Polub NaszePanstwo.pl na   

Gospodarza nie ma, myszy harcują!

Szanowny Derektor pojechał na wakacje. Co z tym zrobić? Ano, nabroić, ile się da! Zatem:
- wklejmy coś na pięć stron Worda;
- niechże to będzie partykularne, drobnostkowe, małostkowe i hałaśliwe;
- niechże to będzie głos w dyskusji, która obchodzi już mało kogo, bo minęły dwa tygodnie;
- niechże to będzie tyrada pełna osobistych wycieczek, uraz i partykularyzmu!
A co!

Wybaczcie – z braku czasu i oczywistego chamstwa zawartego w genach, rzuciłem temat, a wcale mnie nie obchodziło, co macie na myśli. Ani mi się czytać chciało.
W związku z tym cały dzionek chodzę zły i nadąsany, że ludzie pomysły mają, a ja myślałem, że Amerykę odkryłem…
Wcale nie czytałem, wcale.
Nic a nic.

„Pewnie spojrzałam na temat z subiektywnego punktu widzenia, ale cóż, mam takie prawo.”
i:
„Nie inwestuje się w dzieci, zupełny brak wsparcia dla rodzin, nie buduje się mieszkań komunalnych, co trzeci dzieciak na głodnego zasuwa do szkoły itd.,”

Weź se, Astrid, spojrzyj subiektywnie na swoje kredki, naprawdę. Poważnie rżniesz głupa i chcesz powiedzieć, że:

- W Polsce brakuje zrównoważonego rozwoju, racjonalnych reform, które by pomogły zbilansować finanse publiczne, ograniczyć marnotrawstwo i przesunąć środki na działania prorozwojowe, by gospodarka dostała kopa. –

Znaczy, że jakby się znalazł jakiś odważny, ograniczył koszty administracji, wrócił do ustawodawstwa gospodarczego za ministra Wilczka i ewentualne nadwyżki skierował na popieranie prokreacji – to byś zagłosowała? Chyba nie słuchałaś patriotycznych autorytetów, a podejrzewam, że i profil nosa masz nie do końca właściwy. Ale niech tam: tak dalece nie czytałem, że uznaję Twój głos za całkiem nieważny: zwłaszcza w imieniu samotnych matek wychowujących dzieci i biednych środowisk wiejskich.
Z całkowitym zatem oburzeniem odrzucam Twoje postulaty: to nieprawda: większość samotnych matek ma się dobrze, a problemy z prawem alimentacyjnym ani troszkę nie zachwiały ich wiarą w naród i partię:)
ZATEM STAWIAM WNIOSEK PIERWSZY: czyś kapitalista, czyś socjalista – w odczuciu komentatorów źle się dzieje na poziomie wsparcia biednej rodziny.
Dzięki, Astrid. Ech, warto było być wrażliwą - jak samiec Alfa skalkuluje koszty i i tak wybierze stadion, zamiast bezdomnych dzieci?
Bądź Astrid. Poważnie. Niechże takich ludzi będzie jak najwięcej.

- Porównując swoje PIT-y z ostatnich kilku lat stwierdzam, że moje dochody stanęły w miejscu, zamiast rosnąć przynajmniej w tempie inflacji. Więc dobrze nie jest. Ale całkiem źle też nie jest, bo wciąż jednak mam dochody.
Wzrost PKB na poziomie 3 proc przy podobnej skali inflacji to w zasadzie stagnacja. I to niepokoi. Jakiś optymizm można jedynie czerpać z zestawienia sytuacji sprzed 20 lat i z dzisiaj. Ale do tego trzeba mieć przynajmniej ze 40 lat. Młodzi tego nie widzą.-
 
Co racja, to racja. Stagnacja jest. Jest też niepokój, że młodzi nie widzą tego. Ale, buldozer – wybacz, bo nie czytałem konsekwentnie, co napisałeś i wcale czytać nie zamierzam -  dlatego nie na temat: otóż młodzi nie widzą znacznie większej ilości zjawisk. Otóż młodzi teraz – nie do wiary, ale to prawda – nie kumają, że hip-hop to nie jest muzyka classic. Oni nawet nie łapią, że Helmut Kohl to nie jest astrolog z XIII wieku. Zatem: nie wymagaj, by coś tam sobie zestawiali z czymś sprzed dwudziestu laty.
Sprawa ma się dalece gorzej.
Gówniażeria zestawi sobie na bieżąco i w WiFi. Albowiem nie mamy już jasno zarysowanych granic państwowych, samiśmy chcieli do Europy, a nastolęctwo ma kontakt z językami od młodości – na nasze życzenie. Zatem, wybacz – ale nędzę pewnie widzą. Pewnie mają kompleksy. Pewnie czują dyskomfort. Ale jakieś tam lekcje z matematyki mieli – i wiedzą, że jeśli trzy procenty to stagnacja, to Grecy właśnie przeżywają palenie Troi.
- Mimo wszystko wciąż jeszcze stać mnie na wczasy nad morzem. Nad Bałtykiem oczywiście, bo w dobie kryzysu należy popierać polski przemysł turystyczny. Chcecie spotkać prawdziwych patriotów - poszukajcie ich tego lata na bałtyckich plażach. Nad nasze morze pojadę nowymi drogami. Fakt, większość jeszcze w budowie - ale serce rośnie, bo jednak gonimy Europę. Pojadę niestety swoją starą, wysłużona skodą, gdyż z braku środków nie mogłem w tym roku wesprzeć naszego przemysłu motoryzacyjnego. Za każdy litr diesla do skody zapłacę 5.50 zł, albo więcej. –

That’s my Boy! What a spirit!
Nie poświęcaj się zanadto, buldozer – może się okazać, że w Grecji, Hiszpanii albo Włoszech będzie taniej. I nie, nie nabijam się. Znak czasów i pokaz tego, że Polska faktycznie jakby już w Europie.
Policz chłopie: weź jakieś dobre biuro podróży [edit: pisane przed wiadomym bankructwem pewnego biura podróży i przed wynikającą z tego biegunką w kręgach dziennikarstwa opiniotwórczego, prokuratury i policji – zdaje się, że to będzie znacznie lepszy temat ogórkowy, niż parę lat temu ptasia grypa, a trzy lata temu niebezpieczne place zabaw], co Ci do Grecji zrobi full wypas z hotelami na trzy gwiazdki i z przewodnikami po Akropolu za 1 500 zł. A potem weź ta kwota, drogi wędrowcze, przyjedź w Zoppot – i najmij kwaterę i żyj po pańsku tydzień: )
Chcecie szukać prawdziwych patriotów – zgadzam się – szukajcie na bałtyckich plażach! Wspierają rodzimą gospodarkę.
5.50? Zdzierstwo! A ile u Niemców? Taniej? A u Greków? Drożej?
Ech, pewnie ani to i to.
Żeby na tym tle doszło do rozruchów, do przeciętnego łba musiało by dojść, że europejski socjalizm akcyzowy ma się tak do ceny benzyny w Stanach, jak ilość samochodów w Rosji sowieckiej do ilości samochodów w Chicago lat dwudziestych. Nie ma szans. Nie ma komunikacji. Różne kultury.
Ale to oczywiście moje zdanie:)

- Jednak w tych wszystkich naszych wypowiedziach chyba nie ma nic z tego, o co chodzi Simonowi.
Skąd pesymizm? To zjawisko ogólnoeuropejskie i do nas w sporej części zostało zaimportowane. Mieszkańcy Europy pamiętają jeszcze niedawne fajne czasy. Unia rosła w siłę, al ludziom żyło się dostatniej. Tfu.. tak jakoś dziwnie to zabrzmiało... –
 
Wcale nie dziwnie, Belfer. Cała Europa ma kaca i są powody, nieprawdaż? Ale Twoja intuicja jest dobra – nie o to mi chodziło.
Cała Europa ma kaca albowiem na to w pełni zasłużyła. Bańka spekulacyjna pękła, a PKB ucierpiało.
Ale Polska? PKB nadal rośnie.
Zatem intuicja podpowiada, że powody pesymizmu w Europie zachodniej i u nas powinny być różne…
Acha – se błysnąłem… Pogadałem z buldozerem o tym, jak to wczasy w Polsce droższe być mogą – nie czytawszy wcześniej, co o tym napisał Belfer. I dobrze – bo wcale nie przeczytam i nic mnie to nie obchodzi:)


A teraz zaczynają się schody. Osoby wrażliwe na gwałtowne doznania turpistyczne upraszam o zaprzestanie percepcji! Teraz następuje czysta prywata, zawilgłe babranie się w bagnie i nie licujące z konduitą gentlemana iskanie się z własną perwersją, głęboko schowaną, wstydliwie hodowaną w ciemnym kąciku, ukrywaną, ale wciąż kłującą sumienie - skłonnością do polemizowania dziada z obrazem; miłością do jaskrawej głupoty, słabością do jaskrawego szaleństwa i barwnego idiotyzmu - które są o tyle fascynujące, że nigdy by się ich własnymi siłami nie odkryło...
Zatem: Twilight Zone:

- W zasadzie analizując tak na zimno sytuację Polski po pierwszej 4-letniej kadencji rządów koalicji PO-PSL to trzeba przyznać obiektywnie, że istnieje stuprocentowa szansa, iż ta druga kadencja może być już tylko lepsza. Po co by było wyprowadzać słonia ze składu porcelany skoro porozbijał już wszystko, co było do rozbicia? –

Głos nie jedyny, rzekłbym nawet – w pewnych środowiskach dość powszechny. Nie wolno go lekceważyć. Tu i tak wysublimowany i podany z nadzieniem z marchewki i brokułów w paski oraz łabędziem z papieru – aby udawał drogie danie. Ale to niemal zawsze to samo: panie – bryndza jest, bo une ukradły, te obce Żydy. Ten glos, to sól ziemi. Tej ziemi. Zwłaszcza dla tych, co mają do niej niedaleko - upadki bywają bolesne, ale przemyślenia trwałe. Od pewnego momentu ilość spożytych trunków i ilość kontaktów z twardą rzeczywistością muszą się przekuć na tzw. "mądrość ludową"
Zatem, co do "mądrości" ludowej:

Otóż, „analizując na zimno”: szansa nie może być stuprocentowa.

Otóż, „analizując na zimno”: faktycznie, istnieje duża szansa, że druga kadencja będzie lepsza, ale nie wiem, czy to powód do płaczu, czy raczej orania polików pazurami?

„Po co było wyprowadzać słonia” – to rozumiem o PIS? Czy jakaś niezręczność się tu wkradła?
Istnieje także możliwość, że father wypowiada się z właściwą sobie ciężkością myśli i niejednoznacznością werbalizacji, tak cudownie współgrającą z betonową jednoznacznością intencji. A zatem, być może, w nieporadnym języku bossa słoń, to miało być PO?
Faktycznie: zdaje się, że w takim wypadku wspomniany słoń zdołał rozdeptać wszystko w takie drebiezgi, że nawet szalenie uważnym oczom przepadają:  tak ten słoń depcze, rozwałkowuje, gniecie i spłaszcza – chrzęst niesie się po widnokrąg i po Europie – a tu wyborcy tego słoni a wprowadzają na porcelanowe salony na powrót – i jeszcze im mało tego szkła i brzęku – i nadal zadowoleni! A Lwy, a Pantery, a Orły, a Sokoły – wbrew tym głupim słoniom jakoś w sondażach nie odbijają! Mądry Polak po szkodzie, powiadają!
Weźże father szufelkę, bo się tu będzie jeszcze parę lat tłukło, jak mniemam:)
 
- Przecież nie grozi nam to, że Tusk zlikwiduje ponownie przemysł stoczniowy skoro uczynił to już w pierwszej kadencji. –

No proszę, to nie ma żadnej Sali Pamięci w Stoczni im. Rydzyka?
Nie znalazł inwestora ani Kaczyński, ani Lepper? Nie ma pasażu Millera ani Suwnicy Gosiewskiego?
Otóż, proszę państwa, to wszystko są musujące wina Tuska.

- Armia jest już w stanie takiego rozkładu, że można ją pomieścić na dwóch właśnie budowanych stadionach, a rosyjskie rakiety Iskander, którymi Kreml tylko straszył Polskę za rządów wrażej junty Kaczyńskich, właśnie zostały na nas skierowane dzięki polityce ocieplenia i pojednania w rewanżu za reaktywowany przez Tuska Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. –

Oj, jak zwykle się mylisz, a jakże rozkosznie i naiwnie.
Nie na właśnie budowanych. Już zbudowali. Nie wierz Prezesowi – pojedź, pomacaj.
I nie na dwóch. Na jednym.
Otóż armia zawodowa ma mieć docelowo w Polsce ok. 100 tys. żołnierzy. Owszem, jeden duży stadion, nie dwa. Nawet nasz Narodowy – należący do średniaków – i który zapewne PIS wybudowałoby lepiej, gdyby tylko mogło, tylko mu antypolskie siły nie dały – to zdaje się ok. 60 tys. luda.
Otóż problem polega na tym, że homo sovieticus nie potrafi zrozumieć różnicy między milionem żołnierzy biegłych we władaniu procą a stutysięczną armią wyposażoną w nowoczesne technologie. Dlatego ma właśnie dystynkcje przynależne homo sovieticusowi. Wierzy, że armia musi mieć pół miliona luda z poboru, pieniądze można dodrukować, a lewicujący gospodarczo PIS, to prawica. Wolno? Wolno.

Nawet nie wiesz, biedny półprodukcie mezaliansu Gomułki z Moczarem – że w tym roku polska armia podpisała kontrakt na bezzałogowe maszyny latające – szpiegujące i obronne. Nie wiem, bardziej to znak czasów, że jesteśmy w NATO i wynurzenia borowych dziadków wypełzłych spod kamienia mają wartość liścia, którym się podcierają – czy bardziej znak indolencji gościa, który swego czasu robił za pajaca, bo nie skumał, że po polsku słowa się odmieniają i udowadniał, ze trzynaście to dwadzieścia sześć w istocie? Kto wie? Ale przypuszczam, że ewentualne dzieci lub wnuki beki raczej nie mają z dziadka – przy takiej inteligencji przygruchanie chętnej samicy graniczy z cudem, zatem progenitura wątpliwa.
Choć, kto wie? Skądżeby się brali wierzący w horoskopy i czytelnicy „Faktu”?

Ale zaraz, zaraz:
- Pod względem tak zwanej dzietności Polska spadła na 209 miejsce na świecie wśród 223 krajów, więc nie ma się, co obawiać, że naród będzie wymierał skoro właśnie wymiera na naszych oczach.”
Zgadza się. I będzie wymierał dalej, albowiem bardzo wielu czytelników internetowych forów trafia na posty fathera bossa – i nie wątpię, że ma rozterki, co do prawomocności istnienia gatunku.
To niewątpliwie oznacza, że pora już wprowadzić karę śmierci przez ścięcie za in vitro. Że nikt normalny tego nie postuluje? A kto postulował kiedykolwiek za to kary więzienia?
PIS?
Nie może być.
Spoko. Naród nie wymrze, póki wolska wola. Jest w tym kraju całkiem spora liczba Polaków. Być może nie są do końca Polakami – albowiem nie mają na polactwo pisowskiego certyfikatu jedynie prawdziwego patryjotyzmu i umiejętności inwigilacji komunisty – aliści wygląda na to, że surowca, wbrew smętnym myślom Bezpotomnego Człowieka z Kotem, jest jeszcze jakieś coma circa 39 mln. Co oznacza, że więcej Polski, niźli obłąkańców biadania.
Że będzie nas mniej o pięć milionów? To Holendrzy, Ukraińcy i Murzyni przyjadą. A ich dzieci staną się Polakami. Będą mówić w przedszkolu wierszyki o Wandzie, co nie chciała Niemca – i będą swoimi śniadymi rączkami szyć zmarskowiałą wątrobę father bossa za lat czterdzieści.  Że różne bossy odmówią im polskości? Who cares? Tomaszewski odmówił polskości Smudzie. Kaczyński Tuskowi. Father boss odmówi mnie – takim prorok. Cóż za różnica: i ja, i ten przyszły mulat pracujący na sali operacyjnej i wycinający bossowi trzecie, przerośnięte, patriotyczne jądro - nieużywane, bo w rezerwie, i ktokolwiek – i tak będzie więcej wiedział o historii Polski – albowiem prawdziwi patryjoci zadowalają się TWIERDZENIEM, że wiedzą –sama wiedza już im niepotrzebna.

- Prezydent nie lata już remontowanymi w Samarze u kolegi Putina tutkami, lecz wypożyczonymi od LOT-u Embraerami, więc co miało spaść na ziemię to już chyba spadło. –

Co miało spaść, to spadło: nie wiem, dlaczego Lech z Jarosławem nie wypożyczało Embraerów i wysłali tutkę na wraży remont, jak około ośmiu rządów i dwóch prezydentów przedtem.  Ale to wszystko – patrz wyżej – uleżała w piwnicach wina Tuska.

- W Polsce, czyli na obszarze rozdzielającym strategicznych partnerów, Niemcy i Rosję, nie istnieje już zgodnie z planem żaden znaczący przemysł, a głównie jakieś montownie zagranicznych produktów, więc nie ma obawy, że Polacy zepchnięci zostaną do roli taniej siły roboczej. Przecież już nią są. –

I znowu ten komunistyczny sznyt, po którym można poznać byłych miłośników sojuszu robotniczo – chłopskiego:)
Otóż „znaczący przemysł” znalazł się na tych ziemiach tylko i wyłącznie z tego powodu, że Lenin ze Stalinem potrzebowali tu klasy robotniczej do poprowadzenia rewolucji na Zachód. W istocie wszelki przemysł przynosił i będzie przynosił w Polsce straty. Albowiem Polska jest krajem predestynowanym do nowoczesnej gospodarki tranzytowej, handlu, turystyki, sektora usług – a jeśli chce coś znaczyć na arenie międzynarodowej – nowoczesnych technologii – może na początek spożywczych i chemicznych – a potem, kto wie, informatycznych.
Wszelki przemysł w tym kraju, to komunistyczna zbrodnia – czemu pustaki się za nim  opowiadają? Bo to postkomunistyczne lemingi? Cóż za zaskoczenie!
Tania siła robocza? Jakoś nie zauważyłem masowej emigracji do Chin. Więcej powiem – fabryki Sharpa w Toruniu właśnie wynoszą się na Ukrainę, Fiat zamknął się tu już dawno, i ze świecą szukać koreańskich koncernów samochodowych.
Ani chybi jestem gorzej poinformowany. Chyba jednakowoż już nie taka tania.

- No może warto by jeszcze zadbać o to, aby wrak samolotu gnijący na płycie smoleńskiego lotniska przetopiła jakaś ruska huta, bo niektóre odkształcenia materiału wyraźnie wskazują na wybuch, co zauważyli wścibscy specjaliści, ale to już przecież wszystko w dobrych rękach Władimira i nie będzie nasz premier musiał się zbytnio naprężać. –

Choćby się naprężał, jak tysiąc atletów i choćby zjadł tysiąc kotletów – to nie udźwignie, taki to ciężar. Nie wiem, na co tam wskazują odkształcenia – na wybuch, hel, działo elektromagnetyczne, UFO, czy złe mzimu wypuszczone przez Putina. Wiem natomiast, że te odkształcenia są w większości nie w metalu, a w szarych komórkach. I nikła jest nadzieja, że istnieje we Wszechświecie siła, która te odkształcenia naprostuje. Zatem – choćby sam Tusk na kolanach każdy oddzielny element tego złomu niósł w worze pokutnym na kolanach przez granicę – odkształcenia w szarej masie komórkowej homo pislamistusa nie znikną – ba – zwiększą się jeszcze, na mocy przedwiecznego prawa podejrzliwości i prawa do kiepsko uzasadnionego, ale głęboko w trzewiach drzemiącego gniewu! Zatem i owszem, wszystko wskazuje na wybuch – helu. I na specjalistów – może i wścibskich, ale zdaje się nie na tyle, by zauważyć, że grawitacja to nie termin muzyczny. Co ubawia gawiedź, daje wierszówkę szmatławcom, a miałkim bossom podnietę do brudnych, płaskich, brzydkich i mało wysublimowanych estetycznie wycieczek. Jak to dobrze, że odróżniam makaron od sznurówki i wiem, co mi wklejają w Gazecie Polskiej – inaczej mógłbym mieć polucje nocne na temat środkowego fragmentu prawego skrzydła, które – jak się okazuje – między wylotem a katastrofą zostało obsadzone przez szatana nasionami antypolskiego zniszczenia.
Boże, miej w swej opiece szaleńców – wszak jak mają zadbać o siebie sami, gdy dbają o cały świat?

- W zasadzie jedno, co mogłoby się zmienić na gorsze po wyborczym sukcesie partii Tuska to możliwość zmiany pozycji kolanowo-łokciowej, w jakiej porusza się po światowych salonach na czołganie się. –
No, popatrzcie narody – nie to, co Kaczki – te by nigdy lizbońskiego nie podpisały:) Że Tusk się czołga…  Zaraz, zaraz – czy to nie Prezydent Tupolewskiego Tysiąclecia nie miał krzesełka i musiał je z rąk własnemu premierowi wyrywać? Otóż i waleczna polityka! Żadna tam na kolanach… Ale nie wiem na pewno - może zadzwonię do brata...

- Myślę, że śmiało w następnych wyborach można bez większego ryzyka zagłosować na Platformę Obywatelską i Donalda Tuska, niewiele ryzykując. –
Odważnie. Ale nie mnie oceniać:)

- Czy jest sens patrzyć na ręce alkoholikowi, który powynosił i posprzedawał już wszystko, co było w domu cennego? Po co? Trzeba to było to zrobić znacznie wcześniej. –

To jest właśnie to, co tak cenimy w pislamie. Można by się obawiać, że to szaleństwo wróci do władzy –  ale niepotrzebnie. Jak każdy radykalny idiotyzm – nie zna umiaru. Nie zna polityki. Nie zna kunktatorstwa, wyczekiwania, strategii. Od razu, prosto w oczy i bez krępacji wali w oczy swoje chore wizje: patrzcie, takim szalony i ani mi wstyd!
I oto szef największej pono opozycyjnej partii występuje publicznie i oznajmia, że Euro w piłce kopanej było katastrofą! Publicznie to robi!
Przecież to samobójstwo intelektualne.
Już wiecie, gdzie tkwi powinowactwo duchowe father bossa z tym mało malowniczym i połowicznym faszyzmem?
Alkoholik, który posprzedawał wszystko. Lol. Zdrajców już mieliśmy. Latających na usługi u Putina też. Ale alkoholik?
Jakże kreatywnie.
Wybaczcie, że tak długo – i że większość nie doczekała się clou. Ale, jestem bydlak nadal – piękne tropy podaliście, ale nadal nikt nie wpadł na to, co mam na myśli.
Zatem przedłużam konkurs – a tym razem nagrodą będzie nie byle jaka tam obietnica pomyślności – ale obietnica pomyślności piękna, tłusta, rozległa i ciężarna w obietnice:)
PS:
Mam świadomość, że brnę – i moja diagnoza okaże się być miałka i fragmentaryczna. Ale, jak każdy socjopata (a jest nim z definicji każdy podejmujący dyskusję z osobnikami w rodzaju FB) - będę upierał się przy swoim…

Komentarze  

 
Nikole
#41 Nikole
5 sierpnia 2020, 22:13
Real wonderful info can be found on website.

Here is my webpage ... ketoxfactor.net/.../: decoratorsheaven.com/.../...
Zacytuj
 
 
Minda
#42 Minda
6 sierpnia 2020, 18:54
Woh I your blog posts, saved to fav!

My page; Visage
Pur Cream Review: www18.tok2.com/.../...
Zacytuj
 
 
Hope
#43 Hope
11 sierpnia 2020, 17:21
Hey! I'm at work surfing around your blog from my
new apple iphone! Just wanted to say I love reading
through your blog and look forward to all your posts!

Keep up the fantastic work!

Here is my web-site; Rise Male Enhancement Review: dogshaadi.com/.../nannie98t38
Zacytuj
 
 
Irwin
#44 Irwin
19 sierpnia 2020, 05:07
I am actually happy [url=http://ssomgmt.as cd.org/profile/creates so/createsso.aspx?retu rnurl=http://www.johns onclassifieds.com/user /profile/1911979]
Zacytuj
 
 
Leonardo
#45 Leonardo
20 sierpnia 2020, 11:46
If some one needs to be updated with newest technologies therefore he must be visit this web page and be up to date all the time.Here is my web page: Kaydia Patch: abdurahmancoffee.com/.../...
Zacytuj
 
 
Rosemary
#46 Rosemary
22 sierpnia 2020, 00:53
Very nice article, just what I needed.

Here is my web-site vigormalexlp.net/: decoratorsheaven.com/.../...
Zacytuj
 
 
Tony
#47 Tony
29 sierpnia 2020, 12:27
After I initially left a comment I appear to have clicked on the -Notify
me when new comments are added- checkbox and from now on whenever a comment is
added I get 4 emails with the same comment. There has to be a means you
are able to remove me from that service? Cheers!


My website ... Deer Antler Plus Male Enhancement Review: classified.kukooo.com/.../...
Zacytuj
 
 
Tony
#48 Tony
1 września 2020, 06:27
Great information. Lucky me I found your website by chance (stumbleupon).
I have book-marked it for later!

My web blog; Blood Flow Accelerator Reveiws: ctwhitetailassociation.com/... /...
Zacytuj
 
 
Edwardo
#49 Edwardo
1 września 2020, 20:01
That is really fascinating, You're an excessively skilled blogger.
I've joined your feed and look ahead to seeking more of your magnificent post.

Also, I have shared your web site in my social networks!


Also visit my webpage ... Max No2 Muscle: nuclearette.com/.../...
Zacytuj
 
 
Doug
#50 Doug
2 września 2020, 04:40
Greetings! Very useful advice in this particular article!
It's the little changes which will make the most important changes.
Thanks a lot for sharing!

Visit my page; puredietaryketo.com/: agroadsja.com/.../333525
Zacytuj
 
 
Ewan
#51 Ewan
12 września 2020, 07:19
Informative article, exactly what I needed.

My webpage - bedrockhealthketo.net/: www.articledude.com/.../204764
Zacytuj
 
 
Margarita
#52 Margarita
16 września 2020, 17:44
I think you have remarked some very interesting details, regards for the post.


my page; Bitcoin Master System Reviews: mbnbabyblog.com/.../
Zacytuj
 
 
Milan
#53 Milan
16 września 2020, 21:57
We are a bunch of volunteers and opening a new scheme in our community.
Your web site offered us with useful info to work on. You have performed a formidable activity and our entire neighborhood
might be grateful to you.

Also visit my web blog Kosha Organics Keto
Review: www.arunagreen.com/.../21504
Zacytuj
 
 
Duane
#54 Duane
19 września 2020, 01:15
Respect to author, some fantastic entropy.

Visit my page: Swolgenix
Review: searchgatein.com/.../...
Zacytuj
 
 
Helene
#55 Helene
20 września 2020, 22:31
Great delivery. Solid arguments. Keep up the amazing work.


My blog: Keto Max Slim: mobility-corp.com/.../4715857
Zacytuj
 
 
Florida
#56 Florida
21 września 2020, 06:28
Definitely, what a splendid site and informative posts,
I definitely will bookmark your blog.Have an awsome day!


my website Swolgenix Review: payadsocial.com/.../...
Zacytuj
 
 
Newton
#57 Newton
21 września 2020, 14:06
I could not resist commenting. Very well written!

Here is my page - Janiche Cream: www.arunagreen.com/.../140291
Zacytuj
 
 
Leonore
#58 Leonore
21 września 2020, 17:53
But wanna input that you have a very decent web site, I love the
layout it really stands out.

Here is my blog ... swolgenixxl.net/: payadsocial.com/.../...
Zacytuj
 

Dodaj komentarz

Zarejestruj się, aby nie mieć ograniczeń w komentowaniu:
- nieograniczona ilość znaków (niezarejestrowani mają limit do 1000)
- możliwość korekty swojego komentarza przez 5 minut od momentu publikacji
- możliwość wstawiania obrazków bezpośrednio w komentarzu (przycisk)
- możliwość oceny komentarzy innych użytkowników
- brak zabezpieczenia antyspamowego CAPTCHA, czyli wysyłasz bez podawania kodu z obrazka

Kod antyspamowy
Wygeneruj nowy, bo nie mogę się rozczytać