Polub NaszePanstwo.pl na   

Posprzątajmy nasz dom

  • Kategoria: Polityka
  • Belfer

Więc nie dość gościa czekać, nie dość i zaprosić,
Trzeba czeladkę zebrać i stoły pownosić,
A przed ucztą potrzeba dom oczyścić z śmieci;
Oczyścić dom, powtarzam, oczyścić dom, dzieci!*

Pragniemy być państwem nowoczesnym, europejskim, szanowanym na świecie. Zapraszamy do Polski studentów, argumentując, że nasze uczelnie są doskonałe, zapraszamy biznes pokazując nowoczesne drogi i powstającą w szybkim tempie infrastrukturę. Chcemy być liczącym się członkiem NATO i Unii Europejskiej z dumą mówiąc o wyborze Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.
A tymczasem na naszych podwórkach szarogęsi się ciemnogród i debilizm, obok którego przechodzimy do porządku dziennego.
 

Życie seksualne słonia - to problem, który rozpalił ostatnie posiedzenia poznańskiej rady miasta. Dociekliwy radny PiS - Michał Grześ obawia się bowiem, że samiec Ninio, który ostatnio trafił do poznańskiego zoo jest gejem. Co więcej, może być z tego powodu agresywny.**

Zamiast wyśmiać debila i zabrać mu głos, rada miasta debatuje o rzekomej orientacji seksualnej słonia. Co prawda to wydarzenie sprzed lat, ale myślicie, że wśród pisowskiej ciemnoty się coś zmieniło? Czytajcie dalej.

Radna PiS Lidia Dudziak przyznaje, że zgłosiły się do niej oburzone matki spacerujące po Starym ZOO ze swoimi pociechami. - Są oburzone, że na wybiegu tuż przy placu zabaw dochodzi do kopulacji osłów. Wcześniej tego problemu nie było - mówi. - Dzieci to oglądają, przecież tak nie może być. Rozmawiałam już z p.o. dyrektora Ogrodu Zoologicznego, musiałam go przekonywać do tego, by wprowadzić pewne zmiany i ostatecznie obiecał, że takie sytuacje się nie powtórzą - dodaje.***

Może warto zastanowić się, jak daleko dojdzie ten katolibski ciemnogród, jeśli mu pozwolimy. I czy na pewno chcemy na to pozwolić, by tacy ludzie zasiadali w radach miast i gmin.

- Po co Polsce ta ustawa? Europa nie ma prawa sięgać laickimi rękami do polskiej rodziny - mówił do pielgrzymów na Jasnej Górze bp Kazimierz Ryczan w kontekście ratyfikacji Konwencji Rady Europy o zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Apelował do posłów i prezydenta, by konwencja nie zaczęła obowiązywać w Polsce.****

Wśród panów popijających napoje procentowe, zwykle w nie najlepszych lokalach, od lat krąży super "dowcip" o tym, że kobieta jest jak kotlet schabowy, im bardziej stłuczona - tym lepsza. Teraz w ten polski patriarchalny światek wpisuje się prominentny przedstawiciel Kościoła Katolickiego. No bo jak to? Europa się będzie mieszać do polskiej tradycji: w sobotę wieczorkiem żonie wpierdol, a w niedzielę rano razem do kościółka i stówkę na tacę.

Drodzy Państwo! Już 16 listopada będzie okazja posprzątać to nasze gminne i miejskie podwórko. Usunąć pisowskich i innych prawicowych oszołomów, wywalić spośród radnych katolibskich oszołomów, pokazać ciemnogrodowi, że jego miejsce jest w stodole, a nie wśród radnych, wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast. Nie dajcie sobie wmówić, że lokalne wybory są nieistotne, bo wybieramy właśnie ludzi, którzy rządzić będą naszymi wsiami i miastami. Gdy nie pójdziecie na wybory, walkowerem oddacie Polskę ciemnocie i zacofaniu!

 
--
* Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz
** http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/radny-pis-tropi-slonia-geja,91836.html
*** http://epoznan.pl/news-news-52287-Stare_ZOO_matki_oburzone_oslami_kopulujacymi_na_wybiegu
**** http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,16687530,Bp_Ryczan_apeluje_do_poslow__Nie_pozwolcie_tykac_polskiej.html
 

Komentarze  

 
Rosita
#41 Rosita
5 maja 2021, 06:57
USA bettors can location their wagers on the NFL, NHL, NBA and MLB games at any time of
the day, from wherever they are.

Also visit my blog ... read more: images.google.mu/.../
Zacytuj
 
 
Asa
#42 Asa
6 maja 2021, 01:51
Virginia Lottery Director Kevin Hall mentioned the state has received 25 applications from
would-be players in the sector.

Stop by my page: read more: images.google.com.vc/.../
Zacytuj
 
 
Dianna
#43 Dianna
9 maja 2021, 01:15
The odds or amounts the bookmaker will spend are determined by the total amount that has been bet on all of the feasible
events.

my page - click
here: images.google.cd/.../
Zacytuj
 
 
Cole
#44 Cole
9 maja 2021, 19:16
A handful of European soccer leagues have been on the board Friday along with a smattering of other contests.Here is my web page ... click here: maps.google.com.bd/.../
Zacytuj
 
 
Sol
#45 Sol
10 maja 2021, 00:27
Each bettors and bookmakers alike are going to have a distinction of opinion when it comes to predicting
the most likely outcome of a game.

Look into my web blog: read more: maps.google.com.jm/.../
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać