Polub NaszePanstwo.pl na   

Film na niedzielę

  • Kategoria: Polityka
  • Derektor

Zamiast "Słowa na niedzielę" dzisiaj mamy film (1:26).
 

 

Komentarze  

 
Simon
+1 [1] #1 Simon
2 czerwca 2013, 17:49
Tu Boże Ciało, a jakiś poganin nie potrafi tego uszanować, tylko wyciąga kamerę i filmuje...

Wiem, że mówię do ludzi inteligentnych (w większości:)), więc to będzie truizm - ale dla mnie ten film nie jest o Bożym Ciele, tylko o stanie psychicznym pana, który go nakręcił.
Zacytuj
 
 
buldozer
+1 [1] #2 buldozer
2 czerwca 2013, 18:02
Tam poganie grają w piłkę, a inny poganin w czasie czytania Ewangelii kameruje.
Zacytuj
 
 
Belfer
#3 Belfer
2 czerwca 2013, 18:10
buldozer napisał:
Tam poganie grają w piłkę, a inny poganin w czasie czytania Ewangelii kameruje.

Jak on kameruje, to oni piłkują. ;)
Sorry NMSP. ;)

No patrzcie państwo jaka obraza religii, jak można tak postępować. Ach, żeby to były dawne dobre czasy, to by chłopców się przypiekło na stosie. A teraz... cóż za upadek obyczajów. Żeby choć najpierw na tacę dali.
Zacytuj
 
 
Astrid
+1 [1] #4 Astrid
2 czerwca 2013, 18:31
Atak na bramkę nie jest atakiem na kościół, a filmującemu "szmatfonem" się chyba marzy iranizacja Polski.
A swoją drogą, czemu on się interesował grającymi w piłkę nożną chłopcami zamiast modłami? Hę?
Wyrazy uznania dla dla pogańskiej młodzieży, która swój wolny czas spędza tak jak uważa za stosowne. Będzie z niej więcej pożytku dla świata niż z tych rozmodlonych terroryzujących publiczną przestrzeń.
Zacytuj
 
 
Simon
#5 Simon
2 czerwca 2013, 20:42
A je się swoim filmikiem odwdzięczę - nie wiem, czy przypadkiem nie śmieszy tylko mnie:)
www.youtube.com/.../
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [2] #6 father boss
2 czerwca 2013, 20:52
Teraz już widzicie na czym polega przemysł pogardy. Przecież film nakręcił poganin (i opatrzył stosownym komentarzem).
Prawdziwy katolik uczestniczył gdzie należy.

To taka marna prowokacja. Dziwię się Derektorowi, że to puścił.

Jednak przyznaję, iż wszyscy komentatorzy stanęli na wysokości zadania, co budzi mój szacunek.

No może, oprócz Belfra. Ten gość alergicznie nie cierpi katolików. Nie wiedzieć czemu.
Choć ja mam osobiste domysły, ale żeby mnie nikt nie posądzał o szowinizm nadmieniam tylko że pachnie mi to byliną, która odpędza wampiry.
Zacytuj
 
 
Belfer
#7 Belfer
3 czerwca 2013, 18:37
father boss napisał:

Ten gość alergicznie nie cierpi katolików. Nie wiedzieć czemu.
Choć ja mam osobiste domysły, ale żeby mnie nikt nie posądzał o szowinizm nadmieniam tylko że pachnie mi to byliną, która odpędza wampiry.

WOW mamy naszego własnego tropiciela Żydów, będziesz mi w gacie zaglądał? :D
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [1] #8 father boss
4 czerwca 2013, 12:01
Tu chodzi o to, Belfer, że za dużo wąchasz tego Gówna Wyborczego. Michnik zrobił ci we łbie niezłą kaszanę. Pewnie stąd te twoje Michnikowskie podejście do Polaków.
Po co mam ci zaglądać w portki, skoro na czole masz wielką gwiazdę. Nawet Tadka wkurzyłeś.
Zacytuj
 
 
Belfer
#9 Belfer
4 czerwca 2013, 14:22
Dziś mamy święto, więc odpuszczę komentowanie fatherbossowych nikczemnych śmieci.



Wszystkiego najlepszego.
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [1] #10 father boss
4 czerwca 2013, 17:12
Pamiętajmy i nie dajmy zapomnieć ! 4 czerwca 1992 r



Młodym czytelnikom przypomnę
Noc z 4 na 5 czerwca 1992 roku zadecydowała o przyszłości Polski . Albowiem tej nocy dokonano skutecznego zamachu na demokrację w Polsce.
Pamiętamy, kto wtedy uczestniczył w zamachu i kto teraz pełni władzę w naszym kraju. Kim są ludzie i co zrobili w imię osobistych interesów z Polską i Polakami.
"Nocna zmiana" zatrzymała Polskę w drodze do rozwoju gospodarczego , w drodze do demokracji i oddała nasz kraj w ręce ludzi służb specjalnych PRL, w brudne łapska postkomunistów i tajnych współpracowników SB.
Nocna zmiana trwa między innymi dzięki tym, którzy glosują na PO,SLD, PSL i RP.

Wszystkiego najlepszego. :(
Zacytuj
 
 
buldozer
+1 [1] #11 buldozer
4 czerwca 2013, 23:25
Ludzie, którzy odsunęli od władzy Olszewskiego i bandę ruskich szpicli, zwaną jego rządem, zapisali się złotymi zgłoskami w historii Polski.
Zacytuj
 
 
Belfer
#12 Belfer
5 czerwca 2013, 00:41
father boss napisał:
Pamiętajmy i nie dajmy zapomnieć ! 4 czerwca 1992 r



Młodym czytelnikom przypomnę

Ten paskudny Tusek na zdjęciu mówi: policzmy głosy. Od kiedy to zamachowcy liczą głosy? :D
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [1] #13 father boss
5 czerwca 2013, 07:49
Zwłaszcza, jak robią to w pałacowych zakamarkach w zamkniętym gronie.


Cytat:
buldozer napisał:
Ludzie, którzy odsunęli od władzy Olszewskiego i bandę ruskich szpicli, zwaną jego rządem, zapisali się złotymi zgłoskami w historii Polski.
Przebaczam ci, albowiem nie wiesz co napisałeś.
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [1] #14 father boss
5 czerwca 2013, 08:13
Kiedyś mówił tak:


Dzisiaj mówi tak:

Niektórzy politycy uważają, że władza wpada w ręce tym, którzy pokombinują w gabinetach, coś tam ustalą. Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem sytuacji, w której władzę się bierze z rąk ludzi, tzn. wtedy, kiedy się wygrywa wybory - że jedynym źródłem władzy w demokracji są wygrane wybory.

*
Oj, naiwni, naiwni, naiwni, jak dzieci we mgle…
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [1] #15 Simon
7 czerwca 2013, 00:19
Pamiętacie? Pamiętamy...

Transmisja z sejmu na żywo. Posiedzenie już w nocy. Wcześniej wystąpienie Macierewicza w telewizji - na żywo. Nawet, o ile pamiętam, Panoramę na dwójce przerwali, żeby tę żałość pokazywać. A straszni spiskowcy z Wałęsą na czele pozwalają się wszędzie kręcić kamerzystom i Kurskiemu strasznie tajemniczy film kręcić - nie, moi drodzy parafianie, wcale nie miał szpiegowskiej kamery, żeby ten paszkwil założycielski pislamu nakręcić - tak se wszedł i kręcił:)

"Zwłaszcza, jak robią to w pałacowych zakamarkach w zamkniętym gronie"

Za każdym razem zastanawiam się, czy pobiłeś już własne rekordy głupoty. Tym razem jeszcze nie, choć przyznam, poprzeczka zawisła wysoko.
W sumie możesz jeszcze mieć pretensje, że załatwiali to w zamkniętym gronie, bo ciebie nie zaprosili.

Ot, jak mały Jasio wyobraża sobie spiski...

Żeby zrobić przewrót, to trzeba wyprowadzić wojsko na ulicę, zamknąć gęby wszystkim kamerzystom i wyłączyć telefony. Był taki gość, co to w tym kraju zrobił - ale to, akurat, nie wiedzieć czemu, było słodkie, bo prylowskie:)
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [1] #16 father boss
7 czerwca 2013, 08:34
Właśnie po to kręcili ten film. Żeby Simon i inni myśleli, że to nie było ukradkiem.

Nie wydaje ci się, że jakby Jaruzelski był młodszy ze 20 lat, to w przyszłych wyborach byłby w koalicji z PO.

Tyle się działo. Wybory pseudodemokratyczne, zamach stanu, a dalej rządzą ci sami.
Taki Leszek Miller w partii jest już od 1969. Mówi ci to coś?

Dalej myślcie, że komunę obalono. Frajerzy.
Zacytuj
 
 
stary
+1 [1] #17 stary
7 czerwca 2013, 10:57
father boss napisał:
Właśnie po to kręcili ten film. Żeby Simon i inni myśleli, że to nie było ukradkiem.


Hahahaha, de ja vu?
Przypominam sobie rozmowę z jednym panem, który od 20 lat mieszka za granicą i jest "100-procentowym patriotą" ;) Zawsze głosuje na pis i namiętnia słucha jedynych prawdziwych wiadomości z radia maryja.

Zatem ten pan mówi mi, że kaczor zawsze mówi prawdę, że nigdy nikogo nie okłamał, że tylko on jest prawdziwym patriotą, że ruskie sa złe, bla bla bla...
No więc ja się go pytam: "To czemu w filmiku z czajniczkiem i pianinkiem w tle mówi o przyjaciołach rosjanach, a za jakiś czas mówi o zamachu?"
A on mi odpowiada: "Przecież on mówi PRZYJACIELE ROSJANIE do swoich kolegów, których ma gdzieś tam w Rosji."


WNIOSEK: Najważniejsza jest ideologia. Można do niej dopasować wszystko.


Ten wasz FB to widzę niezły oszołom jest...
Zacytuj
 
 
father boss
#18 father boss
7 czerwca 2013, 12:44
Żałosna demagogia, panie stary.
Myśląc pańskim mózgiem wszystkie ruski to wrogowie.

A ja na ten przykład, mam przyjaciół w Rosji i zwracam się do nich "moi przyjaciele Rosjanie"
Niestety nie do wszystkich się tak mogę zwrócić.

Więc kolego stary jeszcze raz, żeby ci się zakonotowało. Można powiedzieć: przyjaciele Rosjanie.
Można też powiedzieć: obywatele Rosji, a to jest różnica.

Zresztą sam se odpowiedziałeś.

Dlaczego, więc twoja ideologia jest lepsza od mojej? Wyjaśnij.
Bo ty lepiej dopasowałeś?

Takim jak wy po prostu brakuje logiki.

PS
Spytaj tych ruskich ze Smoleńska, dlaczego tak boją się pokazywać twarze, jak ich spytać o zamach.
Boją się swoich? Przecież wg, twej logiki to wszyscy nasi przyjaciele Rosjanie.

Oni wszyscy powinni się przekrzykiwać, jak to widzieli jak samolot się rozpier......
Zacytuj
 
 
Simon
#19 Simon
7 czerwca 2013, 16:23
@stary

To jest przedstawiciel pislamizmu. Siedzi tu jako dyżurny błazen, żeby Towarzystwo zabawiać. Jemu logika jest niepotrzebna - jest w sekcie i kieruje się emocjami, negatywnymi w tym przypadku. Pislamistą jest stosunkowo świeżym - wcześniej był lepperowcem, wcześniej jeszcze wybierał Tymińskiego, a za PRLu? Kto wie, z taką mentalnością mógł być ormowcem np. - choć, rzecz jasna, niekoniecznie.
Dlatego jednocześnie kocha PRL i nie lubi komuny, jak ponoć Jarosław nie lubi; niby przeszkadza mu zakulisowe załatwianie spraw w zaciszach gabinetów, a zachwala nam współczesną Białoruś. Dlatego też nic, co powie guru, go nie zaskoczy - jest przygotowany dosłownie na każdą ewentualność: jak mu każą kochać Ziobrę, to pokocha; jak znienawidzić - to znienawidzi; toż samo z Rosjanami, takoż z jakimkolwiek innym tematem.
Dość powiedzieć, że on nadal jest zwolennikiem Leppera (post mortem, rzecz jasna) i Jarosława JEDNOCZEŚNIE, tak, jakby to się nie wykluczało:)
Wpadaj zatem częściej, kupa śmiechu.

Jest na to stary termin: wyprany mózg. I tak właściwie trudno mieć pretensje do wyznawców, sami siebie już karzą na co dzień - ja mam większe pretensje do tych, co te środki piorące stosują.

A co do przykładu z paszkwilem Kurskiego - weźmy i zastosujmy pislamska logikę. Próbowałem wcześniej wyobrazić sobie, co fb odpowie - ale to nie jest takie łatwe, tak zgłupieć do tego stopnia na chwilę, po czym, jak gdyby nigdy nic, wrócić do jakiej takiej normy.

No bo weźcie i wpadnijcie sami na to: zrobili jawnie, żeby było tajnie :D

Eeeech, zawsze mi się tu humor poprawia.
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [1] #20 father boss
7 czerwca 2013, 18:58
Eeeech Simon, lepiej ci?



Pozdrowienia od błazna
Zacytuj
 
 
Simon
+1 [1] #21 Simon
7 czerwca 2013, 19:11
Eeeee, tam, lepiej:)

Jest mi po prostu CU - DOW - NIE.

PS: Stańczyk? Jestem zawiedziony, spodziewałbym się raczej porównania do Rejtana czy księcia Poniatowskiego - w końcu, jak brak umiaru, to do dechy:)
Zacytuj
 
 
Belfer
#22 Belfer
8 czerwca 2013, 10:05
father boss napisał:
Właśnie po to kręcili ten film. Żeby Simon i inni myśleli, że to nie było ukradkiem.

Jasne. A co 4 lata robią wybory, żebyśmy myśleli, ze są wybory. A żona gotuje ci zupę, byś myślał, ze jest ugotowana. W sklepie sprzedają ci chleb, byś myślał, że kupujesz chleb.
I czytasz Nasze Państwo, byś myślał, że masz mózg.
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [1] #23 father boss
8 czerwca 2013, 16:03
Ciesz się że masz wybór

Zacytuj
 
 
Simon
#24 Simon