Polub NaszePanstwo.pl na   

LOT MH17

Zginęło 298 niewinnych osób. Zginęli, bo ktoś chce prowadzić  polityczne gry, destabilizować Ukrainę, sprowadzić ją do roli państwa upadłego, tak jak to ma miejsce z Syrią. Państwa niezdolnego do samostanowienia, rządzenia się według własnych reguł, wybierania własnych dróg rozwojowych, ….

Prawie 300 unicestwionych istnień ludzkich. Zwłok leżących i rozkładających się na słońcu, ponieważ terroryści nasłani przez Putina, nazywani prorosyjskimi separatystami, nikogo nie dopuszczali do miejsca katastrofy a sami to miejsce skutecznie penetrowali.
Jaka to jest kultura, która pozwala na bezczeszczenie zwłok ludzkich, traktowania ich jak śmieci, niepotrzebne odpadki? Czy widzieliście twarz bandyty, w wojskowych buciorach, z papierochem i karabinem w garści, trzymającego dziecinną maskotkę? Być może on tą maskotkę zaniósł własnemu dziecku?! Czy widzieliście bandyckie twarze trzech najważniejszych przywódców separatystów, Rosjan, oficerów FSB, znanych już z wielu podobnych pól walki o przywrócenie Sowiet Union?

Putin stał się ojcem chrzestnym rosyjskiego terroryzmu, pariasem cywilizowanego świata. Jak długo jeszcze ten bandyta będzie mógł nas bezkarnie terroryzować,  grać na przemocy i równocześnie mieć poparcie własnego narodu, dzięki szalonej dezinformacji? Dlaczego to nazwisko nie jest już teraz wypowiadane przez czołowych polityków świata z obrzydzeniem?

Jutro odbędzie się szczyt UE na poziomie ministrów dyplomacji. Czy śruba sankcji gospodarczych zacznie być wreszcie dokręcana? Czy narody cywilizowanego świata, zwykli jego obywatele zmuszą swoich polityków do ukarania bolszewickiego bandyty?

Komentarze  

 
Baca
+2 [2] #1 Baca
21 lipca 2014, 23:27
Rozwijam swoją poprzednią wypowiedź.
Tylko wysokiej klasy specjaliści mogą obsługiwać takie wyrzutnie. Nie było czasu na żmudne szkolenie. Wyrzutnia przyjechała wraz ze swoim etatowym personelem.
To jak mogło dojść do tak karygodnej pomyłki?! Przecież nawet gołym okiem, a ostatecznie przez teatralną lornetkę widać było co leci!
Odpowiedź - wystarczy posłuchać rozmów. Połowa była prawdopodobnie nawalona.
 
 
Pan Prezes
-2 [2] #2 Pan Prezes
23 lipca 2014, 11:19
Zginęło 96 niewinnych osób (że tam był prezydent to nie wspomnę). Zginęli, bo ktoś chce prowadzić polityczne gry, destabilizować Polskę, sprowadzić ją do roli państwa upadłego, tak jak to ma miejsce z Syrią. Państwa niezdolnego do samostanowienia, rządzenia się według własnych reguł, wybierania własnych dróg rozwojowych, ….

Jak to wszystko pasuje.
Taurus - jakiś prorok czy co?
 
 
Belfer
+2 [2] #3 Belfer
23 lipca 2014, 16:27
A nie interesują cię nowe odkrycia IPN father prezesie? Mały cytacik:
Cytat:
Z archiwum IPN (TAJNE) Akta śledcze nr 764/45, sygn. IPN Bu 0441/1 (sygn. arch. MSW 15587/III) t ; mk IPN dziennik archiwalny działu II MSW - grudzień 1981 "Przeprowadziłem rozmowę z "BALBINĄ". Spotkanie miało miejsce w kawiarni. Jeszcze żaden TW nie wywarł na mnie tak złego wrażenia. Nie chodzi o wygląd zewnętrzny ("BALBINA" to krótkonogi , szpetny karzeł), lecz o jego zachowanie i charakter. Cały czas mlaskał i oblizywał wargi. Zapewniał ze brzydzi sie "Solidarnoscią" i ze trafił do niej przez pomyłkę. Błagał abym go nie aresztował. Zaczął płakać. Chwalił się komunistycznym rodowodem, ojcem kolaborantem i aparatczykiem oraz wujami komunistami. Nie zdążyłem zapytać a już zeznawał przeciwko bratu i radził aby posadzić za kratki L. Niewiarygodne. Jaką szują musi być ktoś kto zasłania sie bratem bliźniakiem. Pod koniec rozmowy poprosił abym zapłacił za kawę, bo jego pieniądze przechowuje matka. Wnioskuje o zostawienie "BALBINY" na wolności. Jego praca dla Solidarności przysłuży się bardzo władzy oraz w zwalczaniu reakcji.
 
 
Taurus
+2 [2] #4 Taurus
23 lipca 2014, 16:37
Cytat:
A nie interesują cię nowe odkrycia IPN father prezesie? Mały cytacik:
Szalenie to ciekawe, Belfer. Masz inne, tego typu cytaty albo możesz skierować do jakiegoś opracowania?
 
 
Belfer
+1 [1] #5 Belfer
23 lipca 2014, 17:06
Niestety. W IPN pracują wciąż głównie ludzie PiS. Większość naprawdę ciekawych akt spalili ludzie Macierewicza w okresie 4RP.
Nieliczne kopie dotyczące TW "BALBINA" są trudne do odnalezienia. :)
 
 
Baca
+1 [1] #6 Baca
23 lipca 2014, 23:00
Belfer - to fenomenalne. Ta Balbina to kawał........
Nie odchodząc zbytnio od tematu. Przestudiowałem z frajdą przemówienie Putina. takiego żonglowania faktami dawno nie słyszałem. Nie dziwię się, że czytał z kartki. Nawet wytrawny pracownik KGB może pogubić się we własnych kłamstwach. Ale pokaz był niesamowity. Stwierdzam, że Kaczyński jest o parę klas niżej. Niby żongluje, ale co chwile spadają mu z hukiem przybory. Putin to klasa mistrzowska w zakłamaniu.
 
 
Simon
+1 [1] #7 Simon
24 lipca 2014, 20:58
Może humor trochę ryzykowny, ale za to ocena sytuacji dobra:
joemonster.org/.../...
 
 
Taurus
-1 [1] #8 Taurus
30 lipca 2014, 09:44
Cytat:
Jutro odbędzie się szczyt UE na poziomie ministrów dyplomacji. Czy śruba sankcji gospodarczych zacznie być wreszcie dokręcana? Czy narody cywilizowanego świata, zwykli jego obywatele zmuszą swoich polityków do ukarania bolszewickiego bandyty?
Słowa zaczynają stawać się ciałem - ruszają sankcje gospodarcze. Nareszcie!!!

Co może teraz zrobić Putin? Jeżeli jest zupełnie głupi, o co, niestety, można go posądzać, to zajmie Donieck, Ługańsk i co tam jeszcze trzeba, żeby po połączeniu tego z Krymem i Naddniestrzem utworzyć Noworosję. W ten sposób wrócimy do klimatu zimnej wojny a Rosja, przy koniecznych, ogromnych wydatkach zbrojeniowych pójdzie na dno. Ruszą się znowu ludy kaukaskie, zaktywizują muzułmanie od południa i Chińczycy będą mieli otwarte pole - znajdą się sam na sam z bramkarzem.
Jeśli jest głupi umiarkowanie, czego przecież nie można wykluczyć, to musi się poddać. Nie tak od razu, oczywiście - KGB-ista ma swój honor. Stopniowo, ...., strasząc Rosjan Zachodem i jego moralną zgnilizną, utrzymując w ten sposób poparcie dla siebie, pozwalające nadal być carem tego, upadłego terytorium.
 
 
Taurus
#9 Taurus
4 sierpnia 2014, 12:02
Trzy czwarte terytorium zajętego przez separatystów jest już odbite, Ługańsk i Donieck są otoczone. Wyglądana to, że ta wyśmiewana armia ukraińska radzi sobie coraz lepiej z wyszkolonymi i świetnie wyposażonymi bandytami rosyjskimi. Wygląda też na to, że Putin boi się zaatakować bezpośrednio i oficjalnie. Będzie teraz przeprowadzał manewry, będzie nadal udawał, że sankcje go nie dotknęły, w sumie jednak jest to już początek oblizywania otrzymanych ran.

No dobrze, ale co dalej z Ukrainą? Przecież po tej wojnie pozostanie ogrom zniszczeń, ogrom strat materialnych nie tylko państwa ale i mnóstwa osób cywilnych. Pozostanie trauma powojenna tysięcy ludzi. Pozostanie nienawiść do obu walczących stron za ofiary śmiertelne, jak i kalectwa wielkich rzesz ludzi. Co trzeba będzie robić, żeby te rany zasklepić, cierpienia złagodzić a nienawiść stępić? Czy jest to w ogóle możliwe?
 
 
euro-hill-billy
-2 [2] #10 euro-hill-billy
6 sierpnia 2014, 09:44
Wy naprawde zyjecie we wlasnym zamknietym kregu zauroczeni wlasna "wiedza", niedopuszczajc nic zzewnatrz? Obecna propaganda w bulandzie bije na glowe te perelowska nawet z czasow gomulkowskich.
 
 
Simon
+1 [1] #11 Simon
6 sierpnia 2014, 18:15
Nie. My tak tylko na niby.
 
 
Taurus
+1 [1] #12 Taurus
7 sierpnia 2014, 14:16
Cytat:
Wygląda też na to, że Putin boi się zaatakować bezpośrednio i oficjalnie. Będzie teraz przeprowadzał manewry, będzie nadal udawał, że sankcje go nie dotknęły, w sumie jednak jest to już początek oblizywania otrzymanych ran.
Odpowiedzi na część pytań uzyskaliśmy dzisiaj - Rosja wprowadza embargo na żywność z UE, USA, Kanady, Australii i Norwegii. Ciekawe !!! Ten dureń chce "odchudzić" własny naród ! Czekamy teraz na odpowiedż w sprawach wkroczenia wojska (lub nie) na wschodnią Ukrainę. Niech się pan nie krępuje, panie Putin. Taką bitwę wygra pan w cuglach. Wtedy Zachód wprowadzi embargo na rosyjską ropę i będzie coraz ciekawiej. Wpieriod, towariszcz Wołodia, wpieriod !!! Za rodzinu i Stalinu, i wielikuju Rossiju, wpieriod !!!
 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze