Polub NaszePanstwo.pl na   

IV RP walczy!

      No, to chyba już pozamiatane. Okazuje się, że w Polsce fałszuje się wybory – i to wielce przemyślnymi metodami, malując krzyżyki na kciukach. Niepodległość, to już niestety tylko mrzonka, skoro jedyni prawdziwi patrioci z musu znajdują się w taktycznym odwrocie, a zewsząd gniotą ich wszechobecne macki „przemysłu pogardy”. Niemiecko – rosyjskie kondominium panoszy się bezczelnie, a sterana Ojczyzna wzywa na pomoc Zbawcę.      Ale są przecie rachunki krzywd, których obca dłoń nie przekreśli! Jeszcze Wolska nie zginęła, skoro żyją ludzie, którzy od ust sobie odejmą, nie dośpią, zaryzykują bezwzględną walkę z krwawym reżimem – aby Ojczyznę wolną raczył nam zwrócić Pan.
      A skoro przemoc, pogarda i fałszerstwa – to już tylko podziemna walka.
Jakie przesłanki, takie wnioski – a wierni wyznawcy zdają się nie mieć wielkich rozterek tak co do jednych, jak i drugich. Nie po raz pierwszy – i zapewne, nie ostatni – okazuje się, że nie ma takiej hucpy, w którą by gorliwe stadko oryginałów nie było gotowe uwierzyć.
Stąd to chyba jedynie kwestia czasu, gdy pod wycieraczkami, w skrzynkach na listy, zrzucane z dachów, przekazywane w ciemnych bramach przez odważnych ludzi dobrej woli – zaczną krążyć stare, dobre druki ulotne.

Takie, jak ten:


Komentarze  

 
sunset
+2 [2] #1 sunset
6 czerwca 2014, 21:58
Simon!
jaja kobyły agent tusku (po polsku czytaj: ja, jako zatwardziały przeciwnik kaczyzmu) chciałem zadenuncjować (czytaj: wyrazić zdanie) że:
po pierwsze: Pani pROFESOR Pawłowicz w ciążę to może by i chciała zajść, ale już za późno i w dodatQ nikt nie chce współuczestniczyć. dlatego niech się nie udziela :P
po drugie: Hello Kitty jest na 230% talmudyczne, ale z tych japońskich żydów :P
po trzecie: JarKacz w Zoppot nie kupował lodów, choć miał do czynienia z ich wytwórstwem ;-)
po czwarte: Pan Poseł Mącirewicz, jak z dawna wiadomo, ciągle tworzy różne struktury, ale nie są to struktury władzy, a struktury szaleństwa. toż to nawet mój znajomy zwolennik PiSlamu mawia: "PiS pewnie by wygrał, gdyby nie ten idiota Maciarewicz i wyznawcy smoleńscy" i może ma rację)

etc. etc. etc.
Zacytuj
 
 
Simon
+2 [2] #2 Simon
7 czerwca 2014, 09:08
@sunset

Dzięki za cenne uwagi - ale co do Pawłowicz, to ten typ tak ma. Ona ze swej porządnej, pislamskiej natury jest wprost stworzona do tego, by uszczęśliwiać dobrymi pomysłami INNYCH, a do siebie ich nie stosować. Hipokryzja częsta w tym środowisku.

A myślę, że znajomy ma bardzo wiele racji.

PIS ma dwie strategie, którymi delikatnie żongluje, żeby mu jego lemingi nie odeszły:
- kiedy chce robić ferment, bo sytuacja przycicha i nie ma żadnej reklamy, a jest jeszcze sporo czasu do wyborów, Jarkacz eksponuje szaleństwo Macierewicza i podpiera się Gazetami Polskimi, Karnowskimi, marszami z pochodniami i różnymi takimi
- kiedy zbliżają się wybory, w Jarkaczu zakwita nagła, gorąca miłość: a to do "przyjaciół Rosjan", a to do UE

Nie dało się nie zauważyć, że przed tymi wyborami Macierewicza zakopali dość głęboko. No, nie istniał facet po prostu, rozpłynął się w posmoleńskiej mgle :)

Z drugiej strony, nie sposób też nie odnieść wrażenia, że to celowa strategia: osiem wyborów i bardzo delikatny balans, żeby przekroczyć próg, plasować się na podium, mieć sporo mandatów,
a wyborów nie wygrywać, bo i po co? Okazuje się, że lepiej rozrabiać, jak pijany zając, w opozycji - odpowiedzialności nie ma, ludzie za efekty nie rozliczają, a nimb polityka zbawcy jest.

Niektórzy twierdzą, że Jarkaczowi zależy na władzy głownie. Ja mam inną teorię. Gdyby mu naprawdę na władzy zależało, to nie pchałby wszędzie na świecznik brata, nie bronił by się, jak niegdyś Krzaklewski, przed zostaniem premierem - a jak już został tym premierem, nie traciłby władzy w sposób żenujący i błyskawiczny.
Ja myślę, że on woli być taką "szarą eminencją", pociągającą z tyłu za sznurki polityki; takim Rechelieu i Talleyrandem.
Że mu, mówiąc krótko, zależy na intryganctwie i zemście.
Zacytuj
 
 
Belfer
+2 [2] #3 Belfer
7 czerwca 2014, 16:55
Cytat:
Że mu, mówiąc krótko, zależy na intryganctwie i zemście.
Na pewno na zemście. Brata mu ośmieszyli na śmierć. Ale aby pomścić śmiertelnie ośmieszonego brata, trzeba móc pociągnąć do odpowiedzialności "ośmieszaczy". Bez władzy się nie da.
Zacytuj
 
 
mk
+3 [3] #4 mk
11 czerwca 2014, 09:39
Zaczynam nie rozumiec, ze posluze sie slowami zlotoustego prezydenta Walesy... W normalnym kraju miejscem do przedstawiania zarzutow, prezentowania dowodow, dowodzenia winy jest SAD. U nas to wszystko odbywa sie w Sejmie i wystarczy zebrac odpowiednio duza grupe poplecznikow, aby sprawa nigdy do sadu nie trafila. Smutna to sytuacja, gdy o winie czy niewinnosci (a tak jest interpretowane utrzymanie lub uchylenie immunitetu) rozstrzyga sie w drodze glosowania.
Zacytuj
 
 
Belfer
+1 [1] #5 Belfer
11 czerwca 2014, 13:38
No jak napisałem w swoim poprzednim komentarzu, który nie do tego tematu, co trzeba podpiąłem, 4RP nie tylko walczy, ale i wygrywa.
Skoro Palikot, Tusk, Sikorski i wielu innych idą sobie w ch** na czas głosowania, to może chcą aby prezes i 4RP wygrali.
My wyborcy niewiele możemy. Politycy mają nas głęboko gdzieś. Ale raz na cztery lata możemy zmienić ekipę. Może faktycznie należałoby Tuskowi zafundować dyszącego żądzą zemsty prezesa na premierowskim stołku.
Zacytuj
 
 
mk
#6 mk
11 czerwca 2014, 14:41
Belfer napisał:
No jak napisałem w swoim poprzednim komentarzu, który nie do tego tematu, co trzeba podpiąłem, 4RP nie tylko walczy, ale i wygrywa.
Skoro Palikot, Tusk, Sikorski i wielu innych idą sobie w ch** na czas głosowania, to może chcą aby prezes i 4RP wygrali.
My wyborcy niewiele możemy. Politycy mają nas głęboko gdzieś. Ale raz na cztery lata możemy zmienić ekipę. Może faktycznie należałoby Tuskowi zafundować dyszącego żądzą zemsty prezesa na premierowskim stołku.

Alez my zafundujemy go nie Tuskowi, tylko sobie. Nie jestem przekonany, ze chce ta zabe jesc jeszcze raz.
Zacytuj
 
 
Belfer
+2 [2] #7 Belfer
11 czerwca 2014, 14:57
Sobie? Tak niestety. Tuskowi? Również, bo Jaśnie Pan Prezes dyszy żądzą zemsty. I Zatruje Tuskowi każdy kolejny dzień, jak tylko będzie potrafił. I być może wtedy Tusk zrozumie, że albo jest państwo prawa i takich agentów Tomków, Mariuszów Kamińskich, Jarosławów Kaczyńskich i Zbigniewów Ziobrów stawia się przed sądem, albo jest republika bananowa i "rączka rączkę myje", a bardziej dosadnie "k*** k*** łba nie urwie."
Dopóki będzie istniało takie przyzwolenie na dowolne wykorzystanie władzy to nigdy nie będzie prawdziwej demokracji i zawsze znajdzie się głupek jadący 200 na godzinę po Warszawie, bo ma znajomości i jest pewien że mu to ujdzie płazem.
Ryba się psuje od głowy. Nasza ryba głowy nie ma od dawna.

PS. Dla mnie ta wczorajsza sytuacja to była ta ostatnia kropla, o jedna za dużo.
Zacytuj
 
 
Belfer
+2 [2] #8 Belfer
12 czerwca 2014, 09:51
Wyborcza pisze o słowach Hofmana, że "istnieje ochrona elit 3RP"
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Pierwszy raz się zgadzam. Sprawa Kamińskiego jest dowodem, że ta banda wzajemnie się chroni.
I jeszcze cytat ze strony:
lighter.blox.pl/.../...
Zagłosuję tak, aby zobaczyć chowających się wszelkimi możliwymi sposobami, oskarżanych, litościwych dziś posłów przyszłej opozycji. Tak, aby zobaczyć w telewizji wołających o pomoc, niesłusznie oskarżanych i gnębionych posłów byłej (wtedy) partii rządzącej. Zasłużyliście na to bydlaki! Jesteście takimi samymi szmaciarzami jak wszystkie smoleńskie, hofmanowe i inne kamińskie gnidy!


Wcale się nie dziwię, moja reakcja była podobna. Przez te siedem lat rządów PO nie zrobiono nic, by rozliczyć łamiących prawo funkcjonariuszy 4RP, a tym razem to już za dużo jak dla mnie...
Zacytuj
 
 
Pan Prezes
-4 [4] #9 Pan Prezes
12 czerwca 2014, 11:35
IV RP musi się odrodzić.

Siekiera, motyka, bimber, szklanka
Tutaj Donek, a tam Hanka
Siekiera, motyka, gaz i prąd
Kiedy oni pójdą stąd ?

Wy – Komorusko-Tuskie tłuki
Kozieje, Wajdy, Środy, Szczuki,
Nałęczo-Niesiołowskie trepy,
Millery, Laski, Klichy, Rzepy,
wiertniczo-czerskie parszywe świnie,
lisy, stokrotki w wazelinie,
ruskie pachołki cuchnące trupem -
dziś pocałujcie Polaków w dupę !
Zacytuj
 
 
Belfer
+1 [1] #10 Belfer
12 czerwca 2014, 17:21
Odradzanie się 4RP będzie podobne mniej więcej do tworzenia się metanu w szambie.
Ale moim zdaniem jest potrzebne, żeby Polacy ostatecznie mogli wreszcie zobaczyć to szambo w całej krasie.
Zacytuj
 
 
Pan Prezes
#11 Pan Prezes
13 czerwca 2014, 07:10
Dlatego na początek należy rozliczyć III RP.
Bo ktoś pierwszy musiał do tego szamba nasrać.
Zacytuj
 
 
Belfer
+1 [1] #12 Belfer
13 czerwca 2014, 08:36
Nikt nikogo z niczego nie chce rozliczyć. Prezes chce się zemścić za to, ze mu brata na śmierć ośmieszyli. Na wszystkich. Na tobie też.
Zacytuj
 
 
Baca
+1 [1] #13 Baca
13 czerwca 2014, 23:02
Pan Prezes napisał:
Dlatego na początek należy rozliczyć III RP.
Bo ktoś pierwszy musiał do tego szamba nasrać.

Zgadzam się! Pierwsi defekowali Kaczyńscy (w świetle pochodni i płonącej kukły Prezydenta). Jednak szambo było zbyt małe, więc zbudowali większe, ale rozleciało się.
Zacytuj