Polub NaszePanstwo.pl na   

Czy Delfin to Pirania??

  • Kategoria: Polityka
  • prawdziwy berg
Łomot pomiędzy PJN i PiS powoli się rozkręca i nie jest to, co prawda, wydarzenie w koncepcji hitchcockowskiej, ale powoli narasta groza…. W dwóch programach i kilku komentarzach Paweł Poncyliusz bezlitośnie obnaża zalążek spisku – i tu zaskoczenie – bez udziału tego Belzebuba Palikota, bo pod inną postacią Kaczyński go chyba nie widzi, ale za to z udziałem samej „creme de la creme” PiS:
- Brałem udział w spotkaniu, podczas którego zastanawiano się, jak doprowadzić do wystawienia Zbigniewa Ziobro jako kandydata PiS w wyborach prezydenckich - mówi "Newsweekowi" Poncyljusz. Według polityka PJN w tym spotkaniu brał udział sam Ziobro, a także m.in. Jacek Kurski i Adam Hofman. - Dominowało przekonanie, że Jarosław jest po katastrofie smoleńskiej w złym stanie psychicznym i kandydatem powinien zostać właśnie Zbyszek - dodaje były poseł PiS.
więcej

Celowanie w Ziobrę jest o tyle nieskuteczne, że nie wydaje się możliwe, żeby działał samodzielnie. Delfin miałby zostać piranią i pokąsać swojego dobrodzieja? Czekać należy na komentarz prezesa, który jednoznacznie nazwie sytuację po imieniu: to było tropienie spisku w łonie PiS, Ziobro działał na jego polecenie i całe to spotkanie ma nagrane na swoim , boże jak to brzmi, gwoździu… No i jest to oczywista oczywistość – celem jest Jacek Kurski, za mało ostatnio wierny – mimo kiedyś składanych wiernopoddańczych deklaracji:
 Ci wszyscy, którzy mówią, że ktoś chce podnieść rękę na Jarosława Kaczyńskiego, muszą wiedzieć, że Jacek Kurski mu tę rękę obetnie
więcej

Zaczyna się kolejny serial tasiemiec, któremu reklamę robi również Elżbieta Jakubiak:
[Jarosław Kaczyński] wielokrotnie powiedział rzeczy, których nie powinien był mówić. Tylko w imię mojej przyjaźni z nim i Lechem Kaczyńskim będę milczała dotąd, aż nie skończy się jego żałoba – zapowiedziała
więcej

Ponieważ Jarosław Kaczyński będzie w ten serial zaangażowany, brakuje mi jednej postaci. Narratora i komentatora, który z offu, na tle kolejnej konferencji prasowej, briefingu, komentarza lub wyznań w telewizji śniadaniowej… no po prostu kogoś, kto powie, że Kaczyński wspiera PO, bo wywalił z PiSu posłów dlatego, żeby wydarzeniami z tym związanymi przykryć leniwe rządy PO – na bank się pojawi, tylko nie mogę zgadnąć kto to.. Kiedy w tym kraju było po prostu nudno?

Komentarze  

 
father_boss
#41 father_boss
2 grudnia 2010, 19:53
Tu Jeszcze macie o swoim prezydencie.
zagatkowa.salon24.pl/.../
Zacytuj
 
 
father_boss
#42 father_boss
2 grudnia 2010, 20:02
Specjalnie dla dobrepanstwo.pl najwżyzsze standardy w PO.
Szanowany senator Ludwiczuk w akcji. Polecam. Taśmy Beger to pikuś (pan Pikuś)
Chłońcie szybko, bo zniknie.
walbrzych.naszemiasto.pl/.../. ..
Jak takie chamidło mogło zostać senatorem?
Zacytuj
 
 
kompan
#43 kompan
2 grudnia 2010, 20:56
Gdyby zamiast Hillary Clinton USA miały Mariusza Błaszczaka, to świat by się dowiedział, że wyciek tajnych informacji na portalu Wikileaks niezwykle wzmocnił pozycję Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej. :D
Zacytuj
 
 
Anjin San
#44 Anjin San
2 grudnia 2010, 21:06
Chamidło mogło zostać senatorem, tak samo jak chamidło JK został swego czasu premierem...
Zacytuj
 
 
Baphomet
#45 Baphomet
2 grudnia 2010, 21:35
Ludwiczuk został wyrzucony - a cham Jarosław...
Zacytuj
 
 
father_boss
#46 father_boss
2 grudnia 2010, 21:52
@Baphomet, jak śmiesz takie porównania zapodawać. Wyobrażasz sobie Jarosława, jak co drugie słowo mówi ku... lub zajeb.ć tego czy tamtego.
Przeproś i nie rób tak więcej.
Zacytuj
 
 
zlappande
#47 zlappande
2 grudnia 2010, 22:30
nie tyle Jaroslaw, co Adam Lipinski , ale to byla "zwykla biznesowa transakcja"

a wulgarne slowa - no coz, to juz tylko dodatek ..

swoja droga - Marcinkiewicze kleli jak szewce i jedne z nich zostal namaszczony premierostwem
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
#48 wujek_manfred
2 grudnia 2010, 23:05
Kolega jest politycznie nie uświadomiony - po odejściu Marionetkowicza z PiSu Dzielny Ukochany Przywódca Aktywu (w skrócie DUPA) Jarosław ogłosił, że Marionetkowicz był bardzo złym premierem. Dlatego już po roku go odwołano (po to żeby zarządzał Warszawą a potem był kandydatem PiSu w wyborach samorządowych, ale to był oczywiście kolejny genialny manewr Największego Stratega Wszechczasów).
Zacytuj
 
 
donosiciel
#49 donosiciel
3 grudnia 2010, 00:13
Cuda, PiS reklamuje Palikota robiąc cyrk w sejmie.
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
kompan
#50 kompan
3 grudnia 2010, 06:15
Gdy Straż Marszałkowska wyprowadziła zamaskowanych mężczyzn z Sejmu, okazało się, że są to asystenci posłów PiS-u Artura Górskiego i Maksa Kraczkowskiego.

Ter az pewnie się okaże, że to była prywatna inicjatywa przydu...asystentów, a PiS się odcina od zadymiarzy i stanowczo potępia takie niegodne praktyki.
Zacytuj
 
 
Baphomet
#51 Baphomet
3 grudnia 2010, 07:02
fekalny bucu, uprzejmie proszę o niekomentowanie moich postów przez członka rady nadzorczej, który nie odróżnia ładownicy od magazynka oraz w swoim geniuszu twierdzi, że 10 do minus 24 to liczba ujemna. Jest poniżej mojej godności i zwykłej przyzwoitości odpowiadać takiemu indywiduum. Farewell!
Zacytuj
 
 
Gall Anonim
#52 Gall Anonim
3 grudnia 2010, 07:46
Zasłyszany dzisiaj dowcip:

- Wyobraźcie sobie, że roztrzaskał się samolot i zginęli obaj Kaczyńscy. Kogo pochowalibyśmy w tej sytuacji na Wawelu?"

Po dłuższej chwili odpowiedź:
- Pilota!

Pozdrawiam,
Gall Anonim
Zacytuj
 
 
Rumburak
#53 Rumburak
3 grudnia 2010, 19:21
@ Baphomet
Poważnie fb takie brednie wygadywał?
Jeżeli tak, to powinniśmy w jego przypadku pisać o i-nteligencji.
Zacytuj
 
 
spajrek
#54 spajrek
3 grudnia 2010, 19:55 Zacytuj
 
 
Rumburak
#55 Rumburak
3 grudnia 2010, 20:13
Premier Donald Tusk (...) podkreślił, że rząd zapewni wszelkie warunki finansowe i logistyczne, żeby przeniesienie wraku odbyło się sprawnie i godnie.
To znaczy jak? Przywiozą go na katafalku?
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
#56 wujek_manfred
3 grudnia 2010, 20:52
Z orkiestrą i czerwonym dywanem. Niektórym to naprawdę odbija.
Zacytuj
 
 
spajrek
#57 spajrek
3 grudnia 2010, 21:08
Najpierw międzynarodowa, amerykańska a teraz unijna. Mogli by się zdecydować czego chcą

wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
Xezar
#58 Xezar
3 grudnia 2010, 21:14
polityka.pl/.../... - lepiej poczytajcie to. Ja na miejscu Gosiewskiej ile bym dostał w przypadku śmierci bliskiej osoby? A ona domaga się więcej. WIĘCEJ! Ta katastrofa stała się farsą - dzięki takim jak Gosiewska i Kaczyński. Ja nie mogę! Kim trzeba być żeby śmieć prawie 100 osób przekształcić w pośmiewisko.
Zacytuj
 
 
Rumburak
#59 Rumburak
3 grudnia 2010, 21:19
Teraz rozumiem. To może starym zwyczajem nadajmy wrakowi order Virtuti Militari. Tow. Kaczyński powinien czuć się usatysfakcjonowany.
N iektórym? Życzyłbym sobie ustanowienia orderu "Za zdrowy rozsądek i kulturę w polityce". Tylko kandydatów jakoś nie widzę.
Zacytuj
 
 
Rumburak
#60 Rumburak
3 grudnia 2010, 21:25
Według Hanny Gronkiewicz-Waltz, Beata Gosiewska chciała, by w grobie jej męża były nie dwa, lecz cztery piętra – również dla jego rodziców. – Wykopano trzy. Podczas pogrzebu modliliśmy się, żeby w momencie opuszczania trumny nie rozległo się głośne chlup – wspomina jeden z magistrackich urzędników.

Na przyszłość skład personalny lotów, które Tusk i Putin zamierzają zestrzelić, powinny być staranniej dobierane, a może unikniemy kolejnej farsy.
Zacytuj
 
 
spajrek
#61 spajrek
3 grudnia 2010, 21:42
Z czego te rodziny budują nagrobki? Ze złota? Projekt za 250.000ZŁ? Przeciez za te pieniądze można postawić już dom czy kupić mieszkanie.
Zacytuj
 
 
Rumburak
#62 Rumburak
3 grudnia 2010, 22:13
250.000 zł. Edgar perony stawiał, więc właściwy pomnik mu się chyba należy? Zamiast roztrząsać takie problemy powinniśmy zacząć zbierać na godny pochówek Jarusia. Wątpię, aby zadowolił się jakimś projektem niższym niż Największy Jezus Świata i tańszym niż Tadź Mahal.
Zacytuj
 
 
Rumburak
#63 Rumburak
3 grudnia 2010, 23:48
Pociągnę tasiemca na dobranoc. Elżbieta Jakubiak powiedziała w "Faktach po Faktach" w TVN 24:
PiS nie jest jakimś dobrem narodowym. Nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych partii w minionym dwudziestoleciu. Ma swoje ideały, ale nie jest objęty czymś, co określiłabym jako interes narodowy. Źle się stało, że moi byli koledzy włączają do dyskusji taki brutalny język. Za tym wszystkim jest cynizm, obłuda i zło. Przyjmuję to jako rodzaj bezsilności z ich strony .
ROTFL. Musiała wyjść z dołu, żeby zobaczyć w czym siedziała, czy udawała, że ładnie pachnie (najważniejsze, że ciepło), a śmierdzą wcześniej wywaleni?
Taka głupota bądź obłuda jednej z liderek ładnie rokuje nowemu postpisowemu dziecku.
Zacytuj
 
 
father_boss
#64 father_boss
4 grudnia 2010, 11:34
@Rumburak, ten kotlet to już bardzo nieświeży. Zajmij się wreszcie Arabelą,

Polecam świeższe danie:
www.michalkiewicz.pl/.../
Zacytuj
 
 
Belfer
#65 Belfer
4 grudnia 2010, 18:12
Wiesz co father boss, Michalkiewicz jest stukniętym oszołomem i jego dywagacje na temat wyroku TK:zapadł 24 listopada – w wigilię 213 rocznicy abdykacji mają gówniany sens. Gdyby to było 12 listopada, to by powiedział, że to jest symbol, bo 12x2=24. A jak 6 listopada, to 6x4=24, a nawet jak 3 listopada to 3x8=24. Zawsze byłby odpowiedni symbol.
A skoro już jesteśmy przy numerach to twój pseudonim wystukany na klawiaturze komórkowego telefonu daje kolejno 3+2+8+4+3+7+2+6+7+7, a to daje 49 czyli odpowiednik liter GW jak Gazeta Wyborcza. I jak się teraz wytłumaczysz?
Zacytuj
 
 
Rumburak
#66 Rumburak
4 grudnia 2010, 18:30
@ Belfer
St. Michalkiewicz - współtwórca UPR, aktywista RM, publicysta GP, ND i innych podobnych, absolwent wydziału prawa UMCS (wiem, są gorsze), który został dziennikarzem (lepiej w te stronę) i wykładowca Collegium Rydzykolum.
Dzięki Tobie wiem, że również wybitny numerolog i zapewne kabalista. Zgaduje, że zwolennik i-nteligentego projektu. Ciekawe czy z Jędrzejem na smoki poluje?
Zacytuj
 
 
Belfer
#67 Belfer
4 grudnia 2010, 18:49
To tak mimochodem wyszło. Mnie bardziej interesuje, jak FB się wywinie z tego symbolicznego związku z Wyborczą. :D
Zacytuj
 
 
zlappande
#68 zlappande
4 grudnia 2010, 19:24
Tytanic i Tu-154 wyruszyli na swoje przeznaczenie tego samego dnia - 10 kwietnia. W obu przypadkach zaloga - jak sie spojrzy wstecz - zachowywala sie w sposob nieracjonalny i lekcewazyla sobie dawane znaki ostrzegawcze (cokolwiek by nie powiedziec o przyczynach - czy to ruski, czy to Komorowski czy Kaczynski, jedno nie ulega watpliwosci, ze odradzano tego ladowania).

o dziwo, tego samego dnia zdarzyl sie bodaj czy nie najwiekszy sukces polityczny Polski - Hold Pruski, co w sposob oczywisty wskazuje, ze niemiecki slugus Putin MUSIAL BYC w to zaangazowany.

Niemc y oczywiscie nie mogli przebolec wydarzenia z 1525 roku i dlatego zestrzelili samolot.

PS Prosze mnie nie prostowac - wiadomo, ze Putin jest Niemcem, przeciez niezalezna i inne niepokorne media pokazywaly juz zdjecia taty Putina, jak w niemieckim uniformie likwidowal Powstanie Warszawskie. Wtedy zreszta tatus Putina spotkal sie z dziadkiem Tuska. Dziadka Tuska moze nie bylo w Warszawie, ale przeciez mogli porozumiewac sie za pomoca telegrafu. To, ze nie zachowaly sie zadne meldunki wyslane przez dziadka Tuska dowodzi wlasnie, ze zostaly zniszczone. Czyli komus zalezalo, aby ta prawde ukryc. Ciekawe, kiedy te telegramy zostaly zniszczone, skoro Dorota Kania wie, ze istnialy a nie mozna ich znalezc ?
Zacytuj
 
 
zlappande
#69 zlappande
4 grudnia 2010, 19:26
PS Titanic zreszta tez zostal uszkodzony przez niemiecki lodowiec.
Bo wiadomo, ze Niemcy opracowali technologie wytwarzania lodu.
Zacytuj
 
 
zlappande
#70 zlappande
4 grudnia 2010, 19:30
Czytalem Michalkiewicza, ale dalibog, nie wiem i nie rozumiem, o co mu chodzi.

Wszystko, co udalo mi sie pojac, to notka z lewej strony, aby wplacac dobrowolne datki, by "dobrowolnie wesprzeć wolne słowo", bo dostep do tekstow jest "bezplatny"

rozumie m wiec, ze jest to w jakims sensie PROMOCJA ?
Zacytuj
 
 
Belfer
#71 Belfer
4 grudnia 2010, 19:44
@zlappande:
No tym Titanicem to mi zabiłeś ćwieka. Tak sobie pomyślałem, że przecież Kate Winslet to bardzo podobna do pani Kaczyńskiej (matki naszego Prezydenta Poległego Bohatersko Męczeńską Śmiercią Za Ojczyznę). To tylko potwierdza twoją hipotezę dodatkowo.
A Michalkiewicza to nie próbuj zrozumieć. To absolutny geniusz i na nam maluczkim mierzyć się z jego głębokim (jak Rów Mariański) intelektem. ;)
Zacytuj
 
 
Rumburak
#72 Rumburak
4 grudnia 2010, 20:02
@ zlappande
Poczytałem. Z przykrością stwierdzić muszę, że absolwent dwóch kierunków humanistycznych nie potrafi jasno i zwięźle formułować wypowiedzi. Lektura poraża czytającego bizantyjskim stylem - pełnym neologizmów, epitetów i tasiemcowych zdań. Konstrukcja poszczególnych tekstów nie pozwala zaklasyfikować ich do żadnej znanej mi formy literackiej. Są to w zasadzie spisane ciągi myśli, jakie wielu ludzi emituje z siebie wspólnie konsumując piwo.
Przebrnąłem przez kilkanaście tekstów - o wyborach prezydenckich, Niemcach, służbie zdrowia, antykoncepcji etc.
Pan Michalkiewicz nazywa w nich sam siebie konserwatywnym liberałem, ale faktycznie prezentuje poglądy typowe dla radiomaryjnego odłamu katolicyzmu. Trudno go zrozumieć ponieważ mocno się produkuje, aby pogodzić dziewiętnastowieczny nacjonalistyczny kapitalizm, religijny irracjonalizm i polityczne ruchy Browna w wykonaniu Jarosława Obłąkanego.
W przededniu wyborów pisał, że ten ostatni jest samodzielny w przeciwieństwie do kontrkandydata sterowanego przez bezpiekę (tę z CBA?). Niestety nie odniósł się do późniejszych rewelacji samego Jarusia o farmakologicznej manipulacji dokonanej przez kobyły trojańskie.
Z wielką ochotą cytuje też ś.p. Stanisława Lem, czym o dziwo nie naraża się swoim mocodawcom. Brak za to jakoś odwołań do myślicieli katolickich i konserwatywnych z 2. połowy XIX w. Czyżby na UMCS nie wykładali historii doktryn?
Zacytuj
 
 
Rumburak
#73 Rumburak
4 grudnia 2010, 20:22
@ zlappande
Dorota Kania
Czy to ta sama
www.rp.pl/artykul/98492.html ?
Zacytuj
 
 
Baphomet
#74 Baphomet
4 grudnia 2010, 20:39
Rumurak, masz oczywistą oczywistość w twierdzeniu, że Jarosław Obłąkany był samodzielny przed wyborami, normalny człowiek bez problemów psychicznych nie pobiera bez konsultacji z lekarzem specjalistą środków psychotropowych, upośledzających podstawowe ośrodki mózgu, takie jak zdolnośc zapamiętywania.
Zacytuj
 
 
Rumburak
#75 Rumburak
4 grudnia 2010, 21:55
Medialny pasożyt, ale też żywiciel p. Michalkiewicza i pewnego komunistycznego profesora, obchodzi właśnie 19. urodziny.
Z tej okazji odbył się parteitag. Podczas swojego wystąpienia kieleckie gau..., ups ordynariusz, ubolewał, że w obecnych czasach "rozmywa się pojęcie narodu i ojczyzny". - Europa nie jest naszą ojczyzną. Prawodawcą w naszej ojczyźnie jest Bóg, a nie Trybunał w Strasburgu, nie Parlament Europejski, gdzie uchwalono, że ślimaki są rybami
UE mówi "ślimak jest rybą".
IHWH mówi "bóbr jest rybą".
Ja zostanę przy nowoczesnej naukowej kladystyce.
_
Przemó wiła też p. Jadwiga Gosiewska, której zawdzięczamy nieodżałowanego następcę Ernesta Malinowskiego.
Zdradz iła tajniki moherowej matomałkotyki: Zginął prezydent Rzeczpospolitej i dziewięćdziesięcioro sześcioro wspaniałych ludzi, zginął nasz syn, który zrobił bardzo dużo dla swojego województwa świętokrzyskiego.. Czyli zginęło 98 osób. Skandal. Tusku i Putinu ukrywają 2 poległych!!!
Pani Gosiewska już w następnym zdaniu nawiązał do szczytnych tradycji radyjomaryjnych: Proszę państwa, piszę książkę o swoim synu.... Ciekawe jak się sprzedawały startery GSM? Może jakieś cegiełki na budowę w Warszawie pomników (l.mn.)?
--
żródło: strona RM
Zacytuj
 
 
father_boss
#76 father_boss
4 grudnia 2010, 23:44
@Belfer
No pięknie żeś poszedł. Może byś zaczął pisać scenariusze do filmów.
W tym sensie:
www.youtube.com/.../
Zacytuj
 
 
spajrek
#77 spajrek
4 grudnia 2010, 23:45
Normalnie wstyd mi, ze ten spęd firmowała "Kapela znad Baryczy", która wywodzi się z mojej gminy
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
spajrek
#78 spajrek
5 grudnia 2010, 00:20
Co niektórzy beda zbijać kasę, co prawda nie jest to moneta, ale zwykła srebrna blasza
monetynews.pl/.../...

Jednak NBP już zapowiedziało wybicie w przyszłym roku monety upamiętniającej katastrofę w Smoleńsku (już po roku). Swoją drogą dziwi mnie fakt, że nie upmapiętnią katastrofy zawalenia się hali wystawienniczej w Katowicach (w styczniu minie 5 lat). Czy ludzie, którzy zginęli w Katowicach byli gorsi?
Zacytuj
 
 
lmt7
#79 lmt7
5 grudnia 2010, 13:21
@ Rumburak
Byłbym prosił o nieobrażanie Bizantyjczyków. Porównywanie tej wspaniałej cywilizacji z kaczyzmem traktuje jako obrazę...
Zacytuj