Polub NaszePanstwo.pl na   

I nie wódź nas na pokuszenie...

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus

Znowu sodomia z gomorią! Przekupstwa na dolnym Śląsku, zegarek Nowaka, przekręty przy informatyzacji, ... Zgroza!!! "Przegniła" PO pogrąża sama siebie, upublicznia taśmy, hołubi ABW, które ją obnaża, robi "na rękę" PIS i reszcie opozycji, która to opozycja ogłasza koniec świata ostateczny, upadek III RP, domaga się komisji sejmowych, dymisji, zesłania do czeluści piekielnych, ...

 

I nagle, ..., zupełnie nieoczekiwanie i - w sposób oczywisty - niesprawiedliwie, taż sama ABW ogłasza, że niejaki Adam H., ten z wielkim przyrodzeniem, nie dopełnił był formalności podatkowych, co jest równoznaczne z fałszywym oświadczeniem majątkowym, od drobnych stu thausenów, czy coś koło tego, bo sprawa jest rozwojowa. Adam H. - butny, arogancki, widzący z wielu kilometrów, nieuzbrojonym okiem, najmniejsze żdżbło w oku oponenta okazuje się kłamcą "genitalnym", niezdolnym do piastowania roli rzecznika PIS (skrót oznacza: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ), jak również barona w jednym z PIS-owskich okręgów.

 

O tempora! O mores! Za co??? Za te drobne sto thausentsów, czy coś koło tego? Toż to krzycząca niesprawiedliwość!!!

 

Panie prezesie JPZ, zlituj się pan nad swoim, wiernym poddanym, okaż łaskę, ...

Komentarze  

 
Tuyet
#161 Tuyet
21 listopada 2020, 14:36
I'm still learning from you, while I'm trying to reach my goals.
I definitely love reading all that is posted on your
site.Keep the information coming. I enjoyed it!

Also visit my web-site; SelfCam Pro: satsharing-sat.com/.../
Zacytuj
 
 
Genesis
#162 Genesis
21 listopada 2020, 15:01
I am not real wonderful with English but I find this very
easy to understand.

Take a look at my blog ... www.indiaolx.com/.../31502: slimex365.com/.../
Zacytuj
 
 
Luciana
#163 Luciana
21 listopada 2020, 15:48
This web site certainly has all the info I wanted concerning this
subject and didn?t know who to ask.

Here is my web page; Hamrick: forum.paxcoin.co.kr/.../
Zacytuj
 
 
Kami
#164 Kami
21 listopada 2020, 17:35
Hello, i think that i noticed you visited my blog thus i came to
?go back the choose?.I'm trying to to find things to improve my
web site!I suppose its ok to make use of some of your ideas!!


Also visit my blog :: Vita Grow XL: elmerpgraves.qhub.com/.../...
Zacytuj
 
 
Xiomara
#165 Xiomara
21 listopada 2020, 18:12
I couldn't resist commenting. Perfectly written!

My web blog payadsocial.com/.../: jtbtigers.com/.../
Zacytuj
 
 
Paula
#166 Paula
21 listopada 2020, 18:37
Sweet web site, super layout, very clean and apply genial.


Have a look at my web page ... tigerbodiketo.org/: collective.wildlensinc.org/... /
Zacytuj
 
 
Madonna
#167 Madonna
21 listopada 2020, 19:45
Yes! Finally something about accessing medical cannabis.



Here is my page; Full Releaf CBD: groovelineentertainment.com/.. ./...
Zacytuj
 
 
Dominick
#168 Dominick
21 listopada 2020, 19:53
Link exchange is nothing else however it is just placing the other person's
weblog link on your page at suitable place and other person will also do same for you.


my web blog: Full Releaf CBD Review: satsharing-sat.com/.../
Zacytuj
 
 
David
#169 David
21 listopada 2020, 20:17
Nice answers in return of this query with solid arguments
and telling the whole thing about that.

Also visit my blog ... Anderson: proshnotori.com/.../...
Zacytuj
 
 
Keith
#170 Keith
21 listopada 2020, 20:44
Appreciate this post. Will try it out.

My web site: Sherrill: cooch7.com
Zacytuj
 
 
Deidre
#171 Deidre
21 listopada 2020, 20:44
Hurrah! Finally I got a weblog from where I be capable of really obtain valuable facts
concerning my study and knowledge.

Also visit my web site: biologplace.com/.../298765: tunes-interiors.com/.../...
Zacytuj
 
 
Chance
#172 Chance
21 listopada 2020, 21:12
No matter if some one searches for his necessary thing, thus he/she wants to be available that in detail, so that thing is
maintained over here.

Review my web site: Keto Slim Cuts Pills: cgi.www5b.biglobe.ne.jp/.../.. .
Zacytuj
 
 
Maritza
#173 Maritza
21 listopada 2020, 21:21
I see something really special in this web site.


Also visit my web-site ... Fitness Keto: nishisui.net/.../yybbss.cgi
Zacytuj
 
 
Lynell
#174 Lynell
21 listopada 2020, 22:49
Would love to always get updated great web
blog!

my web page: Bypass login...: objectif-suede.com/.../...
Zacytuj
 
 
Evelyn
#175 Evelyn
21 listopada 2020, 23:31
Hi, its fastidious paragraph about media print, we all be familiar with media is a enormous source of
facts.

Also visit my web page - trainingteachers.org.za/.../: bookmarkrange.com/.../...
Zacytuj
 
 
Esther
#176 Esther
21 listopada 2020, 23:56
As I website possessor I think the subject material here is real superb,
regards for your efforts.

Check out my web blog; DivaTrim Keto Reviews: traceypacelli.net/?p=3377
Zacytuj
 
 
Warren
#177 Warren
22 listopada 2020, 00:05
Attractive section of content. I just stumbled upon your weblog and in accession capital
to assert that I get actually enjoyed account your blog posts.
Anyway I'll be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently quickly.


Look into my page; Simple Keto Burns: classified.kukooo.com/.../...
Zacytuj
 
 
Jeannine
#178 Jeannine
22 listopada 2020, 01:41
Hola! I've been following your website for a while now and finally
got the courage to go ahead and give you a shout out from Atascocita Tx!
Just wanted to say keep up the fantastic job!

Here is my web site :: XPro Drone: www.nairacircle.com/.../
Zacytuj
 
 
Richie
#179 Richie
22 listopada 2020, 02:45
Woh I like your blog posts, saved to fav!

my web blog: Keto Advance Review: au.kddi.com/.../...
Zacytuj
 
 
Temeka
#180 Temeka
22 listopada 2020, 05:13
It's going to be ending of mine day, however before
finish I am reading this wonderful paragraph to improve my know-how.



Check out my blog - Boomin Keto
Price: oja.rtarf.mi.th/.../...
Zacytuj
 
 
Ferdinand
#181 Ferdinand
22 listopada 2020, 10:32
Lovely blog! I am loving it!! Will come back again. I am bookmarking
your feeds also

My website; E-3 Male Enhancement
Review: ahmadali.nl/.../...
Zacytuj
 
 
Fae
#182 Fae
22 listopada 2020, 11:30
Some genuinely interesting details you have written.Helped me
a lot, just what I was looking for :D.

Review my web blog - Prime Keto Health Review: ai4children.org/.../...
Zacytuj
 
 
Epifania
#183 Epifania
22 listopada 2020, 12:09
This paragraph gives clear idea for the new users of blogging, that actually how to do blogging and site-building.


My web site - اینجا(+): beta.kaprila.com/.../...
Zacytuj
 
 
Franklyn
#184 Franklyn
22 listopada 2020, 13:51
Good post.Ne'er knew this, appreciate it for letting me know.


my web page; hier: .../StevenieOlivena
Zacytuj
 
 
Lorena
#185 Lorena
22 listopada 2020, 14:28
I rattling pleased to find this site on bing, just what I was
searching for :D also saved to fav.

Look into my webpage ... tigerbodiketo.org/: http
Zacytuj
 
 
Lona
#186 Lona
22 listopada 2020, 21:53
Very interesting information!Perfect just what I was looking for!


Look at my webpage StirlingMiguel's Website: www.nairacircle.com/.../
Zacytuj
 
 
Stella
#187 Stella
22 listopada 2020, 23:54
I real happy to find this internet site on bing, just what I was searching for :D also saved to fav.


Here is my web-site ... Tiger Bodi Keto Reviews: raovatnailsalon.com/.../...
Zacytuj
 
 
Isis
#188 Isis
22 listopada 2020, 23:56
Very good post. I certainly appreciate this site.
Continue the good work!

Here is my webpage; Tiger Bodi Keto
Pills: www.incubateur.artpartage.ca/. ../
Zacytuj
 
 
Shani
#189 Shani
23 listopada 2020, 03:04
Appreciate the recommendation. Let me try it out.


Here is my web blog Raina: mgtow.wiki/.../...
Zacytuj