 05:17
It's very trouble-free to find out any topic on net
as compared to textbooks, as I found this paragraph at
this web page.

Here is my web blog ... قصة
عشق senden bana kalan: atlasobscura.com/.../...
Zacytuj
 
 
fhedxtuexu
#29 fhedxtuexu
22 października 2020, 11:34
28 year-old Court Bailiff or Sheriff (Aus) / Judge Choices Officer (NZ ) Cruz from Mount Albert, usually spends time with hobbies and interests like jewellery, Personal Trainer Torrance ca and cave diving. During the previous year has made a visit to Generalife and Albayzín.
바카라사이트
www.nana1004.com
Zacytuj
 
 
Miguel
#30 Miguel
22 października 2020, 14:57
Good day! I ckuld have sworn I've been to this site before but after browsing through some of the post I realized it's nnew to me.
Nonetheless, I'm definitely delighted I found it and I'll be bookmarking and checking back
often!
web site: wiki.busdiecker.org/.../
Zacytuj
 
 
Gilbert
#31 Gilbert
24 października 2020, 02:14
Greetings from Idaho! I'm bored to tears at work so I decided to check
out your site on my iphone during lunch break.
I really like the knowledge you provide here and can't wait to take a look
when I get home. I'm amazed at how fast your blog
loaded on my phone .. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, great site!


my website; mp3s - Fanny: nissanpartsny.net/.../... -
Zacytuj
 
 
Delphia
#32 Delphia
24 października 2020, 11:01
I visited many blogs but the audio feature for audio songs present at this site is truly
excellent.

Look into my blog: forex robot blog (Lonnie: corpsewiki.org/.../)
Zacytuj
 
 
Dawn
#33 Dawn
26 października 2020, 00:02
Fabulous, what a web site it is! This webpage gives useful facts to us, keep it up.


Here is my page - شركة سيو في مصر: www.effecthub.com/user/1823267
Zacytuj
 
 
Kenneth
#34 Kenneth
26 października 2020, 09:29
A estas alturas ya debemos tener claro de que cada
página de nuestra seo posicionamiento Web cat: rugrad.eu/.../... debe estar preparada para posicionar por una palabra o dos palabras claves
y similares y estás solo deben manter-se posicionadas en una única página.
Zacytuj
 
 
Rory
#35 Rory
28 października 2020, 22:23
Greetings from Florida! I'm bored at work so I decided to check out your blog
on my iphonje during lunch break. I really like the information you present here and can't wai to take a look when I get home.
I'm amazed at how fast your blog loaded on my mobile .. I'm not even using WIFI, just 3G ..
Anyhow, amazing blog!
web
site: wiki.ndf.taklia.com/.../
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać