Polub NaszePanstwo.pl na   

Wydarzenia - listopad III / 2017

  • Kategoria: Polityka
  • Taurus
19 listopad. Donald Tusk na twitterze - "Alarm! Ostry spór z Ukrainą, izolacja w UE, odejście od rządów prawa i niezawisłości sądów, atak na sektor pozarządowy i wolne media - strategia PiS, czy plan Kremla? Zbyt podobne, by spać spokojnie”.
     Po tym wpisie Tuska wszelkiej maści propagandyści PiS-u dostali szału i - odsądzając go od czci i wiary - odpowiedzieli obelgami. Wrócili do przypominania (z lubością) jego wyrwaną z kontekstu wypowiedź sprzed 30 lat – „Polskość to nienormalność”, używając jej do obświniania autora. Trzeba więc przypomnieć kontekst. Był to esej zatytułowany „Polak rozłamany”, opublikowany w miesięczniku „Znak”. Wypowiedź brzmiała następująco:
     „Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego tematu (…). Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?),  wypaliły znamię i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak, gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz ja krzyczę Bóg, Honor i Ojczyzna (wszystko koniecznie dużą literą), kiedy inni budują, kochają się i umierają my walczymy, powstajemy i giniemy. I tylko w krótkich chwilach przerwy rozważamy nasz narodowy etos odrobinę krytyczniej, czytamy Brzozowskiego i Gombrowicza, stajemy się normalniejsi”.

20 listopad. W związku z Brexitem dwie ważne instytucje unijne zostaną przeniesione z Londynu do innych krajów UE. Są to Europejski Urząd Nadzoru Bankowego (EBA) i Europejska Agencja Leków (EMA). Będą one przeniesione razem z tysiącami swoich specjalistów (personel + eksperci) oraz interesantów. Jest już praktycznie pewne, że żadna z tych instytucji nie będzie przeniesiona do Polski, chociaż starała się ona o obie. Nikt w UE nie zgodzi się bowiem na to, żeby taka agencja została przeniesiona do kraju, którego rząd niszczy u siebie praworządność i łamie ustawę zasadniczą. Poza tym, pracownicy tych agencji nie zawsze są biali i jest to dodatkowy argument przeciwko nam. Wcześniej poszło nam koło nosa EXPO 22, na które miała szanse Łódź. Jakie jeszcze straty poniesiemy, dzięki polityce PiS i utracie sojuszników? Ile utracimy potencjalnych inwestycji i profitów?

20 listopad. Europejski Trybunał Sprawiedliwości podjął decyzję odnośnie wysokości kary za kontynuowanie wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. Wynosi  ona 100 tysięcy euro dziennie za każdy dzień wycinki licząc od konkretnej daty, po doręczeniu wyroku i jakichś kilku dniach na sprawy proceduralne. Co teraz zrobi PiS? Będzie nadal ciął? Zobaczymy! Tnie pan dalej, panie Szyszko, czy robi pan w gacie?

22 listopad. Dzisiaj w Sejmie ma mieć miejsce pierwsze czytanie prezydenckich projektów ustaw dotyczących KRS-u i SN. W międzyczasie między Dudą i Kaczorem dokonano szeregu uzgodnień w zakresie zmian, które są tajne. Czy dzisiaj wreszcie zostaną odtajnione? Komentatorzy zachodzą w głowę, czy ostatecznie będzie to powrót do zawetowanych przez Dudę  koncepcji PiS, czy też znajdą się tam jakiekolwiek, istotne zmiany.

23 listopad. Cyrku w Sejmie ciąg dalszy. Dzisiaj pierwsze czytanie i dyskusja nad projektem zmian w ordynacji wyborczej. Oglądałem ją przez kilka godzin i stwierdzam, że gdybym był członkiem PiS-u to zapadłbym się pod ziemię ze wstydu. Zmiana ustrojowa przeprowadzana jest przy pustej sali, w stylu kompromitującym zarówno uczestników, jak i pomysłodawców. Dawno nie słyszałem, nawet w naszym Sejmie, tylu wypowiedzi prymitywnych, ubliżających, poniżających i dyskwalifikujących, które w odpowiedzi spotykał rechot i pokrzykiwania nielicznych „wybrańców narodu” z przeciwnej strony politycznej.

24 listopad. Ponowne manifestacje w całej Polsce i za granicą, w 123 - podobno, miejscowościach, w obronie sądów i praworządności, przeciwko próbom Kaczora wprowadzenia dyktatury prymitywów i analfabetów typu naszego  PP/FB.  Musimy wszyscy zdać sobie sprawę, że trzeba wrócić do obrony podstawowych praw demokratycznych i obywatelskich, że trzeba wreszcie kopnąć cały ten PiS w kaczy kuper tak, żeby poleciał w niebyt.

Julia Przyłębska, tak zwana prezes tak zwanego TK, żona tak zwanego Wolfganga dała wywiad, w którym poinformowała o złożeniu doniesienia do ludzi pana Zbyszka na tych którzy twierdzą, że TW Wolfgang był TW a Muszyński  był też TW, a ona sama była wypromowana przez tych TW, ………  Nic by w tym nie było dziwnego, gdyby to doniesienie złożyła jako osoba prywatna, która broni swojej czci. Ona jednak złożyła je jak prezes tego czegoś, co jest tak zwane, bo w takim przypadku za proces zapłaci Skarb Państwa, czyli my wszyscy tak zwani podatnicy. Tak zwana prezes obecnego TK (prywatnej firmy działającej na rzecz PiS), osoba mająca o sobie bardzo wysokie mniemanie, wyraziła to zwrotem „ja, jako organ ….”. O, Kulfon! A czy na tym organie da się zagrać nie będąc TW?

25 listopad. Na swojej konwencji „Nowoczesna Ryszarda Petru” zmieniła swoją nazwę na „Nowoczesna” a jej przewodniczącą została Katarzyna Lubnauer, która w głosowaniu pokonała minimalnie (149 : 140) Petru. Wygląda na to, że ugrupowanie, które miało na scenie zastąpić PO, powoli zjada się samo. Petru, wspólnie z liderami-nieudacznikami lewicy pomógł Kaczyńskiemu w wygraniu wyborów w stopniu, umożliwiającym samodzielne rządzenie i demolowanie Polski. Przez ostatnie dwa lata zaś, walcząc o pozycję lidera opozycji, skutecznie ją osłabiał i ułatwiał PiS-owi robienie tego, co zrobił. Nie będę więc za nim tęsknił. Sprawą otwartą jest, co dalej będzie się działo z Nowoczesną i całą opozycją. Czy bardziej – jak się wydaje – medialna Lubnauer pozwoli tej partii notować wyższe poparcie w sondażach? Czy pomysł na rozsądne jednoczenie opozycji będzie realizowany? – Zobaczymy.

W Katowicach na manifestacji narodowców, zachowujących się jak faszyści, ochranianej przez policję, ustawili oni szubienice, na których powiesili portrety sześciu europosłów PO, którzy niedawno poparli rezolucję PE, dotyczącą łamania praworządności w Polsce. Wiodący tam prym członkowie ONR-u i MW, pupilki obecnej władzy i jej elektorat, kolejne pokolenie „wyklętych”, ludzie z inteligencją ameby, wywodzą się pewnie z owych 63 procent Polaków, chwalących się tym, że w ubiegłym roku nie przeczytali żadnej książki.
     W Rudzie Śląskiej zaś policja chce dać specjalną ochronę prezydent tego miasta, Grażynie Dziedzic która podpadła miejscowym kibolom i otrzymuje mailem ostrzeżenia typu „Jedziemy ku..o  po ciebie!”  Co na to Błaszczak? – Nie usprawiedliwia ale rozumie? Co na to pan Zbyszek z całą swoją armią prokuratorów?

Komentarze   

 
prezes pan
-3 [3] #41 prezes pan
30 listopada 2017, 14:33
Cytat:
Jak się nazywał ten pisowiec, który tak lał swoją żonę?
Z tego co wiadomo, to poseł PO Mirosław Drzewiecki bił żonę.
se.pl/.../...
Tusk również bił żonę
wiadomosci.wp.pl/.../

I co? Wylecieli z PO?
A o pośle PiS nie słyszałem. Proszę o linki. Inaczej następne przeprosiny wisisz.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #42 Haji
30 listopada 2017, 14:37
Radny pis Piasecki, senator Bonkowski. Na początek.
Czekam na przeprosiny molestatorze i kłamco.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #43 sunset
30 listopada 2017, 17:04
[...]Tusk również bił żonę[...]
dowody proszę. inaczej jesteś kłamcą i oszczercą.
ale i tak wiadomo, że jesteś.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #44 Taurus
30 listopada 2017, 19:06
Cytat:
Z tego co wiadomo, to poseł PO Mirosław Drzewiecki bił żonę.
A w Ameryce bili murzynów, a PP/FB jest mędrcem i inteligentem, a Kaczyński kocha ludzi jednak inaczej niż kochali ich Stalin i Hitler, a Polska dzisiejsza jest wzorem demokracji i normalności, a Antek Macierewicz jest umysłowo normalny, a pod Smoleńskiem był zamach, a żołnierze wyklęci powinni w naszej historii wyprzeć żołnierzy AK, a prywatne marsze MW są oznaką patriotyzmu, a Sasin ma rację poszerzając granice Warszawy, a PKiN trzeba zburzyć, a Polska ma być wyłącznie dla Polaków, a Łukaszenko jest ciepłym człowiekiem i jest nam do niego blisko, a Wałęsa jest bandytą i zdrajcą, a Jarosław jest jedynym człowiekiem który może nas doprowadzić do rajskiej szczęśliwości, a Rydzyk jest ważniejszy niż Papież, a ..... a ..... a .....
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #45 prezes pan
1 grudnia 2017, 07:13
Cytat:
A w Ameryce bili murzynów........
I z tego wszystkiego Taurus dostał sraczki.

Teza Prawda Fałsz
w Ameryce bili murzynów .T.
PP/FB jest mędrcem i inteligentem .T.
Kaczyński kocha ludzi .T.
Polska dzisiejsza jest wzorem demokracji i normalności .T.
Antek Macierewicz jest umysłowo normalny .T.
pod Smoleńskiem był zamach .T.
żołnierze wyklęci powinni w naszej historii wyprzeć żołnierzy AK .T. .T.
prywatne marsze MW są oznaką patriotyzmu .T.
Sasin ma rację poszerzając granice Warszawy .T.
PKiN trzeba zburzyć .T. .T.
Polska ma być wyłącznie dla Polaków .T. .T.
Łukaszenko jest ciepłym człowiekiem .T.
Wałęsa jest zdrajcą .T.
Jarosław jest jedynym człowiekiem który
może nas doprowadzić do rajskiej szczęśliwości .T.

Ale w większości, to co napisałeś jest prawdą.
Jak to, że Drzewiecki bił żonę
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #46 prezes pan
1 grudnia 2017, 07:26
Radny pis Piasecki nie jest już radnym.


senator Bonkowski
– Absurdalne były te zarzuty. Nie stosowałem przemocy, moja żona podaje w większości półprawdy i zmanipulowane informacje – mówi senator PiS.

Sprawa w toku
msn.com/.../...

W PiS są wysokie standardy i nie ma miejsca na przemoc domową.
W przeciwieństwie do damskiego boksera Tuska.
pikio.pl/.../
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #47 Haji
1 grudnia 2017, 08:07
Pani Hojarska z nieistniejącej samoobrony jako źródło, brawo mały, gejowski, molestujący FB. Pogratulować źródła.
Radny Piasecki zrezygnował po tym, jak wypłynęły szokujące nagrania z jego zachowania.
www.youtube.com/.../
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #48 sunset
1 grudnia 2017, 09:32
[...]Temat ucichł, żadne dokumenty nie wyszły na jaw, ale temat powrócił do sieci, a przeciwnicy Tuska zastanawiają się nad całą aferą i chcą wyjaśnień.[...] [źródło: pikio.pl/sprawa-ucichla-temat-powraca-czolowa-poslanka-tusk-bil-zone-sa-dokumenty/]
FB, jesteś kłamca, oszczerca i sQrwysyn, nie obrażając twojej matki, bo to co napisałem jest o twoim charakterze, a nie o jej prowadzeniu się. nie ma żadnego dowodu - FB dalej uważa, że brak dowodu jest dowodem - c.b.d.u.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #49 prezes pan
1 grudnia 2017, 09:40
Cytat:
Pani Hojarska z nieistniejącej samoobrony jako źródło,
Czy pan Tusk kiedykolwiek podał panią Hojarską o zniesławienie?
Czy kiedykolwiek pani Tusk zaprzeczyła tym informacjom?
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #50 prezes pan
1 grudnia 2017, 09:42
Cytat:
FB, jesteś kłamca, oszczerca i sQrwysyn,
Wiem, że ci ciężko, kutafonku. Przyjmij to na klatę i przeproś.
Może ci wybaczę.

FB-miłosierny.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #51 prezes pan
1 grudnia 2017, 12:17
Tak oto PiS zniszczył gospodarkę: Rekordowa nadwyżka, rekordowa liczba nowych miejsc pracy w przemyśle, silny wzrost PKB.
niewygodne.info.pl/.../...
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #52 sunset
1 grudnia 2017, 17:08
[...]Czy pan Tusk kiedykolwiek podał panią Hojarską o zniesławienie?[...]
a kto się będzie przejmował chorą na umyśle?
[...]Czy kiedykolwiek pani Tusk zaprzeczyła tym informacjom?[...]
j.w.
[...]Wiem, że ci ciężko, kutafonku. Przyjmij to na klatę i przeproś.[...]
ty nigdy nie przeprosiłeś za swoje łgarstwa i oszczerstwa. ja nie kłamię. a ty dalej traktujesz pomówienia jako dowody. napisałbym, żebyś to przyjął na klatę i przeprosił, ale nie masz klaty, a przepraszać to nikt z pisu nie potrafi.
[...]Tak oto PiS zniszczył gospodarkę: Rekordowa nadwyżka, rekordowa liczba nowych miejsc pracy w przemyśle, silny wzrost PKB.[...]
taaaa. twórczej księgowości ciąg dalszy.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #53 wujek_manfred
1 grudnia 2017, 18:01
Czy kurdupel zaprzeczył że jest pedałem? Brak dowodów że nie jest.
Czy wariatkiewicz pozwał dziennikarzy za ujawnienie jego powiązań z byłymi funkcjonariuszami SB i WSW?

Ja mogę w to zagrać - jak zacznę pisać czemu ludzie z "PZPR i SB" nie zaprzeczyli (albo zaprzeczyli ale znalazły się dowody że łżą), to nie wiem kiedy skończę.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #54 Haji
4 grudnia 2017, 07:57
Głównym powodem zdegradowania major Magdaleny E. przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego był jej udział w śledztwie dotyczącym tłumaczenia na rosyjski raportu z likwidacji WSI. Sprawę ujawnił sobotni "Superwizjer" TVN 24. MON reaguje nerwowo i niczego nie wyjaśnia.
wyborcza.pl/.../
"– Jeden z oficerów będących reprezentantem państwa, które bardzo mocno współpracowało ze stroną rosyjską, podzielił się ze mną następującą refleksją: „Nawet pan nie wie, jak dużo zawdzięczamy publikacji raportu z likwidacji WSI. Zwłaszcza w języku rosyjskim. To był dla nas rodzaj podręcznika pozwalający zweryfikować nasze przypuszczenia co do sposobu działania waszych wojskowych służb specjalnych” – opowiadał w TVN 24 gen. Piotr Pytel, szef SKW w latach 2011-15. Pytel miał na myśli oficera wywiadu Białorusi, której służby współpracują z Rosją."

Dla mnie Macierewicz jest zdrajcą.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #55 sunset
4 grudnia 2017, 08:34
[...]Dla mnie Macierewicz jest zdrajcą.[...]
on nie jest zdrajcą dla Ciebie. on po prostu jest zdrajcą w ogóle.
FB tak pyszczy na Tuska i PO. Tusk jest przez niego szczególnie opluwany, między innymi za działania dyplomatyczne. witanie się z Putinem itp. mącirewicz podejmuje rzeczywiste działania na rzecz osłabienia obronności Polski. szczególnie na rzecz Rosji.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #56 Taurus
4 grudnia 2017, 09:30
[...]Dla mnie Macierewicz jest zdrajcą.[...] on nie jest zdrajcą dla Ciebie. on po prostu jest zdrajcą w ogóle.

OK, zgoda, według wszelkich znaków na ziemi jest parszywym zdrajcą. Jacek Kuroń mawiał podobno - "Zawsze tam, gdzie pojawiał się Macierewicz za chwilę pojawiała się ubecja". Co w takim razie trzeba powiedzieć o ludziach, którzy zdradzieckiego Antka popierają? Przecież to pewnie większość członków PiS-u i zwolenników tej partii, w tym PP/FB! Przecież to również prezes Kaczor i toruński Rydzyk! Czy ci ludzie nie są zdrajcami? Jaki wyrok powinien w przyszłości zaliczyć sam zdrajca a jaki zdrajcy, którzy go wspierają?
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #57 sunset
4 grudnia 2017, 10:19
[...]Jaki wyrok powinien w przyszłości zaliczyć sam zdrajca a jaki zdrajcy, którzy go wspierają?[...]
wiesz? wydaje mi się, że kara śmierci dla zdrajców i ludzi, którzy bawią się życiem innych to troszkę za mało. dużo poważniejszą karą jest dożywocie bez możliwości skrócenia kary. dożywocie w naprawdę ciężkim więzieniu. bo kim jest taki złodziej, czy nawet morderca w porównaniu z ludźmi, którzy niszczyli, dla własnej zabawy, dla własnego widzimisię, własny kraj i ludzi w nim mieszkających? taki kaczyński, ziobro, mącirewicz. tacy oni są.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #58 wujek_manfred
4 grudnia 2017, 12:40
Przeca ja już dawno temu pisałem o celi z dwoma wyposzczonymi murzynami. :P
Mamy w sposób ewidentny do czynienia z ruską agenturą, i to nie budzi żadnych wątpliwości. I tu wychodzi durnota Polaków - mają jawnie działającego ruskiego dywersanta w rządzie, i nic z tym nie robią.

Swoją drogą - bawią mnie w tym momencie hasła o Targowicy.
Przeciw czemu była Targowica? Przeciw Konstytucji. Wypisz wymaluj "PZPR i SB".
W czyim była interesie? Rosji. Wypisz wymaluj "PZPR i SB".
Czyje miała poparcie? Biskupów. Wypisz wymaluj "PZPR i SB".
I nawet co do konotacji rodzinnych można się pewnych spraw doszukać - brat króla, biskup Michał Poniatowski popełnił samogłupstwo. Nie muszę mówić brat jakiego innego faktycznego króla też tak skończył.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #59 Haji
4 grudnia 2017, 12:48
Przy okazji "pzpr i sb" przygotowuje się do sfałszowania wyborów.
oko.press/.../
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #60 wujek_manfred
4 grudnia 2017, 13:13
Haji napisał:
Przy okazji "pzpr i sb" przygotowuje się do sfałszowania wyborów.
oko.press/.../

Jak się wybiera komunistów, to pewne rzeczy są w pakiecie.
www.youtube.com/.../

P.S.Tak, wiem że za mur berliński odpowiada kto inny.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #61 Haji
4 grudnia 2017, 15:10
Nie podobały się suwerenowi ośmiorniczki, to ma ośmiornicę.
wyborcza.pl/.../
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #62 prezes pan
5 grudnia 2017, 08:28
Cytat:
...Dla mnie Macierewicz jest zdrajcą.... on nie jest zdrajcą dla Ciebie. on po prostu jest zdrajcą w ogóle.
Cytat:
Mamy w sposób ewidentny do czynienia z ruską agenturą, i to nie budzi żadnych wątpliwości.
Cytat:
Przy okazji "pzpr i sb" przygotowuje się do sfałszowania wyborów.
Cytat:
Jak się wybiera komunistów, to pewne rzeczy są w pakiecie.
Cytat:
Nie podobały się suwerenowi ośmiorniczki, to ma ośmiornicę.
Zdobyli władzę i dobrobyt. Uznali się za kryterium normalności, a normalnych ludzi za wadliwych.
To chyba przez moją dobroduszność nieustannie osaczają mnie najgorszego sortu szumowiny i kanalie. Jestem między psychicznie chorymi, przestępcą, debilem i groźnym bandytą.
Co to się dzieje z uczestnikami publicznej debaty w naszym kraju? Słychać jeden wielki krzyk i skowyt. A miliony Polaków żyją sobie normalnie i radośnie.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #63 Haji
5 grudnia 2017, 08:54
Deforma edukacji ciągle rozwala małolatów. Zalewska, jak zwykle, "nie widzi" problemów.
oko.press/.../
Religijni fanatycy z pomocą policyjnego pańśtwa ciągle dopierdalają kobietom.
oko.press/.../
Przypominam, że zażywanie i sprowadzanie środków wczesonoporonnych jest w Polsce legalne.

"Zdobyli władzę i dobrobyt" widać o co chodziło pisowcom. Cieszę się, że to zauważyłeś.

A tu urzędnicy broszki doją nasze państwo:
"Na konto spółki Solvere, należącej do byłych pracowników Kancelarii Premier Beaty Szydło, miało wpłynąć ponad 1,1 mln zł za kampanię "Sprawiedliwe sądy" - podaje Onet. Kierownictwo Polskiej Fundacji Narodowej wcześniej deklarowało, że ta kwota jest mniejsza.
REKLAMA

Łączne koszty kampanii "Sprawiedliwe sądy" wyniosły niemal 16,5 mln zł - podaje Onet.pl. Kierownictwo Polskiej Fundacji Narodowej odpowiedzialne za realizację kampanii deklarowało wcześniej w rozmowie z mediami kwotę ok. 10 mln zł.

Na konto spółki Solvere, należącej do byłych pracowników Kancelarii Premier Beaty Szydło wpłynęło ponad 1,1 mln zł, mimo że oficjalne deklaracje władz PFN wskazywały kwotę 200-300 tys. zł.

Na fakturach dla Solvere ujawnionych przez Onet.pl pojawia się kwota 44 987,69 zł (badania socjologiczne), 246 000 zł (promocja treści internetowych), 615 000 zł (produkcja TV, VoD i viral), 285 360 zł (druk broszury)."
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #64 prezes pan
5 grudnia 2017, 08:58
Cytat:
"Zdobyli władzę i dobrobyt" widać o co chodziło pisowcom. Cieszę się, że to zauważyłeś.
Pogadałbym z tobą więcej.
Ale na te cytaty z oko press, po prostu rzygać się chce.
Spróbuj mieć własne zdanie.
Zacytuj
 
 
Haji
+1 [3] #65 Haji
5 grudnia 2017, 09:03
Koleś linkujący do niezależnej (od rozumu) ma pretensje o źródła. Paradne. Pis pokazał swoją prawdziwą twarz. Twarz bandyty, złodzieja i kłamcy. Trudno zaprzeczyć faktom, choć widać, że się starasz :)
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #66 Taurus
5 grudnia 2017, 09:08
Cytat:
Zdobyli władzę i dobrobyt. Uznali się za kryterium normalności, a normalnych ludzi za wadliwych. To chyba przez moją dobroduszność nieustannie osaczają mnie najgorszego sortu szumowiny i kanalie. Jestem między psychicznie chorymi, przestępcą, debilem i groźnym bandytą. Co to się dzieje z uczestnikami publicznej debaty w naszym kraju? Słychać jeden wielki krzyk i skowyt. A miliony Polaków żyją sobie normalnie i radośnie.
Powiedział człowiek normalny inaczej, psychicznie zdrowy, inteligent, człowiek prowadzący spokojną, kulturalną debatę, unikający wulgaryzmów, ...................... To się, panie, we łbie nie mieści. To jest typowa strategia PiS i jego zwolenników - opluć, zbluzgać, obrzucić szambem, nazwać kanaliami i robactwem a potem, anielskim głosem, pytać: co się dzieje?, dlaczego nas nie kochacie?, dlaczego odrzucacie wyciągniętą rękę?, dlaczego ................
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #67 sunset
5 grudnia 2017, 09:20
[...]Zdobyli władzę i dobrobyt. Uznali się za kryterium normalności, a normalnych ludzi za wadliwych.[...] mówisz oczywiście o rządzie pis?
[...]To chyba przez moją dobroduszność nieustannie osaczają mnie najgorszego sortu szumowiny i kanalie. [...] masz rację. twoi towarzysze partyjni cie otaczają.
[...]Jestem między psychicznie chorymi, przestępcą, debilem i groźnym bandytą.[...]
po kolei:
psychicznie chorzy: kaczyński, maciarewicz,
przestępca: maciarewicz (zdrada państwa to przestępstwo) choć jest ich więcej i to skazanych (choć uniewinnionych :P)
debil: misiewicz. nie mów, że nie widziałeś jego inteligentnych inaczej zdjęć :P
groźny bandyta: no cóż. wszystkie zarzuty, które obarczają naszych "rządzących", szczególnie, że w większości są udowodnione, tworzą sytuację, że można spokojnie orzec, że cały aktualny rząd to groźni bandyci.
Zacytuj
 
 
sunset
+1 [3] #68 sunset
5 grudnia 2017, 09:23
[...]opluć, zbluzgać, obrzucić szambem, nazwać kanaliami i robactwem a potem, anielskim głosem, pytać: co się dzieje?, dlaczego nas nie kochacie?, dlaczego odrzucacie wyciągniętą rękę?[...]
odpowiem na to, w sumie retoryczne, pytanie Taurusa :)
odrzucamy tą rękę, bo jest w niej kij bejsbolowy. teoretycznie moglibyśmy przyjąć tą drugą, też wyciągniętą, rękę. ale są w niej kajdanki.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #69 Taurus
5 grudnia 2017, 09:47
Be Szydło odchodzi?! Jakoś nie mogę wykrzesać w sobie żalu. Nie mam też żadnej nadziei, że Morawiecki zmieni złą zmianę na dobrą, bo przecież i tak rządzi Kaczor. Jak o Szydło pisze Kataryna - "Zaczęła premierowanie od udowadniania, że sama wybrała Macierewicza do MON, skończy zaś udając, że sama się podaje do dymisji". Mówiąc serio, ona nie nadaje się nawet na sołtysa w Brzeszczach.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #70 prezes pan
5 grudnia 2017, 10:11
Cytat:
Be Szydło odchodzi?! Jakoś nie mogę wykrzesać w sobie żalu.
Zmartwię cię. Nie odchodzi. Chciałbyś. Ale to są informacje twoich mediów. Ostał ci się jeno sznur.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #71 wujek_manfred
5 grudnia 2017, 10:33
A kogo to obchodzi? Broszka nic nie znaczy, liczy się ten kto nią steruje. Rząd może sobie rządzić, ale kieruje partia. A partia to kurdupel. Dopóki kurdupel nie wyląduje tam gdzie jego miejsce - za kratami o zaostrzonym rygorze - to te wszystkie duperele, wymiany jednych pacynek na inne, nie mają znaczenia. Trzeba pogonić tych komunistów, tak jak to zrobiono w 1920r.
Zacytuj
 
 
Taurus
+2 [4] #72 Taurus
5 grudnia 2017, 10:59
Cytat:
Zmartwię cię. Nie odchodzi.
Takie są wytyczne dla troll na dzisiaj? Bo płatny pisowski pajac napisze wszystko, co mu każą.

Nie jest wykluczone, że to zasłona dymna, w celu przykrycia wydarzeń ważniejszych - ustaw dotyczących SN i KRS, ordynacji wyborczej, czy wotum nieufności. Serial ze zmianą rządu trwa już bardzo długo, ludzie sobie z tego kpią, więc pewnie nawet Kaczor się zaczyna denerwować. Jest w miarę pewne, że będą kolejne odcinki serialu i że na koniec każdego z nich można napisać "Ciąg dalszy nastąpi". Rację ma Wujek_Manfred pisząc "A kogo to obchodzi?" Im dłużej pisowski cyrk na kółkach będzie trwał, tym lepiej dla nas.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #73 prezes pan
5 grudnia 2017, 11:33
Cytat:
Trzeba pogonić tych komunistów, tak jak to zrobiono w 1920r.
To ty jesteś komunistą, zafajdany ćpunie. Twoje odwracanie uwagi nic nie da.Twoje poglądy wyraźnie wskazują kim jesteś. Wieć przestań odwracać uwagę i porównywać kogoś do PZPR i SB. Swoim zachowaniem wyraźnie pokazujesz, że PZPR i SB wyssałeś z mlekiem matki.
.ujek_manfred to nie imię
.ujek_manfred to komunista.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-3 [3] #74 prezes pan
5 grudnia 2017, 11:37
Cytat:
"A kogo to obchodzi?" Im dłużej pisowski cyrk na kółkach będzie trwał, tym lepiej dla nas.
Ale to przecież jest wasz cyrk. To przecież wy, ciągle robiliście zmiany w rządzie

My nie musimy, bo mamy wspaniałych ministrów.
Zacytuj
 
 
wujek_manfred
+1 [3] #75 wujek_manfred
5 grudnia 2017, 11:57
prezes pan napisał:

To ty jesteś komunistą, zafajdany ćpunie
Ten kwik czerwonej świni pokazuje że trafiłem. Bolało? Miało boleć.
A teraz mały konkurs - kto to powiedział?
Najpierw państwo, potem własność.
Głównym zagrożeniem dla polskiej wsi są obszarnicy.
Łukaszenko to ciepły człowiek.
Pracę załatwił mi znajomy matki, wiceminister, poseł ZSL.
Na koniec życzę wszystkim poza FB żeby jutro odwiedził was św. Mikołaj. FB tego nie życzę - jego odwiedza Dziadek Mróz.
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #76 prezes pan
5 grudnia 2017, 13:25
"Najpierw państwo, później własność, bez której nie może być wolności jednostki, no i rynek. Czy rynek może istnieć bez państwa? Nie może istnieć bez państwa, państwo musi zagwarantować bezpieczeństwo ogólne, osobiste tych, którzy funkcjonują na rynku, bezpieczeństwo obrotu. Musi powołać także różnego rodzaju instytucje, które funkcjonują na rynku, w związku z rynkiem, no i przede wszystkim pieniądz"
Oczywiście, że bolszewik tego nie zrozumie. Bolszewicy twojego pokroju chcieliby zlikwidować wszystkie partie, oprócz swojej. Na bolszewizm uskarżają się zazwyczaj pyszałkowate zera, którym tenże bolszewizm zdarł tanie maski z twarzy.
To wszystko zawarte jest w twoich genach POlszewiku. Nie trudno się domyśleć, że geny te, przywleczone zostały za Buga i wszczepione na pancerzu T-34.
Zacytuj
 
 
Haji
#77 Haji
5 grudnia 2017, 13:58
Macierewicz musi przeprosić Aleksandra Makowskiego (byłego agenta WSI) za swoje kłamstwa.
Sąd nierychliwy ale sprawiedliwy. Drobnostka ale przyjemna.
wiadomosci.gazeta.pl/.../...
Zacytuj
 
 
Haji
#78 Haji
5 grudnia 2017, 14:19
A tu dojebywania wsi ciąg dalszy. W sumie sami sobie rolnicy to tałatajstwo wybrali:
oko.press/.../
Zacytuj
 
 
prezes pan
-2 [2] #79 prezes pan
5 grudnia 2017, 14:34
Cytat:
Macierewicz musi przeprosić
To Macierewicza będą przepraszać.
Znowu, będziemy musieli czekać 5 lat.
dorzeczy.pl/.../...
Zacytuj