Polub NaszePanstwo.pl na   

LOT MH17

Zginęło 298 niewinnych osób. Zginęli, bo ktoś chce prowadzić  polityczne gry, destabilizować Ukrainę, sprowadzić ją do roli państwa upadłego, tak jak to ma miejsce z Syrią. Państwa niezdolnego do samostanowienia, rządzenia się według własnych reguł, wybierania własnych dróg rozwojowych, ….

Prawie 300 unicestwionych istnień ludzkich. Zwłok leżących i rozkładających się na słońcu, ponieważ terroryści nasłani przez Putina, nazywani prorosyjskimi separatystami, nikogo nie dopuszczali do miejsca katastrofy a sami to miejsce skutecznie penetrowali.
Jaka to jest kultura, która pozwala na bezczeszczenie zwłok ludzkich, traktowania ich jak śmieci, niepotrzebne odpadki? Czy widzieliście twarz bandyty, w wojskowych buciorach, z papierochem i karabinem w garści, trzymającego dziecinną maskotkę? Być może on tą maskotkę zaniósł własnemu dziecku?! Czy widzieliście bandyckie twarze trzech najważniejszych przywódców separatystów, Rosjan, oficerów FSB, znanych już z wielu podobnych pól walki o przywrócenie Sowiet Union?

Putin stał się ojcem chrzestnym rosyjskiego terroryzmu, pariasem cywilizowanego świata. Jak długo jeszcze ten bandyta będzie mógł nas bezkarnie terroryzować,  grać na przemocy i równocześnie mieć poparcie własnego narodu, dzięki szalonej dezinformacji? Dlaczego to nazwisko nie jest już teraz wypowiadane przez czołowych polityków świata z obrzydzeniem?

Jutro odbędzie się szczyt UE na poziomie ministrów dyplomacji. Czy śruba sankcji gospodarczych zacznie być wreszcie dokręcana? Czy narody cywilizowanego świata, zwykli jego obywatele zmuszą swoich polityków do ukarania bolszewickiego bandyty?

Komentarze  

 
WayneNah
#41 WayneNah
31 stycznia 2020, 05:39
Incredibly user agreeable website. Massive details readily at one's fingertips on few gos to. nnet.it/pene-muscolo/: nnet.it/pene-muscolo/
Zacytuj
 
 
WayneNah
#42 WayneNah
31 stycznia 2020, 10:11
Your info is amazingly intriguing. dg-local.co.uk/.../: dg-local.co.uk/.../
Zacytuj
 
 
WayneNah
#43 WayneNah
31 stycznia 2020, 14:45
thnx on sharing this sensational site. bloggg.org/.../: bloggg.org/.../
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać