Polub NaszePanstwo.pl na   

Równość wobec prawa, a równość wobec procedur

  • Kategoria: Polityka
  • buldozer

Wielu pisowskich frustratów nie rozumie skąd tyle pretensji do CBA, która - jakoby - działała zgodnie z prawem. Nie dostrzegają oni niczego zdrożnego w tym, że kardiochirurga traktuje się jak pospolitego bandytę. A kiedy im dowodzić, że przecież gołym okiem widać różnicę, stosują argument: przecież jest równość obywateli wobec prawa.


Dowodzi to kompletnego pomieszania pojęć i zagubienia we współczesnym świecie. Chodzi bowiem o to, że prowadzenie dochodzenia nie jest w istocie stosowaniem prawa, ale stosowaniem procedur śledczych. Równość wobec prawa ma być w sądzie: za takie samo przestępstwo powinna być orzekana taka sama kara, bez względu na to, czy podsądnym jest stadionowy bandyta, czy kardiochirurg. Ale to wcale nie oznacza, że dochodzenie przeciwko kardiochirurgowi powinno przebiegać tak, jak przeciwko bandycie.

Konkretnie chodzi o to, że każdy z nas może kiedyś stanąć w dwuznacznej sytuacji, zostać wmieszany, choćby mimochodem, w jakąś grubszą aferę. Wtedy może się zdarzyć, że we własnym domu nawiedzi nas policja. Mogą nas rzucić na ziemię, skuć w kajdanki zawieźć na posterunek, przesłuchiwać, a nawet zamknąć w areszcie na 48 godzin. Policja może to zrobić, bo ma takie uprawnienia. Ale może również przyjść do nas do domu, zasalutować, przedstawić się, wyjaśnić w jakiej sprawie chce mnie przesłuchiwać, poinformować o moich prawach. I zadać mi pytania w moim domu, nie wywlekając mnie w kajdankach na ulicę na oczach sąsiadów.  I każdy z nas chciałby chyba być w takiej sytuacji potraktowany z szacunkiem dla własnej godności. Bo - i to jest tu chyba najważniejsze - godność ludzka należy się również łapówkarzowi, czy oszustowi. A tym bardziej w momencie, kiedy jego wina nie została udowodniona przed sądem.  Policja nie powinna więc stosować brutalnych środków przymusu, jeśli nie jest to absolutnie niezbędne. Skoro więc ja jestem wobec niej w porządku, nie wyciągam broni, nie strzelam do funkcjonariuszy, nie próbuję uciekać, nie ukrywam się - to niech policja również będzie w porządku wobec mnie.

Jeśli więc policja - czy inna służba państwowa, jak CBA - nie ma podstaw do traktowania mnie jak bandytę - a wiec np. nie jestem notowany, nie wchodziłem w konflikt z prawem, nie jestem agresywny i nie posiadam broni - to nie ma powodu, aby mnie skuwać w kajdanki i wyprowadzać na oczach sąsiadów czy współpracowników. Tak to się dzieje w cywilizowanym kraju. I ja bardzo bym chciał w takim właśnie kraju mieszkać. Ot, taka zachcianka leminga.


Państwo policyjne poznać m.in. właśnie po tym, że policja profesora uniwersytetu  traktuje tak samo, jak oprycha-recydywistę. Stara się go poniżyć, złamać, zastraszyć, zaszantażować, zastraszając przy tym innych obywateli. Tak działali naziści, tak działali komuniści i tak, niestety, działały służby w państwie kaczystowskim.

Komentarze  

 
prawnik
-3 [21] #1 prawnik
9 stycznia 2013, 12:28
"Państwo policyjne poznać m.in. właśnie po tym, że policja profesora uniwersytetu traktuje tak samo, jak oprycha-recydywistę. Stara się go poniżyć, złamać, zastraszyć, zaszantażować, zastraszając przy tym innych obywateli" - i o to właśnie chodziło w IV RP - pokazać nieudacznikom, leniom, frustratom i innym ofiarom życiowym, którzy dyszą wrogością do wszystkich, którzy własną pracą doszli do czegoś więcej, że także lekarza, adwokata, celebrytę można potraktować jak bandytę ku uciesze tłuszczy, która leczy w ten sposób swoje wieloletnie kompleksy, tłuszczy będącej naturalnym rezerwuarem prawych i sprawiedliwych, motłochu przesyconego nienawiścią wobec wszystkich, którzy mają coś więcej niż mieszkanie kwaterunkowe i 15-letniego golfa ściągniętego z drzewa na ringu berlińskim.
Abraham Lincoln tłumacząc, o co toczy się wojna secesyjna użył sformułowania "government of the people, for the people, by the people". W realiach państwa PiS należałoby to przetłumaczyć" "władza motłochu, przez motłoch i dla motłochu" - postawienie w tym świetle sprawy dr G. wyjaśnia w zasadzie wszystko.
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [21] #2 father boss
9 stycznia 2013, 14:49
@buldozer
Tobie to już kompletnie odjebało.
Napisałeś:
"Państwo policyjne poznać m.in. właśnie po tym, że policja profesora uniwersytetu traktuje tak samo, jak oprycha-recydywistę."

Nawet nie chce mi się tego komentować.
Piepszycie o jakichś teoriach, tymczasem wasze dobre państwo wygląda tak:

- Stefan Zielonka (szyfrant, chorąży) - samobójstwo
- Grzegorz Michniewicz ( dyrektor generalny Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska) - samobójstwo
- Andrzej Lepper (Minister rolnictwa i rozwoju wsi oraz wicepremier ) - samobójstwo
- Sławomir Petelicki (generał brygady WP, dyplomata PRL, dowódca jednostki GROM ) - samobójstwo
- Remigiusz Muś (technik pokładowy z Jaka-40 który wylądował w Smoleńsku) - samobójstwo
I z ostatniej chwili
- Dominika Uberman ( młoda prawniczka) - samobójstwo
monsieurb.nowyekran.pl/.../...

Panie prawnik, przejrzyj na oczy.
"Demontaż państwa już się skończył. Teraz znikają ludzie”
A ty dalej będziesz pier...ił o policyjnym państwie IV RP
A to był dla was raj, tylko jeszcze to do was nie dotarło. Kiedy dotrze i tak będzie wam wszystko jedno.
Zacytuj
 
 
father boss
+1 [19] #3 father boss
9 stycznia 2013, 17:40
errata do powyższego
dzisiaj

Prokurator Marek A. z Prokuratury Generalnej - przyczyna śmierci - powieszenie

PS
To nie jest państwo policyjne. To zwykła mafia.
Tylko, kto jest ojcem chrzestnym?
Zacytuj
 
 
buldozer
-2 [22] #4 buldozer
9 stycznia 2013, 19:12
father boss napisał:
errata do powyższego
dzisiaj

Prokurator Marek A. z Prokuratury Generalnej - przyczyna śmierci - powieszenie

PS
To nie jest państwo policyjne. To zwykła mafia.
Tylko, kto jest ojcem chrzestnym?


No, faktycznie, w tym kraju nie można się spokojnie powiesić, żeby pisuary nie przypisały tego faktu seryjnemu samobójcy. :D Z mitomanami nie ma sensu rozmawiać.
Zacytuj
 
 
prawnik
-1 [23] #5 prawnik
9 stycznia 2013, 21:09
father boss napisał:
@buldozer

Panie prawnik, przejrzyj na oczy.
"Demontaż państwa już się skończył. Teraz znikają ludzie”
A ty dalej będziesz pier...ił o policyjnym państwie IV RP
A to był dla was raj, tylko jeszcze to do was nie dotarło. Kiedy dotrze i tak będzie wam wszystko jedno.


znikają ludzie powiadasz. Pewnie to jakoweś UFO (jak w Bliskich spotkaniach III stopnia) albo i nawet trójkąt bermudzki się znajdzie jeśli dobrze poszukać.

IV RP rajem - chyba tylko dla frustratów nieudacznych, bo mnie, jako przedstawicielowi łże-elit i korporacji, kojarzy się raczej ze wysypiskiem cuchnącym gnojem, w którym wszelka kanalia plenić się mogła się w podniosłej, bogojczyźnianej atmosferze.
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [21] #6 father boss
9 stycznia 2013, 22:54
Akurat Tobie panie prawnik, jako przedstawicielowi łże-elit wcale się nie dziwię.
Po wyborach parlamentarnych w Polsce w 2005 roku przybyło bardzo dużo frustratów wywodzących się właśnie z łże-elit. Nie mogli się pogodzić z przegraną i dlatego zrobili taki gnój. I dlatego dzisiaj, tak dobrze się ma wszelka kanalia.

@buldozer
Cytat:
"No, faktycznie, w tym kraju nie można się spokojnie powiesić, żeby pisuary nie przypisały tego faktu seryjnemu samobójcy."
Ja ci nie będę przeszkadzał. Tylko dlaczego miałbyś to robić. Przecież żyjemy w takim fajnym kraju.

A tamci to musieli być jacyś życiowi nieudacznicy.
Zacytuj
 
 
Baca
-3 [21] #7 Baca
10 stycznia 2013, 00:28
W wypowiedzi bossa są aż 3 słowa nieparlamentarne, w tym jedno z błędem - s zamiast r. Coś licho z tym bossem: brak rzeczowych argumentów, oczywiste pomyłki. Oj, jeszcze nie zauważy czerwonych świateł albo się targnie. I znowu będzie na Tuska!
Zacytuj
 
 
W_Z
-2 [22] #8 W_Z
10 stycznia 2013, 19:23
father boss napisał:
Akurat Tobie panie prawnik, jako przedstawicielowi łże-elit wcale się nie dziwię.
Po wyborach parlamentarnych w Polsce w 2005 roku przybyło bardzo dużo frustratów wywodzących się właśnie z łże-elit. Nie mogli się pogodzić z przegraną i dlatego zrobili taki gnój. I dlatego dzisiaj, tak dobrze się ma wszelka kanalia.


Ja się mam dobrze. I co Pan na to , Panie FB?

W_Z
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [21] #9 father boss
10 stycznia 2013, 19:28
@w_z
Ja cierpliwie czekam, aż przyjdzie nowa władza i z hukiem wykopie was z ciepłych posadek.
Zacytuj
 
 
Astrid
#10 Astrid
10 stycznia 2013, 22:22
Father boss, mam wrażenie, że w dzieciństwie cierpiałeś na deficyt miłości i uwagi ze strony najbliższych. I stąd się pewnie bierze twoja nieustanna potrzeba, by przy pomocy słownych harców być nieustannie w centrum uwagi. Pomyślałeś kiedyś o jakiejś psychoterapii? Naprawdę by ci się przydała.
Zacytuj
 
 
Baca
-2 [22] #11 Baca
11 stycznia 2013, 17:35
father boss napisał:
@w_z
Ja cierpliwie czekam, aż przyjdzie nowa władza i z hukiem wykopie was z ciepłych posadek.

Mam własną firmę. Poważnie obawiam się tej groźby. Ale to oznacza, że wróci stalinizm. Ten Tuleja to jednak przewidujący facet. A i FB też przewidujący. W sąsiednim wątku przewiduje jak będziemy przesłuchiwani. Czekam aż FB przyjdzie, by mi zerwać paznokcie. Nie sam. Sąsiad pożyczy mi karabin Mosin 44. Mają go w spadku po pewnym radzieckim żołnierzu, który popełnił samobójstwo akurat na ich podwórku. Oczywiście przez Tuska.
Zacytuj
 
 
Belfer
-3 [21] #12 Belfer
11 stycznia 2013, 18:47
Biorąc pod uwagę fakt, że większość czytelników i komentatorów tutaj, to ludzie będący "na swoim" lub pracujący w firmach prywatnych (w tym mieszczą się również duże korporacje i spółki, a także firmy prawnicze i lekarskie), to uwaga father bossa o "ciepłych posadkach" dobitnie pokazuje, że jego obraz świata to dalej PRL, gdzie wszystko, co dobrze płatne, to było ciepłą posadką załatwianą po znajomości.
Świat się father bossie zmienił, coraz mniej ciepłych posadek, a coraz więcej odpowiedzialności. Wyjdź ze swojego matrixu i zauważ prawdziwe życie.
Zacytuj
 
 
W_Z
-5 [19] #13 W_Z
11 stycznia 2013, 21:15
FB karmi się treścią tej strony.
Tak jak karmi(ł) się spieprzajdziadu.com

Nie ma nic od siebie do pokazania.
Komunały i banały przepisywane od innych.
Żadnych analiz. Żadnych myśli. Pomówienia, wyzwiska, imputowanie.
Pisze , by inni reagowali na jego stek wyzwisk i góry głupoty. Co mu daje siłę i utwierdza go we własnej wartości. Został zacytowany. Kogoś zirytował...
To tak jak na CB radiu- co pewien czas zawsze pojawia sie jakiś wulgarny typek. Kierowcy mają na takich lekarstwo.

W_Z
Zacytuj
 
 
father boss
#14 father boss
12 stycznia 2013, 10:07
@belfer
Większość czytelników to osoby żyjące na garnuszku państwa, czyli emeryci i ci z rożnych urzędów miejskich, marszałkowskich, starostw. Ludzie ci, to właściwie pasożyty, którym dobrze żyje się w tym państwie. Każdy co chce naruszyć tę strukturę, jest wrogiem.
NFZ jest tez firmą lekarską co nie?
Jeśli ktoś ma własną firmę to wie jak jest ciężko ją prowadzić w tym gównianym państwie.
Kolego baca, to że piszesz, że masz własną firmę to nic jeszcze nie znaczy. Znam takich "prywaciarzy" co to w urzędach pracują, a firmy pootwierali i na allegro spinacze sprzedają.
Szkoda, że ta twoja prywatna firma nie była np. podwykonawcą przy budowie stadionu. Może byś wcześniej przejrzał na oczy.

No po prostu, człowiek który chwali obecny system ma nierówno pod sufitem, albo jest pasożytem żerującym na tej zdrowej jeszcze tkance społeczeństwa.
Tak ja to widzę. I na te ciepłe posadki z tego względu zwróciłem uwagę.

PS
Wszystko, co dobrze płatne, to ciepłe posadki załatwiane po znajomości.
Prawda, belfer prawda. W większości przypadków.
I jeszcze jedno zauważ. Do tego doszło, że nie musi być nawet dobrze płatne, ważne, żeby w ogóle była posadka.
Zacytuj
 
 
też ja
-1 [23] #15 też ja
13 stycznia 2013, 01:42
FB wyłazi na wierzch twoja frustracja i brak wszelkich uzdolnień, wiedzy lub umiejętności, za które ktoś byłby skłonny zapłacić.
Frustraci, którzy mieli w szkole pod górkę, nie reprezentują sobą niczego, niczego w życiu nie są w stanie osiągnąć (poza ewentualnym dziecioróbstwem) najgłośniej krzyczą jak to inni mają posady po znajomości i kasę za nic.
Tylko takim podłym typom może się wydawać, że innej możliwości nie ma.
Każdy sądzi po sobie.

Podobnie PIS oskarża wszystkich wokół o złe zamiary, o złodziejstwo, o zbrodnię ... co w takim razie mają na sumieniu, że tak głośno krzyczą? Złodziej zawsze najwięcej krzyczy, że kradną.

Człowiek, który nie wyobraża sobie, by mając możliwości czegoś nie ukraść, nie "załatwić" będzie o takie postępowanie oskarżał innych, bo w ciasnej główce jego się nie mieści, że można żyć i postępować inaczej.
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [21] #16 father boss
13 stycznia 2013, 10:55
@tez ja

Cytat:
Człowiek, który nie wyobraża sobie, by mając możliwości czegoś nie ukraść, nie "załatwić" będzie o takie postępowanie oskarżał innych, bo w ciasnej główce jego się nie mieści, że można żyć i postępować inaczej.
O widzę, że znalazłeś sposób na życie w tym kraju.
Więc co, starasz się naśladować postępową partię i kradniesz w supermarketach?
Tylko na to cię stać.?

Zapamiętaj sobie. Każdy ma możliwość kraść. Ale nie każdy to musi robić.
Tylko wy inaczej nie potraficie.
Zacytuj
 
 
Baca
-4 [20] #17 Baca
13 stycznia 2013, 13:18
father boss napisał:

Kolego baca,


No, no tylko nie kolego. Nie podlizuj się!
A tak do wszystkich:
Nie każdy nadaje się do skrzypiec i nie każdy do biznesu. Jak już grasz to czasem coś sfałszujesz, albo musisz dołożyć do biznesu. To bardzo wygodne zrzucać wszystko na Tuska.
Zacytuj
 
 
też ja
-5 [17] #18 też ja
14 stycznia 2013, 20:32
father boss napisał:
@tez ja

Cytat:
Człowiek, który nie wyobraża sobie, by mając możliwości czegoś nie ukraść, nie "załatwić" będzie o takie postępowanie oskarżał innych, bo w ciasnej główce jego się nie mieści, że można żyć i postępować inaczej.


O widzę, że znalazłeś sposób na życie w tym kraju.
Więc co, starasz się naśladować postępową partię i kradniesz w supermarketach?
Tylko na to cię stać.?

Zapamiętaj sobie. Każdy ma możliwość kraść. Ale nie każdy to musi robić.
Tylko wy inaczej nie potraficie.
FB czytać ze zrozumieniem się naucz, albo w ogóle czytać.
Ale w sumie czego ja wymagam...
Zacytuj
 
 
father boss
#19 father boss
14 stycznia 2013, 23:11
Uwaga TROLL
@też ja
To naucz się składać zdania.
I nie pluj się.

Cytat:
Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­litykę ro­bić.
Józef Piłsudski (belfer zadowolony?)
Zacytuj
 
 
Derektor
-5 [19] #20 Derektor
15 stycznia 2013, 07:27
No to jak?
Ktoś jeszcze ma ochotę pokarmić trolla?

Stop trollingowi:
www.naszepanstwo.pl/.../
Zacytuj
 
 
father boss
+1 [19] #21 father boss
15 stycznia 2013, 08:37
Uwaga TROLL
@Derektor

Czy dyskutowanie jest trolowaniem?
Ile byś miał wpisów?
Ile miałbyś wejść?

Ja się nie obrażam. Możecie mi nakładać ile chcecie. Macie tylko problemy z argumentacją.
Ale zawsze tak jest, jak się stoi po złej stronie mocy.

Ja się lepiej czuję jak mam oponentów.

Owszem, czasem zdarza się mi użyć bardziej dosadnych słów.
Ale to tak jakby zapukać kogoś w głowę i zapytać: -jest tam kto?
www.youtube.com/.../

Zamiast podziękowań to jeszcze dostaje mi się od trollów.

Chyba, że ja nie rozumiem przesłania tej strony.
Czy "naszepanstwo" oznacza Wasze Państwo, czy Nasze Państwo?

Tam w nagłówku jest taka treść:

Cytat:
Nasze Państwo
co tam, panie, w polityce?
Proponuję:

Nasze Państwo
Kółko Różańcowe.


I już mnie nie ma!
Zacytuj
 
 
Belfer
-3 [21] #22 Belfer
15 stycznia 2013, 11:28
Cytat:
Ale zawsze tak jest, jak się stoi po złej stronie mocy.
No i widzisz Derektorze? Father boss to żaden troll. To Jedi z misją. On jest po dobrej stronie Mocy!
Nie przypuszczałem, ze oglądanie "Gwiezdnych wojen" może komuś tak pomieszać w mózgu. ;)

PS. To na pewno wina Tuska. ;)
Zacytuj
 
 
Baca
-5 [19] #23 Baca
15 stycznia 2013, 22:20
Derektor ma rację. Zrozumiałem to jak facet nazwał mnie kolegą. Ale obciach!
Zamiast czytać te jałowe kalumnie poczytajcie wyborcza.pl/.../... . Oczywiście prof. Durlik jest członkiem układu, dziadek był w Wehrmachcie....
Zacytuj
 
 
father boss
+2 [20] #24 father boss
16 stycznia 2013, 10:29
Uwaga TROLL
baca
Kolego sympatyczny, mało zrozumiałeś.
Wiem, że jeszcze dla wielu Gazeta Wyborcza jest jedynym źródłem informacji. Napiszą tacy, że przez 3 lata nie było transplantacji serca i już leming michę cieszy.

Otóż kolega baca patrzy bardzo wybiórczo na tę sprawę. Zapewne wielu ucieszy wiadomość, że moje rozwiązłe życie doprowadziło mnie do wady serca. Z tego też względu nie są mi obce sprawy kardiologii. Jest to dziedzina medycyny w której na przestrzeni dosłownie kilku ostatnich lat dokonał się niebywały postęp. Większą ilość wad serca leczy się za pomocą tzw. ablacji.
Najczęstszymi wadami serca są różnego rodzaje arytmii. Arytmie aby wyleczyć, należało wykonywać operacje na otwartym sercu. I w tym przypadku sprawdzał się doktor G. I o ile miał dobry humor i dostał odpowiednią "zaliczkę" to przyłożył się i wacika nie zaszył, powikłań nie było. Ablacja to krok milowy w leczeniu serca. Nie rozcina się klatki piersiowej. Po prostu wprowadza się do żyły taki manipulator, dostaje się do serca i za pomocą ciepła lub zimna blokuje się chore miejsca. Skuteczność jest 99% prawdopodobieństwo powikłań 1%.
2 dni i można iść do domu

I tutaj zwracam uwagę na ważne wydarzenie. W styczniu 2007 zabiegi ablacji zostały w pełni refundowane przez NFZ (Jak to dobrze, że rządził wtedy jeszcze PIS). Wcześniej zabieg ablacji kosztował ok. 16 tys. zł. A w Polsce zaczęto to robić gdzieś ok. 10 lat temu.

Oczywiście te wydarzenia musiały wpłynąć na spadek operacji na otwartym sercu w sposób drastyczny. Wiele oddziałów kardiologicznych musiało się przystosować do nowych urządzeń. Wiąże się to w ogóle ze zmianą sposobu leczenia. Całkowita zmiana wyposażenia sal operacyjnych. Szkolenie personelu. A to wszystko musi potrwać. Nawet kilka lat.

Ale tego Wyborcza nie powie. Ważne, że zamknęli oddział na 3 lata, bo Garlickiego aresztowano.
I taka wiadomość ma bacy wystarczyć.

Jeszcze jedno panie baca. Ja już z paroma kardiologami miałem do czynienia. Powiem ci, że ci pokroju doktora G. nie mają już nic do powiedzenia. Może on był dobry do skalpela, ale do obsługi nowoczesnego skomputeryzowanego sprzętu jest już za stary. Może jeszcze będzie dobrze leczył gdzieś na Ukrainie, albo wyląduje jako lekarz w jakiejś poradni kardiologicznej.

Dzisiaj jest to dziedzina dla młodych wykształconych.

Kiedyś byłem u takiego kardiologa z rocznika doktora G. To nawet nie wiedział, że ablacje refundują.

PS
Nie po to się tyle męczę tym pisaniem, żeby mnie ktoś od trolli wyzywał.
Bacy to pewnie nie przekona, ale może ktoś to zrozumie. A uratować jedno życie to jakby cały świat.
Zacytuj
 
 
father boss
+2 [16] #25 father boss
17 stycznia 2013, 12:56
Uwaga TROLL
Odwiedzam różne fora. I te przyjazne i te nieprzyjazne. Różnie się tam zachowują. Tak jak troll, lub nie.
Ale nigdy się nie spotkałem z takim nieprzyjaznym naznaczeniem.
Źle to świadczy o moderatorach tej strony.
Kiedyś Hitlerowcy znaczyli żydów gwiazdą Dawida.
Widzę, że POstępowa ludzkość ma jednak trudności z rozpoznaniem trolla i trzeba go zaznaczyć.

Brawo!!

PS
Takie moje zastrzeżenia
Opis trollowania jest podany za Wikipedią wybiórczo pod moją osobę.

W pkt. 1
Cytat:
Bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei - troll będzie jej bronić za wszelką cenę
pominięto
– jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania;

pkt. 2
- kłamstwa jeszcze mi tu nikt nie udowodnił

pkt. 3
- argumentów ad personam używają ty wszyscy

pkt. 4
Cytat:
Skrajny stosunek do netykiety czy ortografii
- ???

pkt. 5
Cytat:
Pogardliwy ton i megalomania
- nie spotkałem się w netykiecie aby to była cecha trolla

pkt. 6
Cytat:
Brak konsekwencji podczas dyskusji
-proszę o przykłady

pkt.7
Cytat:
Regularne odchodzenie z forum
-nigdy nie odszedłem, jestem najczęstszym gościem

pkt.8
Cytat:
Nazywanie innych trollami
-nie przypominam sobie (choć takie cechy faktycznie można by wielu innym przypisać)

pkt.9
Cytat:
Zmienianie danych
-kłamstwo, proszę o dowody

pkt.10
Tworzenie klonów
- j.w.

Reasumując.
Tyle się dzieje w naszym państwie, tyle tematów do dyskusji, więc dobrze by było poruszać takie sprawy. A nie robić sądy nad trollem.
Ja wiem, że ciężko dzisiaj jest przywalić PiS i Kaczyńskim, ale oni nie rządzą.
Rządzi za to nami ekipa, która dostarcza codziennie nowych ciekawych tematów.
I dyskusje mogły by być bardziej wartościowe. Czy ktoś zdobędzie się na odwagę?
Zacytuj
 
 
Baca
-4 [20] #26 Baca
17 stycznia 2013, 18:46
...
Zacytuj
 
 
ZERRO
#27 ZERRO
18 stycznia 2013, 11:41
@father_boss
Najpierw twierdzisz, że Cytat:
Opis trollowania jest podany za Wikipedią wybiórczo pod moją osobę
a następnie wyliczasz w punktach, które z definicji Cię nie dotyczą. Czy to nie jest skrajny brak konsekwencji i logiki, bronienie swojej "racji" za wszelką cenę? Zastanów się, jeżeli jeszcze potrafisz, proszę!
Zacytuj
 
 
father boss
#28 father boss
18 stycznia 2013, 12:39
Uwaga TROLL
ZERRO na miłośc boską. Wyliczyłem wszystkie punkty, które zapodał admin.
W Wikipedii na ten przykład masz dużo więcej. Admin po prostu usiłował dopasować niektóre do mojej skromnej osoby, co mu się zresztą nie udało.
Tak to trudno zrozumieć?
Porównaj admina punkty
do
pl.wikipedia.org/.../...
I powinieneś od razu załapać o co chodzi.

PS
Proszę państwa, to że łatwo jesteście podatni na manipulacje od razu widać.
To jest przykre. Obserwując manipulacje GW, TVN widać jak na dłoni. A wy tak łatwo dajecie się wpuszczać w kanał.
Mnie tylko ciekawi w którym miejscu nastąpi punk krytyczny.
Zacytuj
 
 
Baca
-2 [12] #29 Baca
18 stycznia 2013, 16:10
...
Zacytuj
 
 
W_Z
-1 [9] #30 W_Z
19 stycznia 2013, 10:01
Czy to jest strona dla dyskusji o FB i jego niedowartościowaniu?
Popłakałem się prawie czytając FB o FB...

Dlaczego FB nie pisze o problemie poruszonym w artykule, tylko z uporem chce by pisać o nim?
Próżne nadzieje.

I te jego wtręty - cytat: " Widzę, że POstępowa ludzkość ma jednak ...".
Fuj!

FB: pisz do rzeczy! Pisz o problemie, poglądach! Nawet krytycznie. Ale do rzeczy.

W_Z
Zacytuj
 
 
Belfer
#31 Belfer
19 stycznia 2013, 11:20
Cytat:
FB: pisz do rzeczy! Pisz o problemie, poglądach! Nawet krytycznie. Ale do rzeczy.
Dobry żart tynfa wart. ;)
Zacytuj
 
 
father boss
#32 father boss
19 stycznia 2013, 18:40
Cytat:
FB: pisz do rzeczy! Pisz o problemie, poglądach! Nawet krytycznie. Ale do rzeczy.
Zapewne nikt kto mnie zna, tego stwierdzenia nie wziął na poważnie, bo wie, że zawsze piszę do rzeczy.

Belfer jasne, że to żart! He, he he.
:D
Zacytuj
 
 
Baca
-3 [9] #33 Baca
19 stycznia 2013, 23:49
....
Zacytuj