Polub NaszePanstwo.pl na   

Minął kolejny tydzień

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus

Minął kolejny tydzień (w kalendarzu oznaczony numerem 37)

 

Wydarzeniem kluczowym miało być obalanie rządu Tuska przez związki zawodowe, czyli Dudę, Guza i tego trzeciego, z Forum ZZ, którego nazwiska nie pamiętam. Działacze związkowi odwiedzili Warszawę w ilości – owszem – słusznej, trochę popyskowali, postawili Tuskowi uroczy pomnik, zapowiedzieli, że jak nie … (?) to oni zablokują cały kraj (!) i rozjechali się do domów konsumować pieniądze, które wielu z nich płacą przedsiębiorstwa za to, że nic nie robią.

Zwykli ludzie z jednej strony sporo się dowiedzieli na temat tej patologii związkowej, czyli ile to dziesiątek czy setek milionów złotych  płaci się tym ludziom tylko po to, żeby straszyli tych, którzy im płacą, z drugiej zaś strony  zobaczyli, jak strasznie trudne mają oni życie, bo jednak do Warszawy dojechać trzeba, miasteczko namiotowe rozłożyć a potem złożyć, nałazić się po mieście okrutnie i to w deszcz, uprzykrzać zwykłym mieszkańcom stolicy życie w sposób maksymalny przez dni cztery a w zamian nie pozwolono im nawet popalić opon, żeby się rozgrzać, petard porzucać…

 

Z rozbawieniem patrzyłem, jak reporterzy TVP Info próbowali porozmawiać ze zwykłymi uczestnikami tego pikniku, żeby wykoncypować o co im tak naprawdę chodzi, i jak „ochroniarze” związkowi skutecznie im to uniemożliwiali, bo do udzielania informacji zostali przecież wyznaczeni odpowiedni ludzie. Okazało się więc, że ten protest rozumieją jedynie nieliczni, pewnie ci najlepiej opłacani. Widać to było zresztą również w panelach dyskusyjnych różnych TV, które to TV robiły sporo, żeby napięcie podtrzymać, jednak nawet licznie wezwani „eksperci”, też niewątpliwie opłacani z pieniędzy publicznych, nie mogli znaleźć jakiejś rozsądnej myśli przewodniej, która by ten wielodniowy protest uzasadniała.

 

Jedynie Jarosław Polskę Zbaw zrozumiał o co chodzi, czyli że chodzi o to, iż tak dalej być nie może a Polska musi stać się krajem demokratycznym, co niewątpliwie będzie możliwe dopiero w IV RP, czyli w tej, którą on będzie niepodzielnie rządził. Wyprowadził więc był Jarosław cały, bez wyjątku, klub parlamentarny PiS na ulicę, bo trzeba być z ludźmi, a nie w Sejmie, gdzie się głosuje akurat zmiany budżetowe. Pokazał w ten sposób, że Sejm bez opozycji działa zdecydowanie sprawniej. Złośliwi komentatorzy posunęli się nawet do propozycji, żeby zaraz po ukonstytuowaniu się Sejmu opozycję zamrażać do następnych wyborów, żeby się biedaki nie frustrowali. Braliby wtedy godne pieniądze za nic nie robienie, podobnie jak działacze związkowi.

 

Wyobrażam sobie, jak duży kłopot ma teraz PiS. Jeśli bowiem Piotr Duda pójdzie w ślady Marianka Krzaklewskiego, to wyrośnie silny konkurent. Lepiej więc, żeby poszedł w ślady Janusza Śniadka, bo wtedy będzie kolejnym człowiekiem użytecznym dla PiS-u , który będzie mógł co najwyżej trzymać parasolkę nad Prezesem gdy pada deszcz, a ten akurat ma ochotę przemawiać. Jak tym posterować, żeby poszło we właściwym kierunku?

 

Ja naprawdę nie jestem przeciwko związkom zawodowym, broniącym interesów pracowników. Jestem za to zdecydowanie przeciwko temu, co się obecnie pod tą nazwą kryje. Przeciwko bandzie cwaniaków, uprawiających de facto politykę, roszczących sobie prawo do reprezentowania wszystkich pracowników, wręcz wszystkich Polaków. A przecież w rzeczywistości związki zawodowe działają jedynie w około 30% zakładów pracy, głównie molochów do tej pory nie sprywatyzowanych i w jednostkach administracji państwowej. Jeżeli o cokolwiek walczą, to na pewno nie o gospodarczy postęp, czy nowe miejsca pracy. Zabiegają głównie o przywileje i poziom płac osób już pracujących, a szczególnie o przywileje i prawa związkowe. Trzeba więc wypracować nowy system obrony pracowników najemnych, dostosowany do obecnych warunków gospodarczych i społecznych, odejść natomiast od obowiązujących dzisiaj zasad, opracowanych i pasujących do warunków wieku XIX i pierwszej połowy wieku XX.

 

Słucham w radiu dyskusji na temat narastającego zaniku uczuć międzyludzkich, przyczyn skandalicznych zachowań, rosnącej wrogości wzajemnej, chamstwa i wszechobecnych wulgaryzmów. Ktoś nagle stwierdza „odkrywczo”, że przyczyną jest brak dobrych przykładów, dawanych przez rodziców. Nie ma wspólnych posiłków i rozmów przy rodzinnym stole, nie ma wspólnych spacerów, kopania piłki, żartowania, dyskusji, wspomnień ani przekomarzań wzajemnych, czyli tego, co tworzy atmosferę, buduje międzypokoleniowe zaufanie, skłania do zwierzeń i prawdziwej, poważnej wymiany poglądów.

 

Nie mam, dziecko, czasu dla ciebie, bo praca, bo piwo z kolegami, bo plotki z koleżankami, bo mecz, bo „Kawa na ławę” Rymanowskiego, gdzie tak fajnie się naparzają, bo, bo, bo… Masz na kino i nie zawracaj głowy.

 

Widzisz, muszę wziąć nadgodziny, bo Karolak kupił Merca a my już pięć lat tym Oplem. Musimy z mamą latem do Egiptu, bo większość sąsiadów już tam była. Musimy, musimy, musimy… A przecież „czym skorupka za młodu nasiąknie …”, a przecież „takie będą Rzeczypospolite, jakie młodzieży chowanie…”, itd.

 

Jesteśmy, podobno, społeczeństwem katolickim, głęboko wierzącym. Nie to, co te wolnomyśliciele na Zachodzie, czy inne muzułmany. Nie będą nas uczyli, jak się zachowywać! Że co? Że tam kierowcy zatrzymują się, żeby wpuścić do ruchu samochód wjeżdżający z boku? Że tam w tramwaju mężczyźni ustępują miejsca kobietom, nawet tym w ciąży, że młode, zdrowe byczki ustępują miejsca osobom starszym i jest to wpajane od lat najmłodszych a potem staje się automatem? Że tam podziwia się i naśladuje ludzi, którzy do czegoś doszli w życiu własną pracą i pomyślunkiem, a nie dzięki układom i znajomościom? Że tam kindersztuba nie przestała być modna a ludzie na stanowiskach muszą wykazywać się wysoką moralnością? Przecież to frajery są! Nie wierz, dziecko, w dobro i zło, bo to bajki. Liczy się pieniądz i silne łokcie! Ważne jest, żeby mieć, choćby kraść przyszło, a nie żeby być! I żeby mieć więcej od sąsiada!

 

Komentarze  

 
rob
+2 [2] #1 rob
15 września 2013, 22:02
Całe szczęście nie miałem okazji (i w sumie ochoty) oglądać telewizji w tym tygodniu...

Zawsze jak u mnie w pracy widzę spasionego szefa/prezesa/lidera (jak nazywać takiego chuja?) zakładowej Solidarności (pożal się boże) idącego na papierosa, to sobie myślę "Wziąłbyś się do porządnej roboty jebany nierobie".

I zgadzam się, związki zawodowe TAK, ale NIE w formie bojówek zbrojnych partii politycznych...

I NIE w formie "daj, bo inni mają, a ja, nieudacznik, jeszcze nie mam"
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [2] #2 father boss
16 września 2013, 07:46
Wydaje mnie się Taurusie iż Ty nie rozumiesz pewnych rzeczy, lub nie chcesz rozumieć.
Zapewne pamiętasz czasy dawnej Solidarności. I co? Obalili komunę? Obalili.
A na czele stał kto? Kapuś, agent SB (pseudonim operacyjny Bolek).

I cóż mnie obchodzi pan Duda,

Oczyma widza oglądasz grę
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk

Wiesz kto to jest?
Nie Duda, nie Wałęsa, nie działacze
lecz
Ogromne morze ludzkich głów.

To że 100 tys ludzi wychodzi na ulicę, nie wynika że Duda krzyknie.
Po prostu ludzie mają dość syfu w tym kraju.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [3] #3 Taurus
17 września 2013, 09:40
Cytat:
Wydaje mnie się Taurusie iż Ty nie rozumiesz pewnych rzeczy, lub nie chcesz rozumieć. Zapewne pamiętasz czasy dawnej Solidarności. I co? Obalili komunę? Obalili. A na czele stał kto? Kapuś, agent SB (pseudonim operacyjny Bolek).
Father boss. To prawda. Ja mnóstwa rzeczy nie rozumiem, niewiele wiem a jeszcze mniej potrafię. Tym się różnię od ciebie, który wszystko wiesz, rozumiesz, potrafisz, ... , znasz na pamięć życiorysy wszystkich agentów typu Bolek, Lolek, Tolek, Olin, Srolin, ... i pewnie je powtarzasz zamiast pacierza, żeby nie zapomnieć. Tak naprawdę jednak masz poglądy i mentalność wyszkolonego SB-ka.

Wałęsa nigdy nie był bohaterem z mojej bajki. Przez wiele lat krytykowałem go za egocentryzm, bufonadę, prymitywizm, ... Zacząłem go bronić ileś lat temu, gdy jadąc na długiej trasie samochodem wysłuchałem w Radiu Maryja panelu, prowadzonego przez K. Wyszkowskiego razem z jakimś lektorem, obświniającego Lecha dokumentnie, z dobieraniem telefonów wierzącego, rozmodlonego ludu, wyłącznie bardzo krytycznych. Od tego czasu mam zresztą silną awersję do tego radia - "katolickiego głosu w twoim domu".

Posługując się filozofią ks. Tichnera można powiedzieć:
- "to prawda", że Wałęsa znalazł się, gdy było trzeba, w odpowiednim czasie i miejscu, że okazał
się prawdziwym, bezdyskusyjnym przywódcą i że jako szef prawdziwej Solidarności jest
obecnie najbardziej znanym i rozpoznawalnym w świecie Polakiem;
- "tysz prawda", że był i jest strasznym, zarozumiałym bufonem, który popełnił mnóstwo
politycznych błędów w swojej dalszej działalności;
- "gówno prawda", że był jakimś agentem. Sąd Apelacyjny w Warszawie uniewinnił go z tego
zarzutu (2000) a IPN nadał mu status człowieka pokrzywdzonego (!999). W internecie możesz
sobie poczytać jak i kiedy inwigilowała go STASI. Oni nie byli na tyle głupi, żeby inwigilować
swojego człowieka.

Jednego Polak nie wybaczy nigdy innemu Polakowi - sukcesu! Jak pisze T. Lis - "nie wybaczyli Piłsudskiemu, który ... , nie wybaczyli Wałęsie, bo niby taki, jak my a może i głupszy, mniej oczytany a sławny został. To polska prawidłowość - wyniesienie musi się skończyć poniżeniem, ... Gdyby ktoś zrobił światowy ranking zawiści, to nikt by nam nie podskoczył".

Plując więc na Wałęsę plujesz do własnej zupy, którą akurat jesz. SMACZNEGO !!!
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [2] #4 father boss
17 września 2013, 10:35
Taurusie.
A na Dudę zacząłeś pluć, zanim zaczął.
Z Wami podobnymi tak jest. Wy musicie wpierw poczekać na skutki, a później pyszczycie.
Brak umysłu analitycznego powoduje to.
Wałęsa okazał się OK, bo komuna upadła. A jakby nie upadła?
W tym okropnym komunizmie prześladowany Wałęsa utrzymał 8 dzieci i jedną niepracującą żonę.
Ciekawe czy taki Duda jest w tej samej sytuacji.
Ale jakby dzisiaj Wałęsa był robotnikiem z 10 osobową rodziną na utrzymaniu. Ciekawe jakby obalał system?
Tak dla wyobraźni.
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [2] #5 father boss
17 września 2013, 11:06
Prześladowany Bolek w komunie utrzymał rodzinę.
Tu proszę
fakt.pl/.../...

Dzięki jego geniuszowi taka bieda już nie wróci.
Jest rozwiązanie
www.se.pl/okno-zycia,47880/
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [3] #6 Taurus
17 września 2013, 11:44
Prześladowany Bolek w komunie utrzymał rodzinę. Tu proszę fakt.pl/.../... Dzięki jego geniuszowi taka bieda już nie wróci. Jest rozwiązanie[/quote

Widzisz sam, Father boss, jak jesteś przewrotny. Jak ci wybiłem argumenty dotyczące agentury Wałęsy, czyli w/g ciebie Bolka, to ty mi wyjeżdżasz z jego rodziną (bardzo zresztą fajne zdjęcie, oby tak licznych rodzin więcej). Przypomnę ci więc skromnie, że Wałęsa jest laureatem Nagrody Nobla (1983), że został wybrany przez tygodnik Time Człowiekiem Roku (1981) oraz za jednego ze stu najważniejszych ludzi stulecia (1999). Że reprezentował jednoosobowo całą Europę, niosąc jej flagę na otwarcie Olimpiady Zimowej (ktoś go, myślę, wybrał i nie były to SB-ki), że jego honoraria za wykłady w USA i innych bogatych krajach były i są opłacane w wysokości, która nam się nawet nie przyśni.

Ja nie dyskutuję z tobą po to, żeby bronić Wałęsy, bo prywatnie go nie lubię. Ja po prostu staram się prostować twoje kłamstwa, bo zgadzam się z powiedzeniem, że "królestwo kłamstwa nie jest tam, gdzie kłamią, tylko tam, gdzie to kłamstwo akceptują".

PS. Jeżeli Solidarność a szczególnie Wałęsa wpędzili nas w biedę to gratuluję poczucia humoru. Masz niedaleko Białoruś i Ukrainę. Wolałbyś ich bogactwo od naszej, polskiej biedy?!
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [2] #7 father boss
17 września 2013, 12:22
Zastanawia mnie tylko takie widzenie świata.
Przecież ten system komunistyczny postrzegany jest jako ogromne zło. Nieraz niektórzy mówią jak ludzie mogli tak żyć. Ale nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie:
-jak prześladowany przez system człowiek mając na utrzymaniu 8 dzieci i 1 żonę nie pracującą (i był prześladowany-jeszcze raz wspomnę) utrzymał siebie i całą rodzinę.
Może ty odpowiesz.
Dzisiaj nieprześladowany człowiek nie utrzyma rodziny a dzieci zabierze opieka społeczna.
Takie moje dywagacje.
Proszę o odpowiedź
+czy w roku AD 2013 elektryk
średnia płaca
moja-pensja.pl/.../...
jest w stanie utrzymać 8 dzieci i jedną niepracującą żoną.
Proszę o uczciwą odpowiedź.
Zacytuj
 
 
Taurus
+3 [3] #8 Taurus
17 września 2013, 14:22
Cytat:
Proszę o odpowiedź +czy w roku AD 2013 elektryk średnia płaca moja-pensja.pl/.../... jest w stanie utrzymać 8 dzieci i jedną niepracującą żoną. Proszę o uczciwą odpowiedź.


Dobrze więc, będzie szczerze aż do bólu.

Wychowałem się w licznej rodzinie, moja własna też nie jest mała. Harowałem ciężko od dziecięcych lat, pomagając rodzicom w gospodarstwie, czy będąc ekspedientem w sklepie w wieku lat kilkunastu. Przez okres studiów musiałem się praktycznie utrzymać sam i - w miarę swoich możliwości - pomagać bratu, również studiującemu. Nie było prac, których bym się nie podjął. Dzięki temu, po skończeniu studiów nikt mi nie musiał tłumaczyć, co to jest praca, również praca zespołowa, jak ją organizować, jak być efektywnym, jak kierować zespołami ludzi
Nigdy, przenigdy nie wyciągnąłem ręki po jakąkolwiek pomoc. Przeciwnie, sam starałem się pomagać innym i nadal to robię. Świadczymy z żoną pomoc, na miarę swoich możliwości oczywiście, rodzinie mieszkającej w pobliskiej wsi, w której jest siedmioro dzieci i ojciec-alkoholik. Pomaga gmina, jakieś organizacje, sąsiedzi. Gdybyś mógł zobaczyć ich miłość wzajemną, ich szczęsliwe uśmiechy.

Nie musisz mi mówić, co to jest bieda, co to jest chleb umoczony w wodzie i posypany cukrem jako danie podstawowe dla dziecka, co to jest dużo kaszanki z połową kostki smalcu na obiad, bo tanio, co to znaczy wracać do domu 11 kilometrów, bo nie ma na bilet autobusowy, ...
Takie pytania, jak twoje, stawiają z reguły ludzie, którzy nigdy nie zaznali biedy a warunki życiowe i wszelkie porównania opierają na danych statystyczno-encyklopedycznych.

Czy elektryk może utrzymać 8-osobową rodzinę?
Czy w wielu krajach afrykańskich można przeżyć za pół dolara/dzień?
Czy na Białorusi lub Ukrainie emeryt może przeżyć miesiąc za równowartość 400 PLN ?
Czy mogłem przeżyć w Polsce z czwórką dzieci (lata osiemdziesiąte) zarabiając 25 USD/miesiąc i przy zarobkach żony mniejszych o połowę?

Z tego wszystkiego, jak widzisz śmierci głodowej można spodziewać się jedynie w Afryce.

Kilka lat temu budowałem dom. Instalację robił mi elektryk w weekendy. Ma pięcioro dzieci i ani on ani jego dzieci nie wyglądały na głodne czy niezadbane.

Wszystko zależy od naszych wymagań czy oczekiwań. Ma dać państwo, taka jego powinność, psia mać! Ma dać tyle, żeby się nam żyło jak na Zachodzie. Gdyby miało i dało to i tak, zresztą, byśmy narzekali.

Przepraszam za otwartość i szczerość ale mnie sprowokowałeś. Widzę z tego, że twoja wiedza i doświadczenie to zwykłe pozerstwo, że ty na temat życia nie masz zielonego pojęcia.
Zacytuj
 
 
Baca
+1 [1] #9 Baca
17 września 2013, 17:05
father boss napisał:


Proszę o uczciwą odpowiedź.

Nie zasługujesz na to.

Panie i Panowie,
Pora odwiedzić Mącirewicza. Powołany w maglu zespół ekspertów wykazał się amatorszczyzną, a na ich indolencję Macirewicz naciągnął tajemnicę państwową.
Panie Antoni!
Pora wezwać Brunona K. Zna się lepiej na wybuchach niż Pańscy eksperci.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [2] #10 Taurus
17 września 2013, 19:48
Cytat:
Panie i Panowie, Pora odwiedzić Mącirewicza. Powołany w maglu zespół ekspertów wykazał się amatorszczyzną, a na ich indolencję Macirewicz naciągnął tajemnicę państwową
Masz rację,

Napisałem niedawno, w ramach dyskusji z Father bossem, że - moim zdaniem - odsetek kretynów w grupie profesorów jest taki sam, jak w innych grupach zawodowych , czy społecznych. Widząc jednak, że w grupie profesorów - ekspertów Macierewicza jest 3 kretynów na 3 powołane sztuki muszę stwierdzić, że kretynizmu i nieodpowiedzialności tej grupy zdecydowanie nie doceniłem.
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [2] #11 father boss
17 września 2013, 23:06
Ten Twój elektryk Taurusie pewnie nie walczy z systemem, bo pewnie by go spotkał los niejakiego Starucha i wtedy już ciężko by było utrzymać rodzinę. Nie wspomniałem, że Wałęsa miał szczęście ciągle wygrywać w Totolotka. Bo te pogłoski, że kwitował datki od SB to podłe insynuacje.

Co do sprawy ekspertów Maciarewicza radziłbym zorientować się w temacie, bo powtarzać za Wyborczą jest po prostu niesmaczne.

To że są to wyrwane z kontekstu bzdury to nie trzeba udowadniać. Wyborcza już raczyła nas debeściakami i zabijaniem jak nie wylądują.
Radziłbym zastanowić się nad takim aspektem:
-ujawnienie przez prokuraturę (w trakcie śledztwa) zeznań świadków - bez ich zgody - to sytuacja bez precedensu.
tak czy nie.

Niekumatym mówię, że niebawem wypłynie sprawa raportu Klicha, więc GW gasi przed pożarem.
Wiadomo, że tekst w GW był zrobiony pod idiotów, a ja nie chciałbym szanownych adwersarzy o to posądzać.
Zacytuj
 
 
Baca
+1 [1] #12 Baca
17 września 2013, 23:07
Jeszcze jeden news do rozgryzienia. Znowu siły nadprzyrodzone u Rydzyka i znowu w finansach.
Hallo! Father Boss! Jesteś tam? W tej sprawie na pewno masz coś do powiedzenia.
Swoją drogą taki schemat często pojawia się w filmach sensacyjnych. Nie mogąc w normalny sposób zapłacić gangsterom lub KGB, facet udostępnia nieoficjalnie kody lub numer konta i... jest kryty.
Pal diabli te pół miliona, ale w ten sposób? To stawia Ojca Dyrektora w dwuznacznej sytuacji!
Zacytuj
 
 
Baca
+1 [1] #13 Baca
17 września 2013, 23:18
Znalazły się rydzykowe pieniądze:
biznes.onet.pl/.../
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [2] #14 father boss
17 września 2013, 23:21
Halo baca tu Ryży Koń (to z 4 pancernych)
Wysil mózgownicę, poczytaj a później zdaj relację czy to tak było jak w Wyborczej
www.npw.gov.pl/.../
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [2] #15 Taurus
19 września 2013, 12:43
Cytat:
Panie i Panowie, Pora odwiedzić Mącirewicza. Powołany w maglu zespół ekspertów wykazał się amatorszczyzną, a na ich indolencję Macirewicz naciągnął tajemnicę państwową.
Mogliśmy nie tylko przeczytać zeznania ale też na własne oczy zobaczyć i na własne uszy usłyszeć tych panów oraz to, co mają do powiedzenia. Powiem krótko - to szarlatani.

Czy można uznać za specjalistę produkcji dobrej whisky kogoś, kto specjalizuje się w produkcji bimbru w warunkach leśnych, choćby miał wspaniałe osiągnięcia w swoim zawodzie? Czy można uznać za specjalistę-konstrukto ra obiektów latających kogoś, kto skleił swoim dzieciom wiele latawców i nawet parę razy przeleciał się samolotem, obserwując pracę skrzydła, bo akurat tam go posadzili?

Nie chodzi o to, co ci ludzie potrafią, bo z pewnością są w jakichś dziedzinach specjalistami. Każdy nasz przysłowiowy Kowalski jest w jakiejś dziedzinie specjalistą, lub za takiego się uważa. Mówimy jednak o profesorach, o wymaganiach etycznych, słusznie stawianych ludziom wykształconym. Żaden z nich na tytuł profesorski nie zasługuje. Nie dlatego, że nie ma wymaganej wiedzy, bo pewnie jest odwrotnie, Nie zasługuje, bo w sprawie tak ważnej dla Polaków on, Polak, zabrał autorytatywnie głos, podpierając go swoim tytułem a nie mając do tego podstaw. Każdy z nich zaatakował więc środowisko polskich naukowców, bo poziom moralny i etyczny tej trójcy przełoży się w odczuciu zwykłych ludzi na część tego środowiska.

Antoni Macierewicz mówi, że obśmiewanie tych "ekspertów" jest największym atakiem na polskich naukowców od roku 1968. Myślę, że Antoś jest wystarczająco głupi a przynajmniej tak się wypowiada, żeby tego nie komentować. Czyżby Antoni był Wallenrodem w szeregach PIS-u?

Co jeszcze boli, to to, co te monstra mówią na temat naszego państwa, które im tytuły profesorskie nadało. Straszne!!!
Zacytuj
 
 
father boss
#16 father boss
19 września 2013, 18:37
Taurusie!
Jesteś okropny.
A wiesz coś o ekspertach z ekipy Laska?

Jacy eksperci badali brzozę – nie wiadomo.
Jacy eksperci mierzyli brzozę i się pomylili prawie o dwa metry – nie wiadomo.
Jacy eksperci obliczyli, że brzoza mogła ściąć skrzydło – nie wiadomo.
Jacy eksperci badali wrak - nie wiadomo.
Jacy eksperci przeprowadzali badania na obecność trotylu – nie wiadomo.
Jacy eksperci badali oryginały czarnych skrzynek – nie wiadomo, prawdopodobnie żadni.
Jacy eksperci rozpoznali głos generała Błasika – nie wiadomo.
Jacy eksperci dokonywali oględzin miejsca katastrofy – nie wiadomo.
Jacy eksperci byli przy sekcjach zwłok – już wiadomo, że żadni.

Najlepszy był ekspert Jerzy Miller. Ten od raportu.
Specjalność Obróbka Skrawaniem.
Zacytuj
 
 
Taurus
#17 Taurus
19 września 2013, 21:05
Cytat:
Taurusie! Jesteś okropny. A wiesz coś o ekspertach z ekipy Laska?
Poświęciłem ci bardzo dużo czasu, nawet coś o sobie opowiedziałem sądząc, że coś zrozumiesz. Ty jednak jesteś niereformowalny. Rzeczywiście, szkoda na ciebie czasu, jak już ktoś wcześniej napisał. Jesteś żle wychowanym bufonem. Dobre wychowanie polega bowiem na ukrywaniu tego, jak wysoko człowiek ceni sam siebie, a jak nisko - innych. Nie zapomnij przed snem, zamiast pacierza, odmówić teksty opisujące życiorysy twoich ulubionych agentów, szczególnie Bolka!.
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [3] #18 father boss
19 września 2013, 22:34
Cytat:
Czy można uznać za specjalistę produkcji dobrej whisky kogoś, kto specjalizuje się w produkcji bimbru w warunkach leśnych,
Cytat:
Myślę, że Antoś jest wystarczająco głupi a przynajmniej tak się wypowiada, żeby tego nie komentować.
To jest to twoje dobre wychowanie Taurusie? Tak nisko cenisz innych?
A kto ci dał takie prawo osądzania, jak sam masz taką mizerną wiedzę.

Miałem już z Tobą nie polemizować, ale nie odpowiedziałeś na żadne pytanie.
Więc jeszcze raz ponawiam.

Jacy eksperci badali brzozę – nie wiadomo.
Jacy eksperci mierzyli brzozę i się pomylili prawie o dwa metry – nie wiadomo.
Jacy eksperci obliczyli, że brzoza mogła ściąć skrzydło – nie wiadomo.
Jacy eksperci badali wrak - nie wiadomo.
Jacy eksperci przeprowadzali badania na obecność trotylu – nie wiadomo.
Jacy eksperci badali oryginały czarnych skrzynek – nie wiadomo, prawdopodobnie żadni.
Jacy eksperci rozpoznali głos generała Błasika – nie wiadomo.
Jacy eksperci dokonywali oględzin miejsca katastrofy – nie wiadomo.
Jacy eksperci byli przy sekcjach zwłok – już wiadomo, że żadni.

Czy raport Millera - specjalisty od obróbki skrawaniem, bazujący na pracy rosyjskiego fotoamatora jest szczytem profesjonalizmu i wykształcenia?
Zacytuj
 
 
Belfer
+1 [1] #19 Belfer
4 czerwca 2015, 16:42
Houston Houston Do You Read?
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [1] #20 sunset
4 czerwca 2015, 23:40
Houston? we have a problem :)
any ban for comercials?
Zacytuj
 
 
Darrell
#21 Darrell
27 sierpnia 2020, 21:28
bookmarked!!, I like your blog!

my web-site MovieTrailersArea: nacionalpaxcard.com.br/.../
Zacytuj
 
 
Gretta
#22 Gretta
28 sierpnia 2020, 22:41
I always emailed this weblog post page how to watch free putlocker movies: 2xex.com/.../ all my contacts, as if like to read
it after that my links will too.
Zacytuj
 
 
Danuta
#23 Danuta
30 sierpnia 2020, 03:46
My spouse and I stumbled over here by a different page and
thought I may as well check things out. I like what I see
so i am just following you. Look forward to looking over your web page again.

Here is my web-site; tinyurl.com: tinyurl.com/y2cuqlg5
Zacytuj
 
 
Laurinda
#24 Laurinda
31 sierpnia 2020, 13:54
Great article.

Visit my webpage: Movie Trailers: www.365wang.net/.../
Zacytuj
 
 
Sondra
#25 Sondra
11 września 2020, 15:29
Outstanding post, tһanks and we wɑnt more! Added you to FeedBurner.



Αlso visit my pаge; psychic reading: Apnews.com/.../
Zacytuj
 
 
Tandy
#26 Tandy
12 września 2020, 10:52
It's not my first time to pay a visit this web page,
i am visiting this web page dailly and get pleasant information from here all the time.



my web page ... fb88: www.bettingtop10.com/vi/fb88/
Zacytuj
 
 
Maya
#27 Maya
15 września 2020, 07:34
My partner and I stumbled over here coming from a different web page and thought I should check things out.
I like what I see so i am just following you.
Look forward to checking out your web page repeatedly.


Look at my blog ... w88: cadobongda.vip/
Zacytuj
 
 
Marilou
#28 Marilou
23 września 2020, 07:22
We stumЬled ovеr here from a Ԁifferent website and thouɡht I might check things out.
I like what I see so i am just following you.

Look forward to checкing out your wеb page repeateɗly.



my webpage: Virgili᧐: Forum.Eren2.ro/.../
Zacytuj
 
 
Patrice
#29 Patrice
23 września 2020, 10:21
What's Happening i'm new to this, I stumbled upon this I have
found It positively helpful and it has helped
me out loads. I'm hoping to give a contribution & assist different customers
like its helped me. Great job.

Here is my page ... montecarlosunglass.Com : montecarlosunglass.com
Zacytuj