Polub NaszePanstwo.pl na   

I co? I nic!

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
Upodlające przepędzenie jeńców ukraińskich po ulicach Doniecka, ze związanymi rękami, brudnych, …, których pokazowo lżono i na których pluto. Po których przejściu, zwyczajem sowieckim, trzeba było zmyć jezdnię, jak po robactwie. Jest to, podobno, złamanie obowiązujących konwencji międzynarodowych, zakrawające o zbrodnię wojenną.
                                                                                       
  I co? I nic!                                                                                                                                                                        
300 rosyjskich ciężarówek tzw. pomocy humanitarnej, bez zgody władz Ukrainy demonstracyjnie wjechało do Ługańska, wyrażnie prowokując, czyli licząc na zbrojny atak drugiej strony. Następne tego typu konwoje są już  zapowiedziane.                                                                                                                                  I co? I nic!

Kolejne kolumny pancerne, z ciężkim uzbrojeniem, ze świeżymi zastępami rosyjskich najemników zasilają bandytów w Donbasie. Dzieje się tak po każdym sukcesie w ofensywie wojsk ukraińskich. Wiadomo, że na dłuższą metę Ukraina tego nie wytrzyma.                                                                                                                                                                                        I co? I nic!

Kolejne spotkanie ministrów SZ  w Berlinie. Jak z góry zakładała większość komentatorów – bez rezultatu, bo to było bardziej spotkanie propagandowe, niż konkretne. Jutro ma się odbyć spotkanie w Mińsku. Jego negatywny wynik można raczej również z góry przesądzić.                                                                                                                                   I co? I nic!

Wizyta A. Merkel w Kijowie. Propozycja wstrzymania ognia na wschodzie Ukrainy, co konserwuje stan istniejący i daje gwarancję utrzymania konfliktu przez czas nieokreślony. Jak daleko można się posunąć w fałszu i egoizmie???

Niemcy i Francja przeciwne budowie baz NATO  w Polsce i krajach bałtyckich, bo Putin mógłby się jeszcze bardziej zdenerwować. Czy to nie Putin podejmuje więc – pośrednio – decyzje o kluczowych działaniach NATO? Czy zachodnie demokracje stały się autystyczne?

A jeśli Rosja wyśle zielonych ludzików, żeby utworzyć korytarz z Kaliningradem, to co będzie? Oczywiście nic nie będzie (!), poza odrobiną krzyku i mnóstwem spotkań na najwyższych szczeblach.

Jestem jednak pewien, że jeśli takie ludziki pojawią się w Polsce, to ich szybko wytłuczemy, nawet wbrew opinii A. Merkel, ….. jabłkami, których mamy duże zapasy.

Komentarze  

 
euro-hill-billy
-4 [4] #1 euro-hill-billy
30 sierpnia 2014, 15:24
Ty tak na prawde o tym upokozaniu banderopitekow???? Ciekawe ilu wsrod nich bylo bulandzkich najemnikow. Tym ja bym im walil kulke w tyl lba a rerszte powiesibym za jaja i wyprul flaki tym matkojebcom...wiec ciesz sie, ze oni ich tylko przepedzili probanderowska, ziajonistyczna mendo.. Zolnierze z regularnej ukrainskiej armii sa respektowani jako jency wojenni a wszelcy mordercy (ochotnicy i najemnicy) do piachu. Moji przodkowi trzysta lat temu by ich wszystkich na pal ponabijali albo by w kieratach do konca ich zasranego zycia zaprzegnieci byli. Adam Smigielski byl postrachem zarowno dla Szwedow jak i bohunow.
Zacytuj
 
 
sunset
+2 [2] #2 sunset
30 sierpnia 2014, 19:07
wiesz co EHB? przepraszam za formę, ale Ty chyba jesteś głupszy niż ustawa przewiduje :(
ja nie popieram wcale banderowców, aby Ci się nie pomyliło, ale czy Ty znasz troszkę historię? mam na myśli prawdziwą historię, a nie politykę historyczną. no chyba, że historii uczyłeś się z trylogii. a jak wszyscy wiemy trylogia była pisana "ku pokrzepieniu serc" a nie na faktach.
czy masz mgliste chociaż pojęcie o początkach konfliktu kozacko - polskiego? o pogromach kozacczyzny organizowanych przez "świętego" Bobolę i kniazia Wiśniowieckiego? o tym jak Polska oszukała kozaków obiecując im uszlachcenie tak jak tatarom? i jak się z tego wywiązała? o prawdziwych powodach rokoszu Chmielnickiego?
jacy by nie byli banderowcy, nie byliśmy w tej sprawie bez winy, i choć metody przez nich stosowane dalekie były od akceptowanych. to jednak nie dziwię się ich nienawiści do nas. niestety jest to jedna z ciemniejszych kart historii naszego narodu.
i zanim odpiszesz, to poczytaj sobie głęboko w źródłach. i oszczędź nam tutaj "niewinności najjaśniejszej rzeczypospolitej" i podłości "wrogów ojczyzny".
Zacytuj
 
 
sunset
+2 [2] #3 sunset
30 sierpnia 2014, 19:11
i jeszcze jedno:
euro-hill-billy napisał:
Ty tak na prawde o tym upokozaniu banderopitekow???? Ciekawe ilu wsrod nich bylo bulandzkich najemnikow. Tym ja bym im walil kulke w tyl lba a rerszte powiesibym za jaja i wyprul flaki tym matkojebcom....

coś podobnego pisali hitlerowcy w czasach II wojny światowej o "polskich bandytach".
więc zanim otworzysz usta - pomyśl. to nic nie kosztuje. no chyba, że nie stać Cie na taki wysiłek.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [3] #4 Taurus
30 sierpnia 2014, 21:06
Cytat:
Ty tak na prawde o tym upokozaniu banderopitekow???? Ciekawe ilu wsrod nich bylo bulandzkich najemnikow.
Biorąc pod uwagę to, że praktycznie nie potrafisz się posługiwać językiem polskim, trzeba by było uznać cię za trolla Putina. To, co piszesz o swoich przodkach plus twój wulgaryzm świadczą o tym, że jesteś potomkiem jakichś dzikich Mongołów, który nie ma zielonego pojęcia o kulturze, człowieczeństwie, moralności, ... . Jesteś po prostu ludzkim zerem.
Zacytuj
 
 
Belfer
+2 [2] #5 Belfer
31 sierpnia 2014, 16:51
Oczywiste jest, że to płatny troll Putina. Wywiad NATO twierdzi, że jest takich nawet kilkadziesiąt tysięcy w różnych europejskich krajach. Jak doliczymy do tego naszych polskich pożytecznych idiotów w liczbie jakichś od stu do dwustu tysięcy, to Putin ma potężna cyfrową armię.
Dywagacje Taurusa o "zielonych ludzikach", którzy przyjdą walczyć o prawa Rosjan na Łotwie lub w Estonii lub broniąc praw białoruskiej mniejszości, będą walczyć o "eksterytorialny korytarz" do obwodu kaliningradzkiego przez Suwałki nie jest wcale tak fantastyczny.
Zacytuj
 
 
Baca
+2 [2] #6 Baca
31 sierpnia 2014, 20:42
To jest rusko-hill-billy. W tekscie jest mnóstwo rusycyzmów i jeszcze więcej polskich błędów językowych. Ale jest demokracja i facet może machać słowną brzytwą. Czy kogoś już przekonał?
Mogliśmy kiedyś spierać się z Ukraaincami o granice - dziś to bez znaczenia. Nikt w Polsce nie kwestionuje niepodległej Ukkrainny, a oni nie kwestionują niepodległej Polski. Ale są tacy co im ropa do głowy uderzyła i bredzą o małorusach i priwislanskim kraju.
Pucin ustawił wyszukiwarki na kluczowe słowa typu Kiev i sieje zamieszanie specjalnymi programami. Tu akurat mamy żywego durnia - najmędrsze software nie wymyśliłoby takich jałowych bzdur. Sam pisze, że jest zacofany o 300lat.
Zacytuj
 
 
LeonardDem
#7 LeonardDem
18 stycznia 2020, 19:43
Very good content you've got there.

nl.t-booster.org/: nl.t-booster.org/
Zacytuj
 
 
LeonardDem
#8 LeonardDem
18 stycznia 2020, 19:49
Rather useful....looking forwards to coming back again.

it.global-box.net/: it.global-box.net/site-map/
Zacytuj
 
 
Hectordetry
#9 Hectordetry
22 stycznia 2020, 07:02
fr.t-booster.org/.../: fr.t-booster.org/.../

Passion the website-- very user pleasant and lots to see!
Zacytuj
 
 
Hectordetry
#10 Hectordetry
22 stycznia 2020, 21:43
de.detoxyn.org/.../: de.detoxyn.org/.../

Maintain the incredible work !! Lovin' it!
Zacytuj
 
 
HerbertTassy
#11 HerbertTassy
23 stycznia 2020, 13:06
Amazing....this is a important site. baraita.net/.../: baraita.net/.../
Zacytuj
 
 
HerbertTassy
#12 HerbertTassy
24 stycznia 2020, 00:16
Love the site-- very user pleasant and great deals to see! baraita.net/.../: baraita.net/.../
Zacytuj
 
 
HerbertTassy
#13 HerbertTassy
24 stycznia 2020, 07:49
Thanks pertaining to supplying like amazing subject material.
baraita.net/.../: baraita.net/.../
Zacytuj
 
 
StacyReams
#14 StacyReams
25 stycznia 2020, 02:12
Wonderful text you've gotten there. aumentare massa muscolare con trazioni: juventusdomo.it/.../
Zacytuj
 
 
StacyReams
#15 StacyReams