Polub NaszePanstwo.pl na   

Przepraszam, że nie o gender,ale...

A oto i mała zabawa dla bywalców - i nieśmiała walka z rzeczywistością: nareszcie chcę zarobić.
Tyle lat tyram za darmo, jako czyściciel byłych kuponów lotto i pracz zużytego papieru toaletowego, że mam za złe już i pragnę nobilitacji.
Każdy obecny na tym portalu, który wpłaci miliard złotych na moje konto, albo zmotywuje mnie w inny sposób - dostanie polityczną szopkę noworoczną.

A, tak poważnie - może i moja szopka będzie kiepska, ale sprawdzimy, czy są w tym kraju łosie skłonni za nią zapłacić:)

Czekam na forsę.

Ten, kto wpłaci jakąś forsę na Owsiaka i poda swoje dane (imię, nick albo jak chce), a da jej sporo - będzie oficjalnie szydził z polityków w mojej szopce.
Spróbujcie i czekam na deklaracje datków.

Wiem, że to niejako kupowanie kota w worku.

Ale też i miejscowi wiedzą, że potrafię kopnąć po jajach.

Daj u Owsiaka, a uczynię cię nieśmiertelnym w myśl zaleceń Andy Warhola.

Komentarze  

 
father boss
-3 [3] #1 father boss
4 stycznia 2014, 17:16
STOP OWSIAKOWI !!!!JEŚLI SAMODZIELNIE MYŚLISZ TO NIE PŁAĆ NA SEKTĘ !!!
Zamiast 10 złotych Owsiakowi, daj 5 złotych Caritasowi!
W efekcie Ci, którzy potrzebują pomocy otrzymają dwa razy więcej!
 
 
Stary Dziad
+2 [2] #2 Stary Dziad
4 stycznia 2014, 18:14
:-x

_lol_ _lol_ _lol_ _lol_
 
 
Belfer
+3 [3] #3 Belfer
4 stycznia 2014, 21:16
father boss napisał:

W efekcie Ci, którzy potrzebują pomocy otrzymają dwa razy więcej!

Nie da się ukryć, że księża potrzebują najwięcej. :D
 
 
Baca
+2 [2] #4 Baca
4 stycznia 2014, 22:52
father boss napisał:

Zamiast 5 złotych Caritasowi, daj 10 złotych Owsiakowi!
W efekcie Ci, którzy potrzebują pomocy otrzymają dwa razy więcej!

Racja!
 
 
Belfer
+3 [3] #5 Belfer
4 stycznia 2014, 23:04
Powiada prorok Lebioda: zaprawdę, ubogiego datkiem wesprzyj. Ale miast dać ubogiemu całego arbuza, daj mu pół arbuza, bo się gotowo ubogiemu we łbie przewrócić od szczęścia.
Andrzej Sapkowski, Wieża Jaskółki, str. 290
Tak jakoś mi się dziwnie skojarzyło teraz, gdy po raz wtóry przeczytałem mądrości fathera bossa. ;)
 
 
Froggy
+3 [3] #6 Froggy
5 stycznia 2014, 07:15
Stop Caritasowi ! JEŚLI SAMODZIELNIE MYŚLISZ TO NIE PŁAĆ NA SEKTĘ !!!

www.mafiapress.pl/d_1518.html
 
 
father boss
-2 [2] #7 father boss
5 stycznia 2014, 10:04
@Froogy
Umiejętność pisania nie zwalnia od myślenia.
kontrowersje.net/.../
 
 
Froggy
+3 [3] #8 Froggy
5 stycznia 2014, 11:29
@father boos
Brawo za samokrytykę.
A co z umiejętnością liczenia ?

"Na sprzęt ratujący chore dzieci, król żebraków przeznaczył 68,7% z całej wyżebranej kwoty i 78,8% z „orkiestry”, reszta została przeżarta"

Czyli i tak dwa razy mniej przeżera niż caritas :)

" Caritas obraca w skali ogólnopolskiej gigantycznymi pieniędzmi pochodzącymi ze zbiórek społecznych, od instytucjonalnych darczyńców, z nawiązek sądowych, z budżetu państwa i z własnej działalności gospodarczej. Ekonomiści, których prosiliśmy o szacunki, mówią o kwotach łącznych od 1,5 do 2,5 miliardów złotych rocznie. Około 30 procent z tej kwoty wspomaga ubogich. Co dzieje się z resztą? Biskup raczy wiedzieć..."
 
 
Belfer
+3 [3] #9 Belfer
5 stycznia 2014, 16:44
Froggy napisał:
Biskup raczy wiedzieć..."

Biskup raczy wiedzieć, ale nie raczy powiedzieć. :D
 
 
father boss
-3 [3] #10 father boss
6 stycznia 2014, 10:47
Znowu nadchodzi siła ogłupiającej medialnej propagandy, wciąż tak wielka, że jeszcze sporo dorosłych pożytecznych kretynów pójdzie paradować w owsikową niedzielę z przyklejonym serduszkiem na czole.
Warto więc posłuchać paru mądrych ludzi.
Naprawdę warto posłuchać.
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../