Polub NaszePanstwo.pl na   

Zaczyna wychodzić jak zwykle

  • Kategoria: Polityka
  • prawdziwy berg
Stąd pochodzi inspiracja: http://palikot.blog.onet.pl/
06 listopada 2010
Pęka betonowy układ Po-PiS-u
Schetyna , który zamordował Rokitę… Komorowski, który asystował przy mordach politycznych w PO… to wszystko orkiestra z Tytanica. Świat PO-Pis-u chwieje się w posadach, a oni tańce grają! Nowe idzie! Bravo Kluzik-Rostkowska

07 listopada 2010
Czuję się prześladowany
… przez liderów PO i innych partii…Strach po Polsce jeździć, albo trzeba robić trzy spotkania dziennie! Może nie dadzą rady.

08 listopada 2010
Bronek!
Nigdy nie zostałbyś prezydentem gdyby nie moje zaangażowanie! …. Ludzie Ciebie nie akceptują, tylko boją się Kaczora – uznaj ten banalny fakt! Więcej pokory i szacunku dla ludzi – mniej pychy!!.... Wierzę, że się opamiętasz! Janusz.

Janusz!
Pieprzeniem od rzeczy nie stworzysz z siebie polityka, bo, niestety, to co prezentujesz, to zwykłe happenerstwo oparte na nośnych hasłach! Twoi dawni koledzy knuli, bili i mordowali? Jak nazwać opanowanie, które nie pozwoliło ci wcześniej o tym wspomnieć??? może KONIUNKTURALIZM??

Bravo Kluzik Rostkowska? Masz u siebie ciepłe miejsce dla mistrzyni ściemy? Bo jest lewicowa i antyklerykalna? I to już wystarczy za przyzwoitość? I jeszcze dzisiaj słyszymy, że odkryłeś, że Kluzik chciała wylecieć z PiS i sobie to załatwiła? A ten czerwony nos, trzęsące się ręce i drżący głos przy odczytywaniu manifestu, jaki to PiS nieprzyzwoity, to pewnie z radości? Nie spodziewała się, że tak szybko i łatwo jej pójdzie? A co ci przeszkadza Jakubiak – happenerka jak ty, tylko z hippisowskim zacięciem? Katastrofa smoleńska ogrywana przez Kaczyńskiego w kampanii załatwiłaby mu prezydenturę? Ha ha! Tak, w pierwszej turze, ale nie jemu!  

Prześladują cię media? Za mało się o tobie mówi? A o czym tu gadać? O zjawisku, które ledwie mieści się na kanapce? Z serem?

I wiesz co – zaangażowanie szympansów siedzących w klatce w ZOO, polegające na rzucaniu gównem i piaskiem w zwiedzających, tak właśnie nakręca frekwencję w ZOO, jak i twoje zaangażowanie pomocne było w kampanii prezydenckiej.

Komorowski to świadomy wybór wielu Polaków, tak samo jak wybór kontra Kaczyńskiemu i kompletne lekceważenie wyborów.

Nie wierzę, że się opamiętasz, więc załączam ci różne wyrazy, głównie brzydkie, bo czuję, że dałam się nabrać!

Komentarze  

 
lmt7
#41 lmt7
10 listopada 2010, 00:12
Ciekawe wieści o naszych na szczęście wymarłych już trollach

Radomski radny Krzysztof Gajewski ujawnia: pomawiające mnie wpisy na forum "Gazety" wysłano z komputera stojącego w biurze radomskiego posła PiS Krzysztofa Sońty. Innego radnego Kazimierza Woźniaka lżono z komputera na miejskim basenie, do którego dostęp miały trzy osoby, m.in. kandydat PiS na radnego

wiadomosci.gazeta.pl/.../...
 
 
zlappande
#42 zlappande
10 listopada 2010, 00:31
@lmt7

ciekaw jestem, czy my wszyscy jako narod powinnismy sie pokajac, ze dopuscilismy do wynaturzenia w zdrowej tkance PiSu, czy wystarczy, jak zrobia to tylko wybrane osoby (premier, prezydent ?)
 
 
zlappande
#43 zlappande
10 listopada 2010, 00:39
swoja droga, ja gralem kiedys role, jaka obecnie gra Kaczynski - bylo to w ramach socjodramy - nie bylem na czele, ale postanowilismy robic jaja i przejac wladze - w zasadzie bylem ciekaw do jakich absurdow mozna dojsc jako komuch (ta socjodrama byla cswiezo po wprowadzeniu stanu wojennego, moze jakis rok)

socjodrama w sumie nauczyla mnie jednego: sztuka manipulacji tez jest trudna, trzeba mimo wszystko tworzyc manipulacje tak, aby byla on aw jakims sensie dla odbiorcy czytelna - to nawet w sumie jest chyba ciekawe, ludzie moga np. narzekac albo sie nie zgadzac z manipulacja, ale musza ja rozumiec (niekoniecznie musza rozumiec mechanizmy np. awansu czy tzw. podwojne dno, ale musza rozumiec czego sie w ramach manipulacji od nich oczekuje)

niby proste, bo wiadomo, czego sie obecnie od czlonkow tej partii oczekuje: posluszenstwa. Ale nie do konca. Bo nie ma zaplaty ( o czym juz tu ktos wspomnial: chlopcow z CBA trzeba nagrodzic, cala dawna Kancelarie, wyrzucanych dzienikarzy z telewizji etc).

moim zdaniem - ta operacja sie jednak Jaroslawowi nie uda ani w sensie scalenia elektoratu, ani tym bardziej w poparciu dla partii
 
 
father_boss
#44 father_boss
10 listopada 2010, 07:15
Tak zabawiają się platfusy:
ewidentnyoszust.pardon.pl/.../ ...
 
 
Prawdziwy Polak
#45 Prawdziwy Polak
10 listopada 2010, 08:45
@father boss. No cóż, jeżeli nie chce się przyjąć do wiadomości że zwykli ludzie nienawidzą PiS (a mają za co) to wymyśla się różne spiski i kampanie nienawiści. Przypomnę że podobne instrukcje dał działaczom PiS pewien wysoko postawiony polityk PiS i to dużo wcześniej. Ale o tym raczysz milczeć.

Przy okazji, jak się wypowiesz drogi fatherze bossie o ostatnim oświadczeniu Jarosława Kaczyńskiego odnośnie wewnętrznego spisku i potwierdzającym go zachowaniom Tuska? Jarosław dał jasny przekaz, co masz myśleć o całej sprawie. Kwestia tego czy myślisz samodzielnie czy nie...
 
 
father_boss
#46 father_boss
10 listopada 2010, 09:03
Jednego nie rozumiesz Prawdziwy Polaku.
Najgorsza menda z PiS to aniołek w porównaniu z mendą z PO.
 
 
Belfer
#47 Belfer
10 listopada 2010, 11:12
Father boss:
Aniołek z twarzą Hitlera tak jak ty? Miłośnik faszyzmu, który wymordowanie milionów ludzi nazywa "wypalaniem chwastów"? Gratuluję aniołku. Może ktoś o tobie i tobie podobnych nakręci film pt. Aniołki Adolfka.
 
 
prawdziwy berg
#48 prawdziwy berg
10 listopada 2010, 11:22
tokfm.pl/.../...

"Tu są Tworki! Tu są Tworki! Tu są Tworki!"
"Ojczyznę normalną racz nam wrócić panie"
mam takie propozycje do listy przebojów dla "obrońców krzyża"

Ksiądz na kazaniu zajmuje się wyrzuconymi z PiS, no rewelacja. Tylko czekać aż GP napisze, że Ryszard C działał z ich inspiracji..
 
 
wujek_manfred
#49 wujek_manfred
10 listopada 2010, 12:20
Towarzyszko Berg, też jestem fanem Pinkiego i Mózga. Szczególnie towarzysz Mózg i jego misterne plany inspirują mnie na co dzień w walce o lepsze jutro dla naszej ludowej ojczyzny.

A na poważnie, jeśli pozostały ci już tylko teksty o sztandarach, to mnie cieszy. Wystarczyło troche dyskusji by zarzuty z artykułu roztopiły się jak przedwczesny śnieg.
Palikot nie dał się poznać jako sprawny wykonawca swoich obecnych koncepcji z bardzo prostego powodu - trudno wykonywać te koncepcje będąc w opozycji. To nie opozycja deycyduje. PO nawet jak była u władzy wielu projektów nie przeprowadziła z powodu weta. A o ileż mniej wpływu na świat ma Palikot teraz niż miała PO wtedy?

Postulaty Palikota są słuszne. Ich wykonanie jest jednak niemożliwe, dopóki partia Palikota nie wygra (albo współwygra) wyborów. Z każdą partią tak jest. Zakładanie z góry że się nie uda jest zaś postawą beznadziei. Przy takiej postawie pozostaje tylko się do grobu położyć.
 
 
Prawdziwy Polak
#50 Prawdziwy Polak
10 listopada 2010, 12:56
Jestem ciekaw, na jakiej podstawie tak twierdzisz, bo mam solidne podstawy twierdzić coś całkowicie przeciwnego. Twierdzę że PiS jest zbiorem najgorszych mend przy których mistrzostwie wymiękają nawet najgorsze mendy z PO. Przeciętna menda z PiS bije na głowę w swoim mistrzostwie każdą nawet najgorszą mendę z PO. Zauważ że nie tylko ja tak uważam. PiS ma chyba rekordowy elektorat negatywny, który nie będzie na niego głosował nawet jak się będzie Polska walić i palić.
Jestem tylko ciekaw, co takiego jest niezwykle mendowatego w PO czego dawno swoją mendowatością nie pobił PiS, co każe ci twierdzić powyższe.
 
 
prawdziwy berg
#51 prawdziwy berg
10 listopada 2010, 13:12
Kluzikowa sama ropuściła Palikota zaprzeczając, że wogóle z nim rozmawiała - wczoraj u Rymanowskiego. Wypraszam sobie chamskie wyjazdy na prezydenta , bo jak Kaczyński mówił o "przypadku" to wszyscy reagowali prawidłowo. Jak ten błazen napisał co napisał, to jakoś nieprzyzwoicie cicho, tylko sam się wywija "prywatną dobrą rozmową z prezydentem, której nie zdradzi" Tylko się litować nad kłamliwym konfabulującym pajacem. I żal patrzeć, jak być może przepada możliwość załatwienia paru ważnych społecznych spraw. Palikot jako beneficjent tego co stało się pod krzyżem ewidentnie zaczyna zawalać.
Manfredziu, nie mam złudzeń i rozumiem, że cieszysz się jak dziecko na teksty o sztandarach.
Problem w tym, że Palikot nie dał się poznać jako wyknawca czegokolwiek poza własnym biznesem. A okazja była bo jako członek partii rządzącej w komisji przyjazne państwo zajmował się wyłącznie happeningam z wystawaniem na ryzach papieru, a to co wszło z tej komisji to chłam i bzdety, chyba, że ktoś remontuje zamki. na kilkudziesięcznotysięc zną ilość zgłoszonych problemów!!
 
 
wujek_manfred
#52 wujek_manfred
10 listopada 2010, 13:35
No tak, przypomnienie Prezydentowi i PO że wygrywają tylko dzięki strachowi przed PiSem to obraza majestatu. A wypomnienie złamania obietnic wycofania z Afganistanu w 2012r. to już w ogóle zbrodnia.

Zawrót głowy od sukcesów.
 
 
wujek_manfred
#53 wujek_manfred
10 listopada 2010, 13:47
Ponieważ ja nie moge dytować postów w przeciwieństwie do niektórych obecnych, to dopiszę co nieco poniżej.

Oczekiwani e, że 9 osób załatwi w ciągu 4 lat kilkadziesiąt tysięcy problemów jest dziecinne. Nawet gdyby przyjąc, że problemów było dokładnie 10.000, to przy założeniu że komisja pracowała by codziennie (łącznie z niedzielami, świętami i innymi duperelami) wypada 6,8 problemu dziennie. Problemu wymagającego nowelizacji przepisów. Takiej wydolności póki co na świecie nie stwierdzono. Nie wspominając o tym że nowelizacja ustawy musi być jeszcze opracowana w taki sposób, by zachować spójność z innymi regulacjami. I do tego trzeba pamiętać, że ustawy nie uchwala komisja, tylko Sejm po trzech czytaniach, potem mieli ją Senat, potem Sejm rozpatruje ewentualne poprawki Senatu, a następnie trafia do Prezydenta, który wcale nie musi jej podpisać.
I za wszystkie te etapy jest odpowiedzialny Janusz Palikot. No, to w końcu mamy winnego.
 
 
wujek_manfred
#54 wujek_manfred
10 listopada 2010, 13:50
A jeszcze tytułem uzupełnienia - skoro Palikot nic nie robił poza happeningami, to skąd się wzięły 143 projekty nowelizacji różnych ustaw (w tym takjże kodeksów)? Z nieba przecież nie spadły.
 
 
prawdziwy berg
#55 prawdziwy berg
10 listopada 2010, 13:54
przypomina się właśnie w "prywatnych rozmowach". Jak się wrzeszczy publicznie to się to robi , żeby pokazać "JAKI TO JA WAŻNY"... byłem...
I która to z tych nowelizacji czyni państwo przyjaznym? konkretnie. Oddzieliwszy przesuniecia przecinkó mamy coś blisko 0, no ale wciąż mogę się szybciej wziąć za remont zamku. 143 nowelizacje na 3 lata to jest bardzo mało, bo są to prace głównie korekcyjne.
A co do Afganistanu, to nie znam się na wojskowości, oczywiście, ale pewnie możemy się obrócić na pięcie i powiedzieć "no to spadamy" budząc zachwyt sojuszników? tylko ten be prezydent wybrany z łaski Palikota nie chce tego zarządzić?
 
 
prawdziwy berg
#56 prawdziwy berg
10 listopada 2010, 14:09
polityka.pl/.../...

O tu jest co nieco o komisji.
 
 
wujek_manfred
#57 wujek_manfred
10 listopada 2010, 14:15
A chociażby rozszerzenie możliwości stosowania e-faktur? Albo pooszereznia spraw rozpoznawanych w postepowaniu nakazowym, czyli uproszczenie dochodzenia niektórych roszczeń? To pies? A to dwa przykłady wzięte ot tak, z rękawa. 143 to mało nowelizacji? A opracowywałaś chociaż jedną, żeby wiedzieć jaka to jest żmudna praca? A skorygowanie przepisów jest często trudniejsze od napisania nowych - vide uwagi wyżej na temat spójności regulacji.

W Afganistanie obecne "demokratyczne" (bo z amerykańskim popraciem) władze ostatnio skazały swojego obywatela na 20 lat za to, że przetłumaczył Koran na pasztuński. Mamy bronić jednych fundamentalistów przed drugimi? Jeszcze do tego za nasze pieniądze? Poza tym, skoro z Iraku jakoś można było się wycofać, to z Afganistanu też można. To ostatnie nawet Ruskim się udało.

I nie widzę powodu dla którego Palikot ma ukrywać swoje rozmowy z Prezydentem. Tajemnica państwowa czy jak?
 
 
wujek_manfred
#58 wujek_manfred
10 listopada 2010, 14:29
I jeszcze tytułem porównania:
komisja przyjazne państwo:
ilośc projektów: 143
podkomisji:0
dla porównania
komisja administracji i spraw wewnętrznych:
projekt ów ustaw: 103
podkomisji: 60
Komisja gospodarki:
projektów ustaw: 69
podkomisji: 34
Komisja obrony narodowej:
projektów ustaw: 35
podkomisji 22.

Jak widzimy 143 projekty to bardzo mała liczba, przy zerowej ilości podkomisji wręcz banalna.
 
 
prawdziwy berg
#59 prawdziwy berg
10 listopada 2010, 15:15
To wszystko są tylko liczby, a niestety konkretów nie da się wymienić więcej niż 5-6. No niech będzie 2 wymierniejsze ułatwienia dla ludzi na rok. Reszta to jakaś masa, z której nie da się nic wyciągnąć. Pod linkem, który podałam też jest tylko kilka sukcesów, a porażek też kilka (litościwie), bo na kilka tysięcy nie ma miejsca.
Poza tym mnie wiem ile w tym pracy Palikota, a ile jego kolegów. Dopiero po porównaniu z kolejnym okresem pracy będzie mowa o konkretach. Poza tym legislację prowadzą biura prawne a nie Palikot.
Co do rozmowy z prezydentem to Palikot właśnie nie chciał ujawnić jej treści - tam pytaj dlaczego.
Nie zauważyłam żebyś też przerobił na pean na cześć Palikora to, co zrobił Kluzik Roskowskiej. Nie cenię jej, ale taka świnia, która w chwili , kiedy spadają na nią ciosy Kaczyńskiego tak wstrętne, że szkoda komentarza, opowiada, że ona już dawno planowała założenie swojej partii i chciała, żeby Kaczyński ją wywalił. Kluzik zażenowana zaprzeczała przed kamerami, ale cóż, szuja dla kilku minut przed kamerą i ogrzaniu się w ciepełku bieżących wydarzeń przerobił ją na sznycel.
 
 
zlappande
#60 zlappande
10 listopada 2010, 16:18
Ojcze, wiem, ze te przekracza Twoje mozliwosci, ale postaraj sie w powyzszym zdaniu z linku, ktory nam kazales przeczytac , znalezc dwie nieprwdziwe informacje, mijajace sie z prawda.

przyłapano 2 najważniejszego w PO zaraz po Tusku - Schetynę, na rozsyłaniu instrukcji do działaczy młodzieżówek PO jak szkalować PiS na forach internetowych

moze dla ulatwienia podam kluczowe slowa:
Schetyna
szka lować

milej zabawy !
 
 
buldozer
#61 buldozer
10 listopada 2010, 20:54
Co do Palikota, to on od dawna po prostu naśladuje polityków PiS. Najpierw Kaczyńskiego, a teraz wzoruje się na Kluzik-Rostkowskiej. Stąd ataki na lidera byłej partii. Tyle, że Palikota nikt nie wyrzocał. Sam odszedł. Podobnie jak wielu przed nim, na których powołują się teraz PiSowcy, próbując uzasadnić wyrzucanie kolejnych kolegów z partii.

PS. @lmt7 odnośny eksponat już jest. Zapraszamy do zwiedzania!