Polub NaszePanstwo.pl na   

Sędzia Tuleya powiedział wreszcie prawdę o IV RP

  • Kategoria: Polityka
  • buldozer

PiSowska strona sceny politycznej zawyła z uciechy, gdy ogłoszonoo wyrok na dr Garlickiego.  Miny im zrzedły, gdy dotarło do nich uzasadnienie wyroku. Ostre słowa odważnego sędziego o stalinowskich metodach stosowanych przez włodarzy IV RP doprowadziły to środowisko do białej gorączki, ujawniły bowiem prawdziwe intencje tej formacji. Można się dziwić, dlaczego władze IV RP zrobiły taki cyrk wokół kwestii łapownictwa w środowisku lekarskim. Dlaczego doktora Garlickiego aresztowano, wyprowadzono zakutego w kajdanki, przesłuchiwano po nocy, skoro zarzucano mu jedynie przyjmowanie łapówek od pacjentów? Dlaczego prokuratura nie wezwała go po prostu na przesłuchanie w godzinach urzędowania? Tak się to robi w każdym cywilizowanym kraju. Rażąca niewspółmierność użytych środków i stopnia nagłośnienia sprawy do zarzucanych czynów sprawiła, ze Ziobro poszedł za daleko i zarzucił doktorowi morderstwo, oraz ponad 20 innych zarzutów, które sąd oddalił.

Dlaczego kaczystowski reżim w ten sposób postępował? Chodziło oczywiście o zastraszenie ludzi. Skoro osobę tak zasłużoną jak kardiochirurg, który uratował życie setek pacjentów, można tak po prostu zakuć w kajdanki i aresztować, to co mogą zrobić ze zwykłym, szarym obywatelem? Środowisko lekarskie sprawiało wówczas rządowi kłopoty, minister Dorn groził, że weźmie ich "w kamasze". Mariusz Kamiński pokazał im: patrzcie, co z wami możemy zrobić, jak będziecie nam tu fikać!

Teraz widać wyraźnie, że zastraszanie społeczeństwa było główną metodą polityczną tego obozu. Podobną rolę miało pełnić zmuszenie kilku milionów ludzi do podpisywania oświadczeń o związkach ze służbami specjalnymi PRL. Była to jawna szykana, wymierzona bynajmniej nie w tych, którzy takie związki mieli, ale w tych, którzy uważali się za "czystych". Wiadomo przecież kto miał w rękach IPN i co mogli ci panowie zrobić, żeby podwazyć oświadczenia lustracyjne niewygodnych dla reżimu osób. A sankcją bylo wyrzucenie z pracy, czyli utrata środków do życia.


Dzisiaj już nie mam żadnych wątpliwości: w 2007 roku unkinęliśmy w Polsce faszyzmu.

Komentarze  

 
father boss
-2 [6] #1 father boss
7 stycznia 2013, 09:07
Tak Ziobro poszedł za daleko, a sędzia Tuleya powiedział prawdę o IV RP.
Więc pytam:
- czy funkcjonariusze CBA, prowadzący postępowanie, torturowali podejrzanego Mirosława G.?
- bili go?
- polewali wodą?
- zrywali mu paznokcie?
- miażdżyli jadra?
- trzymali o głodzie i pragnieniu?
- trzymali go godzinami z rękami wzniesionymi w górze?
- by kazali mu wykonywać setki pompek, podskoków i przysiadów?
- wybijali mu zęby, łamali palce i odbijali nerki?

Czy to jest ta prawda sędziego o stalinowskich metodach?
Gdyby tak było sędzia Tuleya musiałby dowody pozyskane metodami stalinowskimi odrzucić, jako bezprawne, i oskarżonego doktora G. uniewinnić. Tymczasem pan sędzia go skazał.

Zachowanie sędziego Tulei było skandaliczne. W cywilizowanym kraju zostałby dawno odwołany.
Tymczasem jest broniony przez tzw "autorytety".

Jeśli uważasz,że uniknęliśmy faszyzmu to wiedz, że to co nadchodzi będzie dużo gorsze.
Ponieważ sędzia Tuleya wydając wyrok na podstawie dowodów uzyskanych metodami Stalinowskimi, sam stał się przez to zbrodniarzem sądowym.

Jakie państwo, takie sądy.
Zacytuj
 
 
buldozer
+1 [7] #2 buldozer
7 stycznia 2013, 18:37
@father boss Sam oceń.

Świadek L.K., 82 l.: "Nie wiedziałem, czy ja jeszcze wrócę do domu"

"Świadek L.K., 82 lata. To "człowiek przedwojenny" - jak sam siebie nazwał, inżynier, akowiec, uczestnik Powstania Warszawskiego. Na salę sądową nie był w stanie wejść o własnych siłach. Wnosiła go wnuczka i straż sądowa. Nie pamięta, gdzie był przesłuchiwany, wozili go w różne miejsca, stracił orientację we własnym mieście. Agenci pokazywali mu nagrania w laptopie, ale on nic nie widział, bo ma uszkodzony po udarze nerw wzrokowy. Rozpłakał się w sądzie. Jak zeznał, w CBA grozili mu, że jak się nie przyzna, to zostanie zatrzymany na 48 godzin. "Straszyli mnie aresztem wydobywczym". Obiecali, że jak podpisze, że dał łapówkę, to go wypuszczą. "Nie wiedziałem, czy ja jeszcze wrócę do domu" - cytował protokół z zeznań świadka Kuźniar na antenie TVN24.

Świadek Iwona Sz. Agent CBA wszedł z nią do toalety

Kobieta została zabrana na przesłuchanie w ciągu dnia, przyjechali po nią do pracy. Funkcjonariusz, mężczyzna, w trakcie przesłuchania wszedł z nią nawet do toalety, stał pod drzwiami. Słyszała, jak funkcjonariusz krzyczy na kogoś, kto chciał odwołać zeznania. Straszyli ją, że pójdzie siedzieć. Przesłuchujący ją agenci mieli przy sobie wyeksponowaną broń. W CBA była przesłuchiwana od 10 do 15, później została przewieziona do prokuratury, tam identyczne przesłuchanie i identyczne pytania. Nie pozwolono jej zadzwonić do rodziny i powiedzieć, co się dzieje i gdzie jest.

Świadek E.M.: "Wracamy z ferii z dziećmi. Noc, las, za nami dwa auta. To wyglądało jak napad".

Kobieta wyjechała z mężem i dziećmi za granicę. Zadzwonił brat i powiedział, że byli jacyś funkcjonariusze. Poprosiła, żeby przekazał, że wraca z rodziną z ferii 13 lutego. Tuż po północy podjechali z mężem i dziećmi pod dom. "Wracałam z ferii z dziećmi. Mieszkamy w domku pod lasem. Otworzyłam bramę, wjechałam, a zaraz za mną dwa auta. To wyglądało jak napad. Mąż powiedział, że nie wysiadamy. Zadzwonił po policję, ja do ochrony. Od mojej strony podszedł mężczyzna i rzucił: "Jak nie wysiądziesz, to cię wyciągnę przez okno". Przyjechała policja i kazali mi jechać, bo to CBA. W nocy przewozili mnie w dwa, trzy miejsca. Chciałam adwokata. To kazali mi się rozebrać i zamknęli w areszcie do rana".

Świadek Ewa K.: zabrana na przesłuchanie o godz. 23, zwolniona o 2.20 nad ranem

Zabrana na przesłuchanie o 23. Zaczęło się po północy. W trakcie przesłuchania kilka razy pytano ją o kontakty fizyczne z panem G., czy one były? Czy się przytulał? Czuła się upokorzona, bo mimo zaprzeczeń pytanie ponawiano. Mówiła przed sądem, że się bała. Przesłuchanie zakończono o 2.20 nad ranem.

Świadek K., żona pacjenta: CBA przyszło w nocy

Funkcjonariusze przyszli w nocy, kazali jej się ubierać i iść na przesłuchanie. W domu był schorowany mąż i czteroletni wnuczek. Ugięły się pod nią nogi, nie była wstanie iść, wzięli ją pod ręce, spadły jej kapcie, ale nikt się nie zatrzymał. Ciągnęła bosymi stopami po podłodze. Przerażeni sąsiedzi wyszli na klatkę schodową.

Świadek Joanna G., 67 l., szantażowana, że chory mąż zostanie sam w szpitalu

Zeznania Joanny G. (66 lat, technik ekonomista), której zeznania cytowała „Gazeta Wyborcza”, opowiadała w sądzie jak 10 lutego 2007 roku została zabrana z domu na przesłuchanie (dwa dni przed zatrzymaniem dr. G.). „Powiedzieli, żebym się przyznała, że daliśmy łapówkę. » Inni się przyznali, musi się pani przyznać, bo jak nie, to zostanie pani zatrzymana «” - cytowała agentów w sądzie Joanna G. Kobietę zatrzymano o godz. 17, przesłuchanie CBA zaczęło o godz. 22.54. Potem było jeszcze jedno - zakończone o 2 w nocy w prokuraturze. „Zrobiono ze mnie przestępcę, czułam się osaczona”.

W dniu konferencji szefa CBA Mariusza Kamińskiego 14 lutego 2007 r. na oddziale kardiochirurgii zmarł mąż Joanny G. Trzech agentów CBA przyjechało po nią kilka dni wcześniej, gdy Wiesław G. jeszcze żył i leżał na OIOM-ie.
Zacytuj
 
 
też ja
+1 [7] #3 też ja
7 stycznia 2013, 20:18
przerażające ....

rozwiązać CBA i już, przy takich metodach to więcej szkody niż pożytku, a wartość takich zeznań jest żadna !
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [6] #4 father boss
7 stycznia 2013, 21:38
Musi być bardzo niewesoło w szeregach władzy, skoro rozpętują taką psychozę anty IV RP.
No i kto to robi? Oczywiście Gazeta Wyborcza.
Pomijam, skąd ma fragmenty tych zeznań.
Podobno sędzia Tuleya pisze doniesienie na CBA.
Jestem jakoś dziwnie spokojny o wynik tej całej sprawy.
Skończy się tak jak onego czasu.
''Zarzuty wobec rządzących w latach 2005-2007 nie znalazły potwierdzenia" - taki wniosek sformułował w projekcie raportu szef komisji śledczej ds. nacisków Andrzej Czuma (PO)
Tylko kto będzie o tym pamiętał. Ważne, że podłożono do pieca nienawiści wobec PiS, bo trochę zaczęło w nim wygasać.

Za parę lat buldozer dowiesz się o dzisiejszych metodach pracy ABW. I wtedy dopiero włos zjeży ci się na głowie.

A teraz zapoznaj się z ciekawym wywiadem. Poznasz bliżej doktora G.
www.tvp.pl/.../1473157
Zacytuj
 
 
buldozer
+2 [8] #5 buldozer
7 stycznia 2013, 22:08
@father boss

Polska nie jest idealnym krajem, ale przynajmniej obecnie jest krajem normalnym, Głęboko wierzę, że ta faszystowska ekipa, którą tak lubisz, już do władzy nie wróci. Jednak większość Polaków ma olej w głowie.
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [6] #6 father boss
7 stycznia 2013, 22:46
@buldozer

Jak nie wróci, to już nie ma dla nas nadziei.

PS
Niestety większość Polaków nie ma ojeju w głowie. Ci co mieli już dawno z tego kraju wyjechali.
To że drugi raz PO wygrało wybory to największy błąd Polaków.
Jeśli zasadzi się drzewo, to do pewnego czasu można je wyrwać z korzeniami. Później już nie jest tak łatwo. W tej chwili obecna ekipa już niczego się nie boi. Uciszone CBA, uciszone ABW. Uciszani niedobrzy dziennikarze. Przejmowane niepokorne gazety. Blokowanie niepokornych mediów. Kompletne nieliczenie się z obywatelami.
Swoim brakiem kompetencji , całkowitym niezrozumieniem istoty państwa, w połączeniu z wyjątkową nieudolnością, pazernością, chciwością i działaniem wyłącznie pod słupki sondażowe, doprowadzili Polskę do sytuacji, którą ekonomiści określają, jako dramatyczną. Zmarnowane szanse na rozwój nowych technologii, brak innowacyjności w polskim przemyśle, nienależyte wykorzystywanie funduszy unijnych, które przecież miały , wesprzeć rozwój gospodarczy kraju. Nawet słynne Euro 2012 zamiast przyczynić się do rozkwitu firm biorących udział w jego przygotowaniach spowodowało bankructwo większości z nich. Jakiejkolwiek dziedziny by nie ruszyć, wszędzie czuć zapach przekrętów, niejasnych operacji i przedziwnych układów. Opozycja nie ma żadnych informacji co robi rząd.
I ty to nazywasz normalnym krajem?
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [6] #7 father boss
7 stycznia 2013, 23:05
@buldozer

Wracając jaszcze do tych rzekomych "świadków".
W swej naiwności nie przyszło ci do głowy, że świadek do niczego się nie przyznaje tylko zeznaje. W związku z tym nie grozi się świadkowi.
Przyznają się osoby podejrzewane. To były osoby podejrzewane o wręczanie korzyści majątkowych. Te osoby mogły się bronic zmyślając. Dlatego takie zeznania obala każdy obrońca. A sąd może se je jeno w dupe wsadzić.
To było cytowane, dla takich naiwniaków jak ty.

PS
A czy czytając te zeznania je drażniło Cię, że Twój bohater doktor G. ofiara stalinowskich metod IV RP nie miał oporów by wziąć „dowód wdzięczności” od 82-letniego staruszka, powstańca i ofiary terroru.
Zacytuj
 
 
Baca
+2 [8] #8 Baca
7 stycznia 2013, 23:12
Najgorszym skutkiem sztucznie wywołanej afery z doktorem G. jest spadek ilości przeszczepów i spadek zaufania do oplutej służby zdrowia. A wybitny kardiochirurg ma widać olej w głowie skoro wyjechał z tego kraju. Czy ktoś wie gdzie operuje? Może opłacić się pojechać do Niego? Przecież sporo polek jeździ rodzić o Niemiec.
Zacytuj
 
 
buldozer
+1 [7] #9 buldozer
7 stycznia 2013, 23:29
@father boss

Te osoby były "podejrzewane" wyłącznie na podstawie tego, że byli pacjentami doktora G. Kochanka agenta CBA wyniosła dokumentację medyczną i CBA dotarło do jego pacjentów. Wytypowało tych najłatwiejszych do zastraszenia i usiłowało zmusić do zeznań. Taka jest prawda o tych twoich żałosnych bohaterach.
Doktor G. nie jest moim bohaterem, ze swoich, zupełnie niezależnych źródeł wiem, ze w środowisku lekarzy ma opinię mendy. Ale to nie zmienia faktu, że potraktowano go jak pospolitego przestępcę. A ja nie chcę żyć w państwie policyjnym.
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [6] #10 father boss
8 stycznia 2013, 08:50
@buldozer
W jednym się z Tobą zgodzę. Doktor G. był wyjątkową mendą. Nie potrzeba było uwodzić pielęgniarki, bo współpracownicy doktora ochoczo się prześcigali w ułatwianiu CBA śledztwa.
Potraktowano go jak przestępcę, bo popełnił przestępstwo.

Baca jest tu klasycznym przykładem jak się robi ludziom wodę z mózgu.
Proszę zauważyć jak powtarza za mediami (wiadomo którymi), że zmalała ilość przeszczepów.
I faktycznie ilość przeszczepów zmalała. Tylko kolega baca raczył nie zauważyć, że przeszczepy są nie tylko serca, ale również nerki, wątroba. Więc kolego Baco ilość przeszczepów nie zależy od jakiegoś doktora G. ale od Ciebie.
Baca nie bądź sknerą podziel się nerą.
Poza tym doktor G. to nie żaden wybitny lekarz. Wybitni lekarze z reguły nie pozostawiają wacików w ciałach operowanych pacjentów.

Ciekawe byłoby zestawienie ile pacjentów więcej zmarło w wyniku działań ministra Arłukowicza, ponieważ chorzy na raka mieli problemy z dostępem do leków.



PS
Odkąd na allegro zaczęto handlować organami liczba przeszczepów znacząco wzrosła.
Zacytuj
 
 
Astrid
+3 [9] #11 Astrid
8 stycznia 2013, 10:36
Sędzia Tuleya rzetelnie i kompetentnie wykonał swoją robotę, robił to, co do należy i za co mu płacą. Przeprowadził rozprawę, ocenił dowody i na ich podstawie wydał wyrok. Całą sytuację opisał jasnym, komunikatywnym i zrozumiałym dla każdego Polska językiem. Przygnębiające, że my się jednocześnie zachwycamy i szokujemy czymś, co powinno być normą w polskim orzecznictwie. Czeka nas jeszcze długa droga do uzdrowienia polskiego sądownictwa.
Zacytuj
 
 
W_Z
#12 W_Z
8 stycznia 2013, 11:10
Nigdy więcej IV RP.
PiS za nic miał i ma normy prawa.
Jest tylko żądny władzy, za każdą cenę i każdymi środkami.
O przyzwoitości i prawości ludzi Kaczyńskich- to szkoda pisać.

W_Z
Zacytuj
 
 
Froggy
#13 Froggy
8 stycznia 2013, 11:16
Ze swojego doświadczenia wiem ( zaszyli mi wacik :D ) ,że wybitni chirurdzy nie są od wyjmowania wacików.
Będąc dzieckiem operował mnie (nie wiem czy wybitny )na pewno bardzo dobry chirurg (był ordynatorem) . Wyrostek mi się rozlał w czasie operacji i trzeba było to wacikami wybierać . Ratowali mi życie na biegu - nie mogę mieć pretensji ,że personel pomocniczy coś przegapił.
Zacytuj
 
 
father boss
-1 [5] #14 father boss
8 stycznia 2013, 11:23
@Astrid
Tak Tuleya to postać jednoznacznie pozytywna, bohaterska, męczeńska i błogosławiona.
Teraz to przed nim wielka kariera. Może nawet posłem PO zostanie.

PS
A jaki byłby z niego mąż!
tnij.org/tztf
Zacytuj
 
 
Astrid
#15 Astrid
8 stycznia 2013, 12:04
Father, o co ci chodzi z tą fotką sędziego? Fotka jak fotka, a facet jak facet, a poza tym nie szukaj mi męża, bo go już mam.
I żebym ja ci tu nie wrzuciła zdjęcia twojego ukochanego prezesa z otwartą japą, gdzie wyraźnie widać, iż nie był u dentysty chyba od czasów podstawówki. Ale ci tego oszczędzę z troski, abyś nie stracił apetytu w czasie drugiego śniadania.
Wkurzasz się, bo Tuleya powiedział parę słów prawdy? Musisz się z tym pogodzić, że czasem się trafi sędzia, który ma cojones i umie nazwać rzecz po imieniu. A z tego, co o nim słyszałam, to jest to człowiek poważnie traktujący swoją pracę, nie włazi w tyłek swoim przełożonym i nie bierze udziału w sędziowskim wyścigu szczurów. I teraz pewnie piszewicy go za karę zadziobią.
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [6] #16 father boss
8 stycznia 2013, 13:30
Mam nadzieję, że któryś z funkcjonariuszy CBA , którzy prowadzili sprawę doktora G. zdecyduje się na pozew o ochronę dóbr osobistych. Bełkot sędziego nie może pozostać bezkarny.
Zacytuj
 
 
buldozer
+1 [7] #17 buldozer
8 stycznia 2013, 16:03
#fater boss twoi ukochani funkcjonariusze CBA tera raczej myslą o tym, ile im przyjdzie siedzieć w pierdlu za naduzycie władzy.
Zacytuj
 
 
Baca
+1 [7] #18 Baca
8 stycznia 2013, 16:44
Faktycznie! Na Allegro znalazłem do nabycia mózg z Senegalu. Halo, father boss, czy słyszysz? A dla agenta Tomka jest prawie nowa inna część zamienna po mieszkańcu Czadu.
Zacytuj
 
 
też ja
-1 [5] #19 też ja
8 stycznia 2013, 17:18
father boss prędzej ty powinieneś się obawiać posądzenia o obrazę sędziego za twój bełkot.

Jesteś kompletnie beznadziejnym przypadkiem.
Zacytuj
 
 
Mariusz
#20 Mariusz
8 stycznia 2013, 18:41
O czym wogóle dyskutujecie z FB ? Wystarczy przeczytać Jego stwierdzenie : "rzekomy swiadek ". FB, to jest świadek !!! Zeznający przed sądem !!! Zeznania zaprotokołowane.
PS. FB, służba zdrowia nadal jest w Polsce bezpłatna. Dla Ciebie też.
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [6] #21 father boss
8 stycznia 2013, 22:53
@mariusz
Pan nie rozumie o co biega.
Kolega buldozer przytoczył zeznania "świadków".
I na tym polegała manipulacja GW, której uległ buldozer, tak zresztą jak i pan.

Zgodnie z art. 299 § 1 kodeksu postępowania karnego w postępowaniu przygotowawczym stronami są pokrzywdzony i podejrzany. W tym przypadku państwo polskie jako pokrzywdzony i podejrzani łapówkarze i ci co wręczali łapówki. W postępowaniu przygotowawczym tyko te osoby są stronami. W żadnym wypadku nie jest nim świadek. Z tego też względu te osoby nie mogły być świadkami, a były podejrzanymi. A to istotna różnica. Podejrzani zawsze będą mataczyć, żeby ratować swoją skórę.

A prawdziwi świadkowie to byli ci co widzieli jak doktor G. brał łapówki. I zaręczam ci, że byli traktowani z należytymi honorami.

W Polsce służba zdrowia jest bezpłatna. Kto jednak chce na tym zarobić, popełnia przestępstwo.

Proszę również zauważyć, że mimo rozpętanej nagonki na IV RP, nikt z tych rzekomych świadków nie odważył się wystąpić przed kamerą.

Za to kobieta poniewierana przed doktora G. jego własna żona doprowadzona przez tego przestępcę do takiej depresji, że zdecydowała się opowiedzieć o tym człowieku, pokazać swoją twarz milionom ludzi. I jak na razie jest to najbardziej wiarygodny świadek w tej sprawie jakiego widziałem.

Tu jeszcze raz link jakby ktoś przeoczył.
www.tvp.pl/.../1473157
Zacytuj
 
 
buldozer
+4 [8] #22 buldozer
9 stycznia 2013, 00:26
@father boss
"Zgodnie z art. 299 § 1 kodeksu postępowania karnego w postępowaniu przygotowawczym stronami są pokrzywdzony i podejrzany. W tym przypadku państwo polskie jako pokrzywdzony i podejrzani łapówkarze i ci co wręczali łapówki. W postępowaniu przygotowawczym tyko te osoby są stronami. W żadnym wypadku nie jest nim świadek. Z tego też względu te osoby nie mogły być świadkami, a były podejrzanymi. A to istotna różnica. Podejrzani zawsze będą mataczyć, żeby ratować swoją skórę. "

Nie ma świadków? są tylko podejrzani? No tak, nieodrodny wyznawca Prezesa :D
Zacytuj
 
 
W_Z
+2 [6] #23 W_Z
9 stycznia 2013, 07:01
Cienki pisowski manipulator.

W trakcie przewodu sadowego nie ma postępowania przygotowawczego.


W_Z
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [6] #24 father boss
9 stycznia 2013, 08:32
@buldozer
Kpisz, czy o drogę pytasz?
Czy ja pisałem, że nie było świadków?
Nawet jednego zapodałem. Żona doktora G.

@W_Z
Co ma piernik do wiatraka?
Zacytuj
 
 
Froggy
+3 [7] #25 Froggy
9 stycznia 2013, 08:58
father boss napisał:


W Polsce służba zdrowia jest bezpłatna. Kto jednak chce na tym zarobić, popełnia przestępstwo.


To idź do pierwszej lepszej przychodni prywatnej w której nie musisz miesiącami czekać na wizytę i powiedz im ,że "w Polsce służba zdrowia jest bezpłatna" i donieś na nich do prokuratury bo "chcą na tym zarobić".
Zostaniesz świadkiem podejrzanym - panowie odwiedzą cię wieczorem i zabiorą na nocne przesłuchania i opowiesz na z wypiekami na twarzy czy metody były stalinowskie czy tylko kaczyńskie.
Zacytuj
 
 
father boss
-2 [6] #26 father boss
9 stycznia 2013, 12:52
Froggy, pierdoły wypisujesz, ale mniejsza z tym.
Wy naprawdę, żyjecie w jakimś wyimaginowanym świecie, stworzonym w waszych łbach przez łże media.
Interpretujecie fakty, tak jak chcą abyście myśleli.
Ale ja cię proszę, wyobraź sobie, że jesteś podejrzanym i mają cię zabrać na przesłuchanie.
Jakby wybór należał do ciebie, kiedy byś chciał żeby po ciebie przyjechali. Rano, czy w południe na oczach sąsiadów czy późnym wieczorem, kiedy nikt nie widzi. Odpowiesz gościu szczerze. Wolałbyś być zabrany w samo południe, żeby sąsiedzi widzieli i żeby dzieci sąsiadów opowiadały w szkole, jak to cię policja zabrała. A twoje dzieci wstydziły się za ciebie. Zdobędziesz się na szczerość? Pewnie nie.
Podejrzani powinni dziękować CBA, że byli przesłuchiwani taktownie, wieczorem. Nikt ich nie zmuszał do brania urlopu, nikt ich nie zabierał z miejsca pracy na oczach współpracowników. Dlatego szacun dla CBA, że robili to taktownie. Tylko do łbów to nie dotrze. I trudno. Państwo Tuska to wszystko wyprostuje.
Zacytuj
 
 
Froggy
+2 [6] #27 Froggy
9 stycznia 2013, 19:53
Faktycznie , przepraszam jak się głębiej zastanowić to wolałbym być zwinięty taktownie wieczorem z całym należnym szacunkiem dla CBA i jeszcze bym im dziękował serdecznie i z całego serca ..... ,że nie przyszli do mnie rano jak do Bildy.

Ps. Jako osoba nie posiadająca telewizora od 6 lat i słuchająca radia jedynie internetowego (i to zagranicznego -ale to i tak nie ma dużego znaczenia bo leci sama zajebista muzyka) pytam się Ja ciebie:
Jakież to media tworzą w Twoim łbie wyimaginowany świat w którym żyjesz ?
Zacytuj
 
 
Belfer
+2 [6] #28 Belfer
9 stycznia 2013, 20:42
Cytat:
wolałbym być zwinięty taktownie wieczorem z całym należnym szacunkiem dla CBA i jeszcze bym im dziękował serdecznie i z całego serca,że nie przyszli do mnie rano jak do Bildy.
Od Blidy zaczął działać tzw. seryjny samobójca, jak to nazywa father boss. ;)
Zacytuj
 
 
Isabella
#29 Isabella
4 października 2020, 13:31
basta clicar no site de internet por
vir: www.notaderodape.com.br/.../
Zacytuj
 
 
Ada
#30 Ada
10 października 2020, 08:24
카지노사이트: www.water-blogged.com/
Hello, I check your blogs daily. Your story-telling style is awesome, keep it up!%anchor_test%: www.auradesignlab.com/
Zacytuj
 
 
Hermine
#31 Hermine
10 października 2020, 17:22
우리카지노: www.inhoangduy.com/
We stumbled over here coming from a different web address and thought I might
check things out. I like what I see so now i'm following you.
Look forward to exploring your web page again.%anchor_test%: www.sdvor-dev.com/
Zacytuj
 
 
Chauncey
#32 Chauncey
12 października 2020, 11:46
Hi mates, its great article regarding teachingand fully explained,
keep it up all the time.

Also visit my webpage: coin master spins: biglink.to/.../
Zacytuj
 
 
Kathleen
#33 Kathleen
12 października 2020, 13:57
바카라사이트: sites.google.com/.../yescas1no
Hey there! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that
would be okay. I'm undoubtedly enjoying your blog and look forward to new posts.바카라사이트: sites.google.com/.../yescas1no
Zacytuj
 
 
Malinda
#34 Malinda
12 października 2020, 23:26
That makes house cleaning tasks fun and easy.

Check out my web-site: forwarder.gapviet.com: forwarder.gapviet.com/.../...
Zacytuj
 
 
Art
#35 Art
21 października 2020, 21:22
Some genuinely interesting info, well written and broadly speaking user genial.


Also visit my web blog sieukeo (sieukeo.com: sieukeo.com/nha-cai-oxbet/)
Zacytuj
 
 
Etsuko
#36 Etsuko
22 października 2020, 03:38
This info iis priceless. When can I find out more?


web page: www.panoirpedia.com/.../
Zacytuj
 
 
Charlotte
#37 Charlotte
27 października 2020, 00:56
Postingan yang bermutu sekali. Saya menyukainya. Setiap manusia
tentu berkeinginan mempunyai rumah yang bagus
dan nyaman. Tetapi, untuk menentukan model & desain hunian yang tepat
dengan selera akan menjadi sulit jika tidak mempunyai sampel bentuknya.
Dari sini kita akan memaparkan gambaran mengenai model hunian minimalis terbaru.
Karena selain keren, model terkini akan pas untuk kamu yang ikut perkembangan zaman. rumah minimalis
murah: ctwhitetailassociation.com/... /...
Zacytuj